Új privát üzeneted érkezett!

barack de jó hogy jöttél............. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Most először :oops: :oops: :oops: egy kicsit, mert nem jelentkeztem eddig, aztán nagyon szépen köszönöm, hogy így számon tartotok!
Köszönöm jól vagyunk, bár rókák még vannak. Hétfőn megyek dokihoz, leveszik az integrált teszthez a második kör vért. Nem tudom UH lesz-e, ha igen, akkor már biztosan látni fogjuk a kicsi nemét. Én a 12. heti UH alapján fiúnak tippelem, de mivel nem vagyok sem szonográfus sem orvos, így nem tudom, hogy jó-e a tipp.

Sünci, kitartást az otthon pihizéshez, alószínűleg én begolyóznék tőle. Én is megnéztem a képeket, nagyon jól nézel ki! (Egyébként is csak két nappal vagyok fiatalabb nálad). Mikor pedig majd Maszatka után fogsz majd rohangálni és vele együtt csúszdázol majd, akkor 13-nak fogod érezni magad. :wink:

Védőnőnél már voltam, de töredelmesen bevallom (az integrált teszthez tartozón kívül), vérvételen még nem. Talán a jövő héten eljutok oda is. A védőnőnél jót nevettem, amikor elém rakott egy táblázatott arról, hogy hétre lebontva, mennyi lenne az ideális gyarapodásom, grammokban. (Ez 10900 g lenne a 40. hét végéig, ehez képest elsőre 18kg, másodikra 13 ugrott fel rám).

Kopee, remélem Eliot már jól van és Te is tudsz egy kicsit pihenni.

Betty, a vizeletemben nekem is találtak bacit, amire szedtem is antibiotikumot, kíváncsi vagyok, hogy most mi a helyzet. Nem szívesen szednék be minden hónapban egy adagot, de ha ez az ára annak, hogy a baba egészséges maradjon, akkor megteszem.

Ígérem, igyekszem gyakrabban jelt adni magamról!
Üdv az újaknak is!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya szavadon fogunk!!!!!!!!!! :) :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok! :wink:

Nagy keresgelesben vagyok, mert Hercegnomnek 20.-an lesz a 3. szulinapja, es csinalunk egy kis zsurt, meghivjuk a jatszos baratait, de nem tudom, hogy milyen fajta buli legyen...na es hogy hol legyen. :roll: Mi lakoparkban lakunk, tehat itt biztos nem lehet. :roll:

Kopee
Koszi nagyon az infokat, felhivtam anyukamat, es mondta hogy megprobal beszerezni, ilyen kremet, es elkuldi. :D Millio puszi az otletert.!! :D

Sziszko
Beirtam a Martint a tabliba. Szep nev!! :lol:
Jajj dejo, akkorkeszitem a szinest 8.-ra! :wink: :lol: :lol: :lol:
Nyugi vervetel nekem se volt, majd most 6.-an lesz.

Betty
Sajnalom a nemalvast!! :cry: Pihenj sokat amikor tudsz!!

Barack
De jo, hogy elokerultel! :lol: Es ilyen jo hirekkel! :lol: Gratul aaz eredmenyekhez!! :D
Latom meg van a vegleges nev :wink: Noa gyonyoru nev!! :shock: :D Jo utazast, es nagyon vigyazz magadra!!

Datolya
Elveszett baranyka! :lol:
Nalad is keszitem akkor a szinest!! :lol:
Es telleg szavadon fogunk,hogy gyakrabban josz! :wink:

na megyek is mert ANNYAAAA!! :roll:
Vendég
 


Haho kismamik, ismet van egy kis idom olvasgatni Benneteket....
Szia Barack!!! Gratula a jo eredmenyeidhez es jo pihenest a wellnesshez!!!
Datolya: en mar ketszer is szedtem, de sajnos nem mulik el. Nem tudom most kedden amikor ujbol lat a dokim mit mond majd, de a telefonban nem tunt aggodonak. Majd meglatjuk. en egyetertek Veled, hogy ha a kicsi egeszsege ezen mulik, akkor mindenkeppen be kell szedni a gyogyszereket, de ha egyszer nincsen eredmenye lehet,hogy meg artunk is az antibiotikumokkal? Nem tudom, eloszor fordul velem elo ilyesmi. A kisfiammal "csak" cukrom volt, a hetedik honaptol inzulinoztam meg dietaztam. Remelem azert hamarosan eltunnek a bacijaink!!!! :D

Monica: koszi, megprobalok pihenni, altalaban delutanonkent, amikor a kicsim alszik kb.2 orat. Igy kibirom az ejszakazast is/bar ritka szerencsere, mostanaban nem tudom miert kell fel./ Charlotte jo alvo? Alszik delutanonkent egy kicsit?

KépKép
KépKép
betty76
 
 


monica előre is boldog szülinapot a kis hercegnődnek!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Vizsgálatra azért megyek oda,mert akihez megyek doki,profi és a gépük is.Meg ugyebár kíváncsi az ember a babára,mert itt sajnos a kórházban elég darabos és homályos volt a kép,szeretném ha élesebben is megnéznék...

Nekem 11:40re van időpontom,amugy ma mentem volna,de átrakták vasárnapra.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Hahó, életjel! :D

Tegnap írtam egy hosszút, de elszállt, és jó mérges lettem miatta :lol:

Látom, Mindenki szépen alakul!!! :D

Pocok, merre jársz? :roll Kuzsanna???

Náluk semmi extra, nagytakarítok :?

tillidian
 
 


Sziasztok!

Hát most egyedül vagyok itthon,így van időm a gép előtt ülni.Elkezdtem az első oldalról olvasgatni a topicunkat.És meglepve látom,hogy rengetegen már nem írnak egy jóideje.Pl: monica28, riann, p-emi,csige-bige,szmet,vcsibe,panoka,chardonnay,kuzsanna,gombahölgy, maya76 stb... És még sorolhatnám! Tillidian,Pattogobolha,Nita,Datolya,Kopee,Ginuska!Ti már az elejétől itt vagytok,tudtaok róluk valamit?

Kopee!
Én csak most bukkantam arra a linkre,ahol Eliotról van két videó.Megnéztem.És be kell vallanom,elpityeredtem kicsit! :oops:
De nagyon kitartó,édes kis fiacskád van,meg kell hagyni! :lol: :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok:)

datolya:
A fekvestol mar be-begolyoztam idonkent:) most szinten vagyok eppen.
Szerintem is majd egyutt rosszalkodunk a gyerekkel, foleg hogy en mar most is kb 16 vagyok agyilag:):):)

sünciboglya
 
 


Sziasztok!
Monica: köszi a köszöntést....
Sziszkó: már ezerszer gondoltam,h írok a májusiaknak,de mire itt végzek az olvasással,teljesen elfáradok. hogy lehet,h már most itt vannak a májusi babák? és egyre többen?

Babakocsi téma: még nem döntöttem el,milyet szeretnék,de valószínüleg 3 kerekű lesz. már a kedvencekhez adtam,amiket kinéztem a neten,de előbb meg szeretném nézni élőben,mielöt megrendelném a neten... Nekünk fontos,h kocsiban jól elférjen,több funkciós legyen...stb.

Lányok: ki tud jó áron bababútort? olyan kiságyat szeretnék,amihez van pelenkázó is és komódot is lehet hozzá venni.
Meg olyan kiságy is érdekelne,ami csak pár hónapig jó a babának,m olyan kicsi méretű. addig kellene,míg velünk alszik...

Jó 7végét mindenkinek! holnap aki tud menjen a szabadba,m jövő hétre sok esőt és rossz időt mondanak! :evil:

Kép
jovana
 
 


sziasztok!!!!!!!!
nagyon jó volt a börze!!!!!!!!!
annyi mindent vettem.............baldahinvasat...baldahint...rucikat.....mellszívót....meg még ezer dolgot.........annyira élveztem....de nagyon elfáradtam....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jovana!
képzeld,én már nem bírtam tovább írtam a májusiaknak! :lol: :lol:
Írtam nekik,hogy rajtam kívül Te is újra kismama vagy! (Így utólagos engedélyeddel! :oops: :lol: )
És képzeld,még emlékeznek mind a kettőnkre!És mondták,hogy adjam át Neked a gratulációikat! :lol: :D :lol: :D
Amúgy sokuknak jön előbb a baba!Ma is született egy babóka! :lol:

Nita!
Ügyi vagy!Mostmár pihenj! :roll: :wink:

Többiek,hol vagytok??????

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Nagy csavargásokban vagyunk :lol: :wink:
Élvezzük a szép időt és mindig megyünk valamerre... amíg lehet :wink:
Vendég
 


sziszkó29 írta:
Elkezdtem az első oldalról olvasgatni a topicunkat.És meglepve látom,hogy rengetegen már nem írnak egy jóideje.Pl: monica28, riann, p-emi,csige-bige,szmet,vcsibe,panoka,chardonnay,kuzsanna,gombahölgy, maya76 stb... És még sorolhatnám! Tillidian,Pattogobolha,Nita,Datolya,Kopee,Ginuska!Ti már az elejétől itt vagytok,tudtaok róluk valamit?

Sziszkó,
sajna én nem tudok róluk :roll: de reméljük a legjobbakat, pl. hogy annyira lefoglalja őket a kismamaság minden öröme, hogy nincs idejük gépelgetni :roll: :P

Bababútor: valahol olvastam olcsó garnitúráról, megpróbálom megtalálni...

tillidian
 
 


ez az egyik oldal:
http://www.helimexbaby.com/

tillidian
 
 


Ez a Győr környékieknek lesz érdekes:
http://www.kittibutor.hu/

tillidian
 
 



tillidian
 
 


Kép
Ekkorák vagyunk....
Vendég
 


twinsmomma szépen gömbölyödsz!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nekem nagyon jól sikerült a mai UH. Kiderült,hogy a Mávban elég elavult gépek vannak,ugyanis megvan a babánk 13+1hetes és 70mm!

A Doki szerint csütörtökön eléggé elmérték,mert azóta nem nőtt 11mm-t szóval elég érdekes.Csütin 11hetesnek mondtak....

Mindenkinek ajánlom a Magzat Diagnosztikai Központot nagyon profik dolgoznak ott,profi géppel!

Jó hétvégét mindenkinek!!!
Vendég
 


trixi szép nagyok vagytok!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


voltunk ma 4d-n és nagyon megnyugodtam! Láttuk a kis száját és egyben van! :) Az agyi dolgokat majd csak a genetikain tudja megmondani a 18. hetin, de kezdetnek már ez is szuper! :) Képet nem kaptunk jót, csak a tarkóredőről (1,4 mm) meg 4d-ben nem is voltunk sokat, csak pár másodpercet, de nem is baj, a lényeg, hogy jó alaposan megnézte. :) Ja, és 13 hetes vagyok kereken, de az egy nap miatt nem variálok a vonalzóval. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


most látom hogy már trixi is írt. :) AMúgy én is mindenkinek csak ajánlom, főleg Timmermann dokit. Vér profi. :) Trixi, amúgy crl nekünk is 70 mm :) és a hét elején engem is 11+3-nak mondott a doki. :) Nektek sikerült 4d képet nézni?
MIndenesetre megvan a dvd, majd szedek ki abból képet. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Halihó csajok!

Nem jártam erre egy ideig. :oops:
Voltunk a héten AFP-n, csak én hülye nem jegyeztem meg, hogy mikor kell az eredményért menni.:D
Csak arra emlékszem, hogy május 11-én lesz a köv. UH és előtte el kell mennem az eredményért.

Már úgy várom, remélem megmutatja magát, hogy kiscsaj, vagy kis kukis lesz. :lol:
Mi teljesen fiút érzünk, de nem oszt nem szoroz első babánál a nem. Várom ám, hogy mozgolódjon a pici Életem. Bár olvastam, ha vastagabb a méhfal, első baba, vagy van egy pár kiló felesleg, akkor tolódik az idő, de mindenre figyelek már most is. :D

Mi majd a nászajándék pénzből kezdünk el a babaholmikon gondolkodni... :roll:

De azért már örököltünk a családból rucikat, meg vettem én is 2-3 db-ot.

Szóval tessék próbáltam egy kis életjelet adni magamról, de valóban sokan eltűntek? :roll:

Balcsi: Mi itt lakunk Füredtől 40 km-re és a párom is ott dolgozik, szerintem nyáron itt is elég nagy nyüzsi van. Persze Siófok felkapottabb az igaz.


Szép estét!
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Betty
Charlotte alszik delutanonkent, bar miota elkezdte a dackorszakat azota nem mindig. :? Es olyankormestere mar nem lehet birni vele. :roll: Egyebkent jo alvo, este elalszik 9-kor es reggel 10-ig is tud akar aludni. :lol: Es akkor delutan is alszik 1-2 orat.

Nitacska

Koszonjuk Lanykam neveben is! :lol:

Twinsmomma
Szepek vagytok! :lol: Nekem is kb ekkora a pocim, csak nem talalom a fenykepezo zsinorjat mar kb 1 hete es nemtudom feolrakni a kepeket. :evil:

Trixi
Gratula a jo eredmenykhez!! :lol:

Kopee
Nektek is gratula, szuper, hoyg minden rendben van!! :D Nyugi, "belul" is minden rendben van es nagyon szep kisbabatok lesz! :lol: Labakozet nemmutatta meg? :lol:

Hajnalocska
Eltunt baranyka :lol:

Latom mar mindenki vasarol, csak En nem! :cry: Megprobalom megfuzni Apat, hogy julius helyett juniusban menjunk haza! 8) :lol:

puszi,Moni
Vendég
 


Tiliidian!
köszi a linkeket! az elsőn rögtön találtam olyat,amit szeretnénk és egész jó áron!
Trixi,kopee grat. a jó eredményekhez!
Twinsm. Szép poci :lol:
További jó pihit!

Kép
jovana
 
 


Monica: ne izgulj, még én sem vettemsemmit! Babonából...
úgy gondoltam,h majd júniusban elkezdem megrendelni a dolgokat... a ruhákat meg kicsit később... hátha kapunk rucikat és akkornem kell annyit vennem elsőre, úgyis hamar kinövik állítólag...

Kép
jovana
 
 


nekem már van pár cuccom.....olyan jó vásárolgatni szépen lassan...egyszerre tul sok lenne anyagilag.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska,
én is vásárolgatnék, de egyenlőre nincs időm, június közepéig meló :? Majd ha kiderül a mini neme, megkapja az első ruciját!:)

Jovana,
szívesen! :P
UH-soknak gratula! :D

tillidian
 
 


Csajok egy off:

Lehet h mar volt tema, de nem emlekszem :oops:

Van aki leveteti a koldokzsinorvert? :roll: Tudom, hogy Mo.-n meg nem olyan kiforott ez a dolog, az itteni helyzetrol meg nemtudok semmit. :roll:
Vendég
 


Kopee
Nekünk se lett túl jó a 4d kép,de 4képet adott róla...
Mondta,hogy majd olyan 26-30hét között csinálható szép kép a babáról.
Vendég
 


Monica,
én mindenképp szeretném ezt az őssejtes mintavételt! Sógornőm tavaly júliusban szült, ők levetették, majd megkérdezem, mik a lépések.

tillidian
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, hogy élek. Fejem fáj tompán napok óta. Tegnap éjjel meg arra keltem, hogy görcsöl a hasam.. :? Remélem csak front... Ha majd nem jojózik a szemem akkor jöbök még sziasztok.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogóbolha!
Tegnap este én is görcsölgettem kicsit,de szerintem csak nő a méhünk.Legalábbis azt hallottam,hogy ez természetes ilyenkor,ha kicsit görcsölget az ember lánya. :D

Fejfájás:Akartam már kérdezni,hogy Ti szoktatok kávézni,mióta babaát vártok?
Én nem voltam régen se nagy kávés,de a reggeli egy kávé az kell,hogy ne menjen szét a fejem.De azt is sok tejjel iszom,vagy azt a 3in1-ben kávét iszom.Az meg elég light-os.
meg a védőnőm is azt mondta,inkább igyak napi egy kávét,minthogy lemenjen a vérnyomásom és rosszul legyek.

Vásárlás:Még mi se vettünk semmit a babának.Mi is inkább babonából! :oops: Majd a 20.-ik hét környékén elkezdünk vásárolgatni.
Csak magamnak vettem egy kismamafelsőt nyárra.Csak 2000ft volt.

Jovana!
Láttam,Te is írtál a májusi topicba! :lol:


Trixi,Kopee!
Gratula a 4D-hez!Mi jövő pénteken megyünk,már nagyon várjuk! :lol:
Párom is nagyon szeretné már látni a babót! :wink: :lol:
Mi a Kleopátra házba megyünk,a XIII.-ik ker-be,a Kárpát utcába.
Valamelyikőtök hallott már róla?
Barinőmék is ott voltak,és nagyon meg voltak velük elégedve!

Twinsmomma!
Ari pocid van!Bár egy kicsit csodálkozom rajta,hogy még ilyen pici,hisz ketten laknak odabennt,meg már elmúltál 15 hetes! :lol: :wink:
Bár nem vagyunk egyformák.
Amúgy is nagyon vékony csajszi vagy! :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szisz már csak pár hét és kezdhetek vásárolgatni.. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Jaj, nagyon szégyellem magam, hogy ilyen sokáig nem jelentkeztem... :oops:
Amikor csak lehetőségem van, olvaslak benneteket, próbálok nem lemaradni, de az íráshoz kicsit több idő kell, és mivel otthon nincs net, a mh-en nehéz megoldani. :?
Gratula minden új asszonykának, és mindenkinek a jó eredményekhez!
Én is kipróbáltam a gender findert, nekem kislányt jósol. Az igazat megvallva én kislányt szeretnék, gondolom, nem kell magyaráznom, miért...
A férjem azt mondja, nyugodjak meg, ő csak lányt tud.
Még jó két hét, mire kiderül, mi van a lábacskái között. :D
Holnap megyek AFP-re, aztán annak az eredményével megyünk majd a dokihoz. Alig várom.
Babakocsi: mi tavaly megvettük, aztán két héttel később bekövetkezett a tragédia, mire hazajöttem a klinikáról, a férjem mindent eltüntetett otthonról. Azóta (a kisággyal, a hordozóval és a pelenkázóval együtt) anyukáméknál várja az új kis gazdáját.
Amúgy egy jó kis masszív darab. Bergon, jó nagy kerekekkel, teljesen dönthető, mindkét irányból tolható, téliesíthető, sportkocsivá alakítható. Szerintem nagyon szuper. Egyből belezúgtam. Azért is vettük meg, mert féltünk, hogy később már nem lesz.
Jujj, most már abbahagyom! Bocsi, hogy ilyen hosszú lett. :oops: Igyekszem sűrűbben írni, és akkor nem kárhoztatlak benneteket regényolvasásra! :wink:
Puszi mindenkinek!
Vendég
 


judy akkor te is beron párti vagy mint én..... :roll: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok! Csak gyorsan benéztem életjelet adni, mert otthon lerohadt a gépünk és csak munkahelyről tudok netezni egy picit...hoztam Nektek képet is a Kis Gyönyörűségemről :D
Kép
Volt egy potya UH-nk sajnos pénteken...azért sajnos, mert autóbalesetünk volt és megijedtem, hogy baj lehet, de szerencsére semmi!
Majd jövök, ha tudok!
Pussz!!!
Vendég
 


Ja és van babakocsink!!!
Vendég
 


Sziasztok

Lanykam alszik,szoval tudok irni :D
Nem birtam ki, es ma en is vettem egy polocskat mingya folrakom a kepet. :wink: forintban 990.- volt. van itt egy aruhaz, ahol a debenhams termekei vannak es ott vettem.mivel a fenykepezo zsinorjat meg mindig nem talalom (gyanitom,hogy Charlotte a ludas ebben :x , igy a neten kerestem meg.)
Meg tegnap parom hazajott egy katalogussal, hogy van egy uzlet ahol csinalnak nevre szolo szettet,amiben van egy body,meg takaro, meg eloke, meg nemtom mar mi, es hogy valasszak, mert o szuletesere akar csinaltatni ilyet. :D rakok fol rola kepet, hogy milyen.

Tilli
En is szeretnem levetetni, csak nemtudom, hogy itt, hogy megy ez a dolog, majd ha megyek 6.-an dokihoz megkerdezem. (meg jo, hogy beszel angolul :roll: )


Pattogo
Nem lehet, hoyg te is szel es front erzekeny vagy? :? Anyum is mondta tegnap este, hogy alig all a laban ugy faj a feje, mert napok ota fuj a szel otthon. Nalatok nem fuj a szel? Azert jobbulast!

Judy
ELveszett baranyka! :lol: Tessek surubben jonni! :lol:

MrsParis
Uristenn!! :shock: Ugye te is jol vagy?! Nagyon vigyazz magatokra, es gyonyoru a kisbabad! :D
Ha tudsz babakocsirol kepet! :wink:

Lanyok,mindenki nagyon vigyazzon magara,foleg az autoban!!!!


nah akkor folrakom a rucikepeket
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.27 13:54-kor.
Vendég
 


Kép ilyen polot vettem :)

Kép ilyen a szett :)
Vendég
 


mrsparis majd muti a kocsit...........vigyázz magadra ám!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Ti nemtudom, hogy vagytok vele, de nekem herotom van a babakek ruhaktol :roll: sztem az en fiamnak nem sok kek ruhaja lesz...annyi mas szin van amilyenbe lehet oltoztetni egy kisfiut, megis szinte minden babaruha babakek...en meg hanyok tole.. :roll:
Charlottenal anno ugyanez volt a rozsaszinnel...szinte alig volt babarozsaszin ruhaja, mert mikor voltunk vasarolni,minden babarozsaszin volt, es a vegen mar szo szerint rosszul voltam a babarozsaszintol....igy sok ciklamen,feher,sarga,narancs,lila ruhaja van/volt.


na jo lelovom mar magam. :lol:
Vendég
 


Elment a főnök, azért tudtam most visszanézni...
Jézusom, Mrsparis! Nem csodálom, hogy megijedtél! Örülök, hogy azért minden ok!

Nita, igen, Bergon-párti vagyok, mindig is nagyon tetszettek, ráadásul nagyon jókat hallottam róluk.

Monica, a színekkel én is valahogy így vagyok. (Amúgy cukik a kis ruhák.)
Azt se értem, ki találta ki, hogy a kislányokat kizárólag rózsaszínbe, a kisfiúkat pedig kékbe kell öltöztetni.
Szerintem mindkét nemnek jó majdnem minden szín. Ok, kisfiúra nem adnék pinket és hasonlókat, de fordítva igen: ha kislányunk lesz, tuti, hogy lesz kék rucija.
Mint ahogy a babakocsink is kék, pedig mikor megvettük, már tudtuk, hogy kiscsaj.
Ilyen a színe és a mintája:
Kép

De asszem ez a modell (lassan egy éve nem láttam, és a képek is le lettek törölve mindenhonnan, de szinte 100 %, hogy ilyen):
Kép

Próbáljátok a kettőt együtt elképzelni! :D
Vendég
 


judi az a kék kockás volt a fiamnak....de én hülye eladtam......
de a mostaniba bele vagyok zugva teljesen,,,nagyon tetszik....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot mindenkinek!

Trixi
Szép nagy babád van!

Kopee
Akkor egy kicsit fellélegezhettél. Gondolom, az igazi megnyugvás majd akkor lesz, ha egy szép és főleg egészséges babád születik.
Eliot hogy van?

Hajnalocska
Én is várom, hogy kiderüljön a nemek aránya. DE olyan sokára lesz még UH :cry:

Monica
És se vásárolok még igazán... fürdőlepedőt, pelenkát vettem eddig.
Jó lenne tudni, hogy kék, vagy rózsaszín ruhácskák kellenek-e?
Köldökzsinór-vért nem vetettjük le. Nem is gondolkoztunk ezen még. De valahogy azt hiszem, nincs akkora haszna, mint amennyibe kerül.

Pattogobolha
Jobbulást!

Sziszkó
Én napi 2-3 kávét iszom, senki nem mondta, hogy nem lehetne.

Mrsparis
Nagyon szép a babácskád :wink:
Szerencsétek van! Autó nagyon összetört?

Judy
Jó az a kocsi!
Vendég
 


Sziasztok lanyok!!!

Vegre eljott a nagy nap -holnap- amikor is megyek genetikai uh-ra /ti mar tul vagytok rajta mindannyian/ szoval izgulok rendesen s remelem mindent rendben talalunk majd!!! A leleteim sem tul jok/ami a vizeletet illeti/ de ha mas nem megint gyogyszerezek majd, de ha egyszer elkerulhetetlen akkor nincs mese.

Msparis:nagyon sajnalom ami veletek tortent!!!! Remelem nem lett senkinek semmi baja!!!!!!!

Twinsmomma: a koffein artalmas a magzatra amennyire en tudom, az orvosok altalaban egyet engednek egy nap, de en annyira felek tole /pedig hianyzik nagyon!!/, hogy egyaltalan nem iszom, amiota megtudtam hogy terhes vagyok. A kisfiammal meg egy fel pohar bort /sajat keszitesut/ sem ittam meg, bar most az orvosom allitasa szerint egy poharka meg jot is tesz, nem hogy artana. Nezz utana, kerdezd meg az orvosodat is, de en ugy tudom, hogy a sok kave /foleg 3 egy nap!!!/ nem tesz jot.

Pattogobolha: nekem is faj a fejem sokszor/de itt annyira magas a paratartalom, s biztosan ez sem tesz jot a fejfajasnak/, bar en mindeg is fejfajos voltam sajnos. Most az a rossz,hogy fajdalomcsillapitot sem szedhetunk. Illetve nehany engedett, de nekem mar annyira elegem van a gyogyszerekbol, hogy inkabb hagyom hagy kinozzon a fejfajas.

Monica: Az rossz, hogy delutan nem alszik a kis hercegnod, de legalabb az egesz ejszakat atalussza. Nekem rengeteget segit a delutani alvassal a kisfiam, mert igy en is letudok dolni egy kicsit, hogy utana birjam az estet, kb.10-ig, amig megfurdetem s elaltatom. utana persze megint hulla vagyok. :D
szuper a polod, nagyon aranyosak a babacuccok is. Kesobb, amikor mar nagyobb baba lesz, varialhatok a szinek a ruhacskaiban: zold, barna, sarga, piros (emlekszem en a kisfiamat mar 2 honapos koratol "igazi" ruhakba oltoztettem./polo, kisnadrag, pulover, kertesznaci/Nem szerettem sokaig a kezes labas rugikat csak ejszakara. Ma mar olyan jopofa ruhak vannak kisfiuknak is!!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


megint en: kifelejtettem a legfontosabbakat:

Trixi, gratulalok az eredmenyeidhez!!!!!

Kopee, szinten gratula es nagyon orulok, hogy egy kicsit megnyugodtal!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


betty drukk holnapra!!!!!!!!!!!
én is megyek nemsoká genetikai uh-ra......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: