Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt,

Böbi írt, hogy megkapta a hírt Dóriékról és írjam meg de látom Kutyafüle pár órával gyorsabb volt :) :)

NAGY GRATULA DÓRINAK ÉS DÁNIELNEK :)

Na ki a következő?

Annus milyen kis fitt lehet már :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Na, jól megírtam a jókívánságot kékkel!!! nem is látszik! :(

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Anikó szép nagy a pocid!!Csini a ruhád is,vagy tunika?
Vanni?Petrus?Azóta már biztos otthon babáznak!De jó nekik!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Jó reggelt!

DÓRI!!!! ÓRIÁSI GRATULA!!!NEKED IS ÉS DANINAK IS (kedvenc ff nevem :D )!
Jó gyorsan zajlottak a dolgok....tegnap este nem gondoltam, hogy iziben meg is csinálják.

Annus!
Mászkálgat... :lol: ....lassan bekerül az a kenyérsütő is és összerittyent egy kalácsot. :lol: Kérünk még képeket!!!!! :D

Kutyafüle!
Na, ma van Rikid napja!!! Szerinted????? :roll: Lustizik még, vagy hajlandó valamit produkálni?
Nekem eg. éjjel fájt a derekam, mintha meg akarna jönni, meg keményedtem....de semmi.....sztem csak nem tudok már ennyit az oldalamon feküdni... :?
Drukkolok ma neked, majd írj sűrűn ha tudsz!!!!

Kép
mozza
 
 


Bencusbabus.Nem kellene ismerned,csak kérdeztem.Egy nagyon kedves régi barátom ő még Szegedről.
Mozza.Nálam semmi.A derekam az minden nap le akar szakadni,már fel se veszem,meg a sok oldalfekvéstől megfájdul a hasam nekem is.De semmi egyéb.A mai nem a mi napunk szerintem. Ráadásul, ahogy írtam ma nem lesz itthon Dani sem. Mozza én meg Neked drukkolok.Ez lehetne a Te napod inkább!!!!!! Leszek ma,bár délután jön barátnőm Szegedről.Őt is nagyon régen nem láttam már.Annyira örülök neki. Ő lesz valószínűleg Riki keresztmamija.Közölte, hogy szeretne még pocakosan látni.Jól kihúzták mindketten. Zsófi a látogatást,Riki a születést. :)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus!
millió gratula Iza babához!nagyon szééééééééééééép! :P


Dóri!
neked is sok -sok gratula és sok tejcit kívánok Dánielhez! 8)
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsi hogy benéztem hozzátok, csak jöttem Annuséknak gratulálni!!!Gratula Iza babához!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó egészséget és sok sok tejcsit nektek!!!!!!!!!!Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ii

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok!

Én is megkaptam Dóritól az sms-t, de sajnos nem tudtam hamarabb feljönni!

Izához és Danihoz is szívből gratulálunk! Iza gyönyörűséges, és ahogy Annus nézi, meg is könnyeztem! Remélem hamarosan Dánielt is látjuk!

Ági, Niki84, mindkettőtöknek nagyon boldog szülinapot!

MOzza, Kutyafüle, ki jön? :lol:

Vki, Anikó (azért ít, mert sok Anikó van....), csini vagy!

Képzeljétek, holnap szingli leszek, Apa elviszi Gyöngyöt a dédijéhez anyáknapozni, ha én nem megyek, akkor beférnek egy kocsiba, én meg örömmel maradok itthon! :-) Ilyen napom sem volt már másfél éve....

Ma meg egy 2 éves kisfiú szülinapi partijára megyünk.
Vendég
 


Ja, így utólag elolvasva olyan, mintha örülnék, hogy Gyöngy nem lesz velem, nem örülök, de annak igen, hogy nem kell rokonsághoz utaznom 100 km-t....

Zsüci, köszi az infót! 2007-ben én is 2 ágyasban voltam, azóta is tartjuk a szobatársammal a kapcsolatot. 2 ágyassal most is elégedett lennék, csak 4 ágyasba nem szivesen mennék.
Én is azért járok át Budára, ami még kocsival is másfél óra, mert nagyon meg voltam elégedve a kórházzal, pedig a kistarcsai itt lenne a szomszédban. (Kivéve a csecsemősökkel, de most már rutinos leszek) . :lol:
Vendég
 


Na lányok, én meg alig tudtam éjfél után bealudni a sok izgalomtól, aztán meg behorkoltam úgy, hogy 10 perce keltem fel. Akkor láttam Dóri sms-ét, iderohantam, de már ketten megelőztek... jellemző...

Szóval a lényeg: természetesen én is nagyon-nagyon sok szeretettel gratulűlok a szép családhoz, különös tekintettel Danikára, és Dóri remélem már nem szomorú egy kicsit sem, mert az a lényeg, hogy mindenki jól van!!!

Evemama, de jó, hogy ezek a szívmelengető hírek előcsalogattak!Vigyázz magadra, és ne izgulj, hiszen biztos már nagy ez a babóca éppen eléggé!

Hencsónak küld valaki sms-t? Úgy emlékszem kérte, hogy írjunk, ha bármi történik...

Na puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, meg ami még fontos, hogy én még a képeket nem láttam Izáról: tényleg egy igazi kis hajas baba. De nem is azon lepődtem meg, hanem hogy Annus, milyen szép! Mint aki nem is szült aznap!
(Én biztos nem így fogok kinézni az egész napos tortúra után :lol: )

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Jajj, dejó-dejó! Annusnak és Dórinak sok szeretettel gratulálok a picikhez! :lol:
Úúúgy izgultam értük!

Most meg már értetek izgulok Kutyafüle és Mozza! Úgyhogy hajrá!

Kép

Kép
adraci
 
 


Böbi jó pihit neked!Már én sem mennék annyit kocsival semerre.
Az uram disznótorban.De ha hazajön kinyír!Épp pudingos kosárkákat akarok sütni.A tészta már a hűtőben.Remélem sikerül.
Megyek is megfőzöm a pudingot.Meg még teregetni kéne.Remélem nem lesz sok,de csak a derekam fáj.Az meg normális nem??
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jajj Dóri, úgy örülök Nektek!!! Nagyon gratulálok a kis Danihoz (aki nem is olyan kicsi), legyen sok-sok tejcsitek, és kérlek ne légy szomorú, a lényeg, hogy mindketten jól vagytok!!!! Sok puszit küldünk Nektek Kamillával!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Látom, beindult a babaeső... :)

Dóri! MI IS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK DANINAK ÉS CSALÁDJÁNAK! :)

Amúgy minden ok., ugye? De jó Neked, hogy már babázhatsz!

Éjjel csak egyszer voltam fent, kb. fél órán át fuldokoltam, aztán aludtam fél10h-ig. :shock: Ilyen is rég' volt már! Rendes családom van, hogy hagytak... Meg is köszöntem Nekik... :)

Mozza! HAJRÁ!!!!!!!!!!!

Kutyafüle! Ha jól olvastam, akkor Nálad vasárnap aktuális a dolog? Ok., küldöm a drukkokat. Mondjuk reggel 8h-tól jó lesz? Akkor kipihenten mehettek szülni.. ;)

Evamama! Kösz, javulgatok. Csak piszkosul idegesít, hogy ilyen lassan! Betegen meg naaagyon nem akarok szülni!!

Apa csinálja a padlót. Végre! Szerintem beijedt a csüt.éjjeli "akciómtól". Tegnap meg is főzött. 2félét is. Rakottkrumplit, meg a paradicsomos húsgombócot. Szerintem komolyan bepánikolt, hogy akkor szülünk. Bevallom, én is kissé... Ja, és rámmorgott, hogy legalább 2-3 kisrucit vasaljak már ki, ha bírok.. ;)

Na megyek vásárolni. Parkettaszegélylécet, Bazsinak cipőt -már megint nőtt a lába, 38,5-es -mindehhez nincs még 8 éves! :shock:

Pussz nektek!

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!Én ismerem Annust egy másik fórumról de itt szeretnék gratulálni neki és pesze minden újdonsült anyukának!!!!!!!!!!Nagyon szép babó :D
Vendég
 


Anyukák!A Tesco pelenkával mi a tapasztalatotok????Mennyire jó??

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kitty! A férjem szerintem megköszönné. :lol: Nekem meg már mindegy is.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!

Én csak tescosat használok(a lilát).Nekem sokkal jobban bevált,mint a többi márkás pelus.Most be is vásároltam belőle,az akció miatt a nagyoknak is és a születendő öcsinek is.Én a popsitörlőjüket is ajánlom,mert jó minőségű és soha nem irritálta a kicsik bőrét,pedig elég érzékenyek.

Egyébként drukkolok,hogy Riki minél előbb kibújjon,biztos minden rendben lesz vele.Nem mondom,hogy ne félj,mert én annak ellenéretartok a szüléstől,hogy a negyedikre készülök.Ráadásul,extra könnyű szüléseim voltak.az első 3 óráig tartott,a második 1 óráig,a harmadik pedig 20 percig.A doki csak rötyög rajtam,mikor mondom neki,hogy félek.De szerintem ez természetes,hiszen az ember nem tudhatja pontosan mi vár rá,és fél az ismeretlentől.De a félelmed el fog múlni,ha már elindulnak a dolgok,hidd el.Olyankor hihetetlen nyugalom szállja meg az embert,és annyira befelé tud figyelni,hogy a félelem elmúlik,mint amit elfújtak.
Erőt és kitartást kívánok mindenkinek!És gratulálok a már megszületett babók anyukájának is.

Móni
mona35
 
 


Annus! Gratulálok Iza babához! Gyönyörű kislány! Sok boldogságot az egész családnak!

Dori! Gratulálok Danikához! Nektek is sok boldogságot kívánok és ne szomorkodj!

Majának utólag is boldog szülinapot!

Zsüci! Örülök, hogy jól vagytok! Köszi az Imrés infókat!

A nagy babaeső hírére türelmetlenné váltam, már én is úgy szeretnék szülni! Áron azonban még nagyon jól érzi magát, hiába próbálok beszélni vele, úgyhogy néhányan még biztos beelőztök!

Kép

Kép
hean
 
 


Mona,nagyon aranyos vagy,köszönöm!!!!Én is az akció miatt kérdeztem, hogy mennyire jó a Tesco pelus,mert így rettentően megérné 1500 Ft-ért,nem szívesen adom a dupláját vagy majd a tripláját egy "márkásabbért".

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Dóri,
gratulálok Danihoz, nagyon sok tejcsit Nektek! Szép nagy baba ő is! Remélem, mielőbb otthon lehettek!

emese1979
 
 


Pelenka!
Én szerettem a dm baby lovet is.Meg a popsikenőcsüket,popsitörlőjüket.Tegnap néztem a dm-es new born pelust,hát lehidaltam mert drágábban jön ki mint a pampers.Most pampers-t vettem az első hetekre.Viszont mi most is belépünk a dm bab bónusz programjába így tök olcsón vesszük majd a pelust a kuponokkal.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!Azt már én is néztem.Ez hogy működik?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle: Jól van akkor, mert már azt hittem, hogy csak nekem nem mond semmit a neve! Kezdtem magam rosszul érezni... :(

Zsüci: azt nem tudod véletlenül, hogy az egyágyasok is tele voltak most az Imrében?

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


DÓRI és DANIKA!
Hatalmas gratula Nektek is,és persze apának,Tesónak!
Sok boldogságot,örömet,tejcit,és jó egészséget kívánok!!!


Kutyafüle!Izgulunk érted és szorítunk!!!Ma te jössz? :D
Mozza persze,neked is megy a drukk,de Neked még keddig van időd.Ugye? :D

Délután még megyünk a barátainkhoz sütögetni,és jövő szombaton szülinapi kerti partyba.Addig még azért egyben lennék! :D
Hanna,csak növögessen odabent,nekem még van időm... :lol:

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Kutyafüle,a dm-ben van kirakva jelentkezési lap.Kell hozzá a baba anyakönyvi kivonata.Leadod a regisztrációs lapot kitöltve,aztán 1-2 héten belül az általad megjelölt dm-ben megérkezik a csomagod.Egy kis doboz,tele mintákkal és kuponokkal.Bár minta nem sok van benne.A kuponok között van olyan,hogy ingyen kapsz laktoherb teát,cumit,meg ilyeneket.Meg sok pelus kupon.Meg a baba 2 éves koráig küldenek még neked postán,az egy éves szülinapra nekünk póló jött.
Lányok,aki szült már,milyen csomagot kaptatok a kórházba?Mert 3 éve én kétfélét kaptam,az egyik jól megvolt pakolva.Most állítólag többet adnak.
Grétivel meg a Liberó klubba is beléptünk és vonalkódokért küldtek csörgőt,könyvet,ilyesmit.Biztos van még ilyen.Meg érdemes eltenni a zacsikat,a pampersnél is.Volt vonalkódos akciójuk,kigyűjtöttem és egy fisher price járássegítőre váltottam be.Szerintem nagyon jó.
Készen lettek a kosárkák,nagyon fini.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ez a dm-es akció engem is érdekel.Akármennyi kis kedvezményt ad az is valami.
A tescos pelus egyik ismerősömnek nagyon bejött.Mind az 5 gyereknél azt használta.Ő mondjuk nem használt popsitörlőt csak ha mentek valahová.Szivaccsal mosogatta a popsijukat.

Anita,
én pizzát sütök most.Nyámiii!!
Jó sok feltéttel és papírvékony tésztával.

Mozza,
merre jársz? :wink:

KépKép
harhaj
 
 


Anita,köszönöm az infot!Akkor ha majd meglesz Riki,akkor ebbe az akcióba mi is beszállunk.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle, nekem nem vált be a tescos, kiütéses lett tőle. Viszont a dm-es bevált, de ahogy Anita is írta, ha kuponod van, akkor már olcsóbb a libero pl. Mi is beléptünk anno, rengeteg 500 Ft-os kupont küldenek, plusz majdnem mindig volt ez a 15%-os pont kedvezmény, azzal már nagyon megérte. Most ezt lecserélték a kártyásra.
A popsitörlője viszont nagyon jó a dm-nek árban is!

Anita, másfél éve 2 csomagot adtak, az egyikben szinte semmi nem volt, de a másikban volt fürdető, sampon, cumi, stb. Ki volt téve a kórház folyosóján, jó magyar módra volt anyuka, aki többet is elvett belőle.

Még itthon vagyunk, Gyöngy alszik, játsz
Vendég
 


elküldte..... még mindig jobb, mint amikor elszáll....

szóval játszótereztünk de, jól kifáradt.

Mindenkinek jó étvágyat, aki finomat sütött!!!!! Remélem, hogy mi is jót eszünk majd a bulin! :-)
Vendég
 


Böbi jó bulizást!
Nálunk mindenkinek adták,de szerintem a kórház személyzete sokat lenyúlhat ezekből a csomagokból.
Most a felicitas oldalán olvastam,hogy ugye van a várandós csomag,meg amit kapsz a kórházban,na ezek mellé még kap majd külön a baba is.
Meg volt valami Hippes kupon is valamelyikben,azért meg asszem a rossmannba kellett menni és póló is volt benne.
Hogy elfelejtettem már ezeket.De nekem jól jöttek,mert sokat olvastam a 3 hét bent lét alatt.
Ma nagyon fáj a két cicim.Ma is sok mindent csináltam,fájt a derekam,de feküdtem egy picit és elmúlt.Mindjárt sétálok manómmal.
Gondolom ezzel nem csinálok bajt,de végülis már baj nem lenne,ugye?
Na megyek is!
Mozza nagyon csendben vagy??!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én most próbáltam ki a DM-es pelust Tücinek, mondván, hogy már leszokhatna a pelusról amúgy is, meg kicsit olcsóbb, mint a Liberó. De nem veszek többet, mert folyton kipisil belőle. Ma lepisilte a lábamat. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tiszta szívből gratulálunk mi is az újdonsült anyukáknak, Annusnak és Dórinak a kicsi babákhoz! Jó egészséget és nagyon sok boldogságot nekik!
Annó az elején én is dm-es pelust használtam, elégedett voltam vele, de most én is tescosat vettem, mert én is jókat hallottam róla. (na és persze az ára sem utolsó ...)

Szabadterezőknek jó szórakozást, aki meg szülni készül, annak hajrá!!!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Bizony Mozza!Túl nagy a csend!!!!??????
Hát én most bevásároltam a Tescosból.Remélem jó lesz.Annyira olcsó volt most, hogy nem tudtam ellenállni neki.Tudom, hogy hiba volt, mert kicsi csomagokkal kellett volna kísérletezni, de annyi kolléganőm meg ismerősöm szeretne babát, hogy végül lehet, hogy akkor elajándékozom. De hátha jó lesz a picurnak is. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na most beszéltem Dórival.Jól vannak.Látta már Danikát is.Azt mondja kiköpött Samu csak kicsiben. :lol: Ő még a koraszülöttön van, Dóri pedig egyedül egy szobában. Végülis ma született meg Danika, végül sajnos altatásban.Mindenkit puszil, és ölel.És mondtam, hogy mindenki a legjobbakat kívánja közülünk is,és drukkolunk, hogy mielőbb hazamehessenek.Olyan aranyos volt!!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok! Gábor vagyok, Dóri férje, és most itt az ő nevén kalózkodom, mert ő kórházban van. Köszönjük a kedves érdeklődést és gratulációkat! Mellékelek néhány képet. Üdv Mindenkinek! Kép Danómanó a dobozban

Kép Dóri és Danó


Kép Így néz ki Samu most...
Vendég
 


Jajj,de drága!!!Tényleg tiszta Samu!!!!!!!Gábor köszönjük a képeket!!!!!!Adj Dórinak sok-sok puszit a nevünkben!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Gábor neked is gratulálunk!Köszönjük a képeket!
Dániel tiszta Samu.Samu pedig már egy igazi nagytesó!!Olyan édesek.Dóri is milyen boldog a képen!Amúgy nem is látszik koraszülöttnek!!!!
Én jól elfáradtam,leszakad a derekam.Ma egy kicsit túlsokat csináltam.De most megyek feküdni,Gréti elment anyuék párommal.Így pihenés ezerrel!!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Húúúú, most jól megtréfált minket Gábor! :) Felhívott Dóri, hogy küldene sms-ben 1-2 képet, feltenném-e. Mondtam, hogy Emesével megbeszélem, ő biztos szivesen felteszi. Emese nem volt elérhető (ez jelent valamit???), úgyhogy addig benéztem a fórumra, és mit látok: Gábor beelőzött Danika képeivel!! :lol:

Kutyafüle, az én barátnőm csak és kizárólag Tesco prémium pelust használ, azt mondta, hogy az árától függetlenül ez jött be nekik a legjobban.

Na jó. Kérdésem is van: Csanádka naponta kb. négyszer csuklik. A védőnő szerint nem baj, de engem nagyon aggaszt. Szerintetek ez normális??? Van még ilyen kis csuklós manókája valakinek?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!Riki is nagyon csuklós.Még nem számoltam hányszor csuklik naponta,de többször.Bár egyre ritkábban.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jaj de gyönyörű Danibaba is!!! és Samu is persze :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szofi,
nekem is sokat csuklik Álmos, de nem hinném, hogy ez baj lenne.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hali!

Vagyok, csak bealudtam....mert ugyebár éjszaka nem nagyon tudtam....jó szarul vagyok, hisztizek... :?
Szegény cicánk eg.nap a nyomomban van....de nem merem nagyon megszeretgetni... :( ...olyan érdeklődve nézegeti a pockómat....cuki. :)

Dóri!
Annyira édes-aranyos kis manóka ez a Dani fiú! Nem is tűnik picinek. Meddig marad inkubátorban? Jaj, óriási gratula még1szer. :D

Kép
mozza
 
 


Esztó!

Na, ez a megérzés, pont most kaptam meg az üzid!!!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


Huuuuuu, Mozza, ez jel! a cica a nyomodban...bizti most te jössz :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza!Lehet, hogy a cica már érez valamit????Mindjárt itt lesznek barátnőmék!!!Jajj,annyira vártam már!!!! Nekem meg kitartóan fáj a derekam. Szegény,nem bírja már a 3 kilós popót cipelni. :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Nem tudom,van e olyan köztetek,aki még emlékszik rám!?Annó én is voltam itt köztetek ebben a topicban,de sajnos 6 hetesen elveszítettem a babámat,október végén.
és akkor megfogadtam,ha újból babát várok,megosztom Veletek is! :lol: :lol: :lol:
Szóval már elmúltam 13 hetes,de babonából várni akartam! :lol:
Október 28.-ra vagyok kiírva.és ahol vagyok,az októberi topicban,ott van Jovana is!Rá emlékeztek?Ő is előttem veszítette el a babáját.És most Ő is újból kismama! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szeretnék gratulálni az eddig megszületett babáknak és mamáiknak!!! :lol: :lol: :lol:
Olvasgatlak ám Tuteket!Pláne,mióta megszületett az első májusi-áprilisi :D baba!

Mozza,Kutyafüle!
Hajrá lányok,rajtatok a sor! :wink: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó,

Gratula a babóhoz :) jó olvasni a soraidat.
Jovanának is add át a gratulációt légyszi.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Dani,Dóri! Annyira édes ez a picurka baba,most én is megnyugodtam,hogy egyidősek vagyunk és már ennyire kész kicsi baba.Isten hozott ezen a világon,legyetek nagyon boldogok!!!!!!! :P

Kép
f.ancsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: