Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!



Teljesen új (csomagolt) Simone delfin ágyneműgarnitúra (paplan+párna+fejvédő) eladó. Ára: 10.000,-Ft Kép




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok!

Annyit írtatok, hogy nem győzöm visszaolvasni!

Vicger: Köszi, én is arra gondoltam hogy több magne b6 kéne, de magamtól nem merem megemelni. Eddig reggel 1-et, este 2-őt szedek. Van ötleted, hogy mennyit kellene?

Kata: Remélem azóta kibékültetek a pároddal és minden rendben.

Tud valaki olyan helyet, ahol fenyőbútorokat lehet jó árban kapni?
Igazából szekrények kellenének. A mostani ami a lányom szobájában van örökölt elemes bútor, de a két ággyal már nem fog elférni. Mivel neki már van egy fenyőágya, ami elég sok helyet foglal, meg a régi kiságya pelenkázóval sem kicsi, jó lenne találni szekrényeket. Előre is köszi!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat írtatok, hogy most tuti nem fogok tudni mindenre reagálni :lol: :lol: :lol:

Nagyon sok hasznos képet tettetek fel, a bundazsákra eddig nem is gondoltam, csak a báránybőr alátétre a babakocsiba.

Bundazsákot hol lehet olcsóbban beszerezni? Mert a 16 az húzósnak tűnik. Mondjuk mi nem az?

Én is gondolkozom, hogy takaró helyett csak hálózsák lesz Nikinek. Bár nem tudom milyen telünk lesz, lehet, hogy még a hálózsák tetejére egy vékony takaró fog kelleni a kiságyba.
Mennyi mindenre kell gondolni :lol: :lol: :lol:

Taranee, én magne b6-ból napi 2x2-őt szedek már a terhesség eleje óta.
De van még pár magnézium készítmény, kérdezz utána a patikában. Állítólag napi 500 mg kellene, a magne b6-ban pedig csak ennek a töredéke van. Lehet, hogy emelned kéne az adagon, de azért kérd ki a dokid vagy a patikus tanácsát is :)

Boldog Anyák napját mindenkinek :)
Vendég
 

 
 

Brumi,köszi,észben tartom,és szólok,ha meg lesz még,mert egyenlőre még vagy 1 hónap mire mindenkitől összeszedjük a dolgokat,aztán kiderül mi kell még.Még jó hogy ti tapasztalt anyukák egy csomó mindenre felhívjátok a figyelmünket,mert én egy csomó mindenre nem is gondoltam,hogy kell.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Boldog anyáknapját mindenkinek!

Fiam már reggel meglepett egy szép tulipáncsokorral. Olyan édes volt, annyira zavarban volt, hogy csak bújt Apa háta mögé.
:oops: :lol:

Rengeteget írtatok, így mindenre nem tudok reagálni, bocsánat.

Süti: Irigykedem a sok jövés-menés miatt. Nekem már most kezd idegörlő lenni, hogy nagyon messze nem mehetünk. Így maradnak Anyuék és Anyósék, esetleg valami közelben lakó barát-barátnő. Múlt vasárnap elugrottunk barátnőmékhez, ahol szintén Andris van, csak 7 hónapos. Mindig viszünk nekik ruhautánpótlást. Neki az első kiscsaj, így mondta, ha babókánk lány, akkor számíthatok a ruháira. Annyira örülök, mert tényleg jól jönnek ezek a felajánlások, sokat spórolhat az ember. Amúgy is rengeteg költenivaló van, főleg az első babáknál.

Nagyon szuperek a bundazsákok, amiket feltettetek, de 16ezer szerintem teljesen irreális értük. Andrisom is télen volt még hordozós és mózeskosaras. Én azt tapasztaltam, hogy ha merevfalú a mózes, akkor elég jól felöltöztetni, alá és rá is egy-egy vastag takaró + a mózes lábzsákja. Így nem fázott. A hordozóba esetleg jó egy ilyen belehúzható zsák.

Bibi: Nekem is megadnád a csaj elérhetőségét? Köszi. :lol:

Ágynemű: Szerintem is teljesen felesleges venni szetteket egy vagyonért. Nekünk is a gumis lepedő, textilpelus fej alá, hálózsák és egy könnyű kis takaró vált be, ha nagyon higed volt. Andris a mai napig párna nélkül alszik. És nem nagyon szereti, ha betakarjuk, így inkább 1 réteggel jobban felöltöztetjük éjszakára, úgyis lerúgja a takarót.

Kép

Kép
hgrita
 
 


[quote="taranee"]S írta:taraneeziasztok!

Annyit írtatok, hogy nem győzöm visszaolvasni!

Vicger: Köszi, én is arra gondoltam hogy több magne b6 kéne, de magamtól nem merem megemelni. Eddig reggel 1-et, este 2-őt szedek. Van ötleted, hogy mennyit kellene?

Kata: Remélem azóta kibékültetek a pároddal és minden rendben.

Tud valaki olyan helyet, ahol fenyőbútorokat lehet jó árban kapni?
Igazából szekrények kellenének. A mostani ami a lányom szobájában van örökölt elemes bútor, de a két ággyal már nem fog elférni. Mivel neki már van egy fenyőágya, ami elég sok helyet foglal, meg a régi kiságya pelenkázóval sem kicsi, jó lenne találni szekrényeket. Előre is köszi!


A Reiter Ferenc utcában az RS-ben van fenyőbútor stúdió, ott sok minden van, nem tudom az árak milyenek a többi bolthoz képest. Az oldalukon meg tudod nézni.

Én találtam egy fenyőbútor boltot, ha jól emlékszem, www.fenyobutor.hu

Itt komódokat néztem, mivel én fiókos komódra vadászom babóca ruháinak.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Bocs, pontosítok:

www.fenyubutorhaz.hu

Kép

Kép
hgrita
 
 


Lányok, aki tud segítsen!!!

Ha valakit tudtok akinek németjuhász kutya kéne szóljatok nekem! Nagyon fontos lenne! 5 éves, őrzésre-védésre kiválóan alkalmas!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok lányok!! Boldog anyáknapját!! Raktam fel új képeket Bexről és babáról!! :) Jól vannak. Mindenkinek boldog babavárást!!
lipót beatrix
 
 


Taranee! Én is napi 2 x 2 MagneB6-ot szedek, de azt mondják napi 3 x 2-t is lehetne. Csak nekem a dokim 2x2-t javasolt, úgyhogy egyelőre maradok ennél!

Lányok, Ti már ennyi mindent vettetek? Én még semmit!! És fogalmam sincs, hogy tényleg mi az ami szükséges... Úgyhogy még át kell gondolnom nagyon a dolgokat.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Magnéziumból akár napi több grammnyit is lehet szedni, ha nincs az embernek veseelégtelensége...
Vendég
 


Szilvi, én 3X2-öt szedek Magne B6-ból, orvosi utasításra.

Kép
kata05
 
 


[quote="boboka"]S írta:bobokaziasztok!

Olyan sokat írtatok, hogy most tuti nem fogok tudni mindenre reagálni :lol: :lol: :lol:

Nagyon sok hasznos képet tettetek fel, a bundazsákra eddig nem is gondoltam, csak a báránybőr alátétre a babakocsiba.

Bundazsákot hol lehet olcsóbban beszerezni? Mert a 16 az húzósnak tűnik. Mondjuk mi nem az?

Én is gondolkozom, hogy takaró helyett csak hálózsák lesz Nikinek. Bár nem tudom milyen telünk lesz, lehet, hogy még a hálózsák tetejére egy vékony takaró fog kelleni a kiságyba.
Mennyi mindenre kell gondolni :lol: :lol: :lol:

Taranee, én magne b6-ból napi 2x2-őt szedek már a terhesség eleje óta.
De van még pár magnézium készítmény, kérdezz utána a patikában. Állítólag napi 500 mg kellene, a magne b6-ban pedig csak ennek a töredéke van. Lehet, hogy emelned kéne az adagon, de azért kérd ki a dokid vagy a patikus tanácsát is :)

Boldog Anyák napját mindenkinek :)


Bundazsákot is lehet az Ebay-ről, meg hálózsákot is ... illetve TKriszta is foglalkozik bundazsákkal, én is tudok segíteni, ha gondolod, keress meg priviben: bundazsákot, 5-7 eFt-ért szépet, újszerűt lehet venni !!! .. nem azt a márkát, a Andi linkelt, de minőségi termékeket!)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="peppino"][ írta:peppinob]Taranee! Én is napi 2 x 2 MagneB6-ot szedek, de azt mondják napi 3 x 2-t is lehetne. Csak nekem a dokim 2x2-t javasolt, úgyhogy egyelőre maradok ennél!

Lányok, Ti már ennyi mindent vettetek? Én még semmit!! És fogalmam sincs, hogy tényleg mi az ami szükséges... Úgyhogy még át kell gondolnom nagyon a dolgokat.


érdemes tematikusan gondolkodni:

-utazás (babakocsi, hordozó, ezekbe téliesítés, pelustáska, hordozókendő)
-alvás, pelenkázás,fürdetés (hol, min, mivel: ágy, ruháknak szekrény, komód, fürdetéshez kád, kifogók, nagyméretű pelenka törölköző helyett nagyon praktikus, jól szívja a nedvességet, gyorsan szárad,fürdetéshez, pelenkázáshoz patikából készítmények (nekünk a Sudocream nagyon-nagyon bejött ... igaz nem olcsó, de nagyon vékonyan kell kenni, és kb 3 kisebb doboz fogy a gyógyszertáriból amíg ebből egy közepes) , textilpelenka (min 10 db)
-etetés: sterilizálás, mellszívó, tejtárolás, esetleg cumisüveg, cumi (mi nem használtuk); 6 hós korától etetőszék
-öltöztetés: body: rövid és hosszú ujjal min 5-5, tipegő min 8, kardigán, kiskabát, cérnasapka, takarók, esetleg pólya, eggyel nagyobb méretben, őszre gondolva pedig: kezeslábas, kesztyűvel, vastagabb sapka, harisnyanadrágok a tipegő alá a hűvösebb napokra )
-"extrák": légzésfigyelő, bébiőr, járóka, pihenőszék stb
-elsősegélycsomag: mullap, alkohol, olaj, alap homeos szerek: láz-és fájdalomcsillapítás, hasgörcsök, hasmenés, hányás, orrspray), lázkúp legalább 2 féle, köptető - és köhögéscsillapító, orrszívóporszívó, lázmérő, Kvitamin, Dvitamin, Sterimar

Anyának: kényelmes, szoptatáshoz alkalmas éjjeli és nappali öltözék, otthonra és elmenősnek :):):), melltartóba eldobható betét(nekem nem kellett) , szoptatós melltartó, főleg császár után: haskötő !!! ez nekem életmentő volt, nagyságrendekkel jobban tudtam ezzel mozogni az első hetekben, mintha nem lett volna rajtam ... bimbóvédő kenőcs : nagyon-nagyon nagy szolgálatot tett, amikor véresre repedt a cici, és később, amikor 1 éves kora körül harapott szopizás közben ... tippem: Avent bimbóvédő: ez egy csodakrém ;) ... nem kell lemosni szopi előtt, nagyon kevés kell belőle, egy tubus bőven elég volt, még maradt is belőle

Nnnna, kb ennyi jutott így hirtelen eszembe, ehhez fogom még én is hozzáírkálni, ami eszembe jut, pl a kórházi pakkba mi kell még :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Halihó, hol vagytok csajok? Kihalt a topic ???? :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Taranee!
Én Magnerotot szedek 2x2-t, recept nélül kapható, több benne a magnézium és könnyebben felszívódik. Ha keményebbnek érzem a hasam, akkor 3x2-t is bekapok. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!
Az én gyerekeim mindig bebújtak a rácsvédő alá, ha begyűrtem a matrac mellé, akkor is kihúzták...
Megyek főzni, szép napot!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!
Én igazoltan vagyok távol :)
Tegnap vettük át a kulcsokat a házhoz, így most nagy a jövés-menés.

Zsófi, már sokat leszek Keszthely környékén,szóval ,ha van kedved, akkor összefuthatunk.


Cora-ba be fogok nézni én is!

Bibi, köszi a babakelengyés infókat!

KépKép
csikipetra
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem, de mindig olvastalak titeket!
Én még semmit sem vettem, de még csak körvonalazódik a listám, hogy mit szeretnék! A mi kis pöttömünk nagyon szégyenlős, mert még nem mutatta meg magát, és a doki is azt mondta, inkább nem tippelget!
kaptam Rubint Réka dvd-t, és talán ma kezdek egy könnyű tornával, mert kicsit felszaladtak a kilók (kb. 7-8 kg plusznál tartok) este már nem eszek kenyeret, és az édességet is csökkentem, bár azt nem is kívántam annyira.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Sziasztok!

Egy gyors kérdés: pl. 19 hét 1 naposan (szóval ebben az időszakban) ti mindennap éreztétek a babátokat?
Mert nekem már kb. 2-3 napja sztrájkol Niki babám. Bár, ha az anyját nézem :lol: én sem voltam valami aktív a három napos ünnep alatt.
Vendég
 


Bobóka, szerintem ez változó. Én a 16. héttől napi 1-szer minimum éreztem, de a 18. héttől már rendszer is van a mozgásban.

Kép
kata05
 
 


[quote="boboka"]S írta:bobokaziasztok!

Egy gyors kérdés: pl. 19 hét 1 naposan (szóval ebben az időszakban) ti mindennap éreztétek a babátokat?
Mert nekem már kb. 2-3 napja sztrájkol Niki babám. Bár, ha az anyját nézem :lol: én sem voltam valami aktív a három napos ünnep alatt.


Boboka: 22. hétben vagyok, de napi max 2-3szor érzem, van olyan, hogy csak 1szer ... ma voltam védőnéninél, szívhangot is hallgattunk, minden rendben vele, csak kicsit lustább ... ha megnyugtat, védőnő meg tudja mutatni a szívhangot !

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Boboka, a 22. hétig rendben van, ha nem érzed mindennap. Megpróbálhatod, hogy mozogsz elég sokat, aztán lepihensz, olyankor gyakran mozognak és megérezni is könnyebb, ha nem figyelsz semmi másra!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


[quote="csikipetra"]S írta:csikipetraziasztok!
Én igazoltan vagyok távol :)
Tegnap vettük át a kulcsokat a házhoz, így most nagy a jövés-menés.

Zsófi, már sokat leszek Keszthely környékén,szóval ,ha van kedved, akkor összefuthatunk.


Cora-ba be fogok nézni én is!

Bibi, köszi a babakelengyés infókat!


Nincs mit: magamnak is pont aktuális volt összeírni, mert még neki nem vettem semmit, és pont ellentétes évszakban lesznek Lillával, tehát ruhában sok mindenre szükség lesz ... meg egészen másak a körülmények: akkor egy 40 nm-es panelben éltünk, most egy kertesházban :) ... ez pl a fürdetésnél sokat számít: most nem szeretnék a nappaliban, az étkezőasztalon fürdetni (ott nem fértünk be a fürdőszobába :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Boboka, az elején én sem éreztem. Most vagyok 23+5. Nálam esténként aktívabb, de vannak napok amikor lustább, és alig mozog.

Én nem szoktam aggódni!
Ha jól emlékszem, én is csak a 20.héttől érzem biztosan ,hogy ez ő.

Úgyhogy no para! :D

KépKép
csikipetra
 
 


Bibi, a szívhangot vagy a köldökzsinórhangot azt én is megtudom itthon hallgatni, tegnap hallgattam, azzal nincs gond hál Istennek.

(a védőnénim meg nem valami kitartóan szokta hallgatni, ha már megvan a köldökzsinórhang akkor már nem is keresi tovább)

Csak kíváncsi voltam/vagyok, hogy nem baj e, ha nem érzem minden nap. Bár most front is van, lehet, hogy azt érzi ő is :!: :?: :?:

Ja, azt el is felejtettem írni, hogy csütörtökön valamivel jól elrontottam a gyomrom (vagyis kicsit össze-vissza ettem mindent :oops: ), úgyhogy csütörtök este rohangáltam róka komázni + a gyomrom is nagyon görcsölt. Minek eszik aki nem bírja :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bibi, majd a TKriszta elérhetőségét elküldöd nekem is priviben?

Vagy, ha nem baj, lehet, hogy a te segítségedet is igénybe venném rendeléssel kapcsolatban.
Vendég
 


Ja, brumi: hétvégén olvasgattam a korábbi oldalakat a fórumon. Akkor írtad az eBay-es vásárlást.
Ha már nem lesz ilyen bolondok háza nálunk ,és, ha net közelben leszek ,akkor lehet fogok tőled majd kérdezni, hogy mit hogyan kell.
( remélem nem veszed majd zaklatásnak :D )

KépKép
csikipetra
 
 


És persze előre is köszi!!! :lol: :oops:

KépKép
csikipetra
 
 


Köszi csajok :)

Igyekszem nem aggódni, csak az volt a furi, hogy már elég korán bejelentkezett a kisasszony, most meg már, mikor jobban "illene" éreznem most meg lustálkodik 8) 8) 8)

De tényleg mozogni fogok én is többet, mert az elmúlt napokban tunyulás volt csak, lehet, hogy ő is ezért lustibb.
Vendég
 


[quote="boboka"]K írta:bobokaöszi csajok :)

Igyekszem nem aggódni, csak az volt a furi, hogy már elég korán bejelentkezett a kisasszony, most meg már, mikor jobban "illene" éreznem most meg lustálkodik 8) 8) 8)

De tényleg mozogni fogok én is többet, mert az elmúlt napokban tunyulás volt csak, lehet, hogy ő is ezért lustibb.


Boboka: akkor meg főleg no para !!!!!!!! ... nem az lényeg, hogy te érezd, hanem ha nincs ilyen készülék, akkor másból nem tudod érzékelni, hogy életben van ... de neked ott van ez, és bármikor meg tudod hallgatni, ha ver a szíve, minden oké;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Ja,és még valami: én is kb 14. héttől érzem, de Lilla ilyen idős korában összehasonlíthatatlanul aktívabb volt a pociban, mint ő ... nekem is fura, és ijesztő néha, hogy miért nem mozog többet ... de a lényeg, hogy életjelet ad, ő lustább, ennyi van :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="csikipetra"]J írta:csikipetraa, brumi: hétvégén olvasgattam a korábbi oldalakat a fórumon. Akkor írtad az eBay-es vásárlást.
Ha már nem lesz ilyen bolondok háza nálunk ,és, ha net közelben leszek ,akkor lehet fogok tőled majd kérdezni, hogy mit hogyan kell.
( remélem nem veszed majd zaklatásnak :D )


Szívesen segítek, akár meg is rendelem neked!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Most megnyugodtam :lol: :lol: :lol: :lol:

Meg egy picit mintha kopogtatna alul Valaki most :) :) Olyan jó lesz majd gyakrabban érezni :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Jó kis termés, próbáltam jegyzetelni :)

Vicger, csini pocod van :)

Brumi, nagyon édes a kép Lilláról!! :)

Kata, remélem kibékültetek!!

Süti, a fagyikehely nagyon csábító!!! Ááááá, azért valamennyire biztos fini volt :) Én egész hétéégn zabáltam, fagyi és hasonlók, de nagyon durván nyomtuk! Rá sem mertem állni a mérlegre még.
A hétvége nagyon jól sikerült Hévízen, jókat kirándultunk meg kóvályogtunk sokfelé, hazafelé a Balatonnál is megálltunk.

Valaki nem jött tegnap du hazafelé Pestre az M7-en? Volt egy baleset és 4 azaz NÉGY órát álltunk, ücsörögtünk a fűben az autópálya mellett... finom volt......

Petra, nektek jól sikerült a hétvége?

Erika, te jó ég, elborzadtam, amit írtál a kislányod osztálytársáról :shock: Felrobbant?? Olvasni is szörnyű :(

Én még nem gondoltam ilyenekre, h paplan, de sztem nem lesz túl sok drága ágyneműje, amíg pici. Az ágy, amit kapunk, hasonló lesz ahhoz, amit Andi és Boboka mutatott már.

De megvettem neki az elő kis ruhát, teljesen egyszerű, kis kék-piros csíkos cippzáros pulcsika, de nagyon megtetszett :D

És nálunk van végre a kocsi és a hordozó!!! Teszek fel képet majd!! :D

floranan
 
 


Sziasztok!

Köszi a sok javaslatot, megpróbálom 2x2re emelni a magnéziumot, csütörtökön úgyis megyek dokihoz, majd rákérdezek.

hgrita: köszi az ötletek, a reittert én is ismerem, a másikat megnézem.

Pici lányom elutazott egy hétre erdei iskolába a Pilisbe. Most izgulok a kullancsok meg minden miatt, meg olyan egyedül vagyok amíg apa dolgozik. :cry:

Kistücsök a pocimban meg bizti érzi, mert folyamatos mozgásban van, mintha vígasztalni akarna. :)

Nagymamámat -akivel együtt lakunk- úgy néz ki műteni kell. Már egy csomó vizsgálaton átesett, még egy rácsos biopsziát is csinálta a Kékgolyóban, de még mindig nem biztos, hogy rosszindulatú daganat van a mellében. De mivel az egyiket kb 6 éve már emiatt levették, most mindenképpen fel kell nyitni a dokik szerint. Nem tudom, hogy 85 évesen én mit lépnék. Ő már nagyon unja az egész hercehurcát.
Bocsi, hogy ilyeneket írok ide, de egy kicsit letört a hír, mert kb. egy órája tudom, és még a nagyival nem közöltem.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Floranan, gratula a kisrucihoz :)

Örülök, hogy jól sikerült a hétvégétek, leszámítva az autópálya melletti ücsörgést.

Várjuk a képeket majd.

Taranee, nagyikádat nagyon sajnálom. Nagyon szorítok, hogy ne rosszindulatú legyen.

Kislányoddal nem lesz semmi gond, ezek az erdei táborok tök jók szoktak lenni. A kullancsot meg tuti, hogy többször ellenőrzik a tanárok.
Vendég
 


Taranee, nehéz helyzet, erőt kívánok mindannyiotoknak. Minden jól fog alakulni, meglátod!

Boboka, lesznek majd képek :)

floranan
 
 


Taranee!

Remélem nagymamáddal minden rendben lesz!

Floranan!

A scrác az öngyújtóját akarta gázpalackról megtölteni a garázsukban(ráadásul 25 palack volt ott)Nem sikerült.....

Bobóka!

nem sokára majd azt érzed, hogy kirúgja a ház oldalát...

Kép
arvaerika
 
 


Köszi Brumi!
Akkor, ha majd aktuális lesz írok vagy hívlak. :lol:

Üdv Floranan!
A lánybúcsú szombati napja elég lájtosra sikeredett, mivel a pénteki macskajajt pihenték aznap. Én nem is nagyon bánom. Ebédeltünk egyet közösen, utána pedig elmentünk a siófoki Galerius fürdőbe lazulni ( én csak lábat áztattam, mert baromi klóros volt a víz)
Este közös vacsi, aztán mi irány haza,ők meg mentek újra az éjszakába.

Erika, tényleg mi ez a horrorsztori a lányod osztályában?

Taranee!! Te meg ne lógasd az orrod!!! kislányod biztos nagyon jól fogja érezni magát, és szerintem a kullancsokkal sem lesz gond, főleg ,ha minden este jó alaposan átnézik egymást ( remélhetőleg a nevelők erre odafigyelnek majd)
Nagymamád elég szép korban van!!! Amíg nincs eredmény ,addig bízzatok a legjobbakban!!! Mi drukkolunk nektek!!!!

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="arvaerika"]
írta:
arvaerika

Floranan!

A scrác az öngyújtóját akarta gázpalackról megtölteni a garázsukban(ráadásul 25 palack volt ott)Nem sikerült.....




Jaaaj... :shock: :( :( :(

floranan
 
 


Uh..........ezek a mai fiatalok...............Hogy lehetnek egyesek ennyire felelőtlenek és meggondolatlanok. Miért nem gondolják végig, hogy mi lehet a cselekedetük következménye?
most a szülőknek vagy a pedagógusoknak a keze közül csúszott ki az irányítás????

:shock: :shock:

KépKép
csikipetra
 
 


Nem tudom lányok, sokat agyaltam ezen a baleseten. Az anyukája próbált neki segíteni, amikor hallotta a kiáltozást, de akkor már a légnyomástól nem lehetett kinyitni az ajtót, aztán meg hallotta a robbanást....de a fiú már előtte megfulladt a füsttől.
felelősség: igen, aki ilyen veszélyes anyagokat tárol, annak ezermilliószor el kell mondani, hogy tudod kisfiam, oda nem megyünk, mert veszélyes....csak hát a kamaszok. Nem tudom, csak a maiak ilyenek-e, az én lányom is többször úgy ment el otthonról, hogy a hajvasalóját bedugva hagyta. Meg vasalásnál valami hirtelen eszébe jut, abbahagyja, de nem húzza ki, aztán elfelejti. Pedig rojtosra beszélem a számat.Akkor miért nem értik meg??????

Kép
arvaerika
 
 


És még valami!

Tudta a fiú, hogy rosszat csinál, mert miután végzett, kirohanhatott volna, csak félt, hogy az apja megtudja, és ezért próbált valamit machinálni a palackon, hogy ne vegyék észre!

Kép
arvaerika
 
 


Ez az egész szörnyű, úgy ahogy van.
A kamaszok nagyon figyelmetlenek, és még sok nem kamasz is.
Sajnos már mindegy kinek a felelőssége :( de az anyja/apja biztos emészti magát.
Mondjuk érdekes, hogy miért juthatott hozzá, és miért volt ott annyi palack?
Én úgy félek a gázpalacktól, hogy csak na.
:(:(:(

floranan
 
 


Boboka: küldtem privit

Petra: okszi, hívj nyugodtan ;)

Flora: köszi, Bibi nevében is :)

Erika: :shock: :shock: :shock: :cry: ... ez borzasztó ...

Tara: még nincs meg biztosan a rossz hír .. nem tudom ,én mit lépnék hasonló helyzetben, ilyen idősen ... :cry:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok lányok!

Sajnos csak a nagyon dúrva és extrább dolgok maradtak meg a fejemben, bocs, ha valamire nem reagálok!!

Erika!

Bocs az afp-s miatt, rájöttem utána hogy Vicger-rel tévesztettelek!! :)
A robbanásos dolog nagyon dúrva, bele sem merek gondolni :(

Taranee!!

A lánykáddal nem lesz gond, a nagymamis ügyet teljesen át tudom érezni, mert bár nem laktunk mamimmal, de anyukámék közvetlen szomszédja volt és így 20évig az enyém is. És már csak volt sajnos, mert nőnapon meghalt, mert engedte magát megoperáltatni egy tüdő daganattal. Ilyenkor nagyon nehéz dönteniük, de muszáj rájuk hagyni a döntést. Ő 77 éves volt :(

Floranan!!

Lesz kép a ruckóról? Mi most voltunk a szüleimnél és kaptunk tesómmal közösen egy rahedli ruhát, ( mindkét baba lány, csak ő 3 hó-val idősebb).

Csajok!

Mit szóltok a Retrus Ruby kocsihoz. Találtam egy nagyon szépet, állítólag használt, én nem láttam rajta :) 22.500- szerintetek????

A választ már csak holnap látom mert indulok oviba!!

Puszi

Ja és tök jó anyáknapjám volt, kaptam a manókámtól olyan kiakasztós virágot amire már 2 éve vágytam. Persze apuci segített neki fizetni, de annyira figyelmes és hallgatózik, hogy állítólag ő mondta,hogy nekem az kell :D

Kép
babcika
 
 


Lányok, este megpróbálok feldobni képet a kocsiról, hordozóról, meg a pulcsiról is.
A többi kisruha, amit barátosnémtól kaptam, szinte mind kék és fehér rugi meg póló.

floranan
 
 


Most kaptam meg a vérkép leletemet, gondoltam hogy ennyire car lesz:
Hgb: 105
hematokritHCT):0,32

Lett vkinek ilyesmi érték? Én már 2 hónapja kérlelem a dokit, hogy adjanak már beutalót , mert januárban voltam utoljára, de nem adtak azzal, hogy ráér és még nem esedékes. Tudtam, hogy vérszegény vagyok, így már egy hónapja szedem a vasat magánszogalomból(pedig ilyet tilos). Mi lett volna, ha nem szedem??? Egy rohadt vérvételre nincs lóvé? Azért ez elkeserítő!!!!

Kép
arvaerika
 
 


[quote="babcika"]S írta:babcikaziasztok lányok!

Sajnos csak a nagyon dúrva és extrább dolgok maradtak meg a fejemben, bocs, ha valamire nem reagálok!!

Erika!

Bocs az afp-s miatt, rájöttem utána hogy Vicger-rel tévesztettelek!! :)
A robbanásos dolog nagyon dúrva, bele sem merek gondolni :(

Taranee!!

A lánykáddal nem lesz gond, a nagymamis ügyet teljesen át tudom érezni, mert bár nem laktunk mamimmal, de anyukámék közvetlen szomszédja volt és így 20évig az enyém is. És már csak volt sajnos, mert nőnapon meghalt, mert engedte magát megoperáltatni egy tüdő daganattal. Ilyenkor nagyon nehéz dönteniük, de muszáj rájuk hagyni a döntést. Ő 77 éves volt :(

Floranan!!

Lesz kép a ruckóról? Mi most voltunk a szüleimnél és kaptunk tesómmal közösen egy rahedli ruhát, ( mindkét baba lány, csak ő 3 hó-val idősebb).

Csajok!

Mit szóltok a Retrus Ruby kocsihoz. Találtam egy nagyon szépet, állítólag használt, én nem láttam rajta :) 22.500- szerintetek????

A választ már csak holnap látom mert indulok oviba!!

Puszi

Ja és tök jó anyáknapjám volt, kaptam a manókámtól olyan kiakasztós virágot amire már 2 éve vágytam. Persze apuci segített neki fizetni, de annyira figyelmes és hallgatózik, hogy állítólag ő mondta,hogy nekem az kell :D


Megnéztem a Retrus Rubyt: ha nem kell tömegközlekedned vele, akkor szuper jó ... a súlya miatt mondom, hogy buszra emelgetni nagyon nehéz lenne !!! ... masszív kocsinak tűnik, de ezzel együtt nehezebben manőverezhető azáltal, hogy az első kerék nem bolygósítható ... nagy a bevásárlókosár, ez is pozitívum ... viszont összecsukva elég nagy, be fog férni a kocsiba ???

ár:

ez vadiúj:
http://www.globalplaza.hu/uzlethaz/sava ... -babakocsi

ez használt, Pest megyében:
http://www.expressz.hu/baba-gyerek/baba ... -14129150/

Ha az, amit találtál, ott van a közelben, szerintem elfogadható ára van, én alkudnék 2 ezer forintot belőle :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Boboka
Én még most se érzem mindennap Imolát :wink:

Bibi
Köszi a listát!

Petra
Óvatosan a költözéssel!

Erika
:cry: :cry: :cry: :cry:

Babcika
Barátnőmnek van Retrus kocsija :wink:
Nagyon szereti...
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?