Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

DY
Nagyon csini a pocikád! :D

Most megyek készülődni 6kor kajáltam és 8ra megyek vv-re!
Aztán megint barátnőzöm du-ig, majd jövök!

Pá!

dita75
 
 


Lilia,
szerintem nem apukámra gondolsz. Aki a halat fogja, az apu egyik barátja. Amúgy kb. vele egykorú, a fia kb. 3-4 évvel fiatalabb nálam. És tényleg jól tartja magát. Apu azon látszik, ahol esznek, és ő háttal ül, és kopasz a feje közepe :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!

Linácska,
nagyon szép Lili, milyen csinin van felöltözve! A mini székeken kellett ülnötök? :)

Jó lenne megműttetni a szemem, majd egyszer, talán..

Dita,
remélem hamar végzel a vérvétellel!

KépKép
yadine81
 
 

 
 

Yadine,
igen, a mini székeken ült a többség, de körbe voltak rakva az asztalok is, és azokon párnák, szóval én azt választottam. Csak rosszul, mert pont azon az oldalon volt a lányom is, és így nehéz volt fotózni. Így végül álltam, helyezkedtem...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Linácska, klassz lehetett ez az anyák napi ünnepség, szépen mosolyognak a lánykák:) Lilike nagyon csini:)

Dy, szépen gömbölyödsz, csini kismami vagy.)

Én ma nem bírom tovább, kerül, amibe kerül, elmegyek kismama nadrágért a C&A-ba. Egyszerűen szeretnék már valami kényelmesben lenni. Alig várom, hogy kinyissanak!:)
Képzeljétek, hogy amióta húst-hússal eszem és egész megváltozott az ízlésem, azóta fogytam 1,5 kg-ot. Tök jó:)
(...még 13 nap az UH-ig, vágom a centiket!)
Vendég
 


Sziasztok!

Most sem tudok meglepetéssel szolgálni: 10-es teszt nega. Lh sem erősödött tegnap óta.


Linácska!
nagyon szép ez a leányzó!

Dy!
Szép nagy már a pocid!

Twist!
Hogyhogy ennyire kényelmetlen már a gatyód?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Linácska
tényleg csini lili. Nekünk holnap lesz anyák napja.

Dy
Szépen kerekedsz Te is!

Bumi
Hányadik napon vagy? Tudod amig nem jön meg, van remény.

timejka
 
 


Olyan büszke vagyok ma magamra. Kb. Másfél órája vittem el Lilit az oviba, hazajöttem, már lejárt egy mosógépem, tök rend van a lakásban, ki van mindenütt porszívózva, szárítóról elpakoltam, elmosogattam, és most nagy élvezettel iszom a tejeskávémat. (OK, még teregetni kell).

És reggelire 30 g CH-t ettem, egyszerűen belepusztulok, ha csak 20-at, és ettől is csak 5,6 lett a cukrom. Holnap megkérdezem az orvost, hogy mennyire kell vele foglalkoznom, ha láthatóan, mérhetően egyre jobb.

Bumi,
nyugalom!!! Mikor kell menned amúgy vérvételre???

Twist,
a C&A-ban újabban nagyon drágák lettek a gatyók, és nem csak a kismamagatyók, hanem mind. A Keletinél van egy farmerdiszkont, én ott vettem anno (igaz az kantáros, de ha már nem vagy terhes, ingyen átalakítják rendes gatyává). Meg a babás topicunkban az egyik lány tesója varr nyári kismamagatyákat.
Nekem van pár nagyobb kismamanacim, 46-48-asok, még Lilitől, de mind vastag téli, úgyhogy nem ajánlgatom.

Dita,
még én is 42-es ruhákat hordok így, hogy voltam már 66 kiló is. Akkor te sem lehetsz olyan vészes. Na jó, van, hogy már a 40-es is jó. Olyan érdekes, mert van egy barátnőm, egy napon szültünk, nagyon alacsony, nincs 50 kiló sem, és neki meg kell a 38-as. Fura, hogy csak egy méret van köztünk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, ügyi vagy, hogy rend van a lakásban!!:) Jó érzés lehet:)

Hát izé, közben csak elmentem a C&A-ba és szerencsém volt, mert a 9900 Ft-os kismami nadrág 6600-ra volt leértékelve. És elegáns, fekete, lehet benne dolgozni járni. És nagyon rugalmas, imádom! És nem kellett bazi nagy belőle, szerencsére, hanem csak 42-es elég volt. Szóval, most már megvettem, rajtam is van, és nagyon kényelmes. Azért feszül ennyire a pocim, mert dagi vagyok szerintem. És most, hogy kipróbálhattam, minden kövér embernek ingyen SZTK-ra osztogatnék kismama gatyót, annyira kényelmes. :)))))

Bumi, tényleg nega lett most a teszt? Úgyis tudom, hogy van rajta halvány kis csíkocska!:))) És múltkor is írtad, hogy azonnal megjelent! Figyelek ám és szorítok neked!!!!
Nekem is különben a 25-ös mutatta ki. Mi lenne, ha megpróbálnád azzal? A 10-es .... hát nem tudom.... nekem nem jött be.....

Timejka, ti kezditek az inszemit? Voltál dokinál? Kell megint HSG-zni?
Vendég
 


Hát csajok, nem jövök jó hírekkel.

Szóval nincs egyetlen tüszőm sem! Ez a puregonos cucc nem vált be nálam. Ma még be kell szúrnom ami még benne van és holnaptól meg a merionalt, ami még megmaradt. Még jó, hogy nem adtam el. Én ebben a hónapban már nem annyira hiszek, csak azt nem értem, hogy miért nem érnek a tüszőim mostanában. Az első stimunál még olyan szépen reagáltam a szurikra, túl szépen is. És most meg....! Semmi. Eléggé el vagyok kenődve, de próbálok most inkább az angollal foglalkozni, nem lenne jó, ha még abból is megbuknék holnap.



vicky79
 
 


Sziasztok! :D

Csak gyors bekukk,sajna még mindig nem tudtam olvasgatni! :oops:

Csak szeretném mondani,hogy ha tesztet vesztek,akkor a Medi-Labot hagyjátok ki! Én már nagyon sok embertől hallottam és tapasztalatból is mondom,hogy tévesen poz. tesztet eredményez! Annyira érzékeny,hogy nekem akkor is poz.-at mutatott amikor elmult a mensim,rá 4 napra! Csak kíváncsi voltam! :?

Vicky!
Fel a fejjel,nem szabad feladni! Egyik ismerősömnek(sorstársamnak) is ez volt a szívfájdalma,de pont ma voltunk 14. napi uhun és lett egy szép 18mm-es tüszője! Neked is ott lesz hidd el hamarosan!!!!!Clostit kell szedned?

Linacska!
Nagyon helyesek vagytok a képeken! :D Én jöv. héttől kezdem a 2 hét gyakszimat oviba,remélem ott is ilyen édes gyerkőcök lesznek mint a te kislánykád! :D Nem mondom,hogy nem félek,de csak nem szednek majd szét! :lol: :lol: :lol:

Twist!
Örülök,hogy sikerült nacit venned,már én is annyira várom,hogy magamra húzhassam azt a sok szép kismamarucit! :D

Lilia!
Nem tudom pontosan mi is volt a "téma",de én nem mondtam senkinek,hogy már 2,5 éve próbálkozunk,mert úgyis csak a sajnálkozás menne! Bár így is,ha az embernek esküvő után 2-3 év mulva nincs gyereke,akkor tuti kitalálják,hogy valami baja van,vagy már talán válnak is! Szörnyű ez a pletyi dolog! :?

Én holnap megyek EKG-ra és altató dokihoz.Már mos tiszta ideg vagyok,nem is tudom mi lesz velem a műtét napján! Altatni sem kell,mert elájulok! :lol:

Mindenkinek további szép napot!!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára écika 2009.05.07 12:59-kor.
écika
 
 


Vicky, ez tényleg nagyon rossz hír:(( Máskor is próbáltad már a Puregont? Ezek szerint tényleg nem jön be, de vannak még másfajta gyógyszerek. A dokinak meg kéne néznie téged és váltani, ha nem elég erős a gyógyszer. Ez nem az ő felelőssége?
Vendég
 


Vicky,
teljes mértékben együttérzek veled!!!!!
Nekem sem reagál jól a petefészkem.
Egy hete is :
Fekszem az uhun,
a doki diktál:
"bal oldalon 25* ...."
Nekem kerekedik a szemem: Mi van?? Sose szokott ekkora lenni, pláne a balban.
Doki:
"Ja, nem mondtam, ekkora a petefészke, sok apró tüsző van benne..."

Én olyan selejtesnek érzem magam olyankor mikor viszem a dokimnak az uhus papírt a szánalmas kis tüszőmmel. :roll:

Écike,

Mikor én férjhez mentem a páromhoz 10 hónappal a megismerkedésünk után, azt pletykálták rólunk, hogy jön a baba azért ilyen sürgős az esküvő... Azóta eltelt 2,5 év.. Mondjuk jó lenne egy ekkora kis palánta.
:)

KépKép
yadine81
 
 


Az előbb egy kis elszíneződött nyálkával találkoztam. :(
Úgyhogy borítékolhatjuk az eredményt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
beágyazódás...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bumi...sajnálom...pedig olyan szép a görbéd...

KépKép
yadine81
 
 


A görbém az utrótól ilyen szép, sajnos semmit nem jelent.
Egyébként a délutáni tesztemen megint látszik egy halvány csíkocska.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Felteszem az előző kettővel együtt, persze a képen nem igazán látszik, de élőben ott van.

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
képen is látszik. Ez milyen gyártmányú teszt?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Nem tom mi a neve. 25-ös erősségű az biztos.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


écika: Puregont szúrtam, meg most még be kell szúrnom majd a megmaradt merionalomat. Remélem igazad lesz és jön az a tüsző, csak már ma a 11.cn-en vagyok és annak ellenére, hogy volt már nekem a 23.cn körül is inszemem, már nem nagyon bízom a sikerben.

twist: Ez volt az első puregonos ciklus. Legutóbb a merionaltól csak 1 rendes tüszőm lett és ezért próbálkoztunk most ezzel. Hát nem vált be nagyon.

yadine: Cisztácskáim nekem is vannak, azokat látom is mindig. Nem vagy selejtes (bár néha én is ezt gondolom magamról).

bumi: Ezt a csíkot már én is látom. Hcg mérés?



vicky79
 
 


Holnap megyek vv-re.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


SZiasztok,

Linácska,

szeirntem nekünk is jó a tali, páromat még nem kérdeztem, de úgyis az lesz amit én akarok :lol:

Dita,

én félidős terhes voltam amikor Mátészalkán voltunk a párommal és Nyíregyházán Viki mamiéknál, 330 km volt az út és az ég világon semmi gondom nem volt, inkább kiélveztem minden percet, hogy végre kimozdultunk otthonról :wink:

Dy,

nagyon szép a babád és a pocakod is formás :wink:

ennyi egyenlőre, nagyjából olvastam csak vissza. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bumi!

Nagy drukk holnapra a vérvételhez, nagyon várlak az eredménnyel!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bumi, tényleg látszik az a csíkocska!!! Drukk a holnapi vérvételhez++++++++ Fel a fejjel, majd a vérvétel eredménye felvidít!:)) Elküldöm Bikfy malackáját neked is, hogy hozzon szerencsét!

Kép
Vendég
 


Bumi,
nagyon szorítok holnapra!!!

Lányok,
csoda történt: a lányom az oviban kétszer a wc-be pisilt. Nem szólt, csak ráültették, és kierőltetett valamicskét. Meg most délután szólt, hogy "Ajaj, anya, bilit". Igaz belement a pelusba, de szólt, és most ül a bilin.
Még jó, hogy jövő csütörtökre bejelentkeztem a gyerekpszichológushoz... Ugyanez volt, ahogy elkezdtem a kézügyességére megoldást keresni, egyből egy hatalmasat javult.

Voltunk pacizni...
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Annyira aranyos :lol:

Twist
Ebben a hónapban semmi, spontán, és ha nem lesz baba,akor hsg és utána inszem. Mondjuk szeretném ha egyik se kellene. Ezen a héten 12-kor rohantam haza, apát jól elkaptam kedd kivételével, remélem most már babácskám betalál a pihe-puhe ágyikóba.

Vicky
Sajnálom! Üzenem a tüszőidnek, hogy munkára!

Dita
A johnsonnal sok ismerősöm úgy járt, hogy nem használhatták a babán, mert szárította a bőrt, nálunk is ez volt.

Bumi
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++. Remélem ennyi elég lesz :lol: Ha nem, akor szorozd be 1millióval, vagy többel.

timejka
 
 


Aki ért a hőhöz legyen szíves nézze meg a hőmet, szerintem sz..r. Előre is köszi.

timejka
 
 


Timejka,
még nem olyan rossz az a görbe, ha holnap-holnapután fentebb megy, akkor lehet, hogy 1-2 napja volt pé.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi Linácsa. Mai napon kiszakad a hasam, meg tegnap is éreztem a hasam. Reméljem felmegy és a baba is beköltözik most már a pociba.

timejka
 
 


Sziasztok!
Bumi már biztosan túlvan a szúráson és nagyon reménykedve várjuk itt az eredményt!!!!+++

Timejka, a haskiszakadás érzés jó jel! Reméljük a legjobbakat! Egyetértek Linácskával 2 napja volt a pé-ed. Az egyik legjobb barátnőm akkor lett kismami, amikor pl. pé-kor vérzett, görcsölt. A végén már orvoshoz ment, mert nem tudta mi baja:) Most már tudja, nemsokára édes kislánykája fog születni:)

Linácska, édes Lili a lovon! Nahát, igazi nagy lovon ült? Annyira ügyi! Ezt tanulja? Mert látom, hogy felszerelése is van már.

Monic, hogy van Danika? És te hogy bírod a gondoskodást? Tudsz aludni most már eleget?
Vendég
 


A hőm nemhogy felfelé, lemegy megy, úgyhogy erről ennyit.

Linácska
Ügyes csaj Lili, egy 3 éves gyerektől még nem lehet mindenféle csodát várni. Mindent fog ügyesen csinálni.

timejka
 
 


Timejka,
hát csodákat nem várok, de azért így 3,5 évesen a szobatisztaság lassan időszerű lenne :lol:

Twist,
eddig olyan 6-7-szer volt Lili lovagolni. Most másodjára voltunk egy új helyen, mert a régi nem volt szimpi, mindig azt éreztem, hogy nyűg a lányom, mert hogy kicsi.
A felszerelését most kapta, mivel itt csak nagy lovak vannak, alig ér le a kengyelbe Lili lába, szóval sisak nem árt, ha van, a gerincvédőt ott kapja, az nem saját (az előző helyen még csak sisakot sem kapott), gatyót azért vettünk, mert elég büdi lesz a lótól a gatya, és eddig mindent rögtön mostam, így meg ez erre van szánva, 10 perc használat miatt nem mosogatom rögtön. Csizmát meg ő szerette volna. Amúgy Decathlonosok, és abszolút megfizethető árban van még az ő méretében minden.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, nagyon klassz lehet lovagolni!:) Ez Lajosmizsén van?
Nálunk, a szomszédban, Szadán van lovarda, szoktak ott lovasok vonulni az út szélén. Állítólag június valameddig van akció, hogy ingyen lehet lovagolni a lovardákban. "2009. május elejétől a nyári szünet kezdetéig tartó időszakban A Lovasok.hu ötödik alkalommal szervezi meg a Nyitott lovardák programsorozatot. " http://www.lovasok.hu/index.php?i=44&re ... ovardak.hu

Te is tudsz lovagolni?
Vendég
 


Szeretném megkérdezni, hogy hogy kell számolni, hogy hányadik héten vagyok? Most töltöttem be az 5. hetet. Akkor már a hatodikban vagyok holnaptól? Nézhetem a 6. hétre vonatkozó leírásokat a Terhesség hétről-hétre c. oldalakon? Vagy még csak az 5. heti dolgok vonatkoznak rám?
Vendég
 


Twist,
én már Lilinél az 5+1-re azt mondtam, hogy 6. héten vagyok. De nagyon úgy látom, hogy az orvosok is, leírások is úgy számolnak, hogy az még 5. hét. Amit betöltöttél, az számít. Nekem a kiskönyvbe is mindig így írják.
Meg jön a Babanettől a várandós naptár, és mindig azon a napon jön az adott heti, mikor betöltöm pontosan.
Erről a lovasdologról tudok, de nem ám olyan egyszerű. Egy lovarda ebben az időszakban kijelöl egy-két napot, amikor fogad külsősöket ingyen, de be kell jelentkezni, mert ugye korlátozott a hely... Amúgy Lili is ingyen lovagol, mert kb. 10-15 percet bír ki rajta, ezért meg nem kérnek pénzt. Azt mondták, majd ha 25-30 percet rajta ül, meg már ügetget, majd akkor visszatérünk rá.
Régebben én is kipróbáltam, meg tudok rajta egyedül menni, de azért annyira nem foglalkoztat a dolog.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska
Ne haragudj, én most inkább a kézügyességére gondoltam. A Bence is elég későn lett szobatiszta, már azt hittem, hogy élete végéig pelust fog hordani, mondjuk ez a bölibe a gondozónők hibájának is éreztem, mert hibáa próbáltam otthon a leszoktatást, egyszer bepisilt és inkább rádobták a pelust, meg mondogatták mindig, hogy "ez mégn em megy" Csak az az érdekes, ahogy befejeztük a bölit egyik napról a másikra teljesen szobatiszta lett.

Twist
Nézheted a 20. hetit is :lol: Tudod az a baj, hogy haskiszakadásom már többször volt, úgyhogy most se nagyon bízok, meg a hőm is, ej :twisted:

timejka
 
 


Timejka,
értem. Bár ez a kézügyesség dolog is olyan volt, hogy elmúlt már jóval 3 éves, és nem tudott önállóan kanállal enni. Vagy letolni egy nadrágot. Nem művészi alkotásokat vártam én tőle, csak alapvető dolgokat. Most már meg tud enni egy gombóc fagyit kanállal úgy, hogy nem megy a ruhára, vagy csak nagyon kicsi. Öltözés-vetkőzés még most sem megy igazán.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Hát ez sem sikerült. Hcg: 1,5.
Most pihizünk nyáron, és csak szeptemberben folytatjuk. Addig leállunk a babatémával.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumikám, mit is mondhatnék :cry: :cry: :cry: A sajnálommal már gondolom tele a padlás :cry: :cry: :cry: Ölellek...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bumikám!
Nagyon sajnálom! Sok puszi és buksisimi neked!

Többieknek is puszi! Kép
20150601134430
 
 


Bumika, nagyon sajnálom! De azért valami csak elkezdődött, ha nem 0 a HCG... Megértem, hogy pihentek, túl sok volt ez már. :-(
Vendég
 


BUMI

Kép

dita75
 
 


Sziasztok!

Bumi: :shock: Pedig én úgy drukkoltam neked! Majd szeptemberben sikerül!

Én még mindig el vagyok havazva. De egyszer csak utol érem majd magam...

Kellemes hétvégét mindenkinek!

hofeherke
 
 


Bumi,
sajnálom. De valamitől csak lesz 1,5 is, nem??? Még ha nem is baba, de valami csak elindul.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Hát képzeljétek el mi történt!

Tesóm már több mint két hete szúrja a suprefactot a long protokoll miatt, nem akart megjönni neki. A kaáliban csináltattak hcg-t. ami 56 lett... Szuri leáll, megy utróért.. kb.húsvétkor foganhatott... Szóval, mint tudjuk ez elég kevés. Szegénykém teljesen kész van...

KépKép
yadine81
 
 


Yadine,
UH-n nem nézték a tesódat? Ha húsvétkor fogant, akkor már látszana szerintem petezsák.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,
a drnő először uhut csinált, csak annyit mondott, hogy vastag a méhnyálkahártya, menjen vérvételre. Kicsi az esély rá,hogy baba van, de azért ez is valami.

KépKép
yadine81
 
 


Azt mondta a doki, hogy valami elindulhatott, mert alapból 0,1 a hcg.
De ugye nem lehet tudni, hogy mondjuk mikor álltak le az osztódással. vagy hogy mi történhetett, hisz csak 5 napos korukig figyelhették őket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Laptetőt adom a jelentkezőnek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: