Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Végül 5 petesejt termékenyült meg. 5 eleve éretlen volt még.
Holnap derül ki, hogy osztódnak e.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!Na mi ujság mit mondtak?Úgy izgulok érted!Majd jelezz!

Zsó!Sajnálom,hogy letörtél.Ne légy szomorú a következők hamarosan majd örömkönnyek lesznek meglásd! :) Erős csajszi vagy kitartás!!!

Melisch!Sajnálom hogy megjött. :oops:

Vayacon!Most hogyan lesz tovább piri után nálatok?Még a 3. havi FER-t beszedi aztán hagyjuk. :oops:

Hope!Probáld kicsit elterelni másfelé a gondolataid,majd kis idővel biztos pozitívabban látod majd a helyzetet.Lazulj egy kicsit.Nem jó,ha az ember görcsöl rajt 1 időbe én is így voltam de most már ugy gondolom lesz ami lesz amit a jó isten akar majd.

Dina!DRUKK++++++++!

És is hiányolom már a kismamikat!Jól vagytok???Esetleg uj képek valakinél?Nagyon várjuk már!!! :)

Nekem május 4-én kell majd mennem tesztre.
horváth beáta
 
 


Bumi!5 is elég ne izgulj!Biztos szépen osztódnak majd!!!Mulkor hányat kaptál vissza?
horváth beáta
 
 

 
 

legutóbb hárman voltak, és mindet vissza is kértem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi nagyon drukkolok neked, hogy most végre sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hope ne olvass annyit szerintem sem, én sem olvasgatok rajtatok kívül mást. Legutóbb már vissza kellett keressem mi is a gond nálunk, már el is felejtettem a férjem eredményeit.

Kép
Kép
melisch
 
 


Bumi,
++++++++++!

Köszi a vigasztaló szavakat.

Melisch,
hát én sem tudok okosabbat mondani,mint hogy türelem.Ez nagyon nehéz.Ha "vérszemet kap" a párod,menjetek meddőségibe!Nálatok egyáltalán nincs ilyesmi?Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?30 felett nyilván nehezebb türelmesnek lenni,én 33 múltam :roll:

Hope,
nagyon sajnálom.Az azoospermia tényleg nem egyszerű történet,DE!ha annyit olvastál,biztos olvastál a herebiopsziáról,mondtuk már neked,hogy az lehet a megoldás!Meg kell próbálni!Te hol is laksz?(ha nem titok?)

Vayacon,
örülök,hogy jól viseled a mensit.Alig várom,hogy beszélj a doktoroddal! :wink:

Bea,
szurkolok máj.4-re,az hétfő,ugye?még kb.10 nap.

Szerda du.megyek nőgyógyászhoz,kérek beutalót HSG-re.Biztos a PCT-t is fogja javasolni,mert neki ez a mániája(tudjátok,középidőben aktus után megnézik,hogy a méhnyaknyákban vannak-e spermiumok és mozognak.e).Hát erről a Török dr.Tapolcán mindig azt mondja,hogy szerinte felesleges és megbízhatatlan vizsgálat :roll:
Vendég
 


Bumi,
nekem 5 a szerencseszámom :D REMÉLEM NEKTEK IS SZERENCSÉT HOZ :wink:

Hope,
a homeopata az a fajta természetgyógyász, aki homeopátiás szerekkel gyógyít elsősorban. Egyáltalán nem kérdezel rosszakat, csak bátran tedd fel a kérdéseidet! Én mindig szívesen válaszolok ha tudok. :D

Zsó,
most én mondom mert már túl vagyok a lelki mélyponton...Ne ess pánikba! Minden ok nálatok! Persze a vizsgálatokat csináltasd meg és attól megnyugszol majd. De a legfontosabb, hogy "ne szorítsd" mert kicsúszik a kezeid közül... :wink:

...a hajam azért nem mutizom meg, mert akkor oda az inkognitóm :D

Most én egyébként éppen bőgök, mert a nővérem 20 éves lánya 10 perccel ezelőtt szülte meg az első gyerekét! 4 kg-val született és nehezen bújt ki, de minden ok! Sajna nem itt élnek így csak holnap tudom meglátogatni őket. Borzasztóan boldog vagyok, hogy végre egy kis élet megint itt van a családunkban! Nagyon remélem hogy hamarosan hozzánk is megérkezik egy kis manó! :D
Az élet furcsasága, hogy ők még nem akartak babát csak 5 év múlva de hozzájuk beköszöntött a gyermekáldás, mi meg már nagyon várjuk és eddig még nem. Mégis most olyan közel érzem magamhoz a sikert! :wink:
tapedli
 
 


Sziasztok!
Mind az 5 szép szabályosan osztódik, így viszik tovább őket 5 napos korukig, úgymond esélyt adva a természetes szelekciónak. Nagyon boldog vagyok, és persze továbbra is nagyon izgulok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó van itt is meddőségi, bár nem tudom pontosan hol és nem is bízok benne, nagyon sokan estek pofára és azután mentek Szegedre így én ott akarom már kezdeni hiszen ti is tudjátok mennyire visszahúzz a negatív eredmény. Én 26 éves vagyok, talán emiatt nem akarok még meddőségire menni, hiszen ha most így ráfáztam a 2.at nem fogom halogatni és remélem az már hamarabb összejön :oops: na de addig még meg kéne szülni az 1-őt :lol: :lol:
Neked akkor sok sikert szerdára!!!!!!4!!!

Tapedli ne sírj, tudod ilyen fiatal korban mint a nővéred lánya nagyon könnyű teherbe esni, ne aggódj ez az öröm hamarosan neked is megadatik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Bumi!Fantasztikus!!!Örülök,hogy szépen osztódnak!Visszakéred majd mind őket?Vagy mennyit lehet max.?Mikor lesz a beülti?Drukk!!!! :)
horváth beáta
 
 


sziasztok!
sajna nincs most idöm elolvasni minden hozzászolást...

Bumi,
gratulálok! és ezerrel drukkolok!!!!!!!!! :lol:

Bea,
én nem érzek semmit az inszem után. :? Veled mi újság?

na most sietek is, mert vár a fodrász, utána pedig esküvöbe megyek.

KELLEMES HÉTVÉGÉT!
dina34
 
 


bumi csak most láttam, hogy írtál hát ez nagyon jó hír mikor lesz a beöltetés, mert már nem tudom. Mennyit kész vissza???????? Nagyon szorítok!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok keseredve. Éjszaka megint nagy alhasi fájdalomra ébredtem és ugyanott fájt mint régen. :cry: Két órát fent voltam emiatt. Hát remélem ez azért van mert ott van még a műtét miatt a heg. És megérem hogy nem fognak majd fájni a mensijeim.

Bumi, szuper hírek, drukkolok Neked!

Zsó én is kiváncsi vagyok mit mond majd a doki de már nem is olyan sok idő.

Tapi, akkor most ő a pici unokatesód igaz? Ez tök jó, babázhatsz majd.
vayacon
 
 


Sziasztok!

Mind az 5 embrike szépen osztódik most is. Holnap 11 körül kell telefonálnom, hogy mi újság.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dina!Én se érzek semmit,ugyanolyan mint eddig szokott! :oops:
Remélem neked sikerül,elég jó eredményetek van nektek. :)

Bumi!Hajrá!!!Mind az 5-öt vissza lehet kérni ha jó mind?
horváth beáta
 
 


Bea!
Max 3-at adnak vissza. Hogy mennyit kérünk, az attól is függ, hogy hányan maradnak keddre. Meg hogy a biológus mit mond, ugyanis csak tökéletes embriókat fagyasztanak, de csak 1-nél többet. Úgyhogy azt hiszem akkorra marad a döntés.

Egyébként ne izguljatok, nem is kell semmit se érezni inszem után. hisz minden úgy zajlik odabenn, mint egy normál terhességnél, és ott se érez semmi különlegeset az ember.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szép vasárnapot mindenkinek! :wink:

Vayacon,
én is remélem,hogy a heg miatt fáj csak,így is logikus.Ilyen hamar nem nőhet vissza az endo.Viszont egy műtéti heg gyógyulása eltart egy darabig,azt tapasztalatból tudom.biztosan meggyógyulsz. :wink:

Bumi,
drukk keddre!
Vendég
 


Vayacon,
szerintem is a heg gyógyul. de látod zsó ezt tapasztalatból mondja, tehát biztosan így van :wink:

Bea,
én is drukkolok nektek, hogy sikerüljön. esély lehet, hogy kisebb, mint nálunk, de csak 1 kiskatonának kell CÉLba érnie, és ebböl adódóan egyforma az esélyünk :wink:

Bumi,
hajrá!!!! várom a keddet, remélem mind az 5 megmarad! :)
dina34
 
 


Bumi,

szorítok az embrikéknek! :wink:

...és persze az inszemekhez is! Dina, Bea! Mikor is lesz eredmény?

Vayacon,
próbálj ne idegeskedni ezen. Fogadd el, hogy csak a sebed húzódik és nincs ott semmi. Ennyi idő alatt nem lehet! Nekem korábban több vesekövem is volt. Amikor kijött az uccsó, "úgy döntöttem" nem lesz több! Ez két éve volt és azóta nincs is! Eldöntöttem, hogy ezt a vesekő témát "kipipáltam" ez le van tudva. :lol: Többet nem is foglalkozom vele, így nem is lesz több!
:wink: Próbálj így hozzáállni az endóhoz. Megműtöttek, meggyógyultál. Téma lezárva :lol:

....éééén, meglátogattam a "kis picikét" :lol: 4 kg-al született, szóval valójában egyáltalán nem picike! :lol: Dönörűűűűséges! Anyukája is jól van hála az égnek, pedig nagyon nehéz szülése volt. megindult a tejci is :D Boldogság van! :lol: Eggyel többen lettünk a családban :D
tapedli
 
 


Kismamik! Sosem jöttök már erre? Várjuk a pocakfotókat!! :)
tapedli
 
 


Vayacon szerintem sincs baj csak be kell gyógyuljon a seb.

Csajok ma vettem teákat és erre a férjem bevágja, hogy ő olvasta a netten egy másik gyógynővény hatását is a férfi női meddőségre :shock: ő ilyesmit kereset aki már a vitaminjait sem szedi és kért egy dobozzal belőle. Ez tabletta vagy csepp formájában kapható A csodanövény neve Medvetalp de a magyar oldalakon nem írnak róla, mint a román oldalakon, ott agyon dicsérik. Azt írta azonban egy pasi, hogy neki 7 millióról 115 millióra növelte a katonákat, na majd elválik. Valami régóta ismert gyógynővény ebben az országban. Nők is isszák de én nem merem mert többen írták, hogy a ciklusuk 28-ról 35 napos lett, az dicsérte akinek hosszú és rendetlen volt a ciklusa. Én inkább maradok a cickafark + palást teáknál. Ő most igaz utazik de viszi magával 3 hónapig kell szedni aztán úgyis megírom ha lesz eredménye. A Nebidonak már lassan lejár a hatása igaz sajnálom, hogy nem tesztelt lássam az javított-e valamit az eredményeken. Halott erről valaki valamit??????

Kép
Kép
melisch
 
 


Sziasztok!

Holnap 12-re kell mennem, ha minden okés. Egyelőre még mind osztódik, de 1-2 már belassult. Nem vagyok nyugodt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi nyugi minden ok lesz meglásd ................................. nem szabad negatívan hozzáállnod csak pozitívan, mosolyogva minden ok lesz és ezek a sejtecskékből lesz baba is, meglásd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Bumi!Ne izgulj 3 biztos lesz mint mulkor! Nagyon sok sikert!!!Ha majd pihiztél gyere ám a fejleményekkel! :)DRUKKKKK!!!

Lilla,Kat! Hogy vagytok? :)
horváth beáta
 
 


Bumi,
én is bízom a sikerben! :wink:

Tapedli,
akkor most babázol ezerrel?De jó neked!Bár nekem most épp megszakadna a szívem...elég rossz passzban vagyok még mindig,félek a HSG-től,mármint az eredménytől.Tényleg,akinek volt HSG-je:lehet aznap du.már dolgozni?(ülőmunka)
A pct-t is meg fogom csináltatni,hú,alig várom,hogy meglegyen minden.
Vendég
 


BUMI,
nyugi. babás leszel!!!!!

BEA,
én már ki vagyok idegileg. azt hittem jobban fogom viselni a várakozást a tesztelésig. éjjel és ma napközben menzihez hasonlíthaó fájdalmaim voltak. :cry: Veled mi újság? Duphastont te is szeded? én reggel 2 este 2, plussz még bromocriptint 1 db.
dina34
 
 


ZSÓ,
hsg után ülömunkát lehet végezni még aznap délután. én csak egy kicsit véreztem utána.
dina34
 
 


Bumi,
holnapra mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++

Zsó,
én előtte nem is tudtam, hogy ez fájhat. :) Egyáltalán nem fájt és simán mentem utána a dolgomra. Egy pötty vérzésem volt, de nagyon hamar elállt. Ne izgulj! 8)

Dina,
reméljük a beágyazódást érzed :wink:

Melisch,
nem tudod véletlenül a latin nevét ennek a teának? Megnézem a homeopátiás könyvemben, ha gyógynövény, tuti írnak róla.

A babuci csudi szép! Nem tudok betelni vele :lol:
tapedli
 
 


TAPEDLI,
bárcsak igazad lenne! egyébként egy hét múlva kell tesztelnem.
dina34
 
 


tapedli a latin neve Heracleum sphondylium sokkal jobban dicsérik mint a cickafark + palástfű keveréket. Férfi és női impotenciára, sterilitásra és frigiditásra is ajánlják. De a magyar oldalakon nem találok róla semmi jót, inkább rosszat írnak róla :cry: , de prosztata esetén és terhesség alatt nem ajánlatok, de azt írták a román fórumokon a csajok, hogy ők 3 hónapig szedték a párjukkal együtt és akkor hagyták abba mikor megtudták terhesek. Persze nem mindenkinek vált be de egy csaj írta, hogy nekik 3 hónap után sem volt semmi hatása és odaajándékozta egy ismerősének a maradékot, az 2 hónap múlva babás lett. Ez valahogy olyan mint a cickafark+palástfű tea keverék, például ezekről nem olvastam ezeken a fórumokon. Sajnos ezek a fórumok mind halottak, azért is kerültem MO-i fórumra pedig szívesen tudakozódtam volna róla. Én nem merem szedni. Férjem olvasott róla ő kérte a gyógyszertárban is.

Csajok remélem hoztok 2 csíkos tesztet, sőt muszáj!!!!!!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2009.04.27 17:40-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 


Zsó!Nekem nem annyira fájt a HSG de azért kellemetlen volt.Mikor hazaértem azért utána voltak görcsök be is vettem görcsoldót és aznap enyhe vérzés is volt.Én nem mentem volna el dologzni ( nekem is ülö munkám volt ) az tuti.Pedig én egyáltalán nem vagyok kényeske.Jobb volt inkább itthon feküdni aznap.Meg különben is ahol nekem csinálták azt mondták hazamehetek utána,de papíron 3 napig kórházba vagyok.Ugyhogy azon a héten én táppénzen voltam.Ne izgulj túl leszel rajt hamar,minden rendben lesz!. :) Utána majd biztos jobb kedvre derülsz!

Dina!Napi 2 utrot használok.Én jól viselem nem is igen gondolok rá.Az elsőnél még nehezen ment el a 10-12 nap de most már nem foglalkozok vele.Próbáld lefoglalni magad valamivel ne gondolkodj rajt. :) Én továbbra se érzek semmit minden olyan mind eddig.Sorsra bizom magam lesz ami lesz. :)

Vayacon!Nektek volt már konzultáció vagy mikor lesz?Hogy is áll a helyzet nálatok? :oops:
horváth beáta
 
 


BEA,
te mikor tesztelsz?

MELISCH,
a gyogynövénynek én is utánanézek. van egy könyvem: gyogynövények nöknek. hátha megemlíti...
dina34
 
 


Köszi a HSG-s tapasztalatokat!

Bea,
így is kell,olyan jól csinálod! :wink:

Dina,
nem akarlak behülyíteni,de tényleg lehet,hogy beágyazódást érzed.Adná a Jóisten!
Vendég
 


Dina!Én nem szokok itthon tesztelni.Majd máj.4-én megyek Tapolcára tesztre. :) Neked mikor kell?Remélem én is hogy azt érzed!!! :) Jó lenne legalább egyikünknek sikerülne! :wink:
horváth beáta
 
 


Sziasztok,

csak egy pillanatra jövök mert eddig gép előtt dolgoztam és már zsong a fejem.

Bea, köszi a kérdést, jövő hét csütörtökön megyek vissza a kontroll vizsgálatra akkor derül ki végül is, hogyan tovább (remélem sok sok spontánkodást javasolnak). Holnap pedig megyünk katonavizsgálatra.

A mensis fájdalmakon túl vagyok, így utólag már nem is volt olyan vészes, sokakat jobban megvisel lapar után.

Bea, Dina, Bumi drukk gondolok rátok!
vayacon
 
 


Sziasztok Csajok!
Ne haragudjatok, hogy így eltűntem. A hétköznapjaink és a hétvégéink is zsufisak, nem nagyon van időm netezni. Bocsi, de még visszaolvasni sem volt időm.
Kedden voltunk uh-n. Marcikánk még mindig fiú, korának megfelelő méretekkel. Méhszájam zárt, úgyhogy bármit csinálhatok, ami jólesik. A babánk sokat mocorog, bár vannak lájtosabb napjai. Csodálatos dolog kismamának lenni, és érezni, ahogy egy kis élet növekszik, mocorog a pocimban. Szívből kívánom, hogy ti is mielőbb megtapasztalhassátok ezt az érzést.

Bumi
Mennek a drukkok az embrikéiteknek. Ha 3 gyönyörű 5 napos marad beültikor, az nagyon jó eredmény. Úgy tudom, 5 naposaknál sokkal nagyobb az esély a terhességre. Gondolok rád holnap.

Bea
Szorítok neked 4-ére, hogy pozitív eredményt kapjál.

Drukkolok mindenkinek csajok, ne haragudjatok, hogy nem írok egyesével mindenkinek.

Ja, nekem a HSG csak egy kicsit fájt, enyhe mensis görcseim voltak. Utána nem véreztem egyáltalán, csak némi kontrasztanyag jött ki. Görcsoldót sem kellett bevennem, pedig készültem vele.

Puszi mindenkinek!

Kép
p__lilla
 
 


Hajrá Bumembriók!!!!!!!!! :lol:
dina34
 
 


igen Bumi megy a drukk ma neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
melisch
 
 


Lilla,
de jó,hogy jelentkeztél!Örülök,hohy rendben vagytok és élvezed a kismamaságot!köszi,hogy írtál a hsg-ről. :wink:

Bumi,
nagyon várunk a hírekkel,drukk!

Vayacon,
téged is a seregszemle után!Nagyon izgulok ám!
Vendég
 


Lilla!Jó hallani rólatok nagyon hiányoltalak már! :)!Örülök,hogy jól vagytok és minden a legnagyobb rendben.Olyan jó olvasni amit irtok kismamik!Pocaksimi!

Vayacon!Drukk a katonaviszgálathoz,remélem most is jó eredményetek lesz és hajrá spontán!Azért majd kérjük ám a beszámolót! :)

Bumi!!Izgulunk érted nagyon!Remélem minden rendben az embriókkal!

Zsó!Na jobb kedved van ma? :)
horváth beáta
 
 


Bea,
köszi,sokkal jobb! :lol:
Vendég
 


Bumi gyere majd a beszámolóval :wink: :wink:

Kép
Kép
melisch
 
 


Jó estét lányok!
HSG nekem szörnyűvolt. :cry: EGy éjszakára bennkellett maradnom a kórházban. Eléggé véreztem, és görcsöltem isnagyon.Bal oldalon elvoltam záródva, de most már nyitott....legalábbis remélem. :roll:
Lilla örülök, hogy jólvagytok. Pocaksimi!! :wink:
Bumi nagyon izgulok már.Hogy vagytok?már kismami vagy!!!
Vayacon drukk a kattincs számláláshoz. :wink:
KÉpzeljétek Api mondta egyik nap, hogy májusban folytatjuk a vizsgálatokat. Úgyhogy már nagyon izgulok. :oops:
Kat mi újság???
Teáról senkinem tud???
Bea nagyonszorítok, hogy pozi legyen a teszted.!!
Na szép estét mindenkinek!

Kép
kissedi
 
 


Bumi,Vayacon,
jajjjj,úgy vártalak titeket ma estére,remélem,holnap jelentkeztek!

Szia,Kissedi!Ez tök jó,folytassátok csak!Sajnálom a HSG-t,de a fő,hogy te már túlvagy rajta.Én elhatároztam,kibírom,csak negatív legyen :roll: .És mi lett a bal oldaladdal,laparral megnyitották?
Tea teljesen eltűnt,időtlen idők óta nem jelentkezett :roll:
Vendég
 


Sziasztok,

Zsó aranyos vagy hogy hiányoltál, én tegnap próbáltam fellépni az oldalra, de nem engedett, valami hibát jelzett.

Túl vagyunk a katonavizsin, nagyon kulturált volt minden a klinikán, volt vérvétel is. Azt mondták,az eredmény 8-10 nap, remélem addigra meglesz, mire megyek a kontrollra.

Képzeljétek azt hallottam, hogy a RK Klinikán is folyamatban van az engedélyeztetési folyamat a lombikra. Lehet hogy mire odajutok (bár remélem nem lesz rá szükség) már nem is lesz olyan drága mint most.

Közben hivtam Forgács dokit is, hogy megnézte-e a műtétemről a videót de nem tudták megnyitni, biztos hiányzik valami program hozzá.

Kissedi, nagyon sajnálom a hsg-t, jó, hogy túl vagy rajta. Zsó, nem akarsz inkább ultrahangosat? Az tuti nem fáj!

Bumi gyere ha tudsz, nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen!

Lilla, szuper hogy ilyen jól alakul a terhességed. Én is várom már nagyon hogy ilyenekről számoljak be itt a csajoknak. :lol:

Bea, 4-e mindjárt itt van. Neked is megy a drukk!

Dina hogy vagy? van még mensis érzésed? Amúgy az tényleg lehet simán terhességi jel. Mikor tesztelsz?

A többieknek is akiket kihagytam szép napot!

Ja még csak egy pozitív tapasztalat: a műtét miatt elkezdtem aloe verát inni, mivel a doktor úr is ajánlotta. Képzeljétek a napokban mindenki beteg volt a családban (torokfájásos), csak én nem kaptam el. Lehet hogy az aloe miatt, szóval aki betegeskedős annak ajánlom!

puszi
vayacon
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam írni, mert mindig behalt a bnet.
Szóval 3 babót kaptam vissza, ebből az egyik egy kicsit le volt maradva, de beültethető volt. Most tapasztgatom őket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI,
most már símogasd öket naponta, hogy jól érezzék magukat a pocaklakók. :wink:

VAYACON,
menzi érzések még mindig vannak, félek, hogy megjön, még mielött tesztelnék. :? Drukk a katonavizsgálat eredményeihez!

KISEDI,
sajnálom, hogy a hsg fájt és véreztél. de most már, hogy megnyitották a petevezetöt, indulhat a babaprojekt! :)

BEA,
mi újság van? vagy te nem is figyelgeted magad? elöjelekre gondolok. bár szerintem neked van igazad én már kezdek kissé megbolondulni. :roll:

ZSÓ,
hogy vagy? nektek mi a következö lépés?
dina34
 
 


Sziasztok!Tegnap egész nap nem lehetett fórumozni,majd'belepusztultam az izgalomba Bumiért és Vayaconért :twisted:

Szóval,Bumi,most már csak várnod kell,szurkolok!Kb.10 nap múlva kiderül?

Vayacon,
fene a jó dolgukat,mit kell erre 8 napot várni? :evil: Rögtön meg kell nézzék,1 óra múlva már akár eredményt is hirdethetnének...
Nem akarok UH-sat,az sokkal pontatlanabb és drága is.Kibírom,ha fáj,az eredmény miatt izgulok és dolgoznom kell,azért érdekelt,hogy lehet-e.
Tegnap voltam dokinál SZTK nőgyógyásznál,megírta a beutalót,hétfőn pedig hozzá megyek PCT-re.

Most mennem,kell,szép napot Mindenkinek! :wink:
Vendég
 


Bumi tök szupi hogy hármat kaptál vissza. Nagyon drukkolok Neked, pocaksimi!

Zsó, gondolom a vérvétel miatt kell ennyi idő, de nem is bánom, mert legalább alaposabban megnézik. Én bízom a klinikában, és remélem, hogy jó eredményeket közölnek. :wink:
vayacon
 
 


Sziasztok!Én se tudtam jönni nekem se engedett belépni! :( De már alig vártam! :)

Bumi!Örülök,hogy sikeresen túl vagy rajt és 3 embriócskát visszakaptál!Most már jó helyen vannak vigyázz rájuk!Remélem tudják " mi a dolguk"!Remélem megvan a legújabb kismamink!:) Mikorra várható kb. majd az eredmény?

Vayacon!Szorítok a jó eredményetekért!Hát elég sok napot kell várni rá! :oops: Tök jó, hogy ott is haladás van lombik ügybe!

Zsó!Ne parázz biztos nem lesz semmi gond! ( többségnél kellemetlenségek nélkül simán lezajlik, csak azoknak szokott fájni, akiknek el van záródva!Neked biztos nincs ilyen gond!!! ) Hamar túlleszel rajt!Szorítok majd érted nagyon!Mikor lesz akkor?

Kissedi!Tök jó, hogy folytatjátok!Hol is hagytátok abba? :oops: Dicséretes apid hozzáállása!Remélem egyre többet leszel majd közöttünk megint!!!JUHHHÉÉÉ!!! :lol:

Dina!Nem szoktam "belebolondulni" az inszemekbe hál isten,mintha nem is estem volna át rajt.Igy nem tör le annyira a negatív eredmény,hamarabb " túlteszem rajt" magam.Nálunk api is ilyen hál isten.Persze a lombik azért biztos mássabb lesz annak azért " nagyobb" lesz a tétje.Én már sajna a menzi előjeleit érzem. :( Kezd fájni a hasam ( görcsölget) meg a mellem is fájdogál,ami nálam nem szokott tévedni! :(
horváth beáta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: