Új privát üzeneted érkezett!

Karmen! Ő nem a Piroska. Mi csak méreckedni járunk oda, a doki nénink nem ott van. Ezért megyünk keddenként. Benedek most alszik, lehet, csúszni fog a dolog egy hetet. Ha gondolod, mélben elküldöm a tel. számomat , címemet, aztán találkozhatnánk valamikor.

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!
Kicsit elvesztem. Tomika 1/4 11 óta alszik a kocsiban. Ma csak fél óráig voltam lent vele, aztán fölhoztam, kint alszik az erkélyen. Így legalább 1-2 dolgot meg tudtam csinálni.
Tegnap voltam a fogorvosnál, ma megyek röntgenre. A doki semmi biztatót nem mondott. Egyelőre 3 fogam mozog egymás mellett (persze elöl). Majd ma kiderül, hogy mi lesz.
Tomika egyre többet mosolyog: fürdés közben is!!!
És a törülközésnél sem mindifg sír. Ez nagy haladás. A hasfájás is csökkent, úgy tűnik, használ a papaverines csepp.

Danci!
Nekem is kijött az aranyér az utolsó hónapban. Sperti kenőcsöt vettem, néhány nap alatt rendbehozta.

Karmen!
Orsi igazi mosolygós baba. Nagyon szép a ruhája is.

Angi!
Pihenj sokat! Virágnak jobbulást!

Ági!
Én is örülök, hogy találkoztunk. majd többször megyünk arrafelé. A kazettát előre is köszi.

Üdv!
PTünde
ptünde
 
 


Dancsi! FIgyi, nyugi van. Még nem vagy a 40.hétben sem. NEm szólnék egy szót sem, ha anno nem jössz a koratopicba, hogy mennyire félsz a koraszüléstől. Egyenlőre még nem vagy túlhordós, sőt, még másfél hét van a végéig. NYUGI!

.:Angi:.
angiszeged
 
 

 
 

Sziasztok!

Visszatértem. Kép Végre leadtam a szakdogám. Kép Kép Kép Most már azon izgulok, hogy kettest kapjak.

Dancsi, Lara!
Kitartás! Kép Kép Kép

Lányok, aki tud segíteni, vagy van ismerőse, aki tud:
a Retek utcai máltai játszótér nagyon segítségre szorul. Júniusig van csak pénzük, eddig támogatta a kormány, most már nem. Nem nagyon tudok részleteket, csak annyit, hogy támogatókra van szükségük.

Ildianyu
ildianyu
 
 


Ildi:És mit csinálnak a jáccóval lebontják, ha nem támogatják, vagy mi? Ez felháborító!!!

Dancsi: Csak magadat bosszantod, ha türelmetlenkedsz. Én is az voltam, pedig alig töltöttem be a 38-at Bátorral. Inkább élvezd ki a szabadságodat, utána már nem tudod azt csinálni, amihez kedved tartja.

Megjártuk a gykórházat. Minda két lurkó rendben van. Flórát beutalták kismedencei uh-ra a cicijei miatt, de nem találtak semmi kórosat.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi3! Mi is voltunk endokrinológián Virág cickói miattKép. Drbácsi szerint 2éves korig teljesen normális. EZ még mindig az anyatejtől lehet. Sokáig elhúzódhat. A méhe, petefészke olyan Virágnak, mint egy pubertás lányéKép. Szóval érdekes. AKkor van inkább gond, ha később jelentkezik, és egyik nagy, másik kicsi... Ezzel mindenképp menni kell, és mihamarabb ki kell vizsgáltatni.


JátszóKép((. Szomorú. LE csak nem bontják, (gondolom) csak szépen leamortizálják a vandálok, hajléktalanok, stb..., mint az összes többit. NEm lesz, aki gondozza, aki vigyázzon rá. Szomorú...

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég voltam erre,sajnos rengeteg minden történik és ide már nem jutok:-(

Gerika,Kármen:mi is alsóvároson lakunk.Mi a Molnár Adrienne doktornénihez járunk.Ha gondoljátok találkozhatunk a játszón a templomnál.
Egyébként minden 2. héten szerdán van baba-mama club a kulturban.Holnap is lesz ,ha minden igaz 10-12-ig.Ha van kedvetek gyertek el,mert nagyon jó szokott lenni.

Dancsi:-)) használd ki ezt a pár napot és pihiz sokat,mert utána nem nagyon lesz lehetőséged rá.
Hol fogsz szulni?

Ildianyu:Én megadnám neked látatlanban is minimum a 3-ast!Szoríííííííííítok!

sziasztok:Évi
révi
 
 


Évi! szivesen csak én nem tudom postosan kiszámolni mikor van szopi. Kb. vagyok pontos.
Ninával már beszéltem ezt a klubbot, csak nekünk a de. nem jo amig szopizik. Ez a ferencesek szervezésében van, jol tudom?

Tündi! köszi. Remélem a fogad meggyogyul. Nekem akkor lazult meg amikor ciszta volt rajta. Azota is ujra meg ujra begyullad, azzal jártam sokat összel.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Angi,

Tudom-tudom, de már nem lennék koraszülős. A koraszüléstől, előtte a vetéléstől, stb. pedig szerintem majd minden kismami parázik, vagy tévedek?
Vendég
 


Szijasztok!

Köszi a drukkokatKép
Hivatalosan dátum szerint mára vagyok kiirva szülni, de nem élem bele magam...

A holdfogyatkozás az beindithatja a szülést? Mert a hidegfrontról hallottam, meg a teliholdról is. Mondjuk telihold az lesz..

Dancsi! Tök jó lenne, ha mindkettönknek ma a holdfogyira beindulnaKépAmúgy ma este 21 órától 22-ig tünik el a hold, és 23óra utána ismét elöbújik. Szerintem van rá esély, hogy találkozzunk!
Te amúgy tucc aludni? Én mindig felébredek reggel fél5-5 körül és nem tudok visszaaludni...biztos készül a szervezetem a kevés alvásra. Nemhogy most jól kialudnám magam..Szülni is majd fáradtan mehetek.

Ildi! Szoritok, hogy meglegyen a 2es, de szerintem lesz még annál jobb is!

Lara(40+0)
lara
 
 


Lara,
Nem nagyon bírok aludni, legalábbis folyton felébredek pisilés miatt, meg a forgolódásra is.
Vendég
 


Angi: Flóra 16,5 hónapos koráig szopizott, lehet, hgoy még 4 évesen is kidomborodnak emiatt a cicijei? Azért küldött egyébként a dokinéni uh-ra, mert ugye már elmúlt 2 éves és még mindig kicsit dagadtak a cicijei. De mint említettem nem találtak semmi gyanúsat odabenn.

Dancsi, Lara: Ha már ennyire szülni akartok miért nem beszélitek rá az apukákat egy jó kis kiadós szexre. Az általában hatásos. Ugye a spermában olyan anyag van ami felpuhítja a méhszájat, és a szerelmeskedés méhösszehúzódásokat okozhat.

Képzeljétek, Bátorral nevető-partit rendeztünk az imént. Olyan kis aranyosan tud vigyorogni, meg mosolyogni.

Gabi3
inecsg
 
 


Gabi,
Szex? biztos lehet?
Apuka örülne. Én azt hallottam, hogy ilyenkor csak óvszerrel lehet, a fertőzésveszély miatt. Ugye a méhszáj is nyitva lehet már.
Vendég
 


Dancsi! az oxitocintól megindulhat a szülés ezért is tilos a szex, ahogy Gabi is mondja.

Gabi! örülök hogy Flónál nincs gond de azért jobb volt ennek utánajárni.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Azt nem tudom, mi történik a játszóval, de ez nagyon szomorú. Kép Főleg, hogy mi pl. majdnem minden nap ott vagyunk, mert minden más játszótér tele van csikkekkel, üvegszilánkkal és kutyapisi-kakival. Kép Kép

Évi, Lara!
Rendes vagytok. Kép Én hármasban már nem bízom. Át kellett volna még írnom, de már nem volt időm rá. Kép

Ildianyu
ildianyu
 
 


Ágci! Bocsi, nem láttalak a ligetben, pedig tuti megismernélek. Máskor szólj rám nyugodtan.

Dancsi! Én is a Deákban végeztem, megnéztem az albumotokat, emlékszem is rád, szerintem a nővéreddel jártam egy évfolyamra, vagy vmit nagyon keverek?!

Gabi3! A múltkori ötleted egyszer megvalósíthatjuk, de addig is talizunk pénteken a klubban, mi megyünk tuti.

Lara,Dancsi! Kitartás, minden baba kijön egyszer!

Ildianyu! Biztos nem kettes lesz!

Banita! Szopizik még Bálint? Mi van veletek mostanában?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Melinda: Okszi, pénteken a klubban!

Dancsi: Ha zárt a méhszáj, akkor teljesen veszélytelen. Nyitott méhszájnál nem tudom, én sem merném, de ha ennyire szeretnéd már kinn látni...

Karmen: Dancsinak és Larának már tök mindegy, jöhet a babó, már nem lesz baja idekinn. Csak termelődjön az a természetes oxitocin!
Pedig el sem akartam menni az utógondozóba. Én is örülök, hogy mégis elmentünk. Remélem egy fél év múlva már nem kell visszamennünk ez miatt.

Hát nem lekéstem a holdfogyit! Hátha látom még, amikor előbukkan.

Gabi3
inecsg
 
 


Melinda,
De lehet, mert a nővérem is Deákos volt. Amúgy megnézheted az albumukat itt:

http://babanet.hu/album/main.php?album=1554
Vendég
 


Sziasztok!

Dancsi!
Én Ságváris voltam, és az egyik barátnőm járt a Rüsztemmel. Előtte (v. utána?) meg te voltál a barátnője. Én csak így közvetve ismerlek, te biztos nem tudod hogy ki vagyok.
1999-ben, mikor Benivel terhes voltam napfogyatkozás volt (aug. 11-én), és azt mondogatták, hogy a kismamáknál beindulhat ennek hatására a szülés. Én meg azon paráztam, hogy még ne induljon be, mert aug. 25-re voltam kiírva. (Pedig már nem lett volna koraszülött.) Végül 27-én szültem. Ezt csak azért meséltem el, mert szerintem a babák nagy része a kiírt időpont környékén születik, jöhet telihold, napfogyatkozás, holdfogyatkozás, vagy bármi. Úgyhogy neked még majdnem 1,5 heted van hátra.


Melinda!
Bálint 15 hónapos koráig szopizott.
Jól vagyunk, bár áprilisban mindkét gyerek bárányhimlős volt, de gyorsan kilábaltak belőle.
Pénteken leadtam a szakolgozatomat, és abban reménykedem, hogy nem fogják visszadobni. Mindegy hanyas lesz, csak fogadják el!
Ti hogy vagytok? Dolgozol már? Lotti jár bölcsibe? A lakásotokat áruljátok még?

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Jó reggelt!

Karmen:Igen a Ferenceseké a kulturház,de 2 nagyon aranyos,több gyerekes anyuka tartja a club-ot.
Nem tudom mekkora nyugiban szoktatok falni,de mások is szoktak ott szopiztatni,van aki félre is szokott menni.Mondjuk én nem szopiztattam ott soha,mert Blanka bekajált mikor mentünk,az ikrek pedig már 1 évesk elmultak mikor elkezdtünk járni.
A játszótér kb-ra is jó,mert a gyerekek ugy is játszanak.

Mindenkinek szép napot!Kép
Sziasztok:Évi
révi
 
 


Révi! Minden szerdán délelőtt van a klub, vagy csak havonta egyszer? Lehet engem is érdekel majd. A játszótér nekem is inkább délután jó.

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Anita! nekünk meg aznap volt az esküvönk, a napfogyikor.

Évi! a szopi kb. 1 óra ezért nem szeretek másutt nekiállni. Meg de. alszik 11-fél12 ébred akkor eszik. Du. is csak akkor indulok el vele amikor ébren van, mert ha nem magátol ébred nyügös. De késöbb akarok menni a klubba.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Voltunk méreckedni, Bátor 4870g és 54 cm. Két hét alatt 610g-ot hízott. Lassan kinövi az 56-os rugikat.

Gabi3
inecsg
 
 


Dancsi! Már csomószor akartam kérdezni, és lehet, h már mondtad is (akkor bocsi), de ki a dokid, és a szülésznőd?

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi,
Doki Németh Gábor, Szülésznő: Tóth Zsóka. Neked? Te is ak linikán szülsz, ugye?
Vendég
 


Szijasztok!

Dancsi! Látom neked sem jött be a holdfogyatkozás..most hallottam viszont, hogy lesz hidegfront holnap vagy holnapután!!!
Éjjel én kb. 5-ször kelek fel pisilni, ezt utálom a legjobban.

GAbi3! Jó 5let amit irtál, de örülök, ha le tudok feküdni egy pozicióba, nemhogy még akrobatikázzak is...nem nekem való az márKép
Huuu Bátor, milyen jó husiban van, nem csodálom, hogy már kicsik rá az 56-osok.

Lara(40+2)
lara
 
 


Dancsi! Megnéztem a Gabi albumát, nagyon édes a Dorka.

Banita! Ősztől dolgozom megint, Lotti a bölcsi nyitáskor kezdi az új életet. Én egy kicsit később, mert ki kell vennem a szabimat, de jó is így, mert októberben lesz az uccsó szakvizsgám. Nagyon jól vagyunk, Lotti rengeteget beszél, szinte minden szót tud már. A lakáseladással egyéb bokros teendőink miatt leálltunk, de eladó, az építkezésről nem mondtunk még le.
Hogy viselték a fiúk a bárányhimlőt? Hány napig tartott? Ki kezdte?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Dancsi! Megnéztem a Gabi albumát, nagyon édes a Dorka.

Banita! Ősztől dolgozom megint, Lotti a bölcsi nyitáskor kezdi az új életet. Én egy kicsit később, mert ki kell vennem a szabimat, de jó is így, mert októberben lesz az uccsó szakvizsgám. Nagyon jól vagyunk, Lotti rengeteget beszél, szinte minden szót tud már. A lakáseladással egyéb bokros teendőink miatt leálltunk, de eladó, az építkezésről nem mondtunk még le.
Hogy viselték a fiúk a bárányhimlőt? Hány napig tartott? Ki kezdte?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Dancsi! Megnéztem a Gabi albumát, nagyon édes a Dorka.

Banita! Ősztől dolgozom megint, Lotti a bölcsi nyitáskor kezdi az új életet. Én egy kicsit később, mert ki kell vennem a szabimat, de jó is így, mert októberben lesz az uccsó szakvizsgám. Nagyon jól vagyunk, Lotti rengeteget beszél, szinte minden szót tud már. A lakáseladással egyéb bokros teendőink miatt leálltunk, de eladó, az építkezésről nem mondtunk még le.
Hogy viselték a fiúk a bárányhimlőt? Hány napig tartott? Ki kezdte?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Lara,

Én is a pisilést utálom a legjobban, főleg mert olyan nehéz kimászni az ágyból. Fizikailag nehéz.

Képzeld, ma egy órán át kint voltam az építkezésünkön - az asztalossal beszéltem meg a dolgokat - hát olyan hasgörcseim voltak, mint még sose. Alig bírtam beszélni, szegény ürgén látszott, hogy tök zavarban van. De amint leülhettem elmúlt. Azóta csak a combtövem hasogat, görcs egy szál se.
Amúgy ma voltam CTG-n, ami semmit, de semmit nem mutatott, méhszájam totál zárva, baba fent. Ha nem indul be a dolog, akkor 13-án (jövő csütörtök) kell befeküdnöm, ezt be is írták előre.
Remélem addigra magától beindul, semmi kedvem az egész jövő hétvégét a klinikán tölteni, mert ugye hétvégén általában nem csinálnak semmit. Hacsak nem pénteken.


Melinda,
Nővéremnek osztálytársa voltál? Melyik osztályba jártál?
Vendég
 


Lara,

Én is a pisilést utálom a legjobban, főleg mert olyan nehéz kimászni az ágyból. Fizikailag nehéz.

Képzeld, ma egy órán át kint voltam az építkezésünkön - az asztalossal beszéltem meg a dolgokat - hát olyan hasgörcseim voltak, mint még sose. Alig bírtam beszélni, szegény ürgén látszott, hogy tök zavarban van. De amint leülhettem elmúlt. Azóta csak a combtövem hasogat, görcs egy szál se.
Amúgy ma voltam CTG-n, ami semmit, de semmit nem mutatott, méhszájam totál zárva, baba fent. Ha nem indul be a dolog, akkor 13-án (jövő csütörtök) kell befeküdnöm, ezt be is írták előre.
Remélem addigra magától beindul, semmi kedvem az egész jövő hétvégét a klinikán tölteni, mert ugye hétvégén általában nem csinálnak semmit. Hacsak nem pénteken.


Melinda,
Nővéremnek osztálytársa voltál? Melyik osztályba jártál?
Vendég
 


Lara,

Én is a pisilést utálom a legjobban, főleg mert olyan nehéz kimászni az ágyból. Fizikailag nehéz.

Képzeld, ma egy órán át kint voltam az építkezésünkön - az asztalossal beszéltem meg a dolgokat - hát olyan hasgörcseim voltak, mint még sose. Alig bírtam beszélni, szegény ürgén látszott, hogy tök zavarban van. De amint leülhettem elmúlt. Azóta csak a combtövem hasogat, görcs egy szál se.
Amúgy ma voltam CTG-n, ami semmit, de semmit nem mutatott, méhszájam totál zárva, baba fent. Ha nem indul be a dolog, akkor 13-án (jövő csütörtök) kell befeküdnöm, ezt be is írták előre.
Remélem addigra magától beindul, semmi kedvem az egész jövő hétvégét a klinikán tölteni, mert ugye hétvégén általában nem csinálnak semmit. Hacsak nem pénteken.


Melinda,
Nővéremnek osztálytársa voltál? Melyik osztályba jártál?
Vendég
 


Lara: Megértelek, hogy nincs kedved akkora pocakkal.

Dancsi: Ti is építkeztek? Hol? És milyen házat, tégla vagy könnyűszerk.?

Jó éjt mindenkinek!

Gabi3
inecsg
 
 


Lara: Megértelek, hogy nincs kedved akkora pocakkal.

Dancsi: Ti is építkeztek? Hol? És milyen házat, tégla vagy könnyűszerk.?

Jó éjt mindenkinek!

Gabi3
inecsg
 
 


Lara: Megértelek, hogy nincs kedved akkora pocakkal.

Dancsi: Ti is építkeztek? Hol? És milyen házat, tégla vagy könnyűszerk.?

Jó éjt mindenkinek!

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Jól viselték a bárányhimlőt. Az első napok voltak csak rosszak. Aztán a 4. naptól már elkezdtek leszáradni a pöttyök, akkor már nem viszket (annyira). Kb.a 8. napra elmúltak a pöttyök. Beni csak 1,5 hetet hiányzott az óvodából. Természetesen Beni kezdte a betegséget, majd 14 nap lappangási idő után Bálint is himlős lett. De örülök neki hogy elkapta, legalább ezt letudtuk.

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Jól viselték a bárányhimlőt. Az első napok voltak csak rosszak. Aztán a 4. naptól már elkezdtek leszáradni a pöttyök, akkor már nem viszket (annyira). Kb.a 8. napra elmúltak a pöttyök. Beni csak 1,5 hetet hiányzott az óvodából. Természetesen Beni kezdte a betegséget, majd 14 nap lappangási idő után Bálint is himlős lett. De örülök neki hogy elkapta, legalább ezt letudtuk.

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Sziasztok!

Melinda!
Jól viselték a bárányhimlőt. Az első napok voltak csak rosszak. Aztán a 4. naptól már elkezdtek leszáradni a pöttyök, akkor már nem viszket (annyira). Kb.a 8. napra elmúltak a pöttyök. Beni csak 1,5 hetet hiányzott az óvodából. Természetesen Beni kezdte a betegséget, majd 14 nap lappangási idő után Bálint is himlős lett. De örülök neki hogy elkapta, legalább ezt letudtuk.

Sziasztok: Anita

Kép

Kép

Kép
banita
 
 


Dancsi,
ha be is kell feküdnöd, reméljük nem, akkor hétvégére kérj eltávot. szombaton délelőtt hazamehetsz csak vasárnap este kell visszamenni.Kép
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Dancsi,
ha be is kell feküdnöd, reméljük nem, akkor hétvégére kérj eltávot. szombaton délelőtt hazamehetsz csak vasárnap este kell visszamenni.Kép
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Dancsi,
ha be is kell feküdnöd, reméljük nem, akkor hétvégére kérj eltávot. szombaton délelőtt hazamehetsz csak vasárnap este kell visszamenni.Kép
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Ágci,
Köszi, ez jó ötlet. Nem is tudtam, hogy ilyen lehetséges.

Gabi,
Újszegeden építkezünk, az új osztásban, a Fő fasor végén. Nem könnyűszerkezetes,hanem tégla. Amúgy egy ikerház fele a mienk, a telket egyedül nem bírtuk volna megvenni.
És Ti?

Dancsi
Vendég
 


Ágci,
Köszi, ez jó ötlet. Nem is tudtam, hogy ilyen lehetséges.

Gabi,
Újszegeden építkezünk, az új osztásban, a Fő fasor végén. Nem könnyűszerkezetes,hanem tégla. Amúgy egy ikerház fele a mienk, a telket egyedül nem bírtuk volna megvenni.
És Ti?

Dancsi
Vendég
 


Ágci,
Köszi, ez jó ötlet. Nem is tudtam, hogy ilyen lehetséges.

Gabi,
Újszegeden építkezünk, az új osztásban, a Fő fasor végén. Nem könnyűszerkezetes,hanem tégla. Amúgy egy ikerház fele a mienk, a telket egyedül nem bírtuk volna megvenni.
És Ti?

Dancsi
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Feltöltöttem új képekkel az albumunkat, aki szeretné, itt megnézheti!
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1925

Sz.Emese

Kép

Kép
easabo
Szeged
 
 


Sziasztok lányok!

Feltöltöttem új képekkel az albumunkat, aki szeretné, itt megnézheti!
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1925

Sz.Emese

Kép

Kép
easabo
Szeged
 
 


Sziasztok lányok!

Feltöltöttem új képekkel az albumunkat, aki szeretné, itt megnézheti!
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1925

Sz.Emese

Kép

Kép
easabo
Szeged
 
 


én nem találom, mi az album neve?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


én nem találom, mi az album neve?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


én nem találom, mi az album neve?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?