Új privát üzeneted érkezett!

Gratulálok Andi a fiúhoz!!!!!

sutimano76
 
 


Jajjjj,most nézem pont ma vagyok félidős.HURRRRÁ!!!!!


Kaja-hízás!!!!Nekem szólt a védőnéni hogy vigyázzak hogy ebbe a hónapba ne hízzak 2-3 kilot,mert ez előre vetíti a havi hízásom és akkor a végére sok lesz,de hát a káposzta kenyérrel,a fagyi és süti,no meg a lángos.Nem tudtam, nemet mondani,majd holnap ráállok a mérlegre és ha sokat mutat,akkor most pár napig visszafogom magam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.04.27 19:56-kor.

sutimano76
 
 


Dorkamartini:
teljesen letiltottak a kenyérről? Ha abszolut nem bírod nélküle, akkor egyél helyette puffasztott búzaát, vagy esetleg délelött egyépl csak kenyeret, de csak teljeskiörlésüt.
Próbáld ki a zabpelyhet és a zabkorpát. Más az íze, de meg lehet szokni és jó dolgokat lehet belőle csinálni.

Mindenkinek boldog szülinapot - akinek most van. Bár én néha csinálok magamnak akkor is, ha nincs :lol:

t-pk
 
 

 
 

Sziasztok!

Igazából engem nem zavar a korkülönbség, meg hát ennek is vannk okai. Az egyik az, hogy a férjemmel egy ideig külön éltünk, de ez hál'az égnek nem jött be és ismét együtt vagyunk. A másik pedig, hogy elég komoly betegsége volt és nem is hittünk abban, hogy valaha is lehet még gyerkőcünk. Szóvel sok minden történt, nem is nevezhetjük magunkat átlagos családnak. De bízom benne, hogy ezután jóra fordul minden. Bár a para még bennünk van.... A babát nagyon várjuk!! Most vagyok 20+6 hetes és nagyon aktív pocaklakó. Úgy tűnik még egy fickóval bővülünk, de ez még nem 100%.
Neveket keresek, de az az igazság, hogy a lánynév egyből meglett, de a fiú?..............

MÓKA: szóval a köv. történt: 18 hetesen volt egy kis barnás szinezetű folydogálásom,ami rendbe jött 3 nap alatt. Kaptam alulról, felülről gyógyszereket. Főként azért, hogy ne kapjak valamilyen fertőzést. Igazán az okát nem tudtuk meg. Tehát nem lepényi vagy ilyesmi volt. Azóta pihire rendeltettem, de nem arra a nagyon szigorú egésznapos fekvősre, de amennyit lehet tényleg feküdnöm kell. Be is tartom, de azért nem olyan keményen. Néha főzögetek, kiteregetek, persze csak módjával. Ami leginkább hiányzik az a séta. Mert ezt persze mindig elfelejtettem megkérdezni... :P Na de majd szerdán.
A méhszájam teljesen zárt volt eddig és remélem továbbra is. Igazán emiatt aggódom igazán. Persze próbálom szugerálni is odalent a dolgaimat és képzeletben jól bekötözöm minden este.
A másik ami a dokinak nem tetszik, hogy a méhszájam középre húzódott (ő mondta így)
szóval drukk nagy adagokban.

Itthon már minden netes oldalt kiolvastam, de kezdek rájönni, hogy csak jobban beparázik az ember. Úgysincs két egyforma ember, terhesség sem.

A férjem eddig egész jól viseli, de hosszú távon kell valami megoldást találni a mindennapi teendőkre, mert neki 2 állása is van. Anyumék messze laknak nagyon, de az anyósom még szóba jöhet, de ehhez belül nekem is kompromisszumokat kell majd kötnöm. Más is így van ezzel?

Jó hosszúra sikeredet, bocs..... :roll:

Szép estét mindenkinek.
vsaci
 
 


Saci én az elején feküdtem 2 hónapig,és nálam is anyós takaríott egyszer,amúgy a férjem segített.Kicsit nagyobb volt a por,meg a kupi,de kibírtam a látványt és mikor felkelhettem,akkor megcsináltam ahogy tetszett.

sutimano76
 
 


Ja-ja, tudom én is ki fogom bírni, meg nem is tart örökké, még ha a szülésig is így lesz. Utánna meg úgy csinálhatom, ahogy én akarom.
:lol: meg ahogy tudom....
vsaci
 
 


Süti,gratulálok a félidőhöz!!!

Saci,üdv közöttünk,és gratulálok a majdnem kisfiúhoz :wink:

Csunyeszka,gratulálok a vegyes pároshoz.A legjobb!!!

és íme a bizonyíték kukacmuki:
Kép

Kép
v.andi
 
 


sziasztok,
csatlakoznék én is így félidő tájt... :lol: ha nem gond... Pár oldalt visszaolvastam, de mind a 117-re nem vállalkoztam.

nekem első bébi, szeptember 26-ra vagyok kiírva. Hízásügyileg nekem kissé para, most tartok 5 kilónál :oops: és pont azon agyaltam, hogy mit kéne tenni a folyamat lassítása érdekében...
szilveeaa
 
 



Kép
v.andi
 
 


Szilveeaa!

Szerintem próbálj lemondani a nasikról, meg a késő esti kajálásról első körben. Aztán majd meglátod, hogy reagál a szervezeted....

V.Andi!

Készüljenek a csajok, mert ekkora fütyi.... :lol: nem semmi

Vsaci!

Ha megbízol a dokidban, biztos tudja mi a jó neked. Majd később bepótolod a bébivel a nagy sétákat(én is voltam fekvésre ítélve hónapokig az egyik terhességemnél)

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

Először is minden születésnaposnak nagyon sok boldogságot kívánok!

A tali látom nagyon jól sikerült, irigykedtem ám rendesen! Olyan jó lenne, ha a következőre el tudnék már menni. Attól függ majd mit mond az UH a lepényről kb. 3 hét múlva.

Süti: Gratulálok a mocorgáshoz! Látod ennek is eljött az ideje! És én is alig hiszem el, hogy már betöltöttük a félidőt. :lol:

Anna: Nagyon jól hangzik minden, amit kaptál (nyam-nyam), csak kár, hogy nem tudtál falánkodni belőle. Egyébként te mennyire vagy aktív napközben? Értem ez alatt, miket csinálsz, mennyit fekszel?

Saci: Üdv! Most nekem is sokat kell pihennem (lepényprobléma), plusz fiamnál anno 6 hetet leszámítva végig kellett feküdnöm, így tudom milyen rossz a tehetetlenség. Én is alig várom már, hogy aktivizálni tudjam magam. Majd meghalok egy kis takarításért, de komolyan! :lol: Én amíg nem tudtunk Andris-hassal jönni menni, mindent kinéztem a neten előre és amint mehettünk, célirányosan azokra a helyekre mentünk vásárolni, amit beterveztem. A net-en is sokmindent rendeltem.

Andi: Gratulálok Juniorhoz és micsoda kuki! :wink:

Csunyeszka: Gratulálok neked is a vegyespároshoz! Nálunk is az egyik lánynév a kalapban az Anna. :wink:

Mabe: Ha nem titok, miket vettél már Imolának?[/b]

Kép

Kép
hgrita
 
 


Sziasztok!

Andi!
Gratu a kisfiúhoz! :)

Csunyeszka!
Gratu a fiú-lány pároshoz!!! Eeeeeeeeez igen!!!! :D

Tegnap rákukkantottunk a Doktor bácsival Maszatkára.
...
KISLÁNY!!! :D
Úgyhogy ma lecserélem a vonalzómat is lányosabbra. :) És Maszatkából Enikő Csenge lesz. :D
Az Apja azóta repked. :lol: :lol: :lol:

Hízás: én nem tudom, Lányok... Lehet, hogy bennem van a hiba, de ez az egész engem nem érdekel. :D Én 4 kilót híztam eddig, most tartok 55-nél. Nem zabálok, de semmire nem is mondok nem-et, amit megkívánok. Én úgy vagyok vele, hogy ha többet felszednék, mint ami még szép, akkor majd szoptatás után, ami marad esetleg felesleg, azt majd akkor ledolgozom. :D Mondjuk max. 55-re is szeretnék visszafogyni (51-gyel kezdtem a terhességet).

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Rég nem voltam már,de olvasok rendszeresen!

Köszönöm a szülinapi köszöntést, és én is kívánok mindenkinek nagyon boldogat!!!!

Üdv köztünk Szilvia és Saci!!

Korkülönbség, szerintem már lehet a mi korkülönbségünk is sok lesz. 4.5 év, de majdcsak eltűnik az a különbség, mire már igazán szükségük lesz egymásra.

Súly!! Hát aki nem felesleggel kezdte annak jó, aki vékonyka volt annak + jó, de én akin maradt már az első várandósságból + 15 kg, hát az már gázos, én 72kg-val kezdtem 1 hónapja voltam 75 kg, de most zabagép vagyok , meg a gyerkőcöm konyha malaca, így most tuti sokat híztam, majd egy hét múlva kiderül, de fogok ám csalni :D, mert a múltkor még vastag nacim meg csizmám volt, most meg tavaszi gatya, és cipő, az - 1.5 kg eleve!!! De én diétázni csak akkor fogok, ha terhességi cukrom lesz, vagy a szívem nem fogja bírni. Tesómat megdiétáztatták mert 8 kg-t hízott kb félidőig, most meg leszúrták hogy kis súlyú a gyerek, 3 héttel le van maradva a korához képest . Erre tesóm berágott, elkezdett enni ,és most már közelít a babó a normál súlyhoz.

Ja és mindenkinek grat a babók neméhez, nevéhez stb...

Apropó név, a múlkor kérdeztem ,csak nagyon el voltatok foglalva :D, hogy mit szóltok, a Grétát lecseréltük Blanka-ra??? Még mindíg érdekelnek a vélemények!!

Timi

Kép
babcika
 
 


Andi, grat a fiúhoz!!

Aranynap, neked a kislányhoz!! (helyedbe engem sem éedekelne ha híznék :wink: )

Csunyeszka, neked meg a vegyes pároshoz!!!

Babcika, nekem mindkét név tetszik! Nem tudnék dönteni, de talán egy hajszállal a Gréta vezetne.

Akkor én elárulom, én már 7-8 kg-nél tartok!!!

Kép
kata05
 
 


Szép napot! :)

Boldog szülinapot nektek csajok, így utólag is! :) :) :)
Csunyeszka, gratulálok a fiú lányka pároshoz!
Aranynap, neked pedig a kislányhoz!
Andi, gratulálok a kukacoshoz, meggyőző fotó :D

üdvözlöm a csatlakozókat!

Ati ma 15 hónapos, holnapután oltás.... brrrrrrrrrrrrrr

Fogyás-hízás-kilók : Szerintem jópáran félreértettetek. Nem hiúsági kérdésről van szó, és nem 60 kilósként és 20 évesként nyavalygok.
33 éves leszek egy hónap múlva. Atival 60 kilósan lettem terhes, vele híztam 15 kilót. A szoptatás alatti cerazette fogamzásgátló szedésének voltak mellékhatásai: két hetente menstruáltam, migrénes fejfájás, hőhullámok és hízás. Akkor híztam még egy 10est. Ati abbahagyta a szopit novemberben végén, akkor kezdtem el edzeni /előtte is volt próbálkozás, de a tej íze megváltozik sportolás alatt, így voltak gondjaink, ezért a sport másodlagos volt/ Elkezdtem a 90 napost is, pár hétre rá bejelentkezett Luca. Tehát 85 kilóval kezdtem a 4. terhességemet 33 évesen. Eddig 5 kilót híztam /3 hét óta semmit/, 90 kiló vagyok. De mivel gyárilag 60 kilós vagyok, így ez a 30 kiló megviseli a szervezetemet, nem kicsit, nagyon, de ezt már nagyon sokszor leírtam. Mondanám én is, hogy nem érdekel mennyit hízok, de más huszonévesen leadni 10 kilót, s megint más 30 felett leadni 30-40-et. Nem gondolom, hogy azért, mert odafigyelek arra, hogy mit eszek, mivel és mikor, azt lehetne mondani, hogy fogyókúrázom. úgy vélem ez része a - nagy szavakkal élve- a felelős életvitelnek, étkezésnek. A napi kalóriabevitel meghaladja az 1000-t, csak éppen válogatva, és szelektálva. mellette naponta szedem az elevitet és a vasat. A tegnapi ebédem pl vajban sütött tőkehal volt citromos-petrezselymes-vajas mártással és majonézes borsós-krumplis-hagymás-almás salival.
Ma jön a védőnő, holnap doki, meg fogom beszélni velük is. Nem vagyok sem felelőtlen, sem hiúsági kérdéseket gyártó kamasz.
És nem sértődtem meg, vagy ilyesmi, csak úgy érzem teljesen félreértettétek a "problémámat".

S csak hogy még tovább "nyavalyogjak", van egy olyan problémám is, hogy - mivel én nem sportolam- a hasizmaim már frankón csak elvétve vannak, s nagyon nagyon érzem már a méhemet, s benne Lucát szinte minden nagyobb mozdulatomra, pl hajolás, guggolás, ülés stb. Ettől függetlenül nem fogok nekiállni haspréseket csinálni :D

vicger
 
 


Babcika mindkét név szép nagyon! Nekem a Gréti egy kicsit kemény, németes, komoly, ugyanakkor szellemes és elegáns(valami ilyesmi), a Blanka vidámabb, cserfesebb, nevetősebb :) , de szellemes is és elegáns is :)
Én Blanka párti vagyok :D

vicger
 
 


Vicger!

Én abszolút nem értettelek félre, ezért is írtam,hogy csak akkor fogom elkezdeni a diétát, light-osan, ha a szívem is érzi, mert már ezt is érzi, naponta gyalogolok kb. 4 km-t az ovihoz meg a melóba, és még babavárás előtt éreztem, hogy sok az a 15 kg felesleg is, és képzeld egyébként én is a 90 napos kb. 30. napján estem teherbe, és akkor már fogytam kb. 4-5 kg, és én míg meg nem tudtam ,hogy babás vagyok, kb 3 hétig, addig folytattam is, így az első időkben a gyerekem is 90 napozott. :D De semmi baja. És ha jobban fogok fulladozni a gyaloglásnál, mert már most is kapkodom néha a levegőt, akkor én is fogok egy kicsikét jobban odafigyelni !!!

Blanka névre ránéztem a naptárban és azt mondtam ez nekem kell, a Grétát még régen választottuk apával, ha Janó lány lett volna, és most pedig abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy apuci azt mondta mivel ő ragaszkodott a Jancsihoz 4éve, én döntsem el, először rosszúl esett, hogy mi az hogy nem érdekli, de már beletörődtem :D, mondjuk nem tudom mit szólna, ha Eufrozinának anyakönyveztetném :D

Kép
babcika
 
 


Vicger!

Én abszolút nem értettelek félre, ezért is írtam,hogy csak akkor fogom elkezdeni a diétát, light-osan, ha a szívem is érzi, mert már ezt is érzi, naponta gyalogolok kb. 4 km-t az ovihoz meg a melóba, és még babavárás előtt éreztem, hogy sok az a 15 kg felesleg is, és képzeld egyébként én is a 90 napos kb. 30. napján estem teherbe, és akkor már fogytam kb. 4-5 kg, és én míg meg nem tudtam ,hogy babás vagyok, kb 3 hétig, addig folytattam is, így az első időkben a gyerekem is 90 napozott. :D De semmi baja. És ha jobban fogok fulladozni a gyaloglásnál, mert már most is kapkodom néha a levegőt, akkor én is fogok egy kicsikét jobban odafigyelni !!!

Blanka névre ránéztem a naptárban és azt mondtam ez nekem kell, a Grétát még régen választottuk apával, ha Janó lány lett volna, és most pedig abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy apuci azt mondta mivel ő ragaszkodott a Jancsihoz 4éve, én döntsem el, először rosszúl esett, hogy mi az hogy nem érdekli, de már beletörődtem :D, mondjuk nem tudom mit szólna, ha Eufrozinának anyakönyveztetném :D

Kép
babcika
 
 


Andi gratula a hatalmas kukachoz!!!

Csunyeszka is gratula!!

Aranynap neked meg Enikőhöz!!!
A te esetedben én sem aggódnék a kilók miatt!!

Mondjuk én sem agódok, eddig híztam kb 3 kilót.

Az utam, úgy tűnik júniusban lesz, félrehallottam valamit... :)
Így viszont tuti nem dolgozom júni végéig :D

Babcika, nálam a Blanka favorit :) (Az spanyolul azt jelenti, fehér, meg a többi újlatin nyelvben is hasonló, és az olyan tiszta nekem... de egyébként is jobban tetszik :)

floranan
 
 


[quote="babcika"]S írta:babcikaziasztok!

Rég nem voltam már,de olvasok rendszeresen!

Köszönöm a szülinapi köszöntést, és én is kívánok mindenkinek nagyon boldogat!!!!

Üdv köztünk Szilvia és Saci!!

Korkülönbség, szerintem már lehet a mi korkülönbségünk is sok lesz. 4.5 év, de majdcsak eltűnik az a különbség, mire már igazán szükségük lesz egymásra.

Súly!! Hát aki nem felesleggel kezdte annak jó, aki vékonyka volt annak + jó, de én akin maradt már az első várandósságból + 15 kg, hát az már gázos, én 72kg-val kezdtem 1 hónapja voltam 75 kg, de most zabagép vagyok , meg a gyerkőcöm konyha malaca, így most tuti sokat híztam, majd egy hét múlva kiderül, de fogok ám csalni :D, mert a múltkor még vastag nacim meg csizmám volt, most meg tavaszi gatya, és cipő, az - 1.5 kg eleve!!! De én diétázni csak akkor fogok, ha terhességi cukrom lesz, vagy a szívem nem fogja bírni. Tesómat megdiétáztatták mert 8 kg-t hízott kb félidőig, most meg leszúrták hogy kis súlyú a gyerek, 3 héttel le van maradva a korához képest . Erre tesóm berágott, elkezdett enni ,és most már közelít a babó a normál súlyhoz.

Ja és mindenkinek grat a babók neméhez, nevéhez stb...

Apropó név, a múlkor kérdeztem ,csak nagyon el voltatok foglalva :D, hogy mit szóltok, a Grétát lecseréltük Blanka-ra??? Még mindíg érdekelnek a vélemények!!


Timi


Egyetértek: akinek 5-össel kezdődött a súlya, amikor terhes lett, annak nincs min nagyon aggódnia :lol:

Én most arra vigyázok nagyon, hogy összvisz, ha lehet +10nél ne legyen több ... meglátjuk, sikerül-e :) ... baromira rá vagyok kattanva mostanában a konzervkukoricára ... meg kell legyen, a napi betevő konzervkukoricám !!! ... biztosan van benne valami, ami pont most szüksége van a szervezetemnek :) ... nnna, majd holnap reggel, a mázsálásnál meglátjuk, hogy mehet-e tovább, vagy le kell állnom vele ...

Blanka is, Gréta is nagyon-nagyon szép, egyedi nevek, mégsem hangzanak túl idegenül ... mindkettőt adnám én is a gyerekemnek, de: nekem a vezetéknevetekhez, talán inkább mégis a Gréta lenne nyerőbb :) ... miért cseréltétek le?

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Babcika, akkor szopi után együtt 90naposozhatunk :) :) :)
Igaz, lehet még olyan csoda is, hogy csiribiiiiiiii meg csiribááááááááá és szülés után, szopi alatt most majd olvadnak le a kilók :D Bár én eddig szopi alatt mindig kifejezetten jó étvággyal rendelkeztem, s valami eszement módon kívántam a csokit, főleg az első 6 hétben :D De ezt más szoptatós anyukánál is olvastam /blog/.

Floranan, júni már mindjárt itt van! :) :) jaj de jó lesz Neked!!! :) :) :)


Én most kitaláltam, hogy hollandul szeretnék tanulni :) várom a nyelviskola válaszát, on-line tanítanak, van családi csomag is, leérdeklődtem az árakat. Az egyénit tudom, az 140 ezer, szóval nagyon húzós, igaz 40 órás, s nem kell menni sehova, ami 4 gyerek mellett nagyon pozitív.
Aztán ha meglesz a holland nyelvvizsga, még az is lehet, hogy kiköltözünk.... Imádom azt az országot, 3 éve voltam ott egy hétig, de teljesen elvarázsolt.. /a költözés elég gyakran megfordul a fejemben, mostanában meg főleg... /

vicger
 
 


Bibi a kukorica tényleg nagyon finom!!!!!!!!! :) Én is szeretem :D
Tényleg, olyan izé vagyok, nem is kérdeztem, hogy milyen volt Angliában! :oops: Biztosan jól érezted magad :)

vicger
 
 


Köszi Mindenkinek!

Vicger! Én sem értettelek félre! :) Én csak az mellett vagyok, hogy dietetikussal kell egyeztetni. :)

Babcika!
Én is Blanka mellett voksolok!!!! Floranan és Vicger jól összefoglalták a gondolataimat. :D

KépKép
aranynap
 
 


Csajok, képzeljétek, Lillát tegnap orvoshoz kellett vinnünk, mert megint visszaesett, délre belázasodott, és csak sírt, nem lehetett megnyugtatni ... a homeopata doktornőnkhöz vittük: és igen, megerősítette, hogy régebben elkapott valami agresszívebb felsőlégúti fertőzést ... pl azt a vírusos tüdőgyuszit, amiről írtam ... és az legyengízette az immunrendszerét, és ezért esik vissza folyton ... kaptunk szereket, remélem egy hét alatt rendbejön annyira, hogy jövő héten tudunk már menni zenebölcsibe

Ő nem fertőz, csak pikk-pakk megint beteg lesz ... annyira sajnálom szegényt, mert nem megyünk gyerektársaságba, és látom rajta, mennyire menne, mennyire hiányzik neki

És én is hol jobban, hol rosszabbul érzem magam ... és ami nagyon aggaszt, hogy tegnapelőtt óta nem érzem a babát ... ha ma délutánig nem mozdul, felhívom a dokimat ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


bibi, nyugodj meg biztosan minden rendben van Brumikával, csak egy kicsit visszavonult most. Szoktak ilyet csinálni, ha Anya vackul van, vagy ideges , vagy feszült, vagy valami gond van.
Ettől függetlenül nyugodtan szólj a dokinak, nézzen rá, ártani nem árt, s megnyugszol! :)
Lillust nagyon sajnálom, remélem rendbe jön hamar

Aranynap első körben védőnő és doki véleményezi majd :) A dietetikusoknak úgyis annyi, de annyi dolga van :) :)

vicger
 
 


Sziasztok lányok!

Szülinaposoknak gratula!!

Csunyeszka!!!NAgyon tuti a fiú-lány felállás!!!

Andi, nem semmi a kislurkód !!!

Májusi taliban benne vagyok én is!!!

Babcika: nekem is Blanka tetszik jobban ( volt egy kutyám régen, őt Grétának nevezte el a tesóm, lehet emiatt nem szimpatizálok vele. Amúgy van egy nagyon tüneményes barátnőm, akit szintén Grétának hívnak. Amikor megismertem ,akkor előjött a kutyás téma, jó sokat nevettünk!! :D )

Aranynap!!! Enikő Csenge gyönyörű!!!!

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]Babcika, akkor szopi után együtt 90naposozhatunk :) :) :)
Igaz, lehet még olyan csoda is, hogy csiribiiiiiiii meg csiribááááááááá és szülés után, szopi alatt most majd olvadnak le a kilók :D Bár én eddig szopi alatt mindig kifejezetten jó étvággyal rendelkeztem, s valami eszement módon kívántam a csokit, főleg az első 6 hétben :D De ezt más szoptatós anyukánál is olvastam /blog/.

Floranan, júni már mindjárt itt van! :) :) jaj de jó lesz Neked!!! :) :) :)


Én most kitaláltam, hogy hollandul szeretnék tanulni :) várom a nyelviskola válaszát, on-line tanítanak, van családi csomag is, leérdeklődtem az árakat. Az egyénit tudom, az 140 ezer, szóval nagyon húzós, igaz 40 órás, s nem kell menni sehova, ami 4 gyerek mellett nagyon pozitív.
Aztán ha meglesz a holland nyelvvizsga, még az is lehet, hogy kiköltözünk.... Imádom azt az országot, 3 éve voltam ott egy hétig, de teljesen elvarázsolt.. /a költözés elég gyakran megfordul a fejemben, mostanában meg főleg... /


én is, én is csatlakozom a szopi utáni 90 napos-hoz !!!!!!!!! :)
tutira le fog menni, csak elszántság kérdése ... ha lilla hamarabb abbahagyta volna a szopit, én 2 hónap alatt formába hoztam volna magam ... de az élet másképp rendezte a dolgokat, nem baj, jó lesz így is :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]bibi, nyugodj meg biztosan minden rendben van Brumikával, csak egy kicsit visszavonult most. Szoktak ilyet csinálni, ha Anya vackul van, vagy ideges , vagy feszült, vagy valami gond van.
Ettől függetlenül nyugodtan szólj a dokinak, nézzen rá, ártani nem árt, s megnyugszol! :)
Lillust nagyon sajnálom, remélem rendbe jön hamar

Aranynap első körben védőnő és doki véleményezi majd :) A dietetikusoknak úgyis annyi, de annyi dolga van :) :)


Köszi Kriszti: nem akarom belehergelni magam ... de azért nagyon aggódom ... amúgy is jóval kevésbé mozgékony gyerek, mint Lilla volt ... védőnőt nem tudom elérni: pedig ha csak szívhangot nézne, az is megnyugtatna ... a dokit sem akarom feleslegesen zaklatni

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Az eper mennyire hízlal?
Csak azért kérdezem,mert én most arra vagyok rákattanva!!! Újabban ez a vacsim, persze szigorúan cukor nélkül.

90 napos közös diétázást díjazom!!! Nekem egyedül nincs kitartásom ilyeneket végigcsinálni. Egyszer elkezdtem ,3 hétig bírtam, igaz fogytam is, de egy idő után nem bírtam ellenállni a kísértésnek.

Brumi!!! Lillának jobbulást!!! Babód szerintem is jól van!! Annyira aktívnak én sem érzem pár napja, de szerintem ők is érzik a változékony időjárást, és persze a hangulatváltozást!
nyugi, és bííííííííí pozitív!!!!

KépKép
csikipetra
 
 


Petra, semennyire :D :D :D
Bibi, szerintem nem fogja rossz néven venni a doki, ha felhívod!

Most volt a védőnő, mehet a diéta! :) Annyit tett hozzá, hogy a fehérje dús zöldségeket részesítsem előnyben, mint gomba, bab stb, s gyümölcsnapon reggel egyek egy szelet sajtot.

Egyébként a szopi alatti 90 napot is megkérdeztem ezen felbuzdulva, arra is azt mondta hogy okés, egyébként is ajánlott szopi alatt odafigyelni mit eszik az ember. Novemberben, mikor Ati abbahagyta a szopit, én pedig elkezdtem a diétát olyan szinten megdobta a tejhozamot, hogy attól féltem így maradok örökre. :) Azért szerintem jobb a szopi közepe felé kezdeni, feltéve ha kell ezt a 90 napot, az első időkben azért rendesen leamortizált az ember lánya szervezetileg.

Most nézem, a kókuszdió fehérjetartalma jó magas, ráadásul imádom is :) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicger 2009.04.28 10:20-kor.

vicger
 
 


Bibi!
Nyugodtan hívd fel a dokidat. :!: :!: :!: Szerintem inkább nézzetek rá, és legyen vaklárma.

Petra!
Az eper semennyire nem hízlal. :D

KépKép
aranynap
 
 


Találtam egy klassz oldalt! Csupa zöldséges kaja, teljesen tartósítószermentes /mű ételízesítők, porok, fixek/ főzéssel!


http://taplalkozas.blogspot.com/

Egyébként a mű ételízesítők is iszonyat mód megfogják a kilókat, amellett még mérgeznek is..

vicger
 
 


Jobbulást Brumi!!

Én szinte alig érzem a babát, eddig 2x volt, hogy tuti ő volt... akkor most izguljak?? Ti aggódtok, ha másfél napig nem mozdul? :?
De biztos minden rendben van.......................... :?

floranan
 
 


Sziasztok!

Andi, gratula Juniorhoz, tök jó, hogy megerősítettek a "férfiasságában" :lol:

Aranynap, neked Enikő Csengéhez nagy gratula, Csunyeszkának pedig a vegyes pároshoz :lol: :lol: :lol:

Babcika, egyik ismerősünk pici lányát Grétinek hívják, nagyon jól áll neki ez a név, de a Blanka is nagyon szép :lol:
Nekem egyformán tetszik mindkettő :lol:

Üdv az újaknak :)

Kriszti, én sem értettem félre azt, amit a kilókról írtál. Teljesen megértem, hogy nem hiúsági okokból szeretnél fogyni.

Én tavaly 64 voltam, mikor a terhességet kezdtem. Utána a fogyókúrát 2008. augusztusban olyan 80-83 kilóról kezdtem és 70 kilóra sikerült lefogynom 2008 decemberéig. Itthon tornáztam, egészségesen kajáltam, eljártam egy fogyi szalonba (ami mondjuk csak -4 kiló fogyást eredményezett), de ami szerintem a leghatásosabb volt, ittam pár hónapig az innerlight-os supergreen-es "zöld lötyit", aminek az íze ugyan marha rossz, de a kilókat le lehet tőle dobni. Ja, és még egy hátránya van, hogy marha drága :cry:

Most 76-77 kilónál járok, az elmúlt pár hétben szinte hetente jött fel egy kiló.

Szerintem a szervezetnek is megterhelő, hogy egyik hónapban még fogyóztunk, utána meg próbálunk megadni a Picikéinknek minden szükséges tápanyagot, a szervezet meg csak néz, hogy most mi van :lol: :lol: :lol:

Addig is próbálok odafigyelni én is a kajára, aztán majd szopi után indulhat a fogyás:):)

Felkészítőre ki jön?
Aranynap, Floranan, Móka?

Akkor kettőkor a szokásos tali helyen?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.28 10:48-kor.
Vendég
 


Floranan, ez teljesen babafüggő is, és annyi mindentől függ, h ki mennyire érzi. Vannak aktív, mozgékony babók, s vannak lustibbak. Az sem mindegy, hogy mekkorát rúg, és hova, eléri e a méhfalat.
Én parázni nem szoktam másfél napi mozgás nem észlelésnél, viszont utána általában nagyon nagyon figyelem az összes rezdülést. Egyébként nekem még mindig lent rugdal :) s hála az égnek egyre aktívabb. Bár lehet, h ezt most elkiabáltam..

vicger
 
 


Akkor jó Vicger, köszi, mert nálam nem sok mozgás van, de növögetek láthatóan, szóval gáz csak nincs................................

Boboka, én megyek!! 2-kor a kijáratnál. Szerintem éhes leszek :D , lángos akkor előtte v utána?

floranan
 
 


Brumi, biztos minden rendben van Brumikáddal, de ha nagyon idegeskedsz, hívd fel a dokidat, lehet, még egy bónusz kukucs is lesz :wink:

Floranan, szép lassan úgy beindul Csoki, hogy majd kérlelni fogod, hogy csak egy picit maradjon nyugiban :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nem kell aggódni Floranan, csak ha Bibi annyira biztosan és aktívan érezte, és már ugye a 20. hétben jár második babával, tehát tuti, hogy a Picurkáját érzi, akkor érdemes felhívni a dokiját. Nekünk nem kell aggódni. :)
Amúgy épp tegnap mondta a Doki, hogy ebben az időszakban napi egyszer elég, ha mocorognak a picik. :)
Mi még sokszor lehet, hogy nem is a Babót érezzük, első gyerkőcnél még az sem kóros, ha a 24. hét előtt nem érzékelünk semmit. :)

Tanfolyamra:
Igen, szokásos hely 2-kor. Lángos utána, de nekem elég egy fél. Ki felez velem? :) Jó lenne, ha jönne Móka, mert akkor pont négyen vagyunk, ha más is csak fél lángost enne. :D
De felőlem mehetünk fagyizni is megint. :)
Én ma csak gulyáslevest ettem, a szeminárium utánra tuti éhes leszek. :D

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap, én szívesen felezek veled :lol:

Akkor tanfolyam után lángosozunk :lol:

A fagyi is ok, úgy tűnik nem kell sietnem majd haza :lol:

Holnap megyek uh-ra, már nagyon várooooom :lol: :lol:

Andi, tegnap végül is ki csinálta az uh-ot? Hajdú drnő?
Vendég
 


Hát én még napi 1x sem érzem szerintem.
De akkor megpróbálok most nem ezen aggódni.

floranan
 
 


Floranan, abszolut ne aggódj még ezen :!: :!: :!: :!: :!: (100 felkiátójel :lol: :lol: :lol: )

Holnap te is szépen megnyugszol, hogy minden ok Csokikával, és amúgy is igaza van Aranynapnak, hogy első babánál teljesen jó, ha a 20. hét után érzed a picikét.

NO PARA :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Brumi, elhiszem h meg vagy ijedve, bár azt mondják ez még természetes, én felhívnám a dokim. Engem tegnap tréfált meg gyermekem igaz nekem csak délelött 11 ig nem mozdult meg, de ő a reggeli kávéra beélénkül.
Lilinek jobbulást!!

Floranan, nekem a 16. héttől mindennap produkálja magát. Lehet neked melsőfali a lepényed.

Suti, milyen volt a tegnapi nap?

Bobóka, tegnap hugim nézte a képeket és azt mondta nagyon csini pocid van és neked van a legformásabb. Szerintem csini vagy nagyon nem is látszik h 70-en felül vagy. :D Egyébként kilóban ugyanott járunk.

Én szopi után visszatérek az IR gyógyimra és csak olvadni fognak le a kilók, mert sizonyú hasmenést tud okozni.

Láttam van újabb tali szervezőben!

Kép
kata05
 
 


Kata, aranyos vagy, nagyon jó ilyet hallani :) :) :)

Lányok, most jött a babanet hírlevele és ezt írják benne:

"A négyosztatú szív izomsejteket kezd előállítani, és már naponta 25-30 liter vért továbbít."

Hihetetlen, hogy a picikéink már mire képesek, nem?
Vendég
 


Köszi a bíztatást :)

Igen, nagyon ügyesek a mi kis babáink (és mindegyik :))

floranan
 
 


Látod, Boboka, mondtam én, hogy tök jól nézel ki, és nekem is nagyon tetszik a pocid. :D

Bibi Brumija is tuti rendben van, de hívd fel a Dokidat. :)

Floranan, Te meg tényleg végképp ne aggodalmaskodj, holnap mész UHU-ra úgyis kukucsolni. :)

Én sem sietek ma haza. :)

KépKép
aranynap
 
 


Kata,
Mi az az IR gyógyi? A zöld lötty?

KépKép
csikipetra
 
 


[quote="vicger"][ írta:vicgerb]Bibi a kukorica tényleg nagyon finom!!!!!!!!! :) Én is szeretem :D
Tényleg, olyan izé vagyok, nem is kérdeztem, hogy milyen volt Angliában! :oops: Biztosan jól érezted magad :)


Aranyos vagy: jó volt ... nehezen viseltem az elválást Lillától, és azt is, hogy szombatra beteg lett (hétfőn jöttem csak haza ... gondolhatod ... csak hallottam a telefonban, hogy sír, és engem hív ... ) ... de isteni szép időm volt végig, pénteken London központjában sétálgattam (Oxford Street ... városnézés nem volt, az pár éve már megtörtént, amikor egy hétig ott voltam :) ... a rokonainknál aludtam ,akik 15 perc sétára laknak innen, és a csajszinak volt egy ismerőse a Selfridges áruházban, a Lancome részlegen: oda bementünk, és ott kaptam egy ingyen Lancome sminket ... szó szerint, mintha kicseréltek volna :) ...szombaton vonattal kimentem Wokingba (igen, Forma 1 rajongók, itt a Maclaren központja :) ... itt él az egyik gyerekkori barátnőm a családjával: hamisítatlan kertvárosi Anglia, úgy is nevezek a megyét, hogy Anglia virágoskertje ... eszméletlenül gyönyörű vidék ! :) ... voltunk együtt egy bababörzén, azt is nagyon élveztem, csak este mentem vissza Londonba ... vasárnap szintén ezzel a barátnőmmel töltöttük az időt, London egyik külvárosában voltunk Ealingben: ez inkább érdekes út volt, mint hasznos ... és persze feszült is voltam akkor már Lilla miatt ... dióhéjban ennyi az utam :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Csajok: közben Brumika rugott 1 et :) ... Lilla pedig lázas ... :cry:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi, az a virágoskert nagyszerű lehet... /hatalmas sóhaj :D/ s persze úgy az egész! Még nem voltam Angliában, de készülök, az írekhez mindenképpen! :) Imádom a zöldet :)
Szegény kicsi lányka... mennek a pozitív enerdzsík +++++++++++ és a drukkok, hogy mihamarabb jól legyen!

vicger
 
 


Kéééééééééééééééééééépzeljétek!!!!
Egy barátnőm most jelentette be, hogy babát vár!!Ma volt 12 hetes UH-n.
Most madarat lehet velem fogatni!!!!!!! :D :D :D :D

Egy profi sminket egyszer én is kipróbálnék, kíváncsi vagyok, hogy mit tudnának kihozni belőlem.

Lillának jobbulást!!! Brumi pedig már most úriember( vagy hölgy? ),tudja, hogyan nyugtassa meg a mamáját! :oops: :D

KépKép
csikipetra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?