Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle, Riki nagyon édes fiúcska!

Petrus, az ikrek ennivalóak, a baleset meg vicces! Gondolom, lesz pár ilyen.

Panndi, alakul vmi?

Tinu, te már az új szemcsiben mutatkozol be az új családtagnak? Húsvétkor én is beújítottam, bár nekem nem tört el, csak már elég megviselt volt szegény régi. (Meg vidéken anyáméknál olcsóbban tudtam csináltatni.)

Mozza, merre jársz? Csak nem bújt ki Lili?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok, kiesett a nyákdugóm, szerintem..... vagy valami olyasmi, Gyöngynél ilyen nem volt.

Panndi, nekem is 3 napja alig mozog, úgy kell lesnem az apró mozdulatokat, hogy megnyugodjak. Egy kis folyásom nekem is van, ilyen sem volt, az első szülés görcsökkel indult, a magzatvizemet bent folyasztották el....

Adraci, nagy drukk a tesódnak!
Vendég
 


Sziasztok,

Kutyafülének sok gratulációm, gyönyörű kis hajas babája van!!! És a szüléstörténetnek is nagyon örülök, mert lelkileg segít felkészülni a császárra.

Ma este vizsgálat, lássuk mi mekkora, de nem úgy tűnik, hogy befordult a kicsim.

Annyira segítenék azoknak, akik bizonytalanok a fájásokban, a magzatvíz folyásban, de első gyerekemet hordva még abban sem vagyok biztos, hogy nekem milyen fájásaim vannak :oops:

Én nagyon hamar fáradok és mivel a 22. kilómat is magamra szedtem, az ízületeim, a lábaim, a derekam szokott sajogni, így néha fogalmam sincs, hogy mi micsoda… :roll:

Annus egyik válaszára felbuzdulva kerestem egy Szent Istvános topikot, ahol már két császárral szülő anyuka is válaszolt a kórházi ellátással kapcsolatos kérdéseimre. Nagyon megnyugtattak: nagyon hamar odahozzák a kicsit, lehet szoptatgatni és csak éjszakára viszik el, ha kéred, segítőkészek a csecsemősök stb.

No mindenki vigyázzon nagyon magára és a babácskákra, megyek felpockolom a lábam, mert megint zsibog!

Kép
kovzsuzska
 
 

 
 

Sziasztok!

Üdv az újjaknak.

Elősször is:
Gratulálok az újdonsült mamiknak, babáknak! Sok tejcsit és jó egészséget kívánok nekik!

Nem jártam erre mostanában. Voltam uh-n, baba 3100g volt lassan 2-t hete. Nekem jópár napja vannak erősebb fájásaim, amit a múltheti ctg ki is mutatott. Holnapra vagyok visszarendelve.

Most a 3 nap alatt kifestettűnk, kitakarítottunk. Közben anyukám lebénult a bal lábára . Azt hittem kibírja még a nyári gerinc műtétig, de a héten sos-ben meg kell műteni. Így is 2-t esélyes a dolog meg komplikált, nem kicsit. Nem lehet altatni, strokja is volt januárban+ szív beteg. Hát most kicsit el vagyok kenődve, mert ugye már írtam arról is, hogy apukám is súlyos beteg, gyógyíthatatlan rákos, inzulinozni kell, agyérelmeszesedés, cukortól megsüketült. Szóval most minden összejött sajnos. Néha azt sem tudom már mit csináljak annyi a dolgom. Most én főzök anyuéknak is+ beszerzek mindent ami kell nekik és nekünk is. Sok ez így. Bár a párom sokat segít meg a barátnőmék(ők a fiam keresztszülei, osztálytársak voltunk). Anyósom nem kérdez, de nem is kell, hogy idegesítsen úgy sincs szinte soha 1 kedves mondata felém.
Ne haragudjatok, ha ritkán jövök, de most 100 felé vagyok.

Mindenkinek sok sikert a babához, babákhoz. Azért olvasni szoktam éjjelente mikor nem tudok aludni.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Kutyafüle!
Gratula! Riki sztem pont olyan, mint amit elképzeltél! :D Édes, picurka kis vörös-szöszi manó! :D (kitől örökölte ezt a hajzuhatagot??????)Ha lesz egy kis időd, mesélj, hogy érzed magad, lelked? Ügyi voltál a kórházban nagyon!
És kérünk még képeket!!!!!!!!!!!!!!

Anita, Böbi!
Hogy hogy nem engedik haza 2300g alatt Hannát? A születési súlya simán több volt, nem? Nem az számít????? Én ezt nem is tudtam.

Annus, Édua, Petrus és a többi babás mami!
Rakjatok még képeket akár a blogba. Olyan jó látni ezeket a kis törpiket, annyira cukik! :D

Vicuska!
Helyzet? Valami változás? Lilla nem akar beindulni?

Panndi!
Folyik még? Írj majd mizujs!

Tényleg, még szerintem 1 babó sem a kiírt napra született eddig....kis ravaszdik....vagy túlhordás, vagy hamarabb beindulnak. :lol:

Én még mindig 1ben, éjjel nagyon aktív volt a kiscsaj, de helyzet változatlan.
Várunk......

Kép
mozza
 
 


sziasztok!

kutyafüle jó, hogy végülis jól élted meg a csaszit :)

anika, nem szoptatom, mert, csak cumizgatja, nem szívja :(, így meg nem hízik.

képdömping következik: :)

Kép Kép Kép Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Aranyosak vagytok!
Köszönöm a dícséretet!!!Mozza a vörös hajat tőlem örökölte,bár a papája is ilyennel született.Majd teszek fel képeket.
Riki evett 11-kor este,aztán hajnali 4-kor ébredt és kicsit kínlódtunk 6-ig.Amúgy jól telt.De most megyek mert nyűgös.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Én még itt, szerintem hagyom a dokit, most nyugi van :roll: Á, olyan, mintha először szülnék :)
Vendég
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:02-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, ez jó... honnan fogjuk akkor mi felismerni a jeleket, akik tényleg először szülnek? :D Sztem Fruzsit nemsoká láthatod - mondjuk holnap? :lol:

Olyan nagy a csend...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Hát, nem hiába mondják, hogy minden szülés más... :)
Vendég
 


Incike, sajnálom anyudat gondolom most nehéz lehet neked hogy, minden a nyakadba szakadt, kitartás!És jobbulást kivánok nekik.

Böbi, neked is akartam irni örülök hogy, a testvéred jobban van!


Ildi nagyon aranyos szép baba Lara is.

Panndi, akkor lehet végúl csak beindul ott mostanában valami azért gyanus az az egy teli papir zsepi is.

Nagyon nagy a csend erefele :) .

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Mozza, biztos kórháza válogatja, hogy miért nem engedik haza Hannát meg Anitát 2300-ig. 2250-nel született, de azt már visszanyerte, nemsokára megvan a 2300 is, mert szerencsére teje van bőven.

Incike, szavakat sem találok. Nagyon sajnálom, hogy így telnek a babavárós napjaid, sok erőt és kitartást kívánok Nektek!!!!

Vki, egyik barátnőm háromszor ment be a kórházba, mert azt hitte, hogy MOST szül, de végül indított szülés lett! :-)

Panndi, nekem is elindult a lányom mozgása, nagyon egyrugóra jár az agyuk Fruzsival. :-)

Szerin tetek az normális, hogy a nyákdugó citromsárga színű??? Vagy lehet, hogy ez nem is az??? :roll:
Vendég
 


Ági, köszi!

Ildi, nagyon helyes a 3 csaj egymás mellett / egymáson! :lol:
Vendég
 


Pár napja belőlem is távozik valami sárgás nyálkás akármi de kis kicsi darabokban, én szerintem csakis az lehet de ma meg kérdem a dokit is.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Böbi

Igen, az is lehet nyákdugó. Én is azt hittem hasonlóra. De mai napig nem tudom az volt e. Szerintem nekem nem az volt, mert nem volt nyákos.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Incike!

Kitartás!!!Mielöbbi gyógyulást/javulást az egész családnak!!!Aztán ha van vmi adj hírt magatokról!!!

Edua!
Nagyon jók a képek!!!!Nekem még mindig nincs semmi hordozóm....de egyenlőre nem is érzem h kellene...mennyit szoktad így hordozni?Csak ha kimentek?Vagy otthon is?Nem zavar ha otthon rád van kötve?

Nyákdugó:sok féle lehet tényleg...nekem ugye csüt reggel ment el egy pici nyálkás...másnap meg elfolyt a magzatvíz 8) :lol:

Magzatvíz elfolyás:tényleg észre fogjátok venni!!!!Ha szivárog akkor is!!!Mert jobban szivárog mint egy kis folyás!!!! :wink:

Na hív a drágám....

annus11
 
 


Annus, nem biztos, hogy észrevesszük, én Zsófinál burokrepesztés után sem éreztem, hogy folyik a magzatvíz, pedig folyt... :wink:
Vendég
 


Panndi, én sem éreztem. Valami edénybe fogták fel, de a foláyst nem éreztem.
Vendég
 


Sziasztok,

még nem sikerült visszaolvasnom, ha életet lehelek magamba megpróbálom.

Tegnap és ma is volt ctg, meg uh. Ma több pulzus leesés volt és alig volt aktív, de azért rendben volt. Reggel nagyon megijedtünk mert nem akart mozogni, vagy 10 percig ráztuk és semmi. aztán már amikor annyira idegbetegen megráztam, produkált valamit. Nagyon megijedtem, már mindent elképzeltem, le se tudom írni az érzést...De a lényeg, hogy utána mozgott, meg a doki szerint az uh is rendben. Azt mondta ne 56-os ruhákkal készüljünk :)
BDP 97, FL73 AC 347, most 3,5kg -ra tippelték.
Ha a héten nem indul be, jövőhét kedden fél 8kor kell befeküdnöm a kórházba.

Reggeli után én is eláztattam egy betétet, azóta semmi, a maradék nyákdugó volt.

Panndi,
nem hívod fel a dokid? kár hogy nem taliztunk Gödön, Verus jó későn szólt :)

Böbi,
örülök, hogy a tesód jobban van. Meglátod fog még rohangálni is :)

Incike,
sajnálom anyudat és apudat. Kitartás és -bár tudom lehetetlenség - próbálj meg nem idegeskedni.

Kutyafüle, Ildi, Petrus
nagyon édik a babák :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ja még jövök ma,csak ma is vendégek voltak....lassan lemegy a látogatási hullám!Még csütörtükün jönnek mamámék meg keresztanyum,aztán a hétvégén lehet másik mamám.Holnap védőnő...ma meg át kell pakolni a babaszobát hozzánk.Öcsém kapott fenn melót és így ő is itt lesz hétköznap,nem akarok minden szobába kipakolást...a legegyszerűbb ha a baba nálunk lesz :wink:

annus11
 
 


Esztó: reménykedtem én is, hogy Te is ott leszel vasárnap :wink:

Beszéltem a dokimmal, mivel nem ömlik a magzatvíz, abban maradtunk, holnap reggel negyed nyolckor találkozunk a szülőszobán, megnézi mi újság, aztán lesz valami. Remélem Fruzsi :wink:
Vendég
 


"Szia!Molnár Gábor vagyok.2009 május5én 14:30 perckor végre találkoztam szüleimmel.52 cm és 3020 gramm vagyok."

Nagy nagy gratula Harhajnak!!!!

annus11
 
 


WOOOW :)
Nagy gratula Harhajnak és Gáborkának!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Harhaj! Hát engem megleptél! Nem rád számítottam következőnek! Sok boldogságot nektek és nagy gratula!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Úgy látszik figyelni kell, most már, hogy ki az aki reggel óta nem jelentkezik, mert az már felettébb gyanús innentől kezdve!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Helló Mindenki!

Először is nagyon sok szeretettel gratulálok Harhajnak Gáborkához!!!

Riki, Lara, nagyon szépek!!! Sajnos a blogban nem voltam egy jó ideje...


Most nincs időm sokat írni, magamról annyit, hogy ma voltam az utolsó vérvétel-vizelet vizsgálaton, holnap NST+doki. Közben készül a gyerekszoba falára a festmény.

Rossz a gép, nincs net, de majd jövök ahogy tudok.

Ja, Incike, szorítok neked nagyon, hogy egy kicsit könnyebb legyen...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Én ma megyek dokihoz fél hatra. Ma is fájdogál a hasam, szedem a homeo bogyót, remélem tényleg segít. Barátnőmnek azt mondta a gyógyszerész, hogy ha szedi a bogyeszokat fél óra alatt meg fog szülni. Hát majd meglátjuk, de bizakodom.
Ha tudok doki után jelentkezem, hogy mi az ábra.

Kép
Kép
g_reny
 
 



Harhaj, gratulálok Gáborhoz nektek!!!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Reny,
résen leszünk ha nem jössz este :)
milyen homeos bogyót szedsz?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Harhaj, nagy gratula!!! Gyere a beszámolóval! És képekkel!

Esztó, de jó, hogy minden rendben van veletek!!!!

Reny, melyiket szeded? Én most is és az elsőnél is caulophyllum c30-at szedtem, hát azért kicsit több volt, mint fél óra. :-)

Annus, Neked már akartam írni, hogy csodálom a tüelmedet a látogatóknál, főleg anyósnál.....
Vendég
 


Incike! Jobbulást minden beteg családtagodnak, hitet, és soha el nem múló reményt és bizakodást kívánok nektek, hátha az még segíthet Apukádon. Anyukád pedig fel fog épülni!

Böbi! Örülök, hogy jobban a tesód, vannak még csodák, fog ő szaladgálni a gyerekeivel. Feleségének sok erőt! Menni fog. A kórház fizessen csak, szükség lesz még arra a pénzre.

Ildi! Nagyon szépek vagytok, bár a nagylányodat nem látom mosolyogni, de ez biztos csak véletlen. :)

Na megyek, mert fél óra múlva indulok az orvoshoz, majd jövök. Ma vagy holnap.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Harhajnak nagy gratula!

Ma bementem a Sote-ra, és találkoztam a dokival is. Elmondta, hogy mivel pozitív volt a strepto-m, ne álmodjak arról, hogy azonnal babázhatok majd. Amint megszületik, elviszik pár órás megfigyelésre. Vesznek tőle tenyésztést, és kap gyógyszert is!
Amúgy a természetesnek indulunk neki, ha beindul magától. Ha átlépem a terminust,akkor bizottság dönt, hogy császár legyen e, lévén, hogy az elkötést is kértem, és akkor mindent meg tudnak csinálni azonnal. Annyira jó, hogy majd pár ember dönt az ÉN sorsomról!!! Nem dönthetek szabadon,hogy mit akarok! Az elkötéshez szükséges engedélyezés is eleve érdekes dolog volt,és még nem is biztos, hogy jóvá hagyják! Nem még ezzel karöltve! :twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Reny!
Engem is érdekelne a homeo-s bogyó neve!!!

Szerintetek létezik, hogy a gátmasszázsolajtól ég mindenem???

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Esztó! Reméltem is, hogy feltűnik ha eltűnök! :lol: :lol:

Böbi, Esztó! Bogyók: most Cimicifuga C15, 38. héttől: Caulophyllum C12 vagy 15 (gyártótól függ) Vasárnaponként pedig Arnica C30

Na tényleg lépek...

Kép
Kép
g_reny
 
 


Trixi neked is ment. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Harhajnak nagy gratula Gáborhoz!

Újabb nyákdugó részlet távozott :lol: Fájások még mindig rendszertelenek :roll:

Trixi: én Zsófival is streptos voltam, és mégis velem lehetett rögtön.
Vendég
 


Harhaj, gratulálok a kis Gáborhoz! Legyetek nagyon boldogok!

De jó, beindul a babaeső! Végülis vagyunk annyian, h jusson egy bébi minden napra, nem? Már csak el kell jól osztani a napokat... :lol:

Trixi, sztem könnyen lehet, h allergiás vagy az olajra.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Panndi, akkor a holnap Fruzsié, nem? :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:01-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi!

Ez azért fura nekem is, mert Macival is pozitív volt, de ott nem közölték előtte, hogy nem kaphatom meg majd azonnal!
Ott csak azért nem lehetett velem rögtön, mert császároztak, és amíg nem kelhettem fel, addig nem hozták oda!
(Amit szintén nagy disznóságnak tartok!)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szerintem a mai nap is lehet még Fruzsié :wink:

Én is szedtem a homeósokat...ugyan ezeket,de semmi...ennyit a fél óráról :lol: :lol: Pedig hittem h segíteni fog...na de ha fizikai oka van akkor hiába :roll:

Látogatók:Voltak szombaton,vasárnap,ma ,akkor ugye csüt, meg hétvége...Elötte meg kedd este is voltak,pusz a szomszéd ....anyós pár napja nem volt,ma jött,de hazautazott az anyjával,így pár napra megúsztuk megint :lol:

annus11
 
 


Maumau,
Ti hogy álltok?nem szülünk együtt ? :)

Reny,
azért majd dobj egy smst, ha akció lenne, jó?

Böbi, ez Rád is vonatkozik :)

asszem lejelentkezem a holnapi vizsgáról, esélytelen...majd szülés után.

Annus,
hogy van a heged?

Panndi,
hajrá :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nagy-nagy gratula Harhajnak Gáborhoz!!!!Nagyon sok boldogságot,jó egészséget és sok tejet kívánok nekik!!!!
Vissza még nem tudtam olvani,ma a hazajövetel romjait rendezgettük.Most alszunk mind a négyen. :)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kérdezni szeretnék valamit.A fejéssel kapcsolatban.
Mennyi tejet érdemes már eltenni?
Mikortól érdemes lefejt tejet eltenni?
Össze lehet e önteni a 24 órán belül lefejt,még hűtőben tárolt tejet?
Köszönöm a segítséget!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 07:59-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Tényleg, Pingi hova tűnt? Tegnap azzal "fenyegetőzött", h ma rengeteget lesz...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Maumau,
Ha nem indul meg akkor kedden be kell feküdnöm, és szerdán a 4-dik császár a miénk.
csak azt nem tudom, hogy kedden egész nap mi a tökömet fogok csinálni a kórházban, az biztos, hogy szétizgulom majd a fejem :)
de most épp úgy állok mint Panndi :lol:

Akkor Ti se húzzátok 21-ig? nekem még pénteken is kell menni ctg-re. 3x egy héten...

Hu, Kutyafüle jó kérdéseket tettél fel, ezek engem is érdekelnek :)
jut eszembe kérünk még képeket ám.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 07:58-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Hahó! :lol:

még egyben :D
méhszáj annyi mint tegnap volt.
nyákdugesz:nekem szombat óta jövöget, eleinte citromsárga, aztán barnás, most meg vöröses cucc :roll:
ma egész nap leszakad a derekam, de más nincs.a méhem érzem, h van, de semmi durva görcs. :roll:

Edua!
nagyon aranyosak a képek :D

Harhaj!
millió gratula nektek!


Mozza!
ma nem volt vizsgálat? :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: