Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Magzatvízről csak akkor dől el, hogy magzatvíz-e, ha vmivel tesztelitek, mert el is állhat a folyása, meg ha csak pici a repedés, akkor csak alig csurog vmi... Ha Petrus azt mondja, kiderül lakmuszpapírból, akkor tényleg kiderül! Közülünk ő ért ehhez legjobban, meg Zili. :wink:

Harhaj!!! Nagyon sok szeretettel gratulálok Gábor érkezéséhez! Isten áldjon benneteket!

Nagyon kívánom, Incike, hogy rendbejöjjenek a dolgok körülötted! Édesanyádnak amar jobbulást, talán még jól is történhet, hogy ezt a műtétet előre kellett hozni!

Kutyafüle! Nyugodtan fejjél 24 óráig 1 edénybe, össze lehet önteni, bármilyen mennyiséget érdemes elrakni, ha van hely. Aztán 24 óra leteltével vagy fel kell használni, vagy le kéne fagyasztani. De azért annyira nem eszik forrón a kását, ezek csak a tutibiztoshogynemleszígysemmibaj-szabályok. :)

Remélem, minden rendben az összes kintlévő és bentlévő manóval!

Akinek már eljött az ideje, kitartás!!! Meséljetek a vizsgálatokról! Azért olyan izgi látni, hogy haladtok!!!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Kép

annus11
 
 


Asszem nem volt egyértelmű, ahogy így olvastam, szóval 1 edénybe gyűjtheted a hűtőben 24 óráig a tejet, de fejni mindig jobb vmi másik edényt használni, hogy a fejés idejére is maradhasson a gyűjtött tej a hűtőben. De ez már a nonpluszultra, mert a kórházban a koraszülött babákhoz fel lehetett vinni úgy a tejet, hogy 1 edényt adtak reggel, amibe fejni kellett, és betenni a hűtőbe, és minden fejéshez elővenni, így gyűjteni napközben! :wink:
Vendég
 

 
 

Maumau,
Mekkora most a bébi? hu, király lenne ha együtt szülnénk :)
asszem császárnál 4-5 nap. De nem emléxem pontosan.
Dóri most írta hogy el is állhat a magzatvíz folyás. küldök pü-t

Dóri, hogy vagytok? Danóról nem kapunk képet? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Gréti nem 3 éves? Samu meg már 1,5. :) Köszi a táblit!
Vendég
 


Anikó: itt vagyok. Mostmár. Csak a "ma sokat leszek mert nem lesz végre dolgom" kicsit nem jött össze.
Ugyanis tegnap megszereztem a beutalót az ANTSZ-hez, hogy vigyek székletmintát, és mivel tegnap volt nagydolgom, nem hittem hogy ma is lesz. :oops: De lett,így azt el kellett szállítani innen XIIIkerből a IX. ker-be. Aztán mivel apa napok óta nem ért rá elvinni átgumiztatni a kocsimat, fogtam magam és elvittem én. Csak ugye a nyári gumik súlya nem kevés a felnivel, mire bepakoltam (pincéből föl, kocsiba be), :shock: meg elvittem, Kistarcsára már el is ment a fél délután is. Jaa, és voltam bevásárolni is, ha már egyszer kimozdultam mégis...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Császárnál 4 napot kell bent lenni. Legalábbis a Jahnban. :)
Vendég
 


HARHAJ
Gratulálok én is!
Nem semmi, már 13. baba, és még csak most kezdődött május. :-)
pumuklii
 
 


Most olvasom, hogy Panndival mik történnek. Lehet holnap babahirt olvasok majd reggel?

Kutyafüle
én azt olvastam, hogy ha le is fagyasztasz tejet, nem érdemes sokáig tartogatni (pár hónap), mert változik a tej összetétele és nem fog neki kelleni... SZóval csak akkor rakd el, ha tervben van a felhasználás valamilyen módon.
pumuklii
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 07:57-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszönjük, jól vagyunk, csak nagyon szoros a nap így a 2 manóval... :)

Blogra tettem 2 képet. :)
Vendég
 


Nem vizsgált meg ma a doki? vagy hívd fel, hogy gyanús a magzatvíz :)

Dóri,
remélem az uzsokiban se kell többet bent lenni :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Dóri,
gyönyörűséges Danó :) irigyirigy :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Köszi! :)

Mindenkinek pusz, ma asszem már nem tudok többet jönni, mert kezdődik az este... :)
Vendég
 


..........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 07:56-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok Lányok és mamik! :)

Először is: Harhaj!! Hatalmas gratula Gáborhoz, minden jót nektek!

Szt. Imre rádió jelentkezik: én már a kórházban reggel 9 óta, vizsgálat vizsgálat után, eddig minden OK. Holnap reggel császár, pontos időpontot még nem tudok!

Heannal összefutottunk a szülészeten, jót dumcsiztunk, mindenkit üdvözöl! Ő tegnap óta fekszik itt, és nagyon várja Áron babát, de még semmi sajnos... :( Mára lenne kiírva, de még max. 1 hét haladékot kap, aztán indítják!

Tinu: várunk téged is!!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


És be is telt a tábli!A következő babát már új tábliba kell tennem!!!

A kismaisba meg jöhetnek az adatok!Ma sokan voltak dokinál :wink:

Dóri!
Akkor átírom!Szóljatok tényleg ha közben öregedtünk...mert ezt nehéz nyomon követnem :oops: :lol: Na meg el is írhatom,előre is bocs ha vkit ezáltal öregítek pl :lol: :lol:

annus11
 
 


Hello Mamik!

Incike jobbulást kívánok az egész családnak!!!!!!!!!!Mennek a +++ energiák!

Harhaj!Hatalmas gratula Gáborhoz! :lol: Sok boldogságot,tejecskét,jó egészséget kívánok!!!!

Böbi!Ment pü,ha lesz válasz,írok újra. :D Danó nagyon édes kis pasi!!! :)

Mi jól vagyunk,de éjjel 2-6-ig nem tudtam aludni.
Utána kicsit vissza aludtam.Ma én is autógumiztattam. :?
Ja,és pediküröztettem,ezt már a kórházba szántam.
Remélem nem nő gyorsan a körmöm,mert már nem tudom levágni. :(

Szép estét!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Dóri, Danó édes nagyon!

Pingi, már azt hittem... Azért nem vagy gyenge: gumicipeléssel hívogatod Nóridat?

Kimostam ma az első adag bébirucit, megható volt a mini cuccokat nézni a szárítón. :) Olyan pindurik. Még van egy adag - tesómtól múltkor annyit kaptam, h nem is kellett volna venni semmit.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Lányok!

A fagyasztott anyatejet később a főzelékek hígitásához is fel lehet használni!
:)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


hatalmas gratula harhajnak Gábor babához, szinte olyan méretei vannak mint Larának voltak :)

annus olyan 2 órákat voltam eddig így, hogy magamra kötöttem, itthon is szoktam, persze itthon csak olyan félórákat, ha már sehogyan sem jó neki :)

Ma volt az anyáknapja az oviban, persze jót sírtam :)

Kendőben vittem Larát, gondolhatjátok, aki élt és mozgott mindenki megnézte és csodálkoztak a kendőben milyen jól elvan és alszik :)

mozza hová lett?

Ildi

köszi lányok a dícséreteket :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ma beszéltem egy régi ismerőssel, az ő fia 6 hetes korára tanult meg szopizni, csak ott a férj segített a pótlást adni a gyereknek kanállal, nálunk ez lehetetlen, férjem dolgozik :)

Ma próbáltam megint szoptatni, lehetetlen dolog bekapja aztán kiköpi és egyre idegesebb, hogy nem ömlik a szájába a tej :(

cumisüvegből meg annyira issza, hogy már szinte minden kajálásnál köhög, félrenyel :(

Ma nem tudom mi volt vele, össze vissza evett és az adagjait is átvariálta:(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mindig elfelejtek valamit :(

annus szerencsére nálunk még nincs látogatás, mindenki 1 hónapos korában akar jönni :)

hozzánk is hétfőn és csütörtökön jár a védőnő :)

holnap este megint mérlegelés lesz, nagyon kiváncsi vagyok:)

én sajna nem fogyok, annyit eszek és sok édességet is sajna :(, sebaj 6 hét után nekiállok kicsit tornázni, addig meg majd sétálgatunk naponta a városban :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


zdori, nee, elpirulok... :oops: :oops: :oops:
Ennek örömére megnéztem a vizelet és a magzatvíz pH-ja közti különbséget. Na. Normáliasn a vizelet enyhén savas(6,5-7,00), a magzatvíz lúgos pH8,4. Lakmuszpapír kimutatja kék lesz, vizelettől zöld.( Hát akkor a Sense betét is így műkszik:, de aranyáron
:::)

Gratulálok az új anyukának.
Én vasárnapra várom a kisfiamat, megpróbáljuk a hüvelyi szülést, mert hiába fejvégű, az alapprobléma ami miatt már lassan 8 hete itt vagyok, még mindig fennáll.

Kép
Kép
zili
 
 


Mármint megpróbáljuk simán, de műtő készenlétben mellettem lesz.......

Kép
Kép
zili
 
 


zili bocsi, de megkérdezhetem, hogy mi az alapprobléma, tudod kismama szenilitás fennáll nálam :( :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na Iza ma nálam is variált...már 80ra emelte az adagját....60nal már nem lakik jól!Amúgy ma 3250et mértünk,mondtam már?Szóval amjdnem elérjük a születési súlyunkat!!!

Danó milyen kis picike!!!Nagyon édes baba :wink:

annus11
 
 


Sziasztok Gábor vagyok :)

megszületett a picur :D
3100 gramm :P

a méretek lemaradtak mert közbe beindult egy másik szülés is :)

Kép

(kattintsatok a kis képre és megjelenik nagyban is.)

KépKép
harhaj
 
 


harhaj nagyon édes Gábor

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 07:54-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Eseménydús éjszakát kívánok a szülés előtt álló kismamáknak:)

Az anyukáknak pedig kiadós pihenést! :), nálunk jó ha 4 órát alszok naponta :), de jól bírom, most is ahelyett, hogy aludnék itt írogatok :)

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua, nem vagy szenilis, nem írtam le még, nem akartam borzolni a kedélyeket...

ha sikerül a kisbetű, következő üzenetben leírom

Kép
Kép
zili
 
 


még egy próba

Kép
Kép
zili
 
 


Harhaj! HATALMAS GRATULA GÁBOR BABÁHOZ!!!!!! NAGYON ÉDES!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


Harhaj, nagyon szép!!

Na, kórház. Március végén levált a méhlepényenm egy darabja, elöntött a vér. "Szerencsére" akkor már kórházban voltam 4 napja vesegörcs és vesemedence tágulat miatt...Na, egyik hajnalban fekvés közben elöntött a vér, azonnal szívhang, bébi jól bvan, le a szülőszobába, másfél nap után visszavittek az osztályra, mert szerencsére a vérzés csökkent, bébi mocorgott. 2 hétig szigor fekvés, azután mopsdóig kimehettem, utána a folyosóra is....Mostmár nagyon mennék haza...

Kép
Kép
zili
 
 


zili ó ez borzalmas lehetett, de most már biztosan nem lesz semmi gond, itt az ideje, hogy végre meglássa az anyukáját :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


ahhoz képest, hogy elköszöntem, még mindig itt vagyok, de most már tényleg megyek, lassan felkelhetne kicsi lányom :), persze egész nap nem aludt ennyire jól :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 07:53-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Először is nagy gratula Harhajnak és Gáborkának!!
Nagyon édes, és milyen kiváncsian szemlélődik :wink: :)

Incike,
drukkolok nagyon, hogy Édesanyád műtétje rendben lezajlon, és Apukádnak is sok sok pozitív energiát!!

Ildi,
jók a képek, főleg, ahol együtt van a 3 csajszi :) :)

Annus,
te meg jól bírod a sok látogatót!! Nem terhes, hogy állandóan jönnek-mennek?

Dóri,
Danó nagyon kis tündérbogyó! Milyen édesen alszik! gondolom, hangja meg van rendesen :) Tejcsi hogy alakul?

voltam ma CTG-n, minden ok, néhány kósza 40-as méhtevékenység, baba szive szépen ver. Megnéztek uh-n is, kisasszony tartja az 1-2 hetes lemaradását, most kb, 2600 gr, BPD 88 cm, FL 72 cm (jó hosszú combú lesz :) :) Állítólag nem marad bent végig, nagyon lent van a feje + a méhlepényem is vékonyka már (ezt nem tudom, mit jelent...). Jövő szerda ismét CTG, UH meg a doki megvizsgál, mennyire vagyok nyitva stb.

emese1979
 
 


Zili,
Nektek drukk, hogy természeters úton jöhessen a babóca!!!

emese1979
 
 


Nagy gratula Harhajnak Gáborhoz! Cuki manus. :)

Danó is nagyon édes minimanó. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


ezt még muszály felraknom :)

Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na felteszek egy új szemüs képet, bár nem nagyon látszik a lényeg. :P
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu,
csini a szemüveg, látszik. És Tünci is milyen szép.

Ildi,
Lara is milyen kis gombóc :) úgy irigykedek.

Harhaj,
Gratula Gáborkához mégegyszer!!!Ééédes.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Tinu,
jó kis keretet választottatok! és mekkora pocid van!!!! :D

Esztó,
a múlt heti vizsgáidról van már eredmény?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.05.05 20:13-kor.

emese1979
 
 


Emese
nincs még. De nem is izgat :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Egyszerűen nincs időm nemhogy visszaolvasni,de még a napot követni sem. Amikor ébren van,akkor javarészt sír,ha nem eszik vagy ilyesmi.Mit tanácsoltok,mit csináljak ilyenkor.Evés előtt tisztulunk,eszünk,büfizünk,és sírunk.
Dóri köszi a mellszívós tanácsot! Egész jól beindultam.Ma 60g szopi után sikerült 60g-ot lefejni.
Tényleg mennyi az egyszeri adagja egy egy hetes babának,ha kb 6x eszik egy nap?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja Annus.A szülés után anyuék rosszul mondták a születési adatokat.
Valójában 3150g-al és 54cm-el született Riki.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle,
Stella hogy fogadta Rikit?
Danival küldtél haza a kórházból neki textilpelust vagy kakispelust? (az állatorvos még ezt említette...)

emese1979
 
 


Emese,

most hogy kérdezted, kaptam mailt a sulitól:
sikerült a pénzügyi számvitel vizsgám :D jipiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: