Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Kicsit mozgalmas volt a múlt hetünk nekünk is. Voltunk AFP-n, meg dokinál is. Szerencsére minden rendben.
Május 11.-én megyünk 18 hetes uh-ra, nagyon kíváncsi vagyok, hogy kisfiú vagy kislány.
Az elmúlt héten rengeteget gömbölyödtünk, szinte egyik napról a másikra.

Kép
pocok001
 
 


pocok kérünk pocak képet..... :) :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Orulok, hogy nem csak en vagyok rosszul a kek es rozsaszin cuccoktol! :lol:
Jo hir: megtalaltam a fenykepezo zsinorjat na vajon hol? Charlotte barbies ladajaban, egy barbiera tekeredve! :roll: :lol: Ugyhogy rakok nektek pocakfotot meg mult heti :oops:
Elore szolok, hogy nem egy NAGY szam! :roll: :lol:
Kép

Twinsmomma
Vagy lehet, hoyg kek es rozsaszin is kell majd? :lol:

Betty
Azert szokott aludni delutan, csak nem mindig.mikor milyen kedve van. :roll:

Pocok
Pocifotott!! :lol:
Vendég
 

 
 

jah es Betty
Charlotteot en se sokaig oltoztettem kisbabasan.foleg h nyari baba volt. :D Most azert joval nehezebb lesz, de az biztos h nalunk is a kisgatyak,polok,pulcsik lesznek elonyben. :D Jo hogy nehezebb ugy pelenkazni,stb, de hat bevallalom! :wink: :lol:
Vendég
 


tök vicces, hogy szóba került az őssejt téma... merthogy a tegnapi 4d-vel kapcsolatban akartam még mondani, hogy aki szeretne, annak megéri a magzati diagnosztikai központba menni uh-ra, mert 40.000 Ft kedvezményt adtak nekünk is most az uh-val az őssejt cuccra. Mi mondjuk nem gondolkozunk benne. Két okból. Az egyik, hogy az őssejt csak 15-20 évig felhasználható és minden valószínűség szerint ennél idősebb embereknek lesz olyan baja, amin az őssejt segíthet (arról nem is beszélve, hogy szerinem jelenleg elég kevés betegség kezelésében elfogadott kezelési megoldás). Másrészt felnőtt emberből is tudnak őssejtet nyerni (tavaly nagybátyámnak volt ilyen beavatkozása, előtte nem is gondoltam volna, hogy így is lehetséges) de ugyanekkor megtudtuk azt is, hogy nem az őssejt az ami drága vagy nem előállítható, hanem maga a kezelés, a beültetés, stb. Úgyhogy összefoglalva szerinem felesleges. Persze mindenkinek szíve joga. :)
trixi, mi is kaptunk 3 képet, de mindegyiken csak a nyakiredő rész látszik :) viszont ma megnéztem a videót megint, és szerintem tudok majd képlopóval kiszedni belőle. :) csak legyen rá időm. :)
mindenkinek szép estét és jó éjszakát!
(ja babaruhavásárlás egyáltalán nem mozgat meg egyenlőre, pedig Eliotnak ilyenkor már megvolt a babakocsi meg egy csomó minden... :)

Kép
Kép
kopee
 
 


moni szépen kezdesz gömbölyödni.........
ha valakinek tudok küldeni mmst akkor rólam is látok pocak képet....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska
Jobban jarsz ha nekem inkabb nem kuldesz,hacsak nem akarsz 2000.- er kuldeni! :lol:
Vendég
 


Betty
Időnként szoktam inni egy-egy pohárka bort is :wink:
Kávé nélkül én fel se tudnék kelni... :oops: :wink:
Minden jóról le kellene mondani? :roll:

Pocok
Képet kérünk!

Monica
Látszik már az a pocak :wink:

Nitacska
MMS-t lehet emil-re is küldeni :wink:
Vendég
 


akkor majd holnap küldek emailre valakinek..... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Már jó régen jártam erre, megpróbáltam elolvasgatni a hozzászólásokat, de esélyem sincs. :lol:

Tegnap voltunk ultrahangon, Nünükének minden alkatrésze megvan (még a kis ujjacskái is látszottak) :wink: És a doki szerint FIÚ lesz. Többször is megmutatta a kis kukiját. Szóval eléggé biztos. Állítólag pont ma 16 hetes a méretek alapján.
Jövőhét szerdán kell AFP-re mennem, hogy pont a szükséges 16 és 18 hét közé essen. Négy hete már nézett tarkóredőt a doki (tök jó lett) és most is látszott hogy a gerinc teljesen zárt, szóval nem aggódok.

Az őssejtet mi is meggondoltuk, de utánanéztem, hogy milyen mértékben használható, illetve használják fel ténylegesen. Hát... elég szánalmas. És tényleg lehet felnőttből is őssejtet kinyerni, így inkább másra költjük ezt a rengeteg pénzt. Amúgy is válság van... :roll:

Na most már nézegethetek babaruhát és babakocsit. Ajánlom még a www.vatera.hu -t.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sziasztok,

betty, megy a drukk a mai vizsgálathoz!

Monica, már klaszul látszik a pocid.

nekem is görcsölgetett a hasam tegnap-tegnapelőtt, be is voltam tojva rendesen, meg egy kicsit szurkált is, de azt inkább feljebb, mint amikor a levegő szorul be.
Voltam tegnap védőnőnél, és a kütyüjével hallottuk a baba szívhangot.
Jövő héten gondoltam bejelentkezem 4D-re.

Ja, az AFP eredmény mennyi idő alatt van meg? Múlt szerdán voltam. Hívjam ma a dokit?

szép napot nektek!
:P

Kép
screen
 
 


scren általába 2 hét mire megvan az eredmény......én csütörtökön megyek érte.... :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska, ez helyes.
Legközelebb magánlaborba fogok menni. Ott aznap este elküldik mail-ben az eredményt és nem kell egy alagsorban elájulni a levegőtlenségtől :x

Kép
screen
 
 


Sziasztok!

Csibe
Meg egy fiuu!! :lol: Gratulaa!!! :lol: :lol: Szinezek! :lol: Neve megvan mar? :wink:
Oktoberben telleg szinte csak fiuk lesznek? :roll: Csajszik huzzatok bele!! :lol:

na rohanok mert: Annyaaaa!!! :roll:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Na sikerült visszaolvasnom...apósom megjavíttatta a gépemet, úgyhogy minden o.k. :D

Balesetről annyit: köszi az aggódást Mindenkinek! Mi voltunk a vétlenek, egy idióta vén f**** belénkjött szemből egy 4sávos úton...no comment. Kocsiról ma elég rossz híreket kaptunk (szakszervízben van ma volt a második szemle a biztosítóval), de biztosat még nem tudunk.

Őssejt: osztom kopee véleményét, tesóm ikerterhességekor eléggé körüljártuk a dolgot és szerintem is felesleges...

Kávé: nekem MUSZÁJ! Mióta terhes vagyok szépen lassan lecsúszott a vérnyomásom, pedig mindig 120/70 volt, mostanában örülök, ha eléri a 100-at :roll: reggel iszom egy tejeskávét (nagyon lightosat) és napközben kólát (tudom, nem a legjobb) vagy iceteát. Ha nem innám, nem bírnék létezni sem, nemhogy dolgozni! Babával minden rendben, szerintem erre is vonatkozik, hogy ami jó a mamának, az jó a babának :P de mindenki beszélje meg a védőnőjével, ha normális és tud is segíteni ilyesmiben. Az enyém nagyon profi szerencsére!

Babakocsi: anyumék elmentek helyettem arra a Bababörzére amit említettem és megtalálták a Tökéletes Babakocsit! :lol: Majd teszek képet ígérem!

Ma voltam AFP-n, meg a vércsoport+ellenanyag vizsgálaton, utóbbi holnap kész is, AFP hétfőn, úgyhogy kedden vonulhatok is a védőnénihez a terheléses vércukor vizsgálatra, itt hamar megy minden szerencsére! Utána való héten pedig már a 18 hetes UH lesz!!! El sem hiszem, hogy már 4 hónapos terhes vagyok!!! :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Monica!
Ari pocid van,szépen növöget! :lol: :lol:

VCsibe!
Szia elveszett bárányka! :wink: :lol: :D Tényleg jó régen írtál! :roll: Gratula a kiskukishoz! :lol:

Lányok,valakinek kislány??????Nem?????? Az októberi baba nemek arányát ki kellene küszöbölni! :lol: :lol: :wink: :oops:

Pocok!
Pocak képet,de gyorsan!!!!! :lol: :wink:
Gratula a jó eredményekhez! :lol:

Betty!
Megy a drukk mára!Majd írj,hogy mi volt! :lol:

Screen!
Hova akarsz menni 4D-re?

Twinsmomma!
Azt én is hallottam,hogy ritkán meglehet inni egy pohár bort.De úgy tudom,a vörösbor jó ilyenkor! :lol:

Ma voltam vizsgálaton,a dokinőm kenetet vett,meg vizeletet kellett lesadni.Egy hét múlva lesz eredmény.És megkaptam az AFP-re a beutalót.2 hét múlva kell mennem.
Képzeljétek barinőmmel akartunk menni terhestornára,csak a nőgyógyásztól kérni kell egy javaslatot,hogy Ő engedi.Erre én kértem ma egyet,de azt mondta,nem mehetek terhestornára, mivel veszélyeztetett terhes vagyok az ab missed miatt.Úgyhogy semmiféle torna nem jöhet szóba.Kímélnem kell magam,meg sokat pihenni! :oops: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, én képviselem az októberi kislányokat!!! (remélem :lol: )
Vendég
 


Sziasztok!
Igyekszem pocakfotó ügyben, csak ellopták a telefonom, így sajna nem tudok fotózni, de igyekszem.
Látom mindenki szorgosan növöget.
Őssejt ügyben én bevallom bizonytalan vagyok. Nagyon borsos ára van és jogilag sem tisztázottak a dolgok, ha jól tudom.
pocok001
 
 


szisz én megse kérdeztem a dokit tornával kapcsolatba pont emiatt....csak nekem ugye 2x volt missed.ab-om egymás után........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok!

Én a fiamnak is levetettem a köldökzsinór-vért és most is meg fogom tenni. Ha esélyt adhatok neki egy előre nem látott betegség gyógyítására és ezen múlik, én megteszem. Nem a mai tudományos álláspont szerint kell mérlegelni, hanem aszerint, hogy vélhetőleg mire nekik szükségük lesz az őssejtre, addigra a tudományos felhasználhatóság és a jogi háttér is kellően tisztázott lesz. Amúgy ha lejár a 20 év, akkor hosszabbítható a szerződés. Amíg baromi hidegen tartják, addig mindegy, hogy 20 vagy 200év. Legalábbis remélem. Erre nem sajnálom a pénzt.

AFP eredmény: én is egy hete voltam, még nincs eredménye. Tehát ne siessetek érte.

Ja, és bejelentkeztem 4D-re, de sajnos csak a 21.hétre kaptam időpontot. Ők javasolták, hogy ne siessek vele, mert most még nagyon kicsi a baba-később jobban látszik minden. Szóval egy héttel korábban a genetikai uh-on fogom látni legközelebb a babát. :?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Én kismama jógára mennék. Anyukám jövő héten kérdezi meg a jógaoktatóját, hogy mehetek-e. Azt mondja, ha a 70 évesek meg tudják csinálni a gyakorlatokat, akkor én is :lol: de akkor megkérdezem a védőnőt is a biztonság kedvéért!
Vendég
 


én is levetetném a köldökzsinor vért de pénzünk nincs rá hitelt meg nem fogok csak ezért felvenni......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lanyok!!!

koszonom szepen, hogy gondoltatok ram!!!!!!!!!!!
Megvolt a genetikai uh, s az orvosom mindent rendben talalt, tarkoredo: 1.4 mm, a babuci most 7 cm-es (tehat a vonalzo szerinti adatok csalnak par napot-most tehat 13+1-ek vagyunk-, de most lusti vagyok megvaltoztatni!!) A felveteleken allandoan kapalozott, lattunk mindenet kiveve a nemet, mert folyamatosan keresztbe rakta a labacskait, de amugy is korai meg!!A down eredmenyei egy het mulva lesznek meg, de remelem ott is minden rendben lesz. Szoval minden ok!!!!! :D :D :D :D
ami a vizeletvizsgalat eredmenyeit illeti, az orvosom nem foglalkozott vele, csak azt mondta csinaljunk meg egyet ott, ahol a vert veszik le a pappA /Down, stb vizsgalatokhoz/ s majd meglatjuk mit mutat ki.
Monica: szep a pocid, te is jo vekony vagy!!!!! En sem gyarapodtam/=hiztam/ de ennek mind az orvosom mind en is orultem nagyon. Kevesebb vagyok mint mikor teherbe estem.

Twinsmomma: bort en is iszom neha neha egy kis poharkaval,mert az orvosom megengedte, illetve mondta, hogy nem problema neha egy poharka bor, vagy sor. Termeszetesen Te dontod el mit iszol s mit eszel, de a koffeint en szemelyesen nem tamogatom. Az en velemenyem az, hogy ezalatt a 9 honap alatt bizony le kell mondanunk par dologrol amiket azelott nagyon szerettunk a kisbabank egeszsege erdekeben vagy legalabbis ajanlatos csokkenteni azok mennyiseget. De ez tenyleg csak az en velemenyem!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


betty örülök hogy minden oké!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


betty örülök hogy minden oké!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


monica26 írta:Sziasztok!

Csibe
Meg egy fiuu!! :lol: Gratulaa!!! :lol: :lol: Szinezek! :lol: Neve megvan mar? :wink:
Oktoberben telleg szinte csak fiuk lesznek? :roll: Csajszik huzzatok bele!! :lol:

na rohanok mert: Annyaaaa!!! :roll:


Még hogy neve... Csak két lánynév jutott eddig eszünkbe, a Lotti és az Anna, de most kezdhetjük elölről az agyalást... :roll:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Az alkoholról nem volt gond lemondani, néha ittam bor, de nem hiányzik. A kávét sosem bírtam, de tea nélkül nem tudok létezni. Abból változatlanul napi 3-4 pohárral megiszom, de mivel akár lefekvés előtt is megtehetem ezt, nem félek hogy gondot jelentene.

Hú, lassan nekem is néznem kéne valami kismamatornát, vagy jógát. Nitácska, nem tudsz valamit ajánlani a környéken?
Köszi

Kép
Kép
vcsibe
 
 


csibe sajna nem tudok........valamikor nincs kedved talizni? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Hát el se hiszem,hogy megcsinálták az oldalt!!!! :roll:
Egész nap tiszta gáz volt!Nemhogy írni,de még elolvasni se lehetett,mert nem engedett belépni.De mivel egész nap nem írtatok semmit,gondolom,Nektek is rossz volt! :twisted:
Na jó éjt kismamák! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok! :P

Pocok,
örülök, hogy előkerültél! :D

Vcsibe,
gratula a pasikához! :D
(emlékszem, mikor kiderült, hogy Manóm fiú - persze éreztem :wink: - olyan büszke voltam, mintha tényleg királyi trón várományosát cipelném :lol: )

Monica,
dobsz majd egy táblát? :P

Rólunk: reggel voltunk AFP-n, onnan egyenesen az Istenhegyi géndiagnosztikára mentünk, négyes tesztre. Szóval mindkét karomat szúrták ma :lol: - négyes eredménye holnap, AFP-jé majd... :roll:
18 hetes UH: május 13.

tillidian
 
 


sziasztok:)

elnezest, le vagyok maradva nagyon, de idonkent benezek:)

remelem mindenki OK!
Monica nagyon szep a pocid:)

vigyazzatok magatokra lanyok!!!!!

puszka: maria

sünciboglya
 
 


Most latom twinsmomma pocijat, szepen kerekedsz te is :wink:

Joejt!

sünciboglya
 
 


sziasztok,

tegnap egész nap nem tudtam írni. vagy a munkahelyi hálózat a hibás vagy a babanet :?

Szóval, nekem is volt missed ab-om, de ez nem gondolom, hogy ellenérv a torna/jóga ellen.
A doki védi a seggét hátulról.

Persze ha valami tünet indolja, akkor nanááá, hogy nem. :roll:

Én járok, nagyon jó a mozgás. Nő az oxigénfelvétel, ami jót tesz a babának, mozogsz, dolgoznak az izmok.

Bejelentkeztem 4D-re a Magzatdiagnosztikai Kp-ba a tanácsotokra :lol: , 7-én megyek. Rem minden OK lesz.

szép napot!!! :D

Kép
screen
 
 


A babanet hülyéskedett tegnap...én sem tudtam belépni, meg tesómék sem...először arra gondoltam, hogy valami karbantartás van, de azt az iWIW-en is éjszaka csinálják mindig...

Nem sokára jön a férjem a vércsoport-ellenanyag leletemmel, már olyan kiváncsi vagyok!!!

Jaj, utolsó nap a melóhelyen és hosszú hétvége!!! Tök jó! Kár, hogy az autónkat szarrá törték és nem tudunk kirándulni :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Mrsparis!
Mikorra lesz kész az autótok?Sokba lesz a javítás? :shock:

Screen!
Szívesen mennék én tornázni,de mivel a dokinőm nem engedi,hallgatok rá.Nem akarok kockáztatni.Annyit nem ér az egész! :lol:
Amúgy meg sokat sétálok,amikor jó az idő.Az is pótolja kicsit a mozgást. :wink:

Mindjárt indulok itthonról.Lesz ma is védőnői előadás.A szoptatásról lesz szó.Meg 2 hét múlva megyünk szülőszobalátogatásra is.Azt nagyon várom! :lol: :lol:

Tillidian!
Majd írd meg,milyen lett az eredmény! :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó, még csak jóslatokba sem merek bocsátkozni...annyira bizonytalan! Nekünk nem kerül semmibe, mert a biztosító+a vétkes állja, de az autó maga ngyon hiányzik, mert szükségünk lenne rá! Lehet, hogy hetek kérdése...
Vendég
 


Jelentem kisbabám vércsoport tesztje megérkezett, minden oké, az ellenanyag és a direkt Coombs teszt eredménye is negatív!!! És egy a vércsoportunk!!! :D
Vendég
 


sziasztok!!!!!!
kisfiam lesz!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csak bekukk!

Nitácska NAGY GRATULA a fiúcskához!


Szép napot, ááá, de még valami!

Van aki kezdi már érezni a babót, ill. hogy kell képet felrakni?
hajnalocska
 
 


Úgy tűnik, itt tényleg csak fiúk lesznek? :) Amúgy én nagyon örülnék neki, ha a második is fiú lenne, de van egy érzésem, hogy nem az lesz. Majd ketten-hárman képviseljük a lányok táborát... :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Hajnalocska, itt alul amikor írod a megjegyzést van, hogy melléklet feltöltése, és ott. De max. 600x600-as képet tudsz felrakni, és azt hiszem csak jpg formátumút. :) Remélem segítettem. :)

mrsparis, neked akartam még írni, hogy remélem hogy hamar megcsinálják a kocsitokat. Nagyon vacak dolog ez, mikor nem is a te hibád, mégis te szenvedsz tőle...

én meg átrakattam az időpontomat Hajd Krisztinával. Elvileg a 12 meg a 18. hetit akartam hogy megcsinálja, de a 12. hetire csak 14 és fél hetesen tudtam volna menni.. Ezért is mentünk el a Magzati Diagnosztikai Központba. A 18. hetit meg mind a két helyen megcsináltatjuk, több szem többet lát alapon, és nálunk az a döntő uh. :) De persze minden rendben lesz. :)
Viszont nagyon vicces volt, telefonáltam, és mondom a nőnek, hogy szeretném átrakatni az időpontomat pár héttel későbbre. Erre azt mondja, de akkor már nem 12 hetes lesz... Szerintetek??? Pedig én azt hittem...:)na mindegy csak viccesnek találtam. :) amúgy hétfőn beugrok a dokimhoz a Magz.Diag.Kp-os leletemmel, és akkor már úgyis csinál egy potya uh-t, aztán amikor az afp-re megyek, akkor is fog. Úgyhogy most kb. két hetente fogom látni. Bár mindig be vagyok t*jva az uh-tól de azért jó is látni... :)
Na hagyon másokat is kibontakozni. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Nitácska, nagy gratula a kisfiúhoz!!!! Jajjj, de jó, h már tudod!

Sziszkó, nem neked címeztem a tornatiltással kapcsolatos mondatot, csak a mozgás javára. :) Nehari!!!!

Hajnalocska, én már lehet, h érzem, de olyan bizonytalan vagyok ebben a kérdésben. :oops: :oops:

Kopee, én is megyek 7-én a Magz.Diagn.Kp-ba, utána 13-án a dokimhoz. Be vagyok tojva én is.

Általános esetben a doki hív, ha megvan a nyavalyás AFP lelet vagy én hivogassam? :roll:

Kép
screen
 
 


Kopee!
Hát ez tényleg vicces!Mármint a sztori a csajszival a telefonba! :lol: :wink:

Nita!
Gratula a kiskukishoz!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :D :D :D

Hajnalocska!
Nekem két barinőm is a 18.-ik héten kezdte érezni a baba mozgását!Úgyhogy már szerintem Neked sincs sok hátra a nagy napig! :lol: :wink: :lol: :lol:

Mrsparis!
Gratula a negatív eredményhez!És az,hogy a babának mi a vércsoportja,ugyanazon a lapon van rajta,amin a Te vércsoportod?

Na,voltam a cscsemőszoptatás-os előadáson.Ától cettig mindent elmondtak részletesen!És még a tejgyűjtőállomásra is átvittek minket.Tudtátok,hogy 1800 ft-ot kap a kismama ha 1 liter tejet lead?Nem gondoltam volna,hogy ilyen sokat.Mindennap lehet vinni a tejet,és havonta utalják a mama bankszámlájára a pénzt.
Meg szó volt a csecsemőtáplálásról is 1-2 éves koráig.
Szóval megérte elmenni.
Jövőhéten a babakelengyéről lesz szó.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Screen!
Dehogy haragszok!Menj már! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekem barátnőm azt mondta,hogy AFP eredménye 1-2 hét.És nálunk be kell menni az eredményért a kórházba,oda ahol a leleteket adják ki.Nálatok nem tudom,hogy lehet. :roll:
Tényleg,Te hol laksz?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy mindenkinél szépen alakul minden!

Mrsparis! Nagyon átérzem a kocsi problémát,én sem tűrném jól ezt a dolgot.


A táblázatban változtatni kellene a kórházon,az uj kórház ahol szülni fogok,a SOTE II.

Szép hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sziaszkó, igen az én vércsoportom ugynazon szerepel, mint a babáé. Felül az enyém, alatta a teszteredményekkel a babáé.

Nekem egy hét alatt kész az AFP-m, sőt kevesebb is, mert kedden vették le a vért és hétfőn már kész! Nekem kell mennem érte, de nem kell hívnom senkit, a laborban adják ki a leletkiadásnál.

Hát a kocsi nagyon elkeserítő...próbálom még a férjemben is tartani a lelket, de nehéz...
Vendég
 


Sziszkó, elírtalak bocs :oops: :shock:
Vendég
 


hajnalocska én már érzem a rugásokat!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Tegnap nekem is szar volt az oldal. :evil:
Koszi a pocidicsiket, Apa is nagyon szereti. :oops: :lol: AZt mopndta, igy jobban tetszek neki, mondom kosz. :roll: :lol:

De ilyen jo hirre jonni! :lol: Nita gratula a kiskukishoz! 8) :lol: Szinezek! :wink: :lol:

MrsParis
Sajnalom a kocsitokat, de a lenyeg,hopgy nektek nem lett bajotok!!

Pocok
Sajnalom,hogy elooptak a telodat. :? Milyen emberek vannak.. :evil:

Betty
De jo,hogy minden rendben van!Drukkoltam nagyon! :oops: :D
Aa nem vagyok en olyan vekony,amennyire szeretnek. :roll: NA nembaj, majd Noel utan belefogok a fogyokuraba! :lol: (vagy nem :lol: )

Csibe
Jo agyalast! :wink:

Tilli
Dobok hat! :lol: :wink: Keresed szamomra parancs! :wink:

Screen
Ne aggodj,minden ok lesz! :wink:

Hajnalocska
Kepet ugy kell felrakni, hogy atmeretezed a kepet, hogy 600x600 pixel legyen max. (van olyan progi,ami ingyenesen letoltheto es azzal tudod atmeretezni) es a melleklet feltotesere mesz itt, es onnan meg egyertelmu mar.
Babot en meg nem erzem, pedig azt mondjak,hogy 2.-nal elobb erezni. :roll:

Ma nagyon jo kedvem van, de nemtudom miert. :lol: Ja es jovo heten megyunk ovit nezni Charlottenak. :roll:
Na dobok mindjart egy tablit.
Vendég
 


monica rendben!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: