Új privát üzeneted érkezett!

[quote="sutimano76"]
írta:
sutimano76Mabe képet rakj fel légyszi a babakocsiról,hadd fájjon a szívem,légyszi.


Kép
Babakocsi :wink:

Kép
És amiket még vásároltam...
Vendég
 


[quote="floranan"]L írta:florananányok, OFF Ki ismerős Kréta felé? (Heraklion?)

Mi ott voltun nászúton! ;) (Aghia Pelaghia) Hááát, én nemtom, hogy júliusban autóval nekimernék még vágni egy ekkora útnak. :S gondolj csak bele mekkora pocid lesz már akkor. Én mindenképpen a repcsire szavazok... még ha csak heti 1x megy, akkor is.

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Floranan,én sem vállalnám be autóval.Tudom,hogy drága a repcsi,de addigra tényleg nagyobb pocid lesz,arról nem beszélve,hogy ezer fok.
Ha módotokba áll,ki ne hagyjátok,mert csodaszép Kréta.

Kép
v.andi
 
 

 
 

Floranan.szerintem nézd mg hogy hány hetes leszel és előbb kérdezd meg a dokid hogy engedi,mert a repcsit asszem a 26 héttől már nem javasolják.Aztán ha enged akkor csakis repcsi.
Mi most készülünk csüt-ön egy ballagásra győrbe,aztán megyünk a kiságyért,kádért veszprémbe,már ettől kivagyok,mert ha fél óránként nem lesz benzinkút,hol fogok pisilni?????
Gyomrom köszöni nagyon jól bírta a kápit,ma is azt vacsizok.

Bocsi Mabe de majd kibontva nézném meg,mert így nem látszik.

Manó,ez a genetikain volt hogy lányt mondtak,az én dokim még fiút tippelt,de majd máj.15-én megnézzük újból.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Tényleg nagyon jó volt a pénteki tali.De azért hiányoztak a többiek! Régen nevettem ennyit. A héliumos csaj meg plussz rátett egy lapáttal. Ja, meg a wc-ben az a tuti kéztörlő amit Katával majdnem szétszedtünk. :lol:

A sarki kocsmán elgondolkoztunk, de mivel fagyi nincs :( , így lemondtunk róla.

Legközelebb tényleg mehetnénk heckezni, azóta is az jár a fejemben, meg lehet, hogy a gyomrom táján is. :lol:

Diéta: Én világéletemben kissé túlsúlyos voltam, szerintem írtam, hogy az esküvönkön is a 95 kg-ot nyomtam. Aztán Anna születése után anyuéktól kaptam egy fülakupunktúrás bérletet. Azzal álltam neki fogyókúrázni, kissé módosítva az ő kalóriaajánlatukat. Napi 1000 kalória + otthoni mozgás, meg hozzávettem a Schobinobi ajánlatait néha, kajaügyben. Mit, mikor érdemes enni. Így ment le több mint 20 kg. Aztán beálltam a 65-66 kg-ra egy idő után. De lehet, hogy mindenkinek más jön be.

Aranynap: Szombaton voltam a lányommal egy divatbemutatón, volt egy kismama is a modellek között. Pont olyan, mint te! Olyan vékonyka, mosolygós, kedves kis pocival. Egyből eszembe jutottál! Lehet, hogy titokban modellkedsz? :lol: :lol:

Nincs valakinek ötlete, hova lehetne június végén egy hétre elmenni nyaralni? A lányom imádja a vizet, de én inkább valami olyat szeretnék, ahol van medence. Ő úszikálhatna, én meg pihizhetnék, nem igazán szeretnék már akkor fürdeni. Előre is köszi az ötleteket!

Sziasztok!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


[quote="vicger"]T írta:vicgerényleg nem vitanapot tartok, de Mabe, szerinted miért nem jó a 90 napos még egészségesnek sem? Semmi ördöngősség nincsen benne, semmiben nem szenved hiányt az ember, hiszen mindent eszik, csak nem egyszerre. Attól meg,h nem használ az ember zsiradékot, vagy legalábbis nagyon keveset, csak egészségesebb lesz az étel.

Süti, lehet, h a kiskanalas módszer azért jön be, mert az ember megunja az evést :D :D

Na, mentem aludni, jó éjszakát! :)


Olvasgatom a tegnapi fogyi témát, és hozzá szólnék én is ... 3 éve 60 kg volt a versenysúlyom, Lillával 63 kilósab lettem terhes, és 90 körül mentem szülni ... Brumikával 78,5 kg-san lettem terhes és most a félidőben 81,5 kiló vagyok ... SEMMI MÁST nem teszem, csak KEVESEBBET ESZEM: tésztából édességből, kenyérből ... tényleg csak ennyi ...

90 napos diéta: nekem az a véleményem, hogy a terhességi diabéteszes diétán kívül mindenféle fogyókúra egyszerűen tilos, mert a kúra során a szervezeted méregtelenít (főleg egy 90 napos kúra esetében, ami dikert arról szól, hogy az anyagcserédet megpiszkáld !!!) ... a méregtelenítés során keletkező anyagok pedig a köldökzsinorral mennek a babába ... valamennyit valószínűleg kiszűr a placenta, de tutira nem mindent !!! NE FOGYÓZZ !!! .... csak max hagyd el a fenti három dolgot és igyál sokat ... az is eredmény, ha mostantól stagnál a súlyod, hiszen most mindenki nőni fog :)

Nem akarok okoskodni, de a 80 kilómmal nekem is égnek áll a hajam a mérlegen minden szerdán reggel, tudom, átérzem, mit érzel ... de nem a fogyi most a megoldás ... szerintem ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi, minden diéta során, így a diabéteszesnél is van méregtelenítés.
Nem éhezni akarok, csak egyszerűen nem akarok megpurcanni. Eddig sem zabáltam, faltam a csokikat és a kenyeret meg a tésztákat, sütiket, normális, átlagos adagokat ettem, reggel, délben és este.
Nem azért problémázok ezen, mert nem tetszem magamnak, hanem azért, mert már szervi problémákat okoz ez a súlymennyiség. Egyszerűen nem bírja a szívem, nem kapok levegőt, a sarkamban pedig fáj a csont a terheléstől. Muszáj odafigyelnem arra, hogy mit eszem, mivel és mikor. Nevezhetjük ezt diabéteszes diétának, odafigyelésnek, vagy akárminek, egyszerűen az egészségem forog kockán. Tehát most kevesebbet eszem, a kenyeret egyáltalán nem fogom fogyasztani, s az édességre rá sem nézek. Ennyi a történet. :)


Mit szóltok a mexikói sertésinfluenzához??? :shock: :shock: :shock: nagyon durva....

vicger
 
 


[quote="sutimano76"]
írta:
sutimano76Bocsi Mabe de majd kibontva nézném meg,mert így nem látszik.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kicsomagolás még odébb van... ha majd kész lesz a gyerekszoba...
Vendég
 


Floranan
Lehet, hogy én beszari vagyok, de júliusban már nem nagyon utaznék külföldre... akkor már olyan 30 hetes kismamik leszünk...

Vicger
Ésszel összeállított, vegyes fogyókúra mehet... a 90 napossal az a baj, hogy fehérje- és zsírhiányos nagyon... és a baba növekedéséhez a szénhidrát (glukóz) mellett sok fehérje is kell és persze zsír is...
Vendég
 


Fogyi!

A védőnő pisiből egy tesztcsíkkal egy perc alatt meg tudja nézni, hogy van-e aceton a vizeletedben, ha nincs, akkor nincs gond a méregtelenítéssel, ha viszont igen, akkor az rosszabb, mint ha cukor lenne benne....
kenyér helyett egy csomó mást is lehet enni....
szerintem itt mindenki jót akar a tanácsaival..remélem nincs sértődés....

Mabe: nem semmi mennyi cucca van Imolának!

Floranan:

Messzire utazástól én is félnék....(persze, ha van ott doki lehetőség, akkor nincs gáz...

Kép
arvaerika
 
 


jó reggelt!!!!

ma talizok a barátnőimmel és mivel mindketten békásiak,így gondolokoztunk,hogy hova menjünk,hát én megkértem őket,hogy mutizzák meg nekem a rómait,hogyan jutok meg stb,és nekik is felcsillant a szemük.De hekkezni nem hiszem ,hogy fogok,de egy lángost benyomok!!!
Majd jövök mesélek!

sutimano76
 
 


Szép napot! :)

Süti jó rómaizást! :) :)

Fogyi: nem sértődtem meg :)hisz nincs is miért! :)

Ma telefonált a védőnő, h megtalálta :!: a leleteimet. Igazán rendes tőle... kezd nagyon elegem lenni az egészségügyből ....

vicger
 
 


sziasztok:)
Babóm a pocakban minden babának rugibugit küld:)))


a fogyókúrához én is szólnék és kérdeznék is . Nálam a 20. hétig nem volt semmi para. 3 kiló jött fel, de úgy gondoltam ez okés.... viszont amint átléptem a 20.hetet..... iszonyat éhség egyfolytában, amit eleinte gyümivel meg joghurtal csillapítottam szóval nem ettem több kenyeret vagy efféllét és a kilók mégis elkezdtek valami hatalmas mennyiséggel és gyorsasággal rakódni a combomra meg a kezemre...... védőnéni közölte eztán null kenyér meg krumpli meg tészta... és hajrá zöldség.... Ez mind okés.... de éhes vagyok.... Ilyenkor mi van? Mondom a 20.hétig semmi bajom nem volt azóta meg csillapíthatatlan farkasétvágy... Vagy félidő után ez így van? Én sosem tudtam diétázni..meg fogyózni most is nagyon nehezen megy.... inkább mozognék, de sajnos azt intezívebben (nem csak séta) nem szabad.....
Vmi ötlet? Tanács?

KépKép
dorkamartini
 
 


Sziasztok!

Pár napig még olvasni sem tudtam jönni... :( most meg van mit behozzak... :roll:

Kriszti örülök, hogy jók lettek az eredmények!! Jó a kép Csöpkéről! :) Megértem amit írsz a kilókról... habár nekem soha nem kellett fogyózni... de ha nem érzed jól magad akkor igenis figyelj oda, hogy mit eszel... és ez nem fogyókúra! :) Aki odafigyel az étrendjére az most akkor fogyókúrázik, vagy egészségesen táplálkozik? Hm?! Én nem szeretem a húst... DE nem vagyok vega... akkor én is hibázok?! Eddig nem vettem észre... :roll: eddig minden véreredményem jó lett... (egy panaszom van az az oedema a bokámnál... de az meg a szívtől van...)

Anna! Irigyellek a bátorságodért! Ha jól értettem otthon szeretnél most szülni...

Irigy vagyok a taliért is... gondoltam rátok... örülök, hogy jól sikerült... :)

Floranan... én is tervezek utazást júliusra... némethonba.... mégpedig autóval.... a dokit is megkérdeztem, hogy mi a véleménye... azt mondta, hogy repülővel semmi esetre sem, autóval nyugodtan, de két óránként meg kell állni kicsit nyújtózni... de előtte megvizsgál... és ha minden okés csak akkor lehet utazni.... :)

Süti teljesen elgondolkodtattál a "nem-változás" miatt... eddig bele sem gondoltam, hogy ez változhat... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Nekem még nem mozog a babám... vagyis én még nem érzem... a doki azt mondta, hogy legyek türelemmel... még nem fogom érezni egy darabig, mert "mellső falon van a méhlepény".... azt mondta, hogy ez normális... valaki aki ért hozzá, itt közülünk... tényleg normális?????????????????????????????


Na lépek... mert ma szabin vagyok... (OLYAN JÓ! :lol: ) és anyumat haza kell hozzam a kórházból... meg a leletemért is be kell menjek... meg vásárolni is akarok... :) :oops:

Jaaa még valami... azt terveztem, hogy juni 30-ig melózom.... (irodában dolgozom) de változott... rá kellett döbbenjek, hogy nem fogom addig bírni... :( bármennyire is szerettem volna... már most nagyon hamar elfáradok... délután legszívesebben aludnék... de fél 8-tól 5-ig dolgozom.... Jaaaa és megtaláltuk a megfelelő embert helyettem, akit még be kell tanítsak... :D :D :D :D :D

Na most már tényleg lépek... sziasztok!
vikiviktor
 
 


Szép napot mindenkinek!

Már megint 6 oldal elmaradásom volt...

Aranynap ezer éve feltett kérdésére: nos nem akarok egész nyáron a kórházban nyaralni, de ezzel riogat a dokim:) :) Ikrek: én misztikumnak élem meg, valamiért kettő jön, bár rám tör néha a materalista világnézet, akkor számos dologgal meg tudom magyarázni:)

Flornan: a babakocsiról. Nos ha senki nem segít séta közben akkor a két kicsi befér egy kocsiba, mert néztem vannak egész széles modellek, de még egyes járgányok:)

Kukac: Nevettem a sex témán:) Nekem alapba letiltották a hüvelyi kérdést, de öregszem, hiába, rutin és a kreatívan eltöltött évek:) :)

Vicger: olvastam minden rendben, nagy kő esett le rólam is, együtt érzek veled, hisz csak kicsit vagyok több gyerekes anyuka nálad, azt hiszem pontosan egy 18 hetes magzattal:) :)

Egykor vár a 4d !!! Már izgulok, olyan jó látni őket:) Kíváncsi vagyok megint mit garázdálkodnak odabent:) Előtte dinnyét eszem csoki fagyival, az bejön nekik, mert aktívan tobzódnak utána, bár az is lehet szidnak, ki az a barom aki ilyen kaját küld nekik :lol:

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Sziasztok!

Pénteki talin én is nagyon jól éreztem magam. :) Mondjuk legközelebb tényleg ne oda menjünk, bár én nagyon jókat mulattam a héliumos nénin. :D

Süti!
Jó barátnőzést! :)

Vicger!
Szerintem ezt a diétás témát már jól kiveséztétek. :lol: Az a lényeg, hogy kismamiként szerintem egy dietetikus tanácsát ki kéne kérni, a Te és főleg a Baba érdekében.

Dorkamartini!
Köszönjük a bugit, az én babóm ilyenkor pihen, de majd este csatlakozunk. :wink:

Taranee!
Hű, micsoda bók!!!! Nagyon jólesett, köszönöm szépen. :) De nem én voltam a modell. :D

Erről jut eszembe!
Voltunk szombaton-vasárnap nézelődni kismamarucik után. Mindenhol tök drága. :( Úgyhogy vettünk 3 db női L-es pólót tunika gyanánt, ez még sokáig jó lesz szerintem, mert nekem tetszik, ha feszül a pocin a ruha, ha kényelmes. :)
Éééééééééééés megvan a menyasszonyi ruhám!!!!! :) Igaz, úgy nézek ki benne, mint valami tündérke, aki lenyelt egy labdát, de a ruha csodaszép. :D

Boboka!
Találtatok valamit a börzén?

Floranan!
A lángosozásos dolgot megbeszéljük még holnap. Azt sem tudom, mi lesz holnap, mert a kolléganőm, aki SZABADSÁGON VOLT a múlt héten is, most megint BETEGEN JÖTT!!!!!! Tele van a hócipőm. :evil: :evil: :evil:
Utazással kapcsolatban: nőgyógyásszal egyeztetve gondolnám át Krétát. :)

Anna!
Én hiszek az orvosomban, mert nagyon jó. :) És tudom azt is, hogy mennyi tisztességtelen és nemtörődöm orvos van. De hiszem azt, hogy az én orvosomom kívül bőven akad még jó ember és kiváló szakember.
De a legfontosabb: tisztelem mások gondolatait és véleményét. :wink:

KépKép
aranynap
 
 


Még valami amit elfelejtettem.... :oops: :oops: :oops:

Dorkamartini: Isten éltessen sokáig!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vikiviktor
 
 



Kép
kata05
 
 


Jah, Dorkamartini!
Boldog szülinapot! :)

És Neked is boldog szülinapot Anna! :)

Kép

Dorkamartini!
Mozgás: én jógázom, bár aki előtte nem jógázott, annak nem ajánlják, hogy várandósan kezdjen el. Viszont terhestorna mehet!!! :wink: Utána kell nézni, hogy terhestornáról milyen könyv vagy dvd van. Esetleg a védőnőd is tud ajánlani. :)

KépKép
aranynap
 
 


Dorkamartini! Boldog szülikét!

Mindenféleképpen egyeztetek a dokival, mielőtt mennék!! A védőnő anno még azt mondta, hogy a 34. hétig engedik általában a repülést. Meglátjuk, mit mond a doki bácsi nekem.

Tényleg, babaörzén végülis ki volt???

Aranynap (és Boboka és Móka), akkor maradjon a 2 óra metrókijárat.
És habos-babos rucid lesz?? :)

floranan
 
 


Sziasztok!

Dorka, Anna, nagyon boldog szülinapot kívánok nektek:)

Babcika, nem emlékszem, hogy téged felköszöntöttünk-e, ha nem, akkor így kicsit megkésve, de neked is boldog szülinapot kívánunk :)

Floranan, kréta nagyon jól hangzik, de én is mindenképp csak dokis engedéllyel mennék.

A holnapi lángosozás nekem mindegy, hogy előtte vagy utána. Úgy is jó lesz, ha holnap ebéd után megírjátok, hogy mennyire laktatok jól, én is kb. annyira ebédelek be :lol: :lol: :lol: és akkor ott megbeszéljük :lol: :lol:

Aranynap, még jó, hogy nem jöttetek ki a börzére. Nagy csalódás volt, de utána egy kis minimanózás megmentette a vásárlási szenvedélyemet :lol: :lol: :lol: :lol:

Tudom, hogy régebben volt már szó róla, meg talán valamelyikőtök tett is fel linket, de most nincs energiám visszakeresni. Tudnátok feltenni szénhidrát szegény / cukros diétát?
Csak megkukkantanám, hogy mennyire nehéz lenne betartani :) :) :)
Vendég
 


Köszönöm, Aranynap. Tök vicces volt tegnap. Anyától kaptam egy doboz csokit :!: , a sógorom Soltvadkertről hozott a Korona cukrászdából valami édességet (10 éve szeretnék enni onnan valamit- még sosem ettem), apósom meg egy üveg tisztesfű mézet (kismamáknak nem ajánlják a tisztesfű termékeket). Mindent szépen megköszöntem, és semmit nem kóstoltam meg :cry: . DE Anna Réka sütött tortát (csak mézzel), és vettek nekem egy sólámpát, meg egy törölközőt, és Attila megvette nekem a Csokoládécipőt (le se tettem, amíg el nem olvastam, és közben csurgott a nyálam az olvadó csokoládétáblákat, cukrozott narancsszeleteket, ibolya-, és rózsakrémeket olvasva...) és az ötből négy testvérem felhívott (a fiúk nem mindig tartják számon a születésnapokat), szóval nagyon jó volt.

Süti, ne izgulj! Budapesttől Győrig is vannak WC-k és Győrtől Veszprémig is (és ha nagyon sürgős, ott az erdő :wink: )

Én még mindig azon eszem magam, hogy mit veszek fel a hónap végén. Voltam az egyetlen pápai kismamaboltban, amit tudok, volt három nadrág, egy szoknya és egy L-es ruha (nagyon szép, de rám S-es kell), és ennyi.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 



Sziasztok!


Csak nagy vonalakban olvastam el a pár nap eseményeit, mert főnököm itt ül mellettem........
De pótolom hamarosan!!

Vicger: GRATULA!!!!!!!!!!! A kislánykához is!!! ISzonyú édes a képen :)
Gondolom most nagy kő esett le a szívedről!!

Brumi: Én is veled vagyok! Ha a barátnődbe kicsit több empátia szorult volna, akkor megértené a helyzetet. Várj kicsit türelemmel, hátha megnyugszik, és magától jelentkezik.

Pénteki tali: sajna nem tudtam elmenni, mert védőnő után nyakunkba vettük a várost a kolléganőmmel ( beültünk a Wasabi running sushi étterembe, és eltöltöttünk ottan pár órát, persze szigorúan csak főtt és sült halacskákat ettem):lol:

Azért remélem még májusban szerveztek egyet, mert arra szeretnék még elmenni.

Kilók éás fogyókúra: én úgy érzem nem zabálom tele magam ,de mégis növök. valószínű a vizesedés az oka, már kísérletezek mindennel ,hogy jobb legyen. Néha működik, néha nem.
A csokiról egyenlőre én sem tudtam teljesen lemondani, de lehet erre is rá fogok kényszerülni ,ha nem akarok akkora lenni a végére ,mint egy bálna.
:shock: :shock:


Voltatok bababörzén? Mi kimentünk szombat reggel, tudtunk venni egy alig használt angelcare légzésfigyelőt, szopipárnát, hordozókendőt, hálózsákot,plusz apróságokat. :D

Ééééééééééééééééés szerintem nagyon jó áron!!!
A hordozókendő új volt, de ez is csak amiatt, mert a kedvesem mondta, hogy ő ebből újat szeretne, és néha azért az apukát is kell hagyni érvényesülni :D

KépKép
csikipetra
 
 


Andi, köszi köszi :) :) :)

Hányra mentek ma az Istenhegyire?

Irigy vagyok kicsit, nekem még két napot várni kell 8) 8)
Vendég
 


Andi! Köszi a diétás oldalakat!Gyorsan ki is nyomtattam én is!

KépKép
csikipetra
 
 


Na, akkor volt, akinek jó volt kimenni. :) Én mondjuk még babaholmit nem annyira szerettem volna venni, úgyhogy még jó, hogy Boboka leadta a drótot. :D

Floranan!
Nem habos-babos szerintem. :) Nem is az a fajta vagyok. :) Jobb szeretem az "egyszerű de szép"-et. :) Ha megvolt az esküvő, majd teszek fel képeket természetesen. Addig nem szeretném lefényképeztetni magam a ruhában, csak a ruhát lefotózni meg szerintem snassz. :)

Jaaaaaaa, majdnem elfelejtettem!
Jó az AFP eredményem, és ma délután megyek a Dokihoz terhesgondozásra, úgyhogy lesz bekukucs Maszatkához. Már alig várom!!! :)

KépKép
aranynap
 
 


Mindenkinek gratulálok, akit elfelejettem felköszönteni.... Ti honnan vagytok ilyen jól informáltak?? :shock: A táblából?

Én még csak 3 kilót híztam (az egész jó, nem?), étvágyam pedig hatalmas....

floranan
 
 


Talis képek szupik!!:D
A következőn igyekszem ott lenni:)

Bibiésbrumi, szerintem se csinálj ebből ügyet. Nálunk se nagyon szokták sajna megmondani , h a gyerekek göthösek, úgyh még a 2. hónapban fel is álltam , s eljöttem, h sorry.
Tudjátok, h babás vagyok, megmondhatátok volna... brrrr
ezek nem szép dolgok. És a kisgyerek szervezete meg aztán télleg bekap mindenfélét..

Vicger, nekem bejött a 90 napos, és nem is jött vissza, de tény, h mozogtam mellette...
Én is kérdeztem anno a dokimtól, h mit szól hozzá, ha mident eszek, csak idő különbséggel.. szerinte nem baj..
nekem bejött ez a "diéta" , egyáltalán nem éhezetem.. viszont most nem így eszem, de nagyon odafigyelek a kajákra...
eddig 3 kgnál tartottam, s nekem is úgy tűnik, h most indult be a buli... viszont most nagyon fáradt is lettem, s nehezen veszem rá magam a mozgásra ( séta, úszás, pici súlyzózás)
én sem vagyok húsos, nem tudok minden nap húst enni.. minden reggel iszok egy actimelt (a jó anyagcsere miatt:)) , és néha csak ennyi a fehérjém. .

Szóval,én is azt mondom, h figyelj arra, h esténként sok-sok zöldséget egyél és sok vizet igyál, s akkor már nagyon előrébb vagy...
Ja és még egy, nekem a versenyek miatt sokat kellet diétáznom anno, s ha már az agyad tudja, h ma odafigyelek a kajára, mert ma pl keményítő nap van, akkor minden mást fog kívánni. szóval ne mondd ki magadnak , h fogynod kell, vagy tényleg csinálnod kell a diétát, mert rosszabb lesz . Cselezd ki magad:)!!!
Meg most jön a nyár, szerintem nem csak Te leszel, aki egész nap csak a gyümölcsöt fogja enni..

Floranan, látod, milyen gyorsan eltelt ez a két hét. mindjárt itt az uhu:D

Viki,
én is addig tervezem a melót, de én is már nagyon mennék.. két hete táppénzen voltam, s akkor éreztem milyen jó is, ha nem vagyok ide bekötve:)

Csunyeszka, juj de jó!!.. Képet kérünk mi is, h mi is kukkolhassuk a két lurkót:)

Aranynap, végül mikor is lesz a NAGY NAp?:D

Mabe, cuki a sok cucc!!

Manó, anyum dolgozott régebben Kehidán, masszőrként... szerintem is jó a hely, meg tök jó, h bababarát!!:)
Remélem sikerült pihizned!:D

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Teljesen új felhasználó vagyok, remélem nem bánjátok,ha én is csatalkozom.... :wink:

Szeptember 07-re várjuk a második gyerkőcöt, van már egy kis-nagy fiam, aki júniusban lesz 9 éves. Hát nem semmi korkülönbség, de így alakult... Egyenlőre ő is várja a tesót, remélem ez így is marad(és közben a következőt tervezi..... :lol: )

Egyenlőre pihire lettem ítéltetve, ami remélem enyhülni fog, de nem akarok előre inni a medve bőrére.. szerdán remélem többet fogok tudni.

Kicsit "irígykedem", amikor vásárlásokról, erről-arról írtok, mert már én is nagyon szeretnék kódorogni. De hát ez van....

Sziasztok![/img]
vsaci
 
 


Saci! Üdv közöttünk! :)

Móka!
Azt azért ne felejtsd el, ha Te sportoltál ráadásul, akkor Neked másképp viszonyul a szervezeted a diétákhoz. Terhesség közben nem terhességi diétába kezdeni a nem jó. Mint terhesség közben jógázni vagy keményebben sportolni kezdeni. Azért ajánlottuk Vicgernek Sütivel a dietetikus bevonását. :)
A nagy napot még nem tudjuk. Pont azon mulattunk Robival, hogy mi mindent extra-kacifántosan csinálunk. :lol: :lol: :lol: Szóval, mivel még Robinak ki kell kérnie az uniós anyakönyvi kivonatát abba a kerületben, ahol született, ezért csúszik az egész. Ráadásul a kedves főnöke most leterhelte egy nagy melóval. :( Szóval lehet, hogy az esküvő a nászút után lesz. :D Mindenesetre a jeggyűrűk jövő hétre elkészülnek, ma telefonáltak az ékszerboltból. :)

KépKép
aranynap
 
 


Boboka,16.40re megyünk.Azt már tudom,hogy aki vár minket,annak egy kismamája vajúdik éppen.Remélem meg lesz a baba,mire mennünk kell,és sikerül Juniorra ránéznünk.

De jó annak,aki már soppingol.Nekünk még nagyon odébb van.Mi szombaton kinéztük a babakocsit apácskával,az már biztos.A kombi ágyat is,csak még nem tudjuk hol vesszük meg.Babruhát nem nagyon kell vennünk,mert egy 7 és egy 10 hónapos babáról öröklünk ruhákat.Persze azért veszek néhányat,de nem sokat.

Aranynap,már megvan a rucid???Nagyon kíváncsi vagyok már rátok!Sikerült az anyakönyv vezetővel beszélnetek?

Érdekes ez a hordozókendő dolog.Nekem nem jön be.Viszont rengeteg olyan anyukát ismerek,akik imádják.

Csunyeszka, 4D után várunk ám.Én sztem te nem fogod a kórházban tölteni a nyarat,és üzenekm a doki bácsidnak,hogy ne riogasson,mert összeakad a bajuszunk :lol: :lol: :lol:

Süti,a hekk jobb,mint a lángos :wink: .Legközelebb mehetünk oda is,mert már nagyon csorog a nyálam a hekk után
:roll: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Andi!
A XIII. kerületben nem engednek a nyolcból, úgyhogy muszáj Robinak kikérni a X. kerületben az anyakönyvét. :roll: De nem érdekel. :D
Igen, megvan a ruha, mert sikerült olyan ruhát találni, amibe még bőven mehet poci. Még talán júliusban is fel tudom venni a ruhát. :) Ja, mert nem olyan ruhát kerestem, ami kifejezetten esküvői, hanem olyat, amit még később is fel tudok venni. :) És ooooooolyan széééééééééép a ruha!!!! :) Lehet, hogy mégsem bírom ki, és lefényképezem otthon (de csak a ruhát), és holnap megmutizom Nektek. :D

Szorítok, hogy a Dokid visszaérjen a vizsgálatra!!!!!! :)

És Csunyeszkától is várjuk majd a beszámolót! :)

KépKép
aranynap
 
 


Saci, üdv itt!

Igen, egész gyorsan elment a két hét :) Mindjárt szerda :) Addig még felkészítő is lesz, szóval tényleg elrepül!

És most pénteken meglátom a kocsit, bútorokat, mindent, amit kapunk ajándékba!! Úgy be vagyok zsongva!!!

floranan
 
 


No, én lassan ellépdelek a Doktor Bácsihoz, úgyhogy holnap ugyanitt. :)

Pussz

KépKép
aranynap
 
 


Saci,üdv közöttünk!
A korkülönbség miatt ne aggódj, tesóm és köztem is 8 és fél év van.
Voltak apróbb veszekedések gyerekkorban, de hát ilyenek hol nincsenek..... :D

Bababörzén kaptam egy szórólapot valami aktív szülés programról
Gondolom vannak tanfolyamok,felkészítők,beszélgetések ( ahogy nézem nem ingyen)
Ha érdekel benneteket a honlap, akkor itt van ni:

www.aktivszules.hu

KépKép
csikipetra
 
 


Sziasztok!

Erika
Vásárolgatok neki :oops:

Dorka
Jön a friss gyümölcsök szezonja...

Vikiviktor
Normális :wink:

Uh-s beszámolókat várjuk!

Saci
Üdv itt!
Vendég
 


Délelőtt elvittem a kisbabámat a doktorhoz. Szépen növöget a drágám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szép napot mindenkinek! :D

Megjöttünk ultrahangról és a pocakomban a vonalzóm szerinti felállás van Anna és Tibi baba :lol: (kék-piros)

Sajna a képet nem tudom ide tenni ( túl nagynak bizonyultak), de ha a párom elkészül a melóval, akkor megkérem tegye picasa albumba és belinkelem.

Eszméletlen hancúr megy bent:) A fiú rendesen bajuszkát csinál magának a köldökzsinórból, oda teszi a szája fölé, hiába igazi férfinek akar tűnni, a kislány meg olyan lányos mozdulatokkal vonogatta a vállát, mint aki már most kényeskedik.

A jóban azért legyen rossz is, az egyik lepény lement a méhszájra, és csak remélem, hogy elvándorol onnan. Nem szerettem volna császárt, csak s.o.s. esetén:([/img]

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Csunyeszka
Gratulálok Annához és Tibihez!
Méhlepény :cry:
Vendég
 


Helló csajok!

Dorkamartininek és Annának nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!
Kép

Csunyeszkának gratula a vegyespároshoz. :lol:

Ezzel a hekk dologgal egész felhúztatok.... Már ott lapul a hűtőmben a fincsi halacska.... Holnap az lesz a kajcsi. :oops: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára manósziget 2009.04.27 19:22-kor.

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Vicger: nagyon örülök, hogy minden rendben!!!!!

Aranynap: De jó, hogy megvan a ruhád. Képet mindenképpen kérünk!!

Saci: üdv közöttünk. Én is a másodikat várom és van egy nagylányom aki idén tölti a 10-et. Úgyhogy nálunk is nagy lesz a korkülönbség. De ő is már nagyon várja az öcsikét.

Csunyeszka: Gratula a vegyes babákhoz!

Andi: lehet hogy megtudod fiú vagy lány?

Úgy irigylem azokat akiknek már megvan a baba neve. Nálunk még mindig nincs eldöntve. Elég nehéz a párom vezetéknevéhez találni olyat ami tetszik is. :)

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


[quote="taranee"]A írta:taraneendi: lehet hogy megtudod fiú vagy lány?

Úgy irigylem azokat akiknek már megvan a baba neve. Nálunk még mindig nincs eldöntve. Elég nehéz a párom vezetéknevéhez találni olyat ami tetszik is. :)

Andi már tudja, hogy kis kukacos junioruk lesz! ;)

Na igen, nem könnyű a névválasztás, mi is nehezen szültük meg... és még nem is biztos, hogy marad az Ákos... de egyenlőre jobbat nem tudunk. Mi a vezetéknév? Ha nem titok.. hátha tudunk segíteni.

Kép Kép
manósziget
 
 


Dorkamartininak, Babcikának és Annának boldog szülinapot kívánok utólag is!

Kép
arvaerika
 
 


Aranynap, persze én is ezt írtam, h most inkább az étkezési szokáson kell változtatni, nem pedig diétázni... nem jóóó ilyenkor..agyilag sem, mert mindig ezen pörög az ember..
utálom, h nekem is, de gondolom, h vagytok Ti is páran így, h vannak kedves emberek, akiknek a 2. kérdése, na és eddig hány kilót hiztál???
szörnyűű..
hiába próbál pozitív lenni az ember, az érzékenység miatt mégis neki lehet azért keseredni...


Saci, szia és gratula.
Miért kell pihenned?

Csunyeszka gratula:)


a Szülinapooknak Bódóttág!!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


csunyeszka!

Gratula a vegyespároshoz!

Kép
arvaerika
 
 


Nagyon boldog szülinapot Babcika,Anna és Dorkamartini!!!
Kép

Saci üdv köztünk!!!A nővérem és köztem 11 év van.

Andi nekem mindegy hova megyünk,csak menjünk,mert jó volt veletek lenni,én a hekkre nem gerjedek,de a lángost imádom.
Talán elfelejtettem írni,de a tali estéjén éreztem ELŐSZÖR erősen babócát,lehet a tietek küldtek neki jelet valahogy, hogy hogyan kell.szombaton is éreztem nagyon,vasárnap lusti volt semmi,de ma a lángos után megint felélénkült.

Mabe,mostanában nagyon szűkszavú vagy.Örülök hogy minden oké!!

Csunyeszka gratulálok a vegyespároshoz,méhlepényt meg szugeráld!!!

Aranynap,képet mindenképp kérünk,mert különben kilukad az oldalunk.Bár rajtad biztos sokkal jobban fog kinézni,mint vállfán!!! :wink:

Andi Manónál holnap sülthal lesz ,mikor indulunk???? :D

sutimano76
 
 


A májusi talihoz kéne megint táblicsku,Andi megtennéd hogy legyártod????

Taranee férjének neve a táblzatba is megtalálható.Az iwiwen megnéztem milyen keresztnevek vannak és mindegyik jól hanzik,szóval írd le nekünk a változatokat és mi megmondjuk melyik hangzik jól!!

sutimano76
 
 


csak gyorsan jövök,később részletesen

Junior makk egészséges,és KISFIÚ!!!!

Kép
v.andi
 
 


Na, mit láttam!!! Csunyeszka két babójának sztárfotóját! ;) Iwiwen... :lol: De akár hiszitek, akár nem sztem tökre látszik a képek alapján, hogy az egyik kisfiú a másik meg kislány! :shock: Vagy lehet csak azért gondolom, mert tudom a felállást... :roll:

Kép Kép
manósziget
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?