Új privát üzeneted érkezett!

Pendi mar nem faj a nyakam de meghuzodott 2napja vgy 3...1 napig fajt :roll: hajatmostam es tudod a tapaszaimmal nem a tus alatt hanem a kad fole hajolva itt meg a kad melyitett azaz terdtol lefele van es belenyulik a padlo szintje ala egyhogy a nagy sulya a hajamnak azt tartottam mert ugye korpasodas elleni samponnal mostam meg es azt 4-5percig allni kell hagyni na szoval csak ugy logattam a fejem vagy 10-14percig :x mert 2szer mostam meg pussz balzsam :? Neked meg faj?


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Huhuuuu csak nem laptetuuuuu :shock: :D :lol: :lol: :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok. Bocsi hogy nem jöttem de semmire sincs időn. Történt rossz is velem. A munkahelyen válságra hivatkoznak igy 4napos munkahét lesz május 1-től.
A fizu kevesebb lesz 20% al. És szerintem ez a lépés csak a kezdet.
Én hétfőként leszek itthon tehát akkor tudok tutti jönni:) Ennyi belőle a jó hír.

Na probálok képben lenni de szerintem nem lesz könnyű visszaolvasni.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Bridget
A nyakadra sok gyógypuszit küldök.
az enyém is fáj még egy kicsit. Rmélem azért holnapra elmúlik.

Csucsu
A munkahelyi intézkedéseket nagyon sajnálom. Nem egyszerű most a helyzet. De nem tud mit csinálni az ember, el kell fogadni, és bízni abban, hogy ezek után a rosszak után mostmár lesz jó is. Mert azért ez már tényleg a béka feneke. Innen már csak felfelé mehet a dolog. Megértem totál a bajodat. A párod is hasonló beosztásban van mint én, nekünk is megszorítás. Hát nem tudom mi lesz. De meg kell próbálni kitartani. Sjanos mást nem tudunk tenni.
nagyon gondolok majd rátok!
Vendég
 


Csucsu
Hat akkor talan igy mostmar lehet,hogy masik melohelyet is nezhetsz amiert nem kell 4orat utaznod es penzben talan ugyananni lesz mint itt a -20%-kal :x es akkor talan jobban kijonnel idobenileg is :roll: Kép

Pendi
Mar nem faj a nyakam csak akkor fajt 1napig de azert koszi 8)

Na megyek keszulodok mert kint 27fok van es en meg itthon ulok apa leveszi a fejem ha hazajon :oops: o elment golfozni en meg megyek nyari rucit vasarolni meg lattam egy cipot is :wink: mar delutan 4ugyhogy megyek remelem kesobb meg betudok ugrani 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Basszus, irtam az előbb, hát nem elszállt??
Sziasztok Lánykák4
Húm
, majd megpróbbálok később jönni, nyűgi a fiam, bbeteg szegényke, köhög és az orra folyik.
Vendég
 


Na, itten vagyok újra! :)
Bridg!Írtam privit!Nézd majd meg!!! :wink: :D

Húúú, az a nyakelfekvés nagyon rossz, nekem is volt!De már helyrejött, ez a lényeg!
irj majd, hogy most hogy állsz dokiilag, mert lehet, lemaradtam :oops:
És 27 fok!!!!Hú de jó nektek! :)

Csucsu!
Nagyon rossz ez a bizonytalanság a munkával kapcsolatban.Egyszerűen riasztó.De csak lesz jobb is :?

Nóci!!
Hogy birod a pocakodat? Képek elfelejtve??? :x :D

Zsu?Hogy vagy?

Enis! :) vissza kell lapozzak, mindjárt folyt.köv.
Vendég
 


Enis! :)
Isten éltesse a lánykádat!
Mi szépet kapott?
Kutyu jól van már?

Pendi, Kitty sziasztok!!! :)
Kitty neked is utólag boldog nicknévnapot!!!! :)

Mint írtam, Marcikám betegeskedik csüt. óta.Nagyon megijedtem, mert a nagy köhögésben hányt is.Úgy megijedtem, sirtam vele együtt.
Ma egy kicsit megkinozzuk a porszivós orrszivóval.Talán már jobban van.Enni eszik, ill. szopik jól, és a kedve is jó! :)
Vendég
 


Csajok: Köszi a a biztató szavakat. Én csak remélni tudom, hogy jobb lesz.

Bridget: Igazad van most kell váltani. azon is vagyok de most nagyon nem hirdetnek meg állást. Ismerősőket mozgattam meg meglátjuk mi lesz belőle. Hisz én mindig mindenkinek segitek ha kell most szeretném ha valaki nekem is segitene.na meg próbálok nyitott szemmel járni.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Akkor most szurkolunk,hogy osszejojjon valami melo :wink: Most akkor ngyon jol jonne egy jo kis munkahelyvaltas :? :roll:

Melaszka
Jelenleg ott tartunk,hogy spontankodtunk es ha megjonne akkor 2.cn-en megyek vv es megnezik az FSH-em :roll: ha normal mertekek kozott lesz akkor mehet a lombik 8) ha nem akkor az abban a honapban ero egy petivel probalkozhatunk mint lombik de nem tudnak stimulalni :roll: vgy varunk meg a kovi ciklusra hatha akkor lemegy es mehet a stimu :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Anyukainknak kismamijainknak es mindenki masnak Boldog Anyaknapjat!!!! :D

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Épp csak nagyjából visszaolvastam, de sajna nem igen reagálok! Tegnap meg volt kerianyuméknál a kerti party! Jó volt mindne a hangulat is meg a kajo is! De a mai napom már nem felhötlen! Fáj a fogam és beteg is lettem! Fáj mindennem! Olyan mintha iszonyú izomlázam lenne és nincs erőm semmihez és semmire!

Csucsu! Sajnálom a munkahelyed! De remélem találsz majd olyat ami megfelelő!!!! Én sajna nem tudok neked segíteni bár, ha megmondod mit szeretnél illetve mivel rendelkezel utána érdeklödök, de sajna nem igérhetek semmit!!

Brid! Nagyon megható, hogy gondoltál a kismamikra is! most itt vagyok elszontyolodva és minjá bögök! Én idénre nem vártam még anyáknapi köszöntést, de igenis nagyon jól esik! Köszönöm!!!!

Melaszka! Nem nem felejtettem el a képeket! :wink: 8)

Nos csak reagáltam, d tudom nem mindekiére!

Én is szívből kívánok minden édesanyának és kismaminak nagyon de nagyon boldog édesanyáknapját!!! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
De hisz mar ti is anyukak vgytok :wink: soot mi is csak meg a babank nincs utban felenk...de a szivunk melyen mar mi is azok vgyunk...igaz csajok :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Boldog anyáknapját az anyukáknak és a kismamiknak!

Esküvő szép volt, lagzi jó volt, táncoltunk, megvicceltük az ifjú párt, hajnalban jöttünk haza, még kicsit kábák vagyunk.

Holnap visszaolvasok, és jön a beszámoló! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, most nincs időm visszaolvasni, csak egy gyors bekukkra jöttem.
Most értem haza melóból, mindjárt megyek zuhizni, és irány a doki. 6-kor indul a buszom.
Gondoljatok rám légyszi', hogy legyenek szép petikék.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Pendi,
drukk a petikékhez :D

Bridget,
már nem emlékszem az előző oldalra :oops: ,de próbálkozom,azt hiszem azt kérdezted,hogy volt -e torta?Nem,aznap nem volt ,másnap sütöttem egy gyümölcstörtát és ennyi.
Milyen rucikat vettél? 8)

A barinőmnek is holnap szülinapja,és szombaton semmit nem kaptam neki :cry: Sajnos mindig valami rucifélét vettünk egymásnak,de ő most nagyon meghízott,így semmi felsőt nem kapok rá.Főleg,hogy jó nagy pocija van.Ma még futok egy kört,gonodltam ha más nem,benézek a Nike-hoz is,úgyis inkább sportosan öltözik.Lehet egy táskát kap :lol:

Akkor ma is otthon van apa?Szobatársék elutaztak?

Kitty,
kép is készült? :wink:

Ó,majd jövök :evil:
enis
 
 


Sziasztok!

Akkor a beszámoló, és utána visszaolvasok:

Szóval pénteken kerti party volt, két lány volt velem együtt összesen, de jól elvoltunk. 10kor mentek el, reggel meg 6kor kelés. Összemosogattam, elpakoltam, irány a fodrász, utána öltözködés, smink, meg ami kell, jöttek értem, mentünk a menyasszonyos házhoz, ahol vártuk a vőlegényt.
A vőlegény úgy nézett ki, mintha egy romantikus filmből lépett volna ki, halvány bézs öltöny és vörös rózsacsokor 8) A lánykikérő után mentünk a polgári esküvőre, ami gyorsan lezajlott, és utána a templomira, egy órás kocsikázás után... Templomnál várni kellett, mert előttük is volt egy esküvő, aztán jöttünk mi. Ez is max félóra volt, semmi különös nem volt. Utána a csokor eldobás, amit majdnem elkaptam, de aztán mégse :( Na mindegy, úgyse ezen múlik :lol:
Utána mentünk a lagzira, jó hangulatú volt, ami a zenészeknek és a vőfélynek köszönhető. Voltak vicces feladatok, amiben persze mindben benne voltunk :lol: Vagyunk négy páran barátunk, és mi voltunk mindenben benne. Voltak vicces ajándékok, széktánc, vonatozás, stb.
3ra értünk haza, aztán délig aludtunk. Tegnap meg egész nap döglöttünk.

Képek készültek, de a barátainknál vannak, mert mi természetesen nem vittünk gépet :?
Vendég
 


Enis,
igen, bejött a fehérnemű :lol:

Bridget,
nem vörös rózsát kaptam, vmi cserepes virág, aminek a nevét persze nem tudta megmondani a párom :lol:
Köszi az avatar dicsit, a vonalzót már leszedtem, úgyis sok idő van még a köv. évfordulóig.
Grat a laptetőhöz!
Nyakad megjavult?

Pendi,
van már fürdőruci? Azért annyit én se adnék érte :shock:
Szurkolok, hogy legyenek szép petik!!!

Csucsu,
ma hétfő van ;) Remélem, azért jóra fordulnak a melóhelyen a dolgok!

Melaszka,
köszi! Marcinak jobbulást!
Vendég
 


Na,itt vagyok újra a maratoni táv lefutása után :x
A férjem kint van Bécsben,erre nemrég hív,hogy kikapcsolták a telefonját,mert nem fizette be a számlát :x Menjek gyorsan,mert telefon nélkül nincs mit csináljon kint.Hát jól van,már pár napja tudta,hogy megy ki.20 perc alatt mentem-fizettem-jöttem,ez nyugodt tempóban kb 45 perc. :?

Melaszka,
köszi :) Igen,kutyu teljesen jól van már,tegnap kirándulni is volt velünk :)
Reni fényképezőt kapott,hogy ne mindig akkor kelljen neki ,mikor nekünk is. :lol: De még húsvétkor megvettük,mert nagyon tűrelmetlen volt már :? Meg laptopot ígért neki a férjem,de elhalasztottuk,semmi baja az övének,és még csak 3 éves.Rózsaszínben szeretett volna,de nem kaptunk sehol.És fölösleges is most,jó még a régi.

Kitty,
csokor :lol:
Ezek szerint majd lesznek képek.....kivárjuk :lol:
enis
 
 


Melaszka,
Marci jobban van?
enis
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!

Mindjárt vissza olvasok egy kicsit, aztán jövök vissza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kitty!
Nagyon édes lett az avatarod!!!!

Bridg!
Ismét egy családi kajálás?? De látom, ez most nem sikeresett olyan jóra... sebaj, majd legközelebb!!!! A lényeg, hogy Te is ott voltál!!!!!
Ja, és nagyon szépek lettek a csíkocskáid!!!!!

Annmari!
Hú, bocsesz, azt hiszem, Rólad meg lemaradtam..... ezer bocsánat!!! Szóval üdv köztünk, maradj és írj sokat!!!!

Nócika!
Hülye uncsitesó monnyon le!!!!!

Pendi!
Megértelek a fürdőruci miatt... nekem is nagyon nehéz találni olyat, ami mindenhol jó lenne. De kitartás... ha nem keresed, megtalálod!!!!
Hajrá petikék!!!!!!
Nagyon örülök, hogy végig tudtátok csinálni a 90 napot!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Enis!
Lánykádnak
Kép

Csucsu!
Fránya válság, de hajrá sok meló, találjon meg benneteket!!!!!!

Melaszka!
Marcinak jobbulást!!!!
Én nagyon jól vagyok, köszike:-)))) Poci nő szépen:-))))

Kata, Melaszka, Nócika!
Boldog Anyák Napját nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hétvégi beszámoló:
CSÚCSSZUPER VOLT :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csütörtökön este mentünk nyuékhoz, náluk aludtunk minden este, mert barátnőméknél van macsek és hát az allergiám.... tegnap így is majdnem befulladtam :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Szóval csüti este anyuéké volt péntek délig. Aztán péntek délben hívtak a többiek, hogy felkeltek, de hol a reggelijük???? Na össze szedtük magunkat, le a pékségbe, vittünk pizzás tekercseket, meg parasztkenyeret. Aztán át Világosra, ott reggeli a többiekkel, aztán mosogatás, pihi, a fiúk füvet nyírtak, délután bogrács gulyás. Na azt főztük 5 órán keresztül..... marha volt a drága.
Szombat hasonlóan telt. Reggel ugyan marha hidegen kezdődött, mindenki elő kapta a vastag melegítőt és a mellényeket is. Volt vagy 12 fok. De egy órára szépen kisütött a napocska és 15-17 óráig tudtunk napozni is. Aztán meg pörköltöt csináltunk tésztával vacsira, a fiúk elmentek Siófokra a Tuskóba vízvezetés csöver venni, mert eldurrant a csap alatt hajnalban (hozzá teszem, hogy négy óra múlva jöttek vissza :x :x :x :x :x ), aztán este 10-kor kezdtünk palacsintát sütni.
Vasárnap már jó idő volt, volt pakolászás, napozás, kocsi mosás, kertrendezés, és paprikás krumplit csináltunk bográcsban. Aztán este kilenckor meg amerikai palacsintát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Aztán 11.20-kor elindultunk haza. Én aludtam végig a kocsiban már, itthon még fürcsi, gyors hajmosás, aztán ágyikó és egy körül már aludtam is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


15 hetes pocaklak:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bár nem igen hiányoltatok tegnap ota, de jöttem!! Ma már jobban vagyok! Meg is föztem csináltam fini székelykápit meg rakott krumplit! Elmosogattam és most minjá elalszom!

Zsuzsum! Nagyon jó kis programok! Palacsinta????? Jajj! Lehet ma még azt is sütök??? Ez nem szép! De viszont a pocakod az nagyon szépen kerekedik! Nos egy randi???

Kitty! Ejnye bejnye, hogy nem vittetek gépet, de ugy is jó lesz nekünk, ha máséról hozod a képeket! Te ne legyél olyan mint én!!!!!! Jaj nagyon szépek lehettek az ifjú pár!!! Én ugy imádom az esküvőket!!! Pláne, hogy lassan, de biztosan meg lesz a mienk is! Pláne, hogy nagyon szerelmes lettem a páromba megint! Lehet ez a május teszi velem????

Pendi! mi lett az uhun???? Gyere mesélj! nagyon kivi vagyok! Bár tudom most alszol, de mikor felébredtél gyere és mesélj feltétlen!

Enis! Hát akkor te is versenyt futottál az idővel! Még jó, hogy be fizetted a párod számláját!!!

Brid! Mi ujsi nálatok?? hancurral hogy álltok???

Csajok! megnéztem az itthoni összes aranyamat és szerintem simán összejön belöle egy pár karika gyürüre való! Szal egyik nap összeszedem magam és utnak eredek és megyek keresek valami jó kis ékszerészt aki nem túl drága! És akkor én megcsináltatom azokat a fránya gyürüket és olyan völegény kérést csinálok amit nem látott e világ!!! Én most nem várok! Szerelmes vagyok apába és nem akarok csupán egy apasági nyilatkozatot vele aláíratni! Hanem a neje az asszonya élete párja és kicsi felesége akarok lenni!!!!!! Szerintetek bün ez???? Ugye hogy nem! Volt ami volt és van ami van! Ezt a mondatot mondjuk csak Brid érti, de remélem, hogy Te is így vagy vele!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu,
köszi :wink:
Szép hétvégétek volt!

Nócika
mikor lesz esküvő? :wink: Tudod, május a szerelmesek hónapja :wink:
No legény kérés? Izgi :D Apa biztos meg fog lepődni! De akkor hajrá, várjuk a fejleményeket :wink:
Vendég
 


Nócika!
Hajrá apakérés :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Drukkhegyek!!!!! Aztán tessék jönni majd a hírekkel, hogy párod mit szólt????

Randi jövő héten jöhet. Holnap megyek fogdokihoz, szerdán Szolnok, csüt-ön AFP, péntek és szombat suli. Szal most sem fogok uncsizni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Micsoda uj csecse vonalzik 8) :lol: :wink: Elvoltunk egsz nap valami bevasarlokozpontban vetem egy farmerrucit meg egy felsot,meg kisebb dolgokat :) aztan elmentunk egy oriasi jatekterembe 8) majd hozok fotot rola :wink: ott jol megfajdult a fejem aztan irany haza vacsiztunk is bar apa csak kitett minket itthon mert mennie kellett 9re melohelyere konferencia beszelgetesre :twisted: ugyhogy mi ettunk arrol is van foto :wink: es most netezek apa meg meg sehol :roll: hulla vgyok :? itt csutortokon van az elso munkanap de apanak ma es szerdan bekell menjen este ilyen hulye kon.besz-re :x Holnap pedig golfozni megy en meg kicsit pihenhetek 8) olyan kis lusti vgyok egesz nap semmit se csinalnek :oops: aztan meg ha megis csinalok valamit ugy beletudok faradni :oops: :lol: :oops: :?

Pendi
Eloszor is mennek a szurkok 8) remelem ngyon jo hirekkel jossz :wink: Most ertem a vegere es latom meg nem jottel a hirekkel :roll: ugye minden rendben van :?: :!: :idea: :roll:

Enis
Igen a tortat is kerdeztem :lol: aztan olvastam irtad Nocinak,hogy masnap volt :wink: Rucikrol is hozok fotot 8) :lol: Igen ma apa itthon volt a nagy szunet elejen megbeszeltuk,hogy szombaton(multheten) es kedden golfozik a tobbi az en napom :wink: Szobatarsek se utaztak de ezert majd nyaron ugy nez ki meglatogatnak minket NY-ban 8) :lol: Ez a szobatars allando mehetnekkel rendelkezik :lol: Hazajottunk belaktunk mint a duda :lol: en itt vgyok a fejfajasommal es a nagy pocimmal mint egy 4honapos babas :oops: :lol: ez meg aszongya nem e megyunk karaokezni :shock: mondom kosz nem :oops: ejfel volt mire osszeszedelockodtek es mentek :arrow: nem tom honnan van ennyi energiaja :oops: mi meg apacskaval olyan nyugdijasok vgyunk :oops:

Kitty
Latom jol telt az egesz hetgevetek :D anno mikor mi masfel eve voltunk eskuvon ott a volegeny leveszi a menyasszony azaz akkor mar feleseg combfixet vgy mi az a csipke korbe a combon :oops: es a singli fiuk a hata moge allnak es aki elkapja az nosul :lol: aztan persze van a csokor a lanyoknak es kepzeld apa elkapta a combfixet van rola foto is majd ha tudok mutizok :wink: es latod megsem nozult meg meg :? :roll: szal ha elkapod se jelent semmit ezzel azt akartam mondani :)
Mind1 milyen viragot kaptal a lenyeg,hogy kaptal :lol: Nyakam nem sokaig fajt csak egy napig mikor mar irtam rola addigra reg elmult csak mivel Pendi emlitette ezert eszembejutott :lol: Laptetuhoz meg koszi lehet babas vgyok :shock: :lol: A vonalzid vegerol torold ezt ki [/url] mert az nem kell oda :wink:


ZSu
Nem volt semmi baj a csaladi kajalassal ez legalabb hosszabb volt mert mar 4utan kimentunk a hazhoz es a vacsi 6utan volt 8) en jol ereztem magam csak apa nem tudja sokaig elviselni a rokonait :roll:
Macsekra en is allergias vgyok :oops: bar annyira n em zavar de aludni egy olyan helyen en sem tudok mert befulladok :oops: errol nem te tehetsz es ne is aggaszt magad ezen akinek ez van az tudja aki meg nem tudja ne szoljon meg mast :roll:
Parasztkenyer hmmm 8)
Mit csinaltak a fiuk 4orat Siofokon? :shock:
Amerikai palit nem szeretem :oops:
Ugye milyen jo hazamenni es otthon az agyikodban alukalni :lol:

Noci
Engem sem hianyolt senki de en is jottem :lol: Szerintem most az unnepek miatt mindenkinek elvolt nezve 8) en is azert nem kerdeztem ra senkire mert tuti jo programokat gyartott mindenki es tudtam ahogy tud mindenki majd jon :wink:
Hancur nalunk azota se volt :oops: De most nem is baj :roll: varom,hogy vegre kideruljon jokor akcioztunk-e vgy sem :roll:
[quote] írta:s akkor én megcsináltatom azokat a fránya gyürüket és olyan völegény kérést csinálok amit nem látott e világ!!!

Ez a beszed Nocikam 8) :lol: Ne hagyd magad mutasd meg neki :lol: Ennyi ido utan mar nem gaz ha te kered meg :wink:
[quote]E írta:zt a mondatot mondjuk csak Brid érti, de remélem, hogy Te is így vagy vele!

Vago bela 8) :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok lánykák! :)

Köszönöm mindenkinek a Marci-érdeklődést :)
Jobban van talán, most meg az orrocskája folyik, nem győzöm porszivózni neki, hamar feltelik újra, és nincs alvás ez miatt.
Ma meg még extra nyűgi is, olyan hülye idő lett :evil: :?

Pendi, mikor jössz a hirekkel?

Kitty, jó buli lehetett az esküvő :)

Nóci, hogy vagy?Tessék vigyázni magadra :)

Zsu, nagyon aranyos a pocakod, de nem is nagy.én kislányra tippelek nálad is :wink:

Bridg,te meg merre vagy??????
Vendég
 


Brid
jó pörgős napod volt! képeket várjuk!
Itt nincs combfix eldobás, csak csokor. Az is külön dobócsokor, mert amit a vőlegény adott, azt megtartják :wink:

Melaszka,
továbbra is gyógymanók Marcinak! nem lehet egyszerű egy ilyen pici babának :(

Pendi,
gyere ám a jó hírekkel :)
Vendég
 


Maleszka: Szabinának is folyik az orra. De azért rajta nem jött ki annyira meg nagyobb is mint Marci.
Javulást a kis kopénak:)

Zsu: Szép a pocid és én is lányra tippelek:)

Nócika: köszi , hogy segíteni akarsz nem azért írtam.
De ari vagy:)

Kitty: Mi most megyünk szombaton esküvőre.
Ma rohangáltam ruhát venni magamnak. De végül találtam egy szép szoknyát és felsőm meg van.
Szabina koszorúslány lesz olyan szép a rucija. Meg vettük mert nagyon olcsón kiárulták a menyasszonyi ruhakölcsönzőben.
De majd hozok képet az esküvőről.

Bridget: Húő sűrű volt a napod. Játékterembe voltatok?? De jó lehetett:) És nyertetek?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu,
mindenképp hozz képet a kis koszorúslányról! Milyen színű lesz a ruhája?
Itt is egy kislány volt a koszorúslány, rózsaszín ruhája volt, amit a menyasszony anyukája varrt. :wink:
Vendég
 


sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, de most sem tudok visszaolvasni. El vagyok kenődve, fáradt, nyűgös vagyok.
Nincs petike. :( Most abbahagyjuk a clostyt, mert nincs értelme. :( Kaptam MERCKFORMIN 850 mg tablettát, és most ezt szedem majd legalább fél évig. Meg kaptam még valamit a mensimre, de nem tudom a nevét. Holnap lesz kiváltva, mert ma nem volt a patikába. Azt a mensi első napján kell kezdeni.
A lényeg az, hogy tüsző van, de kicsik, sok, és nincs benne petike.

Most egy kicsit elegem lett a világból.
de nincs ám akkora baj, majd felállok, megrázom magam, és beveszem a lesz@rom tablettát. Lesz még nekem babám, és még az idén!!!!!!!

Mindenkit nagyon szeretek!!! Köszönöm a drukkokat.
Most alszom egyet, és holnapra más színben látom a világot.
Vendég
 


Pendi: Nem jó persze hogy nincs petid de hidd el lesz!!! Jól is gondolod, hogy még idén babás leszel!!
Ölelés neked.

Kitty: Rózsaszin a ruha. És 12koszorúslány lesz.:)
A ruci nyakba akasztos és hátul kint van a kis háta alul tűll és igazi hercegnős. Persze van abroncs is hozzá:)

Kép
csucsu05
 
 


Engem ma kivetett az agy :x apa fel 7kor mar kelt nameg vele egyut igy en is es mar nem sikerult visszaaludnom :twisted: de megyek be aztan megprobalkozom hatha most majd :roll:

Kép

Csucsu
Multkor kerdeztem,hogy szedsz-e meg clostit :roll: Ti merre jartatok a hetvegen 8)
Nem nyerojatekoztunk csak tudod ilyen lovoldozos meg kosarba dobas,autos ilyenek :lol: tudod ahogy ilyen korban szokas :lol:

Pendi
Megy neked a nagy oleles :?
Kép
A leszarom tabletta a masik gepen van :oops: Remelem kialudtad magad es joban vgy :roll: bar nekem kellett par nap mig kicsit osszeszedtem magam a multkori rossz hir utan :roll: de last a vonalzim utan ami van :!: Minden felho mogott ott van a Szivarvany :!: :wink: Tudom nem szeretsz utanaolvasni dolgokat de itt bneten van vgy 4topik egymas alatt pcos-oknak mindegyik masrol hasznos linkek,aztan a nehezsegek szerintem artani nem artana ha kicsit tobbet tudnal arrol mi is zajlik le benned persze ha nem nem :wink:

Melaszka
Elotted fel oraval irtam :shock: :roll:

Kitty
Tudom,hogy nalunk nincs ilyen ez valami kulfoldi szokas gondolom :? milyen cselesek voltak,hogy kulon dobo csokor is volt 8) :shock: :lol: :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt!

itt vagyok, pótolok.

Csucsu
ez a munkahelyi dolog eléggé kikészítő. Nem csodálom, ha ki vagy bukva. Én is ki lennék. Sajnos egyenlőre el kell fogadni, mert nem sok lehetőség van. De nagyon szorítok, hogy mielőbb találj egy megfelelő munkát. Ez a hülye válság sem tarthat örökké. Nincs esetleg vlami azóta?
A lánykád koszorúslány lesz? ez akkora élmény lesz neki. Én is voltam gyerekként, és ma is nagyon jó emlékeim vannak róla.:) Várjuk a képet. Biztosan egy igazi kis hercegnő lesz abban a ruhában. Várom a képeket nagyon. :) gondolom azóta többször is fel kellett próbálni. :) 12 koszorúslány?????? Ajhaaaaa. Mekkora lagzi lesz ez? Még nem hallottam ilyet, hogy ennyi koszorús legyen egy lagziba. De biztosan nagyon szép lesz. :)

Bridget
Megvetted végül a rucikat, meg a cipőt? Milyet vettél?
Apa megint jó sokat dolgozik. Folyamatosan konferancia beszélget.
Kösznöm az ölelést. :) MOst rám fért. :) Talán már nem látom olyan borusan a dolgokat így alvás után, de még kell idő biztosan, hogy végleg átlépjek rajta. Az utánaolvasás a pco-rol még nem döntöttem el, úhogy akarom-e. :) Majd látom. Ha elérkezett, úgyis visszaolvasok. De igazad van, meg kellene próbálni, de tudod mi a véleményem erről. Amennyit kell, úgy érzem tudok.

Melaszka
Hogy van Marcika? Gyógyul a kis drága? Annyira rossz lehetett. :(

Nócika
Hogy vagy? Fogad? Meggyógyult azóta? És az izomláz?
SZékelykáposzta? Rakott krumpli? Hmmmm de fini. .)
Mire jutottál végül a vőlegénykérésben? Nem egy helyen fordut elő, hogy a vőlegény kezét kérték meg, és nem a menyasszonét. Nagyon drukkolok Neked! Nektek!

Kitty
Milyen aranyos vonalzód van! :) És az az avatar is nagyon kis aranyos. :)
a lagzi jó lehetett. Jól kibuliztátok magatokat. :) A csokor nem elkapást sajnálom. De igazad van, nem ezen múlik. Ettől függetlenül még férjhez fogsz menni. Én sem kaptam még el soha csokrot. Hol vannak az igért képek? :) Hamar kérjük a frizuról a képet! Azok a játékok tök jók. :) A milyénken nem volt, hiányoltam is. De a környéken nagyon divat. de tényleg jó buli. :)

Enis
Nem írtad meg a lánykád szülinapjára készült tortát. :) Milyen lett? És az ajándék mi lett? Végül fel tudtátok köszönteni? :) Hazaért a plázázásból. :) Nem annyira érekli a saját szülinapja? De miért. :) Nem szereti a szülinapokat?.:) Mi lesz majd később :)
Végül mi lett a barátnőd ajándéka? Kaptál valamit? A táska az tök jó ötlet!
a párod megcsinálta neked a programot a telefonnal. elfelejtette a drága? :) előfurdul az ilyen. De nincs semmi felszólítás kikapcsolás előtt? De nagyon ügyes voltál, hogy ilyen gyorsan elintézted neki. :)

Zsu
Örülök, hogy jól sikerült a hétvége. :) macskaallergiád van? Az nem jó. De a buli jó volt azt látom. Kalandosnak is elég kalandos volt azzal az eldurrant csővel. :) A fiúk meg hogyhogy 4 órán keresztül vették? Csak nem betaláltak egy kocsmába? :)
este 10-kor palacsintasütés? :) Hát volt buli azt látom. :)
Nagoyn szépen növekedik a kicsi csillagod. :) SZép a pocid. :)
Én is örülök, hogy a 90 napost végigcsináltuk. De legszívesebben újra kezdeném, de apa nem akarja. Ő nagyon szereti a hasát. Én is, de azért jó lenne újra kezdeni.


Nekem megint beállt a nyakam. Az éjjel többször is felébredtem. Kellene keresni egy masszört.
Tegnap vettem bikinit a Skálában. Végre találtam jó áron egy olyat, amiből nem lógok ki sehol. :) Keki zöld, és narancs színű a pántja. Majd lefotózom, és megmutatom. Nem nagy durranás, egyszerű, de nekem tetszik. Na volt egy olyan, ami gyönyörű volt, de sajnos nem tartott úgy ahogy kellett volna, mert nem volt benne merevítő. Nekem meg kell. Pedig a méret jó volt. És csodaszép volt. Na de hátha egyszer találok egy hasonlót. Itthon meg lemondom, mert igértek, de drágább lenne. Azt akkor nem fogom kérni.
Apa ma megint 24-ezik. Nem látom majd csak holnap. :( már megint egyedül vagyok.
Vendég
 


Pendi
Orulok,hogy kicsit jobban vagy :wink: Nem a neten gondolom az utanaolvasas hanem mondjuk itt bneten :roll: Biztos sok infot talalsz amit amugy nem tudsz :roll: En pl ha masfel eve jobban utana neztem volna ennek a magas fsh-nek akkor most nem arra varnank,hogy mennyen le :twisted: Tudatlan voltam a dokik meg nem mondtak el olyan veszesen a dolgot csak korbeirtak :? :roll: Mondjuk a pco-gyogyithato nem ugy mint az en esetem szal no para es igenis sokan lettek mar babasak mert kikezelik es egybol ajanlatos a lombik utana nehogy visszajojjenek a sok kis tuszok :wink: szal en is tudom,hogy lesz babod 8)
Vettem 2nyari rucit cipot nem :roll: aztan tegnap meg egy farmerrucit meg egy felsot :wink:
Apanak minden hetfon este 9kor konferenciabeszelgetese van :? de most szerdan is megy :roll: az en dragam ejfelkor ert haza :)
A nyakbeallasod monnon le :twisted: Uj furdoruci yeeeeeh 8) :lol: Varom a fotot :wink: Apacska miatt meg ne busulj :roll: biztos siet majd haza :)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget
Tudom, hogy a bnetre gondoltál. :) Nem mondom, hogy nem olvastam már bele, de volt, hogy lehangoló hsz-t olvastam, és akkor azt mondtam, hogy nem olvasom tovább, mert csak bebeszélem magamnak, hogy nálam is az a baj. Olvastam már itt is, és a gyakorikérdések.hu-n is a pco-ról. Azért aranyos vagy. TUdom, hogy jót akarsz. Puszi érte! De látod, én ilyen fafejű fagyok. :)
Húú farmerruci? Nekem annyira tetszenek, de nem állnak jól, mert duci vagyok.
Apácskád jó későn ért haza. De azért néha korábban is hazaér.


na itt a fürdőruci. :)
nem valami nagy durranás, de nekem pont az tetszik benne, hogy ennyire egyszerű. Nekem sajna nem is állnak jól a túl színes dolgok.
Kép
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Melaszka, Csucsu!
Úgy legyen :wink: :lol: :D (nagyon nem bánnám a lánykát :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Pendi Drága!
Annyira rossz volt olvasni, hogy nem akarnak megérni azok a petikék :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Olyan szomorú vagyok miatta!!!!!
De kitartást, és meglesz a gyümölcse majd ennek is!!!!!!!
Örülök, hogy ma már sokkal jobb a kedved!!!!!
És csinos a bikinid!!!! Te is nagyon csinos leszel benne!!!!!!

Bridg!
Nekünk is külön volt dobó csokrunk... a menyasszonyi csokrom olyan szép volt, hogy azt én sem adtam volna oda senkinek sem :oops: 8)



Na a fiús bevásárlás története:
Elindultak Siófokra az OBI-ba csövet venni. Amit alig találtak meg. Fél óra keresgélés után találtak egy darabot. Aztán a kocsiban kerestek receptet a palacsintához, hogy milyen liszt kell hozzá???? Aztán bementek a Tuskóba vásárolni. És nézelődtek. Meg vettek szappanbuborékfújót is és azzal is szórakoztak vagy fél óráig és tele tömték minden hülyeséggel a csomagtartót. Aztán jöttek már haza.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Pendi,
bocsi,Melaszkának írtam,mert ő is kérdezte. :oops:
Szóval a gyümölcstorta jó lett-mint mindig :) Persze,hazaért a plázázásból,anyukámék is felköszöntötték őt,ettünk egy-egy szelet tortát,aztán ők mentek is haza,mert fáradtak voltak,anyukám aznap dolgozott délig.Reni fényképezőgépet kapott,mert eddig osztoztunk rajta,és mindig akkor kellett volna neki is,mikor nekünk.De ezt még húsvétkor megvette neki az apja,mert nem volt már tűrelme.
:roll:
Szülinapokkal úgy vagyok,hogy soha nem tartottuk meg,én nem szeretek nagy felhajtást csinálni belőle.
Reninek azért minden évben megtartottuk az osztálytársaival,tavaly volt első év,hogy nem.Mert már nagyok a játszáshoz,a bulizáshoz meg kicsik.Ezután nemsokára az jön,biztosan. :?

Nyakad :? hú,de rossz,nekem is volt párszor,de szerencsére ritkán.

Férjem ,persze,a drága 8) ,tudta,hogy ki fogják kapcsolni,de remélte,hogy még nem.Különben du befizettem volna,csak így most 2x jártam,mert úgyis vissza keleltt mennem.Barinőmnek végül 2 atlétát vettem,a táska nagyon drága volt,mert új kollekció :? 8) Azért magamnak vettem egyet :D

Én nem vigasztallak,jó,ne haragudj,de tudom,hogy erős csajszi vagy,meg amúgy sincs mit csinálni,menni kell tovább.Azért néha jó szomorkodni pár napig,utána meg nem visszanézni,csakis ELŐRE.De kell a sebnyalogatás is néha. :cry:
Ez nem azt jelenti,hogy nem érzek együtt veled,de úgysem változik semmi azzal,hogy midnen hónapban elismételem,hogy na,majd most.
Nekem már a "projekt" előtt elegem lett a kérdésekből,és van jó pár éve,mióta mindenki azt kérdezi,hogy "és ti,nem csináltok még egyet?"Egyszer mondtam is valakinek,hogy dehogynem,ha őt az boldogabbá teszi,hogy nekem 2 gyerekem van,akkor igen :roll: Többet nem kérdezte :lol:
enis
 
 


Bridget,
korán keltél :shock: Engem fél 9-kor ébresztett a telefon,de nagyon mérges voltam.Ma nincs suli,gondoltam alszunk legalább 10ig :evil: Persze,hogy a férjem volt,hogy mit csinálok? :x

[quote]E írta:z a szobatars allando mehetnekkel rendelkezik Laughing
:lol: :lol: akkor olyan,mint a férjem :lol:

Zsuzska,
csini a pocid,nekem a 6. hónapig semmi nem látszott,na,de most...hiszen ha nagyon jóllakok simán mondhatom,hogy az 5 hónapban vagyok :oops:
Én nem tippelek,hogy fiú vagy lány,mert Nócikának is fiút mondtam. :roll:
Nem tudom Mo-n mi a helyzet,de nálunk csak lányok születnek az utóbbi időben.Mármint az ismerőseim körében :roll:
Így persze,hogy félrelépnek a srácok,van miből válogatni :lol:

Melaszka,
és tűri Marci az orrszívást?Szegényke :(

Csucsu,
biztos szép lesz Szabina :) A lányom kb 5 éves koráig szeretett szép ruhákba öltözni,akkor egyből nem tűrte,hogy körülrajongják,hogy milyen szép ,meg mennyire csinos a ruhája.Sajnáltam,mert én is szerettem ruhákba öltöztetni őt.Viszont koszorús soha nem akart lenni,pedig alkalom lett volna rá.2 hét múlva is lehetne,de most meg szégyenli magát :x

Kutyus hogy van,megszoktátok egymást? :D

Pendi,
bocsi,csak most láttam,jó a fürdőruci,nekem is tetszenek az egyszerűek :D
enis
 
 


Ó,hogy!!!
Elfelejetettem bezárni az idézetet :evil:
Szóval csak az első sor akart az lenni,bocsánat :oops:
enis
 
 


Enis
Beletudsz menni az irasodba es kitudod javitani :wink: jah jo koran aztan meg nem sikerult visszaaludnom :x del korul doltem le a teve ele es akkor sikerult masfel orat meg aludnom :roll: A ferjednek is allando mehetneke van :shock: fuu de sajnallak mert mar en elfaradok csak attol hogy ezek jonnek mennek nap,mint nap :roll: :oops: :lol: :?
Nem csinalsz egy szep kis vonalzit :?: 8)

Pendi
Dogos a furdoruci 8) 8) 8) :wink: ma neked munkaszuneti nap van? :roll: orulok,hogy nem vetted rossz neven a dolgot mert ugy ahogy mondod csak jot akartam :wink: Es ha nem baj meg egy hozzaszolas aztan eldugulok :oops: :lol: :oops: szolval ne legy butus es ne mond azt,hogy amit nem tudsz az nem faj :roll: Ez a strucc politika :x bedugom a fejem a homokba es nincs semmi :roll: :oops: te ennel okosabb lany vagy :wink: en csak info szinten mondtam nem kell mindent magadra venni :arrow: nezni termeszetes dolgokat miket lehet enni inni a javitasa erdekeben :idea: Homeopatias dolgok stb az nem art :wink: na mostmar eldugulok es nem zaklatlak :oops: de en csak tenyelg azt akarom minnel elobb babasodj be es egy megvidamabb meg boldogabb Pendivel beszelgessek skype-on :lol: :D :wink:

Zsu
Na ezt nem is tudtam,hogy otthon ez divat :shock: Marmint a dobocsokor :) A fiuk meg asszem kieltek masodik gyermekkorukat :lol: :lol: :lol: jokat kacagtam ahogy olvastam :lol: :lol: :lol:


Csajok
Itt ma van gyereknap :) egesz nap gyerekmusorok mennek a teveben 8) es zuhog az eso :x :twisted:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis!
Biztos nagyon örült lánykád a fényképezőnek!!!!
Én is szeretnék egyet, mert párommal mi is egyszerre akarunk megörökíteni mindent :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De többnyire én kapom meg :P :P :P :P :P :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridg!
Itthon nagyon hülye idő van, időnként süt a nap és meleg van, aztán beborul és csöpög az eső :evil: :evil: :evil:

Én holnap nem leszek, mert megyek anyuhoz Szolnokra, veszünk nekem kismami nadrágot nyárra és fehérneműket is :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bridget,
ne sajnálj nagyon :lol: ,mert én is szeretek pörögni legtöbbször.
Ritkán nincs kedvem valahova menni,de persze,azért van olyan is.

Tudom,hogy ki lehet javítani,de soha nem tudok pl smileyt-t beszúrni a sorok közé,mindig az írás végére teszi.Nálatok is így van?
De megpróbálom mindjárt,lássuk javításkor is ezt teszi?
:x

Ma van gyereknap?Nálunk júniusban.....
Vonalzót nem csinálok,azt hiszem.....de még nem biztos.Csak előbb várom pé-t,nem tudom pontosan hol tartok,de kb a 14. nap környékén,nekem meg 16.-17. nap szokott pé lenni.Remélem hazaér a férjem is addig

Zsuzska,
nálunk a férjem kapta meg mindig :roll: :lol:
enis
 
 


Na természetesen,hogy a végére teszi :evil:
Bridget,
nem sikerült visszaaludni vagy le se feküdtél?
Kéne takarítsak :evil: ,azért ülök egyfolytában a gépnél...így biztosan gyorsabban meglesz :roll:
enis
 
 


Sziasztok!

Most én keltem túl későn, vagy ti túl korán, hogy már ennyi hsz van? :shock: :lol:

Csucsu
Szabina biztos gyönyörű lesz! 12 koszorúslány? Jó sokan lesznek! Párja nem lesz? :wink:

Bridget,
látom, te is korán keltél!

Pendi
kép lesz, csak tegnap is elfelejtettem elkérni a fodrásztól :oops: A többi meg barátoknál van, majd oda is el kell menni érte :oops:
Csokor meg nem lényeg, mondjuk a mostani ara a tavalyiét kapta el, de ez nem jelent semmit.
Fürdőruci tök jó! én meg alapból nem szeretem a túl színeseket, ez így sztem csini ;)
Remélem, már jobban vagy! én nagyon rosszul viselem, ha nem alszok jól :?
Vonalzó dicsit köszi, a vonalzink között csak két nap van ;)
Petike miatt meg ne keseredj el, tudom, ez sovány vigasz, de erős csaj vagy, megcsinálod :8

Zsu
tapasztalat: pasit sose küldj vásárolni :lol: Nálunk is mindig ez volt, ha elküldtük egy valamiért, vagy három felesleges dologgal jöttek vissza :lol:
Vendég
 


Tegnap délután takarítottam, utána meg ültettünk paradicsom és pritaminpaprika palántákat :)
Ja meg délelőtt főztem, és kb ennyi volt a tegnapi tevékenységem...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?