Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hanna, Lona, Till!

De jó ti is megvagytok. :D

Mi pénteken megyünk orvoshoz, remélem minden oksi lesz. 29.-én lesz toxoplasma kontroll és egy darabig nyugi azt hiszem.
Kötelező uh. mikor van ha most 20 hetesen voltunk? Bár az orvos úgyis elmondja majd pénteken.

Angeléknak drukk továbbra is!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Vanda!
Szuper, hogy most ennyivel harmonikusabb minden! Hát igen a társunk hozzáállása cseppet sem másodlagos... :?

Hanna!
Megnéztem a képeket, nagyon szépek :) Olivér meg ennivaló ebben a fehér sapiban :D

Lona!

Sajnálom a fejfájást, nekem is volt pont ennyi idősen egy ilyen időszakom, mikor még pont nem vehettem be rá semmit, csak szenvedhettem :? Remélem múlóban lesz hamar!
Uh-n már túl vagy?? Mi volt? :)

Till!
Takarítás, bevallom őszintén, mióta babát várok nekem van segítségem a háztartásban.... :roll:

Nikó!
Uh-kban itt most akkor lesz egy nagy szünet, szerintem a 32.-ik héten van a következő kötelező. Persze csak ha nincs semmi bibi közben. Nekem volt kettő még pluszban a vesegondok miatt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Vanda!Tényleg nagyon kisimult vagy:) -és milyen nagyok már a babók!
Till! Én is nagyon örültem, hogy találkoztunk! A Kis Manód nagyon édes:) -és milyen komolyan bemutatkozott:)
Kíváncsi voltam -mikor futunk össze, olyan "messze" laksz :D

Angel! Hogy vagytok? Remélem minden rendben és gyarapodik a Kicsilány!Puszi nektek!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lois!2-3 kifogó kell, és bőven vegyél textilpelust, meg bodykat (nem is gondoltam volna, hogy ennyi fog fogyni, Marci mindent lepisil, persze lehet, hogy még én nem vagyok elég rutinos és és Z. nem lesz ennyire mókás. (persze, lehet, hogy már ezer éve írtad, a "mennyi kellt" )

Cupp Mindenkinek!


Ui :Voltunk mi is Nagy Hajninál, mutizok képet : Kép Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 

 
 

Viktu!
Marci továbbra is csodálatos! Fotós meg nagyon profi, szuperek a képek!

Lois!
Sajna nekem kellett gyógyszert is szednem...
Egyszerüen annélkül nem múlt el csak fokozódott. Lelkifurdalásom van miatta, de a doki javasolta. Talán nem lesz gond belôle.

Kombináltat is levetettem, egy hét múlva küldik az eredményt.
Az az igazság, hogy ma a Péterfiben voltunk uh-on, de hat nappal ezelött voltunk az Istenhegyiben is Hajdú doktornônél. A tarkóredô jó: Istenhegyin 1.7-et, Péterfiben1.8-at mértek. Hát az ülômagassága, múlt héten 5.5, most meg 5.7-et mértek :roll: Eddig csak az Istenhegyin hozták ki a korát annyinak amennyi szerintem is. Persze nem izgat, csak milyen fura, hogy minden doki máshogy mér... Az Istenhegyin nem tudtak jó képeket készíteni annyira mozgatta kezét, lábát :D Most nyugisabb volt , de itt nem csináltak képet. A lényeg, láttuk mindenét! Olyan büszke vagyok rá, ügyes gyerek.

Kép
lona1
 
 


Viktu!
Áááá, azért nem írtam annyira régen, tegnap. Köszönöm hogy válaszoltál. És ágyneműből mennyit vettél??
A Nagy Hajnis képektől el vagyok ájulva, épp most beszélünk róla hogy ezt nálunk hogy lehetne majd kivitelezni. Hol van egyébként a stúdiója helyileg? Már néztem a honlapját, csak elfelejtettem... :oops: A férjem kardoskodik az mellett, hogy ő jöjjön el hozzánk, csak azt nem biztos hogy bevállalná, túl messze vagyunk. Árakról valami info?? Jöhet priviben is, ha esetleg lesz rá időd :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel drága!
Örülök, hogy most már van erőd írni nekünk. Én is könnyes szemmel olvasgattam a soraidat, jó érzés, hogy minden jó úton halad. Kívánom hogy kis hős Diána minél hamarabb saját kiságyában aludhasson. Millió ölelés nektek!

Rólunk kicsit: végre kész a festés, így jutottam újra internethez is. :) Túl vagyok a terheléses vércukor vizsgálaton. 7.5 lett a 120perces cukrom, az inzulint meg nem is nézték. :evil: Pedig engem rettentően érdekelne. Rákérdeztem dokibámnál, erre azt mondja nekem, az tök minegy... :evil: A cukor számít csak a kisbaba szempontjából. Azt mondta diétázzak és egy hónap múlva újra kontroll. Végül is annyiban ez jó hír, hogy anno magasabb volt a vércukrom, és a terhesség ezek szerint nem rontott rajta. Újabb rákszűrés leletem még nincs meg. :?

Hirtelen csak ennyi, ne haragudjatok! Fáradt vagyok.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


sziasztok!

köszönöm szépen a kedves hsz-eket, Diókánk nevében is, nagyon drágák vagytok! (bocsánat, hogy nem név szerint)

Viktu,
nagyon nagyon jó képek!!

Vanda,
aranyosak vagytok!!!


Ma 4 hetesek vagyunk. Bébike nagyon falánk, ma már 18 mili tejet kapott, és 940 grammos a tegnapi mérés szeritn! hatnak a drukkok!
képzeljétek ma kaja után fogtam, tartottam a kis hátát, fejecskéjét (persze inkubátoron belül) és pelenkázhattam (ééén, aki még nagy babát se pelenkázott soha)! kicsit ügyetlenül ment, de elsőre nem is volt rossz...

Puszillak - vagyis puszilunk - Benneteket, legjobbakat mindenkinek, szurkot küldünk a soron következő vizsgálathoz!
angel37
 
 


Katerina!
Én nem is értettem a múltkor mikor írtad az inzulint, mert ilyenkor nem nézik sosem, tényleg nincs jelentősége. Sajnálom, hogy a cukrod határérték :?

Angel!
Hűű, jól megnőttetek :D Szóval már ilyen klassz dolgokat csináltok??? Szuper!!! valami kis fotográfia a csajsziról nagy követelőzés lenne??? :roll: :roll: :roll:
Pusszantás Mindkettőtöknek!!

Lona!
Hát ha be kellett venni, akkor be kellett venni...én azért kihúztam borogatással a fejemen, de én nagyon tartottam tőle, hogy az első trimeszterben bevegyek bármit. De amúgy az én dokim sem ellenezte az Algopyrint akkor sem, csak én voltam nagyon ellene :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Szépen hízik a babócád! Remek! Nagyon bízom benne, hogy innen már csak felfelé van! Sokat gondolunk rátok továbbra is!

Lois!
Nem tudsz aludni??? :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!
Angel,de jó hírek :D Mindennap gondook rátok,örülök,hogy szépen hízik Diána :D Sok erőt kívánok nektek!
Vendég
 


Viktu,csodásak a képek Marcibabáról :D
Vendég
 


Sziasztok!

Angel!

Ezek nagyon jó hírek, csak így tovább mennek a drukkok szünetnélkül.! :D

Katerine!

Festés de jó, mi majd június elején kezdjük el a nagy lakás alakítást. Sajnálom a cukrot, kíváncsi leszek enyém milyen lesz bár nekem majd csak 28 hetesen kell mennem.

Viktu!

A képek nagyon szuperek. :)

Ma megyek védőnénihez biztos ma is kitalál egy két okosságot.
Tegnap volt itt az asztalos, kicsit átalkítjuk a konyhát kapok mosogatógépet meg beépíthető tüzhelyet. De jó lesz.
Meg csináltatni kell tv-állványt meg egy új íróasztalt mert a hálószoba lesz Gréti szobája miénk a nagyszoba amit kissé át kell alakítani. :)
Júnisba kezdjük a nagy lakásalakítást apránként augusztus elejére szeretném ha kész lenne és akkor már csak a kis ruhákat kell majd rendbe rakni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Angel, nagyon szépen cseperedtek! Úgy örülök neki!! :D

Viktu, remek képek. Nagyon tecc!

Lona, gratulálok a 12. héthez.

Mindenkinek pocaksimi!

skrisz72
 
 


Viktu,
gyönyörű ez a Legényke!!! :D
(ki ez a hölgy, aki fényképezte? Engem is érdekelne a dolog! :P )

Agel Drága,
de nagyon örülök!!!!!!!!!!! cCak így tovább!!!!!!!

Péterfys Kismamik!
AFP-hez be kell előre jelentkezni? Pálma adott beutalór kb egy hónapja, de nem kérdeztem rá...Hol kell a vvtelt csináltatni, a központi laborban? Milyen napon lehet, mikor Pálma is ott van,
Előre is köszi, jöhet priviben is!

tillidian
 
 


Till, nem kell előre bejelentkezni. Csak csütörtökön ne menj, mert akkor asszem nincs afp átvétel. Ott kell csináltatni ahol Pálma is van, csak arrébb kell sétálni a labor felé. Ha az a központi labor, akkor ott.

skrisz72
 
 


Itt egy jóéjt-vigyor Dani babáról:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Sziasztok!
Jujj,de zsivány Dani baba :D
Vendég
 


Halihó!

Viktu! Csodaszép Marci!!!!!!!!!!!
Nekünk is van hasonló képünk. :wink:

Kép

Lois! Köszi! :)

Vanda! Nagyon édes Dani!

Örülök, hogy Mindenki jól van!!!
Tegyetek már fel pocifotókat, hagy csorgassam a nyálamat.

Szerkesztettem, levettem a képet, mert velem lenne tele az oldal. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lányok! FIGYELEM, ti jutottatok eszembe, hátha érdekli valamelyikőtöket:

2009.április 25-én szombaton rendezik meg a 34. KISMAMA ÉS BABARUHABÖRZE-t a Budapesti Vásárközpont "A" PAVILON-jában!!!
(belépőjegy: csak 690 Ft, nyitás 8 órakor)

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen:)
Jah, Hanna, nem lehet kihagyni :) Tényleg hasonló a beállítás, csak a lábikók vannak máshogy :)

A fotós:Nagy Hajni, elérhető itt:http://blog.egyetlenem.hu/categories/ujszulott/

Lois! Ágyneműt az ikeában vettem egy takarót, + 2 váltás huzatot, nagyon bénák vannak -szerintem-bébiknek, de volt dzsungeles, azt meg muszáj volt megvennem, a nagyobbacskáknak sokkal aranyosabbak vannak, 4 lepedőt az elefániban, tök jó színekben van, +brendonban vettem még kis paplant, de huzatot nem, mer' azt elfelejtettem :shock: -így azt nem használjuk... :D (viszont az is igaz, hogy a saját ágyában még csak elvétve aludt-délután- :oops: )

Hupsz ébredezik a Ded, jövök még,
Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


A babák gyönyörűek!

Angel, nagyon örülök jó híreknek. Mekkorának kell lennie, hogy haza lehessen vinni őt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda!
Férjem kihúzta a "decsodásfeleségemvan"-kártyát, és Őt és a barátait fuvaroztam koncertre bulizni, és ekkor értünk haza... :) De én alapból is bagoly vagyok. Ez a Dani-vigyor egyszerűen zabálnivaló!!! :D

Hanna!
Olivér képeitől is elájulok :D

Viktu!
Az Ikeában én is néztem, semmi sem tetszett. Nekem valahogy jobban feküdnének a nem lehúzhatós ágyneműk, hanem ami egyben van, az a vatelines fajta, én olyanokat néztem ki. Vagy az a kevésbé jó megoldás?? Mingyá' felrakom a linkjét, itt tök jók vannak:
http://www.szopiparna.hu/kiegeszitok.html

Na most egy kis nyafogás jön:
Tegnap teljesen kész voltam, majdnem bementünk a kórházba is, annyira fájt a pocim, hogy kész, teljesen levizionáltam, hogy ok, akkor ma megszülök :( Esküszöm én még periodikusságot is mértem bele, dokim is rögtön ezt kérdezte először. Mára már minden jó, de úgy beparáztam mint még soha :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.04.24 16:10-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kép
Ez lenni én ma........pedig nem terveztem kisvakondnak öltözni terhesen, de ezt a gatyót mégis szeretem... nem vagyok benne olyan "szélehosszaegy" kismami, tök csini, slank :roll:

És az alakuló babaszobácska, csak még ultrapuritán, meg délután csináltam, akkor már nem olyan szépek benne a fények, keleti fekvésű:

Kép

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :D
ilyenkor igyál egy agyad alkoholt. Nem viccelek, de nagyon jó teszt.
Pszichésen elég sok dolgot be tudunk képzelni magunknak, ha iszol 1 pohárral (1 kicsi tömény, vagy 1 p bor), akkor az ezeket a pszichés túlpörgéseket elnyomja. Ha utána is azt érzed, hogy gond van, akkor doki, ha nem, akkor csak az elméd tréfált meg.
szép a babaszoba!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!
Hát igen bevallom, be is vertem a nagy ijedelemre és fájdalomra némi (úgy 1.5 dl) jó kis vörösbort.......... jót is tett :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, jó kis szoba. Örül majd neki a kicsikéd!

skrisz72
 
 


loislane írta:Icsilya!
Hát igen bevallom, be is vertem a nagy ijedelemre és fájdalomra némi (úgy 1.5 dl) jó kis vörösbort.......... jót is tett :roll:

szakszerűen jártál el :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viktu, Vovanda, Hanna!
Csuda édesek ezek a kis manókák! :D

Angel!
Nagyon örülök, csak így tovább!! :)

Niko!
Hát igen, örülök is hogy már túl vagyunk a nagy felforduláson, de még kb. május vége, mire teljes rend lesz. Nálunk a dolgozószoba lesz Littike szobája, a nappaliba meg egy új polcos szekrénysor kerül, de azt csak május közepére ígérték. És a gyerekszoba is majd csak akkor nyeri el a végleges formát. de örülök, hogy idejében nekikezdtünk, mert nagyon elfáradtam. nekem nincs segítségem a házimunkában, csak párom. És nagyon igyekszik is, dehát egy hetet itthin robotolt, most meg esténként munka után segít amit tud. Nagyon aranyos, folyton aggódik, nehogy túl solkat csináljak. Csakhát ha mindig pihenek akkor sose lesz rend. :) De azért óvatos vagyok.

Lois!
Az inzulint csak azért akartam tudni, mi van az IR-rel, tudod én a 12 héten abbahagytam a metet. Csupán ezért érdekelt volna, hogy vajon jól tettem-e. de ha Melikének nincs baja belőle, akkor majd foglalkozom vele szülés után. :)
Szegénykém, jól beijedhettél. Nekem is voltak most rossz napjaim, aggodalmakkal, csak én a színes festék meg a parketta ragasztó miatt aggódtam. szuerencsére a szomszédaink a legjobb barátaink, így négy éjszakát is náuk töltöttünk.
Nagyon szép lett a gyerekszobátok, de ezt már korábban is írtam, mennyire tetszenek a bútorok, amiket találtál.
Nekünk meglévő bútorok lesznek átalakítva, de azért remélem az is szép lesz. Ágynemű ügyben tudok ajánlani priviben. Nem tudom szabad-e itt reklámozni, de nagyon gyönyörű szerintem. És nem huzatos, bár kissé drága. van többféle is. Küldöm...

Mit is akartam még :shock: Na majd legközelebb...
Pocaksimi kismami társak!!
Kisbabásaknak meg ölelés!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok, csak bekukk :P

Lois, Drága,
jóóóó nagy ölelés Neked!!! :P Remélem, már megnyugodtál...
Szoba gyönyörű lesz!!!! :D

Kat,
teszel majd Te is babaszoba-képet? :D

Vovanda, Hanna, Viktu,
gyönyörűek a Kislegények!!! :D

Nálunk semmi extra, csak takarííííííííítok :oops:
Jövő kedden AFP, szerdán 4es teszt az Istenhegyin, csütörtökön háziorvos, szóval nem fogunk uncsizni :P

tillidian
 
 


Icsilya!
Ühüm, köszönöm, nagy érzékem van az "ilyesfajta" szakavatott megoldásokhoz :wink:

Skrisz!

Köszi, ajánlom is neki, hogy tetsszen :D De lesz majd szebb is, ha felkerül a függöny , meg a radiátorburkolat sincs még kész, a szoba egyik felét emiatt nem is fényképeztem. Meg a kiságy még tele van polcokkal amiket fel kéne tenni. Ja és csütörtökön megvettem a matracot is, szóval az ágyikó nem ásítozik már üresen. Férjem sérelmezte is, hogy ilyen kemény "izén" akarom altatni az ő Kisfiát??? Meg extra- leárazva kaptam a Brendonba nagyon édes pelenkázófeltétet, de az már látható a képen is, csak még nem csomagoltam ki. Ja és itt figyel már egy nagyon klassz chicco kenguru is, ezt mondjuk nem terveztem hogy veszek, úgy kaptam, de most nagyon tetszik. A hétvégén megérkezik egy csomó minden amiket úgy kapok barátoktól, ezután dől el, hogy miket kell még vennem......mondjuk a matracvételnél hosszas hintáztattam egy gyönyörű Fisher Price-os hintát (emlékszem erről már beszéltünk itt korábban), szerintem az tuti hazajön velem :roll:

Kat!
Köszi a privit, válaszoltam is :D
De szerintem bármilyen linket felrakhatsz ide is, szerintem senkinek sem kéretlen reklám, részemről én örülök, ha figyelmembe ajánl valaki jó kis vételeket :)
Mi olyan spéci festékkel festettünk ami nem gáz nekem, csupa vízbázisú cucc, nem oldószeres, most volt egy egy nap, amikor kívülről festették a fa ablakainkat és azt nem volt szabad szagolnom, akkor meg addig leléptem itthonról én is. Jól tetted hogy nem aludtál otthon a parketta ragasztó sem túl bababarát cucc :)
Én is kérek képeket majd a babaszobáról!!!!

Szegény Tillim!
te még mindig takarítasz?? Hát hol laktok ti a Bákingem palotában, hogy eddig tart?? :lol: :lol:
Miért is kell nektek a négyes teszt is?? Teljesen okés volt a kombinált nem?? :shock:
Ja az én hetem is sűrű lesz, hétfőn doki+ védőnő, szerdán 4D, ja és nem is írtam csüt. levették a terheléses cukrot, én is csináltam méréseket közben sk., szerintem nekem is határérték körül fog járni...ami elég gáz, lévén itt csak 68 gr. Ch-ra mérnek, nem a korábbi 75 grammra, ezen jól el is csodálkoztam :shock: :shock:

Na valaki most már mondja, hogy duguljak el.......... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:23-kor.
seszi
 
 


Lois, én is már szívesen foglalkoznék a babaszobával, de előbb a kertet kellett rendbetennünk. Végülis nem csak a baba van, hanem mi is szép környezetben szeretnénk eltölteni a nyarat még szülés előtt. Ma lecsiszoltuk a kertibútort és újrafestettük. Kutyakennelt is lefestettük. Locsolófejeket felraktuk, kipróbáltuk. Venni kell néhány méter locsolócsövet, mert az egyik több sebből vérzik. Nagynyomású vizes géppel lemostuk a házfalat és a teraszt. Szépen összerámoltunk a kertben. Most olyan szép minden. Annyira elfáradtam, hogy alig tudok menni. Kicsit túlzásba vittem ma a munkát. Függönyön már én is gondolkodtam. Annyira szeretnék egy hófehér madeira mintásat, de sehol sem láttam. Ágyneműt viszont találtam ilyet. A hinta az asszem nekünk kimarad. :? Valószínüleg pihenőszék lesz belőle.

Katerina, nekem is küldd el lécci az ágyneműket!

Till, jó vizsgálódást! :wink:

skrisz72
 
 


Lois :P
Nekünk olyan ágyneműnk van, amire nem kell huzat. Kenguruban vettem. De csak délutáni alváshoz használjuk, amúgy hálózsákban alszanak. Megnyugtató, mert Micsimen 1 percet sem volt takaró anno, azonnal lerúgta! Szerencse volt, hogy nyáron született, így nem fázott meg...
Kifogót én spec soha nem használtam a gyerek kivételéhez a kiskádból, igaz, én egyből ott a fürdőben is pelenkázom, öltöztetem őket, s ráteszem egyből őket a törölközőjükre.
Pelusból tényleg hihetetlenül sok kell :shock: mármint a textilből.
Igazi Brendonszobája lett a kishapsinak :wink:

Gyerekek csodaszépek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


nálunk kisplédek fogytak végtelen számban, és használjuk mind a mai napig. Azzal takaróztak a gyerekek.
A fiúk 3 évesen kaptak normál takarókat.

ill. a polár rugi vált még be, abban aludtak sokáig. ha kitakarózik sem fázik meg benne.
hálózsákot enyémek valahogy nem bírták. (míg kicsik voltak ment, aztán a nagy meleg nyáron mindig leszoktunk róla, és ősszel már csak a visítás volt miatta)

textilpelus nálam alsó hangon 30 db/gyerek
és sok fogyott még a nagyméretű kifogóból, mert az jó fej alá - be lehet tűrni -, jó nyáron takarónak

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Egy ikreket váró barátnőm kapott 10 darab(!) textilpelust. Azt mondta az elég lesz. :shock: :lol: Majd rájön.. :wink:
Amúgy keresek neki használt ikerkocsit. Panelban laknak, lakás kicsi, csajok júniusban jönnek.

Kép
petyaanya
 
 


Petyaanya :D :D
aha :D elég 1 napra végülis :) :)
ikres használt kocsit a www.ikresek.hu fórum/piactér rovatában tudsz megnézni - először regisztrálni kell, utána látod a fórumot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Petyaanya :P
Először én is 8 db textilpelust vettem és elképzelni sem tudtam, hogy ennél többre lesz szükségem :lol: Orsi mondta, de neki sem hittem :oops: :lol:
Akinek panelba való ikreskocsija van eladó -nekem nincs, de szerintem ismerek olyat-, küldhet Neked privit?

Orsi :P
Igen, a kifogót én is a srácok feje alá teszem, meg letakarni is jó volt eleinte más ágyat, ha vendégségbe mentünk, ilyenek...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Seszi!
Köszi, nekem is tecc ez narancs meg zöld elegy :)

Skrisz!
Igen ezt ismerem, mi már 5 éve itt lakunk de még most sincs minden "kész". Szoktam is mondani hogy nálunk naggggyon lassan érnek be a dolgok. de képzeld nekünk is pont a héten volt teraszbútor csiszolás meg újrafestés :) A kert meg olyan amilyen, kutyu előtt még okés volt, de mi nem kennelben tartjuk Pizsit, szóval azóta kissé viseltesebb. De már beletörődtem... :roll:
Én most ezer felé jártam függönyért, de madeirásat sehol sem láttam, pedig én is fehér kerestem, bár én black out-ot (az a fénykizárós dupla szaténbetétes izé), tehát azokat nézegettem bőszen. Ágynemű biztos gyönyörű, majd tegyél képet :)
Hinta nagyon drága, én is szívom a fogam, de megmagyaráztam magamnak, hogy most nem kell már semmi nagyobbra költenünk (kapok kocsit, hordozót, légzésfigyelőt, stb.) így belefér :roll: Hehe, jó kis önáltatás, hogy nem pénzszórás :roll: De én bízom benne, hogy fogjuk szeretni :)

Fanni!
Amiket én néztem a kenguruban (weben) azok is marha drágák voltak.. :shock:
http://www.kengurukid.hu/kidshop/index. ... 283_700286

Igen Brendonos a bútorunk, de itt nincs nagy választék, kisvárosi lét, Brendon van és slussz. De azért sokat vadásztam a neten is, de mindig ennél kötöttem ki a végén :roll:

Textilpelusra nekem minimum 40 darabot mondtak Anyuka-barátnők, szóval arra tuti rákészülök :)
Ruháink, hálózsák stb. még semmink sincs (szó szerint, még egy zokni se), elég tanácstalan is vagyok, megmondom őszintén.... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Ágyneműk, törölközők:
www.szopiparna.hu
Én innen rendeltem törpöknek ágyneműt. Jó minőség, emberi áron, nekünk bejött.

Ruhák:
56-62est elég hamar kinövik, nagyon sok nem kell. Ha tudsz szerezni Brendon katalógust, abban mindig van kelengyelista. Kicsit sok mindent írnak, de használható.
vovanda
 
 


xandra_73 írta:Először én is 8 db textilpelust vettem és elképzelni sem tudtam, hogy ennél többre lesz szükségem

hogy vagy? :) :)

8 db szerintem nálunk még most is van "használatban". Kocsiban, babakocsiban, pelustáskában, itt-ott még megbújva a lakásban :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois :D
mivel kapcsolatban vagy tanácstalan??

ez a 56-62est hamar kinövik igaz - bár mihez képest :D -, az enyémek durván 2.5 hónapig hordták ezt a méretet. Vagyis Lili, a kispasik tovább.
de ettől még szerintem pont ugyanannyi ruha kell, mert ezeket sem mossa 3 naponta az ember lány.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, ezeken az ágyneműárakon én mindig lehidalok, pedig azért egy-két drága holmihoz hozzá vagyok szokva.
A fejvédő ami egyedül kell szerintem ebből, pl. az ikeában az nagyon jó áron van, aki meg tud varrni, annak kb. 2 óra - Lilié ennyi idő alatt készült el, pedig az "foltvarrással" készült -.
Ahogy írtam nekünk takarónk nem volt, csak plédek végtelen számban, párna meg sokáig felesleges, olyan 2 év körül kezdtük el használni.
Gumis lepedő 60x120as ugyancsak az ikeában van jó áron 2db 2e ft emlékeim szerint (és a 60x140es matracra is rá lehet húzni, bár kicsit feszül, de nem vészes)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Olvasgatom a textilpelenka számokat. Írjátok már le, hogy miért kell ennyi?? :shock:
Ja, és még egy kérdés: a zsebes tárolót használja valaki, amit a kiságyra kell akasztani? Nem igazán látom a funkcióját. Pedig tetszenek... :oops: :)

skrisz72
 
 


Lois :P
Fiúké ilyen:
http://www.kengurukid.hu/kidshop/index. ... =04886_003
Gumis lepedőből amíg azt az ágyat használja elég 3, ha teszel még rá kifogót, akkor csak azt kell sűrűn cserélni. Én kb. 4 hónapos korukig tettem alá olyat, hogy Fixies alátét: http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32
így sosem ázott át az ágy. Én a lepedő alá tettem.
Ruckókba majd belejössz, 1 gyerekkel remekül lehet közlekedni, így ami kimarad, majd beszerzed :wink: :wink:
Meg vehetsz -alig- használtan is pl. tőlem is :lol: De ha bármi kell és itt a Budaörsi Brendonban látsz, megveszem és postázom Neked :wink: De ha törzsvásárló vagy, akkor 10 eFt felett ingyen kiviszik Neked! Szóval nincs miért aggódj :lol:

Orsi :P
Jól vagyok, köszönöm :lol: De tényleg, meglepően jól :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Skrisz :D
zsebes tároló nekem a fiúkkal volt, ez az volt benne, használtam is meg nem is :D
attól függ szerintem, hogy mennyi helyed van a kiságy körül, szájtörlőnek, pelusnak, ennek annak, csörgőnek, cuminak... stb.

textilpelus:
ha folyós az ember melle, akkor szoptatásonként elfogy 1 db, ugyanis amint a gyerek elfordítja a fejét a mellről, akkor a tej folyik csak tovább és azt valamivel fel kell fogni.
aztán vannak folyatós szájú gyerekek, vagyis szopik is, de a száján is jön ki a tej, ott is szopinként elfogy 1 db.
aztán van a kiságyban, járókában, pelenkázótáskában, autóban, babakocsiban... és ált. nem 1 db. persze ez lehet úgy is, hogy mindig beteszi az ember minden indulás előtt, de sokkal egyszerűbb 1-2 dbot állandóra ott tartani, mint elfelejteni.
én a gyerek feje alá sosem tettem, mert azt csak összegyűrik

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, ruhák :D
hát használt van nálam is :D de nem ezt akartam írni, hanem pl. ruhafalva.hu itt nagyon sok, nagyon szuper babaruha van!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Skrisz!
Egy babához - db elég lesz. Ha kérdezik az üzletben, hogy cseh vagy magyar kell -e, akkor szvsz cseh. Nagyobb méretű és jobb a minősége is.

Fejvédő: Baluval volt, most nem vettem. Az első dolog, amit lerángatnak a kiságyról a baldachin mellett. :wink:
vovanda
 
 


Sziasztok! :P

Skrisz,
textilpelus nálunk azért kellett rengeteg, mert Manó nagyon "bukós" baba volt, egyfolytában "köpködött", a rugi sokszor meg sem érte, hogy összepatentoljam a gyerek "alján" :P
Én a feje alá is állandóan tettem, kétoldalt gumipántot varrtam rájuk és a matracra tudtam rögzíteni. Hónapokig kb. fél óránként kellett cserélni :shock:

Lois,
persze, palotában lakunk! :wink: 87 nm-es, 3 szobás kulipintyó, de takarítani való akad 2 pasi mellett, majd megtudod! :wink:
(Apa - először a 15 év alatt - kitalálta, nagytakarítsunk. Manóval egy lendülettel felforgatták a lakást, elhúzták a bútorokat és mindent kiszórtak a földre...a bibi annyi, hogy idáig tartott részükről :evil: :D - én meg 5-6 körül érek haza melóból, akkor vacsi, lecke, fektetés, és utána tudok takarítani :? )

4-es teszt:
én sem értettem, minek kell, biztos a hajlott korom miatt :lol:

Lányok,
tudtok ajánlani áruházat, ahol kombi rácsos ágyak vannak? (kiságy, egybeépítve pelenkázóval). Kicsirinek egyenlőre ennyi lesz a bútorzata, mert nincs babaszoba, csak babasarok lesz, a mi szobánkban...Manóhoz mégsem rakhatom, legalábbis az elején:roll: Sajna vacak a lakás elosztása, van 2 óriás szoba és egy kis dolgozó Apunak...

tillidian
 
 


vovanda írta:Egy babához - db elég lesz.

ez hány darab? :D :D :D :D :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Vanda!
Ezt a szopipárnás linket tettem fel én is :lol: :lol: :lol: Én is elméláztam rajta, hogy a - darab az mennyi??? :wink:
Köszi a tippet a kelengyelistára :)

Orsi!
Abban vagyok tanácstalan, hogy egyáltalán milyen típusú rucik kellenek nekünk.. :roll: Mi lesz akkor az évszaknak megfelelő, vagy ezt egyáltalán mennyire kell figyelembe venni. Mennyire kell egy nyár közepén születő babát beöltöztetni??

Nekem azt mondták, hogy a zsebes tároló elég haszontalan jószág, a fejvédőt viszont minden ismerősöm hasznosnak találta eddig. A baldachin nekem egyáltalán nem tetszik, de ez gondolom ízlés dolga.

Varrás nekem egyáltalán nem pálya, totál fakezű vagyok....épp múlt héten vettem két felsőt, amiben csak a gumit kellett volna meghúzni a mellrészénél, hát igen gyorsan a varrónőnél landolt kármentésre, majdnem teljesen hazavágtam az egyiket........ :oops:
A mi ágyunk 70*140-es, szóval ha a 60*140 is feszül, gondolom én fel sem tudnám húzni rá. Erre gondoltál?
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/50113938

Fanni!
Igen ez valóban nem annyira drága, bár én az eggyel nagyobb méretű takarós szetteket néztem a 80*135-öst, nem a 70*90-eseket. Vagy a kicsi jobb?
Szoktam nézegetni az eladó cuccaitokat, (Hannánál is, meg néha Orsinál is van link) pl. nálad sem nagyon van már újszülött cucc. Én még egyelőre ott tartok...vagy amint a példa mutatja még ott sem... :oops:
Köszönöm az ajánlatot a bérvásárlásra, drága vagy :wink: Tuuudod, viszont innen is :wink: :wink: :wink:

Till!
Hűűű, akkor jól kitalálták ezt neked a pasik!! :D
Biztos több munkát ad majd a két pasi (meg a Pizsim, mert hát ugye ő is pasi lenne...), de a takinénimre akkor is erősen számítok majd..........őt a leghasznosabb kiadásaim között tartom számon, szóval szülés után is tuti marad :roll:
Én majd minden babaáruházban (weben és élőben is) láttam kombi kiságyat, de sem túl szépeket, sem túl jó árakat nem láttam. Mi nagyon hamar el is vetettük.
Barátnőméknél pont egy ilyen leosztású lakásba érkezett a második gyerkőc, dettó ilyen korkülönbséggel, kb. fél év után együtt aludtak a srácok, minden gond nélkül.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: