Új privát üzeneted érkezett!

15-20. Bocsánat, nem vettem észre, hogy a számok ki voltak kapcsolva.... :oops: :oops:
vovanda
 
 


Vovanda, köszi. :D Meg persze a többieknek is az értékes hozzászólásokat. Akkor valószínüleg nem veszek zsebes tárolót. Pelenkából az arany középutat választom, veszek 20-30 db-ot. Remélem az elég lesz. :wink: Egy kislánynak úgysem illik köpködni. :lol:

skrisz72
 
 


loislane írta:
Orsi!
Abban vagyok tanácstalan, hogy egyáltalán milyen típusú rucik kellenek nekünk.. :roll: Mi lesz akkor az évszaknak megfelelő, vagy ezt egyáltalán mennyire kell figyelembe venni. Mennyire kell egy nyár közepén születő babát beöltöztetni??

Nekem azt mondták, hogy a zsebes tároló elég haszontalan jószág, a fejvédőt viszont minden ismerősöm hasznosnak találta eddig. A baldachin nekem egyáltalán nem tetszik, de ez gondolom ízlés dolga.

A mi ágyunk 70*140-es, szóval ha a 60*140 is feszül, gondolom én fel sem tudnám húzni rá. Erre gondoltál?
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/50113938

elgépeltem :oops: szóval a fiúknak 70*140es az ágya, és arra rá lehet húzni. kicsit feszül, de nyúlik annyit :)
fejvédőt én a mai napig használom Lilivel, ő nagyon szereti, fiúknak is sokáig megvolt.

ruhák :) a milyen típus, az azért elég behatárolt.
kell nektek:
- body (pár darab hosszú ujjú is, meg 1-2 rövid)
- rugdalózó (szerintem csak pamut, max 1 plüss éjszakára, vagy ha lehűlne az idő)
- esetleg kissapka
- esetleg zokni
- esetleg kiskabát, vékony pamut kardigán (de ez simán helyettesíthető kistakaróval)

ennél sokkal több ruha egy nyári újszülöttre nem kell
ha hűvösebb van, akkor body-rugi, ha melegebb body-zokni-pelussal betakarva (a sapka ízlés kérdése, Lilinek nem volt)

és amúgy meg ég a pofámról a bőr az övlehúzó miatt :( jövő héten el tudom vinni, és ha kell lepedő, megyek ikea felé.
(vagy pl. jó ott a hálózsák, szépek - nem olcsók - a 3as csomagú pelusok... stb.)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Skrisz!
Na ezen jót röhögtem :lol: Szóval nem illik??? :D

Ma voltam védőnőnél, kaptam kelengyelistát, szerintem elég nagy baromságok is vannak rajta, de ha valakit érdekel, majd felrakom.

Orsi!
Köszönöm a listát, hasznát veszem :) Azt hittem vékony sapi meg cérnazokni mindenképpen kell.... :shock:
Aranyos vagy az Ikea miatt, de szerdán megyek az Istenhegyire Uh-ra, addig összeszedem a gondolataimat, hogy mi kell nekem onnan, és akkor bemegyek. Az övterelőt meg megoldottam, van egy mindenórás barátnőm, tőle szoktam elkérni, ha megyek messzebb, de ő legkésőbb jövő héten megszül, és akkor már teljesen nálam lesz a övé. De azért köszönöm a ajánlatot :D

Ja, és mik azok a 3-as csomagú pelusok? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, nem hát! :lol: Majd én röhögök jót, amikor írod, hogy pelenkázás közben lepisilt a kisfiad. :lol: :lol: :lol: Én kérném szépen a kelengyelistát.

skrisz72
 
 


szerdán hányra mész az istenhegyire?
beviszem a portára, a köpésre van a párom irodája onnan.

pelus:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/00129908

sapka: a hordozó zárt, a mózes zárt, ha nagyon szeles az idő úgysem viszi ki az ember, napra nem teszi... sapi összes funkcióját kizártuk :)
zokni: én rugi alá melegben nem adtam, ha nagy a meleg és nem kell rugi, akkor adtam bodyval együtt. (a ca-ban van egészen pici méret, azt érdemes venni, mert a hagyományos 00ás zoknik óriásik a egy újszülöttnek :) Ugye Xandra ??:D :D :DD :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


lili pl. júniusban így aludt:
body-zokni- takaró
na, eldugultam, dolgozom kellene... csak elkalandoztam a képek között.

Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


sziasztok!

bocsánat, de szinte alig vagyok gépközelben...
nagyon szépen köszönünk minden ránkgondolást, és továbbra is elnézést kérek, de nem tudom követni a topic eseményeit :oops: remélem mindenki jól van, babák és kismamák!

mivelünk az van, hogy elértük ez 1 kilót! :D pontosan 1010gr.
kicsi lányunk nagyon ügyes, ma már csak kabinoxigént kap, ez amolyan frisslevegő-befúvás féle, az orrában már csak a "kajás cső" van. (reméljük nem lesz visszaesés)
pár napja 8x20 mili tejecskét eszik, itt most megálltunk, mert a falánk kis drágaság nem kaphat többet, azért pici még.

ja, és három nappal ezelőtt kivették egy kicsit, és pár percre a kezembe adták egy nagy pokrócba bugyolálva, csak a kis fél pofikája volt kint, és a másik végén kidugta a kis lábát... csodás volt!

puszi MINDENKINEK
angel37
 
 


Sziasztok!
Angel,dejó,nagyon örülök nektek,csak így továbbbbbb! :D
Szandra,örülök,hogy ilyen jól vagy :D

Voltunk szombaton börzén,háááááááááááát :? vettem egy szopipárnát,meg egy melltartót,ami kicsi...nagy csalódás volt az egész,azt hittem lesznek kis sarkok berendezve gyerekszobaként,mint mondjuk az Ikeában,és akkor jól összeáll a kép,hogy mik kellenek...de semmi ilyen,15 soron keresztül használtruha túrkálások mentek,ami új volt,az csak az egyik soron,annak is csak a bal oldalán :shock: És az is drágább volt,mint a Minimanóban ugyanaz :roll:

... voltunk ma uhun,rendben vannak,annyira rúgkapáltak,főleg Balázs,érdekes volt látni a kivetítőn,és közben meg érezni is :D Szegény Nonónak nem sok helyet hagy,és még őt is rugdosta végig...aztán Nonó visszarúgott :lol: Viccesek voltak,és nagyon aktívak,a szonográfus hölgy is jókat derült rajtuk.
Képet kértünk,de olyan kórházi,elég gáz,de azért felteszem:
Balázs:
Kép


Nonóról még rosszabb képet adtak,de a teljesség kedvéért itt a kiscsaj:
Kép
Vendég
 


Angel, de jó csak így tovább a gyarapodással! Mennyivel engedik haza a babát?

Kép
kata05
 
 


Angel
kis haspók Kókuszka!? :D Ügyes kislány. Gondolom azonnal továbbszenderült a karodban, biztos Neki is csodás élmény volt/lesz.

Orsi
cuki pindurka Lili. :P

Kép
katica_75
 
 


Angel :)
gratulálok az 1 kg-hoz, az már hatalmas előrelépés!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Skrisz!
Okéoké, kislányok nem köpködnek és nem pukiznak.... igenis értettem :wink:
Itt a kelengyelista, remélem el lehet olvasni, ha nem, akkor szívesen átküldöm mailben.
....vagyis, most valamiért nem hagyja, hogy feltöltsem, de még próbálkozom.

Orsi!
Csak délután megyek az Istenhegyire, háromra :roll:
Sapi: Igaz, csak én elhiszem, ha azt mondják nekem hogy kell....... :roll:
Zokni: C&A-s tippet köszi, majd megnézem ott.

Angel!
Hűűű, szép nagyok lettetek, gratulálok, szép pillanat lehetett, mikor a kezedbe adták :)

Nyulasz!

Sajnálom, hogy a börze csalódás volt :?
Uh klassz lehetett, ikrekkel milyen kis akciófilmet lehet látni ilyenkor :wink:

Rólam:
Cukrom tök jó lett, teljesen fel is dobott, 6.2 lett a 120-as :roll:
Voltam ma támadónéninél meg dokinál is, szóval 4 hét alatt sikerült 0.5 kg-ot híznom, a hasam meg nőtt 2 kőkemény centit... :shock: Szóval mi nem növünk csak átalakulunk.... :shock: Fene se érti :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelit mindenkinek!

Lois, köszi a listát. :D

Most látom csak, hogy a tegnapi hozzászólásom elszállt.

Angel, nagyon örülök, hogy ilyen szépen gyarapodtok!

Nyuszimama, látom nem csak az én babámról készítenek "szuper" képeket. :wink: Egyébként, amin Balázska látható, az tök jó lett!

skrisz72
 
 


Angel :)
1010 juhéééééééj!! :) Szuper!!!! De jó, de jó!! Tényleg képet kérhetünk??? :lol:

kata

2 kg-tól engednek haza, én úgy tudom.

Nyulasz :)
Gyönyörűek a babák és nagyon szépen fejlődnek!! Csak így tovább!! :)

Pelenka tényleg sok kell, még egy babának is, nálunk mindig kéznél van egy , de így is sokszor kell kersni, pedig van vagy 15 db. Szóval tényleg nagyon praktikus. :) A kelengyelista a brendon újság elején ami van szerintem tökéletes. Lois a Te listádon nem látom a bady-kat, na abból vegyetek jó sokat, mert az is nagyon hasznos. Én van, hogy még most is egy nap 3-4 szer öltöztetem át Kincsőt, szóval kell, ha nem akartok minden nap mosni. :)
Ja még annyi, hogy sterilizáló folyadék az vegyszer, tehát inkább NE vegyetek, hanem inkább a mikrósat, de legjobb az elektromos sterilizáló.

Puszi mindenkinek!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kata!
A hazaengedős súly kórházanként változik, de általában 2 kiló körül van. Nyíregyházán 2200 gramm, Dani elérte, Réka 2008 volt amikor kiengedtek minket.
vovanda
 
 


Kiscsillag :D
ott van, kombidressz néven fut :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois :P
Azért a kórházból sapiban illik őket (őt) hazahozni és a fülecskéjük az 1-2. hétben azért még elég érzékeny. Sőt, nálunk a teraszon is mindig fúj a szél, enyémek egész nyáron sapiztak tavaly...
Nincs egy Brendon katalógusod? Abban van kelengye lista. Nem pont ez, nekem sokat segített. A kórházi lista is benne van.

Orsi :P
Bizony-bizony! Vagy 2 hós korukig csak az az ici-pici zokni volt jó rájuk! Pedig nagylábúak, már 19 és 20-as a lábuk :lol:

Angyal :P
Itt is nagyon örülök a jó híreknek! Csak így tovább 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois :P
Ja, írta * a Brendont :oops:
Folyékony sterilizáló nekem nagyon jól jött. Cumikat, fejőgép tartozékokat, csörgőket sterilizáltam benne. És nem mellesleg a kórházban is abban sterilizálnak mindent, vegyszer ide vagy oda...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Xandra :D
Lili most növi ki s 18ast :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szerintem már ruciméretben is elhagyták a majd' 10 hósaim Lilit! Milcsimnek 80-ast veszek, Márkómnak 86-ost :lol: Mondjuk ennél 1-1 mérettel valójában kisebbek, de mindig 1 számmal nagyobbat veszek mindenből, így mindig van, ami épp jó :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Kukucs! :P

Csak egy gyors életjel, remélem, Mindenki jól van! :D

Nálunk megvolt ma az AFP és a négyes teszt, így egy nekifutásra, eredmény (a négyesé) holnap...

tillidian
 
 


Sziasztok!
Remélem mindenki jól van.
Angel,drukkok mennek még mindig Diánának :D

...és megvettük a babajárgányt :D :
Kép
Vendég
 


Nyulasz, remélem jók lesznek az eredményeid.+++++++++++++ Babajárgány tök szuper!

skrisz72
 
 


Xandra :D
el még nem hagyták :lol: :lol:
Lili 74-80as nadrágokat és 80-86os felsőket hord. A kisruhái általában 86osak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jééé, és újra indult a babanet........ :D

Mi is túl vagyok egy Istenhegyis Uh-n, szuper volt, KisZé óóóóriási, 1250 gramm, és nagyon kis pofis. Majd próbálok felműteni képeket.
Szétvásároltam az agyamat, van már sok pelusunk, fürdőlepedőnk, lepedőink, hálózsákjaink (amiből a'szem "kissé" nagyot sikeredett), stb. Tologattam a babakocsinkat is, nagyon szuper volt, megpróbálom azt is megmutatni, csak az még mindig nincs nálam, majd keresek linket.
Na szóval ez a mélykocsink, csak kék kockás:
http://www.bergon.hu/index.php?oldal=te ... ar=&maxar=
A hordozónk pedig Concord lett, de abból olyan sok típust találtam, hogy nem tudom beazonosítani.
Ja és egy kérdés, valakinek valami tapasztalat Baby Sense légzésfigyelővel?? Bébiőrzőt kéne vennem hozzá, valami olyat amivel nem zavarják össze egymást. :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz,milyen eredményeim? :roll:
Lois,hű,mekkora már KisZé :shock: ez a korának megfelelő méret,vagy nagy pasi lesz belőle?Jó a járgány,veszitek vagy kapjátok?
Vendég
 


Fanni!
Persze persze, azért lesz sapink. Szerintem ki sem bírnám, hogy ne vegyek..... :roll:

Nyuszimama!
Nagyon király a verda!! :D

Tilli!

Na mi lett az eredmény??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,ez egyszerre ment :D

Szerintetek melyik kiságyat érdemes venni?Elég a 60X120-as,vagy jobban járunk a 70X140-sel?Bogyók külön ágyban lesznek...
Vendég
 


Skrisz!
Kapjuk. Magamtól nem vettem ilyen nagy bengát, de most már nagyon tetszik, hogy ilyen dzsungeljáró :D Amiket itt soroltam (kocsi, hordozó, légzésfigyelő,) azokat mind kapjuk.
29.-ik hétre 1200 grammot írnak, de sosem tudom, hogy ezt hogy kell számolni a betöltött 29-től, vagy most, amikor a 29.-ik hétben járok. Összességében 4 nappal nagyobbnak mérte a drnő a koránál, szóval szerintem ez a súly teljesen jó. Nálunk családilag nem születnek nagy babák, közel s távol én voltam a Góliát a magam 3.5 kilójával, a férjem minigyerek volt 2.6 kg-gal azt mégis szép nagyra (1.90-re nőtt) :)
A nővérem gyerkőcei is mindketten 3 kg alatt voltak, szóval nem tudom nálunk mi lesz a vége, egyelőre elég tankönyvi a Prücsök.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


De hülye vagyok, szóval ezt neked írtam Nyulasz........nem is értem pedig végig rád gondoltam, hogy miért írtam Skriszt nem tudom........... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Persze át is szerkeszthettem volna................na mindegy én már ilyen szőke maradok.......... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyuszi!
Én amikor nézegettem a kiságyakat, úgy láttam, hogy amik később átalakíthatóak ifjúsági ággyá azok a 70*140-esek, amik meg nem azok a 60*120-asak. Nekünk mondjuk szett volt, egyféle nagyobb fajta ággyal, szóval nem variáltam rajta. De ha csak ágyat vettem volna, nem a nagyobbat választom, nem hiszem hogy megéri a különbözetet (én úgy számolgattam, hogy kb. 2* annyiba kerül). Inkább most kicsi ágy, és később egy (nálad kettő :D) nagyfiús-lányos gyerekágy.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,semmi baj :D múltkor nekem sem így jött össze az írás,amikor a vonalzódról érdeklődtem :lol: ami Nikóé...
Az nagyon jó,hogy kapjátok ezeket a dolgokat,bár nekem a babakocsi meg hordozó vásárlás élmény volt,hetek óta nézem,kutatom a megfelelőt,és nagyon jó érzés megtalálni.És 40ezerrel olcsóbban vettem a kocsit,mint itthon a boltokban,új,németországban volt kiállítva,így még nagyobb a sikerélményem.Persze ha kaptuk volna,nem ellenkezem :lol: A hordozók meg szuperebbek nem is lehetnének,kipróbált,megkímélt gyönyörű darabok,Szandrától :D :D :D
Kiságyat mekkorát vettetek?
Vendég
 


Lois,közbe válaszoltál...köszi.
Vendég
 


Nyuszi!
Kettő kell, helytakarékosság szempontjából jobb a kisebb. Elhelyezés nálunk L alakban, egymás mellett nagyon nagy volt a kettő.
vovanda
 
 


Vanda,köszi neked is.Mi is L alakban rakjuk,és pici is a szoba,de elvileg mindkét méret beférne...
Vendég
 


Nyulasz, az eredményt Tillnek akartam írni... :oops: Én is szőke vagyok. :lol:

Babakocsival most gondban vagyok, mert amit kapunk, az úgy néz ki, nem lehet vízszintesre állítani. :? Nem terveztem babakocsi vásárlást.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Nagyon hasznos dolgokról írtatok, jegyzeteltem is szorgosan!
HELP: nem tudom ki van tpénzen? Arra lennék kiváncsi, hogy ôt milyen indokkal BNO kóddal tartják tp-en. Mert a nôdokim meg a házidokim rajtam keresztül labdáznak egymással. A házidoki szerint nem jó a kód, mert csak 4 hétre lehet vele folyamatosan kiírni. A nôdoki szerint meg jó, mert ô 4 hetente ad újatt és így hosszabbodik. Én meg nem ismerem a szabályokat(ezek szerint ôk sem). Passz. A kód amit kaptam BNO: O 2690

Kép
lona1
 
 


Lona :D
én úgy tudom - kódot ugyan nem, mert rég volt már ez, de a nődoki 4 hétre ír ki, és azt mindig meg kell hosszabbítani.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Köszi! Igen, nekem is ezt mondja a nôdokim és 4 hetente adja a papírt. Csak a háziorvosom állítja, hogy így nem jó... próbáltam a neten valami jogszabályt keresni erre, de semmit nem találtam arról, hogy mi a hivatalos álláspont :? Persze lehet nem is jól keresem.

Kép
lona1
 
 


Nyuszi :P
A 60x120-as ágy elég addig, amíg lehet venni egy nagyobbat, amire már nem kell rács. Eleinte annyira kicsik, hogy elvesznek még ebben az ágyban is. Ráadásul még sok baba keresztbe is rordul, hogy mégkisebb legyen a helye 8) Odabent elég kevés kis tér jut nekik, szerintem ezért.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok lányok! Csak bekukukkálok....

Angelkám!
Nagyon örülök nektek. Gondolom két kilós súlyt meg kell várni a hazamenetellel ugye?

Lois!
Persze ágyenműből nálunk is ez lesz az ünneplős. :) A többi kisebb árkategória. :)
Szeded még a metet? Azzal lett 6.2 a terheléses cukid,, vagy anélkül. Mert akkor még külön is gratula. Ügyi vagy!!!

Skrisz: Bocs hogy csak most jutottam idáig:
www.mindentkapni.hu/?pcat_id=1117
Ez nem az az oldal, amit Loisnak mutattam, de rajta van az is ami nekem tetszett ( Mi a sárga gólyásat vettük meg első nekifutaásra) és itt nagyobb a választék. :) Ja és vannak barátságosabb árak.

Till!
Babaszoba képet majd küldök neked, de az majd csak május végén lesz aktuális.

Nem tudom ki mennyire szereti az Avent termékeket, de nálunk a patikában a XVI. kerületben minden termékre 20% kedvezmény lesz jövő héttől. Ha valakit érdekel szívesen megadom a címet.
Szép hétvégét!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


a 60x120as kiságyba, anyuéknál a fiúk 3.5 éves korukig elaludtak, pedig nem alacsonyak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi Kat!!! :lol: Engem érdekelne a patika címe.

skrisz72
 
 


Sziasztok! :P

Jelentem: négyes teszttel minden rendben! :D
AFP nem tudom, mikor lesz meg, de nem is fontos :P

Lona,
táppénz: passz :roll: - meséld majd el, mi a megfejtés!
(én szeptember 1ig dolgozom. Ki akartak írni, de nem hagytam magam :roll: :P )

Lois,
28 héten van valami javasolt vizsgálat az Istenhegyin, vagy önszorgalomból mentél? :P

Nyulaszka,
jó a kocsi, tecc! :D

Kat,
várom a szoba-képet! :P

Mi ma kirándultunk a Pilisben, hegyet is másztunk :D gyönyörű volt! :P - most persze Apa a fejébe vette, hogy le akar költözni egy kis faluba, azóta túrja a netet :roll:

tillidian
 
 


Sziasztok

Lona
táppénz: nem értem a házidokidat :shock: nekem is úgy volt mikor Ákos pocaklakó volt, hogy havonta kértem igazolást a nődokitól, és az alapján írt ki a házidoki (igaz elolvasni sem tudta, hogy mit írt rá a nődoki, de azt mondta, hogy neki az a lényeg, hogy papírja legyen a nődokitól ha őt ellenőriznék) már a lombik elejétől - igaz ekkor 1x még Krizsa doki adott hozzá papírt és azt is elfogadta a házidokim!

Nyulasz
Szuper a járgány!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nyulasz!
Persze én is élvezem a kutatgatást és a portyázást, de persze azért mindent szívesen elfogadok... :roll: Most épp találtam sokkal olcsóbban hintát meg zenélő forgót az ágy fölé, mint ahogy kinéztem :D

Skrisz!
Milyet kocsit kaptatok?? Megmutatod? :)

Lona!
Passz, remélem megoldódik :? Nekem is van BNO kódom, de az csak a receptek miatt, veszélyeztetett terhesként, de az szerintem nem ez, amit te írtál.......de gondolom ezzel nem sokat segítettem :oops:

Katerina!
Jó ez a link, bár itt is ami jobb áron van az nem kapható kategóriában van. Én most rendeltem 2 garnitúrát a szopipárnásoktól, majd beszámolok róla hogy milyen. Ja meg egy szoptatós párnát is :)
Igen szedem a metet, azzal lett ennyi, azért én így is örülök neki :)

Tilli!
Igazából elméletileg csak egy szimpla 4D lett szánva (beszúrva ide az Uh-ínséges időszakra), de aztán végül egy teljes Hajdú Krisztina féle bekukk lett belőle. Nekem annyi mozi elegendő amit ő csinál, és legalább átnézte újra a Kispasimat, hogy minden okés e. Máshol is csak ennyi 4D lett volna belőle, mert elég hamar megelégelte a Drágám a kukkolást, ameddig meg hagyta addig 4D-ben néztük. Utána befúrta a pofiját a méhlepénybe és mindent az arca elé halmozott, kezeket lábakat, köldökzsinórt :D
Falura költözést megértem, én is imádok madárcsicsergésre ébredni és tücsökciripelésre elaludni :roll:

Rólam:
Kibújt belőlem valami "anyás", vásároltam egy kisebb kazal rucit, rugdalózót, bodykat, kis zoknit, kis kesztyűt (erre a tesóm beszélt rá :shock:) Iszonyú aranyos és apró mind...... :roll: Majd lefotografálom, édes kis halom.
Ja egy kérdés, teljesen beállt a torkom, mit lehet ilyenkor bevenni?? Csak Strepfen van itthon (azon rajta van, hogy nem lehet), meg Bioparox. De annyira gázos a helyzet hogy nyitott vagyok mindenre :? Sógorom hétfőn jött haza Mexikóból most ezen vicceskedünk hogy akkor ezt a malacinflut jól benyeltem tőle... :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Neocitrant ihatod (Aspirin plus C-t tévedésből se!!!)
meg lehet Panadolt, Algopyrint, ha nagyon fáj.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: