Új privát üzeneted érkezett!

Eszty: Nekünk ilyen fiatal nagypapi jutott.. :wink: :P :P
Hihetetlenül gyorsan megy az idő.. :roll: már nálad is eljött a készülődés ideje.. 8) nagyon szép helyen van a kemping.. 8) ami külön tetszik, hogy kutyát is lehet vinni.. :lol: mert ugye, ha mi nyaralni megyünk, akkor Borisz is jön.. :wink: :lol: :lol:

hoztam képeket is.. (megint)

Kép

készül a "játszóterünk" hátul az udvaron.. :lol:

Kép

és csak mondja és mondja és mondja... :lol:

Kép

a kismalacunk.. :lol:

Kép

a papával és a mamával :lol:


Kép

hoppá ezt kinyitottam.. :lol:

Kép

jól figyelj, akkor most megtanítalak írni... :lol:

Kép

reggelizik a banda, na meg a traktorok, akik még papucsot is kaptak Matyitól, mert hideg a kő.. :lol: :lol:

na már megint jó sok lettem.. :oops: :oops: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Ja, még valami: Ákos már négy fog büszke tulajdonosa.. :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!
kisfiam lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Baromirég jártam erre, nem tudom emlékeztek-e, bocsánat, hogy megint infoért jövök...
Hartmannál szültem első babám, és pocakban a második. Van változás H-nál, vagy minden a régi? Sokat kell Rá még mindig várni a kórházban, ha oda megyek UH-ra? vagy jobban járok a magánnal (ott amúgy mennyi a terh.gondozás)? Mondjuk köv. csüt.-ön nem lesz magánban, így szeirntem mindenképp kórház lesz, de egy picivel itthon, elég nehéz fél délelőttöket ott tölteni... :?

Előre is köszönöm a segítséget!!

Gratulálok a babókhoz és a Nitácskának az Öcsihez! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin köszi.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Eszty, sajnálom, hogy elkerültük egymást... :roll: Bent voltam pedig tegnap is szpotatni... Ha tudom, hogy jössz/keresel, akkor találkozhaattunk volna! Na, sebaj, remélhetőleg lesz még rá alkalom! És NAGYON köszönöm, hogy gondoltál rá, hogy megnézel minket!!

Köszönjük mindenkinek a kedves köszöntéseket és drukkokat, Ildinek a profi közvetítést, és minden egyebet is!

Nincs túl sok időm, szóval annyit csak, hogy remélhetőleg szombaton hazaadják Danót, és akkor már teljes lesz a család. :wink: Reméljük, az evésekkel is minden rendben lesz.

Gratulálok a kisfiúhoz, Nitácska!

Mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


dóri köszönjük!!!!!!!!!!!!!
nektek nagyon jó egészséget!!!!!!!!!!!!!

csajok ciki de nem tudom mi a következő vizsgálat nekem????? :oops: :oops: :oops: :oops: rég voltam terhes......
a 18.heti genetika megvolt.........az afp is jó lett.............1.4 lett!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dóri!!!

Örülök, hogy jól vagytok!! Azért ha tudsz gyere beszámolóval!!!
drukkolok, hogy Dani baba holnap hazamehessen!!!! és még jobban drukkolok, hogy sikerüljön a szopi!!!!

Nitacska!! Gratulálok a kis kukacos pocilakódhoz!!!!
szerintem a cukros vizsgálat jön most következőben..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca köszike!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Húú, mennyi hír!!!

Hát, akkor sorjában.
Morca: gratula a fogacskákhoz! A kerteteket csináljátok meg hátul? Milyen játszórészt tervezel? Homokozó, füves placc? És nem vagy sok, olyan jó látni mindig a képeiteket!

Nitacska! GRATULA A KISFÜTYISHEZ!!! Most ez a fiúk időszaka! Sok-sok fickó fog születni nemsokára! Szerintem is a terheléses cukor lesz a következő, ami vérvételes, amúgy havonta a nőgyógyi vizsgálatok vannak. Az AFP-d szupi!!!!

Dóri: de jó, hogy tudtál jönni hírekkel! Húú, akkor már holnap mentek is haza, ha minden rendben, teljes látszámban! Nagyon ügyesek vagytok! Kár, hogy nem sikerült talizni, de sebaj, van most elég dolgod. Pihenj, amennyit csak bírsz! És kitartás!

Voltunk ma majálison a Bókay kertben itt nálunk. Orsinak sikerült egy kicsit lovagolnia is, meg nézelődtünk. Meleg volt a napon, alig bírtam, amúgy se kapok ma sok levegőt. Ebéd után meg nekiálltam Zacher tortát sütni, de nem akar megsülni a közepe, pedig már 40 perce bent van! :cry: Meg is nézem, nehogy odaégjen!
Vigyázzatok magatokra és szép hétvégét nektek!!!

NAGYON BOLDOG ANYÁK-NAPJÁT MINDEN ANYUKÁNAK és NAGYMAMÁNAK!


Kép

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Eszty: torta???? irigy-irigy.. :lol: :lol: vagy diétás???
igen az a "kertünk" hátsó része, egyenlőre jobban hasonlít egy háborús övezethez.. 8) semmi extrát nem tervezek, csak egy nagy füves placcot, meg egy nagy homokozót és talán majd egyszer egy
csúszdás mászókát.. :lol: de a fű meg a homokozó a lényeg.. :lol: :lol:

Kép

Kép
morca
 
 


6 hétig nem látom akkor a kis kukisomat! :cry:
eszti amugy kösz....tényleg sok fiucska fog születni..... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Morca: igen, Zacher tortát csináltam, egész szép lett, de majd csak holnap lesz megvágva. Most talizok majd a régi kolléganőimmel, és ilyenkor mindig csinálunk fincsi dolgokat. Hát én persze nem ehetek belőle, de majd a kritikákat figyelem. :D
A kert nagyon szupi lesz! Jó nagy helye lesz a fiúknak!

Nitacska: ne szomorkodj! Nem látod, de mostmár érezgetned kell majd, és az még jobb! :wink:

További szép hétvégét nektek!

Búcsúzóul egy szép idézet nektek Anyák napjára megelőlegezve:

"SZERESS AKKOR IS, AMIKOR A LEGKEVÉSBÉ ÉRDEMLEM MEG, MERT AKKOR VAN A LEGNAGYOBB SZÜKSÉGEM RÁ!"
Ez még a bölcsiben volt kitéve a faliújságra Anyák-napjára, és már akkor is úgy mellbe vágott, és azóta is mindig eszembe jut, amikor tényleg ilyen helyzet van.

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszti már most is elég jól érzem bencust........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Majd mesélek, lányok, csak tényleg elég zaklatottak a napok, és vlsz. nem lesz ez másként, ha itthon lesz Danó, akkor sem... :) De azért majd vhogy jövök időnként.

Morca, nem is írtam, de ismét jók a képek! Meg grat. a foghoz! :)

Eszty, remélem, jó fogadtatása lesz a tortának! :wink: Megvolt az anyáknapi köszöntés Orsitól?

Nitácska! Sztem hamar elröpül az idő, míg nem láthatod manót!

Jó éjszakát, pocaklakóknak növögetést, kintlévőknek egészséget, családjaiknak boldogságot! :)

Bábaildi! Családod jól van? És a büszke nagymama? Nagyon jók a képek! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre, van egy kis szünet. Az az igazság, hogy amióta ilyen szép nyárias idők vannak, alig vagyunk itthon. Ezért is nem jelentkezem itt, csak nagyon ritkán. Sokat vagyunk a szabadban. Itthon délelőtt összedobom a házimunkát (vasalás, takarítás, stb.) aztán nekivágunk a városnak.
Na tessék, erre ma csepereg az eső... :?

Ildi, gyönyörű az újunoka, igazi szép, formás baba! És, bár biztos sok ilyen kék-macis ruhácska van a JF-ben, de van egy képem Dórimról, ahol ugyanilyenben van. Imádom a kékmacis ruhát, úgy vagyok ezzel mint Márti és Morca a kórházzal, nosztalgiázhatnékom lesz. :)

Nitácskának nagy gratula a kisfiúhoz! Van már név talonban?

Morca, a papa tényleg nagyon fiatalos! Sőt, a mamát is láttam már többször képen, ill. videón, meg voltam róla győzödve, hogy a barátnőd vagy tesód. Tényleg! :D Ugye ők a Te szüleid? (nagyon hasonlítotok)
Ákosnak gratula, ezek szerint gyorsrohamban jöttek azok a fogacskák! Nálunk is hasonló a helyzet. Most jön fent a negyedik! :O

Dóri, mesélj!!

És ezúton kívánunk minden anyukának, leendő anyukának, nagyinak boldog anyák napját!

Kép
anhel
 
 


anhel bence lesz az ujabb kukisunk!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Anhel: Az anyukám az enyém, a papát 18 éve kaptam
"ajándékba".. :P :P az "igazi papával" nem igazán tartjuk a kapcsolatot.. :( sajnos, bár nem rajtunk múlik.. :( anyuval kapcsolatban meg nem vagy egyedül, amikor 15 éves voltam, sokszor kérdezték tőlem a korombeli srácok, hogy ki az a jó csaj akivel kutyát szoktam sétáltatni.. :P :P :P aztán meg csak néztek, mikor elárultam... :P :P :P
Dóriról láttam képeket az iwiw-en, tündéri kis hölgyecske!!!

Dóri: használtok légzésfigyelőt Dani koraszülöttsége miatt?? csak azért kérdezem, mert nekem itt porosodik a szekrényben (még sosem használtuk) és szívesen kölcsönadom ha szükségetek van rá.. 8)

Eszty:köszönjük az idézetet..
:lol: :lol: ezt én is ismerem és mindig erre gondolok, amikor Matyival nehéz pillanatokon megyünk keresztül.. :lol: :lol: 8)

MINDEN ANYÁCSKÁNAK BOLDOG, MOSOLLYAL TELI ANYÁK NAPJÁT KÍVÁNOK!!!!


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


ÓÓóóóóóóó! Morca! Igen-igen-igen-igen! Szükségünk lenne rá, mert előírták, és venni, hááááát, szóval nagy segítség lenne, ha kölcsön tudnátok nekünk adni!

Sajna most nem tudok hosszabban írni, nem tudom, mikor fog sikerülni, de most addig ugrottam ide, míg nagyfiam el nem alszik, remélem, hamarosan kidől, akkor talán én ledőlhetek... Bár illúzióim nincsenek... :) Kisebbik lehet, hogy addigra kér majd enni. :)

Írok majd nektek, csak várjatok türelemmel!

Anhel! Nagyon jó a szép idő, mindőtöknek biztos nagyon jót tesznek a kiruccanások! :wink:

Üdv mindenkinek!
Vendég
 


Dóri!!

Remélem még olvasol ma.. ma valamikor délután vagy este felé megyünk fel Pestre.. akár útba is ejthetnénk benneteket.. :roll: elküldöm email-ban a telefonszámomat, csörgess meg vagy dobj egy sms-t, hogy meg tudjuk beszélni, hova kell mennünk vele.. :wink: ha ma mégsem jön össze, akkor megdumcsizunk valamit a jövőhétre.. :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


jaj csajok reggelt megint fájt a jobb vesém pedig szigorúan betartom amit ildi mondott.....de miután betakartam meleg pléddel azután nemsokkal el is mult......... :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Jobbulást! Remélem, semmi komoly!

Morca! Írtam sms-t, remélem, megkapod... Mert nagyon jó lenne nekünk a ma este, mi is tudunk autóval menni arra, amerről ti jöttök - merről is, és vmi helyen, ahol tudunk találkozni, összefuthatnánk... :roll: KÖSZI!
Vendég
 


dori én is remélem hogy semmi komoly!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Helló!

Beüzemeltük a légzésfigyelőt, nagyon köszönjük!!!!

Mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Nitacska: remélem, jobban vagy! Vigyázz a vesédre! A vesegörcs nagyon király tud lenni. Gondoltam, hogy érzed már a kislurkót. :wink: Szép nevet választottatok. Nálunk egylőre a Krisztián az esélyes befutó, bár nekem a Dani is nagyon tetszik, de azt apárom nagyon nem akarja. :?

Morca: de aranyos és figyelmes vagy!!! Dórinak ez biztosan hatalmas segítség!!! Tök jó, hogy itt vagy velünk!

A torta fogadtatása jó volt, el is fogyott! :lol:
Orsi nagyon jól érezte magát. Volt ott egy 10 hónapos kislány is, egyik kolléganőm babája, és olyan jól elvolt vele, ölelgette, játszott vele. És a játékokat is odaadta. A majálison lovagolt is kicsit, és pont volt kint egy nagy almásderes az erzsébeti lovardából, úgyhogy nagy volt a boldogság, mert pont olyat szeretett volna! Utána mindenkinekmesélte, micsoda pacin lovagolt!

Megyek lassan, megyünk anyuékhoz.

Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszti vigyázok.....melegen tartom és sok folyaékot iszok!!!!
valami bajom mindíg van...reggel a torkom fájdogált és bedugult az orrom is......... :x :x :x :x
egyépként a ti neveitek is nagyon szépek...azok is bejönnek nekem!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eszty, tök jó, hogy Orsi jól érezte magát! Olyan jó látni a gyermekeinket, amikor örülnek. :)

Boldog anyák napját!

Nitácska! Jobban létet neked!
Vendég
 


dóri köszi........de szerintem megint megfáztam.... :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!


Nitacska: Jobban vagy? Nagyon ügyesen kúrálod magad, csak így tovább!!! Remélem,mihamarabb rendbe jössz!

Dóri: igen, az ő örömükért érdemes menni, csinálni. Készültek képek is, mostmár tényleg megszerzem a nagyi kártyáját és felpakolom a képeket! :-D

Képzeljétek, ma voltunk bent párommal és tesókámmal párostul Ildinél a szülőszobán. Nagyon nagy élmény volt, és Ildinek sikerült megnyugtatnia hugicát, hogy jó kezekben lesz, és nem lesz ez olyan borzadályos dolog. Ő nagyon szorongós, és nincs sok önbizalma.
Bábaildi: ezúton is nagyon köszönöm a lehetőséget neked, nagyon sokat jelentett mindannyiunknak! Nagyon jó, hogy vagy nekünk!

Megyek, kiteregetem a babaruhákat: lehoztam őket a padlásról, mindent szépen átmosok, és bekerül a szekrénybe. Nyugodt lennék, ha készen állnánk az alapdolgokkal.

Puszi mindenkinek, és vigyázzatok magatokra!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Ohh, mindig elfelejtem, hogy holnap hazahozatalkor lesz az anyáknapi köszöntés az oviban, már nagyon várom! :wink:

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


én nem tudom mikor kezdjek neki egyáltalán a rucikat kimosni........már ami van...még venni kell........
eszti muszály csinálnom ezt a kurát a baba miatt........bár elég rossz,szinte sótlanul étkezni.........és nem inni a kolát néha..........de a babáért MINDENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Nagyon jól csinálsz mindent, és ha hat hetes lesz Bence, annyi Colát iszol, amennyit akarsz. Még én is veszek Neked egyet. :lol: :lol: :lol: Remélem a testsúlyod is rendben. :wink: :wink: :wink: A sótlan étkezést pedig meg lehet szokni, és akkor majd az ételek ízét fogod érezni, nem a sóét. (én semmmit sem sózok, se paprikát, se paradicsomot, se főtt tojást, se hagymát.....és a főzéskor is csak minimálisat használok.)
Dóri: örülök, hogy megtörtént a családegyesítés! Most már legalább nem kell kétfelé futkosni. :roll: :roll: :roll: Egy helyre került a sok tennivaló, nem igaz??? :wink: :wink:
Samu mit szól a jövevényhez? Az Ő korában nem könnyű elfogadtatni a változást, gondolom én. :?: :?: :?: Eszterunoka is bajban van kicsit, tetszik neki Barnabás, szívesen nézegeti, már szőlőcukrot is szeretett volna a szájába dugni, hogy az "finom", de határozottan kijelentette, hogy a gyerekszoba az övé, és ugyan odaadja az ágyát kölcsönbe a kistesónak, de alapvetően ez csak szívesség a részéről. Csudapofa!!Amúgy Barnabás eszik-alszik, és nagyon keveset nyikorog. Eddig legalábbis!
bábaildi
 
 


Sziasztok!

Nitacska: Jobbulást, vigyázz magadra!! Érdekes ez a sózás dolog.. én már évekkel ezelőtt minimumra csökkentettem a sót a kajánkban és már ott tartok, hogy ha valami sós, nem igazán ízlik.. 8) hát a cola az nekem is hiányzik, még anno Matyinál mondtam le róla.. 8) pedig
híresen nagy cola ivó voltam.. 8) asszem ez lesz az első
dolog, amit inni fogok, ha abbamarad a szopi.. :lol:

Eszty: jó kis majálison voltatok.. :lol: igazad van.. látni a
törpök örömét.. :lol: :lol: mindent megér.. :lol: :lol: biztos lesz egy kis pityergés holnap, ha megkapod az anyák napi ajándékokat.. :lol: :lol: :wink: nekem ma ajándékok nélkül is folyamatosan könnybe lábadt a szemem, ha a drágáimra néztem.. :lol: :lol:

Dóri: nagyon örülök, hogy tudtam segíteni és remélem, hogy csak a babaszoba díszeként fog funkcionálni.. :wink: amúgy nagyon sokat gondolok rátok és drukkolok, hogy hamar túl legyetek a kezdeti sokszor könnyfakasztó, kaotikus időszakon.. :wink:
Samu, hogy fogadja a kis tesókáját?? És Te jól vagy már a császár után?? Milyen Dani baba?? Majd, írj, ha tudsz...

Anyák napja alkalmából elmentünk ma a Margitszigetre csavarogni....
:lol: Matyi jó sokat lovagolt, a kis állatkertben, nagyon boldog volt... :lol: ja, és Ő is almásderes pacira vágyott és a 3. körre meg is
kapta.. :lol: :lol: utána még bicikliztünk, fociztunk, fára
másztak, (Ákos is) és még a romokra is felmászott apával.. :lol: nagyon jó napunk volt.. :lol: :lol: sajnos képek most nem készültek, mert az aksik bemondták az unalmast, de majd pótoljuk, mert nem
sokára megint megyünk oda pacizni.. :lol: :lol: :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Bábaildi!!

Küldtem privit...

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Danó nagyon jó manó, csak attól félek, ma kevés volt neki a tej... :cry: Megpróbálok holnap többet pihenni, ma nagyon reggel óta egyfolytában dolgoztam - most hoztam rendbe a dolgokat tényleg a kórházas időszak után... Eddig nem volt semmire időm... :roll: Ötletek tejcsinálásra?

Köszönöm a kérdéseket, Samu és Danó rettentő cukik együtt. Majd írok erről részletesebben. Meg egyáltatlán. Csak nagyon rohanok, még mindig vannak teendők.

Jó éjszakát!
Vendég
 


Morca! Nektek is jó napotok volt!

Kaptam ma Samtól 1 fűszálat - annyira örültem neki! :)

Nitácska! Ügyes vagy! Kitartás, csak így tovább! :)

Bábaildi! Nagyon aranyosak lehetnek unokák! :) Petrát üdvözlöm sok szeretettel! :wink:
Vendég
 


Bábaildi:

köszönöm.. :P :P :P :P

Kép

Kép
morca
 
 


ildi köszi nagyon édes vagy!!!!!!!!!!!!!!!IMÁDLAK!!!!!!!!!!!!!!
a kólát elfogadom....vigyázz nem felejtem el...... :) :) :) :)
egyépként csak a főtt ételt szoktam sózni......a parikát meg ilyeneket én se.....
kilókkal szerintem jól állok......eddig +1,5 kiló van rajtam..... :wink:
morca majd igyunk együtt is egy kólát....bár nekem az még odébb van!!!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Dóri, betennél majd képet Daniról?!

Morca, hogy tetszett Matyinak a lovaglás? Gondolom, nagyon. :) Ügettek, sétáltak?
1-2 év és már tanulhatja is akár, legalábbis én úgy tudom 4 éves kor körül már pónifoglalkozásokat lehet csinálni.
És Tőled is várom a képeket!
Na meg Eszty pocakos helyzetjelentését fotóval dokumentálva!

Jutiseszembe... vasárnap zakóztam a lóval. Azaz nem is, úgy tűnt, csak potyogok, de estére iszonyúan fájt már a vállam. (megijedt szegény jószág edzés közben és kiugrott alólam némi seggcsavargatással, képtelen voltam rajta maradni)
Hanyattfekve, magam mellett kinyújtott karokkal aludtam éjjel. Pokoli volt, tekintve, hogy hanyattfekve nem tudok elaludni plusz ha mégis sikerült elszenderedni, Dóri jól felébresztett. Fogzás van, éjjel többször is cicit követel. De nem panaszkodom, már jobb a helyzet és a lovakkal kapcsolatban amúgyis vagyok olyan elfogult, hogy sem haragudni rájuk, de hanyagolni őket meg egyátalán nem vagyok képes...

Nitácska, a Bence nagyon helyes fiúnév, nekem is tetszett, ill. még most is tetszik. :) A só és kólamentessséggel kapcsolatban pedig vígasztaljon, hogy ennél sokkal cudarabb is lehetne a helyzet, ha teszemazt ételallergiád lenne vagy terhességi diabéteszed. Akkor sokkal többmindenről kell lemondania az emberlányának. Az a kóla meg megvár, nyugi! ;)

Ja és friss kép a kutyatejet szedő Dóriról.
Kép

Kép
anhel
 
 


anhel igen ezekre én is gondoltam,lehetne rosszabb is........
nagyon helyes a kis dóri ahogy szedi a virágot!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


De szép ez a kislány a virágok között!!

A képfeltevéssel csak az a gondom, hogy férjuram kezeli a képeket, és nem szabad hozzájuk nyúlnom... De a májusi topikba feltett 2 nagyon korai képet. Ott meg lehet nézni. Ha tudom, majd ráveszem, hogy engedje meg, hogy garázdálkodjam... :lol:

Jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


jó reggelt!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok! Ma már tényleg próbálom nem elfelejteni elkérni a kártyát a képekkel és este felrakom.
Tegnap egész nap mostam a babaruhákat, mamég folytatom.
Meg anyunál rendet rakok a spejzben, mert átláthatatlan, ő meg nem tud nekiállni, nagyon fájnak az izületei. Amíg még beférek pocakkal, addig akarom megcsinálni. :lol:
Tegnap volt a köszöntés az oviban. Mikor mentem értem, behívtak egy kis előtérbe, hogy mégse az öltöző közepén legyen, és ott volt az egyik ovónő, Orsi, meg én. Sajnos a versikét nem mondta el, mert nagyon zavarban volt, de hétvégén azt megelőlegezte nekem, aztán odaadta a szép papír tulipánt, amit festett, és egy selyemszalagra fűzött láncot 3 agyaggolyóval, amit ő gyúrt nekem. Olyan büszke volt rá, hogy azt ő csinálta! Olyan édes volt!
A versike az "Anyukám, anyukám" volt. Úgy imádom ezt a csajszikát!!!!

Lassan indulok anyuhoz, csak kiteregetem még ezt az adagot.

Húú, Anhel, remélem, már sokkal jobban vagy! Vigyázz azért magadra!

Dóri: csak így tovább!

Morca: remélem, nálatok is minden tuti!!! A Margit-sziget tök jó lehetett! Az ilyen programok feltöltik az embert egy kis időre!

Nitacska: nem olyan sok idő ez! Én mondjuk nagyon ritkán ittam kólát, így nem érzem annyira nehéznek, hogy most nem lehet. 8)

Vigyázzatok magatokra!
Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Bábaildi: Tesóka azóta is emlegeti, milyen megnyugtató volt neki, hogy elmondtad neki a dolgokat, megmutattad! Sokkal optimistábban áll a dolgokhoz azóta!!
NAGYON KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER!!!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszti én sajna nagy kóla ivó voltam régen...nagy nehezen leszoktam de néha megittam jó pár pohárral......de most csakazért is ki fogom bírni........a bencém fontosabb!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Nagyon ügyi vagy, csak így tovább! Biztos vagyok benne, hogy nem lesz ezzel gond! :wink:

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


voltam ma védő néninél és fogytam fél kilót.... :shock: pedig nem vonom meg az ételt magamtól....vagy ez a só és a szénsav mentes üditők hatása lenne? :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Akkor ügyi vagy! :) Szerencsére én sem voltam Cola-fogyasztó... Szóval eszembe se jutott, hogy ez kéne a terhesség alatt. De miért nem lehet amúgy inni? A koffein miatt?

Eszty, nagyon aranyos lehetett nagylányod! Hajrá a mosáshoz-készülődéshez, na meg a spejzpakoláshoz! :)
Vendég
 


majd ildi elmondja mért nem ajánlatos innom pl nekem...... :roll:
de amugy gondolom a coffein miatt nem jó..

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Dóri: köszi, aranyos vagy. A spejzpakolás ma elmarad, átraktam holnapra. Ma elég volt a mosás, és a tanítás. Orsi nagyon cukor volt, úgy imádom! Most jött divatba nála a "bocsi" (ha roszat csinál, és számonkérem) és a "hagy né'!" (hadd nézzem). :lol:

Ami a kólát illeti, abban csak káros anyag van a vízen kívül. :shock: Nem csak a koffein, de a rangeteg cukor is, nem beszélve az ajzószerektől, amiknek egy része ráadásul titkos, vagyis ellenőrizhetetlen hatású. Minden cukros lötty között a legrosszabb a kóla, és nem csak a babóknak. És ráadásul tényleg bizonyos függőséget is ki tud alakítani a fogyasztókban, nem véletlenül olyan nehéz lemondani róla sokaknak.

Nitacska: nagyon ügyi vagy!!! Biztosan számít, hogy kevesebb cukrot iszol, és több víz tud kiürülni a kevesebb sóbevitel miatt! Csak így tovább!

Puszi mindenkinek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?