Új privát üzeneted érkezett!

Judit!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ma megyünk a Halmyra. nem kérdezem jön-e valaki, úgyse válaszol senki! :)

Emôke, ne haragudj, hogy úgy rohantunk, de mentünk Katáékhoz, aztán Anikóékhoz! utána jöttem rá, hogy mekkora bunkó voltam, épphogy csak fékeztem. :oops:

Anikó, nagyon édes Ákos! el is kezdtem tôrni a fejem...

Kata, én úgy tudom, hogy babaúszást 6 hónapos korig lehet elkezdeni, utána megszûnik a búvárreflex. sok szakember szerint ez jó és ezért nem értenek egyet a babaúszással. Merci, úgy emlékszem, 3 éves kortól vállal gyerekeket.

Jó hétvégét Mindenkinek,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki!

Mi megyünk a játszóra, de előtte ki szeretnék menni a temetőbe: ma van az apukám névnapja!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Bogi!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!!!

Kép

Zorka & Judit
Vendég
 



Bogi nagylány! Boldog születésnapot kívánunk!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Boginak boldog születésnapot kívánunk!
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Boga!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk! :D
Kép
Maja, Ákos, Tomi, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Boginak icipicit megkésve, de annál nagyobb szeretettel, BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!!!!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Kinőtt az első fogunk! Szombaton még nézegettem a 3 alsó fogacska csúcsát. Erre tegnap nem azok, hanem a 4. törte át az utat magának :-) Picit volt Ati csak nyűgösebb, szerintem simán viselte. Mindent tömött az arcába, és az alsó ajkát harapta befelé nagy vigyorgások közepette. Nem tudtam, hogy ez így pikk-pakk egyik napról a másikra fog alakulni, de nagyon örülök, hogy nem volt sok-sok sírás és nem alvás miatta.

Szép napot Mindenkinek!
almi
 
 


Ha Katusék icipicit mi picit megkésve :-) köszöntjük Bogit születésnapja alkalmából!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Reni, Ati szuper fickó, csak így tovább a többi foggal is! :)
Marcinak még mindig csak 3 foga van, alul 2, felül 1 nagy kapa, úgy néz ki a kisfickó, mint egy fognyűvő manó :)

Hétvégén Szegeden voltunk Tesóméknál, sétáltunk egy nagyot a vadasparkban is, nagyon klassz volt:
Kép Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Drága Bogi!

Isten éltessen!


Tami, Szonja, anett
kállai
 
 


Képzeljétek tegnap a Tamiék felléptek a Tavasz Fesztiválon. Táncoltak. Az óvónénik hihetetlen szuper műsorral készültek. A gyerekek nagyon-nagyon ügyesek voltak! És drága Tamink a szerelmével táncolhatott! Teszek majd fel képeket.

Este kimentünk a Fenyő Miki szöszenetre (Zoli nagyon kedveli... óriásnosztalgia :P ) A lányoknak is nagyon tetszett, igaz Szonjabori elaludt a kezembe. Tami hazafele megjegyezte: Nem is gondoltam , hogy ilyen öreg a Fenyő Miki! :lol:

Évi!

Holnap elviszem a cd-t, ha neked is jó!

Kata!

Marci édes! Zoli is Szegeden dolgozik most, szoktunk ott aludni és a szállás pár megállóra van a parktól...

Sziasztok!

anett
kállai
 
 


Boginak, nagyon boldog szülinapot kívánunk utólag is!

Kata, mi tegnap a budakeszi Vadasparkban voltunk...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Anita, anyák napjára! :lol:


Kép

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Köszönöm Mindenkinek a köszöntéseket! :D
Szervizben van gépünk, így most csak gyorsba...

Viki :D :D :D :D
Köszönöm, Boginak is tetszik :D :D :D :D

Kata, alig hittem el, hogy Marcit látom a képen, annyira nagy fiú :shock: :)

Anett,
én is voltam Fenyőn :) (egyedül család nélkül :D ők már otthon békésen aludtak :) ) Nem is láttalak Benneteket :(
Megállapítottam, hogy bár imádom a számait egyre bunkóbb a stílusa :( :evil:

Ja még valami, voltunk pénteken a Magmába próbaszületésnapon, nagyon tetszett a gyerekeknek, Botond másnap le is bábozta az bábelőadást (állattömő reklám :wink: ) Majd ha tudom beszkennelem az árlistát, szerintem teljesen korrekt :)

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van, mi Attival meg még vagy 950 emberrel együtt szombaton balatonkör túrán voltunk :D Mi csak a kiskört csináltuk, 83 km-t tekertünk :D Áááá, nem fáj a s.ggem :D
Kép

De kezdem magam visszatalálni.

Eközben Ancsi:
Kép

Kata,
jók a képek, Marci nagyon megnőtt :D Mi Szegeden a struccoknál etettük Ancsit :D

Viki,
anyáááám, de dilis vagy :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Mi sajnos betegek vagyunk megint. Szombat reggel a Heim Pálban kezdtünk, mert reggel 38,2 lett a láza Dórinak. Ráadásul most sokat nyöszörgött is, fogdosta a füleit, és torka felé is igen sűrűn nyúlkált. Mikor beértünk már a felvételen közölték velünk, hogy nagyon nagy butaságot csináltuk, mert való igaz a kúp után nem mértem meg újra a lázát, főleg, hogy miközben készülődtünk ugyanolyan melegnek éreztem.. Ezért jól le is szídtak. Igaz előtte beszéltem velük telefonon, és ott azt modták menjünk, sőt múltkor a védőnő is azt mondta, hogy nem várjunk, hanem menjünk. Itthon megmértem újra a lázát, és ugyanannyi volt, mint előtte. Na mindegy, majd legközelebb nem leszek ilyen buta! Most torokgyulladása van, és augmentint kapott. Estére, és éjszakára jött a 38,7-es láz, a kúp nem használt, így fürödtünk. Tegnap már láztalan volt, este is csak hőemelkedése volt. Most meg megy a hasa egy kicsit.
Most mennem kell!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Adri! Sajnálom, hogy Dóri beteg lett. Lehet péntek délután már ez volt a baja :( Jobbulást!
almi
 
 


Hadd mutassam be a legifjabb topik-babát:)Komoly méretekkel rendelkezik, egészen pontosan 8 mm:)

Kép

Adri,

Jobbulást!!!
Vendég
 


Judit,
:D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit, gratulálunk! :) :) :)
Minden rendben? Jól vagy?

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Köszi. Tegnap voltunk dokinál, minden rendben. Mostanáig a hányinger gyötört, most meg a fejem fáj egyfolytában, hát nem tudom melyik rosszabb:) De nem panaszkodom, én akartam:) Csak Zorkával soha nem volt semmi bajom, azért fura, dehát kétszer nem lehetek ilyen mákos:)
Vendég
 


Judit,
találkoztatok Ancsival a játszón?
VAgy végül nem mentetek ki?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

Nem, nem volt kedvem akkora szélben kimenni, mikor amúgyis majd' szétmegy a fejem. Neki nem hiszel?:)
Vendég
 


JUdit!

Hurrá! :P

a.
kállai
 
 


Judit!!!

Szuper :lol: :lol: gratulálok!!!!! :lol: :lol:

Adri!!

Normoflort próbálj adni Dórinak!! Antibiotikumtól lehet hasmenése.
Jobbulást neki!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Judit!
Gratulálunk!

Gyöngyi!
Már rutinosan szombat óta adom neki a normaflort. Ma elvittem az Esekhez megmutatni, mert a kórházba is ezt mondták. Ő is azt mondta, hogy az augmentin miatt van. És képzeljétek, mire hazaértünk megint csupa kaki volt, és annyira kicsipte neki az egész punciját, és popsiját, hogy szörnyen néz ki. Ráadásul, ha már csak közelítek a pelus felé üvölt, de ugyanez van, ha pisil. Fújom First-tel, és kenem sudo-val, és egész este pucér popsival volt, persze szépen össze is pisilte a fél nappalit (azt a hatalmasat), és ilyenkor negyed órás üvöltés következett. Remélem, holnapra jobb lesz, bár az éjszakától tartok egy kicsit.

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Judit, gratulálok! :-)

Viki, semmi gond, gondoltam, hogy rohantok. Majd legközelebb :-)
Ábel lassan 2 hete náthás, nagyon lassan javul, de úgy néz ki hétvégére rendbe jön így talán el tudunk menni a barátokkal Szomolyára borozni :-)

Katus, nem semmi teljesítmény. Én most kaptam szülinapomra kerékpárt férjecskémtől, finom "utalásképpen" :-)(ő azzal jár dolgozni, egyik haverjával tavaly vmelyik 140 km-es telj.túrán is voltak) Azóta már elkerekeztünk Kismarostól Zebegénybe, nagyon gyönyörű szakasz.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Judit!!!
:D :D , ügyik vagytok. :D

és persze ez mindenkire vonatkozik aki gondoskodik az utánpótlásról

Jobbulást minden betegeskedőnek (beleértve minket is :roll: , folyik az orra mindkét manónak nekem meg iszonyat mód fáj a fejem nekem is)

Úgy látszik front van.....

jó éjt mindenkinek

Sz

szandrakiss
 
 


Judit! Csodaszép kép! Gratulálok!

Adri :( Popsira a Bepanthent nem próbáltad? Nekünk kritikus állapotban az jobban beválik.

Holnap oltás, ha lesz addigra anyag...

Jobbulást mindenkinek és szép álmokat!
almi
 
 


Sziasztok!

Bogika!

Nagyon megkésve bár, de szeretettel kívánunk neked BOLDOG SZÜLINAPOT!


Judit!

Jajj, de jó :P ! GRATULÁLUNK!


Anett!


Bocsi, de csak most olvastam... De egész nap itthon voltunk, így gondolom közbejött neked valami. Ha gondolod beugrunk érte a hétvégén...talán neked úgy kényelmesebb is :roll:

Bocsi csajok, most csak ennyi, mert tegnap dél óta nekem is fáj a fejem...még rókákkal is taliztam :?

Jobbulást minden betegeskedőnek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Judit, szívből gratulálok!

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Anikó, várom Ákosról a képet+pár sort...

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki,
Tegnap elküldtem, nem kaptad meg? :shock:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó, mi is szeretnénk képeket látni Ákosról! :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Katus!

Tegnap tartottad a névnapodat???Mert emlékszem, hogy nem novemberben és most látom, hogy tegnap is volt egy Katalin-nap.
Ha igen, akkor NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kép
Vendég
 


Hülye vagyok, azt hittem péntek van. Ma van Katalin-nap!!!:)
Vendég
 


Judit,
nagyon édes vagy :D
Igazából Kata vagyok, és az tegnap volt, de bezsebelem ezt most itt, meg a novemberit is, meg az összeset, amikor gondltok rám, mer az nekem jóóóó :D


Elmúlt a fejfájásod????
Nekem ma fájt, de nagyonnagyon!

Csajok, ezt a csicsamicsás izémizét készítettem Anyák napjára :D
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus!
Nagyon boldog névnapot kívánunk! Sajnálom, hogy ilyen figyelmetlenek vagyunk és tegnap nem, köszöntöttünk :oops: :(
Kép

Maja, Ákos, tomi, Anikó

Nem is csicsás a screabook-od! Tökjó! :D

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Tomi :oops: :wink:

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anett,
Szandra elhozta az anyáknapi képeket. Maja morciságát leszámítva (nekem is már ilyen fejeket vág - szegénykémnek már a hócipője is tele van a fotózásaimmal :wink: ), szuperek! Köszönöm szépen! A kedvezmény miatt meg kellően zavarban vagyok :D
Sajna a pocakosságom utolsó pillanatait már nem tudtad megörökíteni....
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,
ne viccelj már...
viszont MAjának mikor is van? Én nem találom a naptáramban... :S

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,

Holnap van Maja:)
Vendég
 


Hát akkor
Boldog névnapot MAja :D
Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!
Végre van gépünk :D

Judit!
Gratulálunk! :D
Kép

Katus!
Boldog névnapot!!!! :D
Kép

Kata, Te mikor? :oops: Most vagy novemberben?



Botond fiam drága BARÁTJA! :lol:
Maja! :)
Nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!! :D

Kép

Anita
putyu
 
 


Na így kell laptetőt :wink:

Anita
putyu
 
 


Katus,
Ez szuper! :D Átküldenéd nekem emilen? Eszméletlenül tetszik!!!! :D
Köszi

Anita,
Köszönjük :lol:

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?