Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép
Isten hozott Lilla baba!!!!!
Nagy gratula Vicuskának!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


GRATULALOK VICUSKANAK ES LILLA BABANAK!!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Közben baci ügyben felhívtam dokkert, azt mondta megnézi kedden, de valószínű jövő héten megismételjük a vizeletet, lehet csak rosszul ürítettem vagy keveset ittam. A végén elnézést kértem, hogy zavartam, mire nevetett, hogy még jó, hogy nem aggódtam végig a hétvégét. :lol: Paramami lettem. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 

 
 

VICUSKA
Sok-sok boldogságot kívánok nektek, végre eljött ez a pillanat is :D hamarosan követlek az anyukák táborában :P :wink:

Haga
az jó, hogy ez a doki nem látja olyan borúsnak a képet, és azért alaposabban meg is vizsgált.

Vicky
írhatok neked is, de hőmérősben írok már valakinek, gondoltam majd ide is üzen :P

ma voltam ctg-n újra, Máté rendes kisfiú volt, terhelés, csokika és fekvés nélkül mocorgott rendesen :D dokinak mondtam, hogy sok jóslófájásom volt a front miatt, azt hittem beindul majd, nézte a méhszájat, jól felnyúlt, szemm kijött napozni, és mondta, hogy na ez lesz a FÁJÁS :shock: asszem nem fogom összekeverni, ha tényleg ilyen erős lesz :?

Kép
gaby25
 
 


Vicuska!


Tiszta szívemből gratulálok!Nagyon jó egészséget,sok örömöt és mihamarabbi felépülést kívánok!
Kiváncsi vagyok a kis druszámra nagyon! :) :) :)
Vendég
 


Gratulálok Vicus!!!

Kívánok sok szépet és jót neked és Lillának!
Üzenem a férjednek, hogy köszönöm az sms-t!!!! :D
Vendég
 


Vicuska!
Szívböl gratulálok Nektek! Sok boldogságot, sok tejcsit és jó egészséget kívánok!
susy75
 
 


Vicuska Lillája (nem tudom hogy kaptatok-e már képet :oops: ):

Kép
madiani
 
 


csodaszép Lilla baba!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

KépKép
dike
 
 


Gyönyörű kisbaba Lilla és látom neki is van kesztyűje! :D :wink:
fenci
 
 


Vicus
Gyönyörűűűű!!! :D
gtünde
 
 


wowo...Vicus: Lilla gyönyőrűűűűűűűűűűűűséges :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Vicuska
hát álomszép Lilla baba :D jaj de irigyellek most :P na sebaj, máár nemsokára én is puszilgathatom Mátét :wink:

Kép
gaby25
 
 


Lilla nagyon szééép!! Na, fiús anyukák, ki lesz a befutó Lillánál? Én már benevezem a fiamat :lol:


Zsofi
nekem mindig van baci a vizeletben, talán 1x irtak antibiot-t rá, amugy nem adtak semmit. Babát nem bántja.

gaby
na, hajrá, most te jössz!! :lol:
Vendég
 


Vicus, igazi kislányos!!!!
Tiszta apja!!!Szép! :)
Vendég
 


sziasztok!

Vicuska!
gyönyörűségesen szép a kicsi lányod mégegyszer gratulálok!!!!!!

szép estét!!!
tündi23
 
 


Szép jó reggelt!

Vicus
Nagyon édi Lilla baba!!! :D

Gaby
Te is lassan megkapod a kis csomagodat! :D
Mit csinált veled a doki?Fájdalmat okozott, hogy tudd mi a fájás? :shock:

Kép
vizkriszisback
 
 



KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyönyörű Lilla baba! :D :D Mint egy kis cspkerózsika!

Puszi mindenkinek!
kolibri28
 
 


Vicuska :)


Gyönyörűűűűűűűűű :lol: :wink: :lol:
Vendég
 


Jaj de szép Lilla! Oda is megyünk udvarolni, az tuti :lol:

Gaby, ok :wink: :lol: a lényeg, hogy tudjunk Rólatok!

Susy, Te hogy állsz pirivel? Szopizik még Vinzent?

Szülés után meddig normális, hogy nem jön meg? Mondjuk nem hiányzik... :roll:

Kép
vickybabe
 
 


Vicus!

Nagyon gyönyörű Lilla baba! :D
Vendég
 


viki
az is normális, ha 6 hetesen megjön szopi mellett, és az is, ha egész szopi alatt nem menstruálsz. Egyénfüggö, söt, nekem a 2 gyereknél is más volt. P-vel szopi alatt nem volt mensesem (11honap), D-nál 5 honaposan megjött csak szoptatva, napi vagy 100 szopival.

dike
szépen alakul a görbe, csak igy tovább sokáig fent!!!

gaby most már naponta tessék jelentkezni, h tudjuk, mikor érkezik a kis Máté

ticsi
Zsombitesóról van hír, kép?
Vendég
 


Vicky!
Igen, szopizik még. Napi 6x. Jövöhéten akarom elkezdeni rendesen a hozzátápit.
Piri nincs,mert Cerazettet szedek és amellett nem jön meg! :roll: :lol:
Ès ti hogy álltok ezekkel??
susy75
 
 


Ja, egyszer amúgy megjött kb 6 hétre, de utánna el is kezdtem szedni a bogyót!
susy75
 
 


Vicuska Lilla babája gyönyörűséges!!!! :lol:

Viki!
Szerintem örülj neki, hogy nem jött még meg. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


jelen :P nem szültünk :wink: 10.30-ra mentünk dokihoz uh-ra, új gépe van, még most tapasztalja ki, és becsült súlyra most 2700-at mondott :shock: érdekes, szerintem elmért valamit :roll: 33. héten 2300-at mondott. 3 kilós szerintem biztos van :wink:
keményedések vannak, de csak enyhe görcsök, főleg ahhoz képest amit a doki produkált nekem :?

Kép
gaby25
 
 


Tündi
Boldog Szülinapot Neked is!!!!

Vicky
Én is azt mondom, örülj, amíg nem jön meg. Nekem 6 héttel szülés után már volt piri, aztán semmi, egészen ápr. 1-ig. Aztán ápr. 29-én megint (laptetű tehát nem jelent semmit :)), úgyhogy asszem nekem beállt. Rékánál 4,5 hónapos korában volt először. Viszont most mondhatom azt, hogy jót tett a terhesség, mert már nem fájdalmas a menzim, és jóval enyhébb is.

Gaby
Kezd izgi lenni!!

Kolibri
Látom, Neked meg szülinapi ajándék volt Ádám. :)

Dike
Nekem tecc!

Aki még emlékszik Emma-ra, az nézzen át a mégsem-be!

Táblára senki nem jelentkezett, hogy elvállalná. Akkor csinálom tovább, de most a gépemen nincs net, úgyhogy várnotok kell továbbra is.
Tali??????
gtünde
 
 


Sziasztok! :)

Vicuska hirek:
Férjével beszéltem. Kedden valószinű jöhetnek haza, a tejcivel küszködik még Vicus, reméljük beindul neki.Egyébként jól vannak mindketten.
Ja, és inditott szülés volt, abból lett császár a főorvos tanácsára.
Vendég
 


ja, Edinkáról mi hír van?
Valamelyikőtök írta, hogy beültije volt.
Vendég
 


Tündi :D Én továbbra is benne vagyok a taliban! Akkor ezek szerint már készen álltok rá? :P :wink:

HOL (remélem Pesten) és MIKOR? :wink: :D

Vicus :D Küldök tejcsinövelőket (bár hozzám is küldhetne valaki :lol: :lol: :lol: ), ügyeskedjetek aztán várunk a további képekkel! :wink:

Kukac :D Nem is írtam még, hogy milyen szépségesek a manóid! :wink: Pisibaci nekem is volt. Mennyi az érték és mennyi a referenciatartomány? Nekem 75000 volt az elején és 5000-ig elfogadott, arra azt mondta a dokim, hogy nem kell semmi. Aztán a 30. héten zsúfolva volt bacival, arra kellett már az antibiotikum, az rendbetett.

Gaby :D Nagy a pocid, szerintem is nagyobb a babód! :wink: Ma mik a hírek? :roll: :wink:

Vicky :D Nekem a múlt heti mensi kb 2 napig tartott és nagyon kevés volt csak. Remélem most sokáig nem látom. :wink: Sógornőm 2005. decben menstruált utoljára, azóta 2 gyereket szült, szoptat azóta is. Szóval szerintem abszolút normális hogy nem jött meg, lehet tesóbaba előtt már nem is fog! :D :P

Megyek húst panírozni. :wink:

Ja, Sleepin, amint felértem, manóm felébredt. :wink: Milyen volt az esküvő? Nem sültetek meg?

Puszi mindenkinek! :wink:
fenci
 
 


Fenci
Hát, a talira már igen. :) Hol-passz. Nem vagyok még ismerős itt, úgyhogy bp-iek, várom a javaslatokat! Mikor-arra is várom a javaslatokat. :D
gtünde
 
 


Találtam egy jó blogot, nézegessétek: http://gyermekszoba.blog.hu :) Nekem nagyon tecc!
gtünde
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

De nagy volt a pangás a hétvégén! Itt a jó idő??? :D :D :D

Vicuska :)
:D :D :D :D :D :D :D
Képet mééééég!!!!!!!

Haga :)
Remélem, kicsit megnyugodtál! Vigyázz magatokra!

Tüncsi :) Fenci :)
Javaslat: június vége! :D Talán akkor én is el tudok menni. (Pénz kérdése...... :? )

Zsu :)
Május van!!!! Mikor jöttök? :wink:

Gaby :)
Helyzet?????

Dike :)
Mintagörbe!!!! Megnézném fertin is. Nem kedveltem a ciklus.hut....... :wink:

KépKép
zapáné
 
 


helyzet változatlan, egyben vagyunk :wink: Melegre mégsem akart kibújni :lol: jóslófájások azóta is vannak, hol erősebb, hol gyengébb.

Kép
gaby25
 
 


Gaby :)
Csak így tovább!!!! :D

KépKép
zapáné
 
 


Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!
Szép hetet Mindenkinek!!!

Vicuska!Nagyon szépséges a kis"Hercegnőd"!!!!

Dike!Ígéretes-ígéretes a görbusz!!!

Megyek ma kismama felsőt venni,eddig még nem vettem...de ma szépnek kell lennem,mert Anyák napja lesz a suliban!!!Mindenkinek,aki még nem élt át egy ilyen alkalmat,azt kívánom,hogy minél előbb átélhesse....mert gyönyörű!
pusza
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Gaby
Hát nemsokára csak kibújik az a babó! :D

Holnap védőnő és a a héten egy sor egyéb vizsg.
Eddig sztem kb 0,5-1 kg-t híztam...de ma olyan éhes vagyok...már harmadszor eszem. :oops: Reggeli negyed hétkor egy fél tejbegríz, fél 10-kor egy falatka fél tejföllel, és márr 11kor majd kilukadt a gyomrom, szóval az ebéd levesét most eszem, a 2.at majd apával délben. Délután inkább alszok egész végig, nehogy megéhezzek!

Kép
vizkriszisback
 
 


sziasztok,

Köszi a piris hozzászólásokat...hát nekem még egyáltalán nem volt szülés óta...és kezdek terhességi tüneteket produkálni, ha még emlékeztek, ebben jó voltam mindig is :roll: :lol:

Susy, majd írj, hogy ízlett Vinzentnek a gyümi, kíváncsi vagyok a tapasztalatokra! Hát én nem szedek fogigátlót, nálunk ugye a teherbeeséssel volt a gond, amit szerintem a szülés nem oldott meg...ha a tesóbaba is 23 hónap után jön, mint a bátyja, akkor a korkülönbség is ideális lesz... ha meg hamarabb, hát majd megoldjuk valahogy :wink: :lol:

Most csak ennyi voltam, várom a barátnőmet, mindjárt ideér, úgyhogy megyek készülődni :lol: hoztam képeket:
Kép Kép

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok csajok! :D

Dike :D Nagyon szép görbusz! :wink:

Tünde, Gyugyi :D Nekem OK a június vége. :P

Ki szeretne még jönni? Na vajon hol légyen a tali? Kérdés az hány órás randit tervezünk, de gondolom jó lenne pelenkázási és etetési lehetőség is. :roll: Hétközben vagy hétvégén?

Vicky :D Gyönyörű Levike, már ilyen szépen ül? :wink:

Gaby :D Várjuk a Máté híreket! :D :wink: Úgy emlékszem téged is fenyegetett a dokid a császárral, igaz? :roll: Kivi vagyok a méreteire, hogy mennyire saccolták jól. :wink:

Krisz :D Egészségedre! :wink:

Nekem most lett kész a pöri, de 2 részletben főztem, mert közben el kellett zárnom a gázt, etetés volt. :P
Ja, meg főztem szoptatós levest, valakinek hatott a köménymagos tojásleves? :roll: Pár napja már eszem, de nincs hatása. :oops:

Tudtátok, hogy vannak olyan ételek amelyek csökkentik a tej mennyiségét? Petrezselyem, zsálya és sóska. Na múlt héten pont sóskát főztem mikor olvastam. Úgyhogy azt most egy ideig nem fogok enni. Manóm kinőtte az első ruhácskáit! :D :lol: Túrok újakat a szekrényben. :wink:

Puszi mindenkinek!
fenci
 
 


Tüncsi :P

Nevezek én is a talira ám! Hogy állsz a pakolászással?

Vicus :P

Gratulálok!!!! Nagyon szép, formás kis baba!!!

Krisz :P

Neked lassan 12 hete akarom írni, hogy úúúúgy örülök! Megérdemelted! Még együtt küzdöttünk...

Pandácska :P

Beleolvastam pár napja a naplódba. Csodálatos, szívemből szól!!!
Ügyes vagy nagyon!!! Gratulálok!
A cipő kérdésben jó tippet adtál, ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Írhatok privit?

Gaby :P

Drukkolok neked is nagyon. Érdekes, hogy ennyi jóslód van.
Szeretek ide benézni, mert tényleg úgy érzem, hogy előbb-utóbb mindenkinek sikerül itt.

Mofly :P

Mi van veled?
Amiket olvastam azok pozitív hírek nagyon!!! Hamarosan te jössz sztem.

Sleepinke :P

Még a te blogodba nem olvastam bele, pedig rég szeretnék :wink:

Fenci :P

Nekem 9 hónapra jelentkezett piri... Nem volt hátrány...Tüncsi írta, hogy könnyebb, hááát nekem erősebb lett, viszont mem mindig olyan durva a görcsölés csak néha

Őszintén drukkolok mindenkinek!
Olvasóban jövök ám :oops:

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!

Vicuska,
Szívből gratulálok a Gyönyörűségedhez :D Nagyon jó egészséget kívánok Nektek!!

Fenci,
Érdekes, én ezeket dögivel ettem(sóska, petrezselyem), és még szoptatok :roll: Nem is hallottam erről, hogy kevés tejet csinálna. Gratulálok a következő ruhamérethez :lol:

Bogáncs,
Persze, várom!

Kandi,
Milyen felsőt vettél?

Gabi,
Még egyben?

Vicky,
Nekem az első mensi 1 év után jelentkezett. Amíg aktívan szoptatsz teljesen normális!.

Nekem közben megjött 50 nap után. Nem túl ideális... Ma van két éve, hogy Dórit beültették a pocakomba :D
Talira mi is mennénk :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.05.11 21:25-kor.
Vendég
 


Fenci :P

Hát ki ne hagyjam, hogy Levi gyönyörű kissrác!!!!!Cuki!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Bogáncs
Piri-de csak a második gyerkőc után lett ilyen a pirim!! :D

Fenci
Akkor majd csinálok egy táblit a találkozóhoz. :) Ötlet a helyre?? Ha jól emlékszem, a babaprojektes csajszik a Brendon játszóházba szoktak menni. Vki ismeri??

Vicky
Nagyon helyes pasi Levi!

Kandi
Én voltam anno húgom lányának anyák napi ünnepén. Majdnem bőgtem. :)
gtünde
 
 


Hali!

Vicuska :D

Hatalmas gratula nektek! Sok boldogságot és sok-sok tejcit! Lilla baba,jól megvárakoztattad ezt a világot. :wink: Isten hozott!

Gyugyi :D

VASÁRNAP??? :roll:

Tüncsi :D

Taliban én is benne lennék,nekem általában a hétvégék a jók. :roll:

Nagyon édesek és ennivalók a gyerkőcök. :lol:

Pusz mindenkinek!!!megyek aludni,jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


tali mi isssssssssssssssssss!!!

szerintem örs vezér téri ikeja ebédlője .... ottt van minden , a brendon étterme bezárt
Vendég
 


Zsu!
Gyere gyakrabban ha tudsz! :lol:

Panda!
Hányszor szoptatsz még?

Vicky!
Cuki pasi Levi!
Teszt?? Azért hallottunk már olyat,hogy a terhesség sokmindent rendbetett... :lol: :oops: ùgyhogy semmi se lehetetlen!!! :D
susy75
 
 


Mami :P

Nem rossz ötlet!
Van valahol(asszem Óbudán), egy Sugar nevű cukrászda és belőle nyílik a játszóház. Direkte szülő és baba barát :lol: Most szombaton megyünk oda zsúrozni, beszámolok róla, hogy milyen és pontosan hol van.

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Zsu :)
Nekem jó! :wink:

Rohanok........

Kép

KépKép
zapáné
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?