Új privát üzeneted érkezett!

timejka mindkettőnek örűltem volna...de éreztem hogy nekem ismét fiam lesz!!!!!!!!!
puszedli köszike!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Gabi: Milyen nagy a pocakod:)
Boldog szülinapot a fiadnak:)
Tegnap későn vettelek észre a Sparnál. Pedig élőben megnéztem volna a pocid.
A férjem szólt , hogy ott vagy. Nem is látott élőben még csak itt a babaneten ha beteszel képet talán akkor látott és megismert. Mondjuk a pocakod elég segitség szerintem:)
Jól vagytok ??

Annus: Édes a kislányod:) Gratulálok mégegyszer.

Nita: babásan ne bicajozz! Nem szabad. Ilyenkor az egyensúlyozás nehezebb és ha borulsz az nem tesz majd jót a fiadnak. Gratulálok a kisöcsihez:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

Nitácska gratulálok a kisfiúhoz:)

Annus gyönyörűek vagytok. Kis édes, olyan szép:)

Csucsu igen, én is későn vettelek észre. Először nem is tudtam ki integet, aztán utána jöttem rá. Amúgy jól vagyunk köszi. Szülinapoztunk hétvégén. Meg apa összerakta végre a szekréynt, ágyat. Vettünk szőnyeget is. A dekor függöny még varratás alatt van. Jövőhétre az is meg lesz. Holnap majd kimosom a ruhákat, aztán kivasalom. Jövőhéten pedig bepakolok a táskába is.

És akkor a képek

Kép Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 

 
 

Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


csucsu többet nem is ülök bicajra....ugy feltörte a hátsóm........2 napig alig tudtam űlni........ :?
köszi a gratut!!!!!!!!!
gabi tényleg milyen szép így hogy egyforma minden!!!!!!!!!!!!!!
gratula a szülinaposnak!!!!!!!!!isten éltesse sokáig!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Gabi: nagyon szép lett a szoba!

jajj, és az a torta! biztos fini lehetett!

te is készülődsz már!
én is tiszta lázban vagyok:), már csak hét, ha nem kevesebb...
Már nem sok mindent kell elkészítenem, kimosni, vasalni, beszerezni, szerencsére.

További szép 7végét!
Vendég
 


de jó nektek hogy már itt tartotok!!!!!!!!csak pár hét és babázhattok!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Rád is rád kerül a sor.Örülj annak, hogy babás vagy. Látod én még az sem vagyok.
Képzeld el nekem milyen messze van akkor.Türelem.....


Gabi: Szép lett a szoba. Az ágynak nagyon jó szine van.
A nagy fiad olyan édes azon a képen ahol komoly.
Akkor még van azért munkád szülésig de kész lesztek. És az ízlésedet ismerve csoda szép lesz az összhatás:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu te is babás leszel mihamarabb!!!!!!!!!!nagyon megérdemlitek a babát!!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


Annus gyönyörűek vagytok. És te is nagyon jól nézel ki, nem is látszik rajtad hogy most szültél. Ügyi vagy:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


jaj annus öröm nézni titeket!!!!!!!!4gyönyörűek vagytok!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus egy jó tanács szoptatáshoz. A picit amikor kézből szoptatod akkor teljesen fordítsd magad felé, ne csak a feje forduljon a cici felé. Egy részt mert elfárad a nyaka, másrészt pedig jobban a szájába tudja venni a mellbimbót. Gyakorlatilag az egész baba a te hasad felé fordul, olyan mintha oldalt feküdne csak a kezedben van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Csucsu: kitartás!!! előbb-utóbb neked is lesz + teszted!!

Annus: oan jó nézni titeket!!! gyönyörűek vagytok! :wink:

Szépen visszament a hasad!

hoztam egy két héttel ezelőtti pocifotót:

Kép

és egy mostanit

Kép
Vendég
 


puszedli szép lakhelye van nándi babának!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Puszedli szép pocak:)

Én is fényképezésben voltam ma. Pocak kép, és ha valakit érdekel a blogomban vannak a kertben lévő virágokról képek. olyan szépek, gondoltam megörökítem őket.

Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gabi nagyon szép a pocid de élőbe még érdekesebb!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi!
Köszi az infót.Bár csalóka a kép de itt pont az oldalán van :lol: Lassan azért csak kialakul hogy akényelmes neki is meg nekem is....Elég izgága.....olyan mit én :roll: szopi közbe is megy a közelharc 8)

És ma csak 1 szer keltünk éjjel!!!!Juppii!!!!De jó lenne ha így maradna :roll:


Pocakok nagyon tutik!!!!Még jó h fotóztam egy utolsó pocit,pontosabban 2 nappal a szülés elött készült kép :lol:

annus11
 
 


Sziasztok

Annus nekem Norbi volt ilyen, állandóan nézelődött forgolódott a szopizás közben, viszont utána képes volt 3-4 órákat is aludni egyhuzamban.
Ugye milyen jó vissza nézni utána hogy mekkora volta pocak, meg hogy fért el benne egy ekkora gyerek:)
Nekem van Rékáról is, szülés előtti este.
Ezért is csinálok most is hetente hogy meglegyen örökítve, főleg hogy nagy valószínűséggel több gyerekünk nem lesz.

És hát már nekem sem sok van hátra szülésig, baromira megy az idő.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Annus!
Szépek vagytok!

Gabi, Puszedli!
Szépek a pocik, már jó lenne ha nekem is lenne ilyen pocim.

timejka
 
 


gabi muti azt a pocis képet?rékánál.... :oops: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na azt hiszem készen vagyok. Kimostam mindent, ki is vasaltam, bepakoltam a szekrénybe, a kórházi cuccost is összeraktam már csak a bőröndbe kell berakni. Csak apróságok hiányoznak belőle.

Kép itt 37 hetes voltam Kép ez pedig a szülés előtti este

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!
Ügyi vagy, hogy összepakoltál. Próbálom összenézni a mostani pocidat, meg a régebbit. Nem sok különbség van, annyi, hogy már lent van a pocid a 37. hetesen, ugye? Elsőre egyformának tűnt. Lényeg, hogy nem pici poci.

timejka
 
 


gabi nagyon csini voltál akkor is...... :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon tetszik az akkori frizurád!!!!!!!!a mostani is nagyon jó!!!!

szerinted én mikor álljak neki kimosni a már meglévő rucikat?még ráérek nem?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Timejka igen a 37. héten már lent volt a hasam.

Nitácska még bőven ráérsz, látod én is most csináltam meg, a 31. héten.
Sajnos ilyen hajam nem valószínű hogy lesz többet. Ilyen frizurát senki nem tud csinálni csak az én drága jó fodrászom. Akiről ma nagyon rossz hírt kaptam


Beakartam jelentkezni a fodrászunkhoz, már épp időszerű let volna, mert már régen voltam, nem is volt idő aztán meg ő költözködött másik helyre, múlthéten nyitotta volna meg az új üzletét. 12 éve járok én hozzá, férjem még régebb óta. Próbáltam ma hívni őt, nem vette fel, majd kicsit később a felesége vette fel, mikor kértem hogy a Jánossal szeretnék beszélni, akkor mondta sajnos nem tudja adni, ugyanis múlthéten csütörtökön motorbalesetet szenvedett és sajnos nem élte túl.
Annyira de annyira ledöbbentett a hír, még jó hogy tudtam tovább vezetni.
35 éves volt. 3 kicsi gyereket hagyott itt a felségével. Miért ilyen a sors? Nem értem, és számomra felfoghatatlan.
Egyszerűen nem tudom túl tenni magam rajta. Nem csak fodrászunk volt hanem barátunk is.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


jaj istenem....részvétem gabi........sajna mindíg a jók mennek el...bizti találsz még jó fodrászt!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: részvétem!!!


Kórházi cucc: nagyja megvan, de tuti nem pakolom be majd csak 3 hét múlva. Utolsó héten, főleg ha előre programozott lesz.

Tényleg, Gabi: neked fejjel lefelé van már Nóri vagy Bogi?

Melyik nevet fogjátok használni?

Nita: én is kaptam oan 20 hetes körül babaruhákat, azokat akkor kifertőtlenítettem, mpst majd mosom ki őket, szóval ráérsz még, de ha van kedved, megcsinálhatod!

Összeraktuk a pelenkázót. ár csak a babakocsit kellene kimosni.
Megvolt az utolsó terhesgondozás, megkaptam az igazolást az anyaságihoz, még lesz egy vérvétel is.
Vendég
 


Puszedli igen, utolsó uh-on ami 30. hetesen volt, akkor már befordult fejjel lefelé, remélem azóta nem változott, de szerintem nem. A Nórit fogjuk használni.

Én jövőhéten szerdán megyek reggel vérvételre, és este a dokihoz nem változott a vérképem.

És most pénteken temetés. :(

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


puszedli még várok akkor....a szomszéd ad majd még rucikat.....és majd akkor azokkal együtt mosom ki!!!! :wink:
de már nagyon csinálnám....olyan jó készűlni a babók érkezésére!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Kíváncsi vagyok Nándi hogy lesz a 7fői UH-n, de érzéseim szerint ugyanúgy fejjel felfelé van még.

Neked Gabi az utolsó előtti vérvétel. Tényleg a cukrod rendben van?

A temetés meg nem hiányzott:(.

Nita: lassan félidő, utána hipp-hopp repül az idő, legalább is én úgy éreztem. Az első harmad telt el nagyon nehezen. Meg sztem majd az utolsó hét.

Én még nem érzek fészekrakási ösztönt, pakolászok, takarítgatok, de annyira lázasan nem, sőt még oan lusta is vagyok, h egész nap csak ülök a gép előtt vagy fekszek és nézek ki a fejemből, meg elmegyek ahová kell.
Vendég
 


GAbi
Nagyon sajnálom a fodrászodat. Ezért utálom a motorokat. Nekem is halt már meg ismerősöm motorbalesetbe, pár hónapos volt akkor a kislánya, másiknak az egyi keze hiányzik, szóval gyűlölöm, persze nem mindig a motoros hibás. Tényleg sajnálom!

timejka
 
 


puszedli igen ezen kívül van még egy vérvételem, de ez most csak kontroll lesz a vasam miatt. A cukrom rendben van.

timejka ajnos itt sem ő volt a hibás. Ment haza felé, szabályosan közlekedett, és a keresztbe jövő autós a piroson ment át, őt meg telibe csapta. A helyszínen meghalt. Próbálom túl tenni magam rajta, de elég nehezen megy, gondolom most a hormonok miatt is nehezebben megy, meg amúgy is. Nagyon jóban voltunk, nem csak fodrászunk volt hanem barát is. Aki mindenről tudott rólunk, és mi is róla. Jaj istenem, nehéz az élet:( Szegény gyerekeket annyira sajnálom, biztos keresik az apjukat hogy hol van.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


puszedli nekem az első 12.hét ment lassan.most elkezdett beindulni a gépezet.....de nem bánom!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gabi: sajnos mindig a vétlen hal meg:(.

Nekünk is van motorunk, szerencsére egy éve nincs rajta mszaki, de mindig féltem rajta a páromat. Egyszer nekünk is volt balesetünk egy kamionos miatt, de szerencsére pár zúzódásunk kívül nekünk nem lett bajunk.

Azokat a motorosak utálom, akik felelőtlenül száguldoznak városon kívül és belül, meg lavíroznak az autók között rövidnadrágban és papucsban.

Hagyjuk, ettől szegény Gabinak nem lesz jobb.

Kitartás Gabi! Elhiszem, h most nagyon rossz, de majd az idő...
Vendég
 


Gabi
Tényleg ez a legrosszabb, hogy teljesen vétlen volt.

Puszedli
Nándi június 10-én fog megszületni. (szülinapom) :lol:

Annus
Hogy vagytok?

timejka
 
 


Timejka: júniusban fog születni az biztos, de hogy mikor?
én június elején szeretném...oan egy hónap múlva.
Vendég
 


Tegnapról képek!
Hogy alszunk a mózesben,illetve beájulva büfi után :lol:
Kép Kép

Mi megvagyunk!Iza alszik,eszik.Jó kislány nagyon!!!Tegnap már a kiságyában aludt,eddig a mózesben.Van h 2 óránként kér enni,de általában 3-4 óránként.Este meg van egy hosszabb alvása ála az égnek!Így az elégis nekem alukálni :wink: egyenlőre....

annus11
 
 


annus nagyon helyes iza a pároddal!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus annyira édes Iza, úgy meggyömöszölném. Kis gombócka:)

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Sziasztok!

Kismamák hogy vagytok?

Annus
Nagyon édes Iza baba.

Ha szépen megkérlek Titeket megnéznétek a hőmet és elmondanátok a véleményeteket? Ha igen, előre is köszi. Olyan nem tetszik.

timejka
 
 


Timejka:Én szívesen megnézném,de sajna nekem nem nyitja meg! :?

Annus:Iza baba zabálni való!!! :D :lol:

Kép

Kép
syl100
 
 


Szia Syl!
Hát még vagy? Régen hallottalak, láttalak, olvastalak. Nem nyitja meg? Ejnye-bejnye. Hogy vagy, mi van Veled?

timejka
 
 


most néztem, tényleg nem nyitja meg, de miért? Mindjárt utánanézek.

timejka
 
 


Most valamit csináltam, megnyitja nekem.

timejka
 
 


timejka nekem megnyitja de nem nagyon értek a hőkhöz..... :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sehol senki? Hol vagytok, hogy vagytok?

timejka
 
 


Timejka

Én azt mondom hogy a 13. napon volt szerintem az ovu, bár tudni kellene hogy ma mennyi volt a hőd.
Ha 4 napon át emelkedik a hőd akkor szerintem megvolt az ovuláció.

Én megvagyok. Bár ma hajnalban hascsikarásra ébredtem, és megy is a hasam, már voltam vagy 3-4x. Csak pirítóst mertem enni reggelire.

Felhívtam a dokimat is, ő is azt mondta hogy pihizzek, meg igyak sok folyadékot. És ha estig nem múlik akkor vegyek be széntablettát. Addig ne, inkább hagy ürüljön ki a szervezetből a vírus.

Megemlítettem neki a haskeményedést, meg azt hogy fájt is közben. Azt mondta szedjem a magnéziumot 3x2-t, lehet hogy a hasmenés előjele volt, de ha nem múlik akkor mindenképpen telefonáljak neki.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi
Pihenj és gyógyulj a hasmenésből. Az a baj, hogy ma lement a hőm egy tizedet, úgyhogy szerintem semmi nem lesz megint.

timejka
 
 


Sziasztok,

ezer éve nem voltam Nálatok, ne haragudjatok!!
Annusnak szívből gartulálok, gyönyörű szép Iza!!! Nitának a fiúhoz és hát örülök, hogy mindnki jól van!! Mi 24 hetesek vagyunk, Ábel Baba jól van, elég sokat mozog, főleg este és reggel. Augusztus 24-re vagyunk kiírva, de a doki szerint hamarabb jön...
Nita: én is szept.29-én születtem :D
kexi
 
 


Sziasztok!
Ma volt az oviban az anyák napja, íme a kicsi fiam. Kép

timejka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?