Új privát üzeneted érkezett!

Hú Pingi, Te is jó nagyra növesztetted Nórit :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Pingi,
lökött vagy, nem vagy tehénke!!! milyen nagy, csúcsos pocakod van!!!

emese1979
 
 


Na ezt a tehénke szöveget most látom csak :) inkább tényleg lökött vagy :) csinos vagy!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

A tehénnek nincs ilyen púpos pocija :lol: :lol: Max teve lehetsz :wink: :lol: Csinik vagytok nagyon apával!!

Ja igen,összekarmolta magát...azért van rajta kesztyű...Jó hosszú körmei vanak!

Egyenlőre még jól viselem,remélem hamar beáll egy napirend féle...lassan kelnie is kéne már,jólenne mert szétdurran a cicim :lol: :lol: Ma már eláztattam az ágyat :roll:

Csináltattam magamról is h mennyire ment le apocak..még azért húzódik a méhem,de pár nap alatt nagyon sokat ment le!!!

annus11
 
 


Éjjel hányszor keltek?
És a császáros heg fáj nagyon?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita! Gratulálok Hannához! Nagyon ügyesek vagytok!!!

Mi tegnap csaptunk egy Ikeás kört, este pedig úgy fájt a hasam, hogy majd kihaltam. Gondoltam itt a vég, de nem! :lol:

Anika! Hazajöttünk. Mindenki. Szóval ha valami van, akkor rohanás van vissza. De megbeszéltem Marcival, hogy szerdáig nem lesz semmi. Utána meg már jöhet. :lol:
Remélem veletek is minden ok!

Pingi, basszus ez nem semmi! Én tegnap Budapesttől Debrecenig majd hülyét kaptam a kocsiban ülni, nemhogy vezetni!

Mozza, hajrá!!!
Sün Balázs is remélem alakul!

Na most kimegyünk az erdőre kicsit.

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
adraci
 
 


Na üdv mindenkinek!

GRATULÁLOK ANITA!Sok boldogságot!!

Vasárnaptól szabad utat adok a gyekőcnek,mert akkor szereli össze Apa a gyerekbútorokat.Nem szeretném ha Veszprém és Enying közt ingázna.Minket is lásson meg közben készüljön a gyerekszoba is.Szegénykémnek jól összesűrűsödtek a dolgai.

KépKép
harhaj
 
 


Na, kérem. Bocsánat hogy magammal nyomom tele a fórumot, igérem leállok, csak igazolnám magamat, hogy miért mondom: tehénke. (Egyébként az arcom a legdurvább, nagyon "feladagadt", nem is én vagyok).

Ez a kép akkor készült mikor már volt lakója a pocakomnak, és rajtam volt 3kg+! Most csak ezt találtam, de összehasonlítási alapnak ez is ó lesz.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Visszaírt Heni, még egyben vannak, jövőhéten tűzik ki a császár időpontját, szóval jövőhétre már kettőben lesznek Ők is.

Hannához gratulál, és puszil mindenkit!

emese1979
 
 


Pingi,
ezzel mindenki így van, megváltoztunk, de ettől még nem vagy tehén :) majd lemegy szülés után.

Emese,
köszi az infót. De akkor vajon miért fektették be? vagy akkor most nem fexik kórházban?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát ugye még csak pár napja vagyunk itthon,éjszakák kb ugyan úgy telnek.Tegnap evett 11kor,aztán fél 3 majd fél 6. :lol:

Sebem nem fáj már,mintha nem is műtöttek volna :wink: Hétfőn szedik ki a varratokat :lol:

Ha evett Izus akkor dobok képet én is! :wink:

annus11
 
 


tök jó, hogy ilyen jól viseled :) remélem én is ilyen jól fogom viselni :lol:

Már nagyon kiváncsi vagyok a képekre.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Kutyafülének és Eriknek!

Anita és Hanna: nagyon ügyesek és gyorsak voltatok! Anyák napjára négyen lettetek! De jó! :D

Mi Anitával egy napra voltunk kiírva :shock:
Tegnap ballagásra mentünk, de csak itt Bp-en. De a dugóban ülés, melegfront, stb. miatt 2 órán keresztül 5 perces jóslóim voltak. Én is azt hittem megyünk szülni, de aztán elmúltak. Rossz volt. Remélem a kiscsajt nem zavarta a pocakban. Neki sem lehetett kellemes :?

Mozza, Sün Balázs: nagyon drukkolok Nektek!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Eszti!
Én megmondom őszintén rosszabbra számítottam...már am acsászárt illeti.Mindenki azt mondta h utána sokáig nehezen tudok bármit is csinálni meg h sokáig fog fájni stb.De az első 2 napot leszámítva nem volt gond.Tényleg minnél elöbb fel kell kelni!!!Pihenni is kell,de minnél többször kel fel az ember rövidebb időkre szerintem annáljobb és hamarabb gyógyul.
Na meg ez egyéni ki milyen gyorsan gyógyul!

Akartam még mondani h a tena hálós bugyi szupi volt!!!!Meg a betét is bele!!!

Sissy!
Jó h mondod a frontot!Pont most néztem h a is front...na meg jövőhéten is jön hidegfront !!!Nem is 1 nap!Csak úgy potyognak majd a babák!!!

Képeket este teszek,nem egyszerű fotózni...ha fen van akkor eszik ugye...aztán alszik.Alvós kép meg nem olyan izgi :lol: :lol:

annus11
 
 


Megfogadom a tanácsot :)

Szilvi,
akkor izgi lehetett Nektek is a tegnap délután.:)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anita, gratulálok Hanna babához! Elég gyorsan történhetett minden, mert este még itt vidámkodtál! Szuper!

Pingi, jól nézel ki! Tényleg változott az arcod, babók jól átformálnak minket, mi? Viszont már lent van a pocid, vagy csak nekem tűnik úgy?

Kórházi pakkom lassan összeáll, házban is tisztaság lesz, gyerekszoba is alakul. Anyósom és anyám két napja meg se áll. Próbálok lépést tartani, de már a palacsintasütéstől is leszakad a derekam.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


sziasztok!

Anita: nagy-nagy gratula Hanna babához :)

annus én a gátsebemmel voltam így, Éduánál még 2 hétig nem mertem ráülni, most meg már másnap vígan ücsörögtem rajta :)

szupert szinte minden napra jut egy baba születése, jó így jönni :)

már én is mennék ki, holnap első utunk kendőben a dm-be fog vezetni, muszály még cumisüveget venni.

fejés megy, de már 3 óránként van, hogy 65 ml-t is megeszik és így nem lesz elég neki a lefejt tejcsi, ami nem növekszik :(, ez van valahogy így jött össze :)

de amit észrevettem, hogy sokkal nyugisabb és jobban is alszik, hiszen így mindig tele a pocak és nem kell feleslegesen fárasztania magát :)

pingi nem semmi vagy, én csak feküdtem az utóbbi időben nyitott méhszájjal, te meg bejárod az országot :)

annus én is csináltam már szülés utáni képet és napról napra másabb a pocak helye :)

szép napot mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!

Mi is holnap a DMbe megyünk! :lol: Feliratkozom a baba bónuszra,meg lehet még nekünk is kell 1-2 minden dolog.Bár pelust kaptunk 1 nagy csomaggal,az most nem kell....
Nekem simán bevágott 80at is...remélem h szépen beállnak a dolgok szopás terén.Egyenlőre válltott mellből szopik,elég is neki.De mivel így 6 óra is eltelik 2 ürítés között így néha picit le kell fejjek....már most is van kb 50 a hűtőben,mert annyira feszített h picit engedtem mindkettőből!Egyenlőre sebesedés nincs nálam,remélem így is marad!

Egy kérdés!
Baba haját lehet már mosni?Elég ha csak vízzel leöblítem?Vagy kell vmi babasampon rá?

Anikó!
Ne is mondd!Anyósomat nem lehet lelőni!!!Szinte minden nap jön és főz.Ma mondtam neki h meg tudok főzni...erre ő h tudja,de ő akar főzni :roll: Ezzel 2 gond van...egyrészt itt ül közben fél napokat,másrészt mutogatni kell neki mi hol,aztán elpakolni utána...ja és a kaja se olyan ahogy mi szeretjük...Vhogy más ízvilág jön be nálunk :lol: Remélem h vissza vesz magából :wink:
Na meg direkt vettem kis lábost Izának,amiben fertőtlenítek ha kell stb.Erre h abban főzne :shock: :roll: Mondtam neki h inkább ne...

annus11
 
 


Mi is szívből gratulálunk Kutyafülének a Anitának a kis babókhoz! Sok boldogságot és jó egészséget!

Annus!
Tényleg le a kalappal előtted! Hát én nem viseltem ilyen jól annó a császár utáni időszakot! Nagyon ügyi vagy!
A fénykép érdekes dolog, nekünk is Mátéról az elejéről szinte csak alvós kép van. De imádom azokat is!

Pingi!
Nem olvastam (bár lehet, hogy írtad), mi a helyzet felétek? Járt arra az ÁNTSZ? Vagy arra sem veszik komolyan az ilyen helyzeteket?

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Anita! Sok szeretettel gratulálok HANNA babához és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép
f.ancsi
 
 


Gerbomoncsi: nem volt az ANTSZ, de a doki mondta, hogy ha el tudom intézni akkor jelenjek meg magamtól, vigyek mintát, és akkor kapok róla papírt hogy negatív vagyok már. Egyenlőre ezt nem volt időm/kedvem/energiám elintézni. :oops:

Ildi: próbálok menni amennyit csak lehet...minden ismerőstől azt hallom hogy ha megszületik a lányom jó idő ide vagy oda egy darabig sehogy se fogok tudni kimozdulni úgy érdemben.

Anikó: nagyon nagyon lent vana pocakom, jól látod. De az az érdekes, hogy reggelre mindig fentebb van, mondjuk úgy középmagasan, meg ha sokat ülök akkor is, és estére meg kifejezetten lóg. :shock: Gondolom a gravitáció. :)

Annus: bocs ha esetleg már írtál bármit erről, bár nem rémlik, de te használtad a Tenát a szülés után? Van annyi vérzés hogy ekkora "pelenka" kelljen? Vagy az is lehet hogy elég valami normális betét? Vagy egyénfüggő? Már nem is tudom ki írta a megszültektől (bocsi, a memóriám tán sosem lesz többé jó :oops: ), hogy azért a Tena kicsit túlzás....Mindenesetre megvettem.

Azt nem is mondtam, hogy olyan kettős érzésem van. (Remélem nem lettem skizofrén). Egyfelől jó lenne ha vasárnap estig v. hétfőig várna a lányom a születéssel (legalább), és akkor holnap apával elmennénk még horgászni egyet, meg kirándulni vasárnap, másrészt meg már annyira babáznék.... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


annus lehet nekem is bevágná, de védőnő szerint ne adjak még annyit, mert lehet visszabukná, így meg bennmarad minden :), és ki is bírja a 3 órát :)

most kötöttem magamra olyan fura, de szuper érzés, hogy itt piheg rajtam és tökre megnyugodott és édesen alszik nekem meg szabad mindkét kezem, holnap is így fogunk sétálni :)

tegnap este lemértük nem hízott egy dekát sem mióta hazjöttünk, 2890 g. Na de majd most beindul :)

annus nekem is anyósom főz, és férjem hozza el a kaját.

Édua is anyósomnál van, nem akar hazajönni :(, vasárnap pedig muszály lesz :), és mikor itthon volt nem akart már velem aludni, inkább aludt a saját ágyában a saját szobájában :), férjem ma mondta is, hogy na ez kellett, hogy átszokjon az ágyába, hogy szülessen egy kistesó :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


pingi nekem túl nagy volt a betét, inkább az eleje lett mindig olyan, de én az elején még a betéten belül gézbe csavart vattát is használtam, az jobban szívta :)
most meg már sima normál eü. betét is elég, és alig kell már cserélni :)

pingi én meg most fogom mindent bepótolni, ami elmaradt februártól :), komolyan sokszor az is örömet okoz, hogy el tudok mosogatni, vagy kiteregetem a ruhákat és nem kell a férjemet ugráltatni :)

takarítást még nem vállalok :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pingi: nem most vagy tehénke, hanem régen voltál extravékony. :P

Annus: elég, ha csak bevizezed a haját, nem kell még őket terhelni mindenféle kemikáliával. AMúgy sem lesz koszos a haja. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita és Hanna! Gratulálok Nektek,sok tejecskét,jó egészséget-és boldogságot kívánok!!!!

Pingi!Nem is tehénke,hanem casini kismami vagy!!!
Dóri!azt hittem,hogy lemaradtam,de rájöttem,csak a kismam amnézia... :lol: :lol: Azzal nem voltam képben,hogy Picid miért volt még bent a kórházban. :oops:
Délelőtt csavizni voltunk,most várjuk unokahugomékat,3 hónapos babával!
Szép napot Nektek!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Anita!Grat a lánykádhoz! ...Grétike kapott egy hugit szülinapjára, bár így nem biztos, hogy otthon lehettek,de biztos megérte, még egy kis anyák napi ajándékcsomag..:)


Kép
lonamisa
 
 


Sziasztok! Gyors bekukk, mert itt vannak a Hugomék az ikrekkel, aztán jönnek este a barátaink grillezni.
Most épp lement a Hugom 3 gyerekünkkel majálisozni , Sógorom meg próbálja rávenni a Kedvesemet, hogy fejezzék be a parkettaszegélyt..

Anita! MI IS GRATULÁLUNK HANNÁHOZ, ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK NEKTEK!!! :)

Annus! Szerintem mossad csak nyugodtan Iza fejét, mert ha koszmós (=sárga lerakódás) lesz, akkor sokkal nehezebb levakarni… Én sima gyógyszertári fürdetőkrémmel mostam.

Pingi! Betét-dolog: Teljesen szüléstől függő. A Lányomnál kellett az „óriásbetét" nagyság, 5 napig, rendesen. A Fiúknál csak 2-3 napig az óriás, utána az éjjeli még pár napig. Amúgy és 4-5 hétig még vérezgettem. Elég sokáig. Meg persze, ez egyéntől is függ…
Amúgy az én dokinénim is a vatta-géz párosítást ajánlotta az első napokra, mert jobban szellőzik a seb, és hamarabb gyógyul. Mivel aztán a Fiúkat gátvédelemmel szültem, ez akkor már nem volt aktuális...

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

Először is hatalmas gratuláció Anitának és a rapid kis Hannának :)!!!

Annus, nagyon jól bírod, csak így tovább! A napirendet még ne nagyon erőltesd, az első évben leginkább úgyis minden és állandóan változik, mire valami kialakul, addig már megint mások az igények. De prímán bele lehet jönni, szerintem nagyon jól fogod venni a kanyarokat :)!

Hajmosás: hát látod, ahány ház, annyi vélemény. Az biztos, hogy bármiről lehet tökéletesen eltérő véleményeket találni, és mindegyikben lesz vm igazság. Alapvetően én se mosnám semmi plusz cuccal a fejét, ha koszmósodik, majd megoldod akkor, de simán lehet, hogy semmi sem lesz rajta. Előre nem érdemes agyalni ilyesmiken, hogy bukós lesz-e, allergiás lesz-e, alvós lesz-e, stb. Ha valamilyen probléma fellép, akkor azt kell orvosolni, amúgy meg nem szabad elveszni a részletkérdésekben. Direkt rosszat nem tudsz neki csinálni :).

Pingi, irtó jópofa hasad van :)! Egészen egyéni forma :). A Tenát azért vidd csak be, könnyen lehet, hogy nem lesz túlzás. A vezetés meg tényleg szép teljesítmény. Én szerdán csak egy könnyed rokonlátogatós-utána-barátnőzős kört vállaltam be autóval, de az még pont jólesett. Ritkán vezetek, és csak ismerős helyeken szeretek menni, de ez pont ilyen volt.

Amúgy itt minden oké, ma egyedül vagyok délután (hurrrááááá!), a fiúk elmentek L húgáékhoz, este 6 előtt nem várhatók. Én meg elintéztem minden házimunkát délelőtt, hogy most teljes nyugalomban láblógassak. És lőn :). Tegnap meg moziba mentünk, J addig a mamámmal volt, még egyszer el akartunk jutni, egy ideig úgysem lesznek ilyen extra programok. Most még jól kiélem magam, aztán megint jön a másfajta életritmus. Tulajdonképpen tök jó, hogy ilyen sokféleképpen élhetek :))))).

No, most hátradőlök a fotelban, mert RÉM FÁRASZTÓ egyenesen tartani magam, mikor nem muszáj :))).
kalloni
 
 


Annus: a gyógyszertári fürdető mehet, csak ne vegyél babasampont szerintem. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Én is tinu véleményét osztom, mi sokáig gyógyszertári fürdetővel mostuk a fejét is :)

Voltunk majálisozni, Zsófi körhintázott, dodzsemezett, kisvonatozott, jó volt :)
Vendég
 


Hajmosás:na én se vmi kencével akartam mosni!Az tudom h nem jó.Max a gyógyszertárira gondoltam én is,de az még nincs itthon.Azért gondoltam ha más nem sima víz megteszi.

Szopi:na hát az a baj h leválasztanám é a ciciről!!!De néha alig akarja elengedni!!!És igen,volt h visszabukta....Demost is evett és azt hittük be is alszik...de nem aludt el,büfiztettem még picit és kért megint...most alszik :lol: Nehéz eltalálni h mennyit eszik éppen,vagyis mennyit egyen.És kb 3 óránként kel amúgy.

Betét:hát mivel nekem császár volt,így szerintem nem volt olyan sok vérzés,az első 1-2 napban volt több,de ugye más a normál szülésnél.Sokmindentől függ,de a lényeg h inkább legyen benn pár darab nagyobb betét mint h ne legyen ha kell.A tena bugyi meg a császár miatt még jobb volt!És elég volt a 2db,az kb 300 Ft.Szval érdemes szerintem vinni!Amúgy nekem már elég a normál betét!

Ja meg melszívó is jó ha van!Azt az egyet sajnálom h mi későn kezdtük el a szopit...ugye a császár miatt...majd 1 nap eltelt mire cicire tudtam tenni vmennyire.Vasárnap már az előtejet szopizta elég jól!De ez hamarabb is lehetett volna...na mindegy,ez van :wink:

annus11
 
 


Kép

1 hetes Iza baba!

Ja és be kellett vetnünk a cumit...de szerencsére nem sokszor kell...Bár ha őt ez nyugtatja meg akkor legyen. :roll: Inkább mint h az ujját szopja,na meg a cicit...mert azon is vanh csámcsog,de azt nem engedem neki 8) :lol: Az apja már mondta h milyen spártai vagyok :lol: :lol: :lol: persze,nem az ő cicijét rágja :D

annus11
 
 


Annus: Izának már most szebb a haja, mint nekem valaha lesz ebben az életben... :lol: Imádom amikor hozol fotót, olyan jó nézegetni. (Ilyenkor apát is mindug ugrasztom, és már felismeri akkor is ha nem mondom kinek a babája!!!!!!)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Előszöris: HATALMAS GRATULA HANNÁNAK ÉS MAMÁJÁNAK!!!!!!!

Annus!
Iza nagyon édi!!!!

Sün Bazsiról hír??????

Csajok nálam még mindig semmi....én nem tudom mi lehet velem ....ennyire lassan senki nem nyílik....
Tegnap eg. nap és éjjel fájtam...ma is.....de nem rendszeres....
A tegnapi magzatvíz csekktól még mindig vérzek.....
A doki szerint (NST nagyon nagy fájásokat mért, +megrövidültem+nyitva vagyok 2 ujjnyira) szombaton, azaz holnap legkésőbb tuti megszülök. (és nem kell indítani...)
Én már kezdem feladni, hogy beindulnak a dolgok....kedden kellett volna kijönnie Lilinek. Ma meg már péntek este... :cry: :cry: :cry:
Totál kiborultam :cry: :cry:

Kép
mozza
 
 


Mozza: először is:minden rendben van és lesz is :!: Gyűjts erőt és energiát, mert ezekkel az adatokkal gondolom nem véletlenül mondta a doki hogy be fog indulni magától.
Másodszor: én ezerrel küldöm neked a ++++ energiákat!!!!!
(ha bizsereg valahol akkor megkaptad, az én vagyok :lol: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Mozza: és holnap mész dokihoz? Biztos, hogy a magzatvízvizsgálattól vérzel?

Kép
Kép
tinu
 
 


No megjöttem én is egy kiadós dunaparti séta után!
Emese!
Ti ma nem jártatok véletlenül arra felé? Sörét felsőben, világos gatyóban... Volt egy pár, ahol a lány hasonlított Rád az itteni képed alapján! :)

Anitának sok szeretettel gratulálunk!

Annus! Ha van kedved, és időd, berakhatsz engem is a táblázatba!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Én inkább ujjszopás párti vagyok, mint cumi, de hát mindenki máshogy csinálja :)

mozza: tényleg biztos, hogy a vizsgálattól vérzel? Én is véreztem anno néha utána, de nekem azt mondta a doki, csak pár órán át tarthat :oops:
Vendég
 


Dóri
köszönjük a köszöntést! Örülök, hogy jól vagytok!

Anita
Nagy gratula Hannához!!!!!


Mi is egész nap vendégségben voltunk, grillezés stb. Most akarok kitalálni holnapra valami jó kis programot. Vasárnap meg jönnek anyósék.

Szerintem is inkább az ujját szopja, mint a cumit. Majának egyik se kellett, így volt a legjobb. :-) Lehet Kolosnak majd kelleni fog a cumi, ki tudja...
pumuklii
 
 


Pingi!
Köszi! Nagyon ari vagy!!!!!!

Panndi!
Te hogy véreztél? :oops: Sötét színű pecsételőset?


Én már nem nagyon tudom..... :oops: ....nekem azt mondták, hogy 1-2 napig vérezhetek. (pedig volt törlés is)
Gyerek mocorog, csuklik, ha nem tenné, akkor azonnal kórház, de úgy tűnik jó van a manó.
Hétfőn kora reggel megyek elvileg, ha nem szülök meg a hétvégén.
Akkor megint NST, flow, UH, Magzatvíz, (csomagomat viszem már magammal) aztán eldöntik mi lesz....kedden jár le az 1 hét haladék....
Nagyon aggódom, már totál ideggörcs vagyok. Miért nem indul be????? :?: :!: :?: :cry:

Kép
mozza
 
 


Mozza!

Biztos minden rendben!!!!És hamarosan meg lesz a baba!!!Szerintem tök gyors lesz majd nálad minden!!!
Én mikr bementem tök zárt voltam még...na jó,egy picit nyíltam,de még egy ujjnyi se volt...Szóval nem jó ám egy idő elötti burokrepedés nuku fájással :roll: Kitartás!!!!

Hát remélem h nálunk se kell majd a cumi....tényleg csak 1-2szer kellett bevetni.!Én úgy gondolom ha rászokna akkor a cumiról le lehet szoktatni,az ujja viszont mindig kéznél lesz...na de ki tudja,a lényeg h igyekszem nem rá szoktatni. :roll:

annus11
 
 


Hell csajok!!!

Végre ideértem...

Nagyon sok szeretettel gratulálok Kutyafülének és Anitának! Riki és Hanna, Isten hozott benneteket!!!

Dóri, Annus, de jó, hogy beindult az élet, és Danika is lassan hazajöhet!

Anika, nagyon ügyes vagy az ikrekkel! Úgy szorítok, hogy sikerüljün természetes úton szülnöd!!!!
Viszont, ha megengedsz egy megjegyzést: szerintem kicsit tapintatlan volt még máj. 1. előtt írni, hogy erről a napról az jut az embernek eszébe, hogy kommunista ünnep. Maximum neked jut eszedbe, mert Te foglalkozol ilyenekkel, de az "embernek" nem feltétlenül. Nekem pl. sör, virsli és a majális a barátaimmal, ez jut eszembe. És szerintem Anitának sem ez fog eszébe jutni...

Voltam szerdán az első NST-n, hát nagy semmi, mondjuk én ezt egyelőre nem bánom. Fájások csak kétszer mentek 20 fölé, akkor is alig. A szívritmus tök OK. Du. mentem utoljára a dokim magánrendelőjébe, teljesen zárt vagyok. Úgyhogy zöld utat kaptam Szegedre. Most itt is vagyok, ma majálisoztunk, mint kártyáztunk a Ligetben a haverokkal, ez már ilyen hagyomány nálunk. Holnap meg ballagás, én azt már nem tudom végigállni, szóval csak a kajálásra megyünk - király! Aztán délután meg megyek egy bográcsos-sütögetős partyba. De ne izguljatok miattam, majd jelentkezem.

Mozza, drágám, mostmáraztánirgumburgum, hol rejtegeted már ezt a Lili-babát??? Nagyon szorítok nektek!!!!

Na puszilok mindenkit, jók legyetek!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jaj, még egy!
Annus, nekem a tábliba: köv. NST+Doki máj. 6.!!! Köszi előre is!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


mozza: nekem inkább élénk piros volt :oops:
Vendég
 


Jelentem én is megjöttem, újabb hírem nincs. Délelőtt kimentünk a ligetbe, aztán elmentünk Anyósomhoz kajálni, onnan egy újabb majális Kőbányán, de mivel nem volt túl érdekes, ezért elmentünk Lőrincre a Bókay-kertbe megint majálisozni, végül visszamentünk Kőbányára fagyizni. Elég sűrű nap volt, rengeteget sétáltam. Amina annyira jól bírta, hogy este mikor hazafelé jöttünk, közölte, hogy ő nem akar hazajönni, menjük vásárolni. Hogy teljes legyen a nap fürdés után Scooby Doo nézés közben az én ügyes kislányom rászorította az egyik játékát az ujjára úgy, hogy azt hittem megint mehetünk a sebészeti ügyeletre. :? Sikerült megoldani, de Apát haza kellett hívni a szokásos péntek esti póker partiról, mert én nem tudtam leszedni. Most már alszik. Holnap van Anyu szülinapja, úgyhogy megint egész nap úton leszünk szerintem. Szerencsére bírom, sőt élvezem. :lol:

Annus! Iza valami hihetetlen csajszi. Annyira komolyan fejlődik, hogy tátom a számat. Te meg a másik hihetetlen csajszi vagy. Minden elismerésem a tied, egyszerűen nem tudom hogy csinálod azt, hogy a csaszi után ennyire fitt vagy és ilyen mozgékony. Meg az, hogy már szinte NEM FÁJ a sebed????!!!! :shock: El vagyok képedve és nagyon irigyellek. És persze örülök, hogy ilyen szerencsés vagy. Amikor az én gyerekem 1 hetes volt, én még mindig lavórban mosakodtam, pontosabban Apa mosdatott, mert nem tudtam bemászni a kádba. Ja és azt hiszem 2 hét után mostam hajat először. Szóval tényleg nagyon stramm vagy! :D

Pingi! A két kép közötti különbség tényleg megdöbbentő, konkrétan olyan, mintha valaki más lenne a régebbi képen. De ne bánj semmit, a kilók lemennek. Olyan már teljesen úgysem lesz senki, mint azelőtt, hiszen a terhesség megváltoztatja a testünket valamennyire. Kinek jobban, kinek kevésbé. De nem csak a testünk változik a terhességgel, hanem az egész életünk. Az életünk sem lesz már olyan, mint azelőtt, teljesen új irányba terelődik, de azt gondolom ennél szebb és boldogabb dolog nem is történhetne velünk, miért pont a testünk maradna ugyanolyan? A lényeg az, hogy születik egy gyönyörű gyermeked, és hidd el mellette minden más eltörpül majd.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza! Neked nagyon drukkolok, szerintem hajnalban te már a kórházban leszel. Remélem már elmentetted valaki számát. :)

Cumi téma: én most ortodent cumit fogok venni, ez még egy elég új dolog, fogorvosok készítették, nem nyomja hátra a nyelvet, ezáltal a nyelv sem nyomja el a fogsort cumizáskor. A cumi kinézete sem hétköznapi.

Kép
Kép
g_reny
 
 



Kép
Kép
g_reny
 
 


Mozza: relax! Ne legyél már ennyire kiakadva. Lili baba jön majd, mikor akar. :wink: Tudod, mindenki mondogatja, hogy baba még bent nem maradt... Mit számít az a pár nap? Gondolj csak Vannira, meg Petrusra, hogy ők mit tettek meg a gyerekeikért, és rögtön nem lesz olyan kényelmetlen a várakozás. :P NE haragujd, nem kioktatás akart ez lenni. :oops: Csak emlékeztető arra, hogy semmi abnormális nincs abban, hogy Lili még bent van és nem kint, és legyél inkább hálás a testednek, hogy ilyen sokáig ilyen jó otthont nyújt a kicsikédnek. :)

Annus: na, te se most legyél paramami már ezzel a cumival. Akkor sem lesz semmi, ha Iza cumis lesz. Kit érdekel? A lényeg, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Erre meg azt szokták mondani, tudod, hogy még senki nem ment férjhez cumival a szájában, úgyhogy ez talán Izát sem fogja fenyegetni. :lol: Nagyon szép a kiscsaj tényleg! És olyan jók a képek is, amiket felteszel, szépek.

Szofi: én is május 6. NST. TE hánykor? Mármint ha még egyben leszek...

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok! :o

Végre újra gépközelben! :D

Szívből Gratulálok Riki és Hanna születéséhez!! :P :P :P

Ahhoz képest, hogy májusi topic vagyunk, már jó sok babánk van! :wink:

Nálunk semmi különös nem történt az elmúlt napokban, bár tegnap éjjel egy nagyon durva görcsre ébredtem, annyira fájt mint még semmi, de aztán a WC-n kiderült, hogy nem szüléssel kapcsolatos, hogy finoman fogalmazzak! :oops:

Annus: Iza annyira aranyos baba, ezzel a sötét hajjal, meg kell zabálni! :lol:

A köv. NST május 4.! :)
Lehet már említettem, hogy a dokim nem lesz 8-11-ig, így akkor nem kéne szülnöm! Szerintetek megkérjem, hogy adjon át valakinek, hátha mégis akkor akar Julcsi kibújni!? :?:

Na kisregény lett... :?

Mozza megy a +++++++++!!!!!! 8) [/i]

KépKép
ancsika80
 
 


Sziasztok!

Anitának gratulálok a babához tiszta szívből!

Szofi
Bocsánat, de történelmet tanultam és ezen túl elég sok kötelező felvonulásra vittek minket. Egyébként az jó, hogy elmúlt ez az idő és végre egy jó hangulatú napot igyekszik mindenki szervezni.

Annus
Mi nem voltunk sehol. Holnap megyünk egész hétvégére a Balatonra, várom, mert aztán szerintem csak akkor megyünk legközelebb, mikor a babák elérik a 3. hónapot. Aport ekkor vittük Alsópáhokra úszni például és nagyon jó volt.

Cumi
Reni erről még nem is hallottam. Apornak két hetes koráig kellett a cumi, igaz nem is erőltettem aztán. Azért most vettem a babáknak, tiltani nem fogom. :)

Tinu
Biztosan hamar meglesz a neked is a baba.

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: