Új privát üzeneted érkezett!

Jó estét Csajok!

Ma szinte egész nap mentem,nagyon fáradt vagyok!!!!!
Mindenem leszakad,már tényleg ideje lenne pihenni! :oops:

Csadrát sikerült elérnem:Nincs net közelben.
Jól vannak,Danika még nem akar kijönni. :)
Mindenkit üdvözöl,gratulál a babákhoz,és jó egészséget kíván! :)

Na,akkor a vizsgálatok:Nst nagyon jó,flow ok,bár az értékeket itt nem tudom mi a jó,csak a szongr. ezt mondta.
Ha vki tudja(h.mi mit jelent),akkor megköszönném!!!
A súlya 2,5-re ugrott,ezen még a doki is meglepődött,és teljesen megnyugtatott. :D Lepény I-es,rövidülés 2000,és zárt vagyok.
Azt mondta,ebből még nem lesz szülés a hétvégén,de nem is szeretném.Holnap és vasárnap rokonok jönnek,szombaton meg köszönteni megyünk.
Mozza,Sün Balázs!Mennek nektek a +++++-ok!!!
Többieknek kitartás! :lol: Persze nem lehet előre tudni,ki mikor indul kifelé! :D

Jóéjt!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Anikó,hát igen,bár igaz anyuék vihettem volna a szennyest.De az nem olyan.
Akkor jó pakolást neked!Miket pakolsz?Kórházi pakk?Babszoba?
Én bolond,mondtam apának hogy néha,1-2 óránként fáj mindenem.de nem úgy mint Grétivl,így még magam sem tom.Erre ő minden mozdulatomkor:"Megyünk?Indulni kell?Mentőt hívjam?"Már megőrít!!!
Sőt anyumnak és anyósomnak is szólt hogy fáj mindenem.Azok is a telefont várják majd éjjel is.Én meg lehet jót alszom,míg mások meg nem alszanak miattam. :D
Mindenesetre elég furin vok,meg délután óta elég sok a hiszti rohamom.
Ha lesz valami írok.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi

Mi bizony maradunk májusra. Még mindig azt vallom minden bent töltött hét ajándék a babának. Én 36 hetes vagyok. :)

Petrus
Köszi, engem érdekel a blog. Felrakhatlak a blogomon linkajánlónak? Apor blogja hamarosan átalakul majd. A 3 gyerkőcről fog szólni.


Tényleg Ikrek
Valaki kérdezte hány petéjűek a babáim. Fogalmam sincsen. Egy lepény, két burok, azonos nem. Minden megtörténhet. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 

 
 

Anita,és Anika!Persze Nektek is kitartás! :D
A mosógéphez,és erőt az ikrekhez!!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Fabri,de jó hírek!!!Látod nem is olyan pici Hanna!!Örülök nektek nagyon!
Anika én néha meglesem Apor blogját,olyan édes kis pasi!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Köszi,Anita!Gondolhatod,én mennyire örülök.
Végül is ok a gép?Azt hiszem lemaradtam közben... :oops: De tök jó,ha mégis jó... :lol:

Én is nézegetem,olvasgatom a bloggot,olyan szépek a történetek!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Most egyelőre műkszik a gép,még jó hogy egy kis ezermesterhez mentem hozzá!! :D
Most megint nem fáj semmim....hát ez érdekes!
Amúgy már nem is fekszem sokat,úgy esküszöm rosszabb.Meg hát a doki is mondta hogy éljek úgy ahogy fekvés előtt!!
Anika neked a lánypk még tuti maradnak egy darabig.Kivi vok Apor mit szól hozzájuk,úgy megnézném az első reakcióját!
Mondjuk Grétiét is alig várom,mert ő nagyon várja Hannát,simogatja énekel neki.De azért ha kinn lesz csak másabb.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


SZIASZTOK!!!!!

Remélem, mindenkivel minden rendben!

Hallottam, Sün Balázs, hogy elkezdődött vmi, és, Mozza! Végre!!! Mindkettőtöknek sok erőt, gondolok rátok! Remélem, hamar megérkeznek, akikre vártok! :wink:

Én már itthon vagyok kedd óta, de Danót vlsz. csak szombaton eresztik haza. Addig rohangálunk szoptatásokra a kórházba. Így nem túl sok az időm itt ülni... Mint láthattátok... Visszaolvasni sem tudok, de nagyon köszönöm mindenkinek a drukkokat, a kedves sms-eket és telefonokat!!!!

Kutyafüle! Gratulálok! Isten hozta Rikit is idekint! :)

Most szaladok lefektetni Samut.

Tej van, még nem tudom, elég-e, mert amíg a kórházban van Danó, addig kipótolják az evéseit. Majd meglátjuk. De rajta vagyunk az ügyön. :) Danó pl. ma reggel 50 g-ot szopizott, ami az ő termetéhez képest elég. :) Reméljük, minden evésénél így lesz nemsokára.

Mindenkinek kitartást, holnap már MÁJUS!!!
Vendég
 


Dóri!!De örülök neked!Te jól vagy?Lelkileg?Gondolom otthon Samu leköt!Nagyon jó hogy szombattól Danó is veletek lesz!!Ügyes fiú!Mint az Anyukája!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én is nagyon örülök nektek, lányok, hogy mindenkinél szépen bentmaradtak a babák! Látod, Anita, nem kell félteni okos Hanna babát! Már Annus sem szid meg titeket, ha most születik! :)

Majd mesélek hosszabban arról, ami történt velünk, de hála Istennek jól vagyunk mindketten, lelkileg is, remélem, Danó is, tőle nem tudtam megkérdezni... :)

Annus, azt hiszem, még nem írtam itt, de Izát is Isten hozta idekint, sok szeretettel gratulálok! :)
Vendég
 


Csak egy gyors bekukk és mit látok?! :lol: :lol:

Kutyafüle, óriási gratula Neked és Rikinek, jó egészséget mindkettőtöknek, és gyertek mihamarabb képekkel!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Dóri!Én lemaradtam.. :( :oops: :oops: :oops:
Remélem jól vagytok,és mihamarabb együtt otthon!!!
Az utolsó infom az volt,hogy Böbi sms-ei nem értek el. :(
Ha lesz időd írj magatokról!!
Addig is sok tejecskét,és jó egészséget kívánok!!!! :)
Jóéjt Nektek!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Elnézést Dóri!Ahogy visszanéztem a táblit,már leesett a szombat,csak a fejem mostanában kicsit mintha széthullott volna... :? A jókívánságok újból csak!!!! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Szép estét,

megjöttem én is...sűrű volt a nap nagyon. fáradt vagyok.

UH-n látszott a nyakánál a köldökzsinor, de rendben van Álmi. És jóó nagy, több mint 3800 gr :shock: Aztán megvolt az anesztes is, hála a jó égnek ébren leszek, spinális érzéstelenítés lesz. Legalább láthatom egyből. A méhlepény már III.fokban érett, sokak szerint nem húzzuk 13-ig.
Aztán a szülőszobán ctg, ott egy darab mozgást tudtam kicsikarni.

mire beértem a vizsgára már nagyon elfáradtam, de nagyon remélem, hogy sikerült...

Dóri,
remélem hamar haza hozhatjátok Danót. Örülök, hogy otthon vagy.

na majd holnap visszaolvasok. most nem megy.

jó éjt

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Visszaolvastam néhány oldalt, már "csak" 10 van hátra... :lol:

Majd szép fokozatosan a többit...

De 2 dolog, amire mindenképp szeretnék kitérni: Majának utólag is (sajnálom, nagyon lemaradtam róla... :oops: ) nagyon boldog szülinapot, Isten éltesse! Olvastam, rosszul is lett, remélem, azóta már teljesen jól van! :)

Másik: Sziszkó, Jovana! Sok szeretettel gratulálok születendő gyermekeitekhez!!! Nagyon örülünk sztem mindannyian, hogy boldog kismamák lehettek! :)

Fabri! Nem egészen értem, miről vagy miről nem maradtál le... :) Igen, a szombat volt a napunk. :) Örülök, hogy Hannáddal minden rendeben!

Na, mára megyek, lányok, mert még sok a dolgom...
Vendég
 


Esztó! Ma volt vizsgád? Lemaradtam... :oops: Drukk utólag! És remélem, hogy sikerült! :wink: Pihenj, jó éjt!
Vendég
 


Dóri

Örülök, hogy jelentkeztél és minden rendben van veletek!

Eszter
És elfogadták? nálunk megismételtetik az NST-t, ha a bab nem mozog. Nekem az ikrek nagyon aktívak voltak, folyton a gombot nyomogattam.

Anita
Örülök, hogy olvasod a blogot és köszönöm a dicséretet. Gréti is szép kislány, komolyan. Ő már nagyobb, ő érti, hogy jön valaki, Apor még nem. Biztosan nagy lesz a csodálkozás. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jaj, lányok, még vmi! ANNYIRA aranyosak vagytok, minden köszöntést és drukkot nagyon köszönünk, kb. elolvastam azokat az oldalakat, ahol írtátok, hogy minden jót, meg gratuláltok, hát, így utólag is tényleg nagyon köszönjük. Megkönnyeztem a kedvességeteket!

Jó éjt!
Vendég
 


Petrus

Milyen a babakocsitok? Mi még nem választottunk.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mozza, Sün Balázs: ??????????????????????????

3-4 között arra ébredtem, hogy görcsölgetek. Aztán kicsit visszaaludtam, de 6-kor megint ugyanezért kivetett az ágy. Meglátjuk... :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!

Tinu

Szorítok!

Mozzának és Sün Balázsnak is.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!

Én is csak beugrottam hírekért, hogy ki hogy áll. Olvasok ám szorgalmasan, csak írni már nem marad idő/energia, elég aktív napjaink voltak. Talán délután esélyes egy kis reagálás is.

Anika, örülök, hogy még mindig odabent vannak a lányok, meg annak is, hogy szimpatikus a pótdoki. Akkor nem is lesz nagy baj, ha nem a sajátodnál szülsz?

Óóóóó, felébredt J, kész csoda, hogy egyáltalán eddig aludt. Majd még jövök.
kalloni
 
 


Már csak annyit (ennyit még kibír :)), hogy nagyon-nagyon drukkolok az esélyes és aktuális szülőnőknek, Kutyafülének pedig hatalmas gratuláció :)!
kalloni
 
 


Kalloni

Nem, nem gond, így alakult. Csak ő legyen elérhető, mert tudtommal ő sem lesz. És a 2. pótorvos már nem annyira szimpatikus. :))))

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Az én fiam 6-kor kelt, tegnap ő is fél 8-kor. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!

Csak benéztem, van-e újabb baba :)

Dóri, örülök, hogy hallok Rólatok is!
Vendég
 


Elmúltak. Egyelőre nálam semmi.

Kép
Kép
tinu
 
 


Dóri!
Először is szeretnék én is gratulálni a kisfiadhoz!!!!!! Sok tejcsit és egészséget Nektek! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
És Jovana nevében is köszönjük a gratulációdat! Igyekszem többször jelet adni magunkról! :lol:
Ja,8.-án megyünk 4D-re!Reméljük már megmutatja a lába közét! :oops: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Hát, szerintem én sem szülök még jó darabig :roll:
Vendég
 


Jó reggelt!

Na benéztem én is, hátha van Mozzáról vagy Sün Balázsról hír :)

Tinu, sztm Nálatok is meglesz a hétvégén Csongor! :lol:

Dóri,
örülök hogy otthon vagytok, meghogy Danó már holnap Veletek lesz! Majd várjuk a születéstörténetet meg sok-sok képet! kiváncsi vagyok Samura is, hogy reagál majd az öcsipókra :) :)

Fabri,
Hanna akkor növöget odabent, az a lényeg! Én kedden megyek majd uh-ra, aznap töltöm be pont a 37. hetet, sztm a mi lánykánk is kb. akkora lesz majd.

Tegnap este voltunk bent a szülésznőnél, akit Erzsi dokija is ajánlott, meg aki bevállalt, nagyon szimpatikus. Megmutogatta a szülőszobákat, csomó mindent elmondott. Ha már ott voltunk, meg a doki is, levették a hüvelyváladákot, vért meg pisit, meg CTG-re is befeküdtem, baba szíve szépen vert, méhtevékenység max. 20-og ment fel, úgyhogy szerencsére még egy darabig együtt leszünk :) :) Mellettem épp szült egy csajszi, hát, azok a hangok! :shock: :?

Sziszkó,
ha nem szégyenlős, akkor már megmutatja! mi is kb. 16 hetesen már láttuk a nunit :)

emese1979
 
 


Sziasztok!

Lányok óriási hírem van! Ezt az sms-t kaptam: A mai napon úgy döntöttem, hogy feladom luxusalbérletem anyánál és 02 óra 26 perckor kiköltöztem. Jó volt nála, de mivel 2250 gr, 48 cm-ig nőttem szűkös volt a hely. Puszi: Frankó Hanna

Anita, Hanna! Hatalmas gratula nektek, sok tejcsit!!!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gratula Anitának és Hannának.
Jó egészséget!


Reny,
köszi a tudósítást. :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Anitának nagy gratula!!!!Csak hamarabb jött Hanna!!!!
na jó,kivételesen nem kap ki!Remélem minden rendben van velük!!!!
Várjuk a további híreket!!!!

annus11
 
 


Ez gyors volt! Gratulálok Hannához, jó egészséget :)
Vendég
 


Anita!
sok gratula Hanna babához!és sok-sok tejcit nektek! :lol:


én is akarok szülni, de semmi jele..... :roll:
Vendég
 


Kép
Kép
Kép
Kép

A még kismamis tábliba is jöhetnek infók!
Csak ha kérhetem akkor úgy írjátok már h kiemelitek h a tábliba lesz,és akkor könnyebben észrevesezm,mert előfordulhat h vmi felett átsiklom :wink: :lol:

annus11
 
 


Anita: gratulálok Hannához! Gyanús voltál te nekem tegnap. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus,
tábliba
máj.4 ctg
máj 5 ctg - uh

Dobsz még képeket Izáról? annyira husi:)

Tinu,
na, nem szülsz ma? :wink:

Még Mozza is 2in1.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Lányok most megyek majálisozni, ha kapok új híreket délután hozom. Addig is szép napot!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja én 5-én megyek CTG, Annus beírod? Köszi.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Én azt álmodtam, hogy szülök. De ez csak álom marad :)
Vendég
 


Anita,
nagy gratula Hannához, sok tejecskét!

Jó gyors volt :) :)

emese1979
 
 


Heniről van hír?
és Vanniékról?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!

Először is (legszivesebben minden "először is" írnék):

Anita! Sok szeretettel gratulálok Hanna babához, jó egészséget és sok tejcsit kívánok!
Annus: Iza gyönyörű baba, olyan jó nézni benneteket a képen. Látom van rajta kesztyű, ezek szerint karmolta magát?
/Majd megtennéd, hogy átírsz a tábliban május 21-ről 14-re?/

Én tegnap hiába igértem hogy jövök ha hazaérünk a ballagásról, éjjel 1-kor értünk haza, és csak beestem az ágyba. Ráadásul oda-vissza én vezettem, így tegnapra "bennem van" 500km. :shock:
Hazafelé éjszaka azért húzós volt vezetni.

Amikor odaértünk, akkor nagyon megijedtem, mert úgy fájt a hasam ahogy eddig még nem (mármint a fájdalom típusát illetően). De egy 10 perc alatt elmúlt. A ballagáson meg én voltam a sztár, mert imádok fotózni, soha semmiről nem akarok lemaradni, és hihetetlen mutatványokkal kúsztam-másztam a nagy pocakommal azért hogy jó helyről fotózhassak. De azért jól el is fáradtam.

Sün balázs? Merre vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


mindenki 5-én megy CTG-re? :lol: :lol:

Esztó,
Heni még hétvégén írta, h egyben vannak még, azóta nem tudok róla semmit, de dobok rá egy sms-t!

emese1979
 
 


Panndi,
nem szabad elmondani az álmost és akkor valóra válik :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na beírtam a tábliba a dolgokat!
Megy vki majálisra???Idén ez kimarad nálunk,pedig úgy vágyok egy kis májusi sétára!

Ja mi holnap lemehetünk picitIzával,tök jó!!!!

Nincs is most új képe róla,de mindjárt csinálok,hiszen ma már 1 hetesek vagyunk!!!! :wink:

annus11
 
 


Annus,
mi majd megyünk ki délután. Remélem, lesz kint fagyis :) :)

Esztó,
Neked akartam még, hogy Álmos is jó nagyra felhízott odabent :) :)

emese1979
 
 


Sztem mi is megyünk majálisra, már ha apa hazajönne a motorozásból...

Emese,
igen, tényleg kis húsgombóc lett Álmos. Kiváncsi vagyok, hogy a keddi uh-n is ezt mondják e :) bár gondolom nem fog összemenni pár nap alatt.

Annus,
várjuk az egy hetes fotókat :) Hogy bírod egyébként?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hoztam képet.
Kettőn tehénke van egyedül, egyen meg apával, ideje hogy őt is bemutassam.

Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: