Új privát üzeneted érkezett!

twist nagyon nagyon sok gratula világ egyik legszebb csodája a baba várás........

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Denika,
gratulálok Niki babához! Nagyon szép kislány! A Minnie-s bodyban meg főleg, amit a lányom rögtön kiszúrt.

Twist,
nekded is szívből gratulálok, remélem vasárnap hivatalosan is megerősítenek!

Húúú szerkeszthetem át a táblázatot :lol:

Dita,
mi újság, ez nem ér, hogy nem írsz híreket Bogyóról!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi Vius!:))) Tényleg nagyon boldog vagyok:-)))
Egész másképp látom most a világot, minden olyan szép, bámulom a fákat, virágokat, mosolyogva ültem ma a dugóban hazafelé, mert csak a jó zene érdekelt. Nem zavar semmi, úgy érzem, hogy én már boldog vagyok, és azt hittem, hogy ezt sosem élhetem át. Tök jó, hogy átélhetem!:)))
Vendég
 

 
 

Twist! Sok szeretettel gratulálok és szép,problémamentes terhességet kívánok!!!!!!!
Denika! Gyönyörű Niki baba,nagyon sok boldogságot Nektek!!!!!
Dy! Gratula,ne vedd a szívedre,nekem is sokszor esett rosszul,hogy nem nagyon reagáltak a hozzászólásaimra, ezért nem is írtam gyakran.De tényleg mindenki be van havazva,ezután már nem veszem nagyon rossz néven.

KATA!!!!! ÉLD ÁT,AMI FÁJ ÉS AZTÁN ENGEDD EL EZT A PICI BABÓT!
Hiszem,hogy még nagyon boldog leszel!

Kép
f.ancsi
 
 


Köszi F.Ancsi!:)) Te jól vagy? Sikerül szépen benntartani Lócikát? Már mindjárt itt a te időd is Ancsi, végül is holnap már május van!!
Sok sikert kívánok a szüléshez előre is!:)

Jaj, visszaolvasok, megnézem végre Niki babát!!!
Vendég
 


Linácska, neked is nagyon köszönöm!! Aha, szóval te készíted tovább a táblicskut!:)

Hú, megnéztem Niki babát, gyönyörűséges hercegnő!!!:))) Gratulálok Denika!

Bikfy, neked külön meg szeretném köszönni, hogy szorítottál, mert amikor beültin voltam, a te kismalacod járt a fejemben, hogy hozzon szerencsét, szinte láttam magam előtt. Éreztem a pozitív csííííít!!!!:)

Bumikám, gratula a három gyönyörűséghez!!! Tapassz keményen csajszi! Te neked köszönöm a klassz tanácsokat, nagyon, de nagyon sokat segítettél!!! Most tuti neked is lesz akkora pozitív teszted, hogy csak na!!!! Szorítok neked! Minden nap gondolok rád!

Ditus, neked is köszönöm a tanácsokat!:) Igen, a "babó nem szereti" a tejtermékeket, de a túrórudit elfogadja!:))))

És tényleg mindenkinek köszönöm, Dy, Vius, Monic és Zsuzskám!!! És a többiek!

Ja, Zsuzska, most már aktuális lenne Murber doki magánszáma, kérlek írd meg priviben, mert szeretnék nála szülni, ha majd ott tartok!:)

Csajok még mi minden van hátra az Kaáliban? Még ott lesz az első UH? És ott lesz a második is? Vagy meddig kell odajárni?
Vendég
 


Twist! HUUURRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tudtam, tudtam, tudtam!!!!!!! Tök jó kedvem lett!!! Szépek a nevek is!!

KépKép
yadine81
 
 


Ja, és lehet, hogy Dorka ÉS Máté! :lol:

KépKép
yadine81
 
 


Tényleg Twist, Dorka és Máté :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Micsoda jó hírekre jövök!

TWIST
Én annyira éreztem! Nagyon örülök neked, nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hatalmas gratula!
Ma dupla jó napom van, sőt tripla vagy már nem is tudom, boldog vagyok! :lol:
Aranyos neveket választottál.

ÉCIKE
Megírtam priviben a műtétet! HA még van kérdésed csak nyugodtan!

VIUS, LINA
Köszi hogy kérdezitek, Bogyival szerencsére minden oké és felesleges volt annyit aggódnom. Sajna képet nem kaptam, de kárpótlásul fél percig hallgattam a szívverését. Nagyon megható volt! :lol: :lol: :lol:

Két hét múlva megyek újra a 12. hetire!
Előtte belgyógyászat, meg labor, két órás glükóz (ettől nagyon félek)
Mit egyek előtte?

ANCSI
Mizu??? Hétfőn már 37. hetes leszel, akkor akár már jöhet is Lóci nem?
Kitartás, nincs sok hátra! Sajnálom hogy nem volt könnyű a terhességed, de a babázás már annál jobb lesz, meglátod. A lányok is nagy segítségedre lesznek biztosan! Család jól van? Várják már nagyon az új családtagot?

dita75
 
 


linacska: Puregont kaptam és az 300 NE helyett állítólag 430-re van töltve, de nem tudom hogy mennyi jön ki belőle. Mindegy a bmc-s csajok azt mondták, hogy nincs benne levegő és az se baj, ha van egy kicsi, csak az első adag szuriban lesz kevesebb anyag. Levi nagyon édes. :)

timejka: 2 ml-es fecskendővel kell beszúrni, úgyhogy nem hiszem, hogy 7ml lenne.

écika: Üdv köztünk. Nekem nem volt laparom, így nem tudok róla nyilatkozni.

denika: Gratulálok Nikihez. Gyönyörű baba és nagyon sok boldogságot és jó egészséget kívánok nektek.

twist: Ezer gratula, óriási hír.

Ma este kezdem a puregont. Én 7-én megyek uh-ra, mert pénteken megyek szóbeli nyelvvizsgára. Remélem minden rendben lesz.



vicky79
 
 


Dita,
miért néznek már most glükóz terhelést??? Amúgy nem árt, de hivatalosan csak 24-26. héten nézik. Szerintem egyél úgy, mint eddig, mert ha előtte megvonod magadtól a szénhidrátot, akkor téves eredményt adhat. Előtte viszont 10 órával csak csapvíz. Enni már nem szabad. Belgyógyászatot én most intéztem el a 24. héten.

ÉCIKE,
lapar ne vészes, bár attól függ, mit kell csinálni. Nekem ébren nem merték átnyomni a petevezetékeimet, mert állítólag ottmaradtam volna a fájdalomtól, ezért volt laparom. Viszont altatásban már át merték, mert ugye nem éreztem, és mást nem is csináltak. Tehát volt két pici vágásom egy-egy varrattal. A másnap kicsit kellemetlen volt, mikor már kiment a fájdalomcsillapító, de a 3. napon már semmi. Nekem kedden volt, következő hétfőn már mehettem volna dolgozni. Én azért még otthon maradtam.
Ha összenövések is vannak, akkor lehet, kellemetlenebb utána, de engem nem cincáltak belülről nagyon.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a szives fogadtatást,aranyosak vagytok! :P

Sajna még nem ismerlek titeket,de próbálok majd olvasgatni és bekapcsolódni hozzátok,ha nem zavarok! :oops:

Twist!
Nem tudtam nem észrevenni a zebrás tesztedet! :D Szívből Gratulálok a pocilakóhoz és örömteli babavárást kívánok! Most sárgulok is rendesen! :D
Én folyton arra gondolok,hogy nekem soha nem lesz nagy pocim,soha nem ébredek arra,hogy hetek óta késik! Nem tudom ki hogy van vele,de vannak napok amikor teljes a depi,aztán pár nap és megnyugszom! De bízom ebben a műtétben és az inszemben,nagy reményeket fűzök hozzá!

Még annyit rólam,hogy én Székesfehérváron lakom és itt a Szent Gy. kórházban járok a BB dokihoz! Jár ide v.ki?
Párommal 7 éve vagyunk házasok,és remélem a 8.-at már hárman ünnepeljük! :D
écika
 
 


Linacska!

Neked is köszönöm a segítséget,ari vagy! Lassan kezdek megnyugodni,hogy túl lehet ezt élni! :D
écika
 
 


ÉCIKA,
csak megnyugtatásképp: engem reggel olyan 9:45-kor kezdtek műteni, 11 körül lettem kész, 12 körül mondták, hogy próbáljak felkelni, és olyan du. 3-4 körül már lent sétáltunk a szobatársammal a kórház udvarán. Ő olyan dél körül lett kész, de másfajta, nem hasi műtéttel. 3. nap hazaengedtek, és megkérdeztem, mikor emelhetem fel a 15 kilós lányom. Az orvos mondta, hogy kb. mikor hazaértem :lol: Így utólg tényleg nem vészes, persze előtte be voltam sz*rva rendesen.
És arra meg ne gondolj, hogy nem leszel terhes. Egy év volt nekem is a műtétig, aztán meg a 4. hónapban babás lettem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska!

Próbálok pozitív lenni,de ha ilyen szupi dolgokat olvasok nem is lesz nehéz! :D
écika
 
 


Nya én elköszönök,jó éjt mindenkinek és kellemes hosszú hétvégét!!!!
écika
 
 


Nya!
Hát mostanra értem ide, remélem van még valaki.

Twist!
Teljes szívemből gratulálok, hihetetlenül boldoggá tettél. Látod-látod, a kismalac....... Mondtam én. Buminak is sikert fog hozni. Hiszem és tudom. :wink: Jut eszembe: nekem nem akarja végre átküldeni valaki azt a malacot? Hátha... :lol:

Écika!
Üdv itt! Engem is laparra küldött a doki, de én még nem mertem elmenni rá. Mondjuk nem olyan régóta próbálkozunk.

Timejkám!
Én nagyon hiszek a lúgosításban és a diétában, mondjuk azt nem tudtam, hogy a savasság a petesejt falát megvastagítja. Nekem a diéta rendezte a progeszteron szintemet. Csak az a baj, hogy nagyon lefogytam tőle. Bánt is nagyon a dolog, mert érzem, hogy megint cisztásodtam, de fel kellett függesztenem a diétát. Azt mondta a doki, hogy most az elsődleges az, hogy hízzak. Hát majd meglátjuk.

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist!
hatalmas gratula! Újabb pozitív megerősítés, hogy blasztóval csak sikerülhet! :) :) :)

Vicky!
ezek a fecskendők mindig túl vannak töltve. És az orvosok a stimunál számolnak mis vele. Nekem mindig úgy volt az adagom megállapítva, hogy pl egyik nap 225 egység, másnap 75+, ahol a plusz azt jelenti, hogy minden, ami még a 75 egységen kívül benne van. De én mindig megcsináltam a légtelenítést. Így kb 75 egység volt benne pluszban. De ez a gonal f.

Dita!
Ügyi a bébitek, nagyon drukkoltam, hogy minden okés legyen.

Linácska!
Jók a képek Leviről!

Denika!
Gratulálok, gyönyörűséges babó Niki!

Mindenkinek pusz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként tegnap este, meg most hajnalban görcsölt a pocim, be is tudtam gyorsan annak, hogy most ágyazódnak a babák. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
ágyazódjanak csak azok a babócák szépen!!!

Mi ma megyünk anyósékhoz, nem nagyon leszek.

Holnap meg egy jó kis cirkuszos napot terveztünk Pesten, aztán szerintem lesz belőle egy jó nagy cirkuszos nap, mert úgy néz ki, el kell beszélgetni az albérlővel. Nem tudom, hogy miből gondolja, hogy ha már 2 hónapja nem fizet, akkor maradhat továbbra is a lakásban. Hazudozik össze-vissza, hogy feladta postán a befizetett csekkeket, persze ide nem ért, és csak ez veszett el, a befizetnivaló sose tud elveszni... És még a jövőről akar beszélgetni. Hát én meg nem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Napsugaras, vidám reggelt!!! :lol:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Napsugaras, vidám reggelt! :lol:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Szóval nagyon napsugarasat!!! :lol: :lol: :lol:

Amúgy meg bocsi!

Bumi!
SZORÍTOK!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Este megpróbálok korán jönni, anyuéknál leszek, ott ünnepeljük nagyanyám szülinapját.

Nem is tudom, miben maradtunk esti traccsparti ügyben. Jó lesz ma, vagy jövő hétre halasztjuk?

KépKépKép
bikfy
 
 


Linácska, nagyon helyes kisfiú Levi baba, szép arcocskája van!:)) Nem is beszélve a többiről!:))) Annyira jó ez a 4D, világosan látszik rajta a baba minden vonása.

Yadine, meséld el légyszi tesódéknak a sikert, hogy őket is bíztassa a dolog, jó helyen vannak!:)

Bumikám, tényleg nagyon szuperek az 5 napos embrikék, erősek, ügyesek, mint a kis bikák!:))) Szépen beágyazódnak neked is! Tuti, hogy beágyazódás volt a görcsöd! Én is úgy görcsöltem, hogy egész kétségbe voltam esve, de ezek jó jelek, tudod!+++++++++++

Desviki, neked is szeretném megköszönni azt a cuki szerencsemalacot! Ő is segített nekem!:)))) És nagy gratula Lackó 9 hónapos évfordulójához!:))

Boniko, neked is köszi a drukkokat, remélem, hogy nekem is szép zsiványkám lesz, mint neked!

Monic, nemsokára Danika 3 hónapos nagyfiú lesz, úgy nő, mint a gomba!

Bikfy, keresem neked a szerencsemalacot, mer tényleg szerencsét hozott már sokmindenkinek itt a fórumon. Nagy varázserő van benne!!! még keresem……………

Dituli, érezted a babát nálam? De jóóóó! Imádom, hogy boszi vagy te is és Bikfy is, működik is a varázserőtök! Gratula Miss Bogyócska szép eredményéhez, nagyon örülök, hogy ilyen szépen fejlődik!:) Ditus meddig kellett járnod a BMC-be? Mikor kell saját dokihoz menni?

Timejka, hajrá inszemi!

Vius, nőtt a pocid? Én már most fel tudnék tenni legalább 7 hónapos kismaminak megfelelő képeket, akkora kerek hasam van)))))) A töltött galamb hozzám képest, soványka. Bikfy, olvasom, hogy híznod kell, én is tudnék adni kg-okat)

Dy, mi újság a veséddel? Írtad, hogy fájt. Mi volt az oka?

Mara, hogy vagy? Megvolt a szerenád, ugye nem mentek el a lakásodra a diákok?

Nellike, mikor teszel fel megint pocakfotót?

Évi77, neked is köszönöm a drukkokat!!!:)

Katám, szomorúan olvastam, amiken keresztülmentél, minden nap gondoltam rád. Remélem, hogy legalább nem voltak fájdalmaid és bízom benne, hogy hamarosan újra beköltözik egy-két-három szépség a pocidba. Mennyit kell regenerálódnod? Sok puszi és ölelés neked!!!
Vendég
 


Écike, üdv közöttünk! Nagyon szépen köszönöm a kedves szavaidat!!!!!!:))) Puszi! :wink: :wink:
Vendég
 


Bikfynek sok szerencsét kívánok!!!!


Kép

Kép
Vendég
 


Bikfynek sok szerencsét kívánok!!!!


Kép

Kép
Vendég
 


Bikfynek sok szerencsét kívánok!!!!


Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Twist!
Köszi a malackákat. De tudod, varázsereje csak a simogatósnak van. Azért puszi.

Hát csajok én úgy kiakadtam, hogy mindjárt bőgök. Anyuéknál vagyok, itt van öreganyám is. Eddig még egy kedves szava nem volt hozzám. Szerinte szar a hajam, (melíros) hogy merek ilyen hajjal kimenni az utcára? A következő a körmöm ami nem tetszik neki. Kérdése: Lehet ezzel dolgozni? (tök rövidek a körmeim, mindösszesen egy réteg zselé van rajta, hogy szép fényes legyen).
Azt, hogy milyen szarul nézek ki, soha nem felejti el megjegyezni. A vékonyságomon csak rázza a fejét. Holott tudja, hogy mi az oka.

De most megmondtam neki. Hát nem tűrök tovább. Nem értem én ezt, én soha senkit nem bántok, engem meg még a sajátjaim is baszogatnak. Mindjárt összecsomagolok és elmegyek a ..csába. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nincs valaki, aki felvidítana? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


twist, nagyon örülök neked nem hittem a szememnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csajok, csatolok pár képet olcsiról, szép napot nektek!!!!!!!!!!!! bikfy ezt neked küldöm, puszi
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

milyen csodás hírek :lol:

Denika,

gratulálok, Niki baba egyszerűen gyönyörű! :lol: :lol: :lol:

Twist,

meghatódtam a teszteken! Nagyon boldog babavárást kíváno, nagyon örülök neki! :lol: :lol: :lol:

Linácska,

nagyon aranyos Levi, éstényleg jól látszika kukackája :wink:

Kata,

nagyon sokat gondolok rád, sírd ki magad. :cry:

Ancsi,

mostmár május van, nagyon szép és könnyű szülést kívánok neked!

Danika tegnap óta beteg, nagyon meg van fázva, csúnyán köhög és lázas. A doki mondta, hogy ha éjszaka eléri a 38 fokot irány a kórház. Fé 3-kor elérte adtunk neki lázcsillapító kúpot és borogattuk, így lement 37,5-re, így nem mentünk be végül. De életemben még nem féltem így... :cry: Az orrát folyamatosan porszívózzuk, szerencsére hagyja. Reggel 5-kor végre elaludt, aludt 9-ig. Mostmár nincs láza. Itt van most nálunk a nővére is, ő is beteg...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy!

Az idős emberek már olyanok mint a gyerekek. Ne húzd fel magad rajta.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Suskám! :lol:

Köszönöm, csodálatos kis húsgombóc a kisfiad. Máris tudok mosolyogni. Olyan kis vicces, mintha a klónod lenne. Tiszta anyukája ez a kis csöppség. IMÁDNIVALÓ!!! :lol:

Bumi!
Nem tudom nem felhúzni magam, a többi unokájával sohasem csinálja ezt. Mindig csak engem tüntet ki vele. El is jöttem. Beszélgessen vele, aki akar.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
és anyukád nem szólt erre semmit????

Monic,
szegény Danika. De miért kellett volna 38-nál kórházba menni??? Mert ha még fullad, vagy ilyesmi, akkor ok, de kórházban 38,5 alatt még lázat sem csillapítanak.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikfy, keresem neked a megfelelő varázs malackát szorgalmasan!!:)
Figyu, Buminak igaza van, az idős emberek néha úgy viselkednek, hogy semmi kontrollt nem képesek gyakorolni önmaguk felett: mindent szörnyen negatívnak és elfogadhatatlannak látnak és ki is mondják. Ritkaság a szupernagyi, aki jó fej és vicces és életvidám. Inkább már a morgós idős emberek vannak többen. Szegény Bikfy, rá se ránts!

Olivér, nagyon szép!!! MIlyen boldog ez a baba!:))))

Monic, elég ijesztő éjszakátok lehetett, szegénykém! Gondolom, hogy aludni sem tudtatok. Jó munkát végeztetek viszont, ügyesek voltatok Danikával!!!

Vicky, kezded a Puragont? Szuper! Hajrá babásodás!!!!
Vendég
 


Megvan a csodamalacka:))))))))))

Bikfy, drága, neked küldöm ezt az édi malackát, hozzon neked gyönyörű babákat!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
LINACSKA
Nekem máshogy mondták. Pont hogy a vérvétel előtt két órával kell reggeliznem!

ÉCIKA
Nem mondod komolyan???
Akkor talizhatunk is én Palotai vagyok, amúgy nekem a Rublicky a dokim, de egyszer Bata is csinált inszemet, én csak kacsintós Barnának hívom.
Amúgy uhu-t mindig ő csinált, olyan jó kedvre derített mindig hogy szárnyaltam hazafelé. Egyszer énekelve mondta hogy jobb oldalt 23 mm tüsző, lálálá baloldalt 19 mm tüsző, lálálá méhnyálka 9 mm, viszlát a terhesgondozáson! sálálá :lol:

BUMI
Köszi ari vagy, hamarosan neked is gratulálhatunk!
Bakker én a gonalnál ezt nem is tudtam, és feleslegesen vettem meg egy tollat ha ezt előbb tudom, mert csak 75 ml kellett és az tuti hogy maradt az előzőből csak én fostam hogy ha mégsem akkor meg ott vagyok gyogyi nélkül.

TWIST
Nekem a vérvétel után már csak kétszer kellett mennem!
Egyszer amikor megnézték a petezsákot, aztán a szívhang után már ki is tették a szűrömet és tegnap voltam a sajátnál terhesgondozáson!

Engem is simán félidősnek néznek, de 3x3 utrótól nem is csodálom.
Kivi leszek hogy ha május közepén abbahagyom végre lejjebb megy-e a pocak. Engem amúgy nem zavar, én imádom hogy ekkora. Előtte sem voltam laposhasú de most legalább rá lehet fogni a babára! :wink:

SUSKA
NAgyon édi Oli, a másikban bővebben írtam már véleményt! :wink:

dita75
 
 


twist: Tegnap beadtam az első adagot belőle. A végén nem levegőztettem i, mert nem akarom, hogy idő előtt elfogyjon és a bmc-ben is azt mondták, hogy nem látnak benne buborékot.



vicky79
 
 


Ime egy Anyáknapi szerencsemalac a még nem babásoknak!!!!!!!!!!!

Kép

Twist drága jaj de jó! gyönyörű a teszted! kívánom hogy minden rendben menjen :lol: drukk a vérvételhez, a tapaszhoz! :lol: kétszer kell menni UH ra a 6.héten és a 8.héten utána szabadon bocsájtás

másikba tettem mai Majálisos képeket

Moncsi jobbulást Daninak!

Bikfy én is eljöttem volna.. még a végén úgy jársz mint mi a mamival, ezek után még a kezünkbe nyomta a Szeressétek az öregeket verset

:lol:
de imádom... :lol: szerencsére a nagy "kiosztás" után már nem csinál ilyeneket! :wink:
Vendég
 


Köszi Boniko!:)) A szép szerencsemalacot is!
Szóval, ha minden jól megy, akkor még két UH lesz a Kaáliban, aztán mehetek.

Dituli, hogy fogod csökkenteni majd az utrót? Mennyi hét alatt kell csökkenteni és totál 0-ára?
Vendég
 


TWIST
Nekem a 12. hétig 3x3 utána 4-5 napig 3x2, utána megint 4-5 napig 3x1 és finish!

dita75
 
 


Sziasztok!

Most értem csak haza, hát nem valami vidám a hangulatom. Ma nem volt jó otthon. Hát ez van.

Suska!
Most látom csak, Neked ma van a szülinapod. Gratulálok és nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Akkor nem ma traccspartizunk? :shock:

Nagyon eltűntetek. Lehet, hogy ez a majális zavar be mindenkinek?

KépKépKép
bikfy
 
 


A szerencsemalacokat hálásan köszönöm. Remélem, hamarosan engem is boldoggá tesznek. :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita,
valami akkor nem stimmel. Az ok, hogy akkor ezek szerint éhgyomri vércukrot nem akarnak nézni nálad, csak terheltet. (Megjegyzem, a vérképhez viszont nem ártana éhgyomorra menni). A lényeg, hogy ha kaja után akarnak cukrot nézni, azt nem 2, hanem 1 óra múlva kell. Ha cukros lötyit itatnak veled, akkor két óra után, viszont akkor az előtt nem kell reggelizni. Szerintem kérdezz rá, mielőtt beszivatnak. A babás topicunkon ne tudd meg hányan szívták meg ezt a vérvételt, hogy ezért vagy azért, de elszúrták a laborban.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Látom a mai traccspartinak fuccs...

Hát ez már csak egy ilyen nap volt.

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó éjszakát Mindenkinek!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: