Új privát üzeneted érkezett!

Boeske,
Igazad van, hogy lemondtátok a műtétet. Tényleg az a biztos, ha egészségesen műtik. Remélem hamar rendbejön. :oops: :oops:

Rákszűréshez drukkolok. Sikerült bejutni??

Egyébként lányok, ti elmentetek most a babaproject előtt szűrésre??Vagy csak én vagyok ilyen beszari, hogy nem merek neki indulni egy babának szűrés nélkül?? :lol: :lol:

Amúgy beszéltem a dokimmal, rávettem, hogy csináljuk meg előbb a rákszűrést mint 3 hónap. Jövő hét péntekre adott időpontot.
:lol: :lol: Már alig várom. :lol: :lol:
Yusz,
Mennek a drukkok a hétre, hogy már elsőre összejöjjön a baba. :lol: :lol:
Én már nem tudom, hogy mikorra kellene időzíteni a baba születését. Hol ezt mondják, hol meg azt. Már nem érdekel. Jön amikor jön. Majd lesz valahogy, mindig is volt, mindig is lesz. Letojok mindent, csak egészséges legyen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Igen, bejutottam. Nem is kellett sokat várni.
Jó, hogy kaptál korábbi időpontot. :wink:

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!

Judy!
Köszi a drukkokat, nagyon remélem hatnak!!
Én is megyek rákszűrésre, két hét múlva. Tavaly a hathetes kontrollon vették le a kenetet, most esedékes.
Mivel én nyár végén terveztem a babásodást, így simán belefért volna.
Remélem így sem lesz gond.

Abban nagyon igazad van, hogy mindegy mikor, csak egészséges legyen! Már én sem görcsölök rajta, összejön amikor meg van neki írva.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon jó titeket olvasni , az embernek megjön a kedve a 4. babához is :)
Nekem még csak két gyerkőcöm van, a kislányom 2,5 éves a kisfiam pedig 6 hónapos. Nagyon szeretnénk majd mi is még egy babát mert imádom őket. :lol:
Én addig is nagyon drukkolok neketek hogy összejöjjön a 4. baba.
Sok sikert kívánok![/quote]

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Szia chlarissa!

Üdvözzöllek közöttünk, ha van kedved csatlakozhatsz hozzánk. Nem az számít, h ogy hány gyerkőcöd van, hanem, hogy úgy érzel ahogy mi.
Köszönöm a drukkokat neked is.

Valószínű, hogy tolódik a babafogantatás, mivel még nincs pé-m. Biztos a gyógyszer hatása kavar be. De rajta vagyok az ügyön! :oops: :lol:

Tegnap hortobágyi húsos palacsintát készítettem, gondoltam Gina nem fog belőle enni, neki tökfőzeléket adtam.
Illetve próbáltam, de látta, hogy a többiek nem azt eszik amit ő, na onnantól egy falat főzelék sem ment le.
Ellenben megevett másfél húsos palacsintát. :lol: Majd elájultam.
Mindíg olyan keveset eszik, pár falat után már menni akar. Most csak tömte a fejét.

Ma nagyot sétáltunk, Ginus szépen bírta az iramot. Persze babakocsiba nem maradt meg. Már nyűgösködik, elfáradt. Remélem jó nagyot alszik az éjjel.

Sziasztok
Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Ha tudok irok. Nem sok időm van a kicsik mellett, de gondolom nem kell magyaráznom senkinek :lol:
Én is szeretnék már ott tartani, hogy a teherbeesést tervezzem, de azt hiszem most még várunk egy kicsit. Főiskolára járok amit most a kisfiam miatt halasztok, de szeptembertől szeretném újra elkezdeni. Ez az utolsó évem, havi 3 alkalom + gyakorlat. A nagyszüleim vigyáznak ilyenkor a gyerekekre, remélem birnak majd kettővel is mert nagyon szeretnék végezni vele.
3. gyerekem még biztos lesz, mert azt apa is nagyon szeretné,de ki tudja, akár még egy 4. is szoba jöhet. Igazából szeretnék már nem itt lakni mire mégegyszer babát várok, mert ez a panel nem gyereknek való, főleg nem háromnak.

Yusz,

Az evés nálunk is úgy zajlik, hogy amit imád a kislányom abbol hatalmas mennyiséget meg bir enni, amugy meg alig eszik valamit. Mindig úgy kell belekönyörögni az ételt. A kisfiammal most kezdtem el a gyümölcsöt, aztán hamarosan jöhetnek a főzelékek is, remélem vele könnyebb lesz majd a dolog és nem lesz olyan válogatós.

Na a nagylány kiabál, hogy pisilni kell :)
Jó babázást mindenkinek!

Klarissza[/img]
chlarissa
 
 


sziasztok,

Hideg van.Brrrr..fázok. :cry: :cry: Jó lenne már ha eljönne a nyár. :lol: :lol:

Panny,
Mizu????????Babóca összejött ebben a hónapban???Nagyon eltűntél. (mondom én :lol: :lol: )
Yusz,
LH-zol, hogy azt mondtad nincs pé-ed???Mert ha nem akkor ki tudja, lehet már most összejött négyeske. Hányadik napon vagy??
Üdv Chlarissa,
Hát igen, van mit csinálni ennyi gyerkőc mellett, ezért sem tudunk olyan sűrűn jönni. :lol: :lol: Panelban lakással kapcsolatban megértelek. Amikor ott laktunk a gyerekek le sem akartak menni a játszótérre. Mióta itt vagyunk anyuéknál családiban, meg sem lehet őket kötni. Állandóan az udvaron vannak. :lol: :lol:
Boeske,
Megvan már a rákszűrésed eredménye??


Rólunk.
Velünk nincs semmi különös. Hétvégén ballagáson voltunk, jól bekajáltunk. :lol: :lol:
Sokat vagyunk kint, és most tervezem, hogy hova menjünk gyereknapon. Ötletek???Felmerült a pesti vidámpark, de az nagyon drága, meg nézegettem a Tropicarium-ot, egyenlőre itt tarok. :lol: :lol:
Pénteken megyek rákszűrésre.
Fiaim már nagyon várják a nyári szünetet, nagyon elfáradtak és már nehezen kelnek reggelente, meg a tanulás is nagyon nehezükre esik már ilyenkor. :lol: :lol: Ez az utolsó pár hét megy el a leglassabban. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Még nincs eredmény, majd 1 hét múlva.

Mikor lesz gyereknap? most, vagy jövő hét végén?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Hello!

Judy, igen tesztelek, egy csík van csak. :cry: Pedig fájdogál a hasam. Most vagyok a 21. napon, de nekem ált. 34 naposak a ciklusaim.
Ettől függetlenül próbálkozunk, hátha.... :oops:

Aranyos a kis maszatos Barbika! :lol:

Nálunk ugyanez a műsor, mikor lesz már nyári szünet, unjuk az iskolát, stb... Reggelente alig tudok beléjük életet verni.
A tanulás is döcögősebb, sokat kell unszolnom mindkét gyereket.

A tropikárium jó ötlet, nagyon szép! A kedvenc a rájasimogató. Az állatkert is klassz lett, sok újdonsággal. Márciusban voltunk kint, és már akkor át volt adva a legtöbb újonnan épült rész.
A vidámpark legalább egy havi fizetés. Sajnos. :cry:
Viszont a Városligetben gyereknapon mindíg van valami rendezvény. Érdemes összekötni az állatkerti sétával. Persze, ha bírjátok szuflával.
Én nagyon elfáradtam legutóbb, pedig minden állatot nem is néztünk meg. Alig vártam, hogy beüljek a kocsiba. :roll:

Panny! Május utolsó vasárnapja a gyereknap.

Ja, és egy tipp: június 3. vasárnapja apák napja. Köszöntsük fel a pasikat is, hiszen nélkülük nem lennénk anyák! :lol:

Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Jó reggelt,

Yusz,
Ha 34 naposak a ciklusaid akkor lassan már pozitívnak kell hogy legyen a teszt. Drukkolok. :lol: :lol: Hőmérőzől mellette????
Én rendíthetetlenül LH-zok és hőmérőzök. :lol: :lol: Fel is dobom a görbémet meg a teszteket. Bár a hőgörbém egyáltalán nem olyan mint amivel teherbe estem Barbikánál, de betudom annak, hogy még nem állt helyre a hormonháztartásom normálisan. :lol: :lol:
Amúgy csak tölcsért szokott kapni egy kis tejszínhabbal, fagyit még nem adtam neki. :lol: :lol:
Hát már én is várom a nyári szünetet.Kicsit elfáradtam már a reggeli felkelés körüli cirkuszok miatt. Jó lesz már egy kicsit tovább aludni mint 6 óra. :lol: :lol:
Állatkertben már voltunk többször, azt most kihagyjuk. De lehet hogy a Városligetbe kinézünk. Még én sem voltam soha. :lol: :lol:
Boeske,
Nagyon szűkszavú vagy. Mi van veletek???Kicsi fiad rendbe jött már? Új műtéti időpont megvan már??
Panny,
Hova tűntél??????Lehet már titokban bebabásodtál????? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol:
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Szia Judy!

Nekem csak egy csikos volt végig, igaz, kétnaponta és csak 4x néztem.
Hőmérőzést nem csináltam, mert rossz emlékeim vannak arról az időszakról.
Inkább rábízom a természetre. Legfeljebb, ha pár hónapig semmi, akkor besegítek.
20.-a körül kell megjönnie, de nem tudom, hogy a gyógyszer hogy
kavart be neki.

Én is adtam Ginusnak már habot tölcsérrel. Isteni látványt nyújtott. A szülinapi csokitortás pofikája is hatalmas sikert aratott.

Én is nagyon várom már a nyarat, hogy picit kimozduljunk itthonról. Na persze nyaralásra nem futja, de a páromék kapnak üdülési csekket (idén utoljára, fizetés emelés helyett) és egy ismerősünknek van balcsin telke.
Lemegyünk egy hétre, a csekkből meg egy közeli étteremben lehet enni.

Most az APEH bosszantott fel, de rendesen. Képzeljétek még márc. 26.-án feladtam a bevallásom. Jár vissza nekem adó a gyerekek meg a lakáshitel után.
Felhívtam őket tegnap, hogy nem érkezett meg a pénz, van-e valami gond.
Közölték, hogy minden oké, ők elutalták ápr. 24.-én. Vagyis lassan két hete!
Mondom a csajnak, én még nem kaptam meg, hol tudok érdeklődni?
Ő nem tudja, náluk nincs, ők elutalták, próbáljam a postán.
Persze a posta sem tudja, hozzájuk nem érkezett ilyen pénz.
Mi van ilyenkor????? Kihez tudok fordulni??? :evil: :evil:
Mindenhonnan csak elhajtanak, elvárják, hogy bebumszlizzak egy kisgyerekkel az ügyfélfogadásra, hogy azt mondhassák nem tudják hol a pénzem. :evil: :evil:
Nagyon mérges vagyok. És hol van ilyenkor, hogy kamat járna nekem mivel több mint egy hónap eltelt a feladás óta?
Bezzeg, ha én tartoznék!!! Még a házat is elvennék a fejem felöl.
Komolyam fontolgatom, hogy a médiához fordulok. Ciki, vagy nem, de az embert különben eltapossák.

Bocs, hogy így kifakadtam, de sokszor olyan sírhatnékom van a tehetetlen düh miatt.
Most ráadásul egész hétre ilyen rossz időt mondanak, ez még rátesz egy lapáttal a letargiámra.

El is dugulok.
Legyen szép napotok, Judit

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Fogalmam sincs hova fordulnék, de bizti nem hagynám annyiban. Mi az hogy eltűnik a pénz????Bizonyítsa be az APEH is neked, hogy elutalták, mondani lehet bármit. :twisted: :twisted:
Amúgy az enyém is 2 hetet késett, de rendesen rátették a késedelmi kamatot, nem panaszkodhatok. :lol: :lol:

Mi sem megyünk nyaralni, bár nézegettem Tamásit, van ott egy kemping és fürdő. Már voltunk többször, és nem olyan vészes az ára, csak az a baj, hogy az elmúlt 10 évben semmit nem fejlesztettek rajta. :cry: :cry: Na majd meglátjuk. Mivel mi közel vagyunk a Balcsihoz, nyáron majdnem minden hétvégén leugrottunk fürdeni. Persze az azért nem ugyanolyan mintha ott nyaralnánk, de több a semminél. :lol: :lol:

Na, akkor drukkolok, hogy ne jöjjön meg 20.-a körül. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Remélem igazad lesz és tényleg csak késik a kézbesítés! :roll:

Mi is be szoktunk iktatni egy-egy balatoni fürdőzést, csak egynaposat. Abban is van némi szépség.

Köszi a drukkot! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Nem tudom, ezt láttátok már?

http://www.youtube.com/watch?v=w5kmvznHXzw

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nagyon aranyos csajszid van! És el sem hiszed, de annyira hasonlít az én Ginám a te Barbidhoz!!! :P :P

Ginus is imád telefonnal játszani, sokszor elcseni az enyémet, vagy a két nagyobbét. :wink:
Nemrég felhívta az apját, megnyomta a küldő gombot kétszer. Így a telcsi az utolsó hívást ismételte meg.
Az apja hallózott neki egy darabig, mire rájött, hogy a lánya szuszog a vonal végén. :lol: Mivel a drágám erre a percre megkukult.

Persze amúgy be nem áll a szája. Barbika is dumcsizik? Mármint babanyelven? Mert Ginusnak van egy folyton ismétlődő beszédtára, csak sajnos még nem dőlt el, hogy milyen nyelven beszél. :shock:
A magyarhoz túl sok köze nincs. :lol:
Pár szót ugyan mond, ami érthető, de a többség halandzsa... :P

Imádni valóak ebben a korban.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Szasz csajok!

Sajnos Yuszhoz hasonlóan nekem sem volt sztem pém a gyogyi miatt..ezt onnan gondolom mert hőmérőzöm és semmilyen hőleesésem nem volt mit anno Olikával.Szal sztem még kellett a szervezetnek ez az egy hónap h helyreálljon.Én eddig nem LH teszteztem mert olyan drága :( de lehet most majd beiktatom azt is.Épp most menzizek úgyhogy már újult erővel készülünk az újabb akciókra :lol: :wink:

Judy!

Te hol veszel ilyen LH teszteket amiket fel is tettél?Mert én csak kazettásakat láttam eddig horribilis árakért(bár nem is nagyon néztem csak a rossmannba)

Yusz!

Ez az APEH ügy nagyon bosszantó!!Én sem hagynám annyiban..ilyen nincs :x ..amúgy nekem is késtek egy hetet minimum.Nem lehet hogy számlaszámot adtál meg és esetleg rossz számra utalták??Vagy rossz címre??

Olika is már gagyog...már mondja hogy" káká"ha bekakilt...el se hiszem h ennyi idősen erre rájött és használja is.Pá-pázik meg megmutatja az okos fejét,tapsizik,táncol meg csomó mindent mutogat.Néha hallani vélem hogy annnnya,meg namama,hammmma,afffú :wink:
Ja és a telefon Olikánál is sláger...már oda teszi a füléhez ahogy tőlünk látja..beszarás a kölyök :wink:

Mi megyünk nyaralni Balatonlellére Gödöllő város üdülőjébe.Annyira rendi a városvezetés hogy a helyi lakosok,és főleg családok,nagycsaládok nyaraltatását nagyrészben állja és így kevés pénzből teljes ellátással tudunk 1 hetet nyaralni.Tök szupi :wink: ..amúgy mi se nagyon tudnánk idén nagyon sehova menni a lóvé miatt :(

Akartam már kérdezni tőletek hogy ti benne vagytok a NOE-ban(Nagycsaládosok Országos Egyesülete)?Én már beléptem a családdal.Arról jutott eszembe hogy Judy írta a Tropicariumot...oda is van pl.kedvezmény akinek van ilyen NOE-s igazolványa..meg egy csomó más helyre.És csak 5500ft egy évre a tagdíj..És nekik is vannak saját rendezvényeik..azok is nagyon jók szoktak lenni.Nézzétek meg a www.noe.hu Ha van kedvetek lépjetek be..interneten is lehet intézni a belépést.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
De jó hogy jöttél. Akkor hajrá május mindannyiunknak. :lol: :lol: :lol:
Görbédet megmutizhatnád, kiváncsi vagyok rá. Sajna nekem sem volt meg az a hőleesés ami Barbinál, ezért gondolom, hogy az én hormonjaim sem úgy működnek ahogy 2 évvel ezelőtt. Pénteken ha megyek a dokihoz, meg is kérem, hogy a következő ciklusban nézzük meg a hormonszintjeimet.

Az LH-kat én egy barátnőmtől veszem, de ugyanilyeneket tudsz rendelni a Fogamzás/Lh tesztek olcsón topicban esthajnalcsillagtól, csak ott ugye van postaköltség, de még így is jóval a bolti ár alatt van. :lol: :lol:

NOE-n már gondolkodtam, mert többen ajánlották, már nézegettem többször a honlapjukat. :lol: :lol:
Yusz,
Barbika is folyamatosan halandzsázik babanyelven, de nagyon jól meg tudja magát értetni, ha kell neki valami. :lol: :lol:
Én is imádom hallgatni ahogy gagyorog, és még ő nem beszél vissza mint a nagyok. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jöttem nézni,hogy van -e zebrás teszt,de lesz majd itt még több is,nyugi, Lányok!

Vidámpark: cseppet sem 1 fizetés,karszalagos rendszer van,nagyon tuti,most nem tudom a konkrét árakat,de majd teszek linket Nektek. Mi évente min. 2x megyünk,egyrészt,mert tizen-1-2 ezerből bejutunk, másrészt, mert annyiszor ülünk fel mindenre,amire akarunk,ahányszor akarunk! Üdülési csekket is elfogadnak,szóval szerintem tök jó! Viszont én gyereknapkor sosem megyek ilyen helyekre,mert tömeg van! Viszont hétköznap tök jó,alig lézengenek! Állatkert,Tropicarium is hétköznap jó,szerintem! Viszont tuti jók szoktak lenni a Margit-szigeti gyermeknapi programok és ott a sok ember is elfér!

http://www.vidampark.hu/2008/?q=node/48

Itt pedig lassan jönnek a gy.napi programok:

http://gyermeknap.lap.hu/

Márti
borossné becz márta
 
 


Egyet értek Mártival...mi sem szoktunk ilyen frekventált napokon ilyen helyekre menni mert állati nagy a tömeg és nem nagyon lehet élvezni a dolgokat a tolongástól...mi is hétköznap szoktunk az állatkertbe is menni és olyankor mindent alaposan meg lehet figyelni,alig vannak :wink:

Gyereknap mi itthon lezsünk a helyi gödöllői gyereknapon...jó szokott lenni.

Május 23.-án lesz asszem a Nagy Sportágválasztó családi nap...sztem arra mi megyünk..minden sportot kipróbálhatnak a skacok és híres Olimpikonok kiséretében ráadásul.

Egyébként a NOE-nak is pont május 16.án lesz a Margitszigeten a Családi napjuk..azon is lesz csomó jó program és bárki mehet.

Judy!

Akkor lehet megkörnyékezem azt a csajszit a másik topicból az LH-k miatt.
A z előző görbémet egyenlőre eddig csak egy füzetkében vezettem :wink:az éjjeli szekrényemen.A mostani ciklusom majd felrakom a ciklus.hu-ra.

Olivérrel annyira minta görbét produkáltam...emlékszem még a másik topicban te kezdted el nekem elemezgetn a hőmet,i mert akkor még annyira nem tudtam hogy smint kell egyátalán...szal jó emlék :wink: igazándiból tőled tanultam meg a lényeget..és ezt sosem felejtem el :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Örülök, hogy segíthettem a görbéd vezetésében. Csak az a baj, ha valaki elkezdi függővé válik. Legalábbis én tuti. Már fel sem kelek hőmérő nélkül. Automatikuson nyúlok érte, még mielőtt bármit tennék. :lol: :lol:
Hát igen, a mintagörbe nekem is megvolt Barbival, most sajna nincs, de láttam én olyan furi görbével is teherbe esni lányokat. :lol: :lol:

Igazából gyereknapon bárhova megy az ember mindenhol sokan vannak. Én azt sem tudom itt Fehérváron milyen programok lesznek, de majd utánajárok. De valami különlegesebb helyre akarjuk elvinni a gyerekeket ami örök élmény marad nekik.Ezért gondoltam a Tropicarium-ra. Vidámparkot most kilőttük. Majd lehet nyáron beiktatjuk. Az a baj, hogy ebben a hónapban sok pénzt kell kifizetnem a suliban. Daninak 15 000ft lesz a jövő első félévi gitárja és 6 000 ft a néptánc. Ezeket most kell kifizetni. Bazsiéknak is be kell fizetni 3 000 ft-ot, mert mennek Pestre az Országházba, bobpályára, 3D-s moziba etc, meg lesz egy 1 napos balatoni kirándulásuk is. Szóval vidámpark most elnapolva. :lol: :lol: :lol:
Márti,
Ritkán jössz, bár tudom van mit csinálni 4 gyerkőccel, főleg most hogy megjött a jó idő. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Panny!
Biztos, hogy jó címet adtam meg az apehnak, mert a férjemét is én töltöttem ki, egyszerre adtam fel a kettőt, az övé már rég megérkezett. Késett két hetet, de megjött. Ráadásul nekünk rendőrségi dolgozóknak külön helyen kezelik a bevallásokat, ott tuti tudják a címet. (sokszor a bugyiméretünket is, mintha kémkednének az emberek után!) :shock:
Szóval továbbra is :evil: :evil: :evil:

Én a vaterán vettem az ovu és terhességi teszteket darabját 100 Ft-ért.
Mázlim volt, mert a csajszi pont itt lakik pár utcával tőlem, így elég a személyes tali amikor elfogy.
Egyébként gondolkodtam a mikroszkópon is, hiszen fogamzásgátlásnál is jó. Ha ebben a hónapban megjön, akkor tuti veszek egyet, jó lesz majd később is. Kb 2000 Ft és örök darab.
Legalább nem fogom magam gyógyszerezni többé. :roll:

Megnézem a nagycsaládost honlapot, köszi Panny az ötletet! Már gondolkodtam rajta, és érdekelne.
A gyereknapot valószínűleg kirándulással fogjuk tölteni. Már évek óta nem megyünk ki tömegrendezvényre, mivel iszonyom van tőlük.
Az állatkertet is szezon előtt, vagy után szoktuk megnézni, márc, szept, okt.
Ilyenkor még vannak jó idők, és nincs olyan tömeg. :D

Judy!
Naaagyon kíváncsivá tett Panny evvel a görbével kapcsolatban. Nekem is segítenél? Igaziból sosem tudtam elemezni, annyit tudtam csak, ha feljebb megy a hő akkor van pé, és ha ott is marad, akkor van rá esély, hogy megfogant a baba. De nekem sosem jött össze, állandóan ugrált. :cry: :cry:

Most fontos lenne, hogy pont pé-kor legyünk együtt, mivel fiúcskát szeretnénk :lol: :lol:

Szép napot, sziasztok

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Nagyon szívesen segítek a hőmérőzésben.

A legfontosabb, hogy higanyos hőmérőt használj, hüvelyben mérd, minden reggel azonos időben közvetlen ébredés után, de ne kelj ki az ágyból, minimum 5 óra alvás meglegyen ágyból kikelés nélkül.

A ciklus első felében általában eg ysíkon mozog a hő, némi kilengés lehet, kb 36.4-36,5 szokott lenni az átlagos hő, de ez egyénre válogatja, hogy kinek mennyi az alaphőmérséklete. Majd tüszőrepedés előtt általában, de nem mindenkinél leesik a hő az alap hő alá 2-3 tizeddel, majd ha megvolt a tüszőrepedés megemelkedik a hő 2-5 tizeddel. (progeszteron hatására) Általában a nők nagy többségének 36,8-36,9-37 fok körül van a hőjük tüszőrepedés után. Akkor lehetsz biztos, hogy megvolt a repedés, ha minimum 3 napig magasan van a hőd. A ciklus második felében e körül mozog a hőmérséklet, majd a hormonok hatására leeshet 7-10 nappal a repedés után, ez a beágyazódási hőleesés. Ez nem mindenkinél van meg. Ettől még lehet valaki terhes.
Az a legjobb tüszőrepedés, ha egyik napról a másikra hirtelen emelkedik nagyot a hő, de vannak nők akiknek lassan folyamatosan emelkedik meg. Ha terhes vagy, akkor a hőd fent marad, ha nem akkor a méhnyálkahártya szétesése miatt a hőd a menstruáció előtt, vagy a napján újra leeseik az alaphőmérsékletre.
A ciklus első felének a hossza változó, ez függ attól, hogy kinek mennyi idő alatt érik meg a petécskéje, de a luteális(második) szakasz 14 nap.

Ha közben LH-zol, akkor én azt mondom, hogy a pozitív LH teszt utáni napon legyetek együtt, mivel fiút szeretnétek. Ugye a pozi teszt után 24-36 óra múlva esedékes a tüszőrepedés, és ha már előtte együtt vagytok akkor nagyobb az esély arra, hogy a lányok már lesben állnak, mivel ők tovább élnek.
Persze ha pozi az LH teszted az még nem jelent semmit, mert a tüszőrepedést az FSH hormon idézi elő. Ezért jó a hőmérőzés is, mert az megmondja hogy volt-e repedés.

A másik, hogy figyeld a hüvelyváladékodat. Mensi után általában száraz vagy, majd ahogy elkezd érni a pete krémes állagúvá válik a váladék, majd ezután a tüszőrepedésnél vagy előtte 2 nappal tojásfehérjéhez hasonló, 2 újjad között szétnyújthatóvá válik a nyálka. Ha megvolt a tüszőrepedés, akkor a nyálka ragadóssá válik.

Vezetheted papíron is, vagy vannak erre különböző oldalak.
Felteszem az én babás görbémet, ez könyvbeillő görbe. Ez most nincs meg) :cry: :cry:

Kép

Remélem segítettem neked. Ha van kérdésed, nyugodtan kérdezz. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ezen a görbéd tökéletesen látszik a hőleesés, majd az emelkedés, illetve a beágyazódási hőleesés is. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszönöm, Judy, nagyon részletes és érthető ahogy leírtad!

Már sejtem is, hogy hol rontottam el. Digitális hőmérőt használtam és szájban mértem.

Nem tudom, hogy ezek a gyorstesztek mennyire megbízhatóak, vagyis, hogy 100%-ban kimutatják ha pé van?

Tudod, félidőben eléggé görcsölt a hasam, és pé-kor nekem szokott. De a teszt egy csíkos maradt. Hőt nem mértem, de a váladék fehérré vált az tuti. Ez volt az a körülmény, ami kicsit megingatott a teszt pontosságában.

Na, mindegy, majd a köv. hónapban.
De mensikor elkezdem mérni magam. Hátha sikerül.

Puszi

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Az LH tesztek megbízhatóak. Megmutatják, hogy érik-e a petéd. DE, ahogy mondtam, nem biztos, hogy repedés is van, mert azt nem az LH hanem az FSH idézi elő. (van ilyen teszt is, de az nagyon drága)
Ezért jó a hőmérőzés, mert ha felmegy a hő, akkor van repedés is. :lol: :lol: :lol:

Ja, és az LH tesztnek csak egy napig szabad pozinak lenni, max 2, de az ritka. Ha több napig pozi, akkor gáz van a hormonokkal, illetve akkor is, ha egyszer sem pozitív. :cry:

Remélem a következő hónap meghozza a várt eredményt. :lol: :lol:

Amúgy nem tudtam megállni ebben a hónapban, hogy a pozi LH tesztem láttán ne ugorjak rá apára. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Akkor ha mi most nagyon lányt akarunk akkor a poz LH napján legyünk együtt és utána nem??Segíts lécci :wink:
Hőmérőzés alapján meg akkor amikor hírelen leeseik a hő,igaz?

Olikával nekem is ilyen minta görbém volt..minden úgy volt ahogy a nagy könyvban...és én digitálissal mérem hüvelyben.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Igen, ha pozi az LH teszt, vagy (ha jó minőségűek apa katonái) ha még nem teljesen pozi de láthatóan másnap már az lesz. :lol: :lol:

Hőleesés nem mindenkinek van, így ezt nehéz megmondani.Inkább az LH-t figyeld szerintem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Oksa!!

Már rendeltem is Esthajnalcsillgatól LH meg HCG teszteket.Tényleg nagyon olcsók :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Örülök, hogy sikerült rendelned. Szerintem nagyon jó minőségűek, és remélem, hogy 2 csíkos HCG tesztet is csempészett be neked a csomagba. :lol: :lol:

Most hányadik napon vagy???Még mindig nem csináltál vonalzót. :lol: :lol: Ejnye-bejnye. :lol: :lol:

Más:
Emlékszel még a másik topicból(3.gyermeket tervezzük) Krisztire???Nem tudsz róla valamit? Azt tudom, hogy kiregisztrálta magát a babanetről, de azóta nem hallottam felőle.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én is hőmérőztem,digitálissal,popsiban,de tökéletes eredményt mutatott minden alkalommal. Most nekem az a fura,hogy a fiúk születése után legkésőbb 2 hónappal megjött,most meg lassan 8 hónapos Kamilla és piri sehol! Ennyire átrendezte volna a kiscsaj a hormonrendszeremet? Még szerencse,hogy most nem tervezünk kistesót a közeljövőben,akkor tuti idegesítene,így viszont nem hiányzik! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Nekem ez a hőmérőzés kimaradt, úgy hogy ehez nem nagyon tudok hozzászólni. A kislányom nem volt tervbe úgy jött. A kisfiam meg elsőre sikerült, ahogy elhatároztuk, hogy most szeretnénk még egyet. Szóval asszem szerencsésnek mondhatom magam :D
Nagyon, drukkolok nektek és kicsit irigykedem is :wink: Én imádtam a terhességet, mind a kettőt. Remélem még lesz benne részem nekem is!
chlarissa
 
 


Jó reggelt,

Nekem ma nagyon sűrű napom lesz. Délelőtt gyorsan főzök, majd vasalom Bazsi ünneplőjét. Hajat is kell mosnom. 5-re megyek az anyák napi ünnepségre, majd irány haza, zuhi és 7-re doki.
Megbeszélem vele, hogy a következő ciklusban nézzük meg a hormonjaimat. Remélem támogatni fogja az ötletemet. :lol: :lol:

Márti,
Nálam ugyanígy volt. A fiúk születése után óramű pontossággal 6 hétre megjött a menstruációm. Barbi után 11 hónappal jött csak meg, és szerintem a hormonjaimat is felborította. Gondolom ezt a hőgörbémből. :lol: :lol:
Chlarissa,
Igen tényleg szerencsés vagy, nagyon sok anyukát olvasok nap mint nap akik évek óta küzdenek a babóért. :cry: :cry:
Mi is a szerencsések közé tartozunk. Mind a 3 gyerek az első illetve a 2. hónapban összejöttek. Hát most félek, hogy nem így lesz. :cry:

http://www.fertilityfriend.com/home/24b50b

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jöttem mostanában.

Chlarissa! Üdv!

Judy!
Remélem minden rendben lesz, drukkolok estére.

Anyák napi ünnepség nálunk már volt az oviban. Barna szépen kiállt, és végigmondta az összes verset-éneket. Tudom ez általában mindenkinél így van, de nálunk most tört meg a jég, eddig még odaálni sem volt hajlandó.

A hőmérőzést én is csináltam anno, de most nincs értelme. (Az éjjeli ébredések miatt nem működne.)

...

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK A NAGYFIADNAK!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Boeske!

Barnának Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!

Judy!

Nekünk is a srácok első próbálkozásra összejöttek és valahogy nekem is olyan rossaz érzésem van hogy most nem így lesz... :? ..talán azért is mert a előző hónapban olyan fura görbét produkáltam...azért remélem nem lesz igazunk és sikerül hamar nektek is,nekünk és mindenkinek aki akarja :wink:

Anyáknapi műsor már nekünk is megvolt múlt csütörtökön az oviban és vasárnap a templomban is.A srácaim nagyon ügyesek és bátrak voltak...majd el olvadtam tőlük..az anyai szívem meg sírt örömében :oops: :wink: :oops: :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


sziasztok,

Voltam tegnap dokinál. Minden rendben volt, azt mondta gyönyörű szép a méhszájam, még egy csepp hüvelyfolyásom sincs és reménykedik hogy minden ok lesz a szűréssel.(hát még én)
Azt is mondta, hogy ha ez sem lesz jó, akkor nem műt rögtön, hanem megint kell várni 3 hónapot és azalatt az idő alatt újra gyógyi és kúpp. Ha a 3. vizsgálat eredménye sem lesz jó, akkor lesz műtét. De remélem erre nem kerül sor, mert akkor nagyon csúszni fog a babaproject és egyedül maradok ebben a topicban, mert addigra már mindenki pocakos lesz. :oops: :oops: :oops:


Azt is megbeszéltem vele, hogy ha megjön a menzeszem felhívom és megbeszéljük, hogy mikor megyek be hozzá és csináljuk meg a hormonvizsgálatot. Azt mondta, hogy a ciklus elejeit a 3.-5. nap között kell csinálni, a másodikat meg a ciklus végén a 21. nap körül.Nagyon rendes volt.

Anyák napi műsor nagyon jó volt, természetesen nem tudtam megállni, hogy ne kezdjek el bőgni. És elnéztem a fiamat, hogy mekkora már.Nagyon gyorsan megy az idő. Szeptemberben már a felső évfolyamot kezdi.Hihetetlen.

Szép hétvégét nektek. :lol: :lol: :lol:


http://www.fertilityfriend.com/home/24b50b

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Ezek jó hírek!!! :wink: Biztos nem lesz szükség műtétre!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Látom, jó nagy pangás volt ma. Gondolom ez a jó időnek tudható be.

Én ma mostam, főztem, takarítottam. Holnap meg kihasználjuk ezt a kánikulát és elmegyünk Tamásiba fürdeni egyet a gyerkőcökkel.
Már nagyon várják.

Panny,
Remélem igazad lesz és nem kell halasztani.

Puszi mindenkinek. :lol: :lol:


http://www.fertilityfriend.com/home/24b50b

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Biztos minden ok. lesz,de bíztosíthatlak,hogy én csak 4 év múlva szeretnék szülni! :lol: :lol: :lol:

Van aki tesztelt már? Izgulok értetek!

Mi is kirándultunk tegnap,majd jövök a képekkel!

Márti
borossné becz márta
 
 


Hali!

Tegnap én is takarítottam,este meg grilleztünk itthon.Ma meg szülinapi kerti partyn voltunk.A háziak rendletek egy hatalmas ugrálóvárat...hát gondolhatjátok hogy lefáradtak a srácok..már fél órája megy a szunya,

Jó éjt!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Boeske! Boldog szülinapot a nagyfiadnak!

Nekünk is jó mozgalmas volt a hétvége! Szomabaton vásárlás, takarítás délután egy kis séta, Vasárnap egész nap kint voltunk Ginus keresztszüleinél.
Mi is sütögettünk, és egy kismedence fel volt töltve vízzel. Nagyon élvezták a srácok, még a 16 éves lakli fiam is.

Este 8-kor már úgy aludt a kiscsaj, mint a tej. Most kelt fel egy órája.

Judy!
Szerintem sem lesz semmi gond! A második kezelésre már nem lesz szükség, meglátod.
Egyszer nekem is volt ilyen leletem, és a gyógyszer nagyon klasszul rendbehozott.
Utána félévente kellett mennem kontrollra, de talán csak 3 x. Azóta meg évente.

Én csak 20-a után tesztelek, de érzem, hogy eredménytelen lesz.

Sziasztok

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi jókívánságokat!

Megvan a rákszűrés eredménye, minden OK.

Ma beirattam Márkot az óvodába, holnap pedig fogszabályzásra viszem. Mindig van valami.....

Próbálkozóknak drukkolok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


sziasztok,

Boeske,
Gratulálok a jó eredményhez. Remélem az enyém is ilyen lesz. :lol: :lol:
Yusz,
Drukkolok a 20.-ai teszthez. :lol: :lol: Ne tessék ilyeneket mondani, lehet nagy meglepi fog érni. :lol: :lol: :lol:

Én elkezdtem tesztelgetni.
Mai tesz is nega. Illetve 2.csík árnyék van rajta, de ezt mindannyian tudjuk(tapasztalat)hogy az nem igazi csík. :cry: :cry: :cry:
Ez van. Úgy látom négyeske nem lesz egyszerű menet. :cry: :cry:

http://www.fertilityfriend.com/home/24b50b

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hát, ezaz, a négyeske megdolgoztat minket, én is ezt mondom! :lol: :lol:
Na de soha jobb munkát, igaz lányok? :oops: :lol:

Egyik ismerősöm most fog szülni két héten belül, láttam a picurkát 4d-s felvételen. Kis pufók, de nagyon édi. Rögtön az jutott eszembe, hogy de jó lenne ha összejönne gyorsan 4-eske.

Tegnap végre megjött az Apeh pénz, legalább ebben megnyugodhatok. :lol:

Judy, ne izgulj tuti jó lesz az eredmény! :wink:

Tegnap eljött a gyerekkori barátnőm, ő picit idősebb nálam, már 40 körül jár. Van egy 4 éves kislánya, elvált, egyedül él a kicsivel.
Mesélte, hogy 12 évet várt a kislányára!!!!!!
Egyik petevezetője teljesen el van záródva, a másikat félévente kellett átfújni. A termékeny hónapban (ami kéthavonta van neki) minden nap ment a dokihoz, hogy megnézze van-e érett pete. És ez 10 éven keresztül!!!!! :shock: :shock:
Kitartása az van!!!
És szeretne még egy gyereket!!! :shock: :shock:
De, hogy kitől és milyen időn belül azt már meg sem mertem kérdezni!!! :roll: :roll:

Boeske!
Mi van a műtéttel?

Már intézem a nagycsaládos belépést. Láttam, hogy van ingyenes jogi tanácsadástól kezdve kedvezményes ruhavásárig szinte minden.
Hátha nyaralásban is tudnak segíteni.

Puszi lányok és írjatok!!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Szasztok!

Yusz!

Igen,egy csomó kedvezmény van a NOE -nál..mi pl.most így veszünk új autót,mert a FIAT-nál a NOE-sok 17%-kal olcsóbban vehetnek családi autót és még a finanszírozás is kedvezőbb mint az akutális bankoknál.Le kell cserélni a Berlingot mert nem férünk el majd 4 gyerekkel benne....Fiat Dobló 7 személyesre cseréljük.

Én is elküldtem már vagy 2 hete a belépési nyilatkozatot meg a lóvét is de eddig semmi..azt tudom hogy minden hónap első szerdáján van a közgyűlés és akkor tudják felvenni az új tagokat.

Én is tele vok terhes barátnőkkel..a legjobb barinőm(lombikos)11 hetes terhes,két barátnőm is júniús elejére van kiírva,egy augusztusra....szal kisbabákkal leszek körülvéve hamarosan.

Judy!

Nekem sosem volt olyan ál két csíkos tesztem..az mitől lesz olyan??
Hátha tényleg négyeske kopogtat :wink:

Én meg már tiszta lázban égek..tegnap megjöttek postán az LH tesztek...ma este már elkezdem a tesztelést mert nekem nagyon ki kell számítani hogy a kiscsajszi miatt mikor lehetünk csak együtt :wink:Ma vok a 9.napon.
Szerintetek is akkor legyen az utcsó akció amikor erős két csíkos a LH,ugye??

Boeske!

Jó hírek! :wink:

Én is beírattam Krizsikét ismét kis csoportba,nem akartam h 6 évesen menjen suliba..jó lesz az 7 évesen is :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Judy!

Nekem mind a két gyereknél nagyon halvány volt a második csík, pedig amikor a kislányomat vártam csináltam pár tesztet mert annyira váratlanul jött, hogy nem akartam elhinni. A kisfiamnál is csak nagyon halvány volt a második, már ki akartam dobni a tesztet amikor észrevettem, hogy mintha lenne ott valami. Az egyik barátnőmek meg még a 8. héten is negativ volt, és azt mondta a dokinak, hogy márpedig én terhes vagyok mert érzem! :lol: Szóval szerintem ebből még akármi lehet.

Yusz!
Sok sikert neked 20-ára!

Panny!

Neked is drukkolok, hogy összejöjjön a kislány, bár szerintem az egészség a lefontosabb!!! Én sajnos foglalkozok sérült kisgyerekekkel is és amikor ilyet látok mindig azt mondom, hogy csak egészséges legyen és csak utána fiú vagy lány!

Klarissza
chlarissa
 
 


Klarissza!

Ha ismernél tudnád rólam h teljesen egyet értek azzal hogy a lényeg h egészséges legyen...pusztán annyi a dolog h kipróbáljuk a természet adta lehetőségeket, de semmi több!!Sajna nekem volt már egy kényszeredett abortuszom...Olika előtt el kellett vetetni egy hat hetes magzatot mert elkaptam egy vírust és 99%-ra beteg babánk született volna..szal én akkor annyira kikészültem h tudom h mindengy a baba neme...most is úgy vagyunk vele a párommal,h rágyúrurnk a kislányra de őszintén és szívből mondhatom h ha megint fiúcska lesz akkor ugyanúgy fogunk örülni!!! :wink:



Panni

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Megértelek és tényleg öszintén drukkolok, hogy összejöjjön a kislány!
Gyönyörű fiaid vannak :wink:
chlarissa
 
 


Sziasztok!

Már nem kell várnom a 20.-át, tegnap elkezdtem barnázgatni. Sajnos mára már valóssággá vált a dolog. :cry: :cry:
De ilyen még sosem volt, 28 napra jött meg! Általában a ciklusom 33-35 nap. :roll:
12 éves korom óta. Kivéve persze a gyógyszeres időszakot.

Lehet, hogy a szervezetem még a gyógyszer miatt produkálta ezt.
Na mindegy. Fel a fejjel és hajrá! :lol:

Viszont most veszek egy ovulációs mikroszkópot, hogy minden nap meg tudjam nézni. :wink:

Remélem lányok nálatok nincsenek ilyen rossz hírek és alakulnak azok a babák!!! :wink:

Teszek én is pár képet, szép napot, sziasztok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?