Új privát üzeneted érkezett!

Harhaj, Panndi, Bencusbabus, mindhármótoknak tiszta szívből gratulálok, sok-sok boldogságot a babókhoz, jó egészséget és persze sok tejcsit!!!!
:lol: :lol:

Úgy tűnik, a hidegfront/rossz idő/erős szél megint bejött, és meghozta a babák kedvét a megérkezéshez! Bár ezt sosem értettem, miért pont rossz időben támad kedvük kibújni és nem ragyogó napsütésben... :?: :?:

Hean, kitartás ++++++++++++++++++++++++++ !!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Panndi,és Bencusbabus!Nagy gratula Nektek a Babusokhoz!
Sok tejecskét,jó egészséget kívánok!!!
:lol: :lol:
Én is ilyen turbo szülést szeretnék!!! :wink:

Tinu!Boldog szülinapot Neked!!! :D

Hean!Kitartás,mennek a drukkok!!!++++

Nagyon édes minden baba,szopipárnás,és apás képeken is!!! :D

Csadra!Tök jó,hogy tudtál jönni!!Ha gondolod,cseréljünk tel számot,hátha egyszerre megyünk be... :D

Egy csomó buta kérdésem lenne,de most nem jutnak eszembe.
Azért megpróbálom:
Na,éjjelente felkelek egy-egy fájásra,de nincs utána másik.
Akkor ez csak jósló?
Ha majd elkezdődnek,akkor pl.órás- félórás fájás hányszor van?Mert ha van 2 órás,utána még 3
félórás,és utána sürűbb,akkor ugye már az 2,5 óra,csak a ritkább fájásoknál.Ahogyan sürűsödik,úgy erősödik?
Jaj,bocs :oops: ,hogy ilyen kis buta vagyok,csak nem tudom,mit kell majd várnom.Most hirtelen ennyi,de ha eszembe jut más,akkor jöhetek?Tapasztalt mamik!Újra csak Tőletek kérdezek. :oops:
Köszke,előre is!!! :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok, végre hazaértem NST-ről......

Panndi, hatalmas gratuláció Fruzsi babához!
(A pontokat is megkaptam, köszi!!!!!)

Bencusbabus, Bencéhez is fogadd gratulációmat!


NST-n ma csak 40 és 60 közötti méhtevékenységem volt, pedig a múlt héten már 100-as volt..... :roll: Tinu, Neked végül mutatott valamit? Jó volt találkozni Veled!!!

Hean, mennek a drukkok, csak meglesz az a 2 ujjnyi!

Hajna, ha össze vissza fáj, akkor az jósló, ha többször egymás után szabályos időközönként, az indulhat 30 peccel, de akár 10 perccel is. Nekem azt tanácsolták, hogy 5 percesnél üljek be meleg vízbe és ha akkor sem múlik el, akkor indulás.
Köszi a leendő választ! :-)

Esztó, ügyes voltál a vizygán, gratulálok!!!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Először is egyszerre gratulálok nagy szeretettel a 3 anyukának: Harhajnak, Panndinak és Bence anyukájának! Ügyesek voltatok! :lol:

Tinu, boldog szülinapot és klassz a szemüveged!

Incike, ez a magzatvíz-szivárgásos hazaengedés nem semmi!

Anika, a szülésznők és az orvos mondandójához nem fűznék nagyon kommentet, mert ez egyszerűen hallatlan. Egyébként nemrég megérkeztünk, hétfőn pedig tudsz menni. Addig meg minden ok lesz! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Dóri, meglestem a képeket, Dani nagyon szép kisfiú!!!

Ildi, Larának meg egyszerűen csodás az a képe, ahol a szopipárnán fekszik!

Kutyafüle, Neked szerettem volna még írni, hogy sajnos nekem Gyöngy ugyanilyen sírós volt, bármit tettem. Aztán Dr Spock könyvében olvastam, hogy vannak a kólikás gyerekek (nem egyezik a hasfájással), egyszerűen az idegrendszerük nem elég fejlett és ha a fejed tetjére állsz, akkor sem tudsz mit tenni, el fog múlni 3 hónapos korára. Nagyon nehéz volt ezfogadni, de valószínűleg tényleg ez lehetett, mert 3 hónapos korára egyik napról a másikra elmúlt. Kívánom, hogy Neked ne ez legyen. Én egész álló nap babakocsiban tologattam és ölben tartottam, mert nem bírtam elviselni, hogy sír (ilyenkor is sírt, csak kevesebbet), most azon rimánkodom, hogy Iringó ne ilyen legyen)
Vendég
 


Jajj!!Én is nagyon gratulálok Bencusbabusnak!!!Nagyon jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Bencusbabus gratulálok Bence babához :)
Hean drukkolunk, hogy minél hamarabb tágulj.


Orvosa válogatja ezt a magzatvíz szivárgást is, egy csajszi 24 órát volt így a kórházban az előkészítőben szinte, mire megszületett a babája, az orvos nem gyorsította neki a szülést, de a csaj teljesen kibukott és a babának már antibiotikumot kellett utána 5 napig kapnia :(

köszönöm lányok :)

tinu boldog szülinapot!

farkas biztosan nem lesz olyan Iringó. látod nekem is teljesen más Lara :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


kutyafüle Édua is hasfájós volt, éjszakákon keresztül a cicin lógott, ha éppen nem akkor ordított este 8-tól kb hajnali fél 2-őig, aztán csönd lett, és 2 óránként keltünk enni :)

Amúgy tényleg 3 hónapos korukra elmúlik :)

Nekünk most nagyon bejön a játszócumi elvan vele, Éduának ez sem volt :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Bencusbabusnak gratula akkor!

Böbi: nekem semmi nem volt, még 20-ig sem ment fel egyszer sem. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Bencusbabus

Szeretettel gratulálok!!!


Bencusbabusnak mi a keresztneve?


Adraci
Igen, remélem én is, csak addig kell még egy szívhanghallgatás és biztos megint megkapom.

Hajni
Az én szülésznőm szerint 10 perces fájásoknál érdemes a kórházba indulni. Ha szabályosan jön 10 percenként, nem múlik el sem meleg vízben, sem más testhelyzetben, akkor az az. Én is jobb szeretném, ha elfolyna a magzatvíz, az teljesen egyértelmű dolog.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Szofi

Legközelebb ezt mondhatnám is nekik amit írtál.


A magzatvízszivárgást én sem értem. Akkor már nem szülni kell? :shock:

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Bencusbabának gratula!!!!

Megjöttem a kórházból. Annyira lenn van a gyerek feje, hogy alig tudták megmérni, 92 mm végül és 3001 gramm. Maja is pont ekkora volt 37 hetesen.
1 ujjnyira nyitva, de még nem puha (ez nemtom mit jelent).
És szerinte előbb jön majd és igyekezzünk be a kórházba, mert gyors lesz. Meglátjuk.
Ja, és jövő hét csüt-péntek nem szülhetek, mert nem lesz a dokim. Tök para vagyok ettől, mondta, hogy nem leszek magamra hagyva, gondoskodik rólam. De akkor is... bosszantó.
Ja és vérezgetek, gondolom a bakt.tenyészet, meg a vizsgálat miatt.
pumuklii
 
 


Anika, ez számomra is felháborító, amit mondtak neked, ahelyett, hogy örülnének, hogy a mai világban valaki még természetesen szüli az ikreket.
Úgy látszik ezt is szülésznőválogatja, nekem első szülésnél csak 5 percesekkel kellett indulni, mint írtam, most azt mondta, hogy amikor érzem, rám bízza.
A magzatvízre pedig azt, ha elfolyt, akkor 4 órán belül be kell érni, de 24 órán belül nem indítanak....

Pumukli, Neked Maja is elég gyorsan meglett, Kolos ki fog repülni belőled! :-)
Vendég
 


Aranyosak vagytok,köszönöm a tanácsokat.Szóval akkor azt mondjátok evés után is tisztába tehetem?Mert ennek látnám én is több értelmét,mert lehet attól is nyűgös,ha kajaközben rotyizik,márpedig ezt gyakran csinálja. :lol:
Képzeljétek!A 3 óránkénti ébresztés eddig bejött.Kopp-kopp-kopp. Nem volt még ma nyűgös.Amikor szopi után ébren volt,akkor beszélgettünk,nézegettük egymást,meg cumiztott egy kicsit,mert ugye ebéd volt nálunk is. Szóval ez a zavaró.Az ösztönöm azt mondaná ne ébresszem,de rosszabb,ha nem teszem meg,ráadásul félek,hogy csökkenni fog a súlya. A pelussal viszont ugye nem értek egyet,mert nem logikus. Ááá,nehéz itt kiigazodni. :roll: De szerencsére azért görcsölni nem görcsölök rajta(még),csak annyira szeretném neki a legjobbat,ahogy mindenki. :oops:
Zsuzska!Ne aggódj!!Tényleg!Nem baj, ha nem várnak a császárral.Ahogy Anika is mondta nekem, rosszabb,ha faros lenne,de nem tud beékelődni,stb,a szülés esetleg nem akar megindulni. Nálam jobban senki sem félt,de túl lehet élni(persze az előkészület,meg az a kis idő,amit a műtőben varrással töltenek rossz várakozás)de nem fáj utána sem elviselhetetlenül,és ahogy én is mondtam pénteken már még egyszer ki lehet bírni. :D
Incike,szurkolok,hogy beinduljon a dolog mostmár!!!
Annus ne sokkolj a kilóiddal.Én +14kg-nál tartok,7 ment le a szüléssel. Bár még vizes vagyok,annak kell legalább még egy hét.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus!!

Énis énis énis hadd kerüljek a tábliba, oda csendben legalulra :oops:

Aszongyahogy: MNiki 25 év, Győr, első baba, Lilien, Doki : dr Stummer János, kórház: Győr Petz, kiirt dátum: 05.30. vizsgálat: máj.13 doki, máj 15. NST

kösziiiii!!!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Panndi, Harhaj Bencusbabus: gartulálok, sok boldogságot és sok tejcsit kívánok nektek!

Tinu: Boldog Születésnapot!

Mai program: reggel 9 CTG, ahol mindössze akkor volt szerény 30-as méhtevékenységem, amikor Nóri mozgott.
Próbáltam kivárni egy UH-ot, mert nem volt időpontom, de egy órás ácsorgás után feladtam, inkább kértem és kaptam holnapra 9.30-ra, szóval holnap megnézik mekkora a pocaklakóm. Izgulok, valamiért ez a 3kg nálam ilyesztő határ, és két hete volt 2,8kg. Délután meg megyek újra CTG-re.
Aztán ma fodrásznál is voltam, meg Diego-ban függönyt nézni, mire másfél órás válogatás után találtam egyet ami megfelelő (már az ára sem érdekelt csak jó legyen), akkor kiderült hogy abból nincsen. A központi raktárban sincsen, esetleg akkor lehet olyanom ha másik boltban van készleten. :(

Most pedig magányos vagyok, apa céges vacsira ment, valami puccos helyre. Néztük a neten, hogy ott lehet kapni 128.000Ft-os bort (ez egy üveg ára nem egy hórdóé :D ), erre mondom neki hogy ha a főnöke olyat rendel akkor én meg megiszom a 128Ft-os kakómat, és ha hazajön megbeszéljük ki mit érzett mikor a "nedű" a nyelvén átfutott. :D :D :D

Na nem locsogok, csak még annyit hogy imádom a babáitokat nézni, gyönyörűek, mindannyian büszkék lehettek a picúrokra.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Böbi!Köszi a pü-t.Akkor lehet,találsz még vhol. :D

Köszi szépen a válaszokat!!!
Íme a köv kérdés :oops: :Mi az hogy méhtevékenység,
és nst-n honnét tudjátok,hogy mennyi?
Amikor a babusom a pocak egyik felére helyezkedik,és keményebbnek érzem,az az?? :roll:
A baus mozgása(amit kell számolnunk)az a méhtev.?

Igen-igen,még-még baba képeket!!!!
Annyira édesek!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Anika!Tényleg "érdekesen" gondolkodik a dokid! :?
Ahelyett,hogy örülne,hogy így birod a 38. hetet két babával! :)
Ügyes csajszi vagy!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Bencusbabus,
gratula Nektek is!!



Anika,
elég érdekes dokik vannak, ne törődj velük! Sajnos nagy az isten állatkerje...

Fabri,
ahogy én látom a méhtevékenységet, de bizti van okkosabb nálam... A CTG-n amit adnak papírt, azon két görbe van, a felső a baba szívverése, az alsó a méhtevékenység. Az alsó görbén 10-es osztások vannak, így ki lehet kuksizni, mennyi. Elvileg (legalábbis én úgy gondolom, lehet, rosszul) a méhtevékenység a méhösszehúzódás, keményedések,aminek határásra majd a baba elindul kifele, a baba mozgása meg mikor mocorog a picúrka. Nálam nincs összefüggés, van, hogy a baba mozgására is magasabb (majdnem 45) a méhtevékenység, de volt, hogy amíg alukált, akkor is felment magasabbra (35 körülire), aztán volt, hogy mikor mozgott, meg 10 volt. Én ebből semmit nem éreztem persze.
Sztm amikor az egyik oldalon kemény, akkor csak azért, mert ott van, nálam mindig a jobb oldalamra vackolja be magát, sztm a hátát, popsiját érezni is lehet.

emese1979
 
 


Fabri,
asszem ez kissé világosabb, mint az én hablatyom :)

http://timmermann.hu/index.php?m=nst_ctg

emese1979
 
 


Nekem 20-as volt végig, aztán egyszer ment fel 130-ra. Az pedig az az érzés volt, amikor megkeményedik nagyon az egyik oldalon. Én is meglepődtem, hogy ez egy fájás volt.
Nekem Majával a derekamban éreztem a fájdalmat ilyenkor.
pumuklii
 
 


sziasztok

gratulalok az ujdonsult anyukaknak :)

annus, en is szivesen lennek a tabliban!
(Őőőő 22 ev, dunakeszi, elso, babo neve:boróka, orvos: dr halasz domonkos, uzsoki)

kosziii

Netti
Kép
maumau
 
 


Hahó!

Épp szoptatok... :)

Bencusbabus! Szeretettel gratulálok, áldott "kintlevést", gyors felépülést!
Vendég
 


Hajni

Nem az orvosom. Egy ilyet azonnal otthagynék. Ő ügyelt éppen.

Maumau
A Boróka nagyon szép név, szeretem. Nekünk nem illik a vezetéknevünkhöz.

Nekem a szívhanghallgatáson nem néztek még méhtevékenységet. Az viszont érdekes volt, hogy az OTT alatt meg sem éreztem a 100-at szinte, bezzeg szülés közben, majd belehaltam. :)

Pumukli
Nagyjából egyforma babánk van. Nekem a 36. héten volt 92. :) És nekem is azt mondták max. 3 kiló, de 2700 tuti. Mindkettő.


Ma nem idegesítettem magam az orvosokon, de mi lesz pénteken? Megint szívhanghallgatás, megint mindenki bele fog szólni. Az a baj a szülésznőm is szabadságon van, mert különben ő csinálná az NST-t. Ha szülök, akkor azonnal jön. De jó lenne, ha nem lenne szabadságon. Na mindegy kibírom. Legtovább keddig akarok kitartani, ha akkor befekszem, nem gond. Akkor már nem lehet sok vissza. És hétvégére haza fogok menni és kész.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Dóri

Én szoptatás közben régen vagy szenderegtem, amit nem javasolnak.. :oops: vagy olvastam, vagy a babával voltam elfoglalva. :) Mondjuk én nem tudtam ülve szoptatni valamiért. Fekve jobban szerettem.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Hean! Hajrá!

Köszönjük a dicséreteket!

Nagyon aranyos a szopipánás kép, Iza meg Apa nagyon aranyosak!!

Mindenkinek jó éjszakát, mindenki pihenjen jól!
Vendég
 


Jó reggelt Mamik!

Azt hiszem,ilyen korán én még nem ültem itt,pedig szinte minden nap fent vagyok már,csak hát a derekam... :(
Ma egy kicsit jobb.Érdekes,ahogy így szülés előtt jönnek a más fajta derékfájások,szinte már felüdülés,hogy nem a forgóm miattit érzem. :D Nézzük a dolgok pozitív oldalát. :lol:

Emese!Köszi szépen a gyors választ! :D
Egyébként a tiéd volt számomra az érthetőbb! :wink:
Akkor nekem a 36.héten(ekkor mondta a doki picinek Hannát)20 és 40 közötti volt,és azóta (ugye a heti két alkalom miatt már 5-ször voltunk)egyre magasabb.Átlagban 40 és 60 között,100-as kiugrásokkal.
Hétfőn megyünk legközelebb,akkor uh is lesz.
Kíváncsi vagyok,mennyit nőtt(egy hete volt 2,5 kg)!


Anika!Jó,hogy nem a Te orvosod! :) sztem is engedd el a füled mellett a buta szöveget!

Dóri!Örülök,hogy tudsz szopiztatni! :wink: :D

Még visszamászok az ágyba. :)

Szép napos,ébredezést!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Na itt!!
Tábliba beteszem az újakat!!!

Ma húzós napom lesz,jönnek mamámék.Már tegnap csináltam 2 majonézes salit,meg fasítgolyókat,ma mg van egy másk fasírt amit meg akarok csinálni...
Tegnap az uram meg az öcsém bevásároltak,aztán még turiba is elmentek :shock: Teljesen rákaptak :wink: Még Izusnak is hoztak rugikat :lol: :lol:

Izának megint alakul a napja.Többet alszik és többet is szopizik :wink: Ma reggel is oda voltunk meg vissza,olyan cuki volt!!!De mikor nem 3 óránként van az etetés akkor már úgy hiányzik!!!Tegnap majdnem felkeltettem h ne aludjon,foglalkkozzon egy kicsit az anyjával is :wink: :lol:

Ja és úgy volt jön a védőnő tegnap...de nem jött :roll: Lehet nem fértem bele a napjába...na mindegy,azért jó lenne ha ma kijönne....

annus11
 
 


Május 6-án,anyukája szülinapi ajándékaként,23:45kor megszületett Koronczai Csongor Viktor,55cmel és 3700gal!!

Szívből gratulálok Csongor babához!!!!Ez nagyon szép ajándék anyának!!!! :lol:

annus11
 
 


Kép
Kép

Majd hozoma másik táblit is,csak összedobom a fasírtot!

annus11
 
 


Tinunak szívből gratulálok én is a babához. Hát nem semmi. :) A születésnapján született. Ugye akkorra is volt kiírva?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


koszi Anika, szerintem is :oops: :oops: nekunk pont megy a vezeteknevhez halisten

:lol:
az orvosokon pedig ne idegesitsd magad, annyit nem er az egesz, foglalkozz magaddal es hallgass a a sajat osztoneidre! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu igazan szep ajandekot kapott szuletesnapjara, szebbet nem is kaphatott volna :oops:
+++

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Tinunak nagy gratula a hatalmas bébihez!


Lányok!
Én kezdek megőrülni! Nemhogy múlna az égő érzés, már tovább is ment hátrafelé. Most már az egész alvázam lángol, és ehhez minden lelet negatív!!! Mi a fenét csináljak? Már alig bírok létezni!!! :( :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu: sok szeretettel gratulálok, örömet, boldogságot, és mégtöbb tejcsit kívánok. Még bőven ébren voltam akkor... :)

Tegnap este apa enyhén ittas állapotban jött haza, nagy mosolygósan,de beszélni alig tudott, amit én nem tudtam ugyanilyen mosollyal fogadni. Sőt. Eléggé berágtam. Hogy pontosan miért lettem olyan ideges azt sok apró összetevő okozta, ezzel nem untatlak benneteket. :?
Olyannyira hogy beültem a kocsiba este fél12-kor és útnak indultam kocsikázni. Jó nagy kört mentem, vettem hazaérkezés előtt egy naaaaaaaaagy epres shake-et a Mekiben, és hazaérve azt még jól megettem. :oops:
Ne haragudjatok hogy ezzel indítok így reggel, de még most is olyan a hangulatom ettől mint este volt :( . Amúgy is úgy érzem egyedül maradtam ezzel a babavárással, mindenre én figyelek, én gondolok, én cipelem a babát, apa meg csak dolgozik állandóan, meg mostmár szerintem unja is a terhességemet....és olyan rosz hogy folyton azzal hősködik hogy ezt a babát ketten akartuk, tehát jóban rosszban ketten leszünk. Hát úgy látszik feladta hogy mellettem legyen amikor kell. :cry:
Na. Tényleg ne haragudjatok, annyira el vagyok kenődve.

Ma: 9.30 UH, remélem jó lesz, mert most a kórházba megyek nem a dokihoz a magánrendelésre. Igazából ha megmondják hogy a lepény rendben táplálja a babát, és hogy mekkora a súlya Nórikámnak akkor már jó lesz. Már este a kocsikázáskor fájásaim voltak (mostmár tudom hogy jóslók), és éjjel is többször felkeltem ezekre, amik jöttek sorban, de nem tudom milyen időközönként, mert olyan kómás voltam. Aztán elmúltak....
Aztán valamikor délután CTG ma is. Valamikor.
Most lassan (ááááá gyorsan) készlődnöm kell.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Trixi: ORVOS! Ez nem játék!!! Már bocsi hogy ezt kérdezem, de nem a bőrödön van valami gáz, nem piros, vagy száraz vagy más mint szokott?? Úgy értem hogy lehet hogy nem hüvelyi betegséged lett hanem bőrbetegséged, ami lehetne bárhol de neked ott lett...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi!

Eddig 3(!) orvos látott, és két tenyésztésen vagyunk túl!!!! Senki nem talált semmit!!! Ezért vagyok kissé kétségbeesve!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


trixi!!

ezustkolloid? nem probaltad ra esetleg?
szinte mindenre jo, megeri a penzet!
tobbfele kiszerelesben is lehet kapni,van belole ilyen kis tubusos gel.. az csodakra kepes!

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi!
Fogalmam nincs mi lehet ez nálad....esetleg próbálj a neten rákeresni,hátha volt másnak is hasonló!

Pingi!

Remélem az urad magához tér!!!Esetleg próbálj vele beszélni,vagy csináljatok vmi közös programot!Hátha csak elhanyagoltnak érzi magát! :wink:

annus11
 
 


Annus!

Izaval voltam mar levegon? vagy meg egyelore nem probalkoztal vele? :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Bencusbabusnak és Tinunak nagy gratula a fiúkhoz. Csongor éppen megérkezett Anya szülinapjára! Tök jó!

Nálunk semmi változás. NST rendben volt tegnap, jóslók még mindig vannak. Megvárjuk a jövő hetet utána mond majd valamit a doki. De remélem addig kibújik Nóri. Már mindennel elkészültem, csak várom Őt!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Annus: igazad van, érezheti magát elhanyagoltnak, csak az a baj hogy én is. :oops: :oops: Csak nálam rájön még egy kis feszültség a közelgő szlés miatt, továbbá az is hogy én nem tehetem meg hogy leiszom magam ha úgy érzem elfáradtam... Na megbeszélem ezt ma vele, mert tegnap nem voltam rá képes csak elmentem.

Trixi: www.gyakorikerdesek.hu , nem tudom ismered-e ezt az oldalt, de én egy ideje rákaptam. Ha képes vagy a látványosan tudatlanok válaszától eltekinteni, akkor nagyon hasznos tud lenni ez az oldal!!! Remélem hamar rendbejösz. Amúgy bocsi ha túl erőszakkosan/erősen írtam hogy doki, csak aggódom. :oops: Mondjuk ha nem hüvelyi betegség esetleg akkor nem tenyésztés kell hanem bőrgyógyász, de mostmár tényleg nem okoskodok. :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Bencusbabus, Tinu! Hatalmas gratula nektek! Tinunak ez igazi, életre szóló ajándék szülinapra!!!!

Kitty! Neked pedig a mai napra kívánok NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT! Hátha a te babád is ma akar megszületni. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Pingi! Tegnap az én férjem is ilyen érdekes állapotban jött haza. :? Negyed 3-kor. Biztos rájuk így hatnak a frontok. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szilvi: azt már eddig is láttam, hogy mindkettőnknek Nórija lesz, de azt még csak most vettem észre hogy egy nap különbség van a kiírt nap között. :lol:

Na mennem kell UH-ra. Drukkoljatok hogy minden OK legyen.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Köszi! Megnézem az oldalt, de most megyek a dokihoz. Az ezüstkolloidot hol lehet kapni? Ezen a néven fut? Terhesen használható?Már bármit megtennék, csak hogy szabaduljak tőle! Félek, nehogy a bébinek valami baja legyen! :oops:

De most tényleg megyek, majd később még benézek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Pingi!
Most már ne igyon urad, mert akármikor beindulhat. Biztos ezért is voltál ideges. Enyém május 1-jén borozgatottt utoljára, azóta egy korty se :-) Majd a tejfakasztó bulin legközelebb. :-)

Anika
Babáidnak nagyon jó méretei vannak. Nekem azt mondta a doki, hogy nem tudja rendesen lemérni a fejét, mert annyira lenn van. Ilyenkor alacsonyabb értéket mérnek általában, nem találja az UH a legnagyobb értéket. Majára is ilyenkor 3 kg-t mondtak, és 2,8 lett. Hasonlóra számítok.

TINU
NAGY GRATULA CSONGORHOZ! Jól kicentizte, hogy még 6-án született. :-)

Azon gondolkodom, hogy mi van, ha jövő hét csüt-pénteken szülök és nem lesz dokim, hanem az lesz, akit beszervez helyére. Akkor ős is direkt miattam fog bejönni, neki kell perkálnom a 70et. Annyira nem tartom ezt fair-nek... Persze érthető, hogy a dokinak is van kürházon kívüli élete, de én meg azért járok hozzá évek óta, hogy nála szüljek. És nagyon is jó volt nála szülni, megnyugtató egy nő, birom. És akkor lehet egy tök új arc lesz ott. Az én dokimról tudom, hogy ő nem nagyon avatkozik be a dolgokba, még kádban is szülhetnék stb, mi van ha a másik meg majd tök az ellentéte lesz. Bár csak olyat kér meg, aki hasonló mentalitású....
Szóval nem elég a szülés-para, Majáthovarakjam-para, érjünkbeakórházba-para, még ez is jött...
pumuklii
 
 


Tinu! Szeretettel gratulálok! Ez aztán a szülinapi ajándék! :lol:

Pingi, de aranyos vagy! De sajnos vagy szerencsére? a férjed nem tudja hordani a babát. :? Azt írtad már este, hogy céges vacsira ment. Hát ott bizony előfordul, hogy többet isznak a kelleténél... Vagy most az bánt, hogy egyáltalán elment, hogy (többet) ivott vagy hogy későn jött haza? Szerintem mindenképpen bezéljétek meg még ma. És várjuk az uh-s híreket.

Anika, nyugi! Ma megyek a kórházba és megverem azt az idiótát! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci

Mikor mész? Elküldöd nekem a mobilszámod?
Szeretném, ha megnéznél nekem valamit.
Mikor ügyel a Medve. Ha ma, én is ma mennék, hátha ő nem cseszeget, mert az orvosunk neki adott át.
Várj, megnézem a blogon. :)

hívlak.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Tinu!
hatalmas gratula Csongorhoz! :P


nekem még mindíg semmi. :( asszem már nem úszom meg a holnap hajnali indítást..... :roll:
Vendég
 


jó reggelt.

Micsoda hírek :)

Tinu, Bencusbabus
NAGY GRATULA!!! Jó egészséget és sok tejcit.

Nem semmi szülinapi ajándék, tényleg jól kicentizte Csongor :)
(remélem mi is kibírjuk apa szülinapjáig)

Heannak is mennek a drukkok!!!

Kitty,
Boldog szülinapot :)


Pumukli,
reméljük Kolos megvárja a dokit.

Pingi,
fel a fejjel. Tényleg ülj le vele beszélni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.eszter 2009.05.07 09:01-kor.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: