Új privát üzeneted érkezett!

Zsiginek Boldog Névnapot!!!

kispiskóta
 
 



Kép
kata05
 
 


Zsigacsiga :lol:

Boni: tegnaptól bevezettem a vörösbort :lol:

Kata: én is megeszek 6 Magne B6-ot egy nap...de Apa hozott nekem magnesi citricit, abban több magnézium van.
Ilyen ágyat én is néztem, nagyon praktikusnak tűnik, de a mérete miatt csak pár hónapig lehet jó. Olyan bölcső kategória :-)

Na, megyel piálni :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

 
 

ZSu Köszi :lol:

Szezsó csak mértékkel :lol:

Katám nem találom :cry:
Vendég
 


BOLDOG ANYÁK NAPJÁT!!!!KÍvánom,hogy jövőre már mindenki a babájával babáival ünnepelhesse!

Kép
Vendég
 


Kata! Ezzel a kisággyal az még a baj, hogy mivel összeköttetésben van a te ágyaddal, a légzésfigyelőt nem tudod használni...már ha akarsz egyáltalán venni.

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Katám közben lefelé görgettem :oops: :lol: szép, csak olyan kicsike nem?
Vendég
 


Boni, nagyon jól nézel ki!!! (most téged dicsérlek). Eddig sem voltál husis, de lefogytál!

A kisággyal az is a probléma, hogy kicsi 90X60-as a legnagyobb méret, így hamar kinövi.

Anyukáknak BOLDOG ANYÁK NAPJÁT!!!!

Kép
kata05
 
 


pocakosoknak Boldog pocakos anyák napját! :wink:

Katám van rajtam felesleg, de a kép az jó :lol:

Csajok mikor talizunk? annyira jó lenne? :!:
Vendég
 


Minden Kedves Édesanyának és Leendő Édesanyának Boldog Anyák Napját kívánok!!!!


Kép

kispiskóta
 
 


sziasztok lányok!

Azért nem írtam sokáig, mert nem is voltunk itthon és tegnap pedig kihasználtuk Apával hogy a csajok anyukámnál voltak :lol:

Kispiskóta: igaz, hogy én élőben nem ismerem egyikőtöket se, de a kép alapján tényleg nagyon hasonlít a 4D-s ultrahang Marcira, gyönyörű formás kis pofija van mindkettőnek.

boniko: látom egy igazi természetbúvárod van :) és te is nagyon jól nézel ki ám

szezso: keményedés témában nekem már 26 hetesen be kellett feküdni emiatt, mert azt mondta a dokim, hogy a keményedés arra utal, hogy rövidül a méhszáj, és nem szabad, hogy kinyíljon idő előtt. Bent ráállítottak egy gynypral nevű szerre amit csak kórházi rendelésre hoztak. De az én esetem más, mert nekem az első gyerek után volt egy méhszájcsonkolásom, így nem lett volna mit összevarrni sem. Egy biztos, ha aggaszt a keményedés akkor jobb elmenni a dokihoz és ő megmondja mi a további teendő. Ne foglalkozz azzal, hogy feleslegesen zaklatod vagy hasonló, jobb a nyugalom.

kata: gyönyörű a kiságy és nagyon praktikus is, de ha tényleg hamar kinövi a kicsi, akkor lehet hogy mégsem olyan jó befektetés

zöldi: az esthajnalcsillag nevű lánytól vetted? tényleg jó ár

nekem pár napja kivette az ovut a fertility, most megint megy fel a hő, úgyhogy megint elkezdtem inni a palástfűt. De lelkiekben már arra készítettem fel magam, hogy ez a hónap nem jött össze, így kevesebb csalódás érhet.


görbe (itt álunk
:?
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.10 21:14-kor.
stephie
 
 


[quote]z írta:öldi: az esthajnalcsillag nevű lánytól vetted? tényleg jó ár

Mit is? ???

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="zölddisznó"] írta:zölddisznó
[quote]z írta:öldi: az esthajnalcsillag nevű lánytól vetted? tényleg jó ár

Mit is? ???


a tesztekre gondolt Stephie

nem azt ő maga vette a Vitani (?) ban fentebb írta :wink:

Zsu nagyon édes ez a képeslap a fiúk képével! :lol: én nem tudok üzenni a blogodba még mindig :cry: Gratulálok Apának!!!!

Stephie lányaid gyönyörűek! hőd hááááát :roll: elég érdekes, nem nagyon akar emelkedni...

olyan vagyok mint a mosott kaki... nappal fiam pörög, pakol, dolgozik megállás nélkül..éjszaka meg pl ma is 4szer ébredt fel...

Tegnap a fantörpikus babakocsinknak eltört egy alkatrésze..a háttámla állítósnál..

:cry: így kipróbálhatjuk a Szegedi szervizt.. már írtam nekik hogy mennyibe fájna nekünk.. addig csak vízszintben tudom tenni a kocsit :cry: itt állunk kocsi nélkül :cry:

no mindegy ha már lennt lesz szervizbe átnézetem teljesen... :wink:
Vendég
 


Boni, ez bosszantóóóóóóóóó! :(
Miért nem tudsz írni? Nem engedi?

kispiskóta
 
 


Zsu mert jelszót kér hozzá :roll:
Vendég
 


ööööö visszavontam csak át kellett állítani! Hová tűnt szőkeségem? :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:

kispiskóta
 
 


Friss reggeli pocakkép:

Kép

Tali héten nekem szombat jó. :D

Kép
kata05
 
 


Katám elvileg Nekünk is! :lol: :lol: :lol: :lol: szépen iperedsz :wink: :lol:
Vendég
 


Boni
tényleg nagyon jó lett a kép :P utólag boldog névnapot Zsiginek
mennyi idő után krepált be a babakocsi? :shock:

Kata
édes kis poci :P no lesz az majd nagyobb is :lol:
kár hogy nincs nagyobba az az ágy :roll:

Minden kismaminak és maminak és leendő maminak kívánok utólag boldog anyák napját

mi jól vagyunk, tegnap szomszédokkal bográcsoztunk, nyami. szomszéd május 20-ra van kiírva :lol: :wink: meg van Máté gyerekkori barátja :P

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!
Hú de sokat írtatok...
Mi még mindig konyhát csinálunk, de bármelyik nap itt lehet a bútor, így bele kell húznunk... (már az előszobát kezdjük (bútor már bemehet a helyére), csak a kismanónk nem jöhet még haza, csupa kosz és por minden, na meg a szerszámok szanaszét heverő kupacairól nem is beszéljünk...
úgy tűnik a héten is reggel kocsival/busszal mamáéktól be szegedre, majd este vissza. nagyon megvisel mindhármunkat ez a kétlaki lét. Nórin nagyon látom már, hogy jönne haza nagyon... (én is) Nagy segítség a mamáéktól hogy napközben vigyáznak Nórira, és így gyorsabban haladunk a munkával, de már nagyon vágyik mindenki haza...

Kép


Görbénk most valahogy kisimult... már várom hogy mi sül ki belőle ebben a hónapban.


Stephie: érdekes a görbéd, de ne add fel, szerintem most sikeülni fog . :)


Utólag is boldog anyák napját mindenkinek :)

A palástfű teát hogy kell inni? Mennyit kell egy adagba rakni és egyszerre kell meginni, vagy elosztva?

Kép

Kép
sznanna
 
 


Gabi 3 évig használta az előző tulaj.. mi 2 hónapja... igazából nem bekrepált, hanem egy kicsi műanyag vacak adta meg magát, ami viszont fontos a döntéshez... de nem kizárt,hogy apa hirtelen mozdulata segítette hozzá... de az tény, hogy meg volt fáradva...mert előtte is nehezebben lehetett azt a felét mozgatni..no mindegy várunk..ha nem jelentkeznek apáék a cégnél kitalálnak valamit! :roll:

meg a szerviz szegeden van, elég macerás oda lejuttatni... bár találtam egy babakocsiszerelőt bp en, aki nem ismer lehetetlent a leírása alapján.. ővele is beszélek...


jó hogy lesz játszótárs...


Sznanna kitartás, mindjárt megint együtt! szépen kiegyenesedett görbicseked
:lol:
Vendég
 


Gaby, kit fogsz értesíteni, ha esemény van?

Boni, bosszantó a kocsi. :evil:

Kép
kata05
 
 


Bonit értesítem majd, ok? :wink:

Kép
gaby25
 
 


Most hívtak a Jané szervizből szerdán jön a szervizautó, elviszik a kocsit, másnap visszapostázzák :lol: úgy néz ki javítási költséggel 5000Ft + pk :lol: :lol: :lol: vagy megvárom szervizautót szerdán..

Gaby értesíts engem!

Csajok szombati tali?
Vendég
 


Baba, Nagyon Boldog Névnapot szeretnék kívánni Neked!

Kép
kata05
 
 


Én is kívánom, hogy Babafül érjen bokáig!

Szombat nekem oké! Nagyon oké!

Kép
zölddisznó
 
 


Ó bacca meg Babim drága ne haragudj a vizenyős agyam, pedig amikor néztem a naptárt eszembe jutottál :oops: amikor beszéltünk akkor meg teljesen elfeledtem

de úgyis tudod,hogy szeretlek :lol:

és Zöldi ha holnap ünnepled neked is Boldogságosat!


kettőtöknek:
Kép
Vendég
 


Reggeltet!

Csiga hajnalra belázasodott 38,5... :roll:

jön a fogacska, tegnap levettem borostyánláncot, délután már nyügi volt.... remélem csak ennyi....
Vendég
 


Boni, Zsiginek jobbulást! Bár nem vagyok doki, de 38,5 nem hinném, hogy a fogzástól van.

Boldog Névnapot
mindenkinek, aki a napokban ünnepelte/i.

kispiskóta
 
 


Zsu nem? :roll: pedig azt hittem...most mértem 37,5 várok..legfeljebb leviszem..de nem köhög, nem folyik nózi..
Vendég
 


ja most nézem az előbb félreírtam, nem 38,5 38.. mert levonás nélkül annyi :oops:
Vendég
 


Boni, semmi baj, ne bolondozz! Zsiginek meg gyors gyógyulást!
Coci, Kata, köszi.
Pontosítsátok már:szombat hánykor és hol??

Gabi, már most:++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na, igen szombaton, hol és hánykor lenne a tali?

Zsiginek jobbulást!

Kép
kata05
 
 


Ha írnátok valami időpontot, akkor tudnám magam ahhoz igazítani. Nem tudom, a babák is hogy alszanak, stb. Mondjuk 1/2 5? (du. :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Esetleg 3? :roll:

Kép
kata05
 
 


15 óra az jó... városliget?
Vendég
 


Boni, a 38 még belefér. Bár, lehet, hogy a 38,5 is, mindenesetre akkor már elkezdenék gyanakodni. Úgy tudom a fogzásos lázra jellemző, hogy hirtelen lázasodik, de hirtelen le is megy. Mindenesetre jobbulást, vagy mielőbbi fog kibújást.

Igazából mi is beneveznénk a talira. A 3 egy egész jó időpont!

kispiskóta
 
 


A városliget az jó! :lol: Csak ott, hol?

kispiskóta
 
 


a Vajdahunyad várnál, vagy az állatkert előtt, akár be is mehetünk :lol: ha nincsenek sokan... :wink:

szóval akkor

szombat 15 városliget állatkert ?

Boni+Csiga
KAtám, pocakLóci
Zöldi+Hanna
Zsu+MArci +pocakBende
Babim
Vendég
 


Zsu most nem lázas, de 15ra van időpontunk dr.nénihez..biztos ami biztos :lol:
Vendég
 


Tökéletes időpont és helyszínek!

Anyukám ezt találta nekem anyáknapjára( persze meghatódtam):
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... int&sid=35

Kép
kata05
 
 


Állatkertbe én nem szeretnék menni. Marci még nem volt és Apája tuti ott szeretne lenni az első állatkertes élményen.

kispiskóta
 
 


Zsu ez érthető! :lol: nem tudtam, hogy még szűz :wink:

akkor csak előtte és utána séta :lol:
Vendég
 


KAtám Nekem mindig ez a vers van a fejemben amikor Lócizunk :lol:
Vendég
 


Ti már nem vagytok állatkert szüzek?

kispiskóta
 
 


Zsu dehogynem, de ha most én beviszem ő úgyis nagy eséllyel végigalussza, mert a friss levegő csúcsszuper és majd később még mehetünk együtt amikor már "értékeli" is

:lol: csak MArci miatt jutott eszembe, mert nem sejtettem,hogy így állunk :lol:
Vendég
 


ma voltam megint ctg-n, Máté nem akart mocorogni, végén hanyatt fektetett a nőci, na aztán olyan sorozatot kaptam, hogy még :lol: most volt fájásom is, méhösszehúzódás felment 70-ig :wink:
kiskönyvemben meg felfedeztem, hogy múlthét kedden azt írta a doki cx 2111 :shock: szóban meg azt mondta még zárt :shock: :roll: remélem ez azt jelenti, nem akar tovább bennmaradni :P

szerintem én már nem megyek talira :roll: de gondolok rátok :wink:

babim
boldog névnapot :P

Kép
gaby25
 
 


Gaby, köszi és ++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Gabi a fájás akkor fájás, ha egy dombot ír le a ctg-n. Ha egyszer kiugrik az nem az. Nekem Marci volt, hogy 100ast produkált és 5 nappal túlhordtam. Csak azért írom le, mert én belelovaltam magamat ez alapján abba, hogy biztos előbb fog születni és nagyot csalódtam, amikor nem.

kispiskóta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?