Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon köszi.
Akkor olyat szerzek be, gondolom szoptatáskor is lesz hasonló gondom, ha már most is van. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Petra!

Nagyon édik az ikrek!!!Bizti tök jól elvagy velük!!!Balesetek pedig lesznek...Iza olyanokat trottyol,jót röhögünk rajta.Hozzá meg ilyen elégedett képet vág :lol:

Böbi!
Hát reméljük h felépül tesód!!!Már az is fantasztikus h felébredt a kómából!!!!És tényleg nem minden a pénz...na de 3 gyerek mellett erre is gondolni kell....

Nekem a pocim csak a kórházban ment lejebb,de akkor már ugye elfolyt a vizem.
Amúgy Iza nekem is nagyon lenn volt,de az utolsó héten már nemszurkált annyira lenn...nem tom mért jött fel :roll:

Anitáról köszönjük ahíreket!!!Várjuk vissza!

Niki!
Én most nem vagyok képben veled...de majd utánanézek :oops: Vagyis utánad :lol:

Hát kíváncsi vagyok Iza ma mennyi lesz a fürcsinél....mennyit hízott 5 nap alatt....én úgy vagyok vele ha éhes akkor úgyis kap még :lol: Ma is adnom kellett neki,mert csuklott(sokat csuklik szegényke)aztán egy 20at lehet bevágott....

Tök jó h ennyien öszefuthattok a kórházban!!!!Jó ksi buli lesz akkor!Kérjetek külön szobát a topiknak :lol: :lol:

annus11
 
 


annus megkíméllek :D én Ancsika80 huga vagyok, és azért vagyok itt mert a dokim szerint bőven meglesz Lilien májusban! és bekotnyeleskedtem ide (eddig a júniusi topicban nyomtam) :D

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Aha!Értem!Na ezért ne menjen az ember szülni,mert könnyen elveszti a fonalat :lol: :lol: Akkor üdv itt!!!

annus11
 
 


Petrus!
Nagyon édesek az ikrek! :D
Ügyes vagy,hogy két babus mellett így elboldogulsz! :lol:

Én is garmastant vettem,a családban több, babás anyuka mondta,hogy ez vált be. :)

Annus!Iza talpacskái tényleg zabálni valóak.
Ilyenkor mindig azt gondolom,mikor jön már Hanna?! :)
Böbi!Jó hallani,hogy a tesód mennyit gyógyult!
A pozitív hozzáállás sokat segít.Sok-sok ++++ energia neki!!!

Ma voltam újra nst-n,és azt mondta a dokim,hogy már nem kell hetente kétszer mennem,mert a súlya is megvan a kisasszonynak,és az eredmények is jók(flow,nst,uh).
Így csak jövő hétfőn talizunk,ha addig nem kívánkozik ki a művésznő. :lol:
Dehát amikor ilyen tündéri kis tappancsokat látok,
minden vágyam,hogy már a kezemben tarthassam!!!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Hajni!
Azért még maradjon benn egy darabig Hanna!!!Hidd el ott a legjobb most neki!Én is úgy vártam már Izát,de tudtam h nem húzzuk májusig...

Na meg tudod,38.hét elött nem szabad szülni!!!Mert kikapsz :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 


Én ma véglegesítettem a bőröndöt, most már onnan fogok ki-be pakolni a napi dolgokhoz. Most már tényleg csak 1-2 nap lehet hátra. Összerendeztem a leleteimet szép időrendbe. :) És megkértem az uram, hogy szépen beretváljon meg alant is. :P Készen állok. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!
Haza engedtek ma minket!!!!!! Annyira boldog vagyok!!!!
Rendbe jött a laborja,nagyon szépen eszik Riki.Hoztam képeket is.
Kép Kép Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mekkora haja van! Nagyon édes!
Majd mesélj, ha lesz időd!
pumuklii
 
 


kutyafüle: de jó, hogy otthon vagytok! Riki nagyon szép :)

harhaj: én a babylove-s krémet használtam, nekem nagyon bejött :)

Na most már aztán én is szülni akarok ám!
Vendég
 


harhaj helyett pinginek szerettem volna írni, bocsánat :oops:
Vendég
 


Pumukli,kérdezzetek bátran és szívesen mesélek.Így hirtelen nem is tudom mit. Most szopiztunk,és remélem alszik majd,mert ma látták először a nagyszülők,itt volt a gyerekorvos,a védőnő és felbojdult az ő kis élete,és vagy 3 órája nagyon nyűgös.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus!Értettem,igenis!!! :lol: :lol:
Szerdáig sztem simán nem szülünk! :wink:
Egyébként csütörtökön vizsgált utoljára a doki(ma nem)és 2000 vagyok még és zárt.Igazából semmi extra fájások,tehát a "jelek" szerint Hanna még nem akar kijönni.Lehet nekem nem is lesznek előre fájások,csak ha már menni kell??! :?: :roll:
Amúgy is illene még megvárnom Mozzát,Tinut! :)

Tinu!Egy-két hete már én is becsomizva,de inkább vettem a napi dolgokat(fkefe-krém,tusi..stb)mert ha ki-be pakolgatnám,akkor tuti itthon maradna vmi,még a fésű,és hajszárító,apa papucs, vannak hátra.
A házassági már a kis elevites dosziémban,a többi lelettel együtt.

Kutyafüle!Örülök,hogy otthon az egész Család!!! :D
Riki igazán édes kis hajasbaba!Még össze is kócolta :lol: ,tündéri!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Kutyafüle,
üdv otthon! Rikinek tényleg mekkora szőke haja van!! Még nem is láttam szőke hajú újszülöttet :oops: :D Látom Stella is az első sorban figyel, nehogy vmiről lemaradjon!

emese1979
 
 


fabri, lééégyszi, engem is engedj előre ;)
Vendég
 


Újra csak NAGYON SZÉPEK A BABÁK a bloggban!!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Panndi!Természetesen engedlek :wink: ,csak nem tudtam hirtelen időben Ki van még előttem. :oops: !Elnézést!
De most nézem csak a táblit(megint Köszi Neked Annus!!! :D ),vannak még előttem páran,tehát várunk... :? :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Kutyafüle! Nagyon aranyos Riki! Majd mesélj hogy mi volt a kórházban!

Úúú, már tényleg mindenki nagyon közeledik a szüléshez! :lol:

Anika és mikor kell menned legközelebb orvoshoz?

Tinu, te meg szuper ügyes vagy, hogy ennyi idő alatt új szemüveget kerítettél! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Kutyafüle: tényleg egy hajasbaba Riki és milyen szőke!!! Lassan viheted a fodrászhoz... :) Várjuk a sztoridat és a további fotókat!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Kutyafüle!
nagyon szép szöszi Riki :P

nekem megint elment egy adag nyákdugó :roll:
Vendég
 


Szia Kutyafüle! Jó, hogy itthon vagytok!Szüléstörténet? Riki nagyon cuki baba! Stella mit szólt hozzá? Mesélj, hogy vagytok!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Aranyosak vagytok!Hát kis vöröses inkább a haja.
Szüléstörténetet írok majd, de nekem nem olyan izgi.Kedden rendbe tettem az egész lakást, kimostam,kivasaltam.A szerdai NST előtt összefutottam a dokimmal.Nem mentünk NST-re, hanem felment megvizsgálni. Akkor már egy ujjnyira nyitva voltam. Azt mondta akkor nem várunk tovább,mert faros, nem fog megfordulni,túlhordtam,és nem szabad megvárni, hogy elkezdjen beékelődni a szülőcsatornába. Szóval közölte, hogy küldjek haza valakit a cuccaimért, mert én már nem megyek sehova.Pedig haza akartam menni anyuval érte. Már készítettek is elő,alig fél órán belül a műtőben voltam.Sajna az epidurálnál megugrottam kicsit,mert meglepő dolgot éreztem,de nem történt baj.Rettenetesen féltem,annyira,mint még életemben soha.A doki szikét kért,és kérdeztem, hogy most kezdenek vágni.Mire a mondat végére értem már hallottam a sírást és a szívást.Felmutatták,majd pár perc múlva visszahozták és összepiszéztünk.Annyira sírtam,mert akkor lettem ANYA.Aztán az kicsit rossz volt, hogy míg varrtak egy kicsit nehezen lélegeztem, de adtak oxigént. Aztán levittek a poszt opba.Szerencsére senki sem hányt. Ami nagyon rossz volt, az hogy az érzéstelenítőkor az utolsó érzésem az volt, hogy a kengyelbe betették a lábam, és mikor tettek át a hordágyra rossz volt, hogy érzésre a kengyelben a lábam,de látványra tök máshol.
Na hát ennyi nagyjából a szüléstörténet. Aztán 12 óra fekvés.Az első két óra rossz volt,mert rázott a hideg.Aztán szépen kiment a hatás.Sajnos két napig nem tudtam rendesen aludni,mert háton nem tudok,oldalon meg fájt. Egyébként összeségében az első két nap nagyon rossz volt nekem,mert nem ment rendesen a mozgás,és nem tudtam csinálni semmit,főleg Rikit nem tudtam ellátni,és irtózatosan dühített. Aztán elvitték a korára,és onnan már ismeritek a történetet.
Összességében az első két nap azt mondtam, ezt én soha többé.Aztán pénteken,ahogy már találkoztunk,és elkezdett szopizni azt mondtam,rendbejövök,é jöhet a következő,mert az egészet,a terhességet,a találkozást át szeretném élni újra.
Akik előtte vagytok annyi,hogy tudjátok mennyire féltem,és a következőnél is fogok, és fáj,ez tény,de az anyává válás érzése mindennél többet ér!!!!!!!
Bocs,hogy hosszú lettem,de most alszik Riki,és ha ébren van tutira nem fogom tudni leírni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle Azért izgi ez is. Úgy látom jobb élményekkel tértél haza, mint amire számítottál. Tudom, hogy nagyon féltél az epiduráltól is, és látod jól sült el. Azért jó volt, hogy láthattad rögtön Rikit, nem? :lol: Ügyesek voltatok.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kutyafüle, én sem láttam még ilyen szöszi (vörös) újszülöttet, nagyon szép kisfiú! Örülök, hogy a paráid sem jöttek be és már pozitívan állsz a dolgokhoz!

Petrus, bűbájosak a manócskák, a kakin meg nagyon nevettem! :-)

Pumukli, teszek 4d-s képet, csak ez még mindig nem egyszerű, nem tudok kicsinyíteni. Nem tudtok egy magyar nyelvű kicsinyítő programot? Tudok valamennyire angolul, de az angol oldalt mégsem tudtam összehozni.
Megpróbálunk peren kívül megegyezni a kórházzal, mivel ameddig ápolni kell és ez évek is lehetnek, addig a sógornőm nem fog tudni dolgozni. Tesómat valszeg leszázalékolják, de az meg semmire nem elég.

NIki, szép a sarkotok, igazi csajos.
Vendég
 


Kutyafüle: én olyan büszke vagyok rád, márha mondhatok ilyet! :oops:
És gyönyörű babád van, de tényleg.

Panndi: köszi a Babylove-os tippet, lehet hogy megpróbálom azt beszerezni, azt lehet drogériában kapni, az meg van a köv. sarkon.

Én mára kidőlök, meg sem álltam ma, azért nem is jöttem olyan sokat. (Reszkessetek, holnap bepótolom... :oops: ) Megyek eszek rakottkrumplit, most lett kész :oops: :oops: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Gyönyörűek a babaképek!!!

Adraci: hát ez inkább pénz kérdése volt, mint ügyességé. :lol: Mármint a szemüveg. Holnap délelőtt lesz kész és nagyon vagesz kis keretet vettünk. Még sose volt nekem ilyen alakú, a fejformámhoz nem passzolt, de ez valahogy most mégis jó. Majd teszek fel képet holnap. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Hahó!

Petrus! Széééépek! :) És a kaki... :lol:

Böbi, örülök a fejleményeknek, és remélem, még nagyobb öröm ér benneteket: gyors javulás!

Trixi! Remélem, sikerül a normál szülés! De

Zili! Gondolunk rád, jó, hogy befordult a babád!!

Kutyafüle! Jajj, de jó, hogy már otthon vagytok!!! Drukkoltam nagyon! :) És örülök, hogy láthattad az első pillanatokban Rikit! Én nem hallottam felsírni Danót... :cry:

Pumuklii! Köszönjük az infókat ismét!! Olyan jó, hogy mindig megírod ezeket! Mi mentünk volna már a Bartók Béla útra, de ha lehet scan-nelni, és elektronikusan küldeni, akkor maradunk itthon... :)

Tinu! Látod, nem maradsz szemüveg nélkül! :wink:

Nem tudom, mit akartam még írni... Elfelejtettem... De most elszaladok, mert még vannak ébren lévők itthon... :) Jó éjszakát!
Vendég
 


Dóri, hogy bírod a két fiúval?

Tinu, Neked Tünci mennyi időre született?

ÉN Apa útnyilvántartásával küzdök, valami újfajta van, br, borzalmas.
Vendég
 


Böbi! Bocs, hogy ilyen pofátlan vagyok, de felkaptam a fejemet az "útnyilvántartás" szóra. Ilyet kéne gyártanom visszamenőleg, jan.1-től. Már hetek óta mondja akönyvelőm, meg azt is, hogy v.hol le lehet tölteni ilyet, de én sehol nem találom a neten! ..és csak húzom-halasztoma dolgot.. Tudnál segíteni? (Prviben is jó, persze...) Nagyon köszi! :oops:

Kép
szkitty
 
 


Kitty, én egy tábliban kaptam meg, ha dobsz egy e-mail címet, szivesen elküldöm a táblázatomat, remélem, hogy tudod hasznát venni!
De ez nem program, nem számol helyetted, nem tudom, hogy így jó-e neked!

Hajna, iwiw-en írtam neked, de ellszállt, bocsi másoktól, de bemásolom ide:

Bocs, hogy hülyeséggel zavarlak, de láttam az új esküvős képeidet és a csajokkal című képen, jobbról a 2. lányon van egy feket-fehér színű ruha, amire nagyon régóta fáj a fogam, láttam már máson is, de sehol nem kapok.
Meg tudnád nekem kérdezni, hogy hol és mennyiért vette? Nem látok rá sok esélyt, hogy még legyen, de próba cseresznye.
Nagyon köszönöm, üdv

Böbi
Vendég
 


Ildi

Miért üvegből adod neki a tejet? Így sajnos nem fog sokáig menni az anyatejes táplálás. Persze ma már a tápszerekkel sincsen baj, de a tej azért jobb.

Petrus
Aranyosak a képek. Ügyes vagy, hogy segítség nélkül mindent megoldasz. Nekem lesz segítségem, bár igaz is, Apor is ott van. :)

Adraci
Elfelejtettem írni neked, hogy gyönyörű a kép. Nem jutottam még el oda. :)
Mikor megyek orvoshoz? Hát nem tudom. Nem beszéltünk semmit. Szerintem nem ártana, ha a jövő héten megvizsgálna valaki, de lehet már nem leszek egyben, bár szeretnék. :) A héten mennem kell 2 NST-re. Ja, és ne vizsgáljon akárki. Elmennék a Kapus magánrendelőjébe. Remélem nem keltek holnap feltűnést a kórházban, mert folyton be akarnak fektetni, pedig nekem van orvosom aki azt mondta panaszmentesen semmi értelme a kórházban várakoznom. Olyannal íratom majd alá a papíromat, aki tuti nem szól bele a dolgaimban. Mondjuk valamelyik fiatal orvossal. :)

Niki

Örülök, hogy hazaérkeztetek! Nagyon szép a kisbabád. :)

Böbi
Ez borzalmas amit írsz. :( Fogtok valamit tenni?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Pingi

Van aki nem találkozik a nyákdugóval és megszületik a baba. Én sem értek hozzá. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Niki

Ügyes voltál! Mitől volt, hogy rosszul kaptál levegőt?
Én is rettenetesen félnék, ha megtudnám, hogy császár. Abszolút megértettelek.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!

Lányok, honnan tudom, ha a magzatvíz szivárog? Tegnap óta vízszerű folyásom van, színtelen, szagtalan (bocsi :oops: ), eddig ilyen nem volt.
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek! :)

Végre aludni is tudtam! :)

Böbi! Ez a tesód-féle kórházas-dolog naaagyon durva!... :evil:

Útnyilvánt.: Tökéletes lesz! :) Nagyon köszi! E-mail címem a blogban...

Panndi! Hááát, bevallom, fogalmam sincs. Nálam "gombnyomásra" működtek a dolgok -eddig. Olyan volt, mint a Niagara.. :) De biztos vannak itt hozzáértők is ;)

Néztem a tábli elejét. Hát jól eltűntek egy jópáran! ..és nagy a csönd... Itt piszok hideg lett, fúj a szél, és be van borulva. Hátha előcsalogatja ez az időváltozás a "túlkoros" babákat...

Kép
szkitty
 
 


Kutyafüle!Mekkora hajasbaba Riki! Irtó aranyos!! :)

Petra! Le a kalappal. Jól nyomod... :) A zseboroszlánok meg tökéletesek! :)

Anika! Téged meg irtóra csodállak! Ikreket vársz, és ilyen jól bírod!!! :shock: Szerintem kórháztól + dokitól függ, ki mit enged. Ahogy olvastam, Neked egy elég laza dokid van. Ami egyáltalán nem baj -ha mellette lelkiismeretes és alapos, ha kell. Sógornőm egy zalai városban szült, és hiába volt kutya baja, a 34.héten egyszerűen befektették. Azt mondta a doki, hogy egyébként nem vállalja...

Kép
szkitty
 
 


Tegnap elhoztam a laborleletemet. (Anno, 8 éve nem volt ilyen hosszú lista... + egyetlen kémcső vért vettek le, most meg megint 5-t! :shock: )
Kb. minden 2.sor vastaggal van szedve, mert eltér a normálértéktől. Nem is kicsit. Mikor már kezdtem kiakadni, közölte a laboros hölgy, hogy ne izguljak, mert a kb.50 tételből 45-t teljesen felesleges megcsinálni ilyenkor, mivel a terheseknél teljesen másként műxik minden, és semmilyen következtetést nem lehet/ és nem is szabad levonni belőle. Erre én: Akkor minek csinálják? Laboros: "Mert ez a szokás."
Na, ettől vagyok kiakadva. Kicsiny országunkban egy csomó tök felsleges dolgot csinálnak, ész nélkül, mert "ez a szokás"... :evil:

Kép
szkitty
 
 


Böbi: Tücit 2 nappal hordtam túl. Aznap volt NST és vizsgálat. Most épp aznap lesz, mikorra ki vagyok írva. Ha ez az összefüggés, akkor akár holnap is szülhetek. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


kutyafüle grat!!!!:) Hihetetlen kis szép babád van...nekem nagy vágyam a vörös haj,de összehozni nem hiszem,h sikerül(én sötétbarna,párocskám világosbarna,kicsinek szőke..:P)Örülök, hogy jobban élted meg a szülést is..
hát...mi még egyben... napi vizsgálatok, eddigi eredmény, bő2ujjnyi nyitvaság,tiszta magzatvíz,görcs,keményedés,és a dokik szerint bármikor lehet baba:)))én nem is gondoltam volna:D
Este óta akkora szélvihar volt,de nagyon kapálózott,h neh kijöjjön még,jól érezheti bent magát...de mi már úgy várjuk!!!szerencsére engem annyira elkerülnek a mikor lesz már meg kérdés,de szegény párom...szerinte már jól megszedtük volna magunkat,ha minden kérdésért pénzt kapunk...
Kiváncsi leszek ki előzz be...


Kép
lonamisa
 
 


Sziasztok,

Kutyafüle, gratula még egyszer a kis Rikihez nagyon de nagyon aranyos és szép baba!És te pedig ügyes voltál.

Zsüci, a kis Kamilla is édes kis babó!

Petrus, nagyon ügyes vagy az ikrekkel és az akaki nem semmi lehetett ilyet Jázmin is tudott picinek :D .

Ma megyek én is dokihoz kiváncsi vagyok mit mond.
Kitartás mindenkinek, pláne neked Mozza!

Szép napot.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Panndi
nekem annyira szivárgott, hogy pár perc alatt nedves lett egy zsepi, meg a lábamon is csorgott. De simán lehet ennél kevesebb is. Izgi!

Én ma nem nagyon leszek, megyünk egy barátnőmhöz, meg nővéremékhez. Lehet azért bekukkantok majd tőlük.
pumuklii
 
 


Jó reggelt!

Kutyafüle!
Gyönyörű a kisbabád és mekkora haja van!! : )))

Nem sokat aludtam :? Bence óramű pontossággal 3 óránként ébredt, Lucát meg keltettem utána :) Igenám, de Bence védőnő szerint cicifüggő és hajnali 4-kor 2 órán át szopizni akart... :shock: kicsit nehezen viseltem :) de azóta alszaanak, most kezdenek ébredni.

Süt a nap és esik az eső :roll: pedig már ki lehetne őket tenni a teraszra, jövő héten pedig elmegyünk sétálni! Na azt nem vállalom be még egyedül :D

Gyakorló anyukák!
Ha elmentetek otthonról, a kajcsit hogy oldottátok meg?? Termosztáskát használt valaki? Ha igen, milyet?
Ill. vmi jó pelenkázótáskát tudtok ajánlani?

Panndi!
Drukkolok, lehet, hogy szivarog a viz! Egyébként sima lakmuszpapirral meg lehet nézni, ha sárgáról zöldre vált, az az..

Na, valaki nyávog, megyek :)

Pussz
Vendég
 


Petrus: ha elmentünk valahova, én akkor is szoptattam. Nem kellett termosztáska, semmi, csak egy helyiség, ahova el lehetett vonulni szoptati. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Panndi: Én is úgy tudom, hogy papírzsepit kell betenni, és ha az viszonylag hamar átázik, akkor magzatvíz. Drukkolok, hogy Fruzsi tényleg ki akarjon jönni!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Papírzsepi jó ötlet, köszi :)

Most épp azon kezdtem el aggódni, hogy este óta nem mozgott :roll: :roll: Ááá, nem tudom mi van velem, nem voltam én ilyen parázós :?
Vendég
 


Kutyafüle!

Riki csodaszép!!!Micsoda vörös haja van!!!!És gratulálok,nagyon ügyesen viselted a csaszit!!!!Tök jó lenne összefutni Szolnokon!Júniusban megyünk le esküvőre :wink:

Panndi!
Szerintem egyértelműen tudni fogod h magzatvíz!Nekem se úgy folyt el h nagy tócsa,de hallottam a pukkot és aztán folydogált csak ,de tényleg látni h az a magzatvíz!!!Én se akartam elhinni elsőre,de a folyástól meg lehet különböztetni!!!Majd gyere a hírekkel!!!

Kitartás a tábli elején levőknek!!!A hidegfront csak kicsalogat pár babót!!!Dobok táblit is h lássuk ki van soron :lol:

annus11
 
 


Panndi: Én megértelek! Patriknál messze nem voltam ilyen paragép. Most meg a szüléstől is úgy be vagyok sz*rva, hogy az nem kifejezés. És egyébként is végigparáztam az egész terhességet. Ha nem nagyon mocorog Fruzsi, akkor lehet hogy tényleg kifelé indul. Drukkolok!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Jó reggelt! :lol:

én még egyben :D :shock:

Panndi!
ezen én is filóztam, mármint a magzatvizen.... :roll: a betét nem jó, mert eltűnteti gyorsan a cuccot és nem látom mennyi az annyi.... :oops: de kipróbálom én is a zsepit. :D

szombaton lesz melegfront :lol:
Vendég
 


Na egy papírzsepi átázott, a második már nem :roll: Nem lettem okosabb. Viszont Fruzsi felébredt (miután Zsófi rámászott a hasamra és bekopogott neki :lol: )
Vendég
 


Jó reggelt!

Tinu, várjuk a képeket!

Panndi és Vicuska, akkor húzzatok bele!

Anika, hát bizony Portugáliába én is szerelmes lettem...
Most viszont arra leszek kíváncsi, hogy holnap ha visszamegyünk lesz-e vizsgálat, meghogy Marci mennyit nőtt 2 hét alatt. :lol:

Kutyafüle, te pedig megnyugtató szavakat írtál a szüléssel kapcsolatban, mert én már magam sem tudom eldönteni, hogy féljek-e vagy sem... :roll:

Egy porszívózás után indulok a tesómért, ma érettségizik matekból. :evil:

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: