Új privát üzeneted érkezett!

zsú
szép nagy dombot írt :wink: hát majd meglátjuk mikor bújik ki

Kép
gaby25
 
 


ja, és érzem is, mert begörcsöl a fájásoknál, és most a ctg-nél is volt görcs is

Kép
gaby25
 
 


7-kor volt fájásom, és most megint 8-kor :roll: de nem erős :roll: ha 9-kor is lesz, akkor az már gyanús :?:

Kép
gaby25
 
 

 
 

nem jött 9 órás fájás, szóval csak jósló volt :wink: jöhet a szunya :lol:

Kép
gaby25
 
 


Gabi! Hú, de izgi!

Jó a 3, és jó a Városliget...bár a Margit sziget szimpibb ;) ) Állatkertezni én sem akarok, Hanna is aludna csak, én meg kb, egymillióhatszázhuszonötezerszer voltam már.

Kép
zölddisznó
 
 


Reggeltet!


Zsu drnő sajna igazad lett, virusunk van..piros a torka
turbóCsigámnak :cry:

hűtőfürdővel és lázcsillapítóval is csak 38 ig megy le... :cry: küzd a szervezet a vírussal..

de rossz látni, most először lázas... :cry: Pénteken kell visszavinnem kontrollra, addig Cebion cseppek és lázcsillapítás...

:cry:
Vendég
 


GAby még egyben :wink: :lol:
Vendég
 


Gaby+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Nekem sincs kedvem bemenni az Állatkertbe, de az állatk.előtti tali attól még jó. Én valószínűleg bicajjal megyek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, jobbulást!! De így hogy lesz tali?

Gaby, druuuuuuuuuukkkkkkkkkkkk, mindennap KÖTELEZŐ JELENTKEZNED!!!!!

Kép
kata05
 
 


Boni
itt is kívánok Zsiginek gyors gyógyulást

jaja, egyben vagyunk :wink: fél10-kor és 10-kor is jött fájás, aztán alvás :lol: reggel is volt fájás. Na kiváncsi vagyok, meddig akar bennmaradni fiatalúr :roll:

Kép
gaby25
 
 


Boni, bárcsak ne lett volna igazam!!! Jobbulást Zsiginek!!!! Nekünk a priznic jobban bejött, mint a hűtőfürdő, és a Nurofen kúp a Germicid helyett.

Gabi, az akkor jóóóóó! Szerintem hétvégére tuti meglesz!!! :wink: :lol:
Nekem egy darab jóslóm nem volt.

kispiskóta
 
 


Akkor most mi is az eredmény tali-ügyben??
Sonja:nem jössz??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Zsu igen nálunk is a priznic jött be végül... :lol: jelenleg 37,6 aminek örülünk..hasmenése van, és csak cicizik a drágám , próbáltam neki főtt krumplit adni, de kihányta... :cry:

tali? hmm képlékeny :cry:
Vendég
 


A cicizéstől is hányhat, mert ugye az langyos. Mindenesetre ittasad, a lényeg a folyadék!!!

Kép
kata05
 
 


Persze Zsú-ként okoskodtam-kata azonosítójával.

Kép
kata05
 
 


sziasztok lányok!

Gaby 2110 azt jelenti, hogy rövidül a méhszáj, nyílni majd csak utána kezd. Nyákdugód elment már? Nekem 3 nappal a nyákdugó kiesése után jött a szülés.

boniko: belladonnát próbáltad lázcsillapítónak?

mi nem tudunk talizni :(

Tegnap volt az oviban anyák napi ünnepség az én kis manóm nagyon ügyes volt, a legtöbb csöppség megijedt a közel 50 fős anyuka-nagymami stábtól, de ő határozottan rám nézett és úgy mondta a verset :)

hőmről már nem is merek nyilatkozni, kínomban már csináltam egy másik oldalon is táblázatot és ott a 15. napra betette az ovut. Most a 24 napban vagyok, pecsételés egyenlőre nincs ez annyiban jó jel, hogy a megelőző két hónapban ilyenkor már volt.
Holnap itthon leszek napközben, mert nem mehetek az iskola közelébe se :)
stephie
 
 


stephie
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
amúgy nekem 2111 lett írva
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
nyákdugó nem ment még el, de más is szült már úgy, hogy nem ment el otthon :wink:

Boni
Zsigi jobban van kicsit?

Kép
gaby25
 
 


gaby :wow nekem 2 ujjnyi volt amikor bementem a szülőszobára :D
stephie
 
 


ma sok fájás volt, néha sűrűn is, de aztán abbamaradt, nem lett rendszeres. lehet a front miatt van :roll:

Kép
gaby25
 
 


Zsu köszi :lol: láza jelenleg nincs, csak a tejci marad bennt...sok vizet iszik...kiváncsi leszek éjszakára.. megyek is aludni

stephie szép lehetett! még nem próbáltam..dokinéni féle felírt kúp és nurophen van itthon...utóbbi hatásosabb...


GAby hajrá ! :wink:
Vendég
 


Ezek szerint még Gaby egyben :lol: . Nagyon drukkolok neki!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Boni, azonnal írd meg, ha hírt kapsz róla! NEM TUDOM, OTTHON VAN-E MÉG.
Boni:Zsigi hogy van?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kezd izgalmassá válni a helyzet!! Gaby nagyon drukkolok!!!!!!

Boni, Zsigi javulgat?

Szezso? Nagyon eltűntél!! Keményedéseid vannak még?

Stephie, és hol az a táblázat? Azonnal Stephie hőt szeretnénk nézni!! :D

Többi anyuka???? Leendő anyuka????

Kép
kata05
 
 


még egyben vagyunk :lol: lehet a hétvégi melegfront indít :lol: :wink:

Kép
gaby25
 
 


sziasztok lányok!

jó reggelt

Gaby: mi is sok pozitív energiát küldünk, legyen gyors és könnyű szülésed ++++++++

kata: megpróbálom feltenni a táblázatot, de valami tcf kiterjesztésnem lehet képként elmenteni. Vagy van itt valaki aki számítógép guru? :D

ps: a fájl típusa nem megfelelő.. :?
stephie
 
 


megcsináltam :)

szóval szerintük a 15 napon volt az ovu Kép

most megyek, mert mindjárt vége az érettséginek, be kell gyűjtenem a dolgozatokat

pussz
stephie
 
 


jó reggelt!

Gaby hajrá Máté

:lol:
Vendég
 


Gaby, nem akarlak keseríteni, de innen még messze is lehet a vége. Nekem mikor már brutál jóslójaim voltak, még egy hét volt hátra. Karácsony éjszaka bementünk a klinikára, hogy szülünk, de mondta a szülésznő, ezek még csak jóslók, egy hét is eltelhet, mire rendszereződnek. És igaza lett, pont egy hét múlva született Lali. :D Drukkolok, hogy ne szenvedj sokat ezekkel a jóslókkal. Tényleg, a melegfront lehet, meghozza hatását. :D Ha óránként jönnek a fájások, az még semmi. Ha bizonytalan vagy, menned kell-e, sétálj vagy ülj bele egy kád meleg vízbe. Ha ott abbamaradnak a fájások, az még nem szülés, ha nem múlnak, irány a kórház. Nekem rögtön 10 percesekkel kezdődött, 4 óra hossza után lettek 5 percesek, majd rá 1-másfél órára 3 percesek. Akkor vettek fel a szülőszobára, már 3 percesekkel, és akkor még csak 3 cm volt a méhszáj. Hja és tényleg tök pontosan jönnek a fájások, és mértem a másodpercet is, meddig tart, mert ami 40 mp-nél kevesebb ideig tart, az még nem igazi fájás. (nekem ezeket a szülésznőm mondta el, és mindenben igaza volt)
(nem beleokoskodásnak szántam, csak hátha segít picit, ha bizonytalan vagy) :wink:

Boni, Zsivány jobban van? :D

Baba, én rendbejöttem, köszi. Te?

Csajok, én úúúúgy irigykedem az állatkert miatt! Évek óta nem voltam, és annyira de annyira szeretném látni!!! Talán majd jövő nyáron...

Lali megint taknyos, ebben a hülye időben meg a hideg lakásban én is megfáztam. A q... anyját a távfűtésnek, amíg meleg volt, fűtöttek, ebben a hülye időben meg lekapcsolták. :twisted: Nagyon sok errefelé a lakótelepen a beteg, kicsik és nagyok is.

Stephie, hát én nem venném biztosra azt az ovut... :( sztem ez nem 2 fázisos görbe, csak egy. :( De ne legyen igazam!

Kép
szilcsi
 
 


És képek a majálisozó nagyfiúról:
Kép
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Tegnap apával dolgoztunk a szülésbeindításon :lol: édes drágám azt hitte, hogy akkor már este megyünk is :P :lol: mondtam neki, nem eszik olyan forrón a kását, lehet többször is kell dolgoznod rajta :lol

Szilcsi
köszi a jótanácsokat :P apa kollegájának felesége szülésznő, mondta, hogy még kihúzhatjuk a két hetet a jóslófájással, de hátha mégsem kell annyit várni :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gaby, sokat gondolok rád!++++++++++++++

Boni, minden rendben???Zsigi hogy van???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok

Szilcsi édes a majálisozó Lalinkó! ha tudtok gyertek fel egyszer hozzánk és megyünk az állatkertbe! :wink: ezt veheted meghívásnak!!!!

Babim Csiga Zsiga láztalan tegnap dél óta , ma viszem vissza

Gaby :lol:

Szezsó puszi és utólag is Boldog pocaklakó napot!

pocakosok növesszétek a babócákat!!
Vendég
 


ZSIGA CSIGA MEGGYÓGYULT!!!!!

:lol:
Vendég
 


ma voltam ctg-n újra, Máté rendes kisfiú volt, terhelés, csokika és fekvés nélkül mocorgott rendesen :D dokinak mondtam, hogy sok jóslófájásom volt a front miatt, azt hittem beindul majd, nézte a méhszájat, jól felnyúlt, szemm kijött napozni, és mondta, hogy na ez lesz a FÁJÁS :shock: asszem nem fogom összekeverni, ha tényleg ilyen erős lesz :?

éljen egészséges Zsiga csiga :D

Kép
gaby25
 
 


Helló,
volt kis időm, és idekukkantotam.
Te jó ég, mennyi örömteli változás!!!
Csupa pocakos és kisbabás, mindenkinek szívemből gratulálok!!! :)

Üdv:
Exáfi
scilla
 
 


Scilla szijja :lol: remélem jól vagytok!

Csajok lesz tali holnap? ? :roll:

GAby hajrá :lol:
Vendég
 


Hámmá' mé' ne lenne? 3-kor a zállatkert előtt.
És csak hogy kavarjak...nem lenne jobb később? Szerintem q meleg lesz 2 körül, amikor indulászni kell. Bébiknek és bentlakásosoknak egyaránt.
5 késő lenne nektek?

Kép
zölddisznó
 
 


...hogy mégjobban bekavarjak:
http://fidesz.hu/index.php?Cikk=132987&Koszonjuk
Nincs kedvetek inkább itt talizni?

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Boni, de jó h meggyógyult a gyerkőcöd!!!

Szilcsi, Lali meggyógyult? Szép a fiú!


Persze, hogy lesz tali (Zsú nevében is mondom)! De mi azt szeretnénk ha 3-kor és állatkert lenne. Megoldható?

Képzeljétek tegnap este mellévert a szívem és nem akarta abbahagyni. Na ez megismétlődött éjszaka, és ma reggel. Én úgy be vagyok f...va hogy most mi van. Vérnyomim jó.

Kép
kata05
 
 


Kata, állatkert előtt. Ennek teljesen prózai okai vannak, tömegbe Marcival, mármint gyűléses tömegbe nem szeretnék menni. Nem igazán az a megülős fajta. :-)

kispiskóta
 
 


Zöldi nekünk 17 óra már nem olyan jó, mert akkorra CSiga elkezdi a nyüglődést ha olyanja van.. tünteni meg á nem nekünk találták ki
:oops: :lol:

akkor 15 óra állatkertelőtt...! mondjuk nekünk 5 perc busszal... így a meleg annyira nem kavar be
:roll:


Katám jaj mitől lehet? biztos hiányzunk :wink: na jó voiccezt félretéve örülök,hogy a vérnyomásod jó

GAby hétvégi jelentés is van ám :wink:

Szilcsi Lalinkó jobban?
Vendég
 


Oké, 3 óra állatkert előtt!

SZEZSÓ JELENTKEZZ? GABY TE IS!!!!!!!!!

Képeim:

Pocak 22.hét

Kép

Ruhácskák( van ami csak hétfőn érkezik):

Kép

Kép

Kép

Kép
kata05
 
 


Ó, de kár! Én meg nem merek bébivel 2-kor kimerészkedni :( Már most 22 °C van, és 30-at mondanak. Az a baj, hogy nem szopizik rendesen - mert megjött mikim - és félek, hogy a nagy melegben nem elég most neki a folyadék, ha nem cicizik. Mást még nem ivott életében soha. De ha befelhősödik megyünk. Ha nem, akkor kellemetes talit nektek! És bocsi.

Kép
zölddisznó
 
 


Csajok köszi az aggódást, sajna nem javul Lali, szerintem kiváltom ma neki az antibiotikumot, éjszaka még mindig köhög, nappal meg iszonyúan folyik az orra, óránként kell neki leszívni. A szép az egészban, hogy én is kezdem, fáj a fülem, a torkom, köhögök...
Amúgy meg Lali jókedvű, eszik rendesen, szóval nem aggódom, csak az oltása csúszik már több mint egy hónapja, mert mindig beteg volt, amikor meg nem, akkorra meg nem adott doktornéni időpontot. :roll:

Boni köszönöm szépen a meghívást, élni fogok vele, de szerintem csak jövőre. Tudod nekem nincs jogsim, vonattal meg nem merek elindulni Lócival ilyen hosszú útra. :( Szuper, hogy Zsigi meggyógyult! Gyorsan átment rajta ez a valami.

Kata, szép pocak. :wink: És szép kisruhák. Milyen méretek? Kiságyat végül választottál már? Nekem is nagyon-nagyon tetszik az a fajta, amit a nagyágyhoz lehet tolni, de én azt csináltatnám méretre inkább, ha van ismerős asztalos és olcsón bevállalná, és akkor sokáig használható lenne. Szerintem nagyon praktikus, főleg a Lali-féle babáknak, akik egy évesen is még 5-6x felkelnek szopizni éjszaka. :roll:

Gaby??? Szezso??? Keményedések?

Zöldi, én szívesen mennék a tüntetésre, ha itt lenne nálunk. Naná! :wink: Én terhesen is mentem... :oops:

Kép
szilcsi
 
 


Sziasztok!

Csak pár percem van, még mindig konyha...

itt állunk most a hővel... lehet drukkolni

Kép

szép hétvégét mindenkinek.

Kép

Kép
sznanna
 
 


Lalicsaládnak gyógyulást!

Sznanna! Kánikula kezdődik, ebből csak jó sülhet ki ;Ł) Drukk!

Kép
zölddisznó
 
 


Katám nagyon édesek a rucik! dönörű a pocak..

Zöldi kitartás! Zsigámnál kb 2 napig tartott a mensisztrájk!illetve kevesebbet cicizett sajnálnám ha nem jönnétek, de akkor jövő héten úgyis mindenképp...
:wink: 30 fok?
:roll:

Babim ugye jössz?

Sznanna pfújjuk....

Gaby? Szezsó?

Szilcsi oké.. jobbulást családnak!
Vendég
 


Boni, igen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


jelen :P nem szültünk :lol: 10.30-ra mentünk dokihoz uh-ra, új gépe van, még most tapasztalja ki, és becsül súlyra most 2700-at mondott :shock: érdekes, szerintem elmért valamit :roll: 33. héten 2300-at mondott. 3 kilós szerintem biztos van
keményedések vannak, de csak enyhe görcsök, főleg ahhoz képest amit a doki produkált nekem :?

jó talit nektek, én már nem merek egyedül elcsatangolni :wink:

Kata
édesek a rucik

Kép
gaby25
 
 


Basssssszuuuuus! Elnéztem! Holnap lesz a felvonulás :oops:
(tegnap - ma - éjfél után néztem a gépen, hogy 9-e van, és azt hittem, hogy még péntek van, így megörültem a szombat 10-ének. Jááááájjjj!
Milyen volt a tali?

Kép
zölddisznó
 
 


Gaby, ma is jelentkezni!

Tali jó volt, jót dumcsiztunk!
Baba örültem hogy te is eljöttél, jó volt látni!
Zsigi tündérien szép még mindig!

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?