Új privát üzeneted érkezett!

Reny

Akkor hasonló cipőben járunk. Én sem örülök neki, csak a másik is kedves szerencsére. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Reny
én is mentem a tiedet.
pumuklii
 
 


Kitty!

Én is augmentint kaptam, és most a doki azt mondta, hogy biztosan ettől van ez a szarság. Kaptam még a másik orvostól klion kúpot,azt kell használnom,remélem hamarosan megoldódik a dolog,mert ez így szörnyű!

Fabri!

Nekünk anno angelcare volt, és nagyon meg voltunk vele elégedve!
Hidd el, érzékelni fogja a Baba légzését!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

Sziasztok!

Megszületett a kislányunk, Hanna. Április 29-én hajnali fél 3-kor!!!!! :lol: :D
3020 grammal és 50 cm-rel. Tegnap engedtek hazam minket a kórházból, mert besárgult a kiscsaj, de már jobban van.

Nagyon-nagyon boldogok vagyunk. Nagyon gyors és könnyű szülésem volt. Éjjel fél 12-kor kezdett folyni a víz és fél 3-kor elő is bújt a drága. :D
Mindenkinek hasonlóan könnyű és gyors szülést kívánok!

Puszi:Zsuzsi és Hanna

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Susycat!

Gratulálok a Bébihez!
Tényleg gyorak voltatok! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Köszi szépen! Nagyon szerencsés voltam.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Zsuzsi
Gratulálok Hannához! Szopi megy neki? Van tej bőven?
pumuklii
 
 


Zsuzsi! Nagyon ügyes vagy, gratulálok! :D
Akkor te jól megérezted, hogy jönni fog a kis Hanna, aki nem is olyan kicsi!

Anika, mi még mindig nem jutottunk el a kórházig. :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Igen, van tejem és szopi is megy már:)

Kutyafüle, most nézem,hogy egy napon szültünk. Gratulálok a kis Rikihez!
Ő sem lett picike:)

Gratulálok mindenkinek,aki mostanában szült!

Puszi:Zsuzsi és Hanna

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Evamama,és Balázska!
Szívből gratulálok Nektek,jó egészséget,sok tejcit!!!
:D

Az egy hónapig nem fürdetést el sem tudom képzelni,
nyári időben méginkább NEM!!! :shock:

Igen,állítani is lehet 1-5 fokozatig,de az 5-ös sem tűnik hangosnak.
Persze azért nyitott ablak,és tv mellett?
De nem szeretném a Picurt néma csendhez szoktatni,azért sztem a tv halkan belefér majd.

Taj:Apa is majd bemegy érte,mert akkor azonnal a kezébe nyomják,és leehet a töübbit igényelni.
A születésire azt mondtza az orvosom,hogy ezeket a kórház elintézi.

Juj,Böbi! Küldenél át egy kis fagyit,ha kérhetem csokisat. :wink: :lol: :lol: Köszi az infot a figyelőről,akkor megnyugodtam. :)

Vicuska,Incike,Zsuzsi!Nektek mennek a drukkok holnapra!

Azért a mai napnak még nincs vége.... :lol:
Nagyon beindultunk a melegre! :D

Mozza!Sajna okosat mondani nem tudok,okoskodni meg nem akarok.Teljesen megértelek,én is kilennék a helyedben.
Ha teljesen megbízol az orvosodban...
A lényeg,hogy a vizsgálatok szerint minden renben a babóval!!!!!!!
De küldöm neked a ++++++ energiákat! :)

Eszto!Drukk-drukk-drukk!!!!++++++++++++

Susycat!Nektek is gratulálok Hannához!!!Most néztem vissza,de jól emlékeztem,hogy utánam két nappal voltál kiírva.
Szabad tudni,hogy miért jött hamarabb a kilányod?
Most jött haza apa,de lehet le kell mennie nekem is érte. :oops:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Gratulálok Tinu a pontos kisfiadhoz! Dupla szülinap- szuper!

Susycat, neked is gratula!

A most szülőknek/szülni indulóknak meg +++++++++++++++ megy az energia!

Ma voltam dokinál: CTG végig 20 alatt, uh szerint egy héttel kisebb, strepto és egyéb baci negatív. Ami igazán frankó, h nem tudni, kinél fogok szülni... :? A dokim külsős a MÁVban, ahol most van szerződésmegújításos időszak - egy-két héten belül dől el, h neki hosszabbítanak-e. Fasza. Jó, h februárban azért jöttem hozzá, mert a régi dokim nem kapott helyet egy másik kórházban. Jövő héten találkozom egy újabb dokival, akinél szülhetek, ha akkor "jönne rám", amíg le nem rendeződik a dolog. Vagy ha rosszul zárul, akkor azért. Egy új, idegen doki. Jövő heti taliig viszont nem szülhetek, vagy akkor az illetékes Jánosba visznek és ügyeletes doki... Nem tom mennyire érthető ahogy leírtam. Még jó, h nem vagyok ideges típus. Bár jó lenne tudni, ha pl ma menni kéne, merre induljak? :x Vagy így akarnak nekem pénzt spórolni odafent? :o

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Susycat!

Micsoda eltűnt bárányka!!!!De jó h jelentkeztél!Gratulálok Hannához!!!Képet kapunk róla :lol: :lol:

Kitty!
Ezt én is megmondtam volna neked h 3 kiló felett van...de szerintem belőled csak úgy kiesik az a baba!!!! :wink: :lol:

annus11
 
 


Susycat! Gratula Hannához! Tényleg kérünk képeket!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Zsuzsi

Gratulálok a babához!!!! Milyen gyorsan megszületett, nem semmi.

Adraci
Estig biztos eljuttok. :) Megkérdezed nekem mikor rendel hétfőn? Még ezt sem tudom sajnos. :oops:

Anikó
Sajnálom az orvosproblémát.

Taj
Érdekes, én úgy emlékszem, hogy hamar megjött.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Hú, mennyi mindenről lemaradtam!

Tinu! Sok boldogságot a szülinapi csodálatos ajándékodhoz!!! Csongort is Isten éltesse!

Eve! Szeretettel gratulálok Balázshoz!

Susycat! Neked is sok boldogságot Hannához! Jó, hogy már otthon lehettek!

Esztó!!!! Hajrá! Azért jó lenne tudni, mi a helyzet!

Hean! Hajrá!

Vicuska, neked is!

Kitty! Isten éltessen!

Milyen sokan vagytok, akiknek születhet a szülinapján a manó! Nahát!

Papírok. Nekünk a kórház intézte a születésit, és már azzal 1ütt jöhettünk haza. Elintéztük az OEP-nél a TAJ-t, és a Bartók Béla út 120-122-ben lehet intézni minden egyebet. Ott le lehet adni mindent, azt is, amit elvileg a Váci út 71-ben kell intézni.

Trixi! Gyógyulj!

Pingi! Sajnálom az estét, én nem is tudom, mit csináltam volna, ha férjuram ezt műveli... :oops:

Samu nekem is magzatvízfolyással született, hosszú volt, de inkább legyen hosszú, mint császár... Persze az egész így sokkal könnyebb volt (nekem legalábbis), de szeretnék legközelebb újra szülni, még ha hosszú lesz is... Meg nagyon fájdalmas...

Incike, sztem hamar ki akar már jönni az a gyermek! :wink:

Angelcare működik jól, ne aggódjatok! Okosan van kitalálva! :wink:

Mozza, sztem bízz az orvosokban, ha bármi gond lenne, rögtön csinálnának vmit! Nem lesz baja Lilinek!
Vendég
 


Dóri!
kérésed parancs :wink:
ezt küldte előbb hugi :)
"Épp vesznek fel.Kaptam hálóinget :)"

csajok én olyan ideges vagyok :) :)

KépKép
viranka
 
 


ja Hugi= Sz.Esztó :)

KépKép
viranka
 
 


Anika, én mácius 16-án kaptam utoljára táppénzt, az akkor január végéig volt kifizetve! Azóta semmi!!!!! Az OEP-től éhen halnánk! Pedig a bérszámos csaj időben leadja, a múltkor a tértit is mutatta, hogy már réges régen megkapták.

Zsuzsi, gratulálok, első babánál szép idő!!!

Hajna, már csak a Te Hannád van! :-) Vaníliás vienettám volt, de már az egész dobozt belőttem! :oops: Jobb kedvem nem lett, a hátam is leszakad, a fejem is fáj, apának üzentem, ha tud, jöjjön már ma haza korábban, mert még a játszóra sincs energiám lemenni.
Vendég
 


Viranka, köszi az infót!!!! Esztókám, ne aggódj, minden rendben lesz!!!! Sms is ment.
Vendég
 


Én is épp az előbb küldtem sms-t Esztónak. Már nem bírtam a várakozást.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Eszto +++++

akkor en is gyorsan felhivom meg a dokit,mielott hozzanyul Eszterhez, mert teljesen raparaztam a magzatvizre :D
lehet h csak enyhen szivarog ?? :shock: :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hajrá Esztó!

Olvastátok, hogy vasárnap 30 fok lehet. Nagyon durva!
pumuklii
 
 


Esztinek megy a drukk!!!Olyan gyorsan jönnek a babák h mire beíroma tábliba jön még 1-2 és kezdhetem előről 8) :lol: Most is épp fel akartam tenni,erre láttam Susycat írását :lol: :lol: Gyorsan megcsináltam,mert mi most fürdettünk,az a baj ha most bealszik valószínű későn kel...és akkor már nem akarok fürdetni....

Ja és már voltunk kinn 2szer is!Ma kikísértük a dédiket a villamoshoz :wink: illetve ücsörögtünk a téren egy picit,süttettük magunkat a napon(mármint apa és én).Ja és közelharc folyik a babakocsiért...eddig alig toltam,mondván h én tolhatom eleget :lol: De mondta h szándékomban áll elé menni a munkába és akkor hazafelé tolhatja :wink:

annus11
 
 


Annus, aranyosak vagytok, ahogy a babakocsin osztoztok! :-)

Dóri, hogy bírod a két csemetével? Már kérdeztem, csak lehet, hogy elkerülte a figyelmedet.
Vendég
 


Zsuzsi, nagy-nagy gratula Hannához, tényleg szerencsés vagy, hogy ilyen gyors volt!!!

Esztó kitartás, semmi bőgés, nemsokára találkozol a pindurral, ez a legfontosabb!!!!

Mozza, velem egy szobában volt egy lány, ő már a 15. túlhordott napon volt, mikor végül burokrepesztéssel megindították a szülést. Pár óra alatt meglett a kislánya, makkegészségesen! Bízz a természetben, meg a dokikban, és ne akard siettetni a dolgokat, ha minden rendben odabenn! Amúgy ++++++++++++++++++++ :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Esztó! Hajrá! Mindenki, pl. Viranka :), aki tud vmit, írjon! Úgy izgulok!

Maumau, nektek ugyanaz a dokitok Esztóval? Igen, megnéztem a táblit... Nahát!

Böbi, azért nem válaszoltam még, mert még kivárok... :) Nem tudom, milyen lesz, ha Apa nem lesz itthon... :? Most még elég jól elvagyunk... De majd jövő héten beszámolok...
Vendég
 


Ja akartam még írni h Iza bukik....a hasfájást elég jól kezeltük,erre mostjön ez...remélem hamar elmúlik...1-2 hónap,gondolom :roll: :wink: Szóval most mindenünk csupa tejci....

annus11
 
 


Suzycat!
neked is gratula Hannához! :P
Vendég
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Hú, ma aztán volt babaeső asszem :) :)

Tinu, Évamama, Susycat nagy gratula Nektek, sok-sok boldogságot a picúrokban!!!

Esztó,
Neked megy a drukk, de szerintem mire én ezt ide beírtam, lassan már meg is lesz Álmos :D :D

Trixi,
hátha akkor megoldódik a helyzet, és tényleg az Augmentin okozta a tüneteket, és javul majd a helyzet!

Anikó,
sajnos 3 hete én is így jártam, az akkori doki közölte, h nem tudok szülni nála, mert vmi új rendeletre hivatkozott, éshogy akkor tudta meg... Csak máshogy indult az egész, de mind1. Én akkor Erzsi segítségével találtam másik dokit (nem 100%, h ő be tud majd jönni) ill. fogadtam szülésznőt. Remélejük, hogy a dokid maradhat majd!

Annus,
el tudom képzelni, ahogy a parkban civakodtok a férjeddel a babakocsin :lol: :lol: Mikor megy dolgozni legközelebb?

A tábliba a nevet javítanád, végre megszületett, hogy Boglárka lesz a kisasszony... Jobb későn mint soha 8) :D Köszi!!!

Fabri,
még Neked akartam írni, hogy egyforma nagyságúra saccolják a babuinkat, nekem pont a betöltött 37. héten volt 2600 gr. a saccolt súlya, Hannának is annyi volt akkor kb, ha jól emlékszem :D :D

emese1979
 
 


Hatalmas Gratula Susycatnak és Évimamának!!Jó egészséget nekik!!!!! De jó,hogy potyognak mostmár a babák!!!! :lol: :lol:
Fürdetés.Hát mi inkább még csak lemosunk egyelőre fürdetőkrémmel, és minden nap.Elképzelni sem tudom az egy hónapot!!!! :shock: :shock: Majdcsak megszokja.Szerintem is kell a napi rutin.
Képzeljétek! Megint kezdődik a csomó a hónaljamban és hőemelkedésem is lett délutánra.Most aggódhatok a tejláz miatt. :cry: Nem értem én ezt.Kerestem a nődokit is,de még nem szólt vissza. :cry: Ha az van,akkor a lefejt tejet el lehet tenni,vagy inkább öntsem ki?[/b]

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anikó: tényleg én is akartam neked írni erről a doki dologról. Amikor bent voltam kórházban háát hogy is mondjam elcsíptem dolgokat a nővérektől, miszerint tényleg nagy átrendezések vannak/voltak a kórházban, és több adagban bocsátanak el orvosokat. Külsőst belsőst egyaránt. Szóval bizti nem kamuzik a dokid. Csak remélni kell hogy maradhat!

Esztó: hatalmas drukk, sok sok ++++++++!!!!

Annus: a bukásról jut eszembe, én nagyokos azt hittem minden baba bukik, de akkor ezek szerint nem??? :oops:

Panndi:dúúrva ez a nagy meleg, biztos kicsalogat majd még egy pár babát. Hogy vagy?Milyen az AEK-s ellátás?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jajj még egy kérdés. Én ugye nem igény szerint szoptatok,mert nincs annyit ébren,hanem 3 óránként ébresztem. Ekkor mindig min 60g-ot eszik,de előfordult ma 120g is. Viszont éjjel nem ébresztem.Így napi 6 alkalommal eszik.Szerintetek ez kevés? Vagy csak a gyarapodását figyeljem? Segítsetek légyszi,mert annyira jó tanácsokat adtok.
Dóri!Kipróbáltam a sírásra tegnap adott tanácsodat.Evett egy picikét,és megnyugodott tőle. De igazából egyszer lett csak déllőtt nyűgös.Fent volt,de aranyosan elnézelődött,meséltem neki,simiztem. Remélem most is be fog jönni. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anikó! Nekem egy tüneményes dokinénim van a MÁV-ban.. Bocs, ÁEK.. Ha gondolod, átküldöm priviben az elérhetőségét...

Pingi! Egyébként tényleg katasztrofális ez a kórházösszevonósdi! Ma fél 8h-ra mentem, és 14h-kor jöttem el. Jó, mi? Úgy,hogy időpontom volt CTG-re is, és UH-ra is. Ezzel nem is lett volna gond, csak a szülőszobán hatalmas volt a forgalom.. Na, pontosítok. Rendes volt a dokinéni, mert fél9h-kor mondta, hogy 12h után jöjjek csak vissza...

Tényleg, de butus is vagyok! Hiszen meglephettem volna Panndit!... Na, ezt megúszta! :)

Kép
szkitty
 
 


Nem akarok senkit megbántani, de amíg a MÁV kórház MÁV kórház volt, és nem a katonák irányították, minden tök jól ment. Most meg..

Elég ha annyit írok, hogy ha belépsz a szülőszobába -pontosabban a folyosóról, az első ajtón- rögtön balra ki van téve a "házirend", ami MINDENHOL ÉRVÉNYES, tehát ott is. Ebben a köv. szöveg van (lehet, hogy nem szó szerint idézem, akkor bocs..) : "lámpaoltás 10h-kor "... -nagyot nevettünk a férjemmel... :)

Kép
szkitty
 
 


Ááááááááááááááááááá. Kitty, nem mondod hogy ott voltál ma?
Éééén is. Fél 10re volt időpontom UH-ra, és kb 45kor behívtak.
Megőrülök hogy nem futottunk össze. Arról nem is beszélve hogy Panndit is megleshettük volna.
Nekem ma nem volt eszembe mondjuk, mert azon rágódtam hogy késtem pár percet, vajon szólítottak e már, de tegnap is voltam ott és tegnap eszmbe volt, csak nem mertem felmenni, meg azt sem tudtam volna hol keressem. :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Susycat! Nektek is GRATULÁLUNK!
(Bocsi, csak már nem tudom követni. Mi lesz itt később?!?... )

Kép
szkitty
 
 


Pingi! Elvileg jövő héten csüt.ön is megyek, de a dokinénim szerint valószínűleg már hamarabb fogunk találkozni.. :)

Panndi és Fruzsi már - reméljük - régen otthon lesznek addigra...

Kép
szkitty
 
 


Óóó, én addigra tuti megszülök. Mondjuk úgy vasárnapig bezárólag, egy gyors 1-2 órás szülés keretében.. :lol:
- aztán felébredek és bilibe lóg a kezem, ahogy a mondás tartja.

Mondjuk én pont akkor leszek 40. hetes. Sose lehet tudni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Kutyafüle

24 óráig nyugodtan tárolhatod a hűtőben, utána le kell fagyasztani. Lefagyasztva 6 hónapig áll el. A baj, hogy én 16 liter anyatejet fagyasztottam le és kiengedés után olyan kellemetlen szaga lett, hogy végül nem használtam fel.
Szerintem elég a gyarapodást figyelned, mondjuk én éjszaka is felébresztettem Aport, nekem a gyerekorvosom azt mondta keltsem fel. Ma már lehet másképpen tennék. Nem tudom az ikreknél hogyan lesz. Tinu is mondta, hogy egészséges, szép súlyú újszülöttet nem kell ébresztgetni éjjel, mert jelez ha éhes.
Hetente 15 dekát kellene gyarapodjon. Ha picit alatta vagy felette van nem baj, a havi hízás többet mutat.

Eszternek nagyon szorítok!

Böbi
Ez nem semmi, akkor neked még rosszabb. És mire számítson az ember? Nagyon kellemetlen. A férjem szokta venni újabban az ételeket én meg a gyerek körüli dolgokat. Már van egy listám. :(

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Esztó írta, hogy bent tartották a kórházban, de ma nem lesz meg Álmos. Azért kell bent maradnia, mert vannak fájásai, de reméli, hogy holnap hazajöhet. Azt írta megszökik, nem bírja a helyet. :)

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Gratula az újabb mamáknak, babáknak és családjaiknak! Tök jó minden nap újabb babahírre érkezni! ;)

Nekünk megvolt a mai CTG, Ficánkám jól van, tankönyvi lett az eredményünk, de az én vérnyomásom sajnos rendetlenkedik. Ma még ideiglenesen szabadlábra engedtek, méregetnem kell és holnap reggel jelentkezni az eredményekkel. Ha nem megy le, akkor holnaptól a kórház nyújtotta szolgáltatásokat élvezzük, így most erősen drukkolok a kiscsajomnak, hogy inkább bújjon ki az éjszaka, aztán babázhassunk a hétvégén. Remélem kicsit hallgat az anyjára. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Reny!
Eszter holnap szalonnát akar sütögetni :lol: :lol: :lol: ezért is haza akar menni :)
Én meg végre szeretném Álmi bébit dajkálni,puszilgatni :) de anyája még nem akarja ezt az örömöt megadni Nekem :wink:
de előbb utóbb boldog nagynéni leszek :) remélem előbb :)
max.csak 13-án :)
de ha többet tudok majd még írok :) addig is maradok csendes olvasóként és izgulok majd minden babánál :) :)

Panndi és Fruzsi szombat du. mehetnek elméletileg haza :)


tovább napsugaras szép délutánt :) avagy estét :shock:

vera

KépKép
viranka
 
 


Anika!
Pont emiatt aggódok.Hazahoztuk 3220g-al,kedden 3170g volt és tegnap este 3180g volt a tiszta súlya.De napközben meg rendesen eszik.Nem szívesen ébreszteném éjjel is, ha nem muszáj.De ezen a héten kizárt szerintem, hogy hozzuk a 100g gyarapodást. Mit tegyek???? :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle! Azt mondják az okosok, de cáfoljon meg vki, akinek jobb infója van, hogy a babáknak a napi folyadékigénye - nyilván a kajaigény... :) - kilónként 150 g/ml. Ez azt jelenti, hogy Rikinek elvileg min. 450 g-ot kéne ennie egy nap. De mondjuk 400-at. De a 6x60 g még csak 360... Szóval sztem azért erre jó, ha figyelsz! Főleg, ha még sárga Riki!
Vendég
 


Vera! Hát egy jó kis hangulatos szalonna sütögetésre én is hazajönnék. :lol: Meglátjuk. Az is lehet, hogy éjszaka beerősödnek a fájások, és már csak Álmival fog sütögetni úgy 1 hét múlva.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja, és nyugodtan lefejhető a tej, eltehető, odaadható még lázasan is, csak 38,2 vagy 38,4 (nem tudom, melyik) fölött mondják, hogy ne szoptassunk. Szóval a hőemelkedéssel még ne aggódj, csak hamar-hamar próbáld a gondot megszüntetni!
Örülök, hogy megnyugodott Riki egy kis kajcsitól! De bátran eteds picit többet, baja nem lesz tőle! :wink:
Vendég
 


Azért, ha sütögethet Esztó még holnap, hát hadd sütögessen! Nagyon szeretnék kivárni azt a 13-át! Ha előbb akar jönni Álmos, akkor azért nagy szomorúság persze, gondolom, nem lesz! :)
Vendég
 


Dóri!Most számoltam,tegnap 420 got evett.Ma 330-nál tartunk,és még 2 szopi hátravan.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: