Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok köszönöm szépen a megnyugtató szavakat+ a gratulációkat.
Mindenkinek boldog és problémamentes babavárást kívánok.
nevi3
 
 


Ha még valaki szívesen leírná az ő terhes adatait azt is megköszönöm.
nevi3
 
 


Nevi!
Mit értel konkrétan terhes adaton????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

 
 

Ja amúgy október 31.-re vagyok kiírva.
nevi3
 
 


Úgy gondoltam hogy melyik ultrahangon mekkora volt a babótok.
Bocs én nem voltam érthető.
nevi3
 
 


Nevi!
Első uh: 6 hét 1 nap, Petezsák:23mm
Második uh:9 hét 1 nap, Petezsák:44mm

A harmadik 12.-ik heti uh-t már leírtam
És most pénteken megyünk 4D-re!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Reméljük megmutatja a lába közét a kis drága! :wink: :lol:
Akkor Te meg én majdnem egyszerre vagyunk kiírva.Csak 3 nap van köztünk! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Zaniko!
Újra légy üdvözölve köztünk!!!! :lol: :lol: :lol:
Persze,hogy visszafogadunk! :D :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Ú köszi ari vagy. Én is szívesen elmennék 4D-re, de az anyagiak nem engedik.
nevi3
 
 


Szia!

UH eredmények:

Március 10-én: CRL 36mm
Április 1-jén: CRL 62,5 mm
Április 6-án: CRL 81mm

Azóta nem voltm nődokinál, hétfőn megyek majd.
édi16
 
 


Ja, és okt. 8-ra vagyok kiírva, most vagyok pont 18 hetes. :-)
édi16
 
 


Nekem már jóideje vannak rémálmaim.... :?
annyi okorséget ossze tudok álmodni, hogy az már nem emberi....
:oops:
De nem csinálok belole nagy ugyet, mindig is élénk volt a fantáziám :lol:

Sírás.....hát az elofordul elég gyakran velem is.....
Elég egy rossz szó bárkitol a kornyezetemben, vagy film, reklám,mindjárt eltorik a mécses...


Nevi, udv koztunk!

En is szeretném már érezni a babót, de egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy ot érzem-e. Holnap a doki meg fogja kérdezni, de nem tudom,hogy mit mondjak neki :oops:
Nem merem azt se mondani,hogy már érzem, de az is furcsa lenne, hogy 19 hetesen még nem :roll:
Szerintetek?
ginuska
 
 


Édi, én is hétfőn megyek UH-ra!!! A 18 hetesre, én pont aznap leszek annyi! És én is okt. 8-ra vagyok kiírva, bár ez a 4D-n jött előrébb okt. 12-ről!!!

Bőgés: hát én amúgy is világbajnok voltam az elérzékenyülésben (anyukámtól örököltem), de most világvége egy reklámtól is, ahogy Ginus írja...a legdurvább a Pedigree kutyamenehelyes reklámok, a Coca-Cola babaszületéses-világválságos reklámja...

Én kb. 2 napja megbizonyosodtam róla, hogy amit érzek, az TÉNYLEG a kisbabám, nem lehet más! És olyan jó!!!
Hétfőn remélem megerősíti a dokim, hogy kislány! 18 hetesen már sima UH-n is látszik, ha van kukac, nem Lányok?
Vendég
 


Ja, azt hiszem nemsokára én is a táppénzesek táborát erősítem, de még nem bizti...
Vendég
 


sziasztok lanyok!!!

Szia Nevi!!!!! Udv itt koztunk!! Az en babucim meretei a legutobbi uh szerint 13+1 naposan :
CRL: 68.8 mm
NT: 1.4 mm

a korabbiak pedig
6+1naposan:
CRL:4.5 mm
9+5 naposan
Tartoztam a keddi (mult heti) uh fotokkal is. Remelem sikerult jol feltennem oket!?
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.1398.jpg[/img] 13 hetes vagyok Kép 13 hetes vagyok no.2 :
CRL:28.6 mm

KépKép
KépKép
betty76
 
 


ugy latom az egyik nem sikerult, na majd most !! Egyebkent az utolso CRL, a 9+5 naphoz tartozik, csak lecsuszott. Kép 13 hetes vagyok!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


ami a babamozgast illeti, sokat beszeltek rola, de aki meg nem erezte ne izguljon, hamarossan kirugdossa majd a babuci a pocitok falat s azt nem lehet nem erezni :D En meg sokkal hatrebb vagyok nalatok, de mar erzem egy kicsit estenkent, amikor lefekszem a hatamra es rateszem a kezemet a pocimra. Megprobalok ellazulni es akkor par perc utan kezdem ot erezni. Ha nem, akkor valoszinuleg csicsikal.

Az almokrol....tenyleg furcsa ez a terhesseg alatt. Sot a rossz almok mellett en a volt barataimmal szoktam almodni vagy legalabbbis valami "ravasz"tartalmut (pardon :oops: ). A kisfiamnal is megesett sokszor, s valahol olvastam, hogy ez nagyon gyakori a terhes noknel.

Kismamik, akik kislanyt vartok?? Tenyleg igaz, hogy edeset jobban kivantok a sosnal? Vagy ez is csak egy tevhit? Mar annyit hallottam kismamakrol, akik lanyt vartak, hogy rengeteg jegkremet kivantak. En is nagyon nagyon szeretem a jegkremet s bar vigyaznom kell, neha nem tudom megallni. Egyebkent ezzel a babucival sokkal jobb evo vagyok,mint a kisfiammal voltam.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Nevi
12+3-nál
A baba: CRL: 6,28cm (12+5-nek írta a gép)
B baba: CRL: 5,77cm (12+2-nek írta a gép)
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Üdv az újaknak és gratula a névnaposoknak :-)

Nem nagyon volt időm az elmúlt másfél hétben olvasni benneteket, készültünk az esküvőre. De örömmel jelentem, túlvagyunk rajta, férjes asszony lettem :D És nagyon boldogok vagyunk. Az esküvő elég fárasztó volt, aggódtam is Babciért eleget...De ő nagyon jól érezte magát, rengeteget táncoltunk. Másnap persze éreztem, hogy kicsit elfáradtam, derekam majd' leszakadt, a pocim is feszült és sikerült kicsit meg is fázni. De összességében nem bántuk, hogy ilyen nagy lagzit szerveztünk. Elmentünk három napra Sárvárra nászutazni és kipihenni a fáradalmakat :-)

Jövő hétfőn lesz a második AFP és 16. hetes UH, már alig várjuk, hogy lássuk Babcit újra (aki egyre közelebb áll ahhoz, hogy Kristóf legyen...apával kezdünk közös nevezőre jutni névügyileg).

Kép


Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Voltam ma vervetelen, utana nagyon rosszul lettem. :oops: :? Le is passzoltam Charlotteot es szinte egesz delutan pihentem.

Divett sok boldog nevnapot! :lol:

Siras: Nem lettem sirosabb,mint voltam. :oops: :lol: filmeken regen is sirtam meg most is. :lol:

Alom: Valamelyikotok mondta, hogy nem midnig almodott eddig. Almodni mindig almodnuk, csak nem mindig emlekszunk ra! :lol: En szinte mindig emlekszek ra, de rosszat halistennek nagyon ritkan almodok! :roll: :lol:

Screen
Mi volt az UH-n?

Nevi
Udv itt, es gratula!! :lol: Ha szeretnel a tablinkba bekerulni, akkor mindjart folrakok 1-et es megletod milyen adatok kellenek bele! :wink:

Judy
Koszi neked is a koszontest! :wink:

Panoka/Zaniko
Udv itt ujra!! :lol: :lol: Mar hianyoltalak is! :( :wink:

Ginuska
Pontosan mit erzel? MArmint milyen erzes?

MrsParis
Gratula a babamozgashoz!! :lol: Igen, a 18. UH-n mar elvileg latszik, ha nem teszi keresztbe a labat! :lol:

Betty
Mar most egy csoda ez a baba! :wink:

Kkia
Isten hozta az uj asszonyt!! :lol: :lol: :lol: Gratulaaa!! NAgyon szepek voltatok! :lol: A Kristof szerintem is nagyon szep nev! :oops:

Na dobok egy tablicskut! :lol: [/b]
Vendég
 


jajj Jovana! veletlenul kitoroltem a korodat :oops: leirnad megegyszer? :oops:

Kép
Vendég
 


Monica,
hát olyan bélmozgáshoz, gyomorkorgáshoz hasonló dolgot... :oops:
namármost én alapból az a típus vagyok, akinek hangosan korog a gyomra és hangosan emészt :roll: , úgyhogy most nem tudom....
ezenkívul néha úgy bele-beleszúr kulonbozo helyeken a hasamba, ami picikét olyan csipkedéshez is hasonló....
de nem fájdalmas...
na most ha ez alapján esetleg meg tudod állapítani..... :lol: .......jobban nem tudom leírni :)
ginuska
 
 


kkia,
gratulálok és sok boldogságot nektek!

Gnemoni,
gratulálok a kislányhoz :lol: Biztos orultok, hogy Attila után most lesz egy Laurátok! :wink:

Mi is kislányt érzunk, de egyébként teljesen mindegy,hogy mi lesz!
2 hét múlva kiderul végre, ha O is úgy fogja akarni ! :lol:
ginuska
 
 


Betty,

nagyon tündéri a babád!!! :D :D Nagy gratula.

Monica,

holnap megyek csak az UH-ra du, de természetesen utána beszámolok.

Ginuska,

sztem nyugodtan mondd el, hogy nem tudod, h azt érzed-e :) szerintem nem ciki 8) én olyat érzek, mintha nagyon kicsit megremegne a pocim alul :roll: ez a baba? énsetom :oops:

Kkia,

óriási gratula, szépek voltatok és egy hős vagy, h kibírtad!! Komolyan!

Kép
screen
 
 


kkia nagyon szép pár vagytok!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monica!
A rosszulléted összefügg a vérvétellel?Vagy teljesen tőle független?Remélem már jobban vagy! :D

Képzeljétek,én ma temetésen voltam (anyukám nővére halt meg :cry: ) és a templomban nagyon hideg volt,utána meg a ravatalozóban le kellett ülnöm,mert rosszul lettem.A sok állástól lettem rosszul,ha nem ülök le,éreztem,hogy összeesnék.Utána meg mikor a síroknál álltunk,olyan hideg szél fújt+elkezdett esni az eső. :twisted: Teljesen át voltam fagyva!Remélem nem lesz semmi baja a babónak! :roll:

Kkia!
Nagyon csinik voltatok!Nagyon szép ara vagy! :lol: :wink:

Betty!
Nagyon édes a babód! :lol: :lol: :lol: :lol:
Én is azt hallottam,hogy ha a kismama édeset kíván,az inkább kislányra vall.A savanyú ízek meg kisfiúra.De lehet,hogy csak mendemonda.Én azért nem tudok ez alapján dönteni,mert van amikor a savanyút kívánom,de most az utóbbi napokban pedig az édeset. :oops: Ma például meg tudtam volna halni egy szelet sütiért. :P :oops: Sajna nem jutottam el odáig,de holnap mindenképp ennem kell egyet! :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Édi!
Egy napra vagyunk kiírva! :)
pocok001
 
 


Kkia, én is gratulálok! :D Biztos nagyon klassz volt az esküvő, ez az ember életének egyik legszebb napja :lol:

Gnemóni, gratula a kislányhoz 8) Ha eddig nem láttak kukit, már nem is fognak :lol:

Betty, klassz az UH kép :D Vicces, hogy ezek a kisbabók a pocakban mennyire hasonlítanak egymáshoz, én is hasonlót láttam most a genetikai 18 hetes UH-n :lol:
Ja, voltam ellenőrzésen at előző bakérium miatt, most a változatosság kedvéért egy másik fajtát találtak, pedig tünetem sincs :cry: Hogy hol szedem össze ezeket, elképzekni sem tudom :shock:

Gina, nekem pár hete van már mocorgás, de van hogy egy napig sem érzek semmit, egyenlőre még annyira pici a legényke :) Egyébként nekem inkább olyan, mintha hirtelen érezném, van vmi odabent ami nekifeszül egy pillanatra a hasamnak, vagy remegést érzek, mint Sziszkó..de tuti nemsokára már nem lesznek kétségek :lol: És gratula a vizsgához, vagy még nem vagy túl rajta?

Nita, téged miért írt ki a doki már az elején? Vagy amúgy is otthon vagy a kisfiaddal?

Twinsma, én is irígykedem a vállalkozásotok miatt :D Biztosan szép helyen vagytok és jól megy a dolog :D Ilyesmivel én is szívesen foglalkoznék, bár azért nem lehet könnyű..

Divett, Nevi én is gartula nektek is a babóhoz :D Divett, szerintem is pihizz, amíg tart a barnázás! Névi, nem aggódj a méret miatt, vannak különbségek, de a dokid biztosan szól, sőt az UHs doki is, ha nem stimmel vmi. Én pl már nem is nézegetem a számokat, csak megkérdezem, megfelelő e a méret a korához képest :)

Munkatéma: hát én is nyár végéig terveztem, rengeteg a meló a cégnél, és a lelkiismeretem nem engedi, hogy otthagyjam őket 8)

Szüléstéma, olyan messze van még, egyenlőre csak a pénteki szívUH lebeg a szemen előtt, hogy minden rendben legyen.. :)
De egy biztos, a császár komoly hasi műtét, bár sokszor könnyű megoldásnak tűnik, és tény hogy van akinél amúgy is ajánlott. Az első terhességnél majdnem nekem is az lett, hirtelen gondok voltak a szívhanggal és ha nem született volna meg a fiam gyorsan, tuti csaszi lett volna belőle.

Egyébként kiterjedt megfigyelés, gogy mindenki hasonló módon szül, mint az az anyukája, ez szerntem örökletes. Ha neki könnyebben ment, akkor nekünk is könnyebb lesz, ha nehezebben akkor sajna vár ránk egy kis szenvedés.. (ez persze leginkább az első babára igaz szerintem :D )

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Édi, Nevi, Zanikó,
üdv a Csapatban! :wink:

Kkia,
gyönyörűek vagytok!!! :D Soook boldogságot Nektek!!! :D

Jó sokat írtatok :lol:

tillidian
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Párom nagyon kislányt szeretne, mikor hazajön a munkából, épphogy lenyom egy puszit, és már hajol is a pocimhoz: Szia Jázmin Bernadett!! :D Nagyon édes, imádom ilyenkor!
Ha az édes lányra vall, akkor valószínű hogy az lesz! Úgy képzeljétek el, hogy az elmúlt hónapban annyi fagyit ettem, mint az elmúlt 10 évben összesen, merthogy nem igazán rajongok/rajongtam érte... Most meg! Akárhová megyünk, azt nézem, hol lehet finom fagyit kapni! :)

Én még mindig nem érzek semmit a babótól. De nem keseredek el, majdcsak megjön az érzés!! :-)
édi16
 
 


Édi!
Ari lehet a párod! :lol: Mióta babát várok én is csak gyors puszikat kapok,a figyelem középpontjában a bébi áll. :lol: Bár nálunk párom inkább kisfiút szeretne. :) De minden reggel,mikor felkelünk az az első,hogy puszi a hasamra és és beszél hozzá! :lol: :lol:
Meg persze este is,mikor lefekszünk aludni! :)

Őzike!
Vigyázz magatokra nagyon!El sem tudná képzelni az ember,milyen hamar elkap egy-egy bacit! :? :shock:

Lányok,ma sűrű napom lesz.Nemsokára indulok a védőnénihez a kötelező havira.Utána körzeti dokihoz táppénzes papírért.Utána hazajövök,ebéd,majd végül megint megyek a védőnőhöz, az előadásra.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok!

Nevi: szerintem sem érdemes méreteket hasonlítgatnod, ebben a korban még napok is számítanak méret szempontjából. Ha gond lenne, szólt volna az uh-os orvos.

Kkia: grat! Gondolom csak kuncogtatok a rizsszórásos szokáson. :lol: :lol:

Édi: szerintem még várjatok a "lány beleéléssel", nehogy nagy arcra esés legyen belőle. Hamarosan kiderül. Én próbálok úgy "tekinteni" a babára, hogy BABA-egyelőre nem kötöm nemhez. Két hét és kiderül. :) Remélem.

Őzike: nekem a dokim azt mondta, hogy ha a labor nem talál valami bacit, akkor valami baj van a laborral. A bacik jönnek- mennek bennünk, így nem tehetsz ellenük. Engem többek között ezért nem küld el tenyésztésre, mert azt mondja ha nincs tünetem ebben a terhességi korban felesleges antibiotikummal telenyomni a szervezetemet. Majd a szülés előtti hetekben lesz a fertőzéseknek igazán jelentősége. Akkor viszont kőkemény antibiotikum kúra lesz, ha ezt a labor eredménye indokolja. Akkár a szülés folyamán is infúzió formájában. De az meg még odébb van. :wink: Na, meg persze moinden orvos másképp vélekedik erről a kérdésről.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Kkia, gratula az esküvőhöz, szépek vagytok!
És nagyon klassz volt a ruhád!!

Monica, Sziszkó, remélem, jobban vagytok!

Zanikó, üdv!

Édi, nem akarsz vonalzót rakni? Nem kötözködök, csak jó lenne. :D

Munka: én július végéig szeretnék dolgozni, de persze csak ha bírom, és minden a laboreredményeimtől függ majd. De bízok benne, hogy nem ismétlődik meg a tavalyi mizéria.

Pityergés: régen nagyon sírós voltam, az évek során sokat szilajodtam, de most a pelenka-, terhesvitamin-, stb. reklámnál (általában, amiben baba van) is olyan elementáris erővel tud rámtörni...

Én nem vagyok rákattanva az édesre..., akkor készülhetek Domira? :lol:
Még kb. 1,5 hét..., már nagyon kíváncsi vagyok!
Vendég
 


Tündér
Nem éltem bele azért magam. Én kisfiúnak is ugyan úgy fogok örülni!! :-) Remélem azért a hétfői UH-n kiderül már hogy ki lakik bent!

Judy
:) Számítottam már rá... Csinálok majd, és rakok, ígérem.
édi16
 
 


őzike azért írt ki mert volt két vetélésem......a bencus is majdnem elment a 4.héten.....+ van még méhszájsebem is..... :(

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszkó
Próbálok vigyázni, de semmi olyat nem tettem ami indokolná a baktériumot :cry: hiába vigyázok, remélem Tündérnek igaza van, hogy ezekkel most nem annyira kell foglalkozni, majd a szülés közelében lesz érdekes a téma... :?

Szép napot mindenkinek!

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Nita
az nem jó, de legalább tudsz pihizni egész nap :) Én is szívesen lennék otthon :?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


ma írta bele a doki a 16. heti AFP eredményeket a konyvecskémbe.
MS-AFP: 41,60
free-beta HCG: 14,60
R : 1 : 3425

-nem értek az értékekhez, de azt mondta, hogy teljesen rendben van.
Az utolsót, azt értem :wink: :lol:

az elso ketto nektek mennyi volt?
ginuska
 
 


Sziasztok,

Mégegyszer mindenkinek köszi az infókat &a névnapi jókívánságokat:-)

Hogy lehet ilyen jópofa vonalzókat készíteni? Nagyon aranyosak:-)

Boldog babavárást mindenkinek :-))))

Ivett
divett
 
 


Őzike,
sajna nem vagyok túl még rajtuk, mégcsak most kezdodnek a vizsgák, eddig pedig a szakdolgozatomat írtam :?
ginuska
 
 


őzike....pihenek amennyit csak lehet......... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gina
Legalább a szakdolin túl vagy :) Nekem teljesen mások az adatok, de szerintem függ az életkortól és sok egyébtől is, hogy azokat hogyan értékelik: AFP: 28,01 ng/mL (1,06 MoM); free b-hCG: 41,42 ng/mL (2,91 MoM). De az arány nekem is 1:3400, ami tényleg jó (mondjuk nekem még néztek a fentieken túl még két értéket - náluk ezt hívják 4-es tesztnek. )

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike, igen tudom,hogy hozzászámítsák az életkort, én 30 vagyok, nem tudom, te mennyi :lol:
hát nálunk csak ezeket nezik ezen a vizsgálaton, legalábbis más nem szerepelt a papíron...
Szépen elmagyarázta a doki,hogy ezzel mit szurnek, de ennyi...sokszor van olyan érzésem,hogy ti sokkal jobban informálva vagytok ezekrol a dolgokról , mint mi :roll:
ugyebár az UH is, hogy ilyen hosszú ideig kimarad :(
pedig minden egyes alkalommal fizetek...a terhesgondozás,ami abból áll,hogy bediktálom a súlyomat, viszek pisit és megméri a vérnyomásomat, 10 Euró. Igaz, a dokihoz is ilyenkor bemegyek, megkérdezi,hogy minden rendben-e van, megvizsgál tapintással, de nem tart tovább az egész 5 percnél,mármint az ido,amit bent vagyok nála. Szóval 3 hetente ez a látogatás ennyibe kerul, és ha van hozzá valami más is, vérvétel, vagy UH, akkor 15 -20 euro.
MO-n gondolom a terhesgondozás államilag teljesen támogatott...de ti meg éppen azért panaszkodtok,hogy kulon kell járnotok rá és hogy felesleges.....fene tudja,melyik a jobb :roll:
ginuska
 
 


Sziasztok!

Őzike, de jó, hogy jelentkeztél! Örülök, hogy jól vagytok, bacik miatt meg ne aggódj, nem mindegyik veszélyes a babára! (sajnos nekem is mindig van valamilyen)

Nevi, üdv itt, pihenj sokat, hogy mielőbb elmúljon a barnázás! A baba méreteket meg nem nagyon érdemes nézegetni, már csak azért sem, mert nagy eltérés nincs, mint láthattad, mindegyik baba más szakaszban húz bele, arról nem beszélve, hogy más méretekkel rendelkezik egy olyan baba, aki 59 cm hosszal és 4 kg-val születik, mint aki 52 cm-rel és 2 kg 80 dkg-mal.

Nita, veséd jobban van már?

Ginuska, drukkolok a vizsgákra! Nekem még négy van.

Divett, így utólag is boldog névnapot!

Ma voltam először laborban és EKG-ra is elmentem. A laborban kellemes meglepetés ért. A hölgy az ablaknál látva a beutalómat, na meg később a pocakomat megkérdezte, hogy kismama vagyok-e. Mondtam, hogy igen, ő pedig mondta, hogy soron kívül bemehetek, így nem kellett várnom sem. Sajnos az EKG vizsgálaton csak utólag szóltak, hogy ha tudták volna, hogy babát várok előre vettek volna (ez ugye a recepciós feladata lett volna ráírni a beutalóra és engem erről tájékoztatni, de ő olyan kelletlen volt, hogy a köszönésemet sem fogadta).

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Most gyors leszek,mert nagyon fáradt vagyok!

Hát húzós délelőttöm volt. :roll:
Reggel a védőnéninél minden rendben volt.Pisi,vérnyomás oké.Mérekezés:2 kg!-val :shock: kevesebbet mértek,mint egy hónnappal ezelőtt.Kérdezte is,hogy szoktam hányni?Mondtam,egyszer se hánytam.Erre:Nagyon jól tartom magam,csak így tovább!És ha lehet tartasm ezt a súlyt legalább a 20.-ik hétig! Hát én igyekszem! :roll:
És a nagy hír!!!!!Bepróbálkoztunk egy szívverés hallgatással,de mondta,hogy ne izguljak,ha nem hallunk semmit,mert most még korai lehet!És lőn csoda!a kis bébim szívverrését hallottuk! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Majdnem elbőgtem magam!
Utána körzetihez trappoltam,de az meg rövidített időben rendel,úgyhogy holnap reggel mehetek vissza. :twisted:
Délután meg a babakelengyés alőadás tök jó volt.Kaptunk egy jó pár mintát a BABE termékekből.Ti ismeritek,használjátok ezt a terméket?Gyógyszertárban lehet őket kapni.

Na,mostmár meg pihi! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!!!
Lanyok, koszonom szepen a gratulakat a babcimhoz. Most mar feltudok tenni kepeket, ugyhogy ha a Joisten is ugy akarja, kb. 2 het mulva ismet megyek uh-ra s igy majd frissitem a kepeket.
Lopott ido ez megint, nem is maradok sokaig, mert hulla faradt vagyok. Egesz delelott rohangaltam (leletekert) s delutan meg nem akart elaludni a kisfiam, sot nagyon rosszcsont volt. (dackorszak Monica!!!! :D :D ) Nekem szuksegem van kb.1 ora pihenesre delutan s meg is szoktam, hogy az en kis Iliaszom kb.3 tajt elalszik, de ma semmi. Vegul most egy negyed oraja sikerult leraknom, mert a sok sirastol elfaradt. (buntibe volt,mert allandoan utogette anyat)
A leleteim jok lettek, de nincs itt a papirom nalam hogy leirjam nektek a Down eredmenyeit szamokban, csak annyi, hogy nagyon keves az esely hogy Down-al illetve Edwards-al szuletik a kicsim. Ez nekem eleg is, a tobbibol ugysem ertek sokat. Az orvosomnal hagytam a leleteket,de csak hetfon lesz es akkor nezi meg oket. Ha valami van, majd felhiv.
A vizelet eredmenyeim is nagyon jok lettek, mert vegre egy megbizhatobb helyen csinaltattam oket.
Ozike!!! Annyit gondoltam ra, hol lehetsz. Pont ma akartam kerdezni hova tuntel. A bacilusok miatt ne izgulj, nem tudsz semmit tenni ellenuk, illetve annal tobbet, amit eddig is tettel. Biztosan igaz az is, hogy a terhesseg vege fele nagyobb jelentoseggel birnak majd a lelet eredmenyeink. En sem izgatom mar magam rajta.
Kkia: Gratulalok az eskuvohoz.Legyetek nagyon boldogok!!! En mar 5 eve vagyok ferjnel, de sajnos a mi eskuvonkrol meg egy foto sem keszult, sot az enyeim sem voltak itt. Jo a szolid eskuvo, de ennyire?? Mindegy, ez orok panaszom marad mar es csak en izgatom magam rajta senki mas.
Monica: sajnalom, hogy Charlotte-al ennyi baleset tortenik!!! Akik az elso babajukat varjak nem hiszik el mennyire nehez igy, kisgyermekkel a terhesseg.(foleg ezzel a korosztallyal) Engem ma nagyon kikeszitett a kisfiam, s sajnos majdnem minden nap rosszcsontkodik. Olbe venni nem tudom ha el kell hoznom valahonnan s most a terhesseg alatt ingerultebb is vagyok a normalisnal..Legalabb lenne egy kis segitsegem neha. Jobban birnam.
Divett: boldog nevnapot tolem is igy utolag!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Datolya!

Akkor nálatok nagyon jól működik a rendszer. Itt sajna sz@rnak rá hogy kismami vagy-e, vagy sem. :(

Ginuska!
Az AFP-nél nem csak a kor hanem a súlyod és a magasságod is számít. :wink: Ha a doki azt mondta hogy teljesen okés az eredményed, akkor örülj neki (mert az AFP nagyon sokszor ad tévesen rossz eredményt).
Azért az durva hogy a terhestanácsadásért fizetnetek kell. :shock: Mondjuk itt meg a magándokiért fizetünk (már aki magándokihoz jár).

Kkia!
Gratula nektek!! És tényleg egy hős vagy, hogy végig tudtad csinálni a NAGY napot. :wink:

Betty!
Nagyon édes a pocaklakód! :D

Nem tudom már ki kérdezte a lányos pocakosokat. :oops:
Hát én alapból is édes szájú vagyok, így ebből nem jöttem volna rá hogy kislányom lesz. De ha meg azt nézzük hogy amikor a fiammal voltam várandós, akkor egyáltalán nem kívántam a csokit, se az epret (pedig imádom). Sőt az elején inkább a füstölt dolgokat kívántam (házi kolbász, sonka stb...), a végén meg a savanyú ubi sok tejföllel. :D
Mostani terhességemnél arra lettem figyelmes hogy én alapból utálom a gumicukrot, de most csak azért mert volt itthon megettem egy zacskóval. :shock: . Ja! Meg a csípős kajákat se bírtam sose, most meg ezerrel jöhet. :D A fagyira meg 1 hónapja járok rá. :wink: ( Jó lesz vigyáznom mert a kilencedik hónap végén úgy fogok begurulni a szülőszobára! :lol: :lol: :lol: :lol: )

Ja! És képzeljétek, mit ettem tegnap este!!!
Mézédes finom görögdinnyét. Hmmmmmmmm......... nagyon finike volt :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Jajj, Divett!!! (majdnem elfelejtettem :oops: )

Utolag is nagyon sok [size=12]BOLDOG NÉVNAPOT[/size]!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


A baba neme és a kívánósság nem tudom, hogy összefügg-e, én világ életemben édesszájú csaj voltam és most is az vagyok :lol: semmi olyat nem kívánok, amit eddig nem, inkább fordítva, van olyan kaja, amiért meg voltam veszve (kínai), de mióta terhes vagyok, rá sem tudok nézni...
Citromfagyi minden mennyiségben jöhet, de azt eddig is imádtam. Most tankoltuk tele a mélyhűtőt citromsorbet-val :lol:
Gyümölcsöket bármilyen mennyiségben szintén, főleg piros magnélküli szőlő...eper...banán...hmmmm...
És elviekben kislányom lesz, na ebből valaki kihámoz valamit??? :wink:
Vendég
 


Sziszkó!

Azta! 2 kg minusz? Mondjuk én is fogytam, a kezdeti súlyomhoz képest 1,5 kg-val vagyok kevesebb. :shock: És tőlem is kérdezte a védőnő hogy hányok-e, meg eszek-e eleget? Mondom neki neki hogy az evéssel semmi gondom, sőt!!! Inkább az emésztésem lett gyorsabb (amúgy sajna nekem elég lassú volt) szerencsére.

Amúgy a BABE termékek nagyon jók.Én régóta ismerem. (szerencsére mindig kapok ingyenes termékmintákat családon belűl :wink: )

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációt mindenkinek :-)

Utólag már én is bátorságnak tartom, hogy végigugráltam az esküvőt, főleg úgy, hogy nem volt túl meleg, csak hát én nem éreztem semmit a hatalmas boldogságtól :D

Van jó tanácsotok megfázás kúrálására? Semmi komoly, csak orrfolyás, torokfájás, rossz közérzet, étvágytalanság, szóval a szokásos náthás tünetek...nagyon levertnek érzem magam és féltem Babcit attól, hogy alig eszem valamit három napja...ma pedig már dolgoznom is kellett, jópofizni, fényképeket mutogatni...Azt tudom, hogy Aspirint nem lehet, pedig az engem egy nap alatt helyrehozott annak idején. De ezeket a forró italokat szerintetek lehet (Neocitran stb.)? A betegtájékoztatóban az van, hogy beszélje meg az orvosával...

Kép
kkia
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: