Új privát üzeneted érkezett!

Reny

Nekem is nagyon fájt a magzatvíz vizsgálat. Aporral kétszer is volt a túlhordás miatt.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mozza,de jó!Lassan Lili is elindul.
Anika szupi hogy minden ok,szép nagyok már a lányok!
Sün Balázs,még mindig drukkolok!!
Én nem is tom,szerintem nem mernék otthon vajúdni.Azt sem tudom mikor induljak el ha lesz valami,mert én sem akarom hogy sokáig legyek ott.ÁÁÁÁÁ

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle, hatalmas gratula Rikihez! Képet és storyt kérünk, mihelyst lehet!

Sün Balázs! ++++++++++++++++++ mennek a drukkok!

Annus, jók a képek! Iza tiszta apukája! De jó nektek, h már túl meg otthon!

Ma voltam utsó vérvételen meg első ctg-n, ill. uh-n is. Ctg-n semmi, az alsó görbém végig 10 alatt. Uh-n a csaj 35 hetesnek ítélt meg a méretek alapján:
BPD: 87 mm
THQ: 87 mm
FL: 66 mm.
Akit "visszaminősítettek" még, mekkora értékei voltak?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

annus: Iza szép :)

mozza: éljeeeen :) Lesz itt baba, csak idő kérdése :wink: Én nagyon rosszul alszom már éjjel, de hát várni kell, nincs mit tenni, odébb van még az én szülésem :roll:
Vendég
 


Iza gyönyörű! És Annus, te meg olyan kipihentnek tünsz :-)
Seb jól van? Fáj még? Nemtom mennyi idő alatt gyógyul, meg milyen az egész egyáltalán.

Mozza
király a helyzet akkor! Ennyit dolgoztál már előre, remélem jó könnyű, gyors lesz az egész.

Reny
te mikor jársz NST-re? Hátha összefutunk vmikor a kórházban.
pumuklii
 
 


Azon mosolygok éppen, hogy ahhoz képest, hogy a topik címe 2009 májusi babák, szép kis babeső volt az elmúlt 1-2 hétben.
Ki marad májusra??? :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

KUtyafüle, hatalmas gratula Rikihez! Várjuk a beszámolót!

Mozza, hű, itt mindjárt baba lesz! Nem találom a pü-ben a mobilszámodat, küldd már el nekem léci még egyszer!

Annus, Iza nagyon édes babóca. Tegnap már láttam a blogon is meg az iwiw-en is, csak ide nem tudtam feljönni én sem. A párod nagyon édes volt, ahogy a légzésre figyelmeztetett! :-) Ez a mélyen orron beszív, szájon kifúj technika?

Sün Balázs, 5 perceseknél ülj be a kádba, nekem fél óra múlva 4 percesre csökkent, ezért inkább ne várj egy órát. Megy a drukk ezerrel!!!!

Én tegnap voltam dokinál, zárva, alig rövidülve, doki szerint még nem szülök az elkövetkező pár napban. Nem is szeretnék még a héten.

Pingi, nagyon bátor vagy, az én bátyám lánya is ma ballag Nyiregyen, de én már nem mertem bevállalni az utat. A fekete farmer meg tökéletes, vedd fel nyugodtan!
Vendég
 


Mozza!
hajól emlékszem nekem csütörtökön ment el a dugesz!!!mindent bele,csak itt lesz már az a szülés!!! :wink:

Kutyafüléről van új hír????

na mennem kell....

annus11
 
 


Anikó,nekünk 36 hetesen volt a BPD 88mm.
Olyan ideges vagyok,elromlott az automata mosógépünk!Ráadásul csak hétfőn v kedden tudnak kijönni megnézni,meg még mire megcsinálják.Addig mi a frásszal mosok?Egy örök mozgó örökké koszos gyerek ruháit?
A védőnő még sehol.A derekam is fáj,azt hiszem ma nem kellett volna felkelnem. :evil:
Megyek le is fekszem,közben Gréti ma meg extra eleven.....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus,
iza tündérbogyó :) Mindig ilyen nyugodt?

Mozza, Sün Balázs
Nektek megy a drukk! A végén tényleg a munka ünnepén bújnak majd ki a kis drágák :wink: 8)

Anikó,
szerintem nem kell aggódni a méretek miatt, meg összehasonlítgani sem - minden baba egy külön egyéniség, más-más testi adottságokkal. 1 hét ide vagy oda, nem sokat stámít! A másik fele meg, ki tudja, ha kibújik, mennyire lesznek helytállóak az előzetes becslések meg méretek!

Anika, Petrus
Nálatok egy vagy kétpetéjűek a babócák? Csak így eszembejutott.

Na megyek, levakarom a hajfestéket a búrámról.

emese1979
 
 


Petruséknál kétpetéjű (kisfiú + kislány). :-)
Anika nálatok én se tudom....
pumuklii
 
 


Farkas!
jaja,néha kapkodtam a levegőt :lol: Itthon előre kiokosítottam h mit lesz a dolga odabenn :wink:

Anika!
Igen,tudom elöbb hígabb jön.Ma minden tejes lett...mire Iza elkapta a cicit addigra ő is én is tiszta tej...csak úgy fojt!Eddig1 ciciből kapott amúgy,csak most is feszü a másik..lehet picit fejem....

Pumukli!
Sebem az oké!Nem is fáj már,csak az első 1-2 nap voolt rosszabb...nehezebben mentem,de ennyi!Annyira kipihent nem vagyok azért...Még hozzá kell szoknom h 3 óránként kelés van éjjel...amúgy úgy este 10re fáradok el totálisan....reggel nem szoktam fáradt lenni!

annus11
 
 


Pumukli,
tényleg, pedig bioszból ötös voltam :D :shock: hehe, azóta már csak a gyakorlati dolgokat gyakorlom :lol:

emese1979
 
 


Jó rég volt már, én is szerettem.
Anika 1 méhlepényt említett az előbb, akkor valszínű egypetéjűek...
pumuklii
 
 


jogos :)
ma asszem nagyon képben vagyok..
ráadásul a tervezett vörös hajszínből lett egy majdnem fekete :shock:

emese1979
 
 


Nem is meséltem!
A szobatársaim közül 2 kismami ikres volt.Az egyik már 3 hete volt benn...a picik inkubátorban voltak,pont kedden hozhatta be a szobába őket!Olyan picik voltak!!!A másik csajnak meg az egyik baba kinn volt,a másik inkubátorban.Ő 10 napja szült.
Ja és a mindenki csaszis volt...Rengeteg császárt csináltak akkor mikor én is voltam...hely se volt,ugye szintén front miatt...a vajúdóban voltak elszállásolva mert az örző tele volt...Szóval úgy vajúdtam végig h közben ők lábadoztak...

Gyerekek Iza rengeteget eszik!!!Bevágott 80at délben,aztán 30at 1kor,aztán megint egy picit,de épp ebédeltem,nem tom mennyi volt...

Most ment el a doki...felébresztette :cry:

annus11
 
 


Én sosem mértem, hogy Zsófi mennyit evett, úgyhogy nekem ezek a számok semmit sem mondanak :oops:

Böbi, feladtam ma a levelet :)
Vendég
 


na megint evett...azt mondta a doki h kb 60-70et kéne szopnia...meg h keltsem ha nem akar enni :lol: de nálam az van h folyton enne!!!és nem csak a cicin lóg,hanem zabál szó szerint :lol: :lol:

annus11
 
 


Panndi, köszi szépen! :lol:

Anita, anyukádéknál nem tudsz átmenetileg mosni? Szerencsére jó idő van, még hamar meg is száradnak a ruhák. Amikor nekem elromlott a mosógép, a 20 km-re lévő sógornőmnél mostam egy hétig, hát nem volt valami kényelmes, de jobb, mint kézzel.

Annus, mit mondott a doki?
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos megint nincs gépem, most a barátnőmtől tudok bejelentkezni.

Kutyafüle! Gratulálok Riki babához! Jó egészséget Nektek!

Annus! Neked is mégegyszer gratula! Gyönyörű a kislányod!
Ha úgy érzed feszít a melled, inkább fejjél egy picit, nehogy gyuszi legyen belőle! Sajnos nekem többször is volt és nagyon szar.

Mozza, Sün Balázs nektek mennek a drukkok! Ügyesek legyetek!

Reny! Örölök, hogy megfordult a babád! Szorítok, hogy simán menjen minden!

Tinu, köszi, hogy rólam is beszámoltál!

Szóval úgy tűnik, még nem szülök a napokban, de nagyon örülök neki, hogy csak hétfőn kell befeküdnöm a kórházba. Sajnos nem ígérhetem, hogy addig tudok jönni, mert lehet, csak jövő hétre készül el a gépünk. Úgyhogy, inkább most elköszönök és remélhetőleg már Áronnal együtt jelentkezünk újra! Addig is sokat gondolok Rátok! Mindenkinek boldog utolsó babavárós napokat, heteket! Ha kérhetem, valaki azért dobjon egy sms-t, ha új történések vannak!

Bencusbabus! Elmentettem a számod, majd hívlak, ha bent leszek, biztosan talizunk jövő héten!

Kép

Kép
hean
 
 


Szurkolok mindenkinek főként Mozzának még a végén egy napon születnek a csajok. :lol:

Megyek egy utolsó fürcsire itthon és indulunk be a kórházba. Nagyon remélem, h már nem küldenek haza!

Ha megvan a kishölgy tudósítok Annusnak, mert nagy okosan csak az Ő számát tudom. :)

Vigyázzatok magatokra és kicsikre, jó hétvégét!

Timi

Kép
sün balázs
 
 


Pumukli! Sajnos én a magánba járok CTG-re. :? Remélem, hogy amikor 2 naponta kell mennem, akkor azért már a kórházba irányítanak. Egyelőre jövő kedden megyek megint, a magánba. De máj. 16-ig van orvosom, ha addig nem szülök meg, onnantól nem tudom a történéseket.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Húha Sün Balázs akkor mindent bele! Drukkolok, hogy mihamarabb meglegyen a babád!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sün Bazsi!
Hajrá! Megy a drukk nektek!!!!!!!!!!!!

Én is fájogatok, egyre jobban....de nem rendszeres, olyan 15-25 percenként. Inkább lent fáj nagyon....de szerintem azért mert nagyon megpiszkáltak a magzatvízcsekknél.....nem bírok ülni... :oops:
Próbálok aludni....
Vicces lenne, ha holnap, a munka ünnepén szülnék..... :shock: 8)

Kép
mozza
 
 


Reny, én is magánba jártam, de kettő után szóltam a szülésznőnek, hogy most már inkább a kórházba mennék és azóta oda járok. Egyrészt nem 5000 FT/alkalom, hanem ingyen van, másrészt meg a kórház nem mondja le egy aktuális szülés miatt, mint ahogy a szülésznővel jártam.
Vendég
 


MOzza, még mindig tetszik a vonalzód! :lol: Boldog kismama! :lol:

Dóriról nem tudtok valamit? Már 2 sms-re nem válaszolt, remélem, hogy nincs baj, csak nem ér rá.
Vendég
 


Most nézegettem a táblit, 7 szülésből 4 császár. Nem túl jó arány. Tudom, ne csináljak statisztikát. :) Remélem azért megfordul az arány.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Böbi nekem a dokihoz kell mennem a magánba. Most kedden nem csak CTG volt, hanem meg is vizsgált. Nem tudom jövő héten hogy lesz.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny!
Remélem majd tudom javítani a statisztikát.
A doki szerint elvileg kifér a baba feje..... :shock: ....számomra hihetetlen hogy....remélem igaza lesz. :)

Böbi!
Na ja, a US vonalzók nem ismerik a túlhordást... :lol:
Bár az amerikai ismerőseink már azon is kiakadtak, hogy nem szeretnék császárral szülni, ha nem muszáj....balkáni ősasszonynak néznek :lol: :lol: :lol:
Ja! Megkaptam!!!!! :wink:

Kép
mozza
 
 


Sün Balázs,ügyesek lesztek!!De jó!!!
Mozza,nálad is alakul!!!
Csak ne hogy beelőzzek itt valakit.Itt olyan vihar kezdődik,rettenetesen fúj a szél.
Mosógépet apa szétszedte,most műkszik.
Volt a védőnő,még szívhangot is hallgatott.Olyan jó hallani!
Hean,megy a drukk neked is!
Annus nem semmi a kis Iza!!
Megyek fekszem,mert a derekam nagyon fáj,meg a két lábam.De a hasam az nem.Viszont a védőnőm szerint most olyan hidegfront lesz,hogy simán előcsalja Hannát.
Tegnap uncsim elhozta a pihiszéket,olyan szupi.
A védőnő megcsinálta Gréti 3 éves vizsgálatát is,mert jövőhéten nincs a doki.Így hozzá akkor viszem fel Grétit,mikor Hannát 2 hetes vizsgálatra.Annyira fura legkésőbb 13 nap és babázunk itthon.Annyira várom már hogy 4-en együtt legyünk!!
Megyek pihenek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus

Örülök, hogy Iza ilyen szépen szopik!! Aporral én ekkoriban még kínlódtam, de ő is belejött.

Anikó, méretek

Nem baj, ha kisebb. De az is lehet, hogy elszámolták.
Nem látom a vonalzódat. Neked ezek hány hetes adatok?
Nekem a 36. hét

BPD 92,5 89 mm
THQ 90 89 mm

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Én pedig vizes lettem. Az egyik bokám és lábfejem csupa víz, bedagadt.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Emese!

ha kell segítség a hajadhoz, szólj nyugodtan, megnézem, hogy mit lehet vele csinálni,ha nagyon zavar a színe!
Bár elvileg (attól függ milyen festékkel csináltad) pár mosás után fakulni fog!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


sziasztok!

kutyafüle gratulálok Riki babához!

annus ügyik vagytok :)

nagyon szurkolok a szülni készülő kismamáknak :) itt vihar készülődik, úgyhogy ma biztosan kibújik egy-két baba :)

lányok mi ott vagyunk, ahol vasárnap :( : fejem a mellem és cumisüvegből megissza a 60ml anyatejet, sajnos a melleim nem bírják a strapát és sajna én is blokkolom tudat alatt megint a dolgot, szegénykém meg bealszik a cicin a pocakja meg nem telik :(, 20 perces szopik után megissza a 40 ml tejcsit, szóval ennek így semmi értelme, megint kezdek kikészülni, de inkább cumisüvegezünk és fejek, csak hízzon a drága és nem próbálkozok össze vissza mindennel jobb ez így neki és nekem is :)

Ma mi is hoztunk mérleget de én csak esténként fogom mérni

Védőnő szerint nem kell 60 ml-nél többet adnom neki, nehogy visszabukja

Sokkal nyugodtabb már reggel óta, mint az előző napokban amikor a szopival kínlódtunk :(

Szerencsére már 20 perc alatt lejön 2 ciciből 80 ml, úgyhogy próbálom 2 óránként fejni, talán 1 hónapos koráig így kihúzzuk aztán jöhet a tápszer :)

vanniról nincs hír?

petrus nálatok hogyan alakulnak a dolgok?

Mindenkinek szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sün Balázs: mennek a drukkok! :)

Hean: OK, majd hívj akkor! :) Remélem én is, hogy majd találkozunk!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Haho!

HATALMAS GRATULA KUTYAFULENEK ES ERIKNEK!!!

Mi alakulunk, hiznak, en fogyok :) Alvasmegvonasban szenvedek :)

Viszont ezt alkottam:

zseboroszlanok.blogspot.com
ha valakit erdekel :)

Mindenkinek drukkolok!!!

P.
Vendég
 


Na beijesztettek hogy lehet a hétvégén meg lesz Gábor.Fájdogálunk de nem komolyan.Viszont van valami erősebb folyás félém.Azt mondta az asszisztens,hogy lehet nyákdugó, de ha darabokat is észreveszek akkor az már biztos az lesz.

Esik mintha dézsából öntenék.Lehet ez előcsalogatja a babákat :wink:

Na megyek pihentetni.Kicsit elfáradtam.

KépKép
harhaj
 
 


Petrus: ez nálam is így volt anno :) Zsófi evett ezerrel, hízott, én meg 7 kilóval kevesebb lettem, mint teherbe eséskor :)


mozza: hááát, én is aggódom Fruzsi feje miatt. Zsófié is ekkora volt, nem volt kicsi, és Fruzsinak még van ideje nőni... mondtam neki, hogy én már inkább kinn növeszteném tovább :)
Vendég
 


harhaj nyugi, egyszer ki kell bújnia :)

annus nagyon aranyos Iza :)

petrus az nagyon jó :) szopiznak még?

jajj alig várom a következő babákat és szüléstörténeteket :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Harhaj,
Veszprémben esik?? Itt még süt a nap, most h jöttem haza a házidokitól, melegem is volt rendesen :shock: de akkor lassan ideér a vihar :cry:

Petrus,
tündériek az ikrek!! Bence a hazafele képen olyan, mintha mosolyogna :) :) mondjuk jobban megnézve Luca is :) Bence kaksizta szét olyan szépen a pelust? :lol:

Sün Balázs,
ügyesen, Niki biztos nagyon ügyes lesz!!

Trixi,
köszi szépen, nagyon aranyos vagy! Végülis jó ez a szín is, csak másra számítottam, majd lekopik (előbb v. utóbb :) :)

emese1979
 
 


Kutyafüle! SOK SZERETETTEL GRATULÁLOK RIKI BABÁHOZ!!!!!!!!

Annus! Tündéri Iza baba!
Akivel feküdtél ikres mami,nem véletlenül pszichológus volt? Szemüveges? Én vele voltam egy hétig a terhespatológián.

Anikó,az én babámat mindig lekicsinyítik,már totál ki vagyok tőle.

ÚGY félek a hidegfronttól!!!! Jaj,nekem ez mindig nagyon gázos!

Kép
f.ancsi
 
 


Petrus nagyon cukik!Mennyit nőttek már!
Harhaj,ne félj,nem lesz ott semmi baj.
Itt is esett,jó kis zuhi volt.
Feküdtem egy kicsit,de a derekam meg a két lábam még fáj.A múltkori frontnál is ez volt.
Ma nekünk is 2 ballagás lett volna,de mivel a kocsink nem jó így ki hagytuk.Az egyik a hugomnak,a másik sógornőmnek,egy időben más suliban.Így kihagytuk.Sőt az utána lévő kajára sem mentünk anyósék,mert zuhogott az eső,meg hát gyalog 2km.Az nekem sokkk.
Még anyuékig sem megyek,mert az meg fele annyi,szóval marad a pihi,meg így nincs sértődés.
Ildi,az a lényeg hogy hízzon Lara,boldog kiegyensúlyozott legyen.Viszont ha feszült vagy ő is érzi.Csináld úgy ahogy nektek a legjobb.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ancsi!
Huu,azt nem tudom...alig láttuk!Folyton úton volt a piciknél...Nórinak hívták amúgy.

Dokinéni mindent rendben talált...viszont épp elaludt Iza és felkeltette...azóta nem sokat aludt,felborult minden :cry: Most apánál büfizik,szerintem bealudt végre...remélem!

Várom az smseket mindenkitől!!!!Úgyis fen vagyok éjjel nappal :lol: :lol: Na meg nem megyek sehova egy darabig az tuti :lol:

Ja vkinél nincs beírva h normál v csaszi...hiányosak az információim 8) :lol:

Mozza!
Nekem is lenn fájt amúgy,és végig csak ott!Mindig kérdezték h fenn nem érzem e az összehúzódásokat,de nem...viszont lenn annál jobban fájt!

Amúgy azt hittük majd mi szülünk május 1én,de úgy néz ki h mégse!

Hétvégén anyáknapja :oops: :lol: És én már Izával ünneplek!Olyan jó lesz!!!

Nem is mondtam,1szer sírtam is vajúdás közben :oops: Megvizsgált a szülésznő és mondta h érzi a kis buksit,sok a haja.Aztán mikor apcim bejöt mondtam neki h mit mondtak és akkor sírtam picit,olyan jó volt :oops: :roll:

annus11
 
 


Bizony, anyák napja :) Nem bánnám, ha Fruzsi is megtisztelne addig a jelenlétével :wink: Na de Zsófis ünnep biztosan lesz :lol:
Vendég
 


Anyák napja!Mikor Grétike született,anyák napja akkor május 5-re esett.Ha a súlya meglett volna,akkor jöttünk volna haza.Így anyuval benn sírtunk,megható volt.Sanyi is köszöntött Grétike nevében.
Nagyon fájnak a csontjaim,se hogyan sem jó.Állva,ülve,fekve.De fájás az nincs,vagy én nem érezné?Elég magas a fájdalom küszöböm.Szüléskor a 2 perces fájások is épp fájtak,de bírtam.
Lehet később megkisérlem ,befekszem egy kád meleg vízbe.Csak hogy mászom ki.?
Most vacsizunk,bár én egész nap ettem.
Holnap reggel meg kint szalonna sütés,imádom azt is!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus!
nagyon szép Iza 8) meg ti is helyesek vagytok :D

Mozza, Sün balázs, mennek a drukkok+++++++ 8)

én is máj.1-én akarok szülni :lol: :lol:
Vendég
 


Vicuska

Én nem akarok május 1-én szülni. Tudom, hogy nem kommunista ünnep, de az embernek hirtelen az a gondolata. Persze 1880 körül mikor az első május 1 volt akkor még köze nem volt hozzájuk. :lol:

Neked azért van némi esélyed, ahogy a vonalzódat nézem. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Én szülnék bizony holnap is. Vagy szombaton. Vagy vasárnap. Vagy bármikor :)
Vendég
 


Köszi a méretügyi válaszokat. Tudom én, h ekkor már minden baba más, genetika meg minden - mégis rossz volt, h a nő eldöntötte, h csak 35. hét. :(

Nálunk épp nem volt eső, de ha annyi helyen igen, akkor csak kibújik ma egy-két babó, nem?

Hú, jut eszembe, anyósom figyelt fel rá ma: lányok, Jolie-sodom! :shock: Szóval holnap összepakolok.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anita, tök jó, h meg tudtátok szerelni a mosógépet. Kellemetlen lett volna pont most küzdeni nélküle.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: