Új privát üzeneted érkezett!

Annus

Akartam írni, hogy nyugodtan vágd le óvatosan a körmét, szerintem nem kell az a kesztyű.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Igen, próbálom lightosan venni a dolgokat.Az úgyse segítene ha idegeskednék.Meg úgy vagyok vele hogy magára a szülésre úgyse jönne be Gábor sőt az meg hogy vajúdás közben ott legyen.Hát már azt nem bírja mikor néha rám jönnek ezek a mensis görcsök.Olyankor fel alá jár kel a lakásban.tiszta idegbeteg szegénykém.Én meg nyikkanni se merek inkább összeszorítom a fogaimat mert ha meghallja hogy nyüszörgök akkor meg totál beparázik,hogy menjünk be a kórházba.Meg hogy ő nem bírja ezt a feszültséget.
Kész vagyok tőle, akkor én mit szóljak :lol:

KépKép
harhaj
 
 


Harhaj,
akkor ne is stresszeld apát :D

nekem ma semmihez nincs kedvem. bolyongok mint egy zombi. Se feküdve, se állva se ülve sehogy se jó. Tanulni kéne ahhoz pláne nincs kedvem. Már a saját agyamra megyek :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Eszter,
te is közeledsz a cél felé.Mikorra is írták ki a csaszidat?

KépKép
harhaj
 
 


13-ra. Azt mondják addig úgyse bírom. Tegnap már beálltam a kádba, hogy múljanak a fájdalmak. Ma jobb azért mint tegnap.
déltől kettőig én se szülhetek, Talmácsi és Rossi futam van :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus
csini vagy, Iza olyan cukorfalat. Maja is 52 cm volt a kórházban, itthon 50-et mért a védőnő.
Én is levágtam Maja körmét, nem lett semmi baja. Szerintem is nekieshetsz nyugodtan.

Itt vannak anyósék, még Maja szülinapja miatt. Tegnap nagytakarítás, ma ebédfőzés... Igy megyek is..
pumuklii
 
 


Anitáék: Köszönjük a képet Hannáról és szüléstörténetet is, nagyon gyors volt tényleg! Kész csoda, hogy beértetek! És Grétit hogy lehetett ilyen gyorsan lepasszolni???

Vki: sok függ attól, hogy lesz-e gátseb stb. Csak magamról tudok írni. Nekem nem volt gátmetszés, és normál szülésem volt. A kórházban azért még szerencsétlenkedtem néha, nehéz volt megfordulni az ágyban, de pár nap alatt visszahúzódott minden és nem fájt semmi. Hasra fordulás felejtős még sokáig a szoptatás miatt. Már nem a pocak, hanem a cici miatt nem fogsz tudni hason aludni. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Köszi lányok a tanácsokat. Ma már sokkal jobb,de most meg azon parázok,hogy alig mozog valamit ez a gyerek. A dokim a rossz CTG miatt mondta,hogy folyton figyelgessem,de eddig nem tűnt fel semmi,ma viszont totál lusta. Ha böködöm,akkor egy picit átkúszik.
Már elegem van,hogy nincs egy nyugis nap,szerintem lassan az agyamra megy,hogy gyakorlatilag nyolc hete fekszem és szinte a terhességen kívül nem szól másról az életem. :(
Sün Balázs! Gratulálok és sok boldogságot Nektek!
Annus! Szuper csini vagy! Úgy nézel ki,mintha csak tele lenne a pocid ebéd után,máshol meg totál vékony vagy! Le a kalappal!

Kép
f.ancsi
 
 


Anita apa, köszi szépen az infót, én is ilyen gyors szülésre vágynék legszivesebben, a képek szépek Hanna baba pedig gyönyörü!Gratulálok még egyszer nektek!!!
Grétinek, Boldog Szülinapot Kivánok!!!

Sün Balázs, neked pedig gratulálok Niki babához!!!

Annus, jók a képek Iza nagyon aranyos baba, te pedig olyan jól nézel ki.

Mozza, drukk továbra is és kitartást meglátod mikor a karjadban lesz a baba el felejtesz mindent és boldog leszel!

Mostmár tényleg mindenki nagyon kőzeledik az időhőz mikor a piciket a karjainkban tarthatjuk!
A jővő héten aszem én is megcsinálom már lassan a pakkomat.

Dóri örülök hogy, jól alakulnak nálatok a dolgok!

Mindenkinek BOLDOG ANYÁK NAPJÁT KIVÁNOK!!!

Szép napot nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Köszi mindenkinek,bár azért még van kis pocak :wink:

Vki!
Én 2.nap már lépcsőztem...sebem nem duzzadt...szerintem nem is nagyon volt,vagy legalábbis én nem láttam annak!!

annus11
 
 


Sün Balázs!
nagy gratula nektek :P


Annus!
klassz az értesítő, és nagyon édes Iza :D

Mozza!
én is már 2 nappal túlhordom.nekem is naponta kell mennem nst-re, 2naponta meg amnioszkopia.nekem tegnap reggel vizsgálat után elment a nyákdugóm asszem, vmi barnás cucc jön belőlem azóta is.állítólag ez normális.

már nagyon kijöhetne az én babám is :roll:
Vendég
 


Ancsi

Kitartást! Sajnos nem mindenkinek felelőtlen ez az időszak, de mire megszületik a baba el is felejtesz minden rosszat.

Vicuska
Rám is ennyire figyeltek. Jó, hogy kintről bejárhatsz. Engem a 38. héten be akarnak fektetni, de Apor miatt szívem szerint csak szülni mennék be és bejárnék mindenre. Neked nem fáj a magzatvíz vizsgálat?
Igen, tuti a nyákdugó, most az a kérdés megindul e neked a szülés míg a baba jól érzi magát odabent.

Grétinek tényleg születésnapja van? Isten éltesse Grétit!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Annus

Szépek a képek nagyon!

Vki
Nekem azért még séta közben egy darabig fájt a sebem. Kentem körömvirágkrémmel.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mozza,
merre jársz?Már nagyon izgulok értetek.

Annus,
én azt hittem hogy egy ilyen komoly vágás azért feldagad valamennyire.De jó hogy ilyen jól viselted.

Na ma sem lesz baba nálunk.Úgy látszik megvárja az apját és csak akkor bújik ki.Nehogy már kimaradjon a buliból :D

Boldog Anyák Napját mindenkinek!

De jó is lesz mikor majd hozzák a rajzaikat meg kis ajándékaikat anyák napján.Már most könnyezek ha rágondolok. :roll:

KépKép
harhaj
 
 


BOLDOG SZÜLINAPOT GRÉTINEK!

Annus
varratszedésre vissza kell menni hamarosan?

Vki
nekem volt gátsebem, az nem volt kellemes, de amúgy nagyon virgonc voltam. Pár nap után én jártam a boltba, nagyon élveztem. Olyan vicces volt "incognitoban". Ki gondolta ott rólam, hogy pár napos lányom vár otthon.... :-)
pumuklii
 
 


Holnap megyek varratszedésre!Az ünnep miatt nem akart zargani a doki...nameg gondolom magát se :wink:

Hát szerintetek én neki merek esni egy ilyen iciripiciri körömnek :shock: :oops: Akkor inkább akesztyű :lol:

A túlhordás bizti rossz lehet....én már a 38.héten is türelmetlen voltam :oops:

annus11
 
 


Annus: én letéptem TÜci körmeit, legalábbis amik félig le voltak válva amúgy is. De ha hösszú a körme, akkor babaollóval (azzal tényleg nem tudod megvágni) alvás közben simán le tudod csippenteni a körmeit. Én nem tudom, miért mondják, hogy 2 hétig vagy meddig nem szabad körmöt vágni az újszülöttnek. :roll: Mondjuk én is csak tépkedtem, ha kellett, de tényleg nem tudom, miért ne lehetne vágni...

Sün Balázs: sok boldogságot Nórihoz!

Nekem annyira fura ez a sok császár... Szerintetek tényleg ennyire sokszor van rá szükség? Vagy most csak véletlen jött ki, hogy több, mint a fele császár az eddigi bébiknek? :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Szerintem is sok a csaszi.Most vagy az orvosok szeretnek ennyire vagdalkozni vagy a mai kismamik valahogy nem olyanok már mint elődeink.Nem megbántani akarom azokat akiknek csaszijuk volt, lehet nekem is az lesz, csak régebben valahogy ez nem volt annyira bevett szokás.De mondjátok meg ha tévedek.

KépKép
harhaj
 
 


Én is pont ezen agyaltam, de szerintem a végére meg kell fordulnia az aránynak. Ebben azért benne van egy ikres szülés, egy faros, meg Dóriéknál se volt kérdés....
pumuklii
 
 


Na azt én is néztem h sok a császár...na de lényegében itt mindnek oka volt...vagy a farfekvés,vagy mert nem fért ki,Dórinál pl muszáj volt,Petránál is...Sün Balázs is gyanus...nem tom neki mért kellett 2.műtét...
Amúgy az én dokim nagyon császár ellenes.2 szobatársam is a 2.babát várta,az első mindkettőnek csaszis volt.És a dokijuk alapból csaszira készült,de az enyém mondta h próbálják meg természetes úton,mert nem ok h volt már császár nekik.(aznap pont a dokim ügyelt)Aztán mondtam is a 2 lánynak h akkor gondolhatják h nálam a végsőkig kitartott,az utolsó pillanatig!Amikor már esély se volt h kijöhetne normál úton...
Régi időkkel meg nem szabad összehasonlítani!!!Hiszen akkor több baba ill mama ott is maradt a szülésnél...ma már olyan kis súlyú babákat is megmentenek,akiket anno nem tudtak volna....Ez szerintem jó dolog!

Amúgy hátra van még a május!!!Remélem h javul az arány :wink:

annus11
 
 


Ja és ha megnézzük mind idő elött jött,és azt hiszem front is volt mindig :lol: :lol:

Szóval nyugi!!! :lol: :lol:

annus11
 
 


Remélem tényleg változni fog az arány.A babák nagyon szépek a mamik pedig egészségesek és ez a lényeg.

KépKép
harhaj
 
 


Pumuklii

Az ikres szülés még önmagában nem ok a császárra. Nekem remélem nem császár lesz. Minden esélyem megvan a természetes szülésre.
Petra pontos helyzetét nem tudom. Nikinek muszáj volt, első szülésre nem engedik a faros babát megszülni.

Annus szüléstörténete megvan már?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Harhaj!
Ari vagy, hogy izgulsz értünk.
Én már teljesen lemondtam arról, hogy magától beindulna a szülés. Holnap reggel megint amnio, nst,uh stb.
Aztán kiderül mikor indítjuk. (eddig ez lesz a 3. alkalom, hogy már megint vinnem kell a cuccaimat, de ha minden oks még, akkor sztem nem indítják be még holnap, kedden leszek 41+0)

Vicuska!
neked mondott valamit a dokid? Ti meddig vártok? Nyitva vagy már vmennyire, megrövidültél, lepény bírja még? Nagyon érdekel.
Te nem vérzel?????? A barnás cuccot leszámítva (olyan nekem is van), vér nincs???????

Esztó!
A férjemnek holnap reggel indul a gépe....most azon szervezkedik, hogy átpakoltassa a meetingjeit a hét 2. felére, megy naponta járat, azzal nem lenne gond.....nem akar így egyedül hagyni....
Ha így haladunk, akkor sztem a 2.második fele sem sanszos, ha nem muszáj, akkor a dokim még kivár....vagy nemtom....én már semmit nem tudok.....ááááááááááá......kész vagyok

Még mindig vérezgetek, jóslóim rendszertelenek, de eléggé fájnak. Ma már tudok normálisan ülni.....reggel megint amnio....ergo holnap vsz. megint eg. nap szarul leszek.... :cry: :cry: :cry:

De azt csinálom, amit a doki mond, ha ez jó a babának. Kibírom. Csak nem gondoltam, hogy ennyire döcögős és fájdalmas lesz az utsó pár hét.... :?

Kép
mozza
 
 


Mozza

Én a túlhordáskor kaptam kétszer oxitocin terhelést, nem segített. Te nem kapsz?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Hogyan vizsgálják meg a magzatvizet?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi

nekem az nagyon fájt. Nem is tudom teljesen pontosan. Valami szerkezettel átvilágítja az orvos és megnézi. Valaki biztosan le tudja pontosabban is írni.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mozza,
te is megküzdesz a kislányodért.Kitartás!Ha még bírja a lepény és a baba is jól van akkor tényleg jobb várni hátha beindulnak a dolgok.

Kedden nekem is nst meg labor.Szerdára vagyok kiírva,de nem bánnám ha kedden azt mondaná a doki hogy akkor szüljünk.Nem szeretném ha indítani kéne.Jaj ezek a babók...

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Én is néztem, hogy mennyi császár volt... Én nagyon sajnálom, hogy én is "rontom" az arányt... De valóban így kellett. Az én dokim is "császárellenes", csak akkor csinál műtétet, ha muszáj. Hát, muszáj volt...

Mozza! Kitartás!!!!!

Grétinek tényleg boldog szülinapot, Isten éltesse!

Köröm. Én is levágtam viszonylag hamar Samu körmeit... Azért nem szabad elvileg vágni (azt mondják), mert vmi nagyon vékoy bőr rá van tapadva a körmére az elején, és begyulladhat. De talán 10% az esély rá, mert én akivel eddig találkoztam és vágta a baba körmét, senkinek semmi gond nem volt belőle... Ha kell, Danóét is le fogjuk vágni.

Megyek, mert Danó éhezik...
Vendég
 


Vicuska, neked is kitartás!
Vendég
 


Dóri, császár

Az én orvosom is csak akkor csinál, ha muszáj.

Adraci
Az iwiwen az utolsó kép rólad hol készült?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jaj, és majd' elfelejtettem: boldog anyák napját mindenkinek!!!
Vendég
 


Épp scrapbook-ot szeretnék készíteni hogy megörökítsük Gábor legszebb pillanatait.Olvasgatom az ide vágó oldalakat,de jó lenne látni hogy kinek hogy ment, ha valaki csinált már hasonlót.

KépKép
harhaj
 
 


Pontosabban nem is...amint megláttam a cuccokat, inkább becsuktam a szemem....
Szóval van egy kb.20cm hosszú-3-4 cm átmérőjű 'fém cső', amin át bekukkol a doki. Nekem azon keresztül még be szoktak dugni egy hosszú törlőollót a végére csíptetnek pár gézlapot és azzal áttörölnek.
Ja és csak min. 1ujjnyira nyitott felpuhult, megrövidült méhszájnál tudják megcsinálni.....szombaton volt bent egy kismama, 40+4-gyel, akinek nem tudták még 1szer sem, mert annyira éretlen volt még neki....na, az nagyon para.
Igazából nekem a vizsik után aznap nagyon fáj.... :?

Anika!
Nem kaptam....milyen az? Tesztelik, hogy felgyorsul e a tágulás tőle?
Kiváncsi vagyok, sikerült e előrelépnem a 2 ujjnyiról.....

Kép
mozza
 
 


ÚÚÚ,ez durván hangzik Mozza.Maga a vizsgálat sem lehet kellemes.Remélem ügyes kezű az orvosod :wink:

KépKép
harhaj
 
 


Sün Balázs,és Niki!Nektek is gratulálok,sok boldogságot-tejcit,és jó egészséget kívánok!

Grétike!Boldog szülinapot Neked! :lol:

Annus!Nagyon jól néztek ki a lánykáddal!
Te csajos anyuka vagy,nagyon hamar visszament a pocid!
Iza,édes kis tündi-bündi husika! :)

Mozza!Kitartás Neked!Tuti én is már türelmetlen lennék a helyedben,de ha ilyen lelkiismeretesen vizsgálnak és minden rendben,akkor a pici lányodnak bizti jó még bent! :D
Sztem se aggódj!Van,hogy így fogalmaznak,40+- 2 hét.

Boldog anyáknapját minden maminak!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Mozza!

nekem még csak tegnap volt először amnioszkopia.nem mertem odanézni h mivel csinálja,de nem fájt.csak mint egy rákszűrés.
annyira se.nekem 2111 a méhszáj, szal 1 ujjnyira mind3 nyitva van.
1 hete még 2100 volt.
utána kezdett jönni ez a barna cucc, de nem sok és vér sem.meg nem is fájtam utána.holnap megint megnézik. :roll:
itt ált.1 hetet várnak. :roll:
uhu nem volt, szal lepényt nem néztek.csak nst+vizelet, h van-e benne fehérje.de nincs. :roll: meg a vérnyomim is jó.
neked? :roll:
Vendég
 


A blogban van a születéstörténetem!!

Anika!
Szerintem neked tuti meglesznek az ikrek normál úton!!!!

Oxitocint én is kaptam,az a fájásokat erősíti...segítene tágulni....

Most lehet hülyének néztek de megint mérem Iza étkezéseit...ugyanis ha 60-70nél többet eszik akkor csa csomót bukik utána....és amúgy szopa ő akár 100at is ha hagynám....rgyszerűen úgy kell leválasztani!!!De amúgy elég neki a 60an,nem sír h kéne még.....a 60at meg tö hamar bevágja...habzsol :roll: hiába mondom h lassabban :lol: :lol: Írni nem írom,de muszáj mérni h ne egye túl magát.....

annus11
 
 


Harhaj!
Mi csináltunk egyszer tesóméknak ilyen scrapbookot,igaz az esküvőjükről,de nagyon jó lett!!!Szerintem próbálj a neten keresgélni,biztos lesz rá találat!

annus11
 
 


Én is gratulálok Sün Balázsnak és a kis Nikinek!

Boldog anyáknapját minden anyukának! (kismamának és 'igazi' anyukának egyaránt) :lol:

Nálam semmi jel, egész nap napoztam meg olvastam (újra Merlétől a Malevil-t), csak a bordáim fájnak nagyon... Szóval a fekvés-alvás felejtős.

Mozza, télleg tarts ki; már nem sok lehet hátra!

Anika! Mi szerdán megyünk vissza, utána engedélyt kap Marci. :D
Az utolsó kép a portugál-spanyol határ portugál oldalán készült, egy Valenca nevű kisvárosban tavaly nyáron.

Kép

Kép
adraci
 
 


Vicuska!

Nekem nézik UHval is a babót.
A vérnyomásom és a cukorszintem marha alacsony + vashiányom van.
De jó, hogy neked nem ilyen szar 'élmény' az amnio...nekem a rákszűrés absz. nem fájt soha, de ez....... :shock: :? :cry:
Ráadásul azt olvastam, hogy néha előfordul, hogy tisztának látják a vizet...ugye a fejvizet és bentebb már zöld...a baba feje elzárja az utat a koszos víz elől és azt nem látja a doki.... :?
ááááá...para....inkább nem kellene olvasgatnom ilyeneket.
Te próbálsz valahogy 'rásegíteni'? Én mozgok, lépcsőzök, takarítok, kertben bóklászom, döntöm magamba a málnalevél teát....amikor bírok persze (amnió napján max feküdni tudok :? )
Holnap te is mész dokihoz? Írj majd, hogy mi volt!

Kép
mozza
 
 


Helló csajok!

Először is: Sün Balázs, nagyon sok boldogságot kívánok nektek Nikihez!

Anita, Hanna-Apu! Hát ez a nem gyenge sztori! Anitát nevezzük a Guinissbe. Én is így szeretnék szülni!

Annus, Te aztán tényleg szuper vagy!

Tinu, én megint fél 9-re megyek NST-zni szerdán! Te??? Utána még nem tudom, hogy megyek-e relaxra, meg ugye megyek a dokimat majd hajklurászni. Össze tudunk futni? Hean szegény addigra már bent lesz nem?

Mozza, hát durva itt a végkifejlet, de annál nagyobb öröm lesz a szülés, meg ami utána jön! Nagyon szorítuk, hogy az urad el tudja rakni a meetinget. Volt egy kismama, akinek a férjét Portugáliából kellett hazarángatni, épp beért a szülés végére! :D Mondjuk New York sajnos messzebb van... De reméljük, hogy megoldódik valahogy, szorítok!

Dóri, de jó, hogy Danó már otthon van veletek!

Emese, köszi az infót Kutyafüléről! Te hogy vagy?

Na jó, nem jut több eszembe, legyetek jók!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Annus!
A táblázatba láttam van kor is,ami nekem hiányzik! :)
31!
A körömvágásról csak annyit, hogy én mindegyik gyerkőcömnek azonnal vágtam, és sosem volt semmi gond!!!

Ma egész nap fájtam, de nem rendszeresedtek, így mi sem megyünk szülni. (Bár a délutáni alvásból is egy fájás ébresztett) Azt hittem, hogy beindul, mert jóslóim már jó pár napja vannak.
Pár napja van valami nyák időnként, de se nem sárgás, se nem véres. Sima fehér!
Holnap mindenképpen doki, már csak a randa égető érzés miatt is!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szofi: én fél 11-re megyek, úgyhogy szerintem te addigra már nem leszel bent. De Hean hétfőn befekszik, őt megkeresheted. Meg én is meg fogom. Legalább nem fog unatkozni.

Amúgy olyan gáz, kb. fél órája eltört a szemüvegem. Természetesen se pótszemcsim, se kontaktlencsém nincsen. Amilyen szerencsém van, tuti éjjel megszülök, és ott fogok vakoskodni nemtom hány napig...

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Igaz nagyon régen írtam ebbe a topicka, de gondoltam beszámolok arról hogy megszülettek a babáim. lehet hogy már nem is nagyon emlékeztek rám.
2009.04.14-én született a kisfiam és a kislányom.
A történet:
Húsvéthétfőn este bementünk a kórházba mivel eléggé megemelkedett a vérnypmásom, 160/100-at is elérte. Ott megvizsgált az ügyeletes orvos, aki rögtön átküldött a szülészetre hogy megnézzék a vérképemet és a vizeletemet. A babákat és a méhszájamat egyébként rendben találta. A szülészeten a vizeletemben már fehérjét is találtak, így bebizonyosodott hogy toxémiám van, tehát császár. Szóltak is a dokimnak, aki fél órán belül meg is érkezett a kórházba és megszervezett mindent. Közben én megkaptam a katéteremet és infúziót. Éjfél felé kerültem a műtőbe, ott megkaptam az érzéstelenítőt, majd kezdődhetett a műtét. Semmit sem éreztem az egészből. Kb fél óra alatt kinnt is voltak a manók. Pont a betöltött 36. hétre születtek meg. Sajnos semmi értelmes nem jutott eszembe amikor megmutatták őket, csak anni hogy "Istenem, milyen picik". Engem összevarrtak, a babákat meg elvitték a Koraszülött osztrályra. A babák 2 és fél napot töltöttek inkubátorban, oxigént kaptak. A 2. napon már kengurúzhattam a fiammal, másnap pedig a pici lányommal.
keddtől péntekig voltam a Nőgyógyászaton, ahol tulképp nagyon jól éreztem magam. Jók voltak a szobatársaim és a nővérkék is nagyon kedvesek voltak. A szülés utáni 2. napo már elkezdtem fejni és szerencsére be is indult a tejem, szóval vittem a tejem a Koraszülött Osztályra.
Mivel csütörtökön kikerültek az inkubátorból a babák pénteken felköltözhettem az osztályra ahol biztosítottak nekem egy anyaszobát. Onnan már 3 óránként járhattam szoptatni a manókat.
23-án jöttünk haza. A babák nagyon jók, persze néha vannak hisztis órák. Egyébként az éjszakákat szépen átaludják, 9-10 felé szoptatok majd alvás, utána 2-4 felé ébrednek, akkor megint kaja, majd 6-7 felé ismét szopcsi. Egyébként nappal 3 óránként esznek, utána alszanak.

A táblázatba is szívesen bekerülnék újra:
kor: 31
lakhely: Bp., XIII. ker.
testvér: nincs
kiírt időpont: 2009.05.12.
szül. adatok: András 2950 g és 51 cm, Bernadett 2220g és 47 cm
kórház: Jahn Ferenc
születési idő: 2009.04.04 00:32 és 00:33
név: András és Bernadett

Kép

Kép
vucuska
 
 


Képet akartam még beilleszteni:

Kép Andriska és Bernike

Kép
vucuska
 
 


Vucuska, én emlékszem rád!!! Sok szeretettel gratulálok a manókhoz! Jó, hogy jöttél beszámolni!

Tinu, nem tudom, mert ha meg megyek relaxra, akkor még lehet, hogy bent leszek 11 után is, mire a dokim előkerül... Sajnálom a szemcsit. Esélytelen valami kezdetleges ragasztás? Vagy a lencse tört el?

Heant meg előkerítem!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Vucuska! Én is emlékszem! Gratulálok, Isten éltessen mindőtöket! Hasonlít a sztorink, kivéve, hogy Danó csak egyedül volt a pocakomban... :) Én is Jahnban szültem, toxémia-császár, voltunk a koraszülött osztályon is, csak 10 nappal később mint ti... :) Szép nagyok a babáid! És jók is, hogy hagynak pihenni! :)

Tinu, azért még csak lesz idő vmit csinálni szemüveg-téren, mielőtt szülsz! Holnap hétfő, szerencsére már munkanap, szemüvegesek is dolgoznak...

Helló, Szofi! :)

Jó éjt mindenkinek, drukkoljatok, hogy legyen elég tejem, mert ma úgy tűnt, hogy kevés Danónak... :roll:
Vendég
 


Mozza

Nálunk az a gyakorlat, hogy túlhordáskor oxitocin terhelést adnak (OTT) hogy hátha megindul a szülés, valószínű, hogy kíméletesebb a burokrepesztésnél. Én kétszer is kaptam. Be kellett mennem a szülőszobába, rám kötötték a fájásmérőt és kaptam infúzión keresztül oxitocint egy órán keresztül? Erre nem is emlékszem. Nekem nem használt, annyi, hogy semmit nem éreztem előtte és ezután elkezdtem keményedni elég gyakran, más nem történt, valakinek kis idő múltával a szülés is beindul.

Vucuska
Mikor megszülettek a babák, akkor gondoltam megírom ide, de láttam, hogy kikerültél a táblázatból és régen is írtál, így nem írtam meg. Édes a kép, amit feltettél.

Adraci
Én hétfőhöz egy hétre szeretnék szülni, bár ez nem kívánságműsor. :) Jó, egy ilyen sógor. :) Az én sógorom jogász, politológus, politikus, egyetemen is tanított, most sokat publikál ide oda. :) A sógornőm pedig fogorvos. :) Azóta nem félek a fogászattól, mindig hozzá megyek. :)

Vicuska
Az utolsó érték mi pontosan? Nekem 3110. Állítólag csak a külső méhszáj nyitott. Az utolsó érték a belsőé?

Annus
Köszönöm, nagyon szeretném.
Én is sokáig méregettem Aport, engem megnyugtatott, hogy tudtam mennyit eszik körülbelül.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Dóri

Szorítok! Szoptasd minél gyakrabban és fejjél is, de te ezeket tuti tudod. :) Második baba.

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: