Új privát üzeneted érkezett!

LeszterKép

Apa örült nekiKép Bár most nem sejtett semmitKép Nem akartam feleslegesen borzolni a kedélyeit, úgyhogy nagy erőfeszítések árán megvártam, míg a teszt is igazolja a gyanúmatKép A cukor elég jól karbantartható, de vszeg megint inzulin lesz a végeKép De most nem fogom fel olyan tragikusan, mint Gergőnél. Akkor úgy éreztem, hogy itt a világ vége, mikor közölte a doki, hogy inzulin kell. A diétába még vissza kell rázódni, de megvan az a nagy előnye, hogy nem fogok elhízni a terhesség alattKép Bár amikor az ember kiló számra kívánja az epret, meg a barackot, és ehhez képest 10-15 dkg az engedélyezett mennyiség..... Ne aggódj a tünetek miatt, tényleg még csak mostanában kezdenek el jelentkezni. Aztán visszasírod még a tünetmentes időketKép

Lányok!
Mikortól lehet a babáknak epret adni? Lassan itt szezon, de nem tudom, hogy adhatok -e már Gergőnek.

Gergő már alszik, asszem én is megyek ledőlök. Remélem, még a Vészhelyzetet sikerül megnéznem (függő vagyokKép)

Pussz
Tüni
tüni
 
 


Urszila,
Irtam mailt inkabb.

L.
leszter
 
 


Tuni,
NemelhizasKép Nezd ezt az oldalat, igazad van!Kép

L.
leszter
 
 

 
 

Gyorsan, gyorsan nezzetek ki az ablakon, holdfogyatkozas van! 22:30-kor lesz teljes fogyatkozas, de mar most is gyonyoru!!!! KépKépKép
Gombóc
gombóc
 
 


LeszterKép jelszó kéneKép, pedig kíváncsi vagyokKép Tünetek nekem csak a 7-8 héten jöttek, kivéve az álomkort és a WCre rohangálást, no meg az érzékeny melleket. Olyan lassan telik az idő, amikor valamit nagyon várunk!Kép Drukk, h egy kis dobogó szívecskét láss!

TüniKép asszem, még nem is gratuláltam!KépKépKép

MomoKép ha kromoszómavizsgálat mellett döntenél, kell 2 nap szigorú fekvés, meg egy hét lájtos életmód. Ezt csak infoként írom, nem rá- vagy lebeszélés. Julka meg Zsuzsi egymástól tanulják a hiszti meg az ordítási stílust, néha már összetévesztem őketKép Ezek szerint nincs sasser vírusomKép Biztonsági rés betömveKép

TinaKép hogy van a kicsi?

Urszila
urszila
 
 


Urszila!

Ott van az is a levelbenKép (a ket link folott, a user es pass;)).

L.
leszter
 
 


Sziasztok,

Reka,
szerintem is gyonyoru Vac. Kép Egesz gyerek es diakkorom odakot. A Dunaparti setanyt en is imadom, sok kedves emlek kot oda, ugyanis az exem ott lakott. Kép
A Deveny kezeles miatt en is sokat bogtem, de amikor lattam, hogy hasznal, mindig erot vettem magamon. Es ugyan meg nem jar Zsombi, de a mozgasfejlodesen akkor is segitett. Danidon is segiteni fog, ne aggodj!!! KépKépKép
Es Boldog szulinapot Daninak (azt hiszem, eddig nem irtam Kép)!!!! KépKépKépKépKépKép Ja, nem kene gyerekorvost cserelned? Eszmeletlen, mit remisztget allandoan...Kép

Klar,
nagyon edes Ancsa!!! KépKép Az egyik kepen ki az a jokepu fekete haju pasi? O lenne a Kopi..??? KépKépKép

Virga!
Boldog szulinapot kivanok! Kép

Timici!
Nagyon boldog nevnapot kívánok!

Leszter, Tuni, Heppi,
nagyon nagyon NEM gratulalok Nektek! Még most...! Aztan a 12. het utan fogok am!!!! KépKépKép

Tuni,
alomkor es nemelhizas oka KépKép Ugy tudom, eper mehet 1 eves kortol.

PIldi,
gratula a lanykad hintazasahoz es a kreativitasahoz! Kép

Angi,
irasodat olvasgatva dobbenek ra neha, mi var ram...Kép Jogyerekeket kivanok, goyrsan gyorsan. KépKépKép

Momo,
Timinek is boldog nevnapot kivanok! KépKép
AFP hirek. Kép Voltal 12. heti UH-n? Ott mit mondtak a nyaki redo meretere? Ha az normalis volt, akkor szerintem ne aggodd tul magad az AFP miatt.
Gyerektartas. Kép De azert ha kevesebbet kell fizetnetek, akkor jo, nem? Kép

Kepzeljetek, lehet, hogy benne leszunk a TV-ben. Kép A Kreativ Babak kapcsan csinaltak egy TV felvetelt az Allatkerti Jatszohazban, amire elmentunk mi is ma delutan. Igaz, ZSombi nem volt tul kameraerzekeny, igy nem hiszem, hogy sokat fog szerepelni a felvetelen, de hatha. Kép CSutortokon 8-1/4 9 kozott fogjak reggel leadni a TV2 Lazacban. Ha valaki eppen TV-zik, esetleg kapcsoljon a LAzacra.... (rajtam vizszintes csikos felso, ZSombin a kis barna kapucnis mellenykeje volt)! KépKépKép
(Ja, es azt mondta a Jatszohazas pszichomokus, hoyg Zsombi lehet, hoyg azert szopja sokat az ujjat, mert tul sokat viszem mindenhova, es bizonytalansagban erzi magat. HAt, nem tudom, en nem igy erzem, de lehet...Kép)

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


LeszterKép hogy én mekkora .... vagyokKép 1enlen mentségem, hogy késő van, és ilyenkor van a fő elpakolási és holnapi reggelire készítési műszakom. Nagyon szép!

Urszila
urszila
 
 


GombócKép köszi, köszi, tényleg nagyon szép a Hold!Kép

Urszila
urszila
 
 


Leszter,
en is kerhetek levelet? Kép
PofatlanGombóc
gombóc
 
 


Elli!
Írtam mélt.

Manó2!
Neked is írok majd, de most rohanok.

Beu
beu
 
 


Elli,
jaj, mikor es hol lesz tali?
Gombóc
gombóc
 
 


Momo: dehogy kovezlek meg erte. Elso szules elott en is ravagtam volna hogy bevallalom ha beteg akkor is, most mar elgondolkodnek rajta (bar tudom hogy ugy is, de hagyjuk is a temat, hiszen egyikunknek sem lesz beteg gyerekeKép)

Tuni gratsKép es en mar eldontottem, most mar adok majd Lackonak epret ha jon a szezonKép

orsoly
orsoly
 
 


Nya pussz csajok Kép

Ma megpróbálok kimerítő lenni.

Momo,
Ha véletlenül kikapod az amniocentézist, akkor se pánik... tulképpen az első héten illik pihenni, ha napi 3-4 óra megállásod lehet napközben, az már jó. Nekem Ancsával csináltak, mert a fene enné meg, épp betöltöttem addigra a 35-öt... de nem bántam meg.
Pihenő életmódról pedig csak annyit, hogy nekem a napi fél-egy óra ücsörgés feltett lábbal már a lustálkodás és semmittevés csimborasszója Kép
Én.... nagyon-nagyon-nagyon szorítok Nektek, és szerintem nem lesz ott semmi hézag KépKép
A gyerektartási dolgokhoz már talán nem fűznék kommentet... KépKépKép


Urszi,
A pasi a képen az öcsém, mellesleg Kukac keresztapja Kép Egyébként édes - annyira szeretik egymást... asszem bevallhatom, hogy öcsémről nem gondoltam volna, hogy ennyire Ancsamán lesz Kép

Réka,
Pusszantjuk ikertesót Kép, és nagyon-nagyon szorítunk neki, hogy jól menjenek a Dévény féle dolgok. Az allergiával kapcsolatban nem tudok mit mondani - kísérletezős időszakok fognak jönni, mert mindent azért nem lehet kiiktatni egy fejlődő szervezet étrendjéből.....

Angeeee,
Amit leírtál, annak alapján akkor a kaja elég neki. De az sem lehetetlen, hogy mostanában ezek a szar frontok is zavarják őket (na a kengyelről ne is beszéljünk... Kép)Oldalra fordítva kicsit felhúzott lábbal nem tud aludni a béjjbeeee ? Abban a pózban lehet, hogy nem zavarná annyira....

Tüni,
GRATULAAAAAAAAAAAA újabb picurhoz KépMostanra azért már tudja apája is, ugye ? Kép
Én anno bedobtam a hálóba Kopasz paplanjára a terhestesztemet nagy vigyorogva hajnali fél 7-kor, ő meg azt sem tudta, mi a bánat bajom van Kép
Mellesleg amit beígértem neki, a Tompa utcán való végigkergetést, azt még azóta sem váltottam be KépKép

Beu,
Igen, ő tényleg az én édesanyám. Majd egyszer teszek fel apuról is képet, egyből vissza fogod vonni, hogy anyámra hasonlítok Kép
Meg a Kopaszról is, ha egyszer sikeredik róla egy "nemalvós" képet csinálnom Kép

Leszti,
Fogyóötleted ( a hányingeres) KépKép
A baj csak az, hogy én akkor inkább maradok majd 100 kiló Kép

Ma tök jó termékeny napom volt, varrtam egy jó kis laza gatyát a szomszédasszonyomnak, de ő húzta a rövidebbet, mert amig szabtam, addig ő vigyázott a Kukacra.. és ez már nem is olyan egyszerű, mert úgy jön utánam mindenhová, mint az árnyékom... de olyan édes... ahogy az a kis tökmag megáll előttem, és nagy vigyorogva magyaráz Kép

Na most futok, még méleket olvasok, utána asszem eldőlök, mint a tök...

Pussssz nektek :


Klár
clarissa
 
 


Klar,
Ez nem az a kengyel amit otthon ismernek csak hasonlo elven mukodik( egy muanyag vacak ami ki van belulrol belelve). A gyerek mindket laba terdben behajlitva es oldalra kiforditva(tudod csiposzuresen igy vizsgaljak oket). Szoval oldalfekves lehetetlen, mellesleg az altalad leirt pozicio lenne a kedvence, neha ha megszanom es nem adom ra szinte csak igy csicsikal.

Gomboc,
Jo gyerekek ok csak anya telhetetlen:o
Ja ma alakultak estere mar sikerult 5 percig egyedul lennem a WC-beKép

Urszila,
Zsuzsi-Julka visitas, latom nalatok is zajlik az eletKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok Kép
Minden kétcsíkosnak nagy drukk! KépKépKép

Sajnos mi sem úsztuk meg a magas lázas ügyet Kép Julcsi ugye több, mint egy hete köhögött már, kapott is Cataflamot meg Ambroxolt meg Fenistilt. Erre tegnap hajnalra totál forrón ébredt Kép
Fúúúú, csajok, nagyon gáz 40,1 fokot mérni, igaz, popsiban Kép Egész nap ment a Panadol meg a hűtőfürdő, kihúztuk valahogy ötig, akkor elmentünk dokinénihez, írt antibigyót, mert a köhögős kór felülfertőződött. Éjszaka nyugodtan aludt (lázas volt pedig), reggel hatkor már a kádban ültünk Kép
Most megkapta a második adag antibigyót, meg Panadolt megint. Talán koppkopp nem olyan forró. De irtó szar ez KépKépKép

Réka Kép
Dani édes és gyönyörű, és drukk, hogy TE jól viseld a kezeléseket!!!

Au, bocs, de megyek, mert rajtam is kitört egy iszonyatos torokfájás, nyelni alig tudok, és épp most akartam tüsszenteni, de az is úgy fáj (ahogy a torkom megfeszül), hogy megőrülök Kép Nekem lázam nincs. Egyelőre.

Elli Kép
Mi nem talizunk, de gondolunk rátok! Kép

Na csá, mielőtt átmegy ez a kaka cucc Rátok is!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok, Lányok

OFF
csak egy kérdés: úgy emléxem, valaki közületek szokott a Vaterán licitálni/vásárolni. (Urszila? Zsuzsi?) Lenne 1-2 kérdésem priviben amire nem találtam meg ott a választ...
ON

Amúgy jól vagyunk, csak az ADSL nem akar jönni, és vészesen megfogyatkoztak a neten tölthető óráim (csak havi 15Kép)és megnőtt a lábamnál rinyáló kisded meggjelenési gyakorisága netezéskor (100-ból 100-szorKép)
Szóval bocs, most mennem kell

...azért annyi időm még van, hogy Tüninek gratuláljak!!!!KépKépKépKépKép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!
Ma már jobb a kedvem, bár 11-re megyünk kezelésre.

Momo!
ParkolásKép De legalább volt a pasiban egy kis empátia, ez is ritka.
Zsebi és a pakolásKép Legalább biztos lehetsz benne, hogy egészséges a gyerkőc és persze igazi gyerek.
TárgyalásKép

Orsoly!
Hát nálunk azért más volt a szitu oxigénhiánnyal kapcsolatban, mert Dani 20 órán keresztül fuldoklott úgy, hogy nem hívtak hozzá orvost, pedig fekete volt már az egész teste és eszméleténél sem volt. Tehát én azért nagyon is haragszom az egész kórházra.
De én is abban bízom, hogy egy-két kezelés és javul majd a helyzet.

Talizók végül mégis tudok menni!
Ugye akkor Árkád, játszótér, 14 óra?

Most ennyi voltam, mennem kell énekelni hálás kis közönségemnekKép

Réka
muki
 
 


SziasztokKép

Minden Timinek boldog névnapot kívánunkKép

Virágnak boldog szülinapotKép

Klár Ancsájának is boldog szülinapot kívánunkKép Képek nagyon tutikKép

Akiknek nem szabad még gratulálni... azoknak drukkKépKépKép és baromi irigy vagyokKép

Zsombi egész nap engem igényel, úgyhogy nem is tudok visszaolvasni, az utsó két oldalt is csak átfutottam...

Rólunk: Zsombinak végre-végre kibújt a 6-ik foga és menő-manóvá nyilvánítottuk Képgaz, még csak 4-5 lépést megy)


Kangi
Jobbulást Julcsinak és Neked!!!

Kriszta
Drukk a gyors barihimlő-elmúláshoz!

Talira nem tudunk menni, szülői lesz a suliban. Így is az iskola előtt fogom átadni a gyerkőcöket Apának, remélem, nem fog elkésni.

A szülőszoba videóit kerestem, de csak két részt találtam. Nem tudja valaki véletlenül a váci fiatal dokinak a nevét?

Megyek, elhúzunk a piacra, hátha lenyugszik Zsombi.
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Urszila,
köszi egész jól bírja a pici a barihimlőt. Igaz nagyon sok pötty van rajta. Nórinál a 4 nap után kezdőttek a bajok. Nikinél remélem nem lesz semmi komoly. Úgy emlékszem járatos vagy a homeopátiában. Vettünk RHUS Toxicodenron CH9-et. Férjem elfelejtette megkérdezni hányszor és mennyi bogyeszt kell adni. Nem tudod véletlenül?

Toffi,
menő-manó.Kép 6-ik fogKép Nekünk még csak 3-om van.

Kangi,
lázKépKép. Remélem hamar rendbe jöttök. Jobbulást!!!!

Gombóc,
az állatkerti játszóban van pszichomókus? Mindig ott van v. csak a TV felvétel miatt volt?

Kriszta
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Szerintetek mi lehet a Dorka baja, tegnap este 39,5 mareggel 4,4 kor 39,3 láza volt.
Nem köhög, nem folyik az orra.

Hali
Manó2+beteg Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2 Kép
Julcsi ugyanez, a torka vörös, de nem köhög, láz ilyen magas. Doki antibigyót írt!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Manó2!

Sok mindne lehet. Érdemes megnézetni a torkát, ha nem az akkor még mindíg ott vananaka remek vírusok mint pl 3 napos láz, vagy Emmának volt ilyne a szemfogaktól, rágófogaktól is. De ilynekor szerintem érdems orvossal megnézetni és a torok, mandula, tüdő dolgokat kizárni.
Amúgy Emmával sincs valami rendben, egész éjjel nem aludt, óránként felsírt, de amikor áthoztuk hozzánk akkor meg roppant jókedvű volt. Eszik is, nem lázas, de vizes orrfolyása van. most várunk mi lesz. Remélem nem a foga jön megint, utoljára akkor csinált ilyet hogy nem aludt, de ha felkelhetett vidám volt. Akkor 2 hónapig keltünk éjszakánkéntKép

Kangi!

Julcsinak is jobbulást!

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok

Kangi
Miert Panadolt adsz Julcsinak? A Nurofen lazra nagyon hatasos. Nekunk a Panadol semmit nem hatott Kép Hamarhamar gyogyuljon meg Julcsi! Kép

Elli
En szoktam Vateran licitalni, kerdezz batran, nemtom tudok-e valaszolni...

2csikosoknak +++++++++++++++++++. Belestem tegnap es csak lestem,ti nem tetlenkedtek csajok!!! Kép

Mano2
Dorkanak hamar laztalansagot!! Dokinal voltatok?

Angi
Bocs,hogy eltuntem de meg semmi fejlemeny Kép Ahogy van valami rogton irok.
Franyo
Irok igerem... Kép

Lanyok
Csajom hisztiszunetet tart par napja! Es annnyyyira jooooooooooooo, hogy gyozom kielvezni!
Kozben volt egy babakocsi cserenk (Babaszoban talan olvastatok a Plus-os babakocsik torteneterol....) szoval ha valaki esetleg palyazott volna a Tescoban a 4000Ft os vagy a Coraban kaphhato 5000Ftos babakocsira, ne tegye....viheti vissza hamarhamar....
Es egy kis jokedv:
Kép
Kép

Norka
norkini
 
 


Itt vagyok megint, elkezdtem visszaolvasni...

Réka
Átküldöm az e-mailt, ez egy hírlevél (az allergiáról)
Szerintem én lemaradtam Dani szülinapjáról, így utólag is boldog szülinapot a nagyfiúnakKép
Dévényhez drukk!!! Biztosan ügyesek lesztekKép

PIldi
Gondoltam, hogy nem sok minden van a tölcsérben Kép én is a fagyit szeretemKép Más extra nem volt, de vasárnap varázsütésre elmúltak a pöttyök, igaz, adtam Fenistil cseppet is.
Hármas keresztelő klasszKépKép hármas keresztmami még inkábbKép

Elli
Köszi az infókat telekügyben. Csomádot láttuk, Fótliget nekünk nem szimpi (nekünk nincs protekciónk), Gödöllő 11 milla (Urszila írta). Mi hétvégén nekiesünk az igazi keresésnek (megnézéssel egybekötve), eddig úgy tudom, Szadára megyünk, már voltunk 1x, nagyon klassz helynek néz ki, 7 milla a telek, de elfelejtettem, mekkora, majd megkérdezem.

Momo
TárgyalásKép
AFP Kép
De legalább rendes volt az a rendőrKép

Gombóc
Megnézünk holnapKép
Pszichomókusok.... nem is írok semmit

Kriszta
Jó, hogy 6 foga van, Zsombi már vén pasiKép Ezt a fogat már március közepe óta vártuk, azóta kínozta szegényt.

Norka
Babakocsi Kép
HisztiszünetKépKép
Képek nagggyon jóóókKép

Mindjárt keresek én is páratKép

Talizóknak de klassz lehetKép

Na megyek...
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Hú, az előző volt a 777-esKép

Réka
Kép mentKép

Toffi
toffifee
 
 


Naná, hogy nem bírom kiKép

A nagy bambulásKép
Kép

A zeneszerző
Kép

És a cumigyűjtemény egyik feleKép
Kép
(ínyenc a gyerekKép)

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Kangi, én is akartam kérdezni, miért Panadol? Nálunk az amidozophen (vagy sima Germicid) kúp működik-dött, panadol (és nagyként a rubophen, szóval ami paracetamol hatóanyagú) az csak enyhébb lázakra jött be.

Beu:nem, nem sorba rakjaKép.

Eper:nem tudom honnan, talán még a régi emlékek, de nekem 2 év rémlik. Bár azóta másfelet is olvastam.

Tapsolás:ne má hogy, és integetni is kell? Meg még mit?

Betegeknek jobbulást!

ILdi

Ildi
pildi
 
 


PIldi,
én még Timi idejében olvastam eperre a 1,5 évet, azóta nem tudom, mennyit változott a világKép

Toffi,
azok a cumikKép És a babapiskótával nyammogó is nagyon teccKép

Kangi,
jobbulást nektekKép A panadol nekünk se vált be a magas lázra (Timinek hazavágta a gyomrát is a szirupKép), mi maradunk a amidozophenes kúpnál. Tudom, hogy utálja a gyerek, de nagyon hatékony.

Urszila,
köszi az infót, eddig is sejtettem, hogy pár napig nyugiban kéne lenni, de tényleg nem segít rajtam senki, még a férjem se, szóval maradok az UH nyújtotta lehetőségeknél.

Klár,
napi 1/2-1 óra ücsörgés feltett lábbal, aztat meg hol árulják...és egyáltalán, hogy is kell csinálni???Kép Kölcsönadom a két lányomat, és nem fogsz már ilyenekről álmodozni se két nap múlvaKép

Gombóc,
Timi meg bizti azért szopja az ujját, mert túl kevés inger éri itthon és idegenben félős emiatt, nem?KépKépKép Pszihomókusokat ki nem állhatom...(szorri, ha valaki itt az lenneKép)

Réka,
kitartás, szerintem hamar meglesz a torna eredményeKép

Tegnap mire tisztába tettem a számítógépet, jött egy vihar és kishíján hazavágta az egészetKép Már le is térdeltem a gép elé, mire hajlandó volt újraindulniKép


Momo


Momo
momo
 
 


Édesek vagytok! Kép Panadol, mert a dokinéni szerint a Germicid C nagyon leüríti vízileg és tápanyagilag is (valóban bűzös zöldet kakilt, és csak a kúp után nem sokkal, a Panadol adása óta nem - hanem anyatejeset is, mert visszaálltunk a napközbeni szopira is).

Egyébként a Germicid C se volt nagyon hatékony, dokinéni szerinta fertőzés kezdeti szakaszában ne is számítsak jobbra. Hűtőfürdő plusz EGYFÉLE csillapító a helyes út szerinte.

Ezért most egyelőre megvárom a holnapot, este hozatok Apával Nurofent, és ha holnap is lázas, megpróbáljuk azt. Mára maraduk a Panadolnál (meg beadtam egy kúpot is azért), meg hűtünk.

Meg "Tityi", ahogy most cibálja a nacimat - hálistennek jókedélyű, csak mostanra elfűradt, ésmivel nem megyünk szabadba, csak mellen tudom altatni, magától nem műxik ...

Nagyon köszi a drukkokat, majd írok, hogy mizujs, egyelőre a kezdeti lázcsökkenés a múlté, újra 38,9-et mértem popsiban, de ez azért már nem a tegnapi 40,1, szóval javulóban ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Gombóc,
Pszichomókus???? Mert akkor Dana is már 3,5 hónapos kora óta folyamatos bizonytalanságban él. Főleg, ha fáradt vagy éhes. Kép
Bocs, hogy beharangoztam magunkat, de ma jön az építész, holnap anyóspajtás, de pénteken ráérünk egy délutáni játszózásra.
Kicsit nehéz Danával együtt írni, megyek...
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!


Most ébredt fel Dorka 40,5 nem semmi adtam neki kúpot, majd hűtő fürdő, most 39,5 nél tartunk.
Dokinél nem voltunk, de jön haza a férjem, és kihívjuk.

Az tény, hogy az innye rendesen meg van dagadva, de a fogktól lehet ilyen magas láz?
Na vigasz képpen egy pár hétvégiek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Jók legyetek
anó2+Beteg Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Kúp után 1 órával 39,7 KépKépKép

Megyünk fürdeni.

Nagyon unom. És fáj a torkom meg a fülem.

VÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!

Kangi
kangi
 
 


ToffiKép a kolleganőm a napokban adott el 5,3 milláért egy 300 négyszögöles, szép fekvésű, viszonylag központi szadai telket. Csak miheztartás végett. Ha akarod, este írok mélben még telkeket, a gödöllői újságból.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

NEm írtam most pár napig, mert képzeljétek, hétfőn délben Dani úgy belekapott a szemembe, hogy el kellett mennem a szemészetre, mert nem tudtam kinyitni se, anniyra fájt meg dőlt a könny belőle. Kaptam szemcseppeket, most már csak picit piros, de szerencsére rendbe jött.

Hát ahogy olvastalak Titeket(a 2 csíkosakat), sárgulok ám rendesen, tudom, gratulálni még nem szabad, de azért a drukkok mennek KépKép

Momo
nekem is 0,8 volt az AFP-m, de szerencsére kiderült, hgy csak azért, mert fiatalabb volt a terhesség 1 héttel, és akkor mutathat alacsonyabb eredményt. NÁlad nincs szó ilyesmiről? EGyébként meg egy csomó országban nem is végzik el ezt a vizsgálatot, anniyra nem megbÍzható.

Most csak ennyi, mert csak átfutottam a topicot, betegeknek jobbulást

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!


Kangi: Nekünk 7 után jön a gyerekorvos. Most 38,9 ez úgy elmegy, de remélem kiderül mi ez a nyavaja.

Nagytarcsán 1200m2 telek 10 milláért kelt el tavaj.

Manó: hogy álsz a diétával? Tegnap nekem gyümi nap volt, hát nem sok hiányzott hogy rá ne vessem magam a szalámis kenyérre, de jött a férjem epret és szőlőt hozott.(:
Ma saláta hús nap van görögsalit ettem + tonhal konzetvvel, tök fincsi volt.
Holnap kukoricás rizs lesz a menü.

Most ennyi
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


KrisztaKép kimásoltam egy homeós gyerekoldalról a bárányhimlőről. Julkának a dokinénink 2 bogyeszt javasolt, pl a Ferrum Phosphoricumból, amikor náthás volt. Gondolom, a többi is ilyen adagolásban megy.
http://drbogi.freeweb.hu

Homeopátiás szerekek közül, hirtelen felszökő láz esetén adhatunk Aconitumot (9CH), ha a bőr száraz, kipirult és nincs verejtékezés, a beteg nyugtalan és nagyon szomjas. Ha megindul a verejtékezés, magas a láz, a nyálkahártyák szárazak és a beteg különösen érzékeny a fényre, a zajokra, Belladonna adható 9-15CH-ban. Nem túl magas láz és nyálkahártya vérzése esetén a Ferrum phosphoricum választható 9CH-ban.

A kiütések megjelenésekor, a világos, víztiszta bennékű, piros udvarral körülvett hólyagcsákra, ha a viszketés melegre javul, Rhus toxicodendron adható 9-15CH-ban, naponta kétszer-négyszer. A Dolichos pruriens 15-30CH-ban is sok esetben jól csillapítja a viszketést. A Mezereum nevű szerre akkor lehet szükség, ha a hólyagcsák elfertőződtek, a sötét színű pörk alatt genny gyűlik meg.

Antimonium tartaricum adásával mérsékelhetők a vakarózás és felülfertőződés miatt a bőrben mélyre terjedő gyulladásos folyamat következtében kialakult hegesedések. 9CH-ban adható, naponta kétszer, a tünetek javulásáig.

Urszila
urszila
 
 


Szegény gyerekem totál K.O., már alszik Kép 39,9 volt fürdés előtt. Kapott egy nagy kanál Panadolt meg 10 perc hűtőfürdőt, aztán szopi és most alszik. De zihál, lázas Kép Vajon meddig tart ez a magas láz?!!!

Bocsánat, de most csak ezen tekerek Kép Amúgy sem egy drabál gyerek, most még alig eszik hozzá, fogyni fog, ahelyett, hogy azt a minimálisat hízná legalább Kép Plusz parázom a kiszáradástól, mert persze inni alig akar, tej nem nagyon van, inkább csak cuclizik, bármivel kínálom, nem kéri, csak a tiszta vizet, de azt is keveset Kép
Kicsi szívét nagyon megviseli ez a szemét láz Kép És sejtem, hogy a játszón kapta, de nem volt ott egy beteg külsejű gyerek sem, csak hát Julcsi szereti a babákat, puszilkodnak ...

Na most felriadt, megyek szopiztatni.

Kangi
kangi
 
 


Magas lazra nagyon jo a Pyrogenium. Sajnos hianycikk, elvileg c30-as lenne jo, december ota nem lehet kapni. Ket hete viszont a Gazdagreti Gyogyszertarban volt c200-as, ezt meg lehet probalni "1-pohar-vizes" modszerrel. Gyuri is lazas volt a hetvegen, es egesz jol levitte mindenfele gyogyszer nelkul.
1-pohar-viz modszer (lehet, hogy van ra magyar kifejezes is): 3-5 golyocskat egy pohar vizben feloldani, muanyag kanallal beadas elott parszor megkeverni. Kb. 10-15 percenkent egy kanallal (v. 1 kortyot), ugy 5-6-szor.

Baranyhimlore: Varicellinum nozoda D30. Gyorsabb, enyhebb lefolyasu lesz tole a betegseg, megelozeskent is adhato. Utohatasok enyhitesere hetente 3-szor 3 heten at: segit kivalasztani a "mereganyagokat".

Tofi,
Cumigyujtemeny Kép

Kismamaknak gratula!

Leszter,
Amelyik terhesseg meg akar maradni, az megmarad, amelyik meg el akar menni, az elmegy. Ez most igy nagyon csunyan hangzik, de szerintem igy van! Petraval is sokat barnaztal, lehet, hogy egyszeruen ilyen tipus vagy, es amugy a bebire ez semmi veszelyt nem jelent! En erre tippelek! Majd harmadszorra mar eleg nagy bizonyossaggal lehet ezt allitani, ha akkor is elojon! Kép De most koncentralj erre a picire, es meditalj, legyen pozitiv a hozzaallasod, de a vaganykodast mellozd! Kép Remelem nem voltam tul "offenziv"!

...
Fentieket mar vagy 3 oraja irtam, csak kozbejott (kozbe jott) a csalad!

Miki iszonyatosan nem eszik, tegnapi negativ rekord egy fel alma egesz nap!

Ha veletlenul fogja valaki otthon a HR3 csatornat, jovo hetfon (10-en) este 7-kor lesz a szulesznommel valami musor. Kozelebbit en sem tudok, hogy mirol szol, csak tippelni tudok! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi,
Szoptasd ezerrel, akar egesz ejszaka. Tuti nem szarad ki, annyi tejed van, es az inger hatasara tobb is termelodik! Es te is igyal rengeteget! De ezeket mar mind tudod, csak nem jut eszembe mas,amivel vigasztalhatnalak! Ha meggyogyult ugy fog enni mint a gep! Szerintem ha latnad Miki mennyit eszik megnyugodnal! Tegnap en mar orjongtem, nem voltam hajlando szoba allni vele, amig nem eszik. Persze nem evett.

Ferjem majomhazhoz hasolitotta a konyhat. Nem teszek fel kepet, mert kijon a Kojal, tenyleg olyan. Szanaszet kajadarabok, a kismajmok neha odaugralnak, felveszik, megkostoljak, aztan vagy megeszik, vagy visszakopik.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi Kép
Majomház KépKépKép Figyelj, ha nekik jó ez így, akkor te ne menj ki a konyhába, majd éjjel felsöpröd és dezinficiálod. Esetleg az ínycsiklandóbb darabokat domestosos kendővel áttörölgetve visszateheted a padlóra KépKépKép
Na befejezem, mert a csalánnal való veregetés esete forog fenn, bocs ...

Köszi a homeotippet. Csak ki megy el a gazdagrétibe???! Na Apacuka tuti nem, én meg nem tudok mozdulni ... Kép
Mindenesetre elaluszkált, naná, hogy cicin Kép És alszik nyugisan, tegnap éjjel is, pedig tök forró volt. Egy szál ujjatlan bodyban meg egy kis zokniban, takaróval. Ha nem ébred, nem keltem fel.

Szopizott ma ezerrel. És azt prsze, hogy kifelejtettem a nagy siránkozás közepette, hogy negyven fok közeli lázzal vígan szaladgál fel-alá egy piros kábellel, és rikkantgat, hogy "Kábe! Kábe!" KépKépKép

Teszek fel egy hűtőfürdős képet, hogy végképp leköpködjetek, hogy mi a tökért nyávogok itt nektek egész nap Kép

Kép

Kangi
kangi
 
 


manó2!

Emmának 39 volta fogaktól. A rágó és aszemfogaktól, de nem mindtől, csak 4-nél. Arral lehet felismerni, hogy ha attól van max 2 napig tart. ő hányt is, aztán ki is bukkant a fogacska.
Az első estenél antibiotikumot kapottKép, a másodiknál berohantunk az ügyeletre, ahol mivel semmi sem látszott vírusnak diagnosztizálták, a harmadik, negyedik esetben már rutinosan csak legyintettünk, kúp, és ennyi.

Kangi!

Nekünk a panadol max hőemelkedésnél segít. Kép Én az amidosophent szokatm adni kúpban, az eddig mindíg levitte.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Szegény picúrKép Jobbulást neki! Drukk, hogy a kórház közelébe se kelljen menni!

Réka,
SzegénykémKép
Nagyon sajnálom a történteket. Drukkolok, hogy a kezelés minél előbb sikeres legyen és ne kelljen sokat szenvednetek!
És még ez az allergia isKép

Momo,
Gyerektartás tárgyalásKép
Az egyik kollégáméknál volt hasonló eset (csak a csaj már elmúlt 35 éves), ők nem csináltattak amniocentézist. 1: már két egészséges gyermekük volt, 2: a családjukban nem volt genetikai betegség, 3: az első 2 alapján kisebb volt a valószínűsége, hogy beteg lesz a baba, mint hogy elvetélhet.
Maga az amnio nem volt vészes (nekem AFP szintén 0,8 volt, és a béta HCG-m magas), és igazából csak azon a napon kellett kímélnem magam.
Sajnálom, hogy a döntés egyedül a te terhed...
Akkor Heppinek is megy a drukk!KépKép
Sasser vírust hogy írthatom ki? Az előbb leállította a gépemKép

Kangi,
Jobbulást nektek!
Betegen is édes JulcsiKép

Toffi,
Gratula a 6 fogú menőmanónak!Kép
KépekKép

Manó2,
Jobbulást Dorkának!
KépekKép

Norka,
KépekKép Roninak is van játékbabakocsijaKép

Zsuzsi,
MajomházKép

Eper: Kismama másfél éves kortól ajánlja.

Magunkról:
Roni tegnap megkóstolta a játszótéren a homokot. Talált egy kiskanalatKép

Végre van cukormérőm, szúrhatom az ujjaimat naponta 7-szer (egy hétig). Szerdán, a mért értékek alapján mondják meg mikor és mennyi inzulin kell.

Képzeljétek, voltunk ma a Pólusban. A Média Marktba mentünk, digitális képeket előhívi. Jó fél óra várakozás után, az előttünk állóknál elromlott a gép. Nem is voltunk ám mérgesek, hogy potyára bumliztunk oda és várakoztunkKép
Beugrottunk a Dm-be pár dologért. Amikor a pénztárnál ránk került a sor, megszólalt a péztáros mobilja. Felvette és a kezembe nyomta. Csak néztem, hogy mi van. Valami nyereményjáték van, akinél megcsörren a telefon, annak nem kell fizetni. Majdnem 5 ezer Ft-ot spóroltunkKép Fényképek helyett egy kis vigasz.Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Ma sem vagyok formában, valahogy lemaradt az eleje az üzimnek:

Klár,
Szupik a képekKép
Milyen tortája volt Kukacnak?

Tüni,
Drukk neked is! Cukroddal mi van? voltál már dokinál?

Kriszta,
Szegény picúrKép Jobbulást neki! Drukk, hogy a kórház közelébe se kelljen menni!

Maci_2
maci_2
 
 


KangiKép magas lázKép annyira bepánikolok ilyenkor még a 3. is. Panadol nálunk sem viszi le, Germicid-c a nyerő+hűtőfürdő. Lázasan kurjongató JulcsiKép azért a szemén látszik, hogy betegKép

MaciKép napi 7x szúrásKép nyeremény viszont nagyon Kép

Nemtom hová menjünk tengerpartra. Beszereztem egy csomó prosit, de kb. azonos árak, és nem tudom, hogy melyik lenne a nyerő egy 1 éves gyerekkel. Eddig Porecbe jártunk, de az most ki van zárva. Bibione, Jesolot nézegetem, de ???? Nincs valakinek valami tuti tippje?

Urszila
urszila
 
 


Urszila
ajánlom a Horvát Apartmanok Utazási Irodát (V. Sas utca) nagyon profik, mi velük megyünk júniusban Zadari szigetekre, direkt babásoknak ajánlják. Van internet cimük is, ha érdekel, holnap megirom.

Kangi
szegény Julcsi és szegény Te Kép remélem hamar meggyógyultok ++++++++++++++++

Maci
DM Kép
napi 7 szúrás viszont Kép

ANdi
psandi
 
 


Urszila
megtaláltam: www.horvat-apartmanok.hu
tel: 266-0088 vagy 266-6688
érdemes Poropat Biljana-t keresni, ő az ügyvezető igazgató, nagyon kedves nő és mivel horvát, mindenről mindent tud! Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok lanyok!

Kangi,
Jobbulast Julcsinak! Szegenyke, aranyos lehet, ahogy meg lazasan is kabelezik.Kép Es persze Te is gyogyulj meg mielobb!Kép

Mano2,
Dorkanak is jobbulast!Kép

Zsuzsi,
Nem voltal offenziv! En is valahogy igy gondolom, mint Te. Legalabbis ebben bizom, hogy igy van. Szerintem az mar nem volt normalis, amit Petraval a hasamban muveltem, marmint az aggodas tekinteteben. Ebbe a hibaba nem szeretnek ujbol beleesni. Most a hozzaalaasom is mas, mint az elozo terhessegnel volt, akkor minden aprosagon kikeszultem. (Nagy a szam a majdnem betoltott 5 hetemmel.KépKép) Most pedig ugy erzem, nagyon szeretnem, ha velem maradna ez a baba meg vagy 8 honapig (aztan persze idekint isKép), de probalom elfogadni, hogy ez nem csak rajtam mulik.

Na jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Psandi,
Nagyon jo ez az oldal! En is uuugy mennek! Mar tavaly is keszultunk Horvatorszagba, de valoszinuleg az iden sem fogunk eljutni. Kép
Nekem Pag is tetszene (mar a kepek alapjan), a Zadari-rol meg mar szinte a Fülöp-szigetek jut eszembe, az meg amugy is a "gyengem"! Lehet, hogy felpakkolom a kolykoket, es elindulok egyedul. Vagy valahova repulovel? Almodik a nyomor...

Maci2,
Vegre, hurra! Na latod, a sok balszerencse utan egy kis szerencse is er titeket (kar, hogy ezt elore nem lehetett tudni, akkor talan tobbet ramoltok a kosarba, mondjuk egy eves pelenka- es bebieteladagot! Kép

Itt sajnos nincs Germicid C, sot Amidozophent is otthonrol exportalok. Amikor rakerdeztem itt a gyogyszertarban korberohogtek, hogy az mar elavult, artalmas, stb. De legalabb a lazat leviszi, nemugy, mint a Panadol. Itt szinte csak azt adjak, mindenre. Lehet, hogy a nemeteknek hasznal, csak nekunk nem?
Viszont mostanaban mar kibirom, hogy "sokaig" nem adok lazcsillapitot, es nem is hutofurdozom. Es olyankor masnapra altalaban meggyogyul, de tenyleg nagyon panikolok amig magas laza van, es rettento gyors a pulzusa.
Gyurin sem latszik meg 39-ig a laz. Eddig ketszer vettem ugy eszre, hogy mentunk kezet mosni, es gyanusan hideg volt a mancsa.

Leszter,
Emlekszem a parakalvariadra! De szerintem barki ezt tette volna a helyedben. Nem hiszem, hogy barki is legyintene arra, hogy a terhesseg alatt "barnasozik", vagy barmilyen koros tunetet produkal.


Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

Zsuzso,
pszichomokust nem tudom, csak annyit lattam, hogy a Kreativ Babak vezetojevel ment el. Kép De keddenkent a kreativosok tartanak ott az Allatkerti jatszoban foglalkozast, majd jovo szerdan megkerdezem a tanfolyamon a vezetot a pszichomokusrol.

Kangi,
Germicid C nem lenne jo? Meg nekunk a magas lazra Nurofent adott az orvos. (A Panadolt nagyon leszolta, azt mondta, mas a hatasmechanizmusa es a magas laznal nem tul hatekony Kép) Jobbulast Julcsinak!!!!! KépKépKépKépKépKépKépKép

Leszter,
Mail-t koszi, megneztem es tuti nagyon!!!!! KépKépKép
En is hasonloan gondoltam 3 honapja, amikor MAszatka bekoltozott a pocakomba, hoyg egyszeruen nem tudnam megoldani a tobb hetes fekvest, ha verezni kezdenek. Azert en kertem Utrogestan receptet a dokitol, vesz esetere. De drukk, hogy ne legyen Nalatok semmi baj!KépKépKépKép

PsAndi, ZSuzsi, Urszila
Dalmacia, ZAdar kornyeke nagyon jo kisgyerekeseknek! Terhesen voltam ott, es nagyon tetszett! En azert azt is javasolnam, hoyg a varosok nevere rakeresve nezzetek meg a neten hirdetett apartmanokat, mert a Horvat Apartman Iroda (es a tobbi iroda is) bizonyos hasznot ratesz az arakra. Kép Tobb eves tapasztalat. KépKépKép

Urszila,
mi iden KRK szigetere, Baska varosaba megyunk. Aprokavicsos lassan melyulo, allitolag gyonyoru tiszta vizu tengerpart... Kép

Maci_2,
hurra, hurra, nyeremeny. Kép A cukormerod pedig mindig mutasson pont jo erteket! KépKépKép

Norka,
kepek! Kép

Voltam a dokimnal, es kepzeljetek, nem tud biztosat mondani arrol, hol fogok
szulni, mert be akarjak zarni a MArgit Szuleszetet. Kép Az orvosom azt mondta, most nezelodik, milyen korhazzal kosson
szerzodest, de meg egyik korhazzal sem targyalt. Szerinte a MAV vagy a Janos jon szoba, de azt mondta, ha van otletem, mondjam batran...Kép
Kulonben minden rendben van (kopp-kopp-kopp),
zart a mehszaj (de nem volt UH :-(),
viszont a terhesgondozason elhagytak a pajzsmirigy vervetelemet, igy
mehetek ujabb vervetelre, ha holnap nem kerul elo. :-(
Hat, rolunk ennyit.

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?