Új privát üzeneted érkezett!

Sün balázs: ha megvolt a fürdő azért akkor írjál mindenképp. Ha ezek azok a fájások akkor nem fognak elmúlni, és te is hamarosan babázol!! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!


Kutyafüle!Hatalmas gratuláció Neked és a kis- nagy Pasinak!!!Jó egészséget,sok tejecskét kívánok!
Annus!Nagyon szépen eszik Iza! :) Minden etetés után méred?
Szuper a születéstörténet a bloggban!
Apropó BLOGG:Én tegnap kínomban már kezdtem egy "fórum itt"nevű új topicot,mert ha itt behal a dolog,akkkor ott legalább tudunk írni,hogy kivel mi újság van.Napi szinten jó tudni egymásról ,gondolom.. :oops:
Mozza!Megy a drukk Neked is!

Lassan indulok,flow-ra,nst-re,dokihoz.Kiv.vagyok mennyit rövidültem!

Később jövök,pussz.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Tinu!
Arra gondoltam h csak 1 cici,vagy 1 szopi alatt mind a kettőből kapjon stb.Nem akarom h begyulladjon.Mérni a sárgaság miatt mérem.Meg h mennyi van,de most már beindult.Folyik össze vissza!!
szopi elött rádobom a mérlegre aztán utána is.ennyi.De nem fogom sokáig,ráér heti 1szer!

annus11
 
 

 
 

Zsuzska!
Jó h jelentkeztél megint!!!

Pingi!
:lol: :lol: Áhh,nem a precízség miatt!1 hétig akaromígy mérni,aztán meglátjuk mennyit hízott.Ha meg gond van legalább tudom mondani h menynit evett vagy nem evett! :wink: Aztán nem lesz nekem erre időm! :wink:

annus11
 
 


Csajok
Nyugtassatok meg hogy a kismamákra nem vonatkoznak az öltözködési illemszabályok! :oops:
Ma ugye ballagás, és rám csak egyetlen várandós-farmerem jó (még jó hogy fekete), és ha ahoz veszek fel valami csini felsőt, akkor az úgy jó, ugye? Cipő dettó: már csak egy lapos rohangálósba fér bele a lában (nem sport cipő), én nem akartam emiatt az egy alkalom miatt venni egy új elegáns gatyát ahoz meg cipőt... :oops:
Jaj tudom mit jövök itt a "marha nagy" gondjaimmal mikor sokatoknak legkisebb baja is nagyobb ennél..... :oops: , de azért flusztrál hogy mindenki tök csini lesz én meg nem. :(
Gonosz apa is a legjobb mandszettás ingjét akarja felvenni, nem is állok mellé a fotókon. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi,
szerintem nyugodtan menjél el a kényelmes farmeredben meg a cipőben! Akinek meg nem tetszik, ne nézzen oda!! :wink:

emese1979
 
 


Kutyafüle GRAT!!!:)
Sünbalázs, drukk!

Pingi: nyugodtan mennyél úgy, ahogy jól érzed magad,és hidd el, nem fogsz kiríni,hanem irigykedni fognak,hogy milyen csinos kismama vagy,és nemsokára gyönyörű kisbabád lesz!:)
Sajnos mi már nem utazhatunk,mehetünk el a hugom ballagására..tegnap nst ok,végre nem mászott le a fejről,így nem lett magas vérnyomim...vártunk dokibára sokat,de elsőre megvizsgált,és 3cm totál nyitva vagyok!:)azóta meg mintha a nyákdugót hagyogatnám el,de több picibe...
nem gondoltam volna...így semmi utazás,pihi szülés előtt...ha nincs semmi,hétfő reggel csomaggal irány a kórház...
bár...a mai éjszaka után..nem tudom, hogy meddig bírjuk együtt a dolgot, de dokival való beszélgetés után kicsit megnyugodtam..


Kép
lonamisa
 
 


Sziasztok!

Huh, megint lemaradtam!


Kutyafüle! GRATULA RIKIHEZ! SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK MI IS! !!! :)
:)

Annus! Mikor beindult a tejcsárda, én csak az egyikből szoptattam egyszerre -aztán a köv. szopinál a másikból. Amelyikből nem szopizott, abból egy-két hétig még kicsit fejnem kellett, mert nagyon feszített. (AZtán azt a tejcit lefagyasztottam, és később, fél év múlva, ment a kajához...) Teljesen igaz, hogy ha stimulálod, akkor egyre több termelődik. Mivel amennyi nekem volt, az elég is volt mindegyik babánknak, és nem strapáltam magam... Ja -na, ettől most ki fogtok akadni páran- ha nagyon tele volt a cici, és nem volt kedvem fejőgépezni, Apa oldotta meg a problémát... :oops:

Zsuzska! Üdv. itt! :)


Nálam elmúltak a görcsök. Állítólag egyértelműen a fuldoklásos köhögésemtől volt, mert egyfolytában összerándultak az izmaim. SZóval most jól vagyunk -leszámítva azt a hülye vesetágulatot a Babócánál, ami miatt tök ideg vagyok..
Annus! Nálatok mit mondott a dki? ha jól emlékszem, Te írtad, hogy Izánál is láátszott v.mi az UH-on...

Tagnap végre az x. helyen kaptam hagyományos parkettaszegélylécet. Teljesen hülyéek néztek, hogy eredeti bükkfa lécet keresek, nem lamináltat, és nem műag.ot... Apa ma du. megcsinálja. Végre kivasaltam a törprucikat is... Végül úgy döntöttünk, hogy a ruhásszekrény megy át az újonnan kiglancolt kisszobába /gyerekszobába, és pár hónapi velünk együtt lesz a Babóka. A lustaságom győzött... :oops:
Közben persze, még melózom, de csak lightosan. Pl.: A sümegi utat már lemondtam...

MI VAN A TÖBBIEKKEL?!? Úúúgy eltűntek!
Krém????????

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

El se hiszem, működik a babanet! :lol: Tegnap én is egész nap azon agyaltam ki szül meg, és tessék: Kutyafüle nagy-nagy gratula Riki babához!Riki apuka azért ha tudsz rakhatsz fel képet a kisfiadról! Nem bírunk hétfőig várni!

Zsuzska! Üdv újra itt!

Esztó! Drukk a CTG-hez és a vizsgádhoz is!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Kitty! Apa kiszívta? :shock: Jól értelmezem?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ezt meg inkább apróbetűkkel: Egyik ismerősöm babája tegnap született. Sajnos, a 7.hónapra. Nagyon picike, alig 1kg. Nem mertem megkérdezni, hogy mi az oka. Szegények, totál kivannak! Ami jó hír, a baba tud magától lélegezni. Nagyon drukkolok nekik!!!Bár minket a koraszülés már nem fenyeget, inkább így írtam.

Kép
szkitty
 
 


Reny! Jól... :oops:

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

Tegnap engem sem engedett be a rendszer, valami javítást írt ki...

Anno nekem is voltak rendszeres, 5 perces fájásaim, de lefeküdtem pihenni, és el is múltak. Éppen csak tágultam tőle. Két hét múlva szültem meg, akkor már 4 ujjnyi volt a tágulás. Addig itthon szaladgáltam! :)

Tegnap este nekem is beindultak, de aztán nem lett belőle megint semmi. Lehet, hogy ismét a fenti téma lesz?
Voltunk délelőtt dokinál is, aki megnézte a ctg-t, és annyi. Semmi vizsgálat, vagy ilyesmi! Szte még túl is fogom hordani! Szerintem meg nem, de majd meglátjuk!

Kutyafüle!
Gratulálunk Rikihez! Jó egészséget, és sok türelmet, kitartást kívánunk az elkövetkező 50 évre! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Szkitty!

Nem kell ezért pironkodni! Az én Párom is megkóstolta anno. Még a kávéjába is azt tett! :)
Azt mondta, hogy narancs ízű! :) (Mivel előző nap narancs szörpit vedeltem literszámra!)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kitty! Akkor jól gondoltam. Nem gáz, végül is neked bizti kényelmesebb volt így, meg gondolom kellemesebb is. :lol: Mit mondott milyen az íze? Én sosem mertem megkóstolni a sajátom, mondjuk a tehéntejet is utálom.
Az apróbetűshöz: szerintem ügyes lesz az a kisbaba, pláne, hogy egyedül lélegzik.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó reggelt!

Én szerettem volna a jó hír hozója lenni, hogy Kutyafülének megszületett a kisfia, de nekem sem működött a babanet.
Megírtam a blogra, de gondolom nem sokan láttátok. :)

Szóval Kutyafüle teljes szívből gratulálok Erikhez.

Nekem is van mesélnivalóm, de most mennem kell, később jelentkezem.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Annus: hát mennyit kíván Iza? Mindkét mellből kell ennie, hogy jól lakjon? Én úgy szoptattam kezdetektől, hogy mindig csak az egyik ciciből, de Tüci eleinte elég gyakran bealudt a cicin, szóval hamar feladta a dolgot. (Pedig még sárga sem volt.) Szóval eleinte ébresztgettem. Ha úgy érzed, hogy nagyon feszül a másik cicid és Iza már nem akar szopizni, akkor fejjél egy picit. Azt ne csináld, hogy egy kicsit az egyikből, aztán kicsit a másikból, hanem az egyiket teljesen ürítse ki a baba és utána jöhet a másik.

Kép
Kép
tinu
 
 


Szép napot mindenkinek, mi lassan indulunk.
Majd este jövök!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma UH-n és CTG-n, magzatvíz már picit kevesebb van, BPD 98 mm, FL 75 mm, THQ 102 mm, de méhszáj még 2000-es, egyelőre nincs jele a szülésnek a doki szerint, UH-n azt mondták, célegyenesben van, és mindketten azt mondták, bármikor bármi lehet. Hát velem ennyi :)
Vendég
 


Oké,köszi a tanácsokat!Eddig fejnem kellett hogy beinduljunk,de most nem akarok már.Csak az nem baj ha nem szívja ki esetleg teljesen?Na majd csak ráérzek...

Kitty!
A vesetágulata nagyon pici volt,és az utolsó uhkon nem is látták már!Ma jön a gyerekorvos,megkérdem van e vmi kontroll emiatt!

Mindjárt dobok táblit,csak Iza lefoglalt :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Már megint jól indul a napom.Ismét egy babával több.GRATULÁLOK KUTYAFÜLE.Sok boldogságot!!

Annus,
nagyon ügyes Iza baba!Csak így tovább.Köszi a TAJ számos hsz-t.

Az éjszakám valami rettenet volt.De ma megint nst szóval nem pihenhetem ki magam.
Megyek is készülődni.

KépKép
harhaj
 
 


Ja és mindig annyit szopizik amennyit akar
nem mérem h most csak 10 percet vagy 20at lehet rajta...Szóval annyit kap amennyit akar,azt hiszem van elég neki.Csak azt akarom megelőzni h nekem ne legyen gyulladás...bár csak nem lesz ha beállunk szépen a dologra :wink:

Ja nekem esküvőre kell mennem júni 6án...hogy mit veszek fel az passz!!!Amúgy 2 kilóval kevesebb vagyok mint amennyivel kezdtem a terhességet :lol: Végül 5 kiló jött fel,és már 7 lement...

annus11
 
 


Jó reggelt!

Kutyafüle, nagyon gratulálok Erikhez!!!

Tegnap nekem is sza*akodott a babanet... Nem is tudtam írni...

Voltam a kórházban, Marci lerúgta az nst-vizsgálótappancsot. :lol: Minden ok, 1 ujjnyira nyitva vagyok. Mostmár bármikor történhet bármi. Hmmm, remek. Ezt valahogy én is gondoltam...

Pingi, sztem nyugodtan menj abban, ami neked kényelmes!

Anika, írtam privit és nagyon kíváncsi vagyok a mesélni valódra!

Kép

Kép
adraci
 
 


Kíváncsi vagyok ki lesz a következő.
Mozza nagyon eltűntél.Csak nem előcsalogattad a kishölgyet? :P

KépKép
harhaj
 
 


A fürcsi megvolt, közben csak két fájásom volt elég jól viseltem, azt hittem el is múlnak ......
de nem
viszont nem lett gyakoribb most olyan 8-10 percesek és egyre durvábbak.
Hívtam a kórházat azt mondták, h csak 5 perces fájásokkal menjek be, vagyis ha már az ötpercesek 1 órája tartanak.
Amúgy sem akartam még bemenni, jobb itthon "szenvedni" ezt értsétek jól!
Csak hát Niki lány nem tudom, h viseli odabent, néha mocorog a kis édes ......

Kép
sün balázs
 
 


Sün balázs! Nekem is így indult az első. Este elkezdtem fájni, 10-kor már nagyon fájt, bementünk a kórházba, azt mondták, hogy ebből még egy darabig nem lesz gyerek, hazajöttünk. Egész éjszaka fájtam 8-10 percenként. Magzatvízzel én sem találkoztam, sőt még a dugóval sem. Másnap reggel 7-re mentünk vissza a kórházba és 8-kor a doki repesztette meg a burkot.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hú,de jó szépen alakul mindenki!
Annus én is mindig az egyikből szoptattam.De egy idő után jól beállt.
Kitty,nem baj az ha apa is szereti a tejcsit.Sanyi is kóstolta,most is fogja.Apróbetűshöz:Nagyon drukkolok!!!
Pingi vigyázz magadra,!Jó utat!
Panndi Fruzsi szép nagy baba lesz!
Kíváncsi leszek ki lesz a következő.Én is görcsölgetek néha,de mindig abbamarad.
Jajj,mi lesz velem Gréti nélkül?Ki sem bírom.
Ma jön a védőnő.Holnap május 1,majálisra megy Gréti,én addig nem gyalogolok el.2-án mamámék kerti party,oda kocsival visznek.3-án pedig az én csajom 3 éves lesz!!!!Olyan kis édike!
Anika gyere mesélni!!!
Na mosogatok,mert Apa nincs itthon a védőnő meg jön.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle!
nagy-nagy gratula Erikhez! :lol:


Sün Balázs!
nagyon izgi, drukkolok! :D

nálam semmi..... :roll:
Vendég
 


Sün Balázs,ez izgi nagyon.Itt már baba lesz!!!De jó!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én tegnap este tízkor kezdtem a 10 perceseket. :oops:
Hogy lesznek ebből 5 percesek folyamatosan rövidül az idő vagy egyszer csak 5 perces lesz? :oops:

Izgatott vagyok és éhes! :D Persze csak két fájás között mikor van időm levegőt venni. :D ÉS már megtanultam közben aludni is. :lol:

Kép
sün balázs
 
 


Sün Balázs!

Mennek a drukkok!!!!Nekem 10 percesek nem is voltak...5 percesekkel durvult a helyzet...elötte lightos volt.Még mondtam is h a jóslók jobban fájtak!
Na meg kérdezték hogy hogy és hol fáj...na ettől mindig idegbajt kaptam.Nekem csak lenn fájt,valószínű h fenn is kellett volna vagy nem tom!

annus11
 
 


Sün Balázs! Küldjük az energiákat!!!!! +++++

Kép

Kép
adraci
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Kutyafüle
GRATULÁLOK ERIKHEZ!

Mozza
most már neked kell jönni lassan! Lehet Sün Balázs még beelőz :-)

Annus
Iza nagyon ügyi. Rakhatnál majd új képeket!

Tegnap voltam első nst-n. Semmi extra, végig 10-25 között a méhtevékenység. A végén meg felment 135-re. EZ akkor most mi?
Azt mondta a szülésznő, hogy joslófájás. Nem jelent semmi gondolom. De elkezdtem azért nagyobb iramban pakolni, mosni, beszerezni dolgokat :-)
pumuklii
 
 


Pumukli,nekem 7-47 között volt a méhtevékenység.De erre nem is mondtak semmit,mondjuk én nem is éreztem.
Kivi vok mit újít a védőnő.Nincs semmi rutinja,tőlem szokott kérdezni sok mindent a bab ápolásról is. :shock:
Ki kéne menni Grétivel de lusta vok.De most még nem tűz a nap a homokozóra így kiviszem.
Sün Balázs++++++++++++++++++
Annus tegyél képet Izáról!!!Milyen babázni???Már én is akarok.Egyre türelmetlenebb vagyok.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle: sok-sok gratula Riki babához!! :)

Hát nagyon készülődnek ezek a bébik... :)

Az éjszakám rettenet volt, pedig éjjel is volt bennem Magne-B6. Fájt a derekam, forgolódtam!

Aztán most meg reggel óta ugyanúgy fáj a derekam, hányingerem van, feszül a hasam, a medencém szétszakad...
Apa meg ezerrel dolgozik, remélem nem kell mennem a kórházba még! :(

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Pont most hozok képeket!Egyenlőre csak 6ot,nem akarom tele tenni az oldalt :oops: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


Nagyon aranyos Iza!
És nagyon jó gyerek, mindig alszik! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:04-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus: nagyon szép baba Iza! :)

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Hát Annus, gyönyörűek vagytok!!!! Nyugodtan tehetsz képeket, én imádom nézegetni őket!

El lehet olvadni Izától, olyan édi. És milyen kis nyugodtnak néz ki :)
És milyen komoly kis pólyában érkezett haza!
Én még nem tudom miben hozzuk haza, bár már a benti dolgait bepakoltuk.

Nőjjetek szép nagyra!

Sün Balázsnak nagyon szorítok, sokat gondolok majd rá, hogy minden rendben legyen. :)

No kellemes napot, csak estefele leszek, de már most izgatott vagyok, hogy addig újabb babák születhetnek meg.

Zsuzs

Kép
kovzsuzska
 
 


Annus,Iza nagyon aranyos!!!!Végül babakocsival hoztátok haza?
Ugyanilyen pólyánk van,csak nincs benne rózsaszín.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mi hordozóba hozzuk haza,mert ugye Karcag nincs közel,meg a 4-en kell jönni ami elég rossz út,sok az előzés.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus: hát Iza zabálnivaló tényleg! Olyan kis husi! :) Képzeld, Tüci is nézte az oldalt, mikor olvastam a szüléstörténetet, és megnéztük a képeket is együtt. Az elsőre mondta, hogy "koszos" a baba. :lol: Most is itt dumál, hogy a koszos babát szeretné megnézni. 8) A cicit meg te érzed, elvileg teljesen úgyse tudod kiüríteni a melledet, mert a tej folyamatosan termelődik. :) Ha feszít, kellemetlen, akkor fejjél. De ez nagyon mell kérdése is, nekem sose volt mellgyuszim, van, aki meg hajlamos rá. Ha érzed, hogy csomósodik, vagy piros a bőröd valahol, akkor s.o.s. fejés.

Sün Balázs: drukk-drukk, ez már nagyon vajúdósan hangzik. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Halihó!

Egyenlőre hazaengedtek.....a doki szerint legkésőbb szombaton babázhatok már! :D
Rendszeres-erős fájások NTS szerint is, szívhang oks, totál megrövidültem, 1 ujjnyira kinyíltam, baba feje méhszájra tapadva (hű, bakker, hüvelyen át megfogta a gyereket.....te jó ég....marhára fájt, hogy fogok így szülni :shock: ). Megcsinálták a magzatvíz vizsgálatot, tök tiszta (na ez is irtó kellemetlen :shock: , alig tudok ülni....), nyákdugesz távozott.
Szóval itthon várakozunk....
Csajok! Drukkoljatok, írok, ha beindul. (bár már nem is nagyon érzek meg egy 100-as fájást, annyira megszoktam, kb. 3-4 hete jósolgatok.....)


Annus!
Iza tiszta apja!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kis husi maszatka, imádnivaló!!!!!!!!

Sün Bazsi!
Nálad mizujs?????

Kép
mozza
 
 


Hű, Mozza, látod, csak beindulnak a dolgok! Türelem, türelem és meglesz az a baba hamarosan! :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza! Nagyon drukkolok! Lehet, hogy akár már holnap babázhatsz! Amikor a doki így megpiszkál, az szerintem mindig elindít valamit. A magzatvíz vizsgálatra én is emlékszem, nekem is baromira fájt, sőt Amina ahogy bevilágított a doki a lámpával elkezdett felfelé menekülni a gyomrom felé. Biztos megijedt szegény.

Én addig nem szülhetek ameddig valahogy be nem szereztünk mindent. Pedig az én időm is rohamosan fogy... :?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus, Iza egy kis tündér! Még-még képeket!

Meg mindenki ömlessze a szebbnél-szebb babab képeket! NEkem sokat segít!

Mi még itthon vajúdunk! Azt mondják, front van, sok baba született az éjszaka. De a miénk még nem indult meg eléggé, a szülésznő azt mondta lehet csak holnapra lesz ebből baba (bár csak telefonon látott, mondtam, h este tíz óta vagyok tíz perces. Azt mondta ennyi idő alatt meg is szülhettem volna! :D Na ezzel egyetértek!) A következő instrukciókat kaptam, egyek igyak, vegyek fürdőt, próbáljak pihenni aludni.

Szóval most várjuk az ötperces fájásokat mint a messiást!

Vki esetleg nem szült meg közben? :lol:
Mozzaról vannak hírek?

Ja és köszönöm a sok biztatást és pozitív energiát, ahogy telik az idő egyre inkább rám fér! :oops:

Remélem azért rendes szülés lesz belőle, nem nyúlok ki a hosszas vajúdás miatt!?

Megyek is próbálok pihenni!

Kép
sün balázs
 
 


Ja Annus Iza még mindig annyira cuki! És tényleg nagyon nyugis babának tűnik.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus

Váltott mellből jobb szoptatni. Előbb jön a híg tej, aztán a zsírdús, h a két mellből szoptatsz, akkor a lényegtől elesik. Beáll erre a szervezeted, meglátod. Vagy a másikból fejjél le annyit, hogy ne feszüljön. :)
Aranyosak a képek és jól nézel ki.

Mozza
Nagyon szorítok! Nekem is fájt a tegnapi méhszájvizsgálat, lehet közeledem én is és azért volt érzékeny.


Rólunk
Tegnap voltam NST-n. A két baba szíve annyira egyformán vert, hogy azt hittük a gép ugyanazt a babát méri. Minden rendben van. Az uh-n kiderült két fejvégű baba és közelítik a 3 kilót. Bár én már örülök. ha 2 és fél felett lesznek. A méhszájam c-3110.
Találkoztam az orvossal akinél szülök, mert az enyém elutazott. Nagyon megnyert. :) A lepényem II-III-as érettségű. Nagyon feldobódtam, hogy minden rendben van. Messze én sem lehetek, de nem tudni. Még így heteket is lehet bírni.

KépKép

KépKép
anika78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: