Új privát üzeneted érkezett!

Ok,Csilla holnap nem csinálunk semmit,pedig vidámparkba készültünk! 8)
Ha már így szülinapi bulinál tartunk,talán holnap lesz 1 éves Inerke Sárája,nem?Javítsatok ki,ha tévednék! :oops: Így megy az idő :?: :!:

Szinti!
A fej mindig akkor fájdul meg,amikor a legkevésbé kellene! :evil: Jó munkát nektek! :wink:

Gabuska!
Tényleg jönnek januárban is? Ilyen nagy az igény? Mjad megbeszéljük az urammal! :wink:

Fülpucolás témához csak annyit,hogy engem iszonyatosan irritál ha egy gyereknek (legyen az saját,vagy másé) retkes a füle,vagy taknyos az orra!!!! :evil: :evil:

Berni,gratula a kis önálló felfedezőnek!!! :D Hol vagyunk mi még ettől?! :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Köszi Joli,hogy a fiad nevében is gondoltál Mircsire! :lol:

Évi!
Gyógyulást a lábujjadnak! Ez tényleg horror!!! Én rendszeresen be szoktam vágni a körmöm...már sebésznél is voltam vele! :evil:
Violka mióta nem fogad szót? És Vincéhez hogy viszonyul mostanság?

Adri!
A homokozás szerintem mindent gyereket elbűvöl! Meg a szülőt is,h milyen jól eljátszik a csemete! Nagyon jó találmány az biztos,Márk is reggeltől estig a homokban nyomja. Tegnap megkapta az idei szezon 6.!!!!!!!!!!!!!!!! homokozókészletét!!! :?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Tegnap volt Sára 1 éves, Isten éltesse sokáig!!!

Pat, még hogy vidámpark :shock: , szó sem lehet róla :lol: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Berni a medence természetesen bennem is felmerült!
De nekünk az a nagy van!Igaz,lesz 9 gyerkőc és a Fruzsi a
léegfitalabb! 8)
Én azt hiszem belevágok a medencésbe! :D
Aztán meg az anyukák mit szólnak hozzá?Hát nem tudom!
Majd látjuk,hogy milyen idő lesz! 8)
Lufik természetesen nálunk is!Nos,majd elsül valahogy!
Nekünk felnötteknek okés az ücsörgés(már aki bir a gyerkőcök mellett),de a gyerekeknek szeretnék valami kis szorakoztató progit!

Kép
Kép
szintus
 
 


Köszönöm fejfájás 80%elmúlva!!!(de azért nem kiabálom el :wink: )

Pat 6.-dik készlet???Mi lett a többivel??? :shock:

Joli juhéééé jön apa!Nos akkor lesz ám....minden!!! :lol: 8) :oops:

Csilla holnapra megy a drukk!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
szintus
 
 


He-he én megnéztem a szülifeliket a
horvár rtl-n!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
De elötte vana grace klinika és azt elfelejtettem!!! :evil:

Tudja esetleg valaki,hogy az rtl-n miért nincsennek már azok a korházas sorozatok???

Kép
Kép
szintus
 
 


SÁRA ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!!!!!!Boldog szülinapot!!!!! Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szintus 2009.05.07 23:02-kor.

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus,gyorsan elmúlt a fejfájás,remélem nem kiabálod el! És mi lesz Szintus ajándéka végül?
Az összes homokozókészlet megvan! :D Gyűjtjük, a homok nem látszik ki a sok játéktól! :wink:
Csillának sok drukk holnapra!
A többieknek meg jó éjt,holnap hacsak közbe nem jön egy eső és itthon maradnánk ,akkor este jövök!(Csilla ez csak kifogás,hogy miért nem fogok írni nappal,közben pedig egész nap neked drukkolunk mind a 4-en itthon :lol: )

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Szintus,tegnap Sárának volt szülinapja! :lol: :lol: :lol: Inerke az anyukája!
:D
Isten éltesse sokáig Sárát!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na, ez a telepátia, épp tegnap jutott eszembe, hogy Inerke rég jött.

Sára, nagyon boldog első szülinapot!!! :D

Pat,
Livinek belül van a fülzsír, nem látszik. A látható, elérhető részeket mosom, még jó! Én sem szeretem, ha koszos a gyerek füle vagy lóg az orrából a takony. :wink:

Berni,
Hurrá járás! Most aztán felkötheted! :lol:

Csilla,
druuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukk!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sárának boldog szülinapot kívánunk!

Jó reggelt!

homokozó készlet: Én két napja hagytam el egy egész szatyorral. Rolinak pisilnie kellett, így leraktam a szatyrot és elfelejtettem felvenni. Mire visszamentünk már nem volt ott. Kapott új cuccokat a drágám, így nem nagyon érdekelte, hogy elhagytuk az előzőeket!

Szintus! Szerintem a kórházas sorozatok majd lesznek, kb szeptembertől. Mindig ezt csinálják, leadnak egy évadot, aztán fél-vagy egy év szünet és jön az újabb.

Évi! Lábujjadnak jobbulást!

Csilla! Drukkolok! Lehet éppen most vizsgázol!

Mennem kell! Jázmin itt csimpaszkodik!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!

Sárának én is nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kép

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Köszi lányok az együttérzést, fogok még vele szenvedni... :?

Csilla!
Remélem, már túl is vagy rajta! :wink:

Berni!
Nagy gratula Doriánnak, még mi se vagyunk vele sehogy... :roll:

Joli!
Ez nagyon jó hír! :)

Mi is tartunk kis bulit, kinn a kertben lesz hússütés, meg saláták, és persze torta, sütik. Mi is 2 részletben, családnak, majd a barátok. Itt vegyesen vannak gyerekek 4 hónapostól 4 évesig.

Közben felébredt a kis segítségem3bfkhkgglpjglp0e

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Pat!

Violka tul.képpen itthon mindig is egy szófogadatlan kisördög volt, a tesóféltékenység ezt csak fokozta (figyelemfelhívás, h. vele is foglalkozzunk-mellesleg nincs elhanyagolva, sőőt!). Viszont kis veszekedéseken kívül jó testvérek, a legtöbb probléma abból adódik, h. Vince természetesen mindig épp azzal akar játszani, amivel Viola, az estek 90 %-ban Viola az engedékenyebb, de van, hogy ő is megunja, ilyenkor kiabál: "Aaaaaaaanyaaaaaaaaaaaa, a Vince megint elvette tőlem a...", vagy "vigyed már innen"
De mostanában rájött arra Viola, hogy elvonul a mi szobánkba a francia ágyunkra, oda még nem tud felmászni Vince! :D

Mennem kell, kellemes hétvégét, ha nem jönnék!

Üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Igen,Pat,már javitottam :oops:
Mostmár te is keresztmemi lettél??? 8) :D
Szintus v.Fruzsi ajándékára gondoltál? :lol:
Gond. Fruzsiéra!Még nem tudjuk mi lesz.....kigondoljuk majd!
A szüleimtől a keresztelőrucit és a cipőt kapja!A többit még nem tudom!A barátoktól egy csomó ruhát fog kapni,bizti(általában
mi is azt viszünk szülinapra!)

Éva jól kitalálja a kicsi lánykád,hogy hogy meneküljön meg az öcsitől.....!
:lol:
Lábadnak jobbulást! :wink:

Csilla szoritunk!!!!

Puszi mindenkinek!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


[quote="jevi26"]V írta:jevi26iszont kis veszekedéseken kívül jó testvérek, a legtöbb probléma abból adódik, h. Vince természetesen mindig épp azzal akar játszani, amivel Viola, az estek 90 %-ban Viola az engedékenyebb, de van, hogy ő is megunja, ilyenkor kiabál: "Aaaaaaaanyaaaaaaaaaaaa, a Vince megint elvette tőlem a...", vagy "vigyed már innen"
De mostanában rájött arra Viola, hogy elvonul a mi szobánkba a francia ágyunkra, oda még nem tud felmászni Vince! :D

Ezt szó szerint írhattam volna én is. :lol:

Nem is meséltem, tegnap előtt megtörtént szülői pályafutásom eddigi legnagyobb szégyene.
Livi vécére jár nappal, éjszakára szoktuk behozni a bilit, hogy félkómásan ne kelljen kimenni. Ha éjjel nem pisil bele, akkor elöl szokott felejtődni. Most ugye itthon van Livi, és napközben suttyomban ráült a bilire. Én nem vettem észre, így azt sem sejtettem, hogy nem üres. Kimentem a konyhába, mikor mindkettő szépen leült játszani. Pár perc után rájuk néztem, mert gyanús volt a nagy csend, meg hogy Nóri még nem csörtetett utánam. Hát beérek, és látom, hogy ül a pisivel és pézsével teli bili mellett az ajtó mögött, és a tudjátokmiben úszkáló zsepiket szedegeti ki, a haja tiszta víz, vagyis nem víz..., csöpög az arcába. Azt hittem elájulok, Livirohant oda, hogy miért sikítozok. :lol: Mondom neki tündérem, miért nem szóltál, hogy pisilni kell vagy hogy pisiltél? Meg különben is vécé stb. Nórit megfürdet, átöltöztet, szőnyegről a pisit feltakarít. Zolinak nem is mondtam, tiszta ciki. Mondjuk Livi úgyis elmeséli majd, gondolom. :oops: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus,ne hari,de ez nekem nagyon vicces!!!!
Elképzeltem őt... 8) :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
szintus
 
 


:evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska! Így utólag tényleg vicces, de ha velem esett volna meg, tuti nem érezném annak!
Mi nem bilizünk. CSak Wc van!

Kép
szly27
 
 


Még várok pár képet és születési időt!!!

Kép
szly27
 
 


Szly,
én is csak amiatt engedem még éjjel bilire ülni, hogy ne ébresszük fel Nórit a vécélehúzással stb.

Anyák napja :D
Kép Kép Kép Kép

Szerintetek mit mondott Livi, mi ez? :lol:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus! Nagyon jó sztori a bilis :) . Ha csönd van, vagy nem jön utánunk az mindig gyanús! Honnan tudják, hogy mi az ami a legnagyobb rosszaság???Az igazi játékok miért nem ilyen érdekesek??

a rejtvény az passz....

Fülzsir-témát látom jól kiveséztük :) :) :) Pat! Azt irtam is, hogy természtesen a fülkagylót szabad (és illik is ) tisztitani, csak a hallójáratba nem szabad belenyúlni!

Gondolom Csillának jól sikerült a vizsga!

Ma voltunk nőgyógyásznál, láttuk a másik picit is :) Hasra volt fordulva, ezért persze sem az arcát sem a nemét nem lehetett megállapitani :) :) :) De minden rendben!!!

A kocsimat elvittük szervizbe (már muszáj volt pár dolgot megcsináltatni rajta) 215 euro.... :evil: :evil: :evil:

Délután megint jó nagyot sétáltunk, homokozással, biciklizéssel, úgy élvezzük, hogy már jó idő van!! Ja és ma vettem egy felfújható medencét is, ha már nagyon jóidő lesz kipróbáljuk!!!!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Gabuska nem tudom mi lehet ez....(mármint Livi fejjel :lol: )
:roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
szintus
 
 


Na jó, elárulom, mert semmi logika nincs benne (vagyis van) :lol: , nem várható el, hogy eltaláljátok. Szóval a megfejtés: furcsa paradicsom. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Adri, sztem fiad lesz. 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ne gondoljátok, hogy ilyen könnyen megszabadultok tőlem!
Itt vagyok én is :lol:

Tegnap olyan szarul voltam, hogy nem neteztem, ma meg alig volt időm. Nekem is a torkom meg szerintem arcüreg (azért egy jégkrémet eltüntettem vacsorára).
Szóval Áminnak a három napos láz nevű betegsége volt/van.
Először ugye a fogára fogtam a tüneteket, de szerda reggelre tele lett kiütéssel majd beszéltem telefonon a dokival, azt mondta vitaminok és diéta a hasmenés miatt és másnap meglátjuk, de az éjszakánk szörnyű volt 3 órát aludtunk (nyávogott, rugdosott, sírt), ezért tegnap mégiscsak elvittem. Kiderült, hogy a kiütések viszkettek neki ez volt az éjszaka a baja, felírt neki Fenistil cseppeket és tegnap éjszaka már aludt , mint a bunda.
Szóval kellett nekem dicsekedni, hogy még nem volt beteg! :evil: :evil: :evil:
Az a gyanúm, hogy 1-jén ahol bográcsoztunk elkaphatta a gyerekektől, mert másnap jelentkezett.
Vettem neki finom vitaminokat narancsosat, málnásat, de nem tudom beadni neki. Se kanállal se fecskendővel, se a gyümölcsébe keverve nem eszi meg pedig finom. Valakinek van-e valamilyen jó taktikája?
Miután már 3x kiverte a kezemből és ragadt minden feladtam a próbálkozást.

Nagy szülinapi buli nálunk sem lesz, de egy kis tortaevést azért összehozunk. Szerettem volna egy Mici mackós tortát csináltatni neki, de 6000 Ft, így valami mást keresek.

Gabus!
Livi biztosan jobban tudja, hogy mi az, mert nekem fogalmam sincs! :shock:

Éva!
HÁt elég kegyetlenül tud fájni, nekem is van tapaszatlatom e téren :cry: :cry: :cry:

Csilla! Lehet már gratula??? :wink: :wink: :wink:

Sárát nem ismerem, de Isten éltesse sokáig!!!!!!!!!!!!!!!:lol: :lol: :lol:

Kép
havacska
 
 


Gabus!
Háááát ezt még a következő életemben sem találtam volna ki!
Elég furcs egy paradicsom :roll:

Kép
havacska
 
 


Ja, nekem is tetszett a bilis sztori! :lol: :lol: :lol:
Persze akkor nem volt vicces gondolom.

Kép
havacska
 
 


Mariann, hát pont ez az. Lehetne furcsa pénztárca vagy kulcslyuk is. Akárminek nevezed el, ha hozzáteszed, hogy furcsa, akkor máris igaz. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat, bár valaki nem szorított, mert csak négyes lett :lol: .

Gabuska, ez a bilis dolog már nálunk is megtörtént :oops: . Bár mi hamarabb felfedeztük a dolgot, még csak tapicskolt Bogi a biliben, gyűrögette a papírt, a pisi körben a szőnyegen :? .

Ma vizsga után elmentem turkálóba, vettem néhány holmit a lányoknak :? . Találtam Toncsinak Dora-s nyári trikót, meg 2 Peppa Pig-es pólót, alig lehetett lerimánkodni róla. Abba akart aludni is :roll: .

Tegnap Bogi már motorozott, annyira cuki, ahogy löki magát. Meg gereblyézik, lapátol, rajzol, öltözködik. Olyan édes, ahogy ellesi tőlünk, mit hogy kell csinálni.

Holnap küldöm a képeket :oops:

Pussz
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Itt valami nem egyenes! Az este Csilla után írtam, mégsincs meg :evil: Esetleg mások is írtak, csak elnyelte a mumus?!
Hát, rohannom kell, csak gyorsan megosztom veletek, hogy Csanád tegnap óta nem szopizik. Tegnapelőtt már épp csak bekapta és már nyekergett is, biztosan nem volt benne. Én mindegyre próbálkoztam acicivel, ő meg dugta a szájába a cumit :roll: Szóval tegnap este már nem próbálkoztam, nem is hiányzott neki.

Gabuska, jók az anyák napi képek!

Sárának én is kívánok megkésve is sok boldog szülinapot!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Jo reggelt lanyok!

Sly! Most tiszta ciki, de en nem t’om, hogy sikerul e elkuldenem a kepeket neked. A szul. ido 2008. 06.08 Rebusnak. Legyszi ird meg, ha nem sikerult elkuldenem a privit. (en a technika ordoge :oops: )

Gabuska! Bocsi, de nagyon jot nevettem a sztorin. :lol: Valoszinu en is elajultam volna, ha Rebus ul a pisiben, de utolag biztos jokat fogtok meg ezen derulni, ha Noresz mar kicsit nagyobb lesz. :lol:
Jok az anyaknapi kepek! Furcsa pari…

Csilla! Gratula a vizsgahoz! Na, a negyes is jo, nem haragszom rad. :D Szoval ti meg Bogit mar a kerti munkara tanitjatok. :D

Joli! Ne aggodj, Csanad 11 honapig szopizott. Ez tenyleg nagyon jo.

Mariann! Akkor mar Amin jobban van, ugye? Szegenyke. Es tenyleg gyonyoru kisbaba. Neked is jobbulast!

Evi! Jobbulast a labadnak! Juj, te szegeny.

Adri! Hanyadik honapban is vagy mar? Mikorra is varod a kistestver szuleteset?

Mi jol vagyunk. Tegnap egesz nap fuggonyoket mostam, karnist raktunk fel, meg egy rolot a furdoszobaba, ami mint kiderult nem is nagyon akar mukodni. Pedig 2 orat vacakoltunk vele, mert meretre kellett vagni. :evil: Szegeny Rebust is kicsit kesobb tudtam cask emiatt letenni aludni. Nem kellett altatni. :D
Ma mar nem csinalok SEMMIT. Bar a ferjem kitalalta, hogy kifesti Rebus szobajat, de tuti nem engedem, hogy ma kezdje el.

Saranak en is boldog szulinapot kivanok!

Kép
atina12
 
 


Rebekának boldog hófordulót kívánok!!!!!! Kép

Kép
Kép
szintus
 
 


Hali!

Ancsa, akkor már alakul a házikótok. Olyan jó látni, ahogy egyre szépül. Boldog hófordulót Nektek. Anyud mikor megy hozzátok?

A lányoknak még mindig folyik az orra, de ennyi (kopkop).

Ma reggel, azt hittem felrobbanok, amikor 6-kor mind a két lány felébredt, hogy kialudta magát :x , hát én nem :? .

Ancsa, Bogit természetesen nem CSAK kerti munkára tanítjuk :wink: . Toncsi mondta a játsziban, ha Bogi olyan nagy lesz mint anya, akkor porszívózni fog, ha meg olyan nagy mint apa, akkor dolgozni :lol: . Szóval ha azt gondolnátok, hogy mi itthon dolgozunk, hát tévedtek 8) .

Hopp, az ebéd :roll:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Adri!

Bocsi, felejtsd el igen buta kerdesemet. Meglattam a vonalzot. :oops: :oops: :oops:

Kép
atina12
 
 


Sziasztok, lányok!
Újra tudok írni nektek, hát nem nagyszerű? :lol: :lol: :lol:

Nem is reagálok most, csak néhányat, annyi mindent kellene...

Sára babának nagyon boldog születésnapot kívánunk utólag is!

Mariann, gyönyörű a kicsi fiad!

Önállóan totyogóknak nagy gratula!

Gabuska, ez a pisis sztori tuti olyan, amivel a kamasz lányokat hergelik a mamák az aktuális udvarló előtt :wink: (ennek elkerülésére javaslom a topikpasik közül nézegetni... ismerek is egy nagyon jóképű ifjút :wink: ) :twisted: :twisted: :twisted:

Csilla, dolgos Bogi :P Toncsi meg egy kis emancipaci :lol: ezzel a dumával!!!!

Pat, hol voltál az este?

Joli, szopi :cry: , de fel a fejjel, így szabadabban kavarhattok, ha Elemér hazajön! :wink:

Szly, adatok mennek :lol:

Puszi, lehet, írok ma még, de annyira lusti voltam a héten, hogy takaríthatok ma :oops:

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Jöttem, olvastam és megyek, mert nem érzem jól magamat pedig most lenne is időm ugyanis Ámin már 1/4 7-kor kiütötte magát és dormol. Ilyen se volt még!
Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!

Kép
havacska
 
 


Hulla vagyok, csak gyorsan bejelentkezem, délelőtt takaritás, aztán de. délután hatalmas séta Ártemisszel, közben ebédfőzés, és még most vár rám a vasalás...Nem is tudom miért nem szeretem a szombatot :oops: :cry:

Joli! szerintem is szuper a 11 hónap, nálunk is inkább még én erőltetem a szopit reggel és este, de este már alig-alig akar (persze jól van lakva vacsorával), de én ennek inkább örülök, hogy nem "cici-függő", hogy már ilyen "nagylány", és hogy 1 hónap múlva ezek szerint nem lesz nehéz elválasztani. Már ki is néztem, hogy milyen tejet fogok neki venni, itt van egy olyan ami direkt 1-3 éves korig van, friss tej, de van benne hozzáadott vas, és csökkentett laktóztartalmú. És ez jó hir, hogy jön haza apa! Nem lesztek tovább magányosak :)

Kis körkérdés lányok! van akinél már csak 1x van napközben alvás?
Nálunk még 2x, de néha délelőtt nagyon nehéz elaltatni. De amikor meg át akartam térni a csak délutánira, akkor meg elaludt séta közben a triciklin 1-kor, ebéd előtt (a lehető legrosszabb). Szóval inkább még próbálkozom a 2x alvással.

na megyek vasalni, aztán pihi!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


sziasztok!
szly!
2napos migrénem van,holnap igyexem kűldeni mindnet

adri!
mi 1x alszunk.az átállás nálunk is nehéz volt.ha nagyon-nagyon fáradt volt(de csak akkor),letettem aludni és délután már nyögve-nyelősen még le tudtam tenni,de inkább kitaláltam vmi programot,h ne aludjon el ebédig.pl.autóval sosem vittem olyankor,inkább a kertben vagy az utcán játszottunk.a déli ebédet soxor előrehoztam fél12 vagy 3/412re és utána rögtön szundi volt.így szép lassan megszokta.most ott tartunk,h ebéd 12kor,utána alvás kbf1től 3-f4ig és utána este f8-8kor fürcsi,alvás.tegnap elaludt délben,pont mikor indultunk volna haza vásárlásból,persze ebéd nélkül.gondoltam,mind1,majd eszik 2 után.erre hazaérve,mikor le akartam venni a tréningfelsőjét,felébredt(beakadt az a hülye zippzár :twisted: ) :twisted:.na mind1,gondoltam,majd du.letsezem.4kor nyűglődött is,úgyh nehéz altatás után aludt még f5-f6ig :arrow: na este f9-10ig pörgött ezerrel.végül csak a szigoromnak köszönhetően elaludt :oops: úgyh többé nem alszunk délután! :lol: szóval,én akkor szűntettem be a délutáni szunyát,mikor már kellett vagy fél óra-3/4 óra,h elaludjon,akkor inkább elhúztam a délelőttit egy előbbrehozott ebéddel.bocsi,lehet,h nem érdekelt ennyire részletesen,azért remélem a részletet kiszűrted :lol:

jó éjt,bocsi mindenkitől,lelépek :(

Kép
berni1
 
 


Berni,
aludj jól, aludd ki ezt a hülye migrént! :(

Réka,
most lehet, hogy elriasztalak, Zoli kedvenc része a Zeneovi cd-n: "nem adom a lányomat aranyhintó nélkül" :lol: :lol: :lol:

Jó, hogy megint itt vagy. :)

Adri,
nálunk a nagyobb oviba hurcolászása miatt hétköznap elég kaotikus Nóri alvása, mert reggel vagy elalszik a bkocsiban ovi+vásárlás közben és alszik délig, vagy nem... Van, hogy alszik, de csak keveset. És van, hogy ezek után délután is alig alszik, de az ellenkezőjére is ugyanekkora az esély.
Hétvégén már jó ideje csak ebéd után alszik, mert délelőtt érdekesebb Livivel sikítóversenyt játszani :lol: , viszont akkor du. alszik 2,5-3 órát.

Ma Városligeteztünk

Mai képek

Szerizlek :lol:
Kép

Szerizlek 2.
Kép


Kép

Szerva itt...
Kép

... csere ott :lol:
Kép
(Okultam a margitszigeti eseményekből, és elvittem a kengurut is, mert mikor Livi benyávogta magát a babakocsiba elég nehéz volt Nórit karban vinni hosszabb távon...)

Önelégült mosoly, miután egy 2 fejjel nagyobb kissrácot elzavart a távcsőtől :oops: :lol:
Kép

Kicsit nagyobb, mint otthon
Kép

Elkezdte volna beragasztgatni a matricás füzetébe, mikor rájöttünk, hogy üvegmatrica :oops:
Kép


Furcsa paradicsom úgy jött, hogy mutogatta az ovis játékokat, és mikor a fából készült zöldség-gyümölcs játékhoz értünk, mondta, hogy mi micsoda, de ez kakukktojás volt, fogalma sincs mi ez (velem együtt) :oops: , de mivel nem akart szégyenben maradni, hogy nini, egy kérdés, amire nem tudom a választ :lol: , rávágta, hogy húúú, ez egy furcsa paradicsom. :lol:

Jó éjt!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Gabuska, úgy látszik, jó mulatság volt a Margitsziget! :wink: Mi eldöcögtünk ma Budapestről, Csanád jól kijátszotta magát, kíváncsi vagyok, meglátszik-e az alvásában. Holnap már csak a város széléig merészkedünk, de nagyrészt zöldben leszünk.

Berni, jobbulást a fejednek, Mariann, remélem holnapra sikerül kipihenni magad, Adri ez neked is szól, légy inkább élő :)

Réka, hurrá, találtál egy informatikust? :o :lol:

Ancsa, milyen ez, hogy nem hagyod apát festeni? :twisted: :D

Csilla, de jók az elképzelései Toncsinak?! És ő mit csinál, ha felnő? :P

Szintia, alig győztem elolvasni azt a sok mindent, amit írtál :lol:

Ma pár percet ismét szopizott Csanád, próbálkoztam, mert egyik mellem kicsit megduzzadt. Hát nincs sok remény a folytatásra.

Én jobban szeretem, amikor Csanád kétszer alszik, mert sokkal kiegyensúlyozottabb. Dél körül alszik el, ha itthon vagyunk és már kisétálta magát magát. Ha eleget alszik, akkor estefelé 6-8 között még alszik valamikor egy kicsit és 10-11 között fektetem le. ha keveset aludt délben, akkor 3-4 körül még alszik egyet, de akkor már 9-10 között kell altatni. Ha viszont csak egy alvás sikerült 2-5 között, akkor már 9-kor nagyon nyügi. Ez azért sem jó, mert ha este dolgozok, akkor 9 után megyek haza.

KépKép
Kép
el..né
 
 


Sziasztok!

TEgnap szuper napunk volt. Nagyon jó volt az egri tali! Viszonta z autó sehogy sem fog összejönni, így marad ez és fizetjük a dupla részletet! Sajnos így mostanság nem megyünk megint Egerbe!

Jázmin kétszer alszik. Egyszer délelőtt 10-től kb délig. Aztán meg 2-től vagy 3-tól 4-ig. Két két órás alvás nem jön össze egy nap. Általában az egyik 2, a másik egy óra alvás. Este 20:30-kor már szunya van!

REbusnak utólag boldog hófordulót!

Kép
szly27
 
 


Atina! Nem kaptam privit!

Kép
szly27
 
 


Sziasztok!
Vagyok ám én is,csak ez a kaka net nem működött!!!Nincs egy informatikus ismerősötök? :lol: Bár ez nem informatika gond....

A hófordulósoknak: Rebusnak és Csanádnak utólag boldogot!
Joli,akkor szinte pont 11 hónap volt a szopi.Azért ez nagyon szuper szerintem is,ha meg néha-néha meg sikerül még,akkor az még jobb! :wink:

Gabi!
Fújjjjjjjj,de gusztustalan vagy,azé'ez a Pisis-story! :lol:
A képek viszont aranyosak! Tényleg elég furcsa paradicsom! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


később még jövök,majd hozok képet a vidámparkról,ami nagyon vidám volt,csak a fényképezőt nem találom sehol! :evil: :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Gusztustalan, aki mondja! :lol:
Ha látnád most Nóri orrát, elhánynád magad. :lol:
Szegényke.
A náthája miatt sokat törölgetjük az orrát, tiszta seb már, pedig kenem. Állandóan felszakad neki a seb, így nemhogy gyógyulna, hanem egyre nagyobb és csúnyább lesz. Ez mér eleve undi, de még hozzájön, hogy a lehető legkevesebbet akarjuk törölgetni a seb miatt, így ha itthon vagyunk, akkor úgysem látja senki rajtunk kívül címszóval sokszor hagyom folyni, így a seben kívül a taki is világít messziről. Ha már sok gyűlt össze, akkor letörlöm tök óvatosan, nem várom meg, míg a lóhoz hasonlóan mindenhová szétteríti. :lol: És természetesen, ha jön valaki, vagy megyünk el, azon nyomban kultúrált gyermeket csinálok belőle.
Jogosan felmerülhet a kérdés, hogy miért nem szívom inkább törölgetés helyett ki az orrát. Azért, mert szívhatnám 5 percenként, azt meg nem szabad úgy tudom, így evés, ivás, alvás előtt szívom csak, a nap többi részében törölgetés van. Csak nem számítottam rá, hogy így kisebesedik neki, mikor észrevettem, hogy ki van dörzsölve, utána már szinte pillanatok alatt seb lett belőle.
Hát így.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi!
Jó kis storyjaid vannak...most megéheztem! :lol: :lol: :lol: Mikor én voltam gyerek volt egy Alsol nevű krém,amit gyűlöltem mert nagyon büdös volt,de 1 nap alatt helyretette a legdurvábban kisebesedett bőrt is! Esetleg kérdezd meg gy.szertárban létezik-e még?
Mondjak én is olyan storyt,amit egy felelősségteljes anyuka nem nagyon hirdet? :oops:
Egyik nap a vendégházban sültcsirkecomb volt a vacsi.Mivel se kutyánk,se disznónk,minden csont ment a kukába. Mi tettünk-vettünk a konyhán,mikor egyszer :shock: ilyen fejjel vettem észre,hogy Márk (kb. 10-11 hónapos volt) kiborította a kukát,és eszi belőle a maradék cs.comb.csontot! :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, ahogy olvastam, azt hittem úgy folytatódik a "Mivel se kutyánk,se disznónk,minden csont ment a ..." kezdetű mondat, hogy ... minden csont ment a gyereknek. :lol: :lol: :lol:

Reggel első utam a gyógyszertárba vezet, Nóri orra nagyon durva. :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

Mi ma lovas napon voltunk, Toncsi pónigolt, cuki volt. Élvezték a lányok, bár Bogi nagyon keveset aludt. Kíváncsi leszek az éjszakára, a remény hal meg utoljára címszóval.

Szly, ígérem, holnap küldök mindent, de ma már nem tudtam. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat Egerben és sajnálom, hogy nem jöttök megint. Hát akkor tali törölve, majd 1x.

Gabuska, jók a képek, szegény Nórinak pusszancs. Remélem kapsz valami tuti krémet a nózijára.

Nálunk már alig folyik a lányok orra és már csak színtelen.

Csanádnak boldog fordulót!

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?