Új privát üzeneted érkezett!

Azannya LeszterKép
Nem, nem gratula, hanem DRUKK, hogy minden okés legyen!Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Virág!
Boldog szülinapot!

Leszter!
Semmit nem mondok. Lakat a számon. De gondolokKépKépKép++++++++++++++++++++++++++++++

Beu
beu
 
 


Köszönöm a jókívánságokat Kép!

Leszter!
A Babanet rendelőben van a barnázásról szó: várandósság/veszélyeztetett terhesség. Dr. Nagy László és Dr.Ács Nándor is írt róla.
Drukkolok Kép!

Pusza, Virág
virga
 
 

 
 

Virga!

Én sem kaptam virágot, bár tudom ez nem vígazstalKép A férjem dolgozott egész hétvégén és csak tegnap este 9-kor jött haza. Viszonta játzsóban adtaka gyerekekneke gy papír szívecskét idézettel és azt nekünk adtákKép

Nagymamád nagyon kedvesKép És úgy útálom ha beszólnak nekem kedves rokonok vagy ismerősökKép Olyna nehéz leadni és olyna könnyű felszedni a kilókat. Én pl terhesség után sokáig egy súlyban voltam,a z is sok volt mondjuk, erre most az utóbbi hónapokban rámugrott még 2 kg. Hoyg hogyan és miért, arról elképzelésem sincs. na, most elkezdtem fogyózni,a 90 naposat amit beu írt, 1 hét alatt lement 1 kg, de olyan rossz, hogy még így is több vagyok mint szülés után. Ha lemegy 5 kg még akkor is ott fogok tartani ahol terhesség előtt, ahol már szintén elég túlsúlyos voltam. szóval nagyon nehéz kitartaniKép

Beu!

tényleg, te mint sikeres fogyizó, tudnál írni néhány konkrét dolgot, hogy meliyk nap miket ettél? vszilvia@tvnetwork.hu
Mert néha elég tanácstalan vagyok hogy pl a protein napon lehet e zöldséget enni (belefér e a saláta kategóriába) vagy csak keményítő napon. meg hogy pl gyümölcsöt lehet e egész nao enni ha megkívánok valamit, szénhidrát napon este muszáj édeset enni? Mert én édes után sósat kívánok és tegnap is megettem egy palat pizza tésztát a süti után. Kemény 1 hete csinálom és 1 kg ment le, gynaítom ez csak víz. Ma van a 2. gyümölcsnapom.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Minden szülinaposunknak Nagyon Boldog Szülinapot Kivánunk!!!!!!!!!!!



Leszter!
Drukk!!!!!KépKépKép
Ne aggódj! Nincs két egyforma terhesség!De a költözés az valóban nem a legjobb idő ilyenkor.



Lányok!
Egy kérdés ,már sokszor akartam kérdezni,: a terheség óta szoktam olyat érezni mint amikor keményedett a pocakom. Szerintetek normális ez?A dokit kérdeztem Ő azt mondja hogy valszeg érzékenyebb lett a méhem...??????



M&M
mariannmarci
 
 


Sziasztok,

Reka,
Boldog Szulinapot Daninak!!!!
Kép

Klar,
Kukacnak is Sok Boldogsagot!!!
Kép

Virag,
Egy kis karpotlas!!!
Kép

Leszter,
Drukk nektek!!!!KépKépKép Orvoshoz szerintem is menj el minel hamarabb.

Elli,
Autozo Kevin, szerintem ez a verukben vanKép
7 kg nagyon ugyi vagy am!!!

A lanyom is erzi a Unioba lepest!!!
3 napja ujra csak cicit eszik, viszont en is a nagyon fogyok taborat kezdem gyarapitani, mert tegnap a 20 evesen vett farinadragom vettem fel
(na azert nadszalvekony sosem voltamKép)

Timici,
Teszteltel???

Urszila,
Metrozas, hat ez nalunk is oriasi elmenyKép

Reka,
En 7 lapot faxoltam, nem kaptatok meg mindet akkor ma ujra atkuldom.

Tegnap delutan kimentuk egy oriasi parkba es volt korhinta, na gyermekeim legalabb 3 menetet kunyiztak ki, aztan jatszoter, mar elore orultem, hogy ejszaka nyugi lesz mert tok faradtak lettek. Ehhez kepest 4x keltunk.

Lanyok van valakinek otlete, hogy vehetem ra lanykamat az ejszakai csak 1x kelesre, mert nekem mar az is megvalatas lenne. Sajna sirasat nem birom hallgatni, egy agyban alvas es barmikori cici pedig a kengyel miatt nem mukodik, mar ezerszer probalkoztunk.
Igy viszont en egyre hullabb vagyok.

Angi
angela2
 
 


Mariann,
Elso utan lightosan ereztem es kb. kozepidoben, na most mar rettentoen faj kozepidoben. Meg dokinal is voltam, mert valami csunya felfazasra-gyulladasra gondoltam, de minden rendben csak en is erzekenyebb lettem

Angi
angela2
 
 


Angi!

Sors társ? Jaj ne!!!!!!Nem valami mesés álom érezni!
,bár én még a ciklussal nem hoztam kapcsolatba,de majd figyelem.
Ja és a második terheségnél volt valami hatása? pl állandó keményedés?


M&M
mariannmarci
 
 


Mariann,
Nem volt semmi gond a terhessegnel, pl. az elejen annyira semmi gondom nem volt, hogy kb. 7 hetesen jottem ra, hogy terhes vagyokKép
Kemenyedes nem volt tobb, mint elso terhessegnel es en vegig dolgoztam.

Angi
angela2
 
 


Réka,
Dodó képek nagyon jókKép
Én látom!Kép

Leszter,
Drukkkkk!!!!
Azért csak nem ártana egy konzultáció a dokiddal.

Virág,
Boldog szülinapot!Kép
RokonokKép

PIldi,
Jobbulást a gyerkőcöknek!

Maci_2
maci_2
 
 


De béna vagyok, lemaradt:
Virág virága:Kép
és
Timici,
Boldog névnapot!Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Timici,
Nem vagyok formában. Ez biztosan névnapi tortaKép
Jobb ha lelépek.
Maci_2
maci_2
 
 


Húúú, Timici!
Hát tényleg!
Boldog névnapot!!!!
Kép
BEu
beu
 
 


Nya pussz csajok Kép

Tegnapról adós vagyok a Kukac fotóival. Asszem most nem is lesz többre időm, majd talán éjjel Kép Szóval :

Kép

Mostanra pedig :

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Most robogok, mert a mosásom benn rohad a gépben vagy fél órája Kép

Pussz :


Klár
clarissa
 
 


Réka Danijának és Klár Ancsájának nagyon boldot első szülinapot!!!

Kép

Timicinek és Momo Timijének meg boldog névnapot!!!

Kép

Leszter,
irigy-irigy! Kép És nagyon drukkolok!!! Dokit hívd fel azért szerintem is!

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Ja még,

Virga,
téged is Isten éltessen!
Kép

Képek nagyon arik!!!

F.
franyo
 
 


Timiknek nagy szeretettel nevnapjukra,
Kép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok lanyok!

Nagyon koszonom a drukkokat es a tanacsokat!Kép Mindketto ramfer. Termeszetesen nem birtam ki magamtol sem, es felhivtam a dokimat, de ma nem volt benn a korhazban. Egy masik dokival beszeltem, akit szinten ismerek, azt mondta, nem kell progeszteron. (Korabban, meg Petranal errol az en dokim is kb. ugyanazt mondta, amit Urszila irt.) Es tenni sem lehet egyelore semmit, UH meg nem igazan mutat semmit (32. nap, max. petezsak latszik, amig nem latszik a szivveres, nem lehet biztosat mondani). Teszt pedig meg par napig pozitiv, akarmi is tortent. Manualis vizsgalatot meg en nem akarnek, mert szerintem tobbet arthat, mint amennyit megtudhatunk belole. Szoval varok. Es igyekszem bizakodo maradni.Kép Ma szerencsere nem volt semmi barna cucc, barcsak igy is maradna!
Ja, a fekvesrol. Nem is tudom, hogy irjam, hogy ne tartsatok tul felelotlennek. Meg lehet vetni, de nem szeretnek fekudni. Majd kesobb, ha indokolt, akkor termeszetesen igen. De nem szeretnek egy terhesseget ugy kezdeni, hogy mar a 32. napon megijedek, fekszem 1-2 hetig, es mivel ismerem magam, tudom, hogy onnantol kezdve minden mozdulatot meggondolnek, hogy nehogy baj legyen. Ez Petraval is igy volt, akkor meg tudtam oldani, de most ez nem megy.

Jo hosszu lett, es mind csak magamrol, bocsiiiKép

Timiknek boldog nevnapot!Kép

Virag,
Boldog szulinapot!Kép Koszi, elolvastam a rendelos irasokat, tulzottan nem nyugodtam meg toluk, de persze nem is az volt a cel. Acs doktor azert egy fokkal biztatobb volt, hat remelem...!

Jo ejt:

Leszter, aki hanyingerre vagyik egy heten belul
leszter
 
 


Jaaajjj, de balga vagyok!

Momo!
Timidnek is boldog névnapot!
Kép

Beu
beu
 
 


És Leszter!
Most jutott eszembe, hogy én többször barnáztam Lőrinccel, és nem is gondoltam, hogy valami bajom lehet. Az orvosom nem idegesítette magát, így én sem. Na, és nézd meg, mi lett belőle. Kép

Beu
beu
 
 


Pussz csajok Kép

Elmaradtam a Timinapos leányzók yókívánságaival, Virga szülinapi üdvözlésével. Utólag mindenkinek minden yót kívánunk a Kukaccal együtt Kép

Leszti,
Miért akarsz hányingert mindenképpen ? Nekem egy darab nem volt egész terhességem alatt, kizárólag az erős olajbogyót kívántam üvegszámra.
De ha az a fránya hányinger minden kívánságod, akkor inkább egyél össze mindent, attól tuti lesz KépKépKépKépKépKép

Angi,
Hülye kérdés : megeszi az apróság napközben a neki kellő mennyiségű kaját ? Este utolsó kajája elég nagy adag ? Nincs nagyon melege éjjel ? Mennyit alszik napközben ? Altatod, vagy alszik magától ?
Csak hülye ötletek....

Manóci,
Ezzel a túlsúly c. dologgal én is küszködök... igaz, még nem tartok annál a súlynál, mint mikor szültem, de nekem így is sok... most várom, vagy nem várom, nem is tudom, hogy Kukac meddig akar még szopizni, ha elválasztja magát, utána kegyetlen mozgásmennyiség, és mellette fogyókúra.... bele sem merek gondolni.

Na pussssz :


Klár
clarissa
 
 


Klar,
Azert, mert ezt a modszert eszeltem ki fogyokurakeppen.Kép Amugy nekem volt hanyinger Petraval, es azert szeretnek most is.Kép Pedig messze nem csak reggel volt, ahogy olvasni lehet rola, hanem ugy egesz nap. Es megis erre vagyom...Kép Na jo, olajbogyokivanassal is kiegyeznek.Kép

L.
leszter
 
 


Mégegy:
Nagyon jók a képek!!!!
Klár! Ancsád úgy hasonlít rád!Kép

Manó!
Kép
Beu
beu
 
 


Timiknek nagyon boldog névnapot.Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Beu Kép

Aki a képen van, az a NAGYIII Kép Össze ne kavarj bennünket Kép

Pussz :

Klár
clarissa
 
 


SziasztokKép

Először is VirágnakKép nagyon boldog szülinapotKép TimicinekKép és Momo TimijénekKép sok boldog névnapotKép

Túl vagyok én is a teszten, és a következő stilizált ábrát készítettem róla Kép (mivel nincs digigépünk):
( O II II )
Gratulációkat én is később zsebelném be, mert én meg a cukor miatt parázok.

LeszterKép
Akkor nincs nagy különbség köztünk, mert én a 34. napon vagyokKép Drukkok továbbra is mennek nekedKép Ha ez megnyugtat, hányingerem nekem sincs. Csak az lett gyanús, hogy mindenféle sertéshúson, és felvágotton olyan furcsa ízt éreztem. Orvoshoz én is csak kb. 2 hét múlva akarok elmenni, amikor már talán látszik valami.

Ja, és enyém apa még nem tudja, mivel ma korán ment dolgozni, és én csak utána teszteltem. Most itt őrlődök, hogy felhívjam -e telefonon, vagy majd inkább személyesen. De ahogy magamat ismerem, nem fogom kibírni estigKép

Pussz:
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Tegnap lemaradt Kép: Momo Timijének és Timicinek boldog névnapotKép!

Zsuzsó!
Tudom én, hogy nem a nagymama véleménye a mérvadó, de akkor is rosszul esik, ha az arcodba mondják, hogy kövér vagy és takard el magad Kép. Ja persze, húzzak zsákot magamra?!? Kép Na, mindegy.

Leszter!
Jó, hogy már nem volt barnázás Kép. Akkor biztosan csak a mensi helyett volt.
Én nem tartalak felelőtlennek, ha úgy érzed minden rendben, akkor ne aggódj. Én azonban biztosan próbálnék egy pár napot feküdni vagy legalább pihizni. De biztos csak azért, mert én pont így vesztettem el egy babát 2001. novemberében, úgyhogy én valszeg végig paráznék egy újabb terhesség alatt is. Levivel is állandóan WCre rohangáltam, megnézni,hogy nincs-e barna folt, még a 8. hónapban is, pedig csak az elején volt pár napig.

Tüni!
Kép Kép Nem gratula, csak drukk Kép.

Manó!
Nézted a recepteket a mindmegette.hu-n? Nagyon jók vannak. Én most felfüggesztettem a dolgot egyébként, mert már nem bírja a gyomrom a banán-alma gyümivariációt. Valami változatosságra vágyom, így várom, hogy legyen más gyümi is.

Levinek soha nem volt popsikiütése, na most 16 hónaposan sikerült egyet beszerezni. A kiütés maga már elmúlt (Bepanthennel), de a bőre szétrepedt a popsivágásban Kép. Nagyon fájhatott neki, mert nem akart leülni a fürdetéskor (amúgy sem viszi túlzásba az üldögélést, általában állva fürdetünk Kép). Most Neogranormonnal ápolom és megyünk dokinénihez. Paradicsom pedig letiltva, pedig imádja Kép.
Ma megyünk a reptérre, repgépeket nézni a skacokkal egyik barátnőmmel. Kíváncsi vagyok mit szólnak majd a gyerkőcök. Levi kész autó, teherautó és buszőrült. Úgy sétálunk, hogy Ő majdnem kiesve mutogat a babakocsiból, én meg mondogatom: autó, igen az is egy autó, annak is van kereke, busz, autó, ház és mellette egy autó, teherautó, stb. stb.
Nnna, mennem kell.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Minden névnaposnak és Szülinaposnak Nagyon sok Boldogságot Kívánok útólag is.
Kép

Tüni: Tudom még nem akarsz gratulációt, de én azért megelölegezem és drukkolok, hogy minden rendbe legyen. Tehát nagy nagy gratula a kismanóhoz.
Kép

Mi jól vagyunk egész nap kint vagyunk amikor jó az idő. Márk imád hintázni és minden érdekli már.

Most csak ennyi
Puszi
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy nem olvastam elég figyelmesen a topicot, de meglepődtem, hogy más is belevágott a 90 napos diétába.

Én már lassan a 3. hete csinálom, és lement 4-5 kg, szerintem nagyon jó, igaz a hétvégékel van némi gondom, eddig sajna 100%-an nem sukerült 1 se betartani, de a hétköznapok az ok működnek.

Tényleg jó dolgok vannak a mindmegette.hu oldalon, sokfajta recept.

Beu: Engem is érdekelne egy kis infó, receptek meg ilyesmi..

Most szerelik nállunk a klimát, így gyerek a járókába lázong, mert mindenhol láb alatt lenne.
A kontíner meg van rendelve, de basztak jönni a munkások dolgozni, így nekünk kell megrakni..

Most ennyi
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2!
Én is elkezdtem március 1-én és lement 8 kg. Sajnos nem bírtam ki a 90 napot eddig, főleg a gyümölcs miatt. Eleinte jól ment, élveztem is, hogy reggel csak gyümi, de aztán elkezdett fájni a gyomrom. Pedig már meghámoztam az almát, pároltam, reszeltem stb. de mindig fájt a gyomrom, a végén már a banántól is. Gyümi egyelőre felfüggesztve, de azért próbálok figyelniKép.
Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Leszter,Kép
nagy-nagy drukkkkk! Vigyázz magatokra!

Tüni, Kép
Neked is hatalmas drukk, hogy minden rendben legyen.

Klár,
Boldog Szülinapot Ancsának!

Virág,
Boldog Szülinapot!
Ne foglalkozz a nagymamáddal. Engem is állandóan cseszegetnek, hogy kövér vagyok.Kép Szülés után is mindenkitől megkaptam, hogy nem fogytam még le. 6 héttel a szülés után az egyik rokon megkérdezte, hogy terhes vagyok megint? Teljesen ki voltam borulva, hogy csak ezzel foglakoznak.
Most, hogy fogytam 24 kg erre is csak azt mondják, hogy kéne még. Tudom, hogy van még rajtam felesleg csak jól esne egy kis biztatás.
Átérzem az érzéseidet.

Mano, Virág
az anyósomnak az orvos mondott egy jó diétát. 1 hét alatt -3 kg.
Leírom:
Hétfő: egész nap 3 db kefír,
Kedd: fél kg túró 1 joghurttal elkeverve 3 adagra elosztva,
Szerda: 6 db tojás, 3 adagra elosztva,
Csütörtök: 20 dkg sonka 3x,
Péntek: annyi párolt zöldség amennyit akartok.

A barátnőm megcsinálta, igaz nem tartotta be 100%-ig de lement róla 2 kg.

Tegnap óta a pici is bárányhimlős.Kép Remélem vele nem kerülünk kórázba.

Kriszta
tkriszta
 
 


Szép jó reggelt!!

Így utólag szépen sorban:

Virga!
Boldog szülinapot kívánok!Kép Nagyon szép napon születtélKép

Timici!
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Momo!
Add át a jókívánságainkat gyönyörű lánykádnak!

Klár!
Képek naggggyon jók! És szerintem is nagyon hasonlít rád KukacodKép

Leszter, Tüni!
Megy Nektek a Megadrukk!!!!
És nagyon, de nagyon irigy vagyok ám!

Tegnap voltunk Dévény kezelésen Dodo szája miatt.
A szívem majdnem megszakadt én úgy sajnáltam. Aztán a csaj miután megnézte a leleteket, meg megbeszéltük, hogy mit mikor és hogyan csinált Dani, mondta, hogy valszeg oxigénhiány miatt alakult ki ez nála, ami azt jelenti, hogy tényleg hosszú ideig hagyták a csecsemősök úgy magára, hogy közben nem lélegzett. ÉS ez azt jelenti, hogy nagy a valószínüsége annak, hogy a kórház hibázott egy óriásit. (Mondjuk én ezt mindig is így gondoltam, csak a zárójára nem a valóságot írták rá.) És ezek után láttam, hogy kicsi manóm milyen keservesen sír és ezt mind egy felelőtlen csitri miatt, aki a babák helyett már a délutáni randival van elfoglalva (ezt is láttam). És még Dani micimackós táskáját is hazavitte magával a szemem láttára.
Na a kocsiban torna után jól kibőgtem magam én is. És holnap megint megyünk.

Elli!
Lehet, hogy nem tudunk menni minitalizni holnap, de még nem tuti, estig kiderül hogy holnap hányra kell menni.

Most megyek rendetrakni, mindjárt jön dokinéni 1 éves vizsgálatra.

Réka
muki
 
 


Réka,
nagyon sajnálom, de tök jó, hogy valaki most foglalkozik veletek, és ha tényleg oxigénhiány az oka, akkor gondolj arra, milyen jól megúsztátok. Lehet, hogy egy-két év múlva már csak egy rossz emlék lesz. Biztos az én szívem is megszakadna, ha látnám, hogy más felelőtlensége miatt a gyerekemnek kínlódnia kell. Nagyon sok +++++++++++ meg Kép Kép Kép
Minden rendben lesz!
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Szia Réka!

Bocsánat, hogy ismeretlenül írok Neked, de olvastam, hogy Dévény-kezelésre jártok. Az én kisfiamnál 3 hetesen vettem észre, hogy valami nem stimmel a tartásával, 'kiflizve' feküdt, és ez feltünt a Kismama újság védőnőjének is, akihez babamasszázsra jártunk vissza a klinikára, ahol szültem. Ő irányított el Dévény Annához, Ő személyesen kezeli a klinikán a PIC-en fekvő kisbabákat. Szóval Zsombihoz 2 hónaposan kezdett el járni egy Dévényes gyógytornász. A neurológián nyaki hipotóniát állapítottak meg, ami valószínüleg oxigénhiányos állapotból ered. Az első alkalmakkor én is nagyon-nagyon közel álltam a síráshoz, mert 50 percen keresztül néznem kellett, hogyan ordít a szegény gyerek (teljeskörű kezelést kapott, a szájában is), de erős akartam lenni, persze a kezelés után összeomlottam, és akkor sírtam, amikor Zsombi már aludt. Azután, ahogy telt az idő, Ő is és én is megszoktuk ezeket az 50 perceket és sokkal könnyebb volt, mint az elején. Mindig azzal próbáltam túltenni magamat a síráson, hogy arra gondoltam, ezzel a kezeléssel csakis a legjobbat teszem a babámnak. 6 hónapos koráig tartott a kezelés, és a neurológián is teljesen gyógyultnak nyílvánították. Szépen alakult a mozgásfejlődése is, teljesen a korának megfelelően.
Nagyon sok sikert és gyors gyógyulást kívánok Nektek is!

Pirus

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sziasztok!

Sikerült vasárnap az elsők között benyalnom a sasser vírust, így nem győztem takarítani a gépetKép Még most sem tökéletes, de szőr mentén már olvastam azértKép

Timi köszöni a gratulákatKép Újabban amúgy is csak azt hajtogatja, hogy: ajándékot BobónakKép

Leszter,Tüni,
drukk a kezdeti nehézségek lekűzdéséhezKép

Bocs, hogy másnak nem írok személy szerint, de tök szita az agyamKép Ja, Heppi megvan, múlt héten személyesen megnéztükKép...csak most mással van elfoglalva, mint itt a topikban egyre többenKép (De meg ne mondjátok, hogy én árulkodtamKép)

Pénteki UH megvolt, de persze, mi menne nekem simán?Kép Az UH előtt szólt a dokim, hogy sz.r lett az AFP-m, az alsó határon van, ami 0,8. A béta HCG-m ugyan tök jó, de csak 34 leszek idén, szerinte genetikai tanácsadás és persze magzatvízvétel is kéneKép Na ettől kiborultam, ő visszavett a riogatásból és aszonta, várjuk meg az UH eredményét. Viszont pont aznap döglött be az Istvánban a 3D-s, így csak a régi vacakkal néztek meg, persze az uh-s orvos azonnal mondta is, hogy ugye ezzel alig látni valamit, de azért a felelősséget nem háríthatja el teljesen és szerinte semmi ok az aggodalomra. No ezek után az én dokim is közölte, nyugodjak meg és felejtsem el az egészet. De kérdem én, ha már egyszer a bogár ott van a fülemben, akkor lehet? Tudom, hogy mekkora az AFP tévedési %-a, viszont (főleg így 3.-ra) nem merek felvállalni egy beteg gyereketKép A magzatvízvételtől ugyan nem félek, viszont senki nem segítene utána sem, amíg pihizni kell, így lehet, hogy esetleg egy egészséges babát veszítek elKép Hát ez az én dilemmám...és az idő szorít. A férjem meg tojik az egészre, mintha őt nem érintenéKép
Hab a tortára: tegnap megvolt a gyerektartás tárgyalás. Férjem elautózott potom 3 órát Nyíregyházáig és a volt neje meg se jelent a tárgyaláson (neki két utcányira van kb.), csak az ügyvédjét küldte egy ultimátummalKép A férjem meg, mint egy bárgyú birka, elfogadott mindent, csakhogy többet ne kelljen odáig elmennie, nem is idegesítette, hogy lényegében sz..tak a fejére (gondolom, még jót is röhögött magában a csaj). Tudom, hogy én mentem hozzá ehhez a pasihoz, de akkor is utálom az olyan embereket, akik előre sopánkodnak, hogy ők az ilyen ügyekben csak vesztesek lehetnek, aztán amikor oda kerül a sor, felcsapják a mancsukat, és erőfeszítések nélkül tényleg veszítenek is...Nagyon pipa vagyok, nem is beszélgetünk tegnap ótaKép

Na nem rontom itt a levegőt, jobb napokat nektekKép

Momo

Jé, visszakerültek a felhasználói titulusok, akkor mégis megláthattam magam, mint haladótKépKépKép


Momo
momo
 
 


Momo,
szerintem tényleg ne aggódj, mert a 0,8 teljesen jó AFP érték, nekem is annyi lett, most néztem meg és az én dokimban fel sem merült, hogy ez probléma lenne. Na jó, én "csak" 33 leszek az idén Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


MomoKép utólag is boldog névnapot Timinek!Kép Nem kaptál másik időpontot egy becsületes UHra? Tényleg még a jó határán van az AFP, és ha a nyaki redő OK volt, bizti nincs semmi bajKép Az AFP különben tényleg egy nagy rakás sz..., Julkának egyszerre mutatott Downt és nyitott gerincet. Szerencsére akkor is tévedettKép

RékaKép jaj, ti szegényekKép De legalább kezelik Danit és bizti jó lesz a vége.

LeszterKép hurrá, hogy semmi barnázás!Kép Én megértelek nemfekvés ügyben, második stb. terhességgel nem nagyon kivitelezhető, és ugye Petrának is vannak jogaiKép

TimiciKép boldog névnapot utólag isKép

KlárKép nagyon édes ilyen lett AncsaKép és ilyen volt Ancsa isKép A pasi nem Kopasz, ugye?

Urszila
urszila
 
 


MomoKép sasser vírus hogyan látszik? Csak a tegnap töltöttem le a javítást. Én is haladó felhasználó lettem közbenKép

Urszila
urszila
 
 


Urszila,
engem simán letiltott a netről, úgy, hogy kb. 1 perc után kirakott egy nagy büdös táblát, miszerint rögtön leállítja a gépet és húzzak el KenyábaKép Egyébként nem levéllel terjed, elég csak felmenni a netre...én is ezt tettem vasárnapKép És már megint jelez a gép, hogy fertőzött fájlok vannak a Windowsban, pedig reggel frissítettem a víruskeresőt...lassan mindent telepíthetek újra...brrrr


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Akkor csak csendben gratulálok Tüninek, meg HeppinekKépKépKép! Nagyon beindultatok lányok!Kép

Réka:arra kell most gondolnod, hogy a kezelés segit és jobb lesz, és ez kell, hogy erőt adjon. Nagyon dühítő tud lenni és sajnos rengeteg ilyen és még rosszabb kimenetelű dolog történik az eüben.

Ahogy igy irjátok a fogyókat, hát egy 10est nekem is illene ledobnom, még terhesség előttről, csak én olyan lusta vagyok....

Ancsi immár az egyszáldeszka tipusú kinti hintánkon is hintázik... Meg ami nagyon tetszik, van egy olyan játéka, mikor egy rúdra kell sorra korongokat rátenni (egyre kisebbeket), tudomisén mi neve, lényeg, hogy megtanulta rárakni őket és nagyon élvezi, meg én is, hogy már ilyen ügyes.

Sziasztok:
ILdi

Ildi
pildi
 
 


Aranyosak vagytok, köszönöm a hozzászólásokat.
Tudom én, hogy ez mind érte történik, csak annyira rossz, hogy sír és néz rám, hogy anya segíts és én meg ahelyett, hogy segítenék még a kezét is lefogom.
Az megnyugtat, hogy a torna után egyből jókedvű lett és még a maciját is odaadta a csajszinak.

Viszont most volt itt a dokinéni és nem sok jót mondott. Ez az allergia egyre durvább Daninál, le kell állni mindennel szinte, visszamegyünk kb. fél éves szintre: mind fürdető, mind pedig kaja terén.
És most már a dokinéni szerint is gond, hogy nem tapsol rendesen. Danin kívül minden baba tapsol már? Majd holnap ezügyben is szólok a tornán.

Bocs, hogy csak magunkról írtam, de egy kicsit lehangolt vagyokKép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Lányok! Hogy Ti milyen fürgék vagytok! Kezdek tűzbe jönni!
Tüni! Gratula helyett: +++++++++++++++++++++++++++++

Klár! Sejtettem, de én tényleg rád gondoltam. És aki a képen van, ő a Te anyukád, ugye? mert Te meg rá hasonlítasz!Kép

Réka!Most együtt dühöngök veled! De tényleg csak arra gondolj, hogy ezt kell tenned.
Vajon mitől lett allergiás? Kicsit sok ez most a jóból! De most már csak tényleg jó dolgok jönnek, meglátod!. Kitartás!!!Kép

Momo! Drága,kicsi Momo! Neked is mit mondhatnék. KépBabának semmi baja!!! (Tudom, az a fránya bogár!) Gyerektartás megKépKépKép
Ildi! Én a közelébe se merem engedni az olyan hintáknak. Nagyon ügyes lánoyd van! Kép Korongokat sorrendben teszi fel?

Virág! Próbálj lazítani a fogyókúrán, és a gyümölcsreggeli helyett kitalálni valamit. Bár a gyümölcsnap is rossz lehet neked. Nem is mondtam, felhasználtuk az ötletedet, és doboz van a számítógépen, a tv, monitor kapcsolója meg le van ragasztva. Bejött!!!(Bár pont ma tépte le a tv-ről a ragasztót.)

Beu
beu
 
 


Köszi a vígaszokatKép Azért a mai napra is jutott egy malőr, elkapott a rendőr némi szabálytalan parkolásért a posta előttKép Csak amikor dörmögtem, hogy próbálna meg ő pocakosan egy 10 kilóssal az egyik karján és a másik kezét szorongató nagyobbacskával bedobni egy levelet, akkor érte be az irgum-burgummalKép

PIldi,
gratula a lány zsenialításáhozKép
Hát az a laphinta még Timinél se játszik, pedig nem egy gyáva típus.

Beu,
én is így gondolom a dolgot a babával, csak az a "mi van, ha mégis" lehetőség zavarKép Egyébként meg semmi nem lehet tuti biztos, szóval evvanKép

Réka,
sajnálom Danit az allergia miatt, az tényleg egy fránya dologKép Viszont a torna miatt ne legyél szomorú, szerintem egykettőre javul tőle a kislegény Kép(persze a kiváltó ok engem is nagyon dühítene).
Mit lehet normális tapsolásnak nevezni? Mert Zsebi csak párszor összeütögeti a két pici tenyerét, amikor kedve tartja, aztán slussz...és Timi is ugyanilyen voltKép És egyáltalán mire utalhat, ha nem tapsol rendesen ilyen idősen a gyerek, azt elmondta a dokinénitek??? Nekem kicsit pánikkeltő huhogásnak tűnik ez a megjegyzésKép

Urszila,
közben azt is kiderítettem, hogy hiába irtod le a vírust a gépről, újra támad, ha felmész a netreKép Egyetlen megoldás, hogy a microsoft honlapjáról le kell tölteni a biztonsági javítások közül az MS 04-011-et a saját Windows-odhoz és akkor már okésKép

Klár, Réka,
bocs a lemaradásért, de azért Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk a csajokkalKép

Leszter,
én is csak azt tudom mondani, hogy a 2., 3., sokadik terhesség már nem az az idilli állapot, mint a legelsőKép Szóval tényleg tudomásul kell venni, nem nyomhatod egész nap az ágyat, hacsak nincs egy tündéri segítséged valamelyik nagyi képébenKép Azért lehet olyan játékokat kitalálni, amivel lekötöd a gyereket és közben te is tudsz feküdni, inkább erre koncentrálj. Te érzed, mit bírsz baj nélkül, a többit meg hagyd másra!
Vígaszként: én Timivel terhesen költöztem, lakberendeztem (no meg lagziztam isKép), Zsebivel a pocimban tetőteret építettünk és ugye most meg hozzáépítünkKép Kicsit nehezebb, de szerintem én már halálra unatkoznám magam egy sima pocakeresztés közbenKép

Tüni,
és a cukrod most hogy áll?

Megyek, mert vár TimmancsKép

Momo


Momo
momo
 
 


Jaj, nem is újságoltam, hogy Zsebi is belépett a kisördögök táborábaKép Mindenre felmászik, a műszaki cuccokat egytől-egyig szétszerelné, gomb nem maradhat megnyomatlan, szóval pokoli a gyermekKép És már a lépcsőket is majdnem egyedül veszi be kétlábon...kész horror. Timinek ez valahogy kimaradt, de most rekordsebességgel tanul a kicsitől anya vesztéreKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

Momo,
TartasdijKép
AFPKép, de tenyleg nagy a szorasa, viszont megertem az indokaidat is.
Zsebi nem semmiKép, most azert magamon is nevetek, mert nalunk ugyan ez a szitu, a nagyobb megfontolt ovatos tipus volt a kicsi inkabb szelvesz es vesztemre a nagyobb nalunk is irto tanulekony ezt meg otvozi az ovodai ujdonsagokkal, szoval nagyobb jatszoterre mostanaban egyedul nem nagyon mereszkedemKép

Reka,
AllergiaKép Matyinak is volt bar neki 8-9 hosan csucsosodotak a bortunatek, aztan most szerencsere semmire nem allergias, pedig anno a doki szerinte tej-liszt allergiaja is volt, szoval remelem ti is kinovitek.

Tuni,
Orisai drukkkkkkkk!

Klar,
Hat nem tudom eleg-e neki a kaja, szerintem igen,
Reggel kb 7-kor szopcsi, aztan 9-kor reggeli, ez alt. vajaskenyer. 12-kor kb.250ml fozi. 1/23 fele 150ml gyumi(van amikor tobbi is), 5-kor joghurt, turo-gyumi mikor mi, amikor en hazaerek szopcsi ujra, este 7-kor vacsi megint ez alt. vajaskenyer-sajt kombinacio(ez azert mar alt. minimalis), 9-kor fekves szopcsival elalvas, plusz min. 4x ejszakai szopi. Nincs melege erre figyelek, mert azt rosszul turi, nappal ket reszletben kb. 2-21/2 orat alszik, szoval lovesem sincs mi lehet a bibi, illetve egy bizti attol a vacak kengyeltol nem tud olyan szabadon mozogni ahogy akar.

Virag,
Gyogyito puszik Levinek!!!!

Kriszta,
Szegeny piciKép

Fiam ujra irto anyas lett gondolom a betegseg utohatasa, csak ezt most irto nagy sirasokkal-hisztikkel otvozi, kicsi konnyen tanul ugyhogy most mar sztereoban elvezhetem. Ma reggel ket gyermekkel veceztem, mostam fogat.... Remelem hamar a regi kerekvagasba kerulunk.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Reka: mi is jartunk Devenyre. Mondjuk nalatok nem tudom mi volt a szitu, de nalunk sem derult ki, hol lehetett oxigenhiany, de en ezert senkire nem haragszom. Egyebkent mar lehet a mehben is....Nekem raadasul gyors szulesem volt, utana sem volt gaz, akkor vajon hol? Vegulis tokmindegy, ez van, most mar ezen kell segiteni. Es nyugodj meg, nem igazan faj nekik a kezeles, inkabb kellemetlen, plusz persze mar utaljak ha lefogjak oket. Raadasul nekunk centralizalt volt (egesz testre kiterjedo), minden egyes tagjat vegigmasszaltak, nemcsak a szajat. Es most itt van egeszsegesen, szvsz minden ok veleKép Es a Deveny gyorsan segit, nalunk legalabbis nagyon gyorsan beindult a mozgasa utanaKép

Momo: nyugi, en is ugy tudom, hogy a 0,8 MOm meg okKép Es ha a magzatvizvizsgalat mast mutat, elvetetned?

orsoly
orsoly
 
 


Orsoly,
kövezz meg érte, de igen. Rengeteg gond van a nyakamban, így 3.-ra nem vagyok képes felvállalni egy fogyatékos gyereket, mert arra valszeg rámenne a házasságom isKép Én végiggondoltam már ezt az eshetőséget is, és a borzalmak ellenére kénytelen lennék rá.
DE: nincs annak a kölöknek semmi baja, csak engem szivatnak és készKép

Angi,
a játszótér nálunk borzasztó egyszerű dolog, mert mindkét csajszi fél az idegenektől és el se mozdul a lábam mellőlKép De hát így meg minek?


Momo


Momo
momo
 
 


SziasztokKép
Köszönöm mindenkinek a drukkokatKép És hát ahogy sejtettem, nem bírtam magammal, úgyhogy már apa is tudjaKép

MomoKép
Most kíváncsivá tettél az AFP-vel kapcs., és előszedtem az én eredményemet, mert emlékeztem, hogy nekem is kicsit alacsony volt. Hát pont 0.8 Mom volt nálam is, de nekem nem is igazán foglalkozott vele a doki. Azt mondta, hogy még belefér. Gyerektartáshoz nem is fűznék kommentártKép De legalább vmennyivel kevesebb lett? Cukromat mostanság nem mértem, majd holnaptól. Most visszatérek a diétához.

Olyan álomkóros vagyok egész nap, de Gergő mellett esélytelen aludni. Pont mostanában tért át a napi egyszeri alvásra, olyankor nekem meg ott a háztartás. Ha meg akkor pihiznék kicsit, mikor ébren van, akkor folyton rángat ide-oda. Ilyenkor bezzeg nem tud eljátszani egyedül. Most meg már esik-kel a fáradságtól, dehát nem akarom nagyon korán sem lefektetni. Megyek is, valahogy megpróbálom kihúzni ezt a félórát fürdésig.

Tüni
tüni
 
 


Tüni,
a te eredményed is engem erősít abban a hitben, hogy a dokim felfújta a dolgotKép
Tartásdíj kevesebb lett, de nem úgy és nem onnantól kezdve, ahogy mi akartuk, de inkább nem részletezem tovább, mert megint ködös lesz tőle az agyamKép Mindenesetre az ex vagy nagyon sötét (szabolcsinak inkább nem titulálom, nehogy szegény ottélők megsértődjenekKép) vagy súlyos neveltetésbeli hiányosságai vannak... na mindegy.
Álomkór tényleg nem nyerő egy örökmozgó mellett, én tavaly a szoba közepén horpasztottam, amíg Timi ugrált rajtamKép Most, hála az égnek, ez legalább elkerültKép


Momo
momo
 
 


Sziasztok lanyok!

TuniKépKépKép
Ez nagyon jo, en meg a 33. napon vagyok! (Ha vagyok...) Nekem meg nincs hanyingerem, meg semmi hasonlo, de ha jol emlekszem, Petranal is kicsit kesobb kezdodott. Ma eppen azon idegesitem magam, hogy miert nem erzek semmi kulonoset. Pedig tudom, hogy meg korai... Csak tartanank mar 3 hettel kesobb, hogy legyen ertelme megnezni UH-val!
Drukkolok a cukor miatt! Azert ez egy eleg jol karbantarthato problema, nem? Biztosan minden rendben lesz!Kép
Apa mit szolt?Kép Es azt tudta, hogy tesztelesre keszulsz?
Most olvastam az alomkort, az nalam is van, bar aki 3/4 1-kor fekszik le, az nemtom, mit var.Kép

Virga,
En egyaltalan nem tudom, hogy rendben van-e minden. Talan igen, remelem. Probaltam ma pihizgetni, de persze tavolrol sem egesz nap, csak amikor Petra aludt.
WC-re rohangalas nagggyon ismeros nekem is, meg Petratol is, es mar most is elkezdtem.Kép Pedig nem szeretnem ezt csinalni.
AutooruletKépKép Petra a kutyakkal van igy.Kép

Tina,
Ooo, az a kedves rokon.Kép
BaranyhimloKép Jobbulast!Kép

Reka,
Kitartast a kezeleshez! Az eredmenyre vonatkozoan mit mondott a gyogytornasz? Kisfiad egy hos, hogy meg csak nem is haragudott!Kép

Momo,
AFP miatt szerintem se aggodj! Ha ugy dontotok, hogy megnyugtataskeppen keritek, a ferjed a magzatvizvetel utan sem tudna otthon maradni, hogy pihizhess? Lehet, hogy csak ragja magaban a dolgot, azert nem akar meg beszelni rola, nem? Kitartas!!KépKép
Akkor en orulhetek, hogy Petraval megusztam egy laza lakasfestessel?Kép

Urszila,
Nem is csak Petra jogairol van szo. Tudom, hogy a fekvestol csak meg jobban aggodnek a kesobbiekben.Kép
Kerdezted tegnap, milyen lett a gyerekszoba. Mindjart teszek fel kepet.Kép

Puszi:

Leszter
leszter
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?