Új privát üzeneted érkezett!

Panndi! Gratulálok Fruzsi babához :)

Köszönöm mindenkinek a dícséretet! :)

tinu nagyon csini, nagy pocakot növesztettél :), és jó, hogy elkészült a szemüveged is

kutyafüle én nem akarok tanácsokat osztogatni, hiszen nem is szoptatok, de Lara 3 óránként eszik és ma eddig fél 1-kor 90-et, fél 4-kor 70-et, negyed 7-kor 75-öt és 9-kor 70-et evett, de volt olyan nap, hogy 80-90-eket is megette.

Kicsi lányom előszeretettel alvás közben nyögdécsel és kakil :)

Egyébként én ha kicsit nyafog, vagy hangokat ad ki alvás közben nem veszem fel, csak ha sír, és ha délután nem bírok vele akkor magamra kötöm vagy tegnap ez jött be:

Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Nekem az egyik kislányom nagyon hasfájós volt. Ha nagyon kemény a pocija, emelgeti a lábait, és erősen, görcsösen,vígasztalhatatlanul sír,akkor a pocakja fáj. Ha nem látod ezeket a tüneteket,akkor lehet, hogy csak egy kis cirógatásra vágyik. Ha nem sárgul (t) be, és nem ettől aluszékony,akkor nem feltétlenül kell ébreszteni! Legalábbis én sosem ébresztgettem egyik bébimet sem, csak odamentem, megnéztem, hogy jól van e!
Mondjuk ha Téged megnyugtat,akkor nyugodtan keltegesd, erről egészen eltér még az orvosok véleménye is!
Ilyen esetekben 1-2 hétre megnyugtató lehet a mérés minden evés után (már ha szoptatod) ,mert úgy tutibb képet kapsz a bevitt táplálék mennyiségéről. Biztosra fogod tudni, hogy sokat, vagy keveset evett e! Ettől Te is megnyugodhatsz kicsit.
Ha a pocakja fáj,arra vannak különböző praktikák, amiket a többiek már írtak!
Lehet, hogy semmi más baj nincs, csupán egy kis kényeztetésre vágyik! Próbáld úgy csitítani, hogy a mellkasodra fekteted, hogy hallja a szívverésedet. Ettől sok bébi megnyugszik, hiszen 9 hónapon át ez volt a legfőbb hang, és ritmus az életében!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Panndi, gratulálok a gyors szüléshez és a kis Fruzsihoz!!!

Annus én korábban benne voltam a tábliban, de mivel ritkán jelentkeztem "kiestem" belőle. :wink: Ha lehetséges, most újra visszakérezkednék...

Szóval:30, Bp.XI.ker, Szent István, Horváth Mihály, kiírt időpont: 2009.máj.10., Annácska, testvérke nincs.

A tegnap voltam CTG-n, ami teljesen jó volt, bár mutatott egy kis méhösszehúzódást, amit őszintén bevallom, hogy nem éreztem. Az éjszaka viszont kegyetlen volt: nagyon fájtak a bokáim, a térdeim még most is zsibognak, a frontok nagyon "hatnak" rám :cry:

Pénteken pedig programozott császár, ami annyira izgalomba hoz, hogy semmivel sem tudok foglalkozni, néha egyet-egyet sírok örömömben, hogy végre láthatom a kicsit, aztán meg izgulni kezdek, hogy minden rendben lesz-e... Alig ismerek magamra. na de tovább nem is panaszkodom, örülök a fórum kisbabáinak és együtt érzek a kismamákkal, olyan jól olvasni benneteket.

Zsuzsa

Kép
kovzsuzska
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésre futja, aztán rohanok tovább.
Tegnap volt az utolsó munkanapunk, ma még el kell intéznem néhány dolgot mindenképp mielőtt Brigi megérkezne (gyógyszertár, bank, posta), aztán holnap CTG, de ha minden jól megy, péntektől tudok jönni többet hozzátok!

Gratulálok a "friss" babáknak és családjaiknak, nagyon jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok nekik!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Zsuzsa,
lehet már írtad, de miért program császár Neked? De jó, nemsokára láthatod Annácskát :)
Tegnap én is megkönnyeztem picit, hogy egy hét múlva a kezemben foghatom Álmit :oops:

Ildi,
Édua annyira szép. Persze Lara is, ahogy ott szunyál, haláli :)

Akik már anyukák:
most hogy megvan a baba és szoptattok, milyen kajákat esztek? ugyanazt mint elötte, vagy van pár száműzött ? az apró magvas gyümiket tudom (ezért gyakorlatilag két naponta megcsinálom Annus gyümi levesét, hogy ne legyen nagyon hiányérzetem, amikor már nem ehetek málnát, epret :) )

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Zsuzsa!

Tudom, hogy nem egyszerű, de nem kell izgulni!!! Nem lesz semmi baj! Biztosan szép babád lesz!
Én is alig várom, hogy láthassam végre a kisfiamat, bár tudom, hogy a java majd csak azután következik! :D

Kutyafüle!

A szopipárna tényleg jó, és kényelmes a Bébiknek, főleg ha hasfájósak!


Hasfájós Bébik Anyukái nyugodtan tehetik a picit a pocijára aludni, a babák azt sokkal jobban szeretik!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Huncutka!

Nem semmi h eddig dolgoztál!Le a kalappal!!!Gyere amint tudsz és mesélj!!!

Zsuzska!
Oké visszateszlek,természetesen!Bár hamarosan a babás táblit gyarapítod már :lol: :lol:

Bencusbabusról mikor jöhet vmi hír???Bizti megvan már a baba!!!

Ja Iza tegnap 100at is szopizott,de felesleges addig cicin hagyni,mert úgyis kijön belőle....majd megkérdem a védőnőt mit gondol erről....

Tegnapról képek!
Hogy alszunk a mózesben,illetve beájulva büfi után :lol:
Kép Kép

annus11
 
 


Én eszek mindent,vagyis csípőset,túl főszereset nem.De ezeket eddig se ettem...

Én is az utolsó 2 hétben tömtem az epret magamba....

annus11
 
 


Annus,
tündéri Iza. kis gombóc :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus,köszi a tanácsot és a frissítést.
Nekem a kórházban azt mondták, hogy evés előtt cseréljek pelust,mert összehányhatja magát.Ha evés közben hallom azt a bizonyos hangot :lol: ,akkor is várjak vele legalább 3/4-1 órát.
Hát Rikit ébreszteni kell enni.Most beszéltem a védőnővel.Azt mondta ha ébreszteni kell,hát ébresszem, és próbáljuk meg az átállást 3 óránkénti evésre. Csak sajnálom szegényt macerálni álmában. :cry: De sebaj.Az én drága ma hetes kisfiam 100g-ot!!!!! szopizott az előbb.Danival csak néztünk. Van étvágya,tutira nem cserélték el a kórházban.Ja,majd hozok egy érdekes dolgot képekben.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jók a Babás képek! Aki csak teheti, rakosgassa felfelé! :D

Egy jó tanács annak aki megfogadja!
Vegyetek plüss hajgumikat, és a rugi lábrésze főlé tegyétek fel az öltözés után. Így nem csúszik ki a lábacska a rugiból,ami a Bébinek is sokkal kényelmesebb, és Nektek sem kell huzgálni folyton, hogy a lábacskák a helyükön maradjanak. Külön jó ez a módi, ha kicsit nagy még a ruha!
Nem szorít, és ha illik a ruhához a színe, még divatozni is lehet vele! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ja Annus.Te eszel szopi alatt epret?Kérdeztem a gyerekorvost és azt mondta mindent lehet mértékkel. Miért vagyok én mindenben bizonytalan?
Mozza gyanús!!Remélem meglesz neki ma a baba!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!

Én tapasztaltam, hogy nem érdemes kaja előtt tisztába tenni, mert a kisbabák mindig evés közben rakják tele a pelust! Ha kellően büfizett,akkor attól a kis mozgástól nem lesz semmi baja evés után! Ha meg bukik,akkor sztem egyébként is bukna!

Én azt az egyet megtanultam, hogy sosem arra adok amit a védőnő mond! Hallgass az ösztöneidre, rosszat nem tehetsz vele!!!
A mi védőnőnknek pl nincs gyereke. Szép lenne, ha olyan valaki mondaná, hogy mit csináljak, akinek nincs GYAKORLATI tapasztalata. Én a 4. csecsemőnél fogok tartani ha megszületik végre, és sosem hallgattam senkire, csak arra amit ösztönösen is úgy éreztem, hogy jó a Babámnak!!!
Egy a lényeg!!!!! NE GÖRCSÖLJ RÁ NAGYON SEMMIRE!!!!!!!! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan végigfutottam, most végeztem a kórházban.

Harhaj és Panndi!
Gratula nektek! Hihetetlen gyorsan jöttek a babók! :D És mekkorák...főleg Fruzsi!!!!!!! :lol:


Helyzet nálam is változatlan...amniom ma nem volt, csak NST, mert a dokim épp császározott.
Holnap megint hajnaltól kórház....meglátjuk....a 2 hét túlhordásom kedden jár le....sztem indítani fogják....nem tudok 2 ujjnyiról tovább tágulni.... :? (totál megrövidülve, nyákdugó egyben eltávozott már majd egy hete....fájásaim 80-100-sok)
Ez van....kezdek beletörődni.... :(

Ki lesz ma a következő?
Tinu?????????????

Kép
mozza
 
 


kutyafüle evés előtt tisztába raktam, nagy ordítás és kaja előtt még újra alkotott a kis drága:)

ismét borult a kaja 9 után most 11-kor egy kis pocinyugtató 30 ml-t lenyomott :)

védőnő nem zavar inkább megnyugtat mindig :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza én 100-as fájásokkal szültem tovább nem tudta a gép mutatni :)
kórházba én 1 ujjnyival mentem fájások nélkül, de az oxi, meg az eda helyrerakott mindent:), mint írtam 2,5 óra és ott szuszogott rajtam Lara:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Panndi,
hatalmas gratula Fruzsihoz! Sok-sok tejcsit Nektek!

Jó nagy baba lett!! És milyen gyorsan megszületett ő is, valami hasonlóra pályáznék jómagam is! :wink:

Ildi,Annus
nagyon aranyosak a pindúrok! Hogy be tudnak aludni! :wink: :)
Tejet, epret stb-t is ehettek ezekszerint, csak mértékkel?

Esztó,
gratula a vizsgához!!! ügyi vagy! Nekem sztm számvitel volt az egyik, amivel nagyon megküzdöttem :shock: :roll:

Kutyafüle,
bizti rendebne lesz minden, nyugi! Kell még egy kis idő, hogy összeszokjatok, elvégre ez a 3. napotok csak otthon, együtt!

Bencusbabus, Mozza
Nektek drukk mára, hátha Mozza Nálad is beindul vmi, kettős front van ma!

Annus,
tábliba beírnád nekem, hogy 30 éves vagyok már, következő vizsgálat máj. 13. CTG, uh. Köszike!

emese1979
 
 


Édua!

Hülye vagyok....de akkor neked elment a magzatvíz azért mentél be? :roll:
Te 1 ujjnyira kaptál már oxit???? :shock: :D
Nekem 2ujjnyival nem indítják.....na, én ezt már nem értem.....mitől függ vajon???? :?: :idea: :!: :?:

Kép
mozza
 
 


Ja!

A szopipárnán durmolós kép extra édi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kb. én is így alszom rajta.... :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Szerintem nyugi!!!Az h mennyire vagy nyitva nem számít!Vki tök zárt mikr bemegy és pikpak kinn lesz a baba!!!Inkább örülj neki h te már 2újnyira nyitva leszel!Lehet h a maradék 1-2 óra alatt tágul és kinn is lesz a baba!
Én fájások nélkül és sznte tök zártan mentem be..és hiába az oxi meg minden más,nem tágultam csak 2 ujnyira!!!!Gondolhatod...
Haindítják is akkor sem lesz baj!!!!Nem is most kell tágulnod hanem a szüléskor!!!

Trixi!
Ez a hajgumi jó ötlet!
Én vagy h szopi elött van h utána cserélem a pelust.Attól függ mennyire éhes Iza na meg h mi van a pelusban.....Szóval tényleg a babátkell figyelni h épp mi a baj,aztán minden oké :wink: Legalábbis eddig ez bevált!

annus11
 
 


Persze nem minden védőnő egyforma, nem is általánosítani akartam, csak itt valahogy a csepeliek között a 10 év alatt egy normális volt, az is elment valahova máshova!
Én részemről nem szeretem, ha ki akarnak oktatni. Bár lehet, hogy ez az én hülyeségem, és a rossz természetem, de valahogy én nem bírom. Mindent, és mindenkit meghallgatok, de a végén úgyis azt csinálom ami nekem a legjobb! Sok okosságból kell összerakni azt ami a legjobb NEKÜNK. Mert ahogy mi sem vagyunk egyformák, úgy a gyerekeink sem!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ja és a szülés elötti súlyomhoz képest -3,5 kiló!Tehát a szülés óta lement 8,5 kiló :wink:

annus11
 
 


Annus!

Pedig mi épp arra várunk, hogy még 1 ujjnyit táguljak magamtól....akkor kapnék oxi terhelést...addig marad a várakozás.
Ergo ezért nem nagyon világos, hogy most akkor hogy is van ez????

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

csak annyit,h. Panndi úgy megnövesztette a pocakját a végére,h. csak na :)
Vasárnap ha Esztó drágaságomnak időben szóltam volna akkor még megcsodálhatta volna élőben PocakFruzsit, kicsi nővérét Anyáját :)

További szép várandósságot,babázást :)

KépKép
viranka
 
 


Trixi!
Tök igazad van! én is végighallgatom a védőnő összes tanácsát, aztán úgy csináltam/-om, ahogy szerintem - ösztönösen- jó.
Én össz. 3x voltam a terhességem alatt a védőnőnél, de számomra ez is soknak tűnt... Mondjuk, még mindig sokkal jobb a mostani, mint az előző volt. Akkor még bent laktunk, Bp.en. Na, az a nő egy őskövület volt! Mindig ráhagytam mindent, és bólogattam -ez így egyszerűbbnek tűnt... (pl.: ...persze, hogy 3 hónaposan már főzeléket eszik, naná!.. meg persze, hogy kap pótlást, azért ilyen szép kerek az arca.. -huh, nagyon gáz volt a nő!)
A mostani csak rácsodálkozott, hogy még mindig vezetek? ..és hordom a gyerekeket az usziba meg a suliba?... meg dolgozom?... -miért? mit csináljak? üljek itthon, és rágjam a körmömet? -na hagyjuk...

Na már megint nem munkámmal foglalkozom. Pedig még szeretnék 1-2 dolgot befejezni a szülésig. Ahogy haladok, ez szerintem reménytelen lesz... Viszont már 2 éjszaka tök jól aludam! Végre! :)
Még 2-3 ilyne jó éjszaka, és feltöltődöm energiával -aztán szülhetek :)

Babaruhák: ezért szeretem az "ősrégi" babarucikat. Abba nem akad bele folyton a kis lába. A mostani rugik olyan "törökbasa-szabásúak". Biztos ez a divatos. Csak én sosem követtem a divatot... :oops:

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

Mozza
Kitartás. Mondjuk nem tudom miért nem kapsz oxitocin terhelést. Jobb talán mint a burokrepesztés és van akinek beindítja a szülést.

Kutyafüle
Én is sajnáltam Aport ébreszteni, de felébresztettem. Ő sárga volt, és az orvosom azt mondta egy sárga baba nem ébred, ha éhes, fel kell kelteni.
Én mindig etetés előtt cseréltem pelenkát és ha kellett akkor evés után is nem sokkal.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


mozza doki indította burokrepesztéssel :) az igazi indokot én sem tudom, de így minden együtt volt, doki szülőszobás volt, szülésznőt bennmarasztaltuk és már én sem akartam semmire várni :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mozza

Értem.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Az én védőnőm nagyon jó szerencsére. Hallgathatok rá mindig. És van 3 lánya. :)

Viranka
Tetszik a vonalzód, ilyet még nem láttam. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a nyugtató szavakat és eggyüttérzéseket!

Voltam dokinál. Fájások vannak rendesen, magzatvíz ok. Szinte teljesen kinyíltam. Szerinte még ma, de legkésőbb 3 nap múlva meglesz a baba. Most néznem kell a fájások közti időt és 10percesnél indulni nehogy itthon szüljek meg. Nyágdugeszom távozott csak nem tudom mikor, mert nem futottam vele össze bár tegnap óta sűrűbb valami jött sárgás, de nem tudtam mire vélni, mert Marcinál rózsaszínes barnás volt. A magzatvíz szivárog.A derekam majd le szakad időnként és szinte minden 2. lépésnél meg kell állnom, mert olyan érzésem van, hogy menet közben megszülök.
Amennyiben szülni mennék még jelentkezem előtte, utánna majd a férjem közvetít nektek. Most megyek még pakolni és pihizni.

Kép
Kép
incike
 
 


Kutyafüle

Én mindíg evés után tettem tisztába, mert bizony-bizony kaja közben telepakolják a pelust és így spórolsz is a felesleges melóval.

Kép
Kép
incike
 
 


Kitty!

Én most jöttem a védőnőtől. Kiraktam a mérésnél a kocsikulcsot a zsebemből, és ő is erősen csodálkozott, hogy még vezetek? :)
Még mindig jobb, mint a bkv-n zötykölődni, ahol nemhogy a helyet nem adják át, még félre is löknek sok esetben!
Így tutira odaérek, ahova menni készültem, és fizikailag sem annyira megterhelő!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, még én is egységesen. Alig győzök olvasni, csak kapkodom a fejem, még egy baba, még egy baba... Persze, nem tudom, mire számítok egy májusi topikban :).
Szóval minden friss kis emberkéhez szívből gratulálok és sok boldogságot nekik és egész családjuknak!

Mi jól vagyunk, J sajnos átvette Lacitól a náthát, ettől az éjszaka nem volt valami hűdehajde, de felfogható készületként :). Tegnap L-val megünnepeltük a 3. házassági évfordulónkat, elmentünk egy finom kis étterembe, J addig a mamámmal volt, nagyon jól sikerült mindenkinek a program :).
Egyébiránt folyik az élet a szokásos mederben, pénteken CTG, aztán majd meglátjuk.

Szkitty, igen, én is kedvelem ezeket a hozzászólásokat, hogy "Már csak öt nap? És így járkálsz az utcán?" :)) Üljünk inkább otthon és számolgassuk a lábujjainkat...

Vegyes: nemsárga babát én sem ébresztenék, hadd szokja a világot a saját tempójában. A pelenkázás meg tök mindegy, ahogy kialakul és gazdaságos :). Szoptatás alatt meg mehet minden, szerintem, de figyelve a babát.

Hajrá mindenkinek itt a finisben!
kalloni
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket mindenkinek!

Mi bevonultunk a kórházba délelőtt családostul, bőröndöstül, aztán visszavonultunk. :lol: Gondoltam, bepakolunk a kocsiba, ha már elvisznek és végre nem bkv-zok, hátha... De egyelőre 1 ujjnyira lehetek nyitva (vagyis a doki valami ilyesmit mondott, aztán azt írta be a gépbe, hogy egy ujjnyi nyakcsatorna - ez most ugyanaz? :oops: ), de még hátul van a baba. Azt mondta, hogy bármikor szülhetek, akár ma, de akár 10 nap múlva is. :shock: A szülésznőmet is felhívta, hogy még nem tartunk sehol. :? Szóval pénteken megyek újra NST-re, akkor nem lesz a doki, hétfőn vizsgál meg újra, ha addig nem szülünk. Mivel ma jól megpiszkált, azért lehet, hogy lesz még valami...

Közben taliztam Böbivel is az NST-n, megdumáltuk, hogy szombaton szülünk. :lol:
Meg beszéltünk telefonon HEannal, ő is ugyanúgy áll, mint én, csak az a baj, hogy ha keddig nem indulnak be nála a dolgok, akkor császár. :? Én max. befekszem jövő hét szerdán, de ez az össz "kockázat". Azt is mondta, hogy Bencusnak délelőtt van a császárja, úgyhogy már tuti megvan nála baba!

Kép
Kép
tinu
 
 


annus nagyon édes Iza, apa kezében szinte eltűnik :)

én sem ébresztgetem Larát, úgy eszik ahogy akar, és már nem is tartom a 3 órát, így ma teljesen nyugis, eszik alszik és most én is megyek pihenek egy kicsit :)

incike nagyon izgi, lehet ma még baba lesz :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kutyafüle: nekem van olyan ismerősöm, akinek a babája 2 hónapig nonstop sírt, mikor nem aludt. Nem használt semmi. Van ilyen. Ez ilyen adaptációs dolog lehet.

Mozza: miért akarsz te annyira indítást? Örülj neki, ha nem macerálnak. :wink: Ha nem muszáj, jobb a saját tempó. És ne legyél már ilyen pesszimista! Megindulhat még Lili magától!

Annus: hát az az apás kép nagyon csúcs. :lol:

Inci: hajrá, hajrá, ebből baba lesz ma! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Ja, babzsák: ha még kúlabbat vettünk volna, aminek van karfája (de be sem fért volna a szobánkba), akkor arról simán fel lehet kelni. Ebből is fel lehet, mert elég magas, és "szerencsére" pont bele tudok kapaszkodni a kiságy sarkába, mikor felkászálódok belőle, szóval simán fel lehet állni belőle. Ez nem a süppedős fajta, jól tartja a hátat, derekat.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annusnak elfelejtettem még írni, hogy megvan a végleges név : Benjamin(országos szavazással). A tábliban meg írd át légyszi a koromat 28-ra. Köszi.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

én ma se tágultam jobban 1 ujnyinál. :? uhun baba súlya 3700 g.
péntek reggel 6-ra kell mennem, ha addig nem szülünk, akkor beinditják.ha 2 óra alatt nem pottyan ki, császár. :roll:
Vendég
 


Esztó, farfekvéses a babám és nem nagyon akar befordulni, már rég elhagytuk a 3 kilót és hát vasárnap lejár a 40. hét. A doktor javasolta, hogy indítsuk és ne várjuk ki míg elindul, ha nem fordul be úgyis császár lesz…Már elfogadtuk és belenyugodtam…

Annus, olyan jók a képek, majd még küldjél. Irigylésre méltó amennyit lefogytál, fogalmam nincs, hogy a felszedett 22 kiló hogy fog lemenni rólam.

Édua, nagyon jók a képek, majd én is ki fogom próbálni a szoptatós párnát, remélem nem lesz nagyon görcsös a picurkám.

Annyi jó tanácsot írtok, hogy jegyzetelek: minden leírok, aztán lássuk mi válik be :). Bár az én védőnőm teljesen szimpatikusnak tűnik, elég tapasztaltnak és hát nagyon egymásra tudtunk hangolódni, remélem a baba mellett is ez lesz.

Kellemes napot, közben be-be nézek, hátha újabb baba születik :wink:

Kép
kovzsuzska
 
 


Incike, szivárgó magzatvízzel, nyitottan és fájásokkal hazaengedtek? Mindenesetre hajrá! Várjuk Benjamint!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Én is pont ezt akartam kérdezni! :shock: Szivárog amagzatvíz és ne tartottak benn???? :shock: Na eddig meg mindenhol azt hallani ha folyik amagzatvíz akkor irány a kórház....drukkolok h még ma meglegyen a baba!!!!

Táblit írtam!

annus11
 
 


vki17, Annus
Én ezen nem lepődöm meg. Marcinál is szivárgott a víz és nyitva voltam a 3. napon meg is szültem úgy, hogy minden nap jártam ellenőrzésre.Ahhogy írtam az utolsó vizsgálat után szülni mentem és nem haza.

Kép
Kép
incike
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Most elcammogok az oviig, összeszedem a gyereket és utána pihi.

Kép
Kép
incike
 
 


Na helló, én is itt...

Ma voltam a 2. NST-n, de hát a semminél is kevesebb volt a méhtevékenység (max.16), úgyhogy minden jel szerint nem szülök hamarabb, Csanádka remekül érzi magát. Ezennel szeretném kibérelni az utolsó helyet a babás tábliban...

Annus, ha már a táblinál tartunk, máj.13-án megyek NST-re meg 38. heti UH-ra meg dokihoz.

Ja és a fontos lényeg:
Panndi, nagyon sok szeretettel gratulálok Fruzsihoz!!!



Azt azért még közölnöm kell, hogy az emésztő sárga irigység pusztít el, hogy egy semekkora hasból megszültél egy több, mint 3,7 kg gyönyörű gyereket KÉT ÓRA alatt!!!! Ez már botrányos, nem tudom, minket többieket a sors mivel akar ezért kárpótolni! :lol:

Tinu, Isten éltessen sokáig, füled érjen bokáig! Csongor nem készülődik kifelé? Kíváncsi vagyok, hogy nekem sikerül-e a születésnapomon szülni...

Anika, én teljesen fel vagyok háborodva azon, amin keresztül kellett menned! A hülye orvosok hülye hozzáállása az egyetlen, amivel probléma van!!! Én nem is értem, ahelyett, hogy példaként állítanának Téged más ikres anyukák elé, sértegetnek? Hát észnél vannak? Remélem azért is minden jó lesz, és sikerülni fog természetes úton, problémamentesen megszülni a lányokat!! Az én nagynéném is természetesen szült ikerlányokat 39. hétre, és él-virul mindenki!!!

Mozza, én biztos vagyok benne, hogy a sors téged egy extrajó szülésélménnyel fog kárpótolni ezért a keserves végjátékért...

Vicuska, neked meg akkor szorítunk, hiszen bármelyik percben bármi lehet!

Incike, rád is gondolok, szerintem már csak órák kérdése (széles körű tapasztalataim alapján :wink: )

Ja, és még egy fontos, beszéltem Hean-nel az előbb telefonon!

Bencusbabus Bencéje megszületett ma délelőtt 3050 gr-mal és 53 cm-rel! Ezúton is nagy-nagy gratula nekik!

És kéri a drukkokat, mert ha sikerülne 2cm-re kitágulni holnapra, akkor burkot repesztenének, és megpróbálhatná természetes úton megszülni ezt a lusti kis Áronkát!

Na, abbahagyon, mert már így is sok vaolt, még annyi, hogy a képek gyönyörűek!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Köszönjük a híreket!!!!

Bencusbabusnak gratula!!!!!

Heannek meg megy a drukk!!!!!

annus11
 
 


Bencusbabusnak gratula!!!!!!!!!!! :lol:

Zsuzska!
akkor eccerre szülünk pénteken :D

Incike, Hean!
megadrukk :D

Szofi!
én megszavazom neked az uccsó helyett, ha ezt szeretnéd :lol:
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Bencusbabusnak gratulálok!


Hean, mennek a drukkok+++++++++++++++++++++!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: