Új privát üzeneted érkezett!

Móka: én örülnék a 16-nak mert aznap van anyukám névnapja,Edit.:)
Vendég
 


Aranynap, én is szép hétvégét kívánok nektek, hétfőre pedig drukk az uh-hoz :) Bár sok újat már nem tudnak mondani nektek :) :)

Petra, Móka, kitartás az építkezéshez :!:
Vendég
 


Lina, nekem is 15, vagy 16 a kiírás, de én a vonalzót a 15-höz csináltam. A doki szerint 16 azért mert úgy szálmolják, hogy utolsó mensi- 3 hónap + 7 nap. És így jön ki a 16.

De én mint már előbb írtam 11-jén szeretném az eseményt, ha kívánságműsor lenne.

Mondjuk Janónál elterveztem, hogy febr 26, (ott is doki szerint 27 volt) és valahogy éreztem hogy hó lesz és éjszaka, és bár reggel kezdtük hajnal 1.50 lett és közben esett egy adag hó is :)

Kép
babcika
 
 

 
 

[quote="babcika"]F írta:babcikaélre értesz Bibi a gyed alatt vagy fizetés nélküli szabin, most már fizetett szabin vagy, magyarul a gyed-ed bele számít a mnk viszonyodba, csak nem kapsz érte fizut, ezt biztosan tudom mert anno én intéztem a cég összes kismamájának, míg még többen voltunk.


OOOps tényleg félreértettelek :) ... de egyszer Süti már körbejárta a témát, pontosan nem emlékszem a részletekre, de a minimálbér kétszerese lesz az alap nálam, ezt jegyeztem meg (vissza lehet olvasni, valami szakértőt kérdezett, és beírta a választ, nagyon korrekt tényfeltárás volt Süti részéről :):):)

Megyek főzni, mert mindjárt itt az uram: csőben sült karfiol lesz vacsira ... már most csorog a nyálam ... :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi ok!!

Ja és most már nekem is csorog a nyálam, pedig nálunk 7-8 körül lesz csak vacsi, mert 6-ra érünk haza :D

Kép
babcika
 
 


Móka!!!! De jó!!!! Badacsonytomaj szerintem nincs is messze !! a 84-esen kell dobnom majd egy jobbost! Ha ráuntam a munkásokra, akkor megyek látogatóba, és te is jöhetsz!

Floranan, akkor egy esetleges tali kilőve.Pénteken még Pesten vagyok, szombaton elvonatozok( jól hallottátok) Siófokra a kedvesem húgának a lánybúcsújára.
(Tényleg, lánybúcsúra van valami jó ajándékötletetek?)
Szombat este pedig irány haza.Szóval rohanás lesz.

De a pestiekkel még szeretnék egy májusi talit (elvileg május 31-ig még itt vagyunk)

KépKép
csikipetra
 
 


Csőben sült karfiol!!!!!! nyamíííííííííííííííííííííííí!!!

KépKép
csikipetra
 
 


lánybúcsúra olyan boás fehérnemű??? :lol: haszontalan de jót lehet rajta mulatni, tesómnak ezt vettünk nagyon bejött neki. És volt meglepi csippendél fiú, ami nekem is meglepi lett, mert bekötötték tesóm szemét ,erre megjelent a csippendél fiú aki nem volt más mint a leendő sógorom,tehát a vőlegény :D

Kép
babcika
 
 


Na lépek én is az oviba, jó hosszú hétvégét mindenkinek!!!

Kép
babcika
 
 


Petra, lánybúcsú! :lol: Hű arra aztán lehet miket kitalálni: figurás torta (mondjuk egy férfi nemiszervet ábrázolót), vicces pólók (Elkeltem, többé nem leszek szingli... vagy Előre: Ma van a lánybúcsúm. Hátra:. de egy italra azért még jó vagy nálam... és ebben elmenni bulizni), házassági kalauz, apró kis kütyük, amiket nászéjszaka majd hasznát vehetik. Sztem egy sexshopban érdemes körülnézni. ;)

Én ilyen tortát kaptam anno. Meg is kellett ennem! :lol: :oops:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manósziget 2009.04.30 15:14-kor.

Kép Kép
manósziget
 
 


Petra, így is van , kb 15-20 km Keszthely Tomajtól, akkor mínusz 1-2 Gyenesig :D

Lánybúcsúra?! Töménytelen ötletem van.. nálunk én vagyok a nagy buli szervező :wink:

A kérdés az, h milyen típusú a leendő sógornőd?!

Szex shopokban viccesnél viccesebb dolgokat lehet találni ( a kedvencem a pózos dobókocka :D )

Aztán van egy fogadalomtételes oklevél, ha minden feladatot teljesít, akkor megkapja... vicces is , és személyes is..
Mindenki aláírhatja, aki ott van az estén, de Tőled van...

Vagy a háztartáshoz szükséges dolgok, de szerintem lánybúcsúnál az a lényeg, h vicces legyen.
Esküvőre majd kap komolyabbat úgyis..

(Nálam a téma, mily meglepő a kuki volt.. így még a tészta amit meg kell majd egyszer főznöm, az is olyan formájú...:D
mondjuk nálam sejtették, h nem lesz ebből kiakadás!!)



No, hirtelen ennyi:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Babcika!

Nekem tökéletes lett az afp-m: 1,3 :D
Szerintem összekevertél valakivel :oops:

Kép
arvaerika
 
 


Aki hétvégén nem jön már annak...
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Köszi az infókat!!!
AZ a bajom,hogy már csak ma van időm boltba rohanni, mert ugye holnap minden zárva.
Az ajándékok nagy résézt a többiek intézik ( torta, póló,harisnyakötő, szexibugyi stb......)
Én még valami apróságot gondoltam ( láttam valahol olyan wc-papírt és zsepit ,amire vőlegény-menyasszony van rajzolva .Talán ilyet találok valamelyik ajándékosnál)

Milyen kuki tészta? neked csinálták? Vagy vették? Ez izgin hangzik :D

Én szexshopban tavaly meztelen nő és férfi fogkefét vettem. Nem volt túl extrém( vagyis obszcén),de a leendő ara stílusához passzolt, és értékelte is! :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, emailben , ami a picasan van , elküldtem az oklevelet, mert holnap már nem vagyok ezen a gépen!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Ja...leendő sógornő nagyon belevalós!!! Bírja szerintem a durva dolgokat is! :lol:

Amúgy még csak 1-szer jártam szexshopban,pont a leendő sógornőmmel ( de annyira zavarba jöttem!!Pedig nem is vagyok egy szemérmes típus!! de ahova néztem mindenhol csak segédeszközök, meg kiegészítők :oops: )

KépKép
csikipetra
 
 


rendes kifőzhető zacsis tészta, csak kukiforma.. szerintem szexshopos.. vagy legalábbis nem láttam még bóóótban :D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Okés Móka!!
Este lecsekkolom, itt még kicsit pakolgatok, utána lesz valami lájtos búcsúztató, aztán irány haza! Vissza sem nézek!! :D

KépKép
csikipetra
 
 


Húúúúúúú!!!! Ez jól hangzik!!! :D

KépKép
csikipetra
 
 


Manóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
A kukistortát még csak most vettem észre!! Szerintem az előbb nem töltötte be! De ahogy újra megnyitottam a lapot, enyhén fennakadt a szemem!!!! :D :D :D Vicces lehetett!!!

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, sajna nem jön most össze :(
Egyet értek az előttem szólókkal, ilyesmikben gondolkodj ajándék téren!!

floranan
 
 


Szilveeaa nekem is nagyon alacsony volt az afp-m, s mi is megcsináltattuk a 4es tesztet az istenhegyin. Hála a Magasságosnak, minden rendben van! Biztosan nálad is később volt a fogantatás, s fiatalabb a babád. Nyugalom!!!!

Anna: ikrek vagyok ikrek aszcendenssel, nálam ellentmondásosabb ember nem sok van e Földön :D Úgyhogy Hollandia ideáltipikus hely nekem :) :)

Szívuh-ra május 21-re kaptunk időpontot fél 12-re. Hajdú Júlia drnővel beszéltünk telón, s fantasztikus kedves nő!!! Már telefonon is megnyugtatott, hogy még csak véletlenül se jusson eszembe semmi rossz, ezt a babák kinövik. Úgyhogy most nyugi van.

Túl vagyunk Ati 15hós oltásán. Szegénykém nagyon sírt.... remélem nem lesz sem láz, semmi hasonló.

Dobok fel egy pocakfotót, a fejemért felelősséget nem vállalok, az maga az iszony, sajnos elmaradt ma a fodrásznál való látogatásom, és még hisztis is voltam..... Szóval azt ne nézzétek. Kép

vicger
 
 


[quote="csikipetra"]C írta:csikipetrasőben sült karfiol!!!!!! nyamíííííííííííííííííííííííí!!!


Joghurtos fokhagymás ubisalival :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Küldök egy képet Lilláról, már ilyen jó kedvünk van :)

Kép Bibi-mosoly :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi, micsoda mosoly!!!!!!!!!! :) :) :)

vicger
 
 


Sziasztok!

Kata: Ezer bocs!!! Tényleg csak azt a két nevet mondtam neked, de lehet, hogy az Ákost meg az Alexet is, a többit meg hozza a lányom szinte naponta. Ha gondolod bocsánatkérés gyanánt meghívlak ide a sarki kiskocsmába, amivel a múltkor szemezgettünk.? :lol: :lol: :lol:

Manó, Boboka: köszi, nekem különben mind a kettő tetszik.
Úgyhogy még nem tudom, vagy nem tudjuk.

Nekem napok óta iszonyatosan görcsöl a vádlim éjjel. Többször fel kell kellnem sétálni, vagy megdörzsölni. Lehet, hogy kevés a magneb-6.
Illetve a héten iszonyatosan nyűgös és hisztis vagyok. Jó lenne már ha nekem is az utsó munkanapom lenne! :(
Úgyhogy kicsit irigykedem.

Jó hosszú hétvégét mindenkinek.
Sziasztok!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Kriszti! szupi mami vagy, jól nézel ki :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


taranee, emeld a magnézium adagot, s akkor jobb lesz!
A hiszti miatt ne aggódj, elmúlik, most ilyen időszak van, mindenki, vagy majdnem mindenki hisztis és dilis :shock: :lol:

Bibi tünemény vagy, köszi!!!! :D

vicger
 
 


Szép estét!
Hétfőn voltam dokinál! Minden rendben van a kis Gyöngyszemmel, kaptam róla DVD-t is!! Már a múlt héten a kórházban is azt mondták, hogy lány, és most is rákérdeztem, egyelőre nincsen kukkója, úgyhogy meglátjuk, kinő-e??? :D Ilyenkor már lehetne látni gondolom, de ki tudja... még azért nem hiszem el 100%-ra.
Ki akart írni a doki táppénzre, de én rákérdeztem, hogy szükség van-e rá? Azt mondja nem, de ne emeljek... Hát nem is!! Azért amig tudok, addig szeretnék dolgozni. Azt mondta, amikor csak szeretnék, akkor mehetek táppénzre. Ez a doki egy tünemény!!!! :) Bevallom, azért irigyellek Petra, hogy már táppénzen vagy, csak nekem szükségem van azért még a fizumra - bár tudom, a táppénz is kb hasonló lenne... A főnököm múltkor már rákérdezett, hogy meddig fogok dolgozni, mert fel kell adni hírdetést az utódomra... akit én fogok betanítani (remélem lesz hozzá türelmem....)
Dorkamartini! Képzeld, nővérem nagyobb fia: Martin, kisebbik: Dominik!!! :) Nekem mindkét név nagyon tetszik!!
Babcika! A Gréta név egy kicsit jobban tetszik, meg talán ritkább is! De a Blanka is szép!!! Úgyhogy bármelyik lesz, szép lesz! Nagyon tetszett a vőlegényes chippandale sztori, eredeti!!! :)
Vicger!! Szép nagy a pocid, én elbújhatok melletted!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Ja, és még valami!! Ma hajnalban arra ébredtem, hogy lábikragörcsöm van!! Iszonyúan fájt!! Most volt életemben másodszor, az elsőnél azt hittem trombózis, mostmár tudom, hogy túl lehet élni... És utána egész nap fájt a lábam. A terhesség közepénél jellemző, dehát hogy én így megfeleljek az előírásoknak!! :cry: Na mindegy, remélem nem fog sűrűn előfordulni, hiszen nem kellemes erre ébredni! Pedig szedem a magnéziumot is.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hellóka ,megjöttünk!Egy napig nem tudunk írni és utána rögtön 3 oldalnyi mondanivalónk lesz!!!

Kriszti,légyszi ne parázz,te fogalmaztad meg a legjobban--a gondolatokkal bevonzod!!!A ruci nagyon édes!!!!!

A szőlőmagolaj nagyon egészséges,de találtam egy oldal:
www.szolomagolaj.hu

Kata,nekem volt olyan hogy egésznap a végbelem ült,ne mondjam egész nap azt éreztem hogy wc-nem kell.Tegnap meg az egyik vége a köldökömnél a másik vége meg a gerincemnél lehetett,mert úgy éreztem mint aki kidurranásig ette magát,csak épp egész nap.Mára a könyörgésemre arrébb vándorolt.
Vizeletcseppenés,nekem már egy ideje van ,pedig szoktam tornáztatni,de egy tüsszentésnél kezdődött,azóta olyan mintha pár cseppel előbb állnék fel a wc-ről,mint kéne! :roll:

Én meg azt hallottam a mentőről,hogyha rosszul vagy te ki se hívhatod,hanem a háziorvost kell hívni,ő kimegy és ha szükséges akkor ő hívja ki hozzád a mentőt--legrosszabb esetnél-infarktus-van erre idő????

Manó,én Dorkáról a saját albumában láttam új pocakfotót.
Bogyó nem olcsó,már előre szólok,ha ismered--sunrideres,100 bogyó-tavalyi áron 15240.-ft.Idén sztem már emeltek,ha így is érdekel utána érdeklődök.Vagy megpróbálok feleztetni.
Gratula a melóhelyi dolgokhoz,ügyi voltál.

Babcika,te még mindig rókakomázol,szegény!!!

Brumi az nagyooooooon fincsiiii lehetett,én is imádom!!!
gyed,táppénz,stb,mindenkinek mást mondanak,sztem be kell menni az oephez ,megkérdezni és lehetőleg írásban megkapni a választ,mert ha legközelebb mész tuti mást mondanak!!! :wink: Engem most ezek már nem is érdekelnek,az tuti,hogy többet kellett volna kapnom,de még megvárom a kövi utalást és ha lesz még erőm,akkor majd megyek cirkuszolni.
Bibi-mosoly angyalian édes!!!!

Kriszti,szépen növögetsz,nekem is vannak rosszabb napjaim amikor az ellenségem a tükör.És még azt mondják a kismamák megszépülnek?!

Okés mindenez-a visszaolvasás és a válaszolás 1.5 órámba telt,nem semmi.

:oops: Kicsit magamról,ballagás mint mindegyik uncsi,út oda semmi extra,időjárás pont jó volt,visszaúton baleset,több km-es torlódással,azt hittem bepisilek,mert persze nem benzitkút közelében történt.És ime a bizonyíték a távollétről:

A HELYSZÍN: Kép

A BALLAGÓ: Kép

ÉS MI A FERTŐDI KASTÉLYKERTBEN: Kép

bocsi a hosszúságért.

Holnap Szentendrére és Párkányba megyünk.Holnap is csak későn jövök!!!

MINDENKINEK NAGYON KELLEMES HOSSZÚ HÉTVÉGÉT ,JÓ IDŐT KÍVÁNOK!!!

sutimano76
 
 


Andi te merre jártál,mert nem emlékszem hogy itt lettél volna,ha igen bocsi,de 3 oldal,az 3 oldal!! :wink:

sutimano76
 
 


Suti, nekem attól nem kell wc-re mennem csak érzem hogy ott rugdos a drága! :D Ez a vizelet izé, már jobban aggaszt, két hét múlva úgyis megyek dokihoz, azért felhozom neki a témát! És nekem akkor van jobban ha ülök egész nap(munka végett).

Kriszti, szépen gömbölyödsz! :D

Szilvi, semmi baj, de az Ákost én vágtam rá a nevetekhez, mikor ültünk a kocsiban. :wink: És mondtad hogy a férjednek is ez tetszik.

Brumi, ezt a mosolyt, nem semmi! Szép lányod van!!

Összevesztem a férjemmel........ :( Nincs túl jó kedvem.

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Tegnap dolgoztam,és ha jól láttam nem is volt jó a babanet előtte.

Vicger Kép éljen a félidő.Nagyon édes Csöppke első ruhája.

Mentős sztori durva. anno én hívtam ki,amikor Dani beindult.8 perces fájásokkal mentünk a kórházba,és semmi rossz tapasztalatom nm volt.

Petra,milyen volt a kencefice,amit összekutyultál???

Aranynap,remélem a 3 napban kipihened magad!Látom csütörtökön Te sem voltál a top 10-ben . :lol: Valami lehetett a levegőben,mert én sem voltam százas.

Tüsszentős csöpp nekem is van.Daninál is volt,de közte egyáltalán.Még szerencse :oops:

Peppino,gratula a kiscsajszihoz és a jó eredményekhez.

Kata,sajnálom,de sztem hamar megbékéltek.Minden családban előfordul. (a testvéred 4d-je csodálatos lett,meglestem)

Kép
v.andi
 
 


Pesten 4D.
Hepinet:Van nekik Dunakeszin és a Péterfyban rendelőjük,és sztem a egyik legjobb.
http://www.hepinet.hu/peterfykorhaz/

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]P írta:v.andiesten 4D.
Hepinet:Van nekik Dunakeszin és a Péterfyban rendelőjük,és sztem a egyik legjobb.
http://www.hepinet.hu/peterfykorhaz/


Andi: köszi !!! ... a Dunakeszi helyszín tökéletes lenne nekünk ... de vizsgálnak is, vagy "csak" babamozi ??? ... nagyon hezitálok az istenhegyi klinika és ez között ....

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="kata05"]S írta:kata05uti, nekem attól nem kell wc-re mennem csak érzem hogy ott rugdos a drága! :D Ez a vizelet izé, már jobban aggaszt, két hét múlva úgyis megyek dokihoz, azért felhozom neki a témát! És nekem akkor van jobban ha ülök egész nap(munka végett).

Kriszti, szépen gömbölyödsz! :D

Szilvi, semmi baj, de az Ákost én vágtam rá a nevetekhez, mikor ültünk a kocsiban. :wink: És mondtad hogy a férjednek is ez tetszik.

Brumi, ezt a mosolyt, nem semmi! Szép lányod van!!

Összevesztem a férjemmel........ :( Nincs túl jó kedvem.


Kata, köszi ... :)

Béküljetek ki gyorsan ;) ... olyan szép idő van, és itt a hosszú hétvége ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi, Andi, kicsit hosszabb lélegzetű veszekedés lett! Ma holnap nincs itthon, dolgozik.

Brumi

Ilyen képeket csinálnak, és 2 d-ben átvizsgálják. Kapsz 20 képet dvd-n+ az egészet+3-4 képet nyomtatva! És 12 ezer Ft. Tesóm kedden bejelentkezett és tegnap már mehetett is!

http://marcibaba.blogspot.com/

Kép
kata05
 
 


[quote="kata05"]B írta:kata05rumi, Andi, kicsit hosszabb lélegzetű veszekedés lett! Ma holnap nincs itthon, dolgozik.

Brumi

Ilyen képeket csinálnak, és 2 d-ben átvizsgálják. Kapsz 20 képet dvd-n+ az egészet+3-4 képet nyomtatva! És 12 ezer Ft. Tesóm kedden bejelentkezett és tegnap már mehetett is!

http://marcibaba.blogspot.com/


Kata: ez egyszerűen szuper, azt hittem döntöttem: ide megyünk :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi, amúgy a hepinetről írtam, mint Andi ( aki az ötletet adta hugimnak :D ).

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!!!

Látom csak Andi van talpon ezen a vidéken!
( én itt ragadtam Pesten a holnapi siófoki lánybúcsú miatt,mindenki van valahol, így egyenlőre a ház rabja vagyok.
Pesten vannak ilyenkor programok?

Andi, tegnap kutyultam össze a krémet, este ki is próbáltam, marha jó!! Nem viszketek, és olyan rugalmasnak érzem a bőröm.
A gyógyszertáras testápolóból tettem 50ml-t egy üres arckrémes tégelybe, és ebbe tettem 30 csepp (aromax) mandarinolajat.

A fahájasat is megcsinálom majd, de állítólag ezzel vigyázni kell ,mert marha erős.


Babcika:a boás fehérnemű is tuti ötlet, de pechemre tegnap semmi értelmeset nem tudtam venni. Találtunk pár vicces kitűzőt, és két kabalát, az egyiken a vőlegény neve van,a másikon a menyasszonyé. AMi komolyabb, az egy csini fülbevaló a leendő sógornőmnek. A leendő sógornak ( amit a kedvesem visz legénybúcsúra) egy másfél literes zsindelyes körte pálinka. :D

tegnapi búcsúztató:érdekes volt...... no comment, mert egyik-másik kollegámból kinézem,hogy nyomoz utánam.
Kaptam egy gyönyörű 20 szálas rózsacsokrot,meg apróságokat.


Kriszti: Jól nézel ki nagyon!!! csini a pocakod!!!és jól áll a csíkos!!!
A hangulatváltozással ne törődj!(Kata ez rád is vonatkozik)
Tegnap ilyen nap volt. este nálam is eltört a mécses,de annyira ,hogy telebőgtem a párnám....

Bibi: Lillus tündéri!!!!!

Lábikragörcs: tehát ha fáj a vádlim,akkor ez az??? Én is megijedtem ,hogy trombózis gyanú........Ja, és néha pillanatok alatt be is görcsöl.

Peppino: a fizu nekem is fontos, tovább szerettem volna dolgozni, de nem voltak megfelelőek a munkakörülmények, így inkább nem kockáztatok.
Helyettem nem vesznek fel most senkit, mert az autóiparban a gazdasági válság elég jelentős, és szinte alig van megrendelés.( ha úgy vesszük ,nekem most pont kapóra jött ez a terhesség)

Babcika:nekem még mindig Blanka a befutó

De képzeljétek, hallottam nemrég a Kendra lánynevet ( nem tudom miért, de nekem nagyon megtetszett)

na.....röviden most ennyi.Azt hiszem elmegyek kicsit kényeztetni magam,hátha jót tesz a lelkemnek.

Jó pihenést nektek a 3 napban!

KépKép
csikipetra
 
 


Kata, ha megnyugtat, én is egyedül vagyok ma, még az éjszakát ie egyedül töltöm :cry: Holnap vonatozhatok egyedül Siófokra, és csak este találkozok Kornéllal.
( tegnap én is kicsit miatta voltam kibukva.valószínű a hormonok,meg a tegnapi utolsó napom a munkahelyen stb....)
Szóval nem vagyok most TOP-on!!!!

De most megpróbálok fotókat feltenni picasa-ra, mert én még lógok velük!!
Ha sikerült jelzem!!

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="v.andi"]P írta:v.andiesten 4D.
Hepinet:Van nekik Dunakeszin és a Péterfyban rendelőjük,és sztem a egyik legjobb.
http://www.hepinet.hu/peterfykorhaz/


Andi: köszi !!! ... a Dunakeszi helyszín tökéletes lenne nekünk ... de vizsgálnak is, vagy "csak" babamozi ??? ... nagyon hezitálok az istenhegyi klinika és ez között ....


Brumi,vizsgálnak is.Én először itt 11+2-n voltam :oops: .Amit kilehetett csöpp Barnabásomból hozni,azt megtette a hölgy.Ugyanazokat a szűréseket végzik itt is,mint az istenhegyin.

Kép
v.andi
 
 


Petra,lehet,hogy én is kutyulok ilyen kencét,hátha :wink:
Várom a képeket.

Én is dobtam egy mai pocakfotót.

Kép
v.andi
 
 


Juppíjéééééééééééééééééé!!!

Tettem fel képeket!!!
No megyek reggelizni ,mert jelzett bentről a kishaver! :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Halihó! :)

Mindenki virslizik és sörözik? :D :D :D

Megnéztem a pocakfotókat, és az uh képeket :) Pocakfotók: hát csajok, lassan utolértek :D :D :D :D
Uh képek: nagyon szép babák fognak születni szeptemberben!!!!!!! Csoda tündériek! :)

Ma délben kitaláltuk, hogy holnap megyünk Nyíregyházára állatkertbe! :) úúúúgy várom már! :)

vicger
 
 


Sziasztok!

Szép napot töltöttünk 3+1esben: délelőtt körbenéztünk a Városligetben, de onnan gyorsan elmenekültünk: baromi nagy tömeg, zaj stb ... kikötöttünk Göd-ön, hekkeztünk 1et, ha már ott voltunk :) ... utána pedig elmentünk fagyizni :) :) :) ... olyan szép kis nap volt .

Holnap megpróbálok valami kényelmes, de lefogadható nyári lábbelit beszerezni (nem lesz könnyű vállalkozás ... ) ... meg csinálunk egy nagyobb bevásárlást is: vasárnap grillezünk a kertben végre !!! .. két baráti családot hívtunk meg, reméljük, nem mossa el az eső ...

Én is adós vagyok pocakfotóval, mert még csak 1szer fotóztam, az elején valamikor :) ... szép termetes pocit növesztettem, van, aki ekkorával megy szülni :lol: ... de Lillával is pont ilyen formájú, és ilyen nagy volt ... :lol: ... és plusz 4 kg-nál járok a 21.hét végén :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Végre be tudtam lépni...

Gratulálok a kisfiúkhoz, kislányokhoz!

Babcika
Ilyenről nem hallottam :roll:
Az tény, hogyaláíratják a papírt, hogy saját felelősségre megy el, de a többi... :roll:

Vicger
Az ügyfélkapuban lehet megnézni... www.magyarorszag.hu

Stria
Tök mindegy, hogy kened vagy nem... egyéni hajlam kérdése... a bőr alatti kötőszövet repedezik meg, oda meg nem hatnak a krémek :wink:

Floranan
Védőnőm fontoskodó, de érdemben nem csinál semmit... olyan pofavizit az egész...

Képek jók!
Vendég
 



Kép
kata05
 
 


Mabe: De ha még nincs stria ,akkor gondolom az olajjal való kenegetéssel megelőzhető. (Ha nem is teljesen)

Az egyik ismerősünk pl végig mandulaolajjal kenegette magát a terhessége alatt, és nem repedt ki a bőre.

Szóval azért biztos van valami alapja ezeknek az ötleteknek.

KépKép
csikipetra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?