Új privát üzeneted érkezett!

Sün Balázs: épp az előbb félálomban jutott eszembe, hogy eltévesztettem, és persze, hogy Nikihez gratulálok. :oops: :oops:

Vucuska: neked is gratula az ikrekhez, szép súllyal születtek, még ha a képen tényleg olyan picikének tűnnek!

Szofi: hát a keret tört el, de a pillanatragasztó nem fogja meg, olyan vékony a fémváz.

Dóri: drukkolok a tejcsihez! Igyál sokat és fejjél esetleg. JA, és pihenj minél többet. :wink:

Nekem mindig este a nehezebb - fájás, keményedés. Pedig annyira nem akarok éjjel szülni. :? Minden éjjel azon drukkolok, hogy legyen már reggel. Most is. Főleg a szemüveg miatt.
Na gyorsan vízszintbe helyezem magam.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tudom már, mit akartam még.
Vanniékról semmi hír??? Nem tud róluk senki semmit?

Kép
Kép
tinu
 
 


Gratulálok a kis Hannához, gyors felépülést és sok tejcsit kívánok Anitának!! Én is odaítélném a leggyorsabban szülő anyuka címét neki, nagyon ügyesek voltak a kis Hannával!!

Kissé megkésve, de azért nagy szeretettel kívánok mindenkinek örömteli anyák napját, biztos vagyok benne, hogy minden leendő és már gyerekes anyuka nagy napja volt a mai.
Egész hétvégén tettem-vettem és hát nagyon fáradok, be vagyok dagadva, fájnak az ízületeim és hát néha a kis babám sem hagy pihenni. De fájást még nem nagyon éreztem, vagy legalább is, nem tudtam beazonosítani.. :roll:

Na meg állandóan sírnék, minden apróságon elpityeredem, például Annus blogját végigbőgtem, annyira tetszett. A hormonok nagyon működnek és hát nem tudok mit tenni ellenük, meg hát nem is akarok.. És hát, ha arra gondolok, hogy ha minden igaz jövő hétvégén már láthatom a kislányom, akkor mindenem összeszorul és sírnom kell… Kedden újra CTG és ha semmi nem változik, akkor pénteken indulunk befeküdni…

Vucuska, gratulálok, emlékszem még rád, bár én is bolygó lélek vagyok, néha vagyok, néha meg nem. A babák tündérik!!

Nagy gratula Sün Balázsnak, és neki is gyors felépülést és sok-sok tejet, hogy a kis Niki nagyra nőjön!!

Dóri, majd küldjék képeket a kis Daniról, olyan kíváncsi vagyok.

Könnyű éjszakát mindenkinek, legyen az babázás, szülés vagy pihenés!

Kép
kovzsuzska
 
 

 
 

Tinu

Sajnálom a szemüveget. Én is izgulok éjjel mindig nehogy elmenjen a magzatvíz mikor a wc-re megyek. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Vucuska!Én is emlékszem Rád! :D
Gyönyörűek a babák! :) Gratulálok,és jó egészséget kívánok!

Tinu!Nyugi,ma éjjel még nem szülsz,és holnap meg tudod már csináltatni a szemcsit. :)
Nálunk Apáét is kell csináltatni(szintén eltört :( )
Vannit én is hiányolom,de gondolom lefoglalja Őt Marci. :D

Dóri!Szorítok,hogy legyen tejecske,és Danó szépen egyen!
Okoskodni nem szeretnék,hiszen Te már duplán anyuka vagy! :D

Jóéjt!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Vucuska!
Naná h emlékszünk...kár hogy eddig nem jöttél!!!Remélem h ezután sűrűbben látunk itt is!!!!Tábliba visszateszlek,de ha eltűnsz kiveszlek megint :wink: :lol: :lol: :lol: Ezt vedd fenyegetésnek :lol: :lol: :lol:

Tinu!
Ezek a dolgok is ilyenkor tudnak eltörni...

Dóri!
Szopival minden oké lesz!A család hogy fogadta a picit?Remélem pár dolgot átvettek tőled!!!Elég neked a 2 gyerek is :wink: :lol:

Hát én is nagyon hiányolok 1-2 ebert,a babás táblázatból szinte mindenkit :lol: Csak én vagyok ilyen függő :oops: :lol: Pontosítok,csak nekem vanmindig mondanivalóm :lol:

És egy jó hír!Izától mit kaptam anyák napjára,na mit!Csak 1szer keltünk éjjel!!!!Ettünk 9körül,aztán fél 2 és most 6elött picivel.Igaz éjjel nehezebben aludtunk el,de végre én is aludhattam egyhuzamban 2 óránál többet :lol: :lol:

Viszont az uram teljesen elfáradt...ő még alszik...csak azt nem tom mibe fárad el :shock: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

sün balázsnak gratulálok, jó egészséget nekik :)
Vendég
 


Sziasztok!

Anika!
Én az adott értékek egyikéről sem tudom, hogy mit jelent!
Felvilágosítana valaki??? Annyi tiszta, hogy a méhszáj állapotára utalnak a számok, de innentől hosszú szünet! :D

Vucuska!
Bár mi nem találkoztunk, de azért én is sok szeretettel gratulálok a Babákhoz!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Sün Balázs! Nagy gratula Nikihez! Mielőbbi felépülést neked! Majd írd meg hamar mi és hogyan történt veletek!

Szombat este elég erős joslóim voltak megint, de elaludtam és elmúltak. :) Ráadásul az én kicsikém már nem magyon férhet odabent,mert amikor elkezd mozogni gúvadnak a szemeim. Ráadásul elkezdtem egész lent is érezni, szurkál, nyom, kapar. Néha olyanokat csinálok amit Annus is írt anno, hogy menet közben olyan érdekes mozdulatokat teszek, összerándulok, biztos totál hülyének néznek az emberek. :)

Na megyek, ma délelőtt beíratom a gyerekemet az oviba. :lol: Olyan nagylány.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Trixi!
Azt hiszema blogban fennvannak ezek az értékek,még anno Anita tette fel h mi mit jelent...

Reny!
Huu,az izgi!Én nem is tudom mikor kezdtem el érezni a szurka piszkát...35 v 36.hét...passz. :wink:

És varrat nélküli vagyok!!!!Doki bácsi mondta h nagyon szép,a méhem is összehúzódott :lol: Na meg a kötésemet már tegnap elhagytam...már csak a szentlélek tartotta 2 napja...az asszisztens kérdezte is h hol a kötés,mondta a doki h azt már elhagytam :lol: De erre már nem is kell,lehet zuhanyozni is végre!!! :lol:

annus11
 
 


Trixi!
Méhszáj:
3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi
2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi
1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi
3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt
3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt
3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj
1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

annus11
 
 


Jó reggelt!

Vucuska,
gyönyörűek a babák, gratulálok!!

Kicsit megijdetünk az este.Egyszer csak 20 perces fájások aztán 2 ilyen után 5 perc lett.Na mondom akkor még várunk egy kicsit és ha még lesz egy pár 5 perces akkor irány a kórház.Erre fogtam magam és bealudtam. :shock:
Ma reggel meg semmi, csak nyákdugó még mindíg.
Csajok,
az normális hogy a fájások közben babóka majd szét szaggatott.Ide-oda mászott,rúgkapált.A fájások közt is, de a fájásokkor még erősebben.Nem akarok ma menni sehová, mert holnap reggel nst meg labor.Remélem addig kihúzom.

KépKép
harhaj
 
 


Jó reggelt!

Anika!
az első a méhnyak hossza, a 2. a külső, a 3. a középső és a 4. a belső méhszáj tágassága.
a 2111 azt jelenti, h 2 ujjnyi a méhnyak, és mind3 máhszáj 1 ujnyira nyitott.a 0 az azt jelenti h zárt.
de látom Annus megírta. :lol:
és ez a sorrend lefelé a szülés közeledtét jelzi, ha jól értelmezem? :roll:

Vucuska!
gratula az ikrekhez!tündériek :D

Mozza!
mi is rásegítünk:kertészkedem sokat, hajolok..stb.meleg fürdő(nem forró), kex....homeós bogyók és málnalevéltea :D

ma reggel se érzek semmit :roll:

Tinu!
azért próbálj szemüveget szerezni :)

Annus!
milyen ügyes a kicsi lányod :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

SOK BOLDOGSÁGOT SÜN BALÁZSÉKNAK! GRATULÁLUNK NIKIHEZ!!! :)

Grétinek meg utólag is boldog szülinapot! :)

Harhaj! Nekem is borzasztó egy éjszakám volt! AZt hittem,hogy most aztán tényleg szülés lesz belőle. Szinte semmit nem aludtam hajnal 5h-ig. Fél 5h körül már folyamatos görcseim voltak + Babóka ezerrel rugdosott. Furi volt, mert szülés előtt - tudtommal - nem szokták a babák átrendezni az ideiglenes lakásukat... Ráadásul nekem az előző 3nál semmi ilyesmi nem volt... Aztán kipróbáltam az általatok javasolt melegvizes zuhit, majd totál kimerülve beestem az ágyba,és aludtam fél10h-ig. :oops: (Még jó, hogy ilyen rendes férjem van, és elvitte a gyerekeket a suliba... )Most is nagyon furcsán érzem magam. Egyrészt a fáradtságtól szédelgek, másrészt majd' leszakad a hátam. Hát, nem tudom, mi lesz ebből, de nem szeretnék egymás után sok ilyen éjszakát, az tuti... Meg egyébként is ma ügyeletes a dokinéni, így pont ideális lenne... :)

Mi van a Többiekkel???

Kép
szkitty
 
 


..és természetesen VUCUSKÁÉKNAK IS NAGY GRATULA!!! :)

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok! Babás tábliból én is itt vagyok mindig, csak most tényleg 2 gyerek van... Meg szopigondok... :cry: Azért remélem, ha ma többet pihenek, és nem ücsörgök sokat itt (bocsánat!), akkor helyrejövünk... :roll:

Mindenkinek szép napot! :)
Vendég
 


Reny, Harhaj, közeledik a ti időtök is! :)

Mozza???

Nincs vki, akinek szüksége van málnalevél teára? Én beszereztem, de nem volt rá szükségem... :cry:

Meg van gátsebre körömvirág kenőcsöm is. De az lehet, hogy itthon is elfogy.
Vendég
 


Sziasztok!

Máshová írok rendszeresen, de azt hiszem itt tudtok nekem használható infókat adni. Látom van itt köztetek, aki a SOTEII. szült a hetekben. Én is ott fogok valamikor mostanában, de nem vagyok benne biztos, hogy be tudok menni kérdezősködni még azelőtt, hogy szülni mennénk. A dokim külsős, szóval nem is voltam még ebben a khban 1x sem :lol: Az előző gyerkeket még a Schöpfiben szültem , ahová a végén már elég sok cuccot kellett bevinni a babák ellátásához is. Kérdés: Ide mit kell vinni? Pelenka, fürdető, kenőcs, ruha, stb? 11 éve amikor az első gyerkőc született, még semmit nem kellett vinni, mindent adtak 3 éve meg mindent mi vittünk oda. Itt mi a helyzet?
Előre is köszi a segítséget: iloly
iloly
 
 


Annus, Vicuska

Köszönöm!
A középsőről nem tudtam. Pedig logikus. :)


Voltam ma védőnőnél. Körülbelül 3 kilósak a babáim, úgyhogy meg szabad születniük. Én még egy hetet szeretnék várni.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Vucuska
gratulálok én is. Nagyon szép babáid vannak, és milyen nagy súllyal születtek.

Anika
Félreértettél, én nem úgy gondoltam, hogy ikerszülés=császár. :-) Nekem 3 ikres ismerősöm van, ebből 2 kapásból császárt akart, 1 természetes úton szült. Szóval le a kalappal, aki megpróbálja normál úton. Nem tudom mit mutatna egy országos statisztika...

Dóri
hajrá szopi téren! Gátsebre jó a körömvirágkenőcs? Pont vettem múlthéten, mert a régi már lejárt. Én cicire kentem, amikor kezdeti mellgyulladás jelét láttam. + svéd csepp rá, nem is gyulladt be soha.

Én is olyan szarul alszok éjszaka, sehogy se kényelmes. Meg én is végigizgulom, hogy csak ne éjszaka...
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Harhaj, Vicuska: nekem is azt mondták, hogy szülés előtt a babák kicsit megnyugszanak, belassulnak, nem olyan aktívak, mint máskor. Megint jó kérdés, hogy mihez képest... Szerintem Anitának nem is volt ideje ilyenen gondolkodni. :lol:

Hihhetetlenül nagy csuklás megy a pocakomban. :D

Én is 2111 vagyok, már ki tudja mióta.

Szép napot!

Kép

Kép
adraci
 
 


Szia Iloly!

Én sote2n szültem.
Ruhát nem kell vinni a babának illetve a köldökápoláshoz is adnak mindent.Ami kell az pelus,popsitörlő és kenőcs!

Van amúgy kórházas topic is,ahva sokat írtam h milyen a kórház.A szobák,a szülőszoba stb.Ha gondold ott próbáld visszakeresni.Szerintem újra leírni nem lesz most időm,de ha van konkrét kérdés akkor válaszolok!

Csajok amúgy front van,ne csodálkozattok semmin!!!
A többi kismami is eltűnt.....remélem az utolsó heteket használják ki :wink:

annus11
 
 


Ja Izának esze ágában nem volt lelassulni....na de olyan kis izgága idekinn is :lol: :lol:

annus11
 
 


Iloly!

A szülészetek,kórházak,azon belül pedig a IIes női klinikás mamák élményei 387.oldalon és környékén találsz hasznos infókat!Megnéztem mikor voltunk a szülőszoba látogatáson,így könnyen visszakerestem hova írtam le :lol:

annus11
 
 


Azért írtam én is Annus, hogy mihez képest lassul le...
Még vannak ilyen jó kis hiedelmek, hogy beduzzad az arc, ajak, végtagok. Most a család ezeket várja rajtam... :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Annus!

Köszi a gyors választ! :)
iloly
 
 


Szép napot mindenkinek!

Dóri, biztos lesz elég tejci, szorítok!

Mozza, elment a férjed végül v sikerült átszervezni a programját?

Már 4-e van, lassan beindul a babaeső, elvégre sűrű a tűblázat eleje, nem? Úgy rémlik, hétvége fele telihold is lesz... Kíváncsi vagyok.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Szombaton lesz egész pontosan telihold!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Dóri,
biztos lesz tejcsid elég Danónak, majd beindul szépen lassan! Egyik bnőmnek kb. 3 hónapos korban elment a teje a sok idegeskedés meg stressz miatt, de a védőnénije bíztatta, hogy fejjen, igyon sokat és nyugi, pihi - most 8 hónapos a kislány, és van tejcsi bőven!! Szóval be fog az indulni :wink: :)

Jó, hogy Annus meg Dóri vagyogattok, mert épp azt néztem, hogy mire én megszülök, addigra mindenki már szinte túl lesz rajta, aztán itt elirogathatnék magamban :shock: :lol:

Szofi,
köszi, jól vagyunk, 1-1 kósza jóslófájástól és 20-as méhtevékenységtől eltekintve nem sok minden van, de még maradjon is a kisasszony egy darabig :) 8) Szombaton úgyis esküvőre megyünk.
Remélem Nálatok is minden okés, Csanád szépen hízogat :wink:

Vucuska,
szép babáid vannak Neked is nagyon, és milyen jó kis súllyal születtek!!!

Anika,
nem semmi, hogy 3 kiló körüliek az ikrek!! Jó nagyra híztak odabent! el is felejtettem írni, hogy szombaton voltunk lent Dunaújvárosban, a párom nagyszüleinél.

emese1979
 
 


Annus!

Köszönöm az infot. Így kiderült, hogy nekem össze-vissza írkáltak!
Kezdtük 2000-el, majd 2111 lett, most meg 2100-at írtak!
Gondolom visszafelé nem haladhatunk! :)

Ma mentem szerda helyett NST-re, meg UH-ra a fájások miatt, és hogy nekiindulhatunk e a császár után a normál szülésnek!
A hegem 4,5 mm, uh szabad a pálya! A babó már most nagy, uh csak ez lehet az akadálya a dolognak... :( 3237 gr, és 49 cm...
Mi lesz még a terminus végéig??? :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Előszöris: Gratula Vucuskának! Én is emlékszem ám rád! Édik a manók! :D

Folytatásos novellám következő fejezete következik:
Nos, reggel orvosi konzílium....nst, flow, amnio, uh....baba tökéletesen jól érzi magát bent, víz átlátszó, 2111vagyok, fájások továbbra is nagyok és sok van....de nem rendszeres.... :?

A dokik ítélete: kapunk még 1 hetet....azaz simán 2 héttel engedélyezik a túlhordást!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Vérnyomásom alacsony, cukrom nagyon alacsony....áll. ez most kimondottan jó nekem, mert én sem vagyok rizikó faktor.
Nem indítják meg. Várunk.
Méhlepény: 2. fokban érett
BPD: 96mm (hogy fog kiférni??????)
A magzatvíz tele van a máz darabkáival....kismanómról már totál leázott a máz....jó ráncos kis maszatka lehet már...

Férjem full idegbeteg....most egy amerikai dokinak küldte el az összes orvosi leletet....a válasza: egészséges, 30-on aluli kistermetű, fehér anyáknál 14 napos túlhordás még normál 28 napos ciklusnál is normális. Szóval benne van a pakliban, hogy pontos fogamzás időpontnál 42 hétre születik a baba...

De erről annyira keveset hallani/olvasni.....ezért voltam/vagyok tiszta para.... :?
A kórházban van 2 sorstársam, akivel minden hajnalban ö.futok, mind2 a 42. hét végén van és semmi változás... :?
Szóval férjem nem mer elutazni. Emiatt full bűntudatom van, jól bekavartunk a munkájába...kicsi lányom már most extra figyelmet követel.

Vicuska!
2111-gyel még lehet szexelni? Nem mintha most annyira ezen járna az agyam, csak ezzel az 'eszközzel' már nem merném siettetni a dolgokat....(pláne, hogy vérzek folyamatosan :? )
Neked mit mondott a dokid?

Kép
mozza
 
 


Sziasztok, sok boldogságot at újdonsült anyukáknak és a piciknek.
Anika, valaki írta, hogy középső méhszj. Olyan nincs. A cervix score négy számjegyű értéke a következő adatokból áll össze:
első számjegy- nyakcsatorna hosszúsága cm-ben-
második számjegy: külső méhszáj tágassága
harmadik számjegy: nyakcsatorna tágassága
negyedik számjegy: belső méhszáj tágassága

utóbbi 3 ujjnyi megjelölésű.
Norm eset- 3 cs hosszú nyakcsatorna, zárt méhszájak és nyakcsatorna is teljesen zárt= 3000
Ha rövidül, de zárt, akkor 2000, 1000
Ha rövidül és kezd nyílni, 2100, 2111, 1100 stb.

norm hossz, de nyílik 3100, stb
ha az nutolsó számjegy már nem 0, közel a szülés.

Képzeljétek, bébim a 39. héten farfekvésből fejvégűbe fordult, de sajna kórház akkor is a szülésig....

Kép
Kép
zili
 
 


Trixi,
ez jó hír, mármint hogy mehet a természetes szülés!! mondjuk ha picit előbb jön Peti, akkor nem lesz még akkora baba, hogy ne férjen ki!

Mozza,
én azért nem mernék szexelni nyitott méhszájnál, mert a fertőzések szabad utat kaphatnak, nem?
A lényeg, hogy a babócával minden rendben van! Kisasszonynak jó kis vackot készítettél odabent! :)

emese1979
 
 


Mozza!

Szerintem ne aggódj a 2 hét túlhordással!Amúgy is azt szokták mondani h a babák csak 15-10% -a születik a kiírt napon,a többi +/- 1-2 hét!!!Ha a magzatvíz oké,a lepény oké,a baba odabenn jól van akkor nem kell beindítani!!!Elindul ő kifelé ha itt az idő! :wink:

Férjed mlost már tényleg ne utazzon!!Persze csak ha van rá mód!
Az én uramnak most pont nagy munkája lenne...folyton hívják h na megy akkor kedden...de hát nélküle is csak boldogulnak már... :roll: Majd jövőhéten valószínű már megy...nem akarom h aztán baszogassák...de hát nem tehet róla h Iza most született!Amúgy is tudták h mikorra várjuk a babát,ez van :wink:

Sex:hát a fertőzés veszély miatt elméletileg már nem lehet...akkor inkább meleg zuhany :lol:

Trixi!
Ez jó hír!!!!Remélem h sikerül normál úton szülnöd!!!Drukkolok!

annus11
 
 


3 cs= 3 cm

Kép
Kép
zili
 
 


Zili!
Gondolunk rád és drukkolunk!Akkor teis normál úto próbálod ugye?Annak nincs már akadálya?

annus11
 
 


Én is remélem, csak a méreteitől félek, mert 3,5 kg-tól, már nem engedik!!!
És már most is 3237gr. Ha kivárja az idejét,akkor nagyobb lesz, mint 3,5 kg! :(

Már gondolkoztam rajta,hogy indítani kéne, de nem akarom mesterségesen. Ha itt az ideje,akkor úgyis kijön magától.

Csak az az egy bajom, hogy a dél-pestiben ha császár van,akkor nem lehet bent az Apa!
Az első a SOTE-n volt, és ott mellettem ülhetett (a fejemnél) végig!
Annyira megnyugtató volt, hiszen így ő sem csak egy ismeretlen csomagot kap a kezébe, hanem tudja, hogy mikor mi következik, és mehet a bébivel a kötelező tisztálkodásra! Azt mondta, hogy tőle bizony nem fogják elvenni addig sem, míg én még nem kelhetek fel, és nem foghatom meg!!!
:D :D :D
Így most megint csapdába kerültünk! Menjek vissza a dokimhoz, és beszéljek vele, vagy bízzam a sorsra a dolgot???
Nem tudom mit csináljak!
Nehéz döntés!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Anita, Sün Balázs, Vucuska, kicsit megkésve :oops: , de annál nagyobb szeretettel gratulálok mindhármótoknak a babákhoz, kívánok minden jót, sok tejcsit, jó egészséget és (amennyire lehet) nyugodt éjszakákat!!! :lol: :lol:

Mozza, kitartás, ha odabenn minden rendben, akkor 2 hét nem vészes, ez a normális túlhordási határ!

Gyors helyzetkép rólunk: minden rendben velünk, Kamilla igazán jó kislány (bár mostanában egyre több időt tölt ébren, amikor elvárja, hogy szórakoztassuk) :lol: :lol: , tejcsi is van bőven, az első héten 22 dkg-t hízott a kisasszony, ami sztem szép eredmény... Átlagban négy óránként eszik, éjszaka csak egyszer, és imád fürdeni!!!! :lol: :lol: (az apja máris úszóbajnoknak neveli)

Na megyek, a királylány felsírt...

Puszi mindenkinek, Zsüci és Kamilla

Ui.: friss sztárfotók a blogban!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Mozza: Hát ez tényleg nem semmi, hogy ilyen jól érzi magát bent a baba. Én elhiszem hogy türelmetlen vagy, Én is az lennék, de mennyire :shock: De a legjobb amit tehetsz, hogy az orvosokra és a kiscsajra bízod Magad. Majd Ők előbb-utóbb elintézik a dolgot. Mégiscsak jobb lenne, ha magától indulna be a szülés. Drukkolok, hogy így legyen...
A férjednek meg sajnos nagyon rossz időpontban van ez a munkája, dehát végülis egyszer születik első gyereke az életben. Dolgozni még dolgozhat eleget :wink: (Emiatt most ne legyen bűntudatod, van elég más lelki dolog amivel most foglalkoznod kell.)

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Pfúúú,
fájdogálok meg ha felállok hirtelen megindul még mindíg valami nyálkás cucc.Ez még lehet nyákdugó?Mert nem darabos hanem mintha feloldódott volna egy kicsit.Bocsi,hogy felhozom a dolgot, csak egy kis megnyugtatás kéne, hogy semmi gond.Párom már idegbeteg.Be akar vinni a kórházba.Én meg tiltakozom, amíg lehet itthon akarok szenvedni.Semmi kedvem a kórházhoz, elég lesz abban a 3-4 napban bennt feküdni.Már nem tudom hogy győzzem meg hogy még nincs semmi,de jó lenne ha abbahagyná ezt a "hisztis picsa" dolgot, mert nagyon idegesítő. :x

KépKép
harhaj
 
 


Sün Balázsnak és Vucuskának gratulálok így utólag is a babákhoz!!!
Sün Balázs: remélem már minden rendben a műtétek után!

Annus: a Te Izád egy tündér! Nagyon aranyos baba, és jól nyomjátok a napirendet és a szopit is! Tudom már sokan hozzászóltak, de a körmöcskéket Én is megpróbálnám megoldani. Hogy lehessen kesztyű nélkül a kisasszony, és "használhassa" a kezecskéit. Annak idején Én is le tudtam tépegetni Patriknak a körmeit.

Zsüci: Jó, hogy ilyen jól elvagytok Kamillával. Megyek is és megnézem a képeket a blogban.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Harhaj,
szerintem tök aranyos a párod, hogy így aggódik Értetek :
Ha rendszeres fájásaid nincsenek, meg magzatvíz még nem ment el, akkor úgyis hazaküldenének sztm. Nincsen fogadott szülésznőtök, mert érdemes lehet felhívni őt, és akkor párod is megnyugodna :wink: :)

Zsüci,
Kamilla még mindig egy tünemény! De jó Nektek, hogy éjszaka csak egyszer kelt :)

emese1979
 
 


Harhaj!
Szerintem az még mindig a nyákdugó...nem adok neked már túl sokat...1-2 nap max!

Zsüci!
Kamilla már milyen nagy baba!!!Bár a héten mi is 2 hetesek leszünk :shock: Mi ma mérlegelünk...kíváncsi vagyok!Bár majd szerdán lesz a mérce h 1 hét alatt mennyit hízott!Iza is imád fürdeni!!!Csak akkor sír ha kivesszük,pedig rögtön törcsibe megy :roll: De amíg a vízben vanmeg se mukkan!Nektek leesett már a köldökcsonk?Nekünk még megvan...

Trixi!
Nálam se volt benn a férjem...de legalább tudtam h Izát rögtön vitték ki neki,ott volt a szomszédban :wink:

Sissy!
Jaj amúgy nagy kézi munka folyik nála!!!Ha elmúlik ez a hasfájás akkor nem lesz rajta,mert csak akkor marja magát ha bedühödik :wink: Tegnap se volt rajta egész nap.Talán javul a helyzet...de nem akarom elkiabálni!

annus11
 
 


Kép
Imádom :oops:

annus11
 
 


Zili

Nekem is gyanús volt, mert én még nem hallottam középsőről. :)
Köszönöm.

Adraci
Akkor előrébb jársz mint én, bár tudjuk ez sem jelent semmit. Nekem az orvosunk nézte jó 5 nappal ezelőtt: c-3110

Mozza
Nem szabad aggódnod, ha odafigyelnek rád. Apornak sem volt már semmi magzatmáza, hullott a "hó" az ultrahangon, érdekes látvány volt. Biztos magzatmáz nélküli hosszú körmű babád lesz.
Nem olyan nagy az, kifér. :) Apornak 100 feletti volt. Múlt héten a lányoknak 90 és 92. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Annus!
Az az igazság, hogy amilyen előzményeink vannak, mindketten igényelnénk, hogy együtt lehessünk. Ez mindkettőnknek megnyugvás lenne!
Éppen tegnap éjjel jött megint elő a kisfiunk, aki hamar született, és nem is élte túl!Elég stressz ez a Páromnak, és azt gondolom, ez mindkettőnknek kell, és jár az élettől!
Együtt szeretnénk átélni az első pillanatokat. Neki az első (élő) gyermeke lesz,és mivel még nem volt annyira régen az előző tragédia, sajnos igen elevenen él bennünk minden egyes mozdulat, és kép,ami akkor volt!
Tudom, hogy ő is csak akkor nyugodna meg, ha velem lehetne!!!
Éppen ezért vagyok most tanácstalan. nem tudom, mi lenne a legjobb!
Azt hiszem, hogy mégis visszatérünk a Sote-ra, mert ott ugyan nem lehet vízben vajúdni, de akár normál, akár császáros szülés lesz, mindvégig együtt lehetünk. És ezt nem pótolhatja semmi!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jaj Annus ez a talpi nagyon cuki!!! :lol: :lol: :lol:

Beirattam Aminát két oviba. A körzetesben azt mondták, hogy olyan túljelentkezés van, hogy mivel jön Kistesó ne számítsak rá, hogy felveszik, majd jövőre. Jó, mi? Pedig nem is akartam egész napra ott hagyni. Ebéd után hazajönne. Mi lesz ha lerövidítik a GYED, GYES idejét? Elég gáz, pedig itt nálunk viszonylag sok ovi van.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus a kezecskékkel-lábacskákkal én se tudok betelni... :lol: :lol:
Igen, nekünk egy hetesen leesett a köldökcsonk, de még mindig tisztogatni kell, mert a köldök felső része eléggé "befordult" (bocs, nem tudom jobban elmagyarázni) és időnként még trutyis alatta. Engem aggasztott a dolog, de a védőnéni szerint csak tisztítsam, nem lesz baj. Hát, bízom benne...

És az előbb elfelejtettem: akik még egyben vannak, KITARTÁS!!! Előbb-utóbb mindenki ilyen tüneményes kisbabóknak örülhet!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Köszi lányok!
Nincs fogadott szülészem.Nálunk az lát el aki épp ügyel, illetve 3-man vannak egy műszakban és abból a háromból kérheted hogy melyik foglalkozzon veled, ha a másik kettő valamiért nem szimpi.Lehetne fogadni is de akiket lehetne azokról csak rosszat hallottam meg nem volt havi 8000 forintom csak arra hogy magánban megcsinálja azokat a vizsgálatokat az orvos amiket az ügyeletben ingyen elvégeznek.Na a lényeg, hogy szerintem is még nyákdugó meg elég összevissza jönnek a fájások szóval holnap reggel 7-ig elleszek még így aztán ha holnap lesz valami nst-n akkor úgyis megvizsgálnak hogy mi a helyzet és befektetnek.Addig is itthon vagyok :)

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj

A nyákdugó olyan nyálkás , nyúlós, lehet sárga, fehéres, barnás és véres is. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: