Új privát üzeneted érkezett!

Hope!Teljesen igazatok van nem mindegy hogy áll az ember lelkileg! :)

Zsó!Hamar itt lesz a máj.28 biztos rendben nálad minden és akkor belevághattok!Jó a haditerved! :) Amúgy inszemezned lehet csak lombikozni nem?Gyógyszereket irhatnak fel neked? :oops:
horváth beáta
 
 


Bea,
nem írhatnak gyógyszereket,spontán ciklusban kell az inszemet is csinálni.Ezért tudomásom szerint a lombik kizárva.És az inszemmel sem sietünk olyan nagyon.Meglátjuk. :roll:

Neked megjött már?
Vendég
 


Sziasztok!
A ma reggeli 10-es tesztem is nega. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Bumi ne add fel kerlek, lehet valoban az miatt, hogy a szervezet nem ugy reagal es olyan gyorsan a lombiknal!
En meg bizom !!!
hope5
 
 


Bumi,
sajnálom :cry:
Vendég
 


Hope,
aranyos vagy,hogy biztatod Bumit,de az az igazság,hogy ilyenkor egy 10-es teszten már valószínű látszania kéne...hátha tévedek :roll: de áltatni nem jó senkit...igazam van,Bumi?Te olyan realista típus vagy...
Vendég
 


Hope,
aranyos vagy, hogy mindenkit bíztatsz, köztük engem is. én még nem teszteltem újat, ugyanis szörnyen megfájdult a lában, víz van a térdemben, nem tudom mitöl. holnap délután leszívatják róla.
szerintem, ha kibírom menzi nélkül, akkor pénteken tesztelek egy 25-el.

Bumi,
sajnálom, pedig nagyon drukkoltam. ez hányadik lombikod volt?
dina34
 
 


Hát érdekesek ezek a tesztek. A 10-es nega, de 25-ösön van csík. Ki érti ezt?

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó!
Egyébként realista vagyok. Én is úgy gondolom, hogy a 10-es teszt ilyenkor már rég pozi, ha baba van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

akkor talán az a legjobb, ha egyszerűen csak várakozó álláspontra állítod be magad. Az utolsó két tesztből az alső, mindenképp sejtet valamit. Az egyébként biztos (ezt orvos mondta nekem egyszer), hogy a terhesség nagyon korai szakaszában a hcg hormon termelés nem minden esetben egyenletes. Emiatt is fordul elő, hogy a legelején néha + tesz után - lesz és fordítva.
Meglátjuk! Drukkolok tovább ++++++++++++++++++++

Zsó,
ez a spontán inszem nekem is szimpi :wink: Én is ezt tettem be magunknak "N" tervként őszre. Aztán, bízom benne, hogy nem kell majd :D

Beus,
még neked nem írtam, de sajnálom :( Viszont úgy látom, Te már felkészültél a lombikra teljesen és ha abban jobban hiszel, remélhetőleg sikeresebb is lesz :D Drukk hozzá! :wink:
Az allergia gyógyszerekkel egyébként az a bbi, hogy aki babát szeretne az egyáltalán nem szedheti. nemcsak a terhesség és szoptatás alatt nem szabad, de már előtte sem ajánlott. :( Ezért kezelem homeopátiával, szerencsére nagy sikerrel :) De idén még nem kaptam erre homeos bogyit, így jövő héten megyek a dokimhoz.

Hope,
hát én néha mostanában is megérzek dolgokat. Pl. a nagypapám halálát is egy héttel előbb tudtam. Amikor utoljára beszélgettünk, valamiért azt éreztem, hogy az utolsó szál cigit amit elszívott el kell tennem. többé nem beszéltem Vele, egy hét mólva agyvérzésben maghalt. Mai napig őrzöm a cigarettavéget.

Dina,
szorítok a teszthez!!!!++++

...nekem ma reggel elkezdett fálni a derekam...ez nálam mensi előjel :roll: Szóval felkészültem, hogy miklós bá hamarosan megérkezik...

T
tapedli
 
 


na szóval nem "N" tervként, hanem "B" tervként :D Bár az n sem áll távol az igazságtól :wink:
tapedli
 
 


sziasztok! én el voltam ma havazva, azért nem tudtam írni. holnap kontroll Fülöp dokinál, jövök a hírekkel. bocsi hogy most nem reagálok de hulla vagyok. pusz mindenkinek
vayacon
 
 


Vayacon,várunk!

Na,Lányok,most határoztam el,hogy nem megyünk többet PCT-re.
Szoktam olvasgatni az oviklub.hu-t,amelyen Bea dokija,Török dr.válaszolgat a kérdésekre.Ma új kérdések kerültek fel,az egyik épp a PCT-re kérdezett rá,meg,hogy akkor most neki van-e ellenanyaga.A válasz az volt,hogy a PCT korszerűtlen,pontatlan vizsgálat,egyáltalán nem kell figyelembe venni,és ha van ellenanyag,ami megöli a spermiumokat,azt laborvizsgálattal ki lehet mutatni.Rájöttem,hogy ez a PCT kb.olyan középkori módszer,mintha teszem azt egy meddőségi szakember nem végeztetne hormonmeghatározást,hanem csak hőmérőztetné a betegét.Hülyeség.Ha eljön az ideje,megnézetjük ezt az ellenanyagot.
Vendég
 


Bumi,
azért még én sem mondtam le az ehavi sikeredről :wink:
Vendég
 


zsó lehet, hogy ha nem kapaszkodnánk mindenbe amit csak olvasunk/hallunk/látunk mindenfele nyugottabbak lennénk és még a baba sem kerülne el igy benünket. Néha azt hiszem én is eltúlzom a dolgokat. Tuti nem lehet az, hogy aki hamar babás ne legyen abszolút semmi gondja/baja csak ő nem figyeli magát, nem jár annyi vizsgálatra. Szerintem sokan vannak hormonos vagy valamilyen bibivel de nem tudnak róla mert a baba jött könnyen. A mai világban ritka a makk egészséges ember. Ha te úgy gondolod nem érdemes a PCT és ez tényleg egy elavult módszer akkor ne tedd. Annak idején még egy idős doki ajánlotta nekem az irrigátor (azt hiszem ez a neve) használatát. Elmondtam anyukámnak azt mondta ezt régen ajánlották mint fogamzásgátlás de mára már rájöttek többet árt mint használ mert akár a hüvely flóráját is gyengíthetjük. Kérdezte öreg volt a doki akinél voltam, mondtam igen. Válasza gondoltam. Sose csináltam. Ha van jobb újabb módszer miért ragaszkodjunk a régiekhez.

Bumi én is nap mint nap lesem a görbéd, gyere már, nagyon drukkolok!!!!!!!!

Lányok olvaslak benneteket csak ez olyan kényes téma a miénk és mivel én nem járok dokihoz nem sokat konyítok az általatok tárgyalt problémákhoz, így inkább nem írok.

Kép
Kép
melisch
 
 


Bumi! Sajnálom! :( De én is hiszek a csodákban lehet abból még +++!Mikor kell menned pontosan vérvételre?

Zsó!Szerintem a Dr.Török egy kiváló,hozzáértő abszolut megbízható szakember én teljesen meg vagyok elégedve vele.Szerintem ha ő azt mondja fölösleges és elavult akkor az úgy is van!Ne menj akkor PCT-re.Ugyis mindjárt itt lesz a HSG.DRUKK!!!

Dina!Sajnálom a térded!:( Még ez is ilyenkor. Remélem a pénteki csak pozitív lesz!Szorítok hogy legalább neked összejöjjön!!!

Vayacon!Kiváncsi leszek mit mondanak kontrollon gyere ám majd ha tudsz! :)

Én se lettem még beteg.Jelei már napok óta vannak de csak nem akar megjönni.Pedig már a 34.napom van.Befolyásolhatja most az injekció? :oops:
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Természetesen a mai 10-es tesztem is nega. Már meg sem lepődöm.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bea!
Pont azért írják fel a decát, hogy lelassítsa a petefészkek működését. Így általában tolja a pirit.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
kár :cry:

Dina,
olyan tapló voltam tegnap,elfelejtettem írni neked,hogy gyógyuljon meg hamar a térded!És tesztelj pozitívat!!!Várunk!

Bea,én is így gondolom,ismerem személyesen ráadásul,így még jobban bízom a véleményében.A szurihoz lövésem sincs,biztos úgy van,ahogy Bumi írja.
Vendég
 


Hát, most meg egy kis elszíneződött nyálkával találkoztam. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ajjaj,Bumi :( mikor kapsz biztos eredményt?Nagyon el vagy keseredve?Úgy bízom benne,hogy legközelebb sikerül,ha most nem is!Nagyon drukkolok neked!
Vendég
 


Dina,leszívták a térded?Teszt?
Vendég
 


Zsó!
Hát eléggé el vagyok kenődve, mert most nagyon bíztunk a lombikban.A tesztek még nem is törtek le igazán, mert azért mégis bíztam, hogy koraiak. De igazán ez a barnázás tette be a kaput.

Egyébként a délutáni tesztemen megint látok halvány csíkot.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi nem a beágyazódási pecsétet láttad??????? Én nagyon bízom benne. na meg a halvány csík miután jól megszáradt akkor sincs rajta semmi nyoma a csíknak?

Kép
Kép
melisch
 
 


Csajok?És akkor nagyon eltolja a pirirt?Csak 4 szurit kaptam egyenlőre. :oops:
horváth beáta
 
 


Bumi
Halványan igaz, de én is látom a csíkot. Mikor nem voltam terhes és tesztelgettem, az enyémen bizony halványan sem volt semmi. A görbéd nagyon biztató, de azért nem kéne erősebbnek lennie a tezstnek? Drukk holnapra.

Bea
Nekem a decapeptyl nem tolta el a ciklusomat.
Inszemnél viszont az utolsó utró után 4-5 nappal jött csak meg, de ekkor nem volt deca. Te hányadiknál tartasz?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Voltam ma kontroll vizsgálaton, minden rendben.

Sajna Api eredménye rosszabb, csak 16 millió. :( Doktor úr szerint elvileg lehetséges a spontán teherbeesés ezzel is. Szerintetek mekkora esélyünk van?

Csinálunk nekem egy hormont, aztán újra konzultálunk, hogyan tovább.

Hát azért kicsit most elvesztettem az optimizmusom.

Bumi én továbbra is szorítok Neked szerintem van remény. Vérvételre mikor mész? (bocs ha már írtad)
vayacon
 
 


Vayacon,
ez azt jelenti,hogy ha a hormoneredmények jók,tőled akár spontán is lehet próbálkozni?Úgy értem,az endo miatt?Ez tök jó!

Csodálkozom a férjed eredményén :shock: nem lehet,hogy mégis van ott egy kis visszérsérv?Bocs az okoskodásért :oops:
Török dr.(Tapolca) szerint is lehet elvileg spontán terhesség,mert szerinte a szám kevésbé,a mozgás NAGYON számít.A helyedben azt gondolnám végig,hogy az endo miatt mennyi időt adnak spontánra.Ha mondjuk 1 évet,akkor nem biztos,hogy kockáztatnék.
És az is számít,hogy hány éves vagy,mennyire érzed "sürgősnek".(Én pl.elmúltam 33,így ezzel az eredménnyel biztosan inszembe kezdenék.)

Dr.Bölcsességet olvasták :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Zsó,

örülök hogy leírtad ezeket, mert igazság szerint elég tanácstalan vagyok.

Fülöp doki szerint az endóból meggyógyultam, mivel nem volt olyan nagymértékű, ami pedig volt, azt kiszedte. Azt mondta, ettől lehet spontán próbálkozni, ha a hormoneredmények jók.

Hát én nem tudom van-e ott visszérsérv vagy sem, de őszintén szólva ha csak kicsi van, szerintem nincs sok értelme megműteni. Megint fél évet várni, és egyáltalán nem biztos, hogy javulna is az eredmény.

Én 31 vagyok, de már elég türelmetlen. :roll: Szeretném, hogy összejöjjön spontán, de nem biztos, hogy még egy évig próbálkoznék, főleg hogy Apinak is gyengébb az eredménye. Én még egy fél évet adnék magunknak, de persze ez attól is függ, hogy mit mond majd Fülöp doki.
vayacon
 
 


Vayacon,
a visszérsérvet,ha van valakinek,mindenképp ajánlott megműteni,ugyanis idővel biztosan rosszabbodik a helyzet.Ezt is Török dr.-nál olvastam.Egyébként meg,ha más baj nincs a spermával,mint hogy kevés a sejt,ráadásul csak kicsit kevesebb,akkor várhatóan javulni fog.Szóval érdemes akár UH-gal megnézetni és dönteni.

Hát igen,én is nagyon szeretnék spontán babát és nem fogom elkapkodni az inszemet(feltéve,hogy a HSG-m negatív lesz).De arra is gondoltam már,hogy lehet,jobban járunk,ha inszemezünk az első babánál,megnyugszunk kicsit és a többi akár spontán jöhet...de ha még évekig várok (én a 33,5 évemmel),akkor a többi gyerekemnek egyre kevesebb lesz az esélye megfoganni...
Legalább olyan bizonytalan vagyok,mint te és folyton ezen járatom az agyam... :roll:
Vendég
 


Hát lehet hogy igazad van, és megér egy próbát, megnézetni az itteni andrológussal is Apit. Szegény már meg fog őrülni, hogy megint egy újabb vizsgálat. Majd megpróbálom beadagolni neki. Amúgy meg én már több áldozatot vállaltam a babánkért a műtétemmel, úgyhogy ez a legkevesebb, amit megtehet.

Arra gondoltam, lehet, hogy azért is volt múltkor jobb eredmény, mert akkor több napot kihagytunk (négyet v ötöt most meg csak hármat). Bár nem tudom, lehet e ekkora különbség. Meg hát gondolom nem is ugyanúgy mérnek az intézetek.

Még az a jó, hogy most pont jó helyen tartok a ciklusban, mert jövő héten meg tudják csinálni a 21. napit, utána nemsoká pedig a 3. napit. Aztán visszamegyünk Fülöphöz az összes lelettel, akkor már okosabbak leszünk.

Zsó, Neked drukk a hsg-hez, remélem rendben lesz minden. Nem egyszerű a döntés, az biztos. Ti mióta is próbálkoztok? Hány gyereket szeretnétek? Mi kettőt biztos.

Többiek?
vayacon
 
 


Én is erősen hiányolom a többieket!Most megyek dolgozni,de délután lehet,hogy be tudok kukkantani!
Hm?Írjatok!

Vayacon,
nem beszéltetek arról Fülöppel,hogy a hormonvizsgálatot egy cikluson belül kell megcsináltatni?Mert én úgy tudom :roll: kérdezd meg esetleg.
Mi eredetileg 3-4 gyereket szerettünk volna,hát a mostani helyzetünket nézve jó,ha lesz 2.De azért nem mondunk le róla teljesen,meglátjuk.
2 éve próbálkozunk.Az a röhej,hogy én pont nem tartozom azok közé,akik tudatosan vártak 30 évig a gyerekvállalással,szültem volna én akár ötödéves koromban,ha lett volna kinek :roll:
Aztán jött a mellrák,ami 5 évet vett el az életemből ilyen szempontból,és a férjemet is csak 4,5 éve ismerem,szóval így alakult.
Vendég
 


Tapedli, Bea, Zsó és Vayacon,

megjött nálam Miklós bá, még tegnap. így aztán ma már nemis teszteltem. hát sajnos ez van. most a köv.lépésünk, hogy 2 hét múlva meglesznek Api eredményei és hát attól függ a második lépés.
Köszi, hogy gondoltatok rám a térdemmel kapcsolatban. hát a leszívatás megtörtént tegnap és nagyon fájt, még most is be van dagadva. remélem javulni fog. 10 napot adtak rá.

Vayacon,
nálunk az inszemináciokor a 28 M/ml volt a spermium koncentráció és 3 ml volt a semen volumen, ennyit kaptam vissza. nálatok a 16 az a mi 28-unk? csak azért kérdem, hogy tisztábban lássam a dolgokat, Apcit és esélyeinket illetöen. mert hát a 3 milliónk az nem egy ideális, de azt mondták inszemre már alkalmas.

Gyereket kettöt szeretnénk. de én nem egyszerre, vagyis ikreket nem szeretnénk. inkább 1,5 év után szülök még egyet. bárcsak ott tartanánk már!!!!!!!!

Kellemes hétvégét mindenkine!

:)
dina34
 
 


Bumi?Dina?

Vayacon!Sajnálom, hogy rosszabb eredmény jött ki apinak mint vártátok.Mondjuk mi még 16 M is nagyon tudnánk örülni! :) De hál isten neked jók a hormoneredmények!Mikor lesz a következő konzultáció?Kiváncsi vagyok mit tanácsolnak majd nektek!( Mondjuk én sokat nem várnák már a helyetekbe. )

Zsó!Remélem hamarosan nálatok is lesz majd inszem!

Lilla!Hétfőn mikor voltam a Töröknél azt mondta 3 napig szedjem még az utrot.Meg ugye irt 4 szurit.Tegnap hagytam abba.Azóta semmi.Ma már a 35.napom. :oops: Kezdek aggódni mi van ha meg se jön most meg.
horváth beáta
 
 


Dina!Sajnálom!:( De legközelebb tuti sikerülni fog,nem olyan rossz a ti eredményetek!Majd gyere ám közbe az új fejleményekkel!
horváth beáta
 
 


Dina,
sajnálom :cry: bízzunk a következő lépésben!
Nektek a mozgó spermiumok aránya rossz?Vagy miért inszemeztek?Mert a 28M/ml az jó szám.

Bea,
ne aggódj,biztos megjön,csak meg kell várni,míg az utró abbahagyása után "kapcsol" a szervezet,hogy csökkent az progeszteronszint.Egyszer dr.Török hozta meg a vérzésemet gyógyszerrel,mikor a mellrákos műtéteim voltak és teljesen felborult a ciklusom.Adott egy prog.tartalmú gyógyszert(norcolut),3 napig kellett szednem,és mikor abbahagytam csak napok múlva jött meg.Gondolom a paraszti eszemmel ez valami hasonló szitu lehet :roll:
Na,tényleg húzok dolgozni!
Vendég
 


sziasztok!

Hivatalosan sem sikerült, hcg 1,5.
Most nyárra leállunk a babatémával, és majd szeptemberben folyt. köv.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajok nagyon sajnálom, hogy nem jött össze :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Én is sajnálom, hogy nem sikerült. :cry: De fel a fejjel lesz még itt babaeső.

Bumi jól teszitek hogy nyáron kikapcsolódtok, aztán újult erővel lehet folytatni.

Dina, igen, ami Neked 28 az lett nekünk most 16. :( Szerintem a tiétek jó, én úgy tudom a 3 milliós összmennyiség sem rossz.

Arról én még nem hallottam, hogy egy ciklusban kell nézni a hormont, rákérdezek majd, ha megyek az elsőre. Jövő héten csütörtökön kell mennem, akkor kérek konzultációs időpontot is. Remélem, a hónap végére tudnak adni.

Bea, sokat már én sem akarok várni, de az endó miatt lehet hogy érdemes lenne még fél évet próbálkozni, mert én bízom benne, hogy most nagyobb az esélyünk. De Api eredménye miatt lehet nem várjuk meg azt sem. A konzultáció után döntünk.
vayacon
 
 


Sziasztok csajok!

...Bumikám, mit is mondhatnék :(

Hát ezek nagyon nem jó hírek :( Mindenkinél nagyon sajnálom a sikertelenséget és az összes miklósbá monnyon le! :evil:
...az enyém is, mert a kis piszok tényleg ideért tegnap este.
Ma meg úgy felhúztak a munkahelyemen, hogy majdnem kiugrottak a szemeim az idegtől...nem részletezem, de a főnök is monnyon le! :)
Pont a legrosszabbkor volt ez, mert anélkül is szarul éreztem magam lelkileg a mensi miatt. De már túl tettem magam. Belejentkeztem Fülöp dokihoz, jövő csütörtökön fogad. Én is azt kérem majd, hogy csináljon hormonvizsgálatokat meg mindent ami inszem előtt kell. Ha ezek rendben, ősszel inszem. Addig meg megnyugodva a jó eredményektől nyaralás :D

Holnap kerti főzőcskére megyünk, nem is akarok semmi rosszra gondolni! Próbáljatok ti is lazulni ha tudtok!

Mindenkinek ölelés és jó hétvégét!
T
tapedli
 
 


Bumi!Nagyon sajnálom! :cry: Ugylátszik most mindenkinél kimarat a babaeső. :( Jó is lesz nyáron egy kis kikapcsolódás nem?De addig se tűnj ám el!!

Zsó!Nekem is volt már,hogy úgy " hozta" meg a pirimet a régi dokim.nekem akkor orgametrilt irt,az is olyan.Csak idegesít egy kicsit hogy eddig azt akarta az ember,hogy ne jöjjön meg akkor jön mikor meg akarom hogy megjöjjön most meg nem jön.Szeretném,hogy rendben menjen minden nehogy már pont ebbe a ciklusba kezdjön a gubanc. :cry: Lehet jobb lett volna ha csak mensi után irja fel a deca-t nem?

Vayacon!Én is azon lepődtem meg ,hogy Dináék 28 M-val inszemeznek. :oops:
horváth beáta
 
 


28 M, de csak 3 M kaptam vissza. mert a többi nem jól mozgott és alaktanilag sem jók.
2 hét múlva jelentkezem, addig puszi mindenkinek! sziasztok
dina34
 
 


Bea!
Én nem értem miért kaptál decát, és miért ennyit. Deca mindig kell a lombikkor, akár long, akár short protokollon vagy. A long protokollnál kell a előző ciklus 21-22. cn-től szúrni a decát, majd a menzikor, 1-2.cnen kell menni vv-re, és akkor írják fel a deca mellé a további szurikat. Short protokollnál az 1-2.cnen kell menni vv-re, ekkor írják fel a decát és a további szurikat. A lényeg, hogy a decapeptilt gyakorlatilag az egész stimu alatt szúrni kell, egészen a tüszőrepi beadásáig.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én hülyeséget írtam, a semen volumen nem az összmennyiség. :oops: Most már értem, mi van Dináéknál.

Bumi neked volt már hisztero meg laparoszkópia? Ha nem esetleg érdemes lenne megcsináltatni. Persze majd csak ősszel most hagyd pihenni a szervezeted meg a lelked.

Tapi örülök, hogy te is Fülöp dokihoz fogsz járni. Meg leszel vele elégedve.
vayacon
 
 


Bumikám,
sajnálom nagyon,de biztatlak!Jól pihenjétek ki az elmúlt időszakot!És hajrá tovább!

Bea,
te írtad pár soral feljebb,hogy Török dr.mekkora koponya.Hidd el,tényleg az,rengeteg tapasztalattal a háta mögött,tehát bízd rá magad teljesen!Van elég izgulnivalód amúgy is,az ő terápiájában biztos lehetsz!Tényleg!Fel a fejjel!++++++++
Vendég
 


Bumikám,
sajnálom nagyon,de biztatlak!Jól pihenjétek ki az elmúlt időszakot!És hajrá tovább!

Bea,
te írtad pár soral feljebb,hogy Török dr.mekkora koponya.Hidd el,tényleg az,rengeteg tapasztalattal a háta mögött,tehát bízd rá magad teljesen!Van elég izgulnivalód amúgy is,az ő terápiájában biztos lehetsz!Tényleg!Fel a fejjel!++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Vayacon!
Igen ,először office hysterom volt. Ott derült ki tavaly nyáron a polip, amit októberben egy másik operatív hysteron meg kivették. Szóval a méhem tuti jó. Lapar nem volt, mert az átjárhatóság lombiknál mindegy. Úgyhogy nem szervi oka van a sikertelenségnek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


sziasztok lányok,
bocsi a betolakodásért, még mindig megvan a Profertil vitaminom! A Fülöp doki javasolta nekünk anno, de ahogy elkezdte a párom szedni, spontán babás lettem, így majdnem 4 havi adag megmaradt! HA valakit érdekel, írjon pü-t! Itt van róla infó:

http://www.profertil.at/

Kép
vickybabe
 
 


Bumi, laparnál nem csak az átjárhatóságit nézik, hanem egyéb szervi bajokat is, amiknek esetleg nincs is tünetük: összenövések, mióma, endometriózis stb. Nem akarlak rábeszélni, de pl Fülöp doki szerint érdemes megnézni a hasüreget is több sikertelen lombik után. De a te döntésed, ahogy érzed.
vayacon
 
 


Vayacon!
A méhem tökéletesen rendben van, a méhtükrözés pont ezért van, szóval ott tuti nincs endo. Ca 125 tumormarkert is nézettem, az is tökéletes. Most somatoinfra vizsgálatra fogok elmenni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: