Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megkapta a kis pulim az első oltását, igaziból fel se fogta mi történik vele, azt hitte az is a játék része (:.

Dorka ma nagyon aranyos volt megtanultun puszit adni, igaz csak anya, apa kap, mamik nem(:.

Már elég jól haladnak a munkások, már látszik a kertünk vége. Pedig azért még van egy kis munka, ma össze is veszetm a 4 munkás közül 3 al, mikor megjegyeztem, hogy azt az 1 órét én nem fizetem ki, amikor kocsmába voltak. Így most Én vagyok a mumus...
Különösöbben nem érdekel, nekem is pénz a pénz.

Manó: Akkor megbeszéljük majd a talit, ha nem jön semmi közbe akkor talán május 13-a.
Nekem végül is mindegy hogy merre menjetek elétek, ha úgy gondolod, hogy hév eztek, akor oda is mehetek. Cinkotáig kell jönni, az Örtől, ide még jó a pesti bérlet. Oda kimegyek értetek, amikor indul a hév rámcsörögtök, és akkor Én is elindulok.

Normális, hogy a kis pulim csak tejet iszik, nem akarja a párizsit és ajunior konzerv kaját megenni, vagy keressek a problémámmal egy kutya forumot?

Dorka jol van, hogy róla is írjak, nagy zsiván pakol mindig, mindenhonnan. Tipikus gyerek mindig azt csinálja amit nem szabad.

Jó éjszakát!
Holnapra jó majálisozást mindenkinek.
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Klár,
Jobbulást Kukacnak!
Ruci szupi, ügyes vagy. Benne Kukac édesKép

Leszter,
De jó! Akkor már alig egy hónapKép

Réka,
AllergiaKép

Urszila,
Gondolom a beszéddel is úgy leszünk egyszer, mint a hintávalKép

Manó,
És ezek a babatejek mind sűrűbbek, mint a (2-es) tápszer? Mert amit vettem, az igen és ezért nem issza Roni.

Zkata,
Örülök, hogy nincs semmi gondKép

Toffi,
Ne is kérdezd. Kedden potyára mentem a kórházba. Nem is vettek vért (majd jövő kedden), csak az előző eredményét kaptam meg.
Mérőmet valamikor a héten kapják meg, (majd hív a doki) de keddre tuti. Na majd kiderül.

Angi,
Jobbulást a családnak!
A legutóbbi vérvétel szerint a TSH-m most jó (a T3 magas, a T4 alacsony, de a doki szerint a TSH a fontos). Szóval alakulok.
Ronit is gyakran fiúnak nézik. Én sem értem miért kellene a játszótérre rózsaszínűben vagy kisruhában vinni. Sokkal praktikusabb a sötét színű nadrág.
Sokan úgy csinálnak, mintha egy nő nem hordhatna pl. kék, fekete... nadrágot.

Zsuzsi,
Hogy van Miki? Remélem nem lett beteg.

Andy,
Képek édesekKép

Tüni,
Boldog szülinapot!
Milyen az autó?

Nadine,
Milyen nagy már a csajszidKép és nagyon csini is!
Szakdoli, le a kalappal előtted!

Manó2,
EsésKép
Kutyus aranyos lehet, főleg DorkávalKép

Zsuzsó,
SzuriKép kezdődik előröl.
GyarapodásKép

Heppiről tud valaki? Nagyon eltűnt!

Elli,
Fodrászolt Kevin édesKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nekem is nemrég volt begyulladva a fogam, sőt még a csonthártya is és mivel tejleadó is vagyok, ott azt mondták, hogy egyedül a Cedax-ot szedhetem az antibiotikumok közül, különben nem vették volna át a tejet sem. Ja nekem is kb. úgy fájt, mint neked, nem pont a fogam, hanem felette.

Momo!

Mi Hernádon néztünk házat, ott 1200 nöles telek 3 szobás házzal már 7-8 milláért kapható, 10 milláért már szinte palotát lehet venni, csak kb. 1 óra vonatozás Kőbánya-Kispestig és most csak a párom, de egyébként én is pesten dolgozunk. Egyébként ha véletlenül oda költöznénk, akkor egyész közel lennénk hozzátok. Kép

Toffi!
Barátnődnek gratula.

Na pussz
Magdi
gallainémagdi
 
 

 
 

Ari!

Ha jól emlékszem, anyáék a sütőporra esküsznek. Holnap azért rákérdezek.

Timici!
Gyors gyógyulást Bencusnak!

Anita! Menj dokihoz, mert a végén még felszúrják. Az nagyon brutális.

Andi!
Kínai nőKép Vagy nem? Vajon mit látott Daniban?

Mariann! Aprómagvasakat még egy darabig (talán 2 éves korig?) nem szabad. Tejet szintén, ezt én is most tudtam meg a lányoktól.

Réka! Ez a pakolás ismerős. A kulcsomra szoktam figyelni, mert a múltkor is valami teljesen lehetetlen helyre tette, ahol sosem találtam volna meg, de szerencsére észrevettem.

Na, megyek, mert itt a nagyi, és mi apával megyünk csatlakozni. Először hagyjuk itt Lőrincet este. Izgulok. Megpróbálok nem telefonálgatni.

Beu
beu
 
 


SziasztokKép

Barátnőm nevében is köszönöm Mindenkinek, aranyosak vagytokKépKép

Zsombi reggelre pöttyös lett, úgy néz ki, valami ételallergia. Szerintetek lehet fagyitölcsértől? Apáék elvitték szerdán fagyizni, de megesküdtek, hogy csak tölcsért kapott. Ma estére olyan ronda lett szegény gyerek, mint aki leprás. Majdnem sírtam. Remélem, hamar elmúlik...

De hogy valami vidámat is írjak, Zsombi első tápis dobozával nyertem egy doboz LegotKép

Mariann
Köszi a telekinfót, az nekünk sokacska... Pedig enyém Apa pártolja Dunakeszit nagyon.
Mosogatógéphez gratulaKép

Gombóc
HatárpróbaKép

Urszila
Neked is köszi a telekinfót, egyelőre keresgetünk (most Fótolunk vagy Szadázunk)
Május 22-re borítékolom a drukkokatKép

Andi
Zsombi jól van, kivéve amikor vakarja-tépi a nyakátKép. Amúgy nagyon virgonckodik.
Anyák napi klassz volt, a végére könnybe lábadt a szemem. És Zsombi kiborította a pohár ropitKépKép Aztán ordított, mint akit nyúznakKép
Képek nagyon szuperekKép

Timici
Gyógypuszik Bencének!
Nekünk sem jó most a minitali...

Momo
Lehet, mi is messzi vidékiek leszünk.
Jó kis ficánka csajod van, hamar jelentkezettKép

Réka
AllergiaKépKép nlc-n most pont ez a téma, de nincs hangulatom végigolvasni.

Kriszta
Az már nagyon jó jel, ha Nóri rosszalkodikKép Akkor javulKép

Kangi
Gyógypuszik Julcsinak isKépKép

Anita
Én arcüreget eddig kiinfráztam + illóolajok + rengeteg fújás (már ha éppen nem dől magától)

Ari
Állítólag a fahéjat nem szeretik, nekem is van szétrakva pár darab + még amikor ideköltöztünk, ahol láttam őket, befújtam Vape Techno-val, azóta nem láttam itthon hangyát (másfél éve és ez a második albi, ahol működött)

Maci_2
Potya-kórházKép

Megyek, mert majd reklamáció leszKép
Jó éjt és jó hétvégét MindenkinekKépKép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


maci2!

A nutrilon 3-as nem sűrűbb szerinetm mint a nutrilon 2. és az nem is ízesített. A milumil 3-at ismerem még és a beba2+-t és azok sűrűbbek, és ízesítettek. A milumilt utálta Emma, a beba2+ az izlik neki. Én egyébként még cumisüvegből adom, ős megissza a főzelékes cumival (aventből a variábilissal). De mostanában egyébként én siam 2-es tápster veszek, bifiduszost, emrt most már vacsizi annyit másból, hogy ezzel is simán kibírka az éjszakát, tul képp szerintem már cska az esti "szertartás" részeként kéri a tápit.

manó2!

Ok, majd még pontosítunk.
Én szívesen válaszolk neke dkuytás kérdésekre, de szertintem ne untassuk a többieket, hanm majd magánban ezentú, ok? Annak idején pl.Rékával is sokáig magánban beszélgettünk kutya ügyben amikor Borit műtötték.
A tej-es dologra azért most válaszolok, a többiek ugorjanakKép: A tejet nem minden kuyta bírja, legalábbis a mieink nem nagyons zertik. Szerintem egy 7 hetesnek ez már nem elég jó tápanyagban. Az én kutyán sose ette meg azokat a nagy dobozos kuyta eledeleket, pl pedigree,darling egyszerűen utálta és most sem eszi meg. A páriszi sem volt akedvence. Amit ő megevtt az a csirke húsKépKépKép Ezen növögetett egészen 2003 szeptemberig. Előre hozzátezsem ez nem jó, mert ugye neki sem csak húsra van szüksége hanem sokmindne másra is. De hiába vettünk neki más nem kellett. Ezért én adtam neki naponat vitamint meg kálciumot. meg néha zöldséget, azt nyersen etteKép meg tettünk elé száraztápot, amiből sokat sosem evett, d eazért lassan elfogyott belőle. A változás a műtétjénál volt, valami miatt akkor megváltozott az ízlése és azóta elfogadja azokat a jobb minőségű kis edényes kuty atápokat (pl cezar, vagy a rossmann saját márkája). Ez így sokkal egészségesebb neki úgyhogy nagyon örülünk, na meg nekünk is egyszerűbb.
Úgyhogy szerintem ti is próbálkozzatok nála másféle kajcsival, először zet a cézárt próbálnám meg, vagy más ízű kutyakaját mint amit eddig próbáltatok, vagy valami hússal alős lépésként ami finomabb minta párizsi. Majd meglátod hamarosan kis éhenkórász lezs ő is, aki majd még a kenyeret is megszi ha Dorka adja nekiKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


PsAndi!

Nálunk is rengeteg a kínaiKép Mondjuk mi is a 10. kerületben lakunk, d eazt hittem csak a mi részünkön sok a kínai, mert közel a kőbányai piac. A bólcsiban is vannak, egy csoportban kb 2-3 kínai kisgyerek van. Mondjuk ránk eddig max mosolyogtak, igazából nem ismerem őket, de eddig már 3-an mesélték egymástól függetlenül (védőnő, bölcsis gondozónő, alattunk lakó) hogy nagyon ksozosak, hát nem tudom.

ma voltunk megint a la halle-ban az árkádban és érdekes módom megint vannak akciós napozók, de most már a magasabb áron. Szerintem rájöttek és beszedték őket, úgyhogy a590-ért nagy mázli volt venni őket Elli!Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


PIldi,
EsésKép
Hálózsákos képKép

Mariann,
Milyen nagy már MarcusKép KépekKép

PsAndi,
Képek szupikKép

Réka,
Hálózsákos képKép Roni is jól közlekedik benne és a játszótéri "motorlopás" is ismerősKép Persze menni nem tud vele, és rögtön leszáll ha ráültetem.
TejallergiaKép Kinőheti, ugye? Drukk!

Toffi,
Gratula a szégyenlős kiscsajszihoz (a szülőknek)Kép
Igen, úgy tűnik Roni is összement. Lehet hogy túl gyakran mosom?Kép Bár az "asztalmérce" nálunk is mást mutat.
Ez szupi. És melyik lakást adtátok el? Telek? Ezt még nem említetted. Ezek szerint építkezni fogtok?

PsAndi, Toffi,
Milyen az a gyerekzár (konyhaszekrényre)? És hol lehet venni?

Urszila,
Szegény lányok, meg Te is. Zsuzsi nem fél a műtéttől?

Timici,
Szegény kis beteg BenceKép Jobbulást neki!
Viszonylag hamar elmúltak Roni pöttyei (2 napig kentük). Naná, hogy az üvegre nincs ráírva a neve, sárga rázókeveréknek mondta a dokinő (hőkiütésre is jó).

Manó2,
Jobbulást!

Kangi,
Remélem már meggyógyultatok!

Maci_2
maci_2
 
 


Toffi!
Hol van ez az Nlc-n?
Szegény ZsombiKép Daninál is egyre durvább a helyzet. Te mivel kened? KAptunk egy kenceficét, csak nem igazán használ, mert ugye a baj belülről jön.

Maci!
Remélem kinövi.
Dani már a nagymotorokra is gerjed.

Beu!
Jó csatlakozást!Kép Én sajna itthonKép

Na megyek lassan kezdek nosztalgiázni, mert nekem 1-je volt egy éve mozgalmas napKép

Réka
muki
 
 


Beu!

De jó neked! Én is épp erer gondoltam hogy milyen jó lenne részt venni ebben az egészben, kimenni a városba, de hát erre mit csinálok? Itthon ülök, merta férjem versenyen. Valahogy nem hatotta meg a szervezőket az EU csatlakozás, így dolgozikKép
De a tv-ben nézem!Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Húúú, mindenki ünnepel?

Sziasztok!
Sör, virsli megvolt?
Mi voltunk tegnap, élveztük, és Lőrinc is rendes gyerek volt, nem kelt fel.
Ma is kimentünk, viszont iszonyatos tömeg lévén haza menekültünk. Pont jókor, ahogy beültünk a kocsiba, elkezdett esni.
Remélem, ti nem áztatok meg!
Beu
beu
 
 


Sziasztok Euromamik és Eurobébik!Kép

Mielőtt megpróbálok (már megint) visszaolvasni,
egy közérdekű bejelentés:

Minitali az Árkádnál
szerdán, (5-e) 14h körül az üzletház mögötti játszón.
Hátha nem is lesz annyira miniKép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Tegnap este bowlingozni voltunk férj munkatársaival, éjjel 1-re értünk haza, Dani sajnos Lőrinccel ellentétben felkelt már negyed 1-kor, szerencsére Apu vissza tudta altatni. De nagyon jól éreztük magunkat, és még nyertünk is Kép

A ma délutánt meg a városban töltöttük, ledobtuk magunkat a LÁnc-híd előtti pázsitra, Dani mezítlábazott Kép, és pont a zuhé előtt szálltunk be az autóba, úgyhogy mi sem áztunk el szerencsére. Nagyon szép idő volt ma. Kép

HOlnap délután jön a család Danit felköszönteni, megyek is készülődni

Elli
tali nekünk valszeg jó

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy mi is mennénk a talira az Árkád mögé.
Habár a picin még nem jött ki a bárányhimlő és nem tudom, hogy a lappangás alatt fertőz-e.
Valaki tudja????????

Kriszta
tkriszta
 
 


Andi!
Mi is ott voltunk akkortájt. És még morfondíroztam is, hogy leheveredjünk, csak apa nyűgös volt, így inkább jöttünk. Kép
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Toffi:a tölcsérben nem sok minden van, én eddig két helyen olvastattam fel a hozzávalókat. Liszt, meg némi E-k, semmi tejes vagy tojásos dolog. Más nem volt mostanában?

Kriszta:bari a pöttyök megjelenése előtt 1-2 nappal már fertőzhet! ÉN most pont ilyen veszély miatt hagyom nagyira holnap Ancsit, holott egésznapos családi banzáj lesz, 3-as keresztelővel, (egyszerre háromszoros keresztmama leszek), s leendő keresztlányom bölcsijében volt bari, abból számolva ha ő elkapta, akkor kb 2 nap múlva már kijöhet rajta. Most persze még semmi, de már fertőzhet, ha elkapta, és én nem szeretném, hogy Ancsi most essen át rajta.

Mi itthon voltunk, kerteztem, gyerkőcök is élvezték, hogy lengén lehet kint lenni, meg kiültek a teraszra játszani, Ancsi is élvezte, hogy szabadon ki-be mehet a teraszajtón (zokniban).

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

Toffi,
Baratnodnek nagy nagy gratula! Kép
Zsombidnak jobbulast! Nem tudom, hogy a fagyitolcsertol lehet-e allergias. Kép Doboz legohoz gratula! KépKépKép JA, es a lakaseladas is egy jo hir! Kép

Mariann,
Mosogatogephez gratula, lehet, hoyg tenyleg szakacsnot is kene szerezned! Kép

Urszila,
elore is drukk a csajsziknak a mutethez! Kép

PsAndi,
kepek szuperek! Kép Szellemkinaino..huhh...tenyleg felelmetes ..Kép...bar lehet, hogy azt mutatta, hogy a kisfiadbol hatalmas ember lesz! KépKépKép
Sok boldog szulinapot Daninak! KépKépKépKépKép

Timici,
nagy nagy gyogydrukk a Bencednek! KépKépKép

Momo,
UH-hoz drukk, rugdosashoz gratula! Kép Zsebi valogatossaga....hmmm....ismerem ezt az erzest...Kép

Reka,
halozsakos fot Kép
szegeny Danid, a turoruditol lett kiuteses? KépKép Masnap mar nem jottetek jatszoterezni Kép, pedig jo sokaig maradtunk, hatha megerkeztek. Kép

Ari,
nem tul szivderito, de en gyakran (naponta kb. 10x) felporszivoztam oket. Harom nap alatt eltuntek. Kép De vettem valami bio hangyairtot is, gyerekekre veszelytelen, de vegul nem volt ra szukseg.

Maci_2,
nem eleg a magad baja, meg potyara kellett bemenned a korhazba. Kép A TSH erteked mit mutat? Most alulmukodsz vagy meg tul? Es a cukrod miatt mi a helyzet?

Beu,
buliztatok? Kép

Jo kis suru hetvegenk volt eddig. Kép
Penteken anyukamat becsaltuk hozzank Kép, o vigyazott ZSombira, mi meg leleptunk Apajaval este. Kép A Hosok teren voltunk f1-ig, utana meg hajnali 2-ig a Millenarison. Olyan jooooooooo volt kicsit kikapcsolni. KépKépKép MA anyukamat hazavittuk, felkoszontottuk Anyak napja alkalmabol, aztan visszajottunk BP-re, a rakparton maszkaltunk addig, amig zuhogni nem kezdett az eso. Egy darabig az Erzsebet hid alatt dekkoltunk, aztan futottunk egyet az esoben. Kép Este meg meglatogattuk anyospajtast is, ot is felkoszontottuk, es este 8-ra sikerult is hazaerni. Kép Es a baratoknak is bevallottuk Maszatkat ezalatt a ket nap alatt (majdnem mindenkivel sikerult talalkoznunk). Most fel vagyok dobódva! Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, hulla vagyok, csak itt ülök fényképezővel a kezemben és lesem az órát.Kép

Gombóc!
Bocs, bocs, bocs. Megbeszéltük? De jövő héten megyünk.
A túrórudi után kapott még egy kis tejpépet is, de egyre durvább a helyzet. Mostantól be van minden tiltva, amiben kicsi tej is van. Pedig a legtöbb babakajába is tesznek. Sajna én is ilyen allergiás vagyok szinte mindenre, nyáron a szénanátha miatt néha nem is látok, de van mellette fém, szőr, toll, por, meg minden kutyafüle, szóval volt kitől örökölnie sajna.
Jól indult a hétvégétek! Hurrá, hurrá! Végre valami jó is történikKép


Andi!
SzellemnőKép Én nagyon be tudok parázni az ilyen dolgoktól.

Andi, Beu!
Mi is ott voltunkKép Csak aztán elmentünk Vácra. Az eső meg csak rohant utánunk, de mi is elértük a kocsit!

Jó éjt!

Réka
muki
 
 


Reka,
Vacra? Miert Vacra? Csak nem odavalosiak vagytok? CSak mert en igen.... Kép
G.
gombóc
 
 


Réka!
Kicsi Druszánknak nagyon boldog első szülinapot kívánunk KépKépKép lefotóztad? Kép

Klár
Ancsádnak is hasonló jókat szülinapja alkalmából KépKépKép

jó éjt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Reka,
Csutortokon kuldtem faxot a megadott szamra. Atment?
TejallargiaKép, hat nagyon nem irigyellek benneteket.

Kepeket atbongesztem edesek, mint mindig.

En kb. holdkoros szinten mukodom. Matyi csutortokrol-pentekre semmit nem aludt, lazas lett es fajt mindket fule. Penteken doki ketoldali fulgyusziKép. Pentekrol-mara ugyanez csak Jucussal, szinten ketoldali fulgyusziKép. Persze mindketten antibogyot kaptak.
Az mar csak a raadas volt ma delutan, hogy Apa is hasonloan jartKép.
Ja es penteken telcsiztek az ovibol, hogy barihimlo jarvany van, Matyi be van oltva ellen(itt kotelezo), de Jucus meg nem.

Maci2,
Ertekek de joKép

Milyen volt az EU csatlakozo parade? Latom sokan kijutottatokKép

Bocsi, hogy inkabb csak onzoskodtem ma, de tenyleg raesik a fejem a klaviaturara.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Réka! Klár!
Daninak és Ancsának boldog szülinapot.Kép

Mi átaludtuk a csatlakozást.Kép Tegnap itt a környéken sétálgattunk családilag, ami nagy szó, mert Jani állandóan dolgozik.
Zsuzsinak kijött a 3. foga, de a 4. is csak éppen, hogy nem szakította át az ínyét, de már fehérlik.

Megyek, mert már nagyon nyüzsögnek.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Ancsának és Daninak nagyon boldog szülinapot kívánok!KépKépKép Tökjó, hogy pont Anyáknapjára esikKép.

Látom mindenki csatlakozott ezerrel, mi itthon szuszogtunk, elég húzós hetünk volt, zéró erőnk volt kimozdulniKépKép.
Viszont tegnap olyan csodaszép idő volt, hogy bepótoltukKép.

pusszancsKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Réka! Klár!

Ancsának és Daninak boldog első szülinapot kívánunk!
Kép
Beu és Lőrinc
beu
 
 


Lányok!
A Cserpesház óta nálam van egy textilkönyv, vadállatos. Nem hiányzik senkinek?
És nagyon régről egy kék kanál.
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszöni Dani a jókívánságokat, aranyosak vagytok!!!!KépKépKép
Fotó nem sikerült, mert nem akartam vakuzni, de én azért tudom, hogy a képen az a sötét folt Dani. Majd felrakom azért a többivel együtt, most készülünk a buliraKép

Gombóc!
Nem vagyok váci, de nagyon imádom, mindig odamegyünk apával ha van egy kis időnk. Jól lehet görkorizni a Duna parton és szeretem azt az éttermet is. Dani már két hetesen éttermezett ott velünkKép

Angi!
Átjött a fax! Kettő lap, ugye?
Beteg gyerkőceidnek jobbulást!!!!++++

Na este majd jövök!!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Szülinapot a Gyerköcöknek
Kép

Minden babócának jobbulást kívánok.

Ami a bárányhimlőt illeti én ugy tudom, ha már az egyik gyerekbe lappang akkor az fertőz már, hiába nem jött még ki a gyereken.
Most csak ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Minden szülinapos babának BOLDOG SZÜLINAPOT!

Én is utána olvastam a bárányhimlőnek és mindenhol azt írták amit Ildi is írt. A pöttyök megjelenése előtt 1-2 nappal már fertőz. Úgyhogy nem megyünk talizni. Nem szeretném ha valakit is megferőznénk. Majd legközelebbire elmegyünk.

Angi,
jobbulást a gyerkőcöknek.

Ildi,
gratulálok a 3-as keresztanyasághoz!

További jó hétvégét már amennyi még maradt belőle!

Kriszta
tkriszta
 
 


KlárKép RékaKép

Ancsának és Daninak nagyon boldog szülinapotKép

Tegnap elhoztuk az autótKép Nagyon jó, igaz 19 éves, de csak 85000 km van benne, mert csak amolyan tartalék kocsinak használták. Egyetlen gondja, hogy nincsen rajta műszaki. Úgyhogy amíg nem tudjuk átiratni, meg levizsgáztatni, addig csak az ablakból csodálhatjukKép

Tüni
tüni
 
 


KangiKép

El is felejtettem megköszönni a linket. Közben Urszilával már konzultáltam, úgyhogy már tartalmilag is képben vagyokKép
tüni
 
 


Megint csak rohamtempóban szoptatás közben...
Beu,
most, hogy mondod... a könyvben ugye van egy rózsaszín pöttyösfülű elefánt, mert mi vittünk egy olyat és tényleg nincs meg. Hálás köszönet. Kép
Réka,
sajnálom a tejallergiát Kép de ennél nagyobb baja sose legyen. Én is minden sz.re allergiás vagyok, és azért itt vagyok Kép Félek, hogy kics Abigél ekcémája is vmi ilyenre utal.
Gombóc,
mi szívesen megyünk a Vérhalom téri játszóra du., oda viszonylag fájdalommentesen által bírunk kelni a hegyen. Küldök mélt a számommal és smssünk, ha tényleg mentek, ok?

Szülinaposoknak boldog szülinapot!!!

Abigélnek estére nem igazán elég a tejci Kép Kicsit le vagyok lombozva, egyelőre sikerül saját reggeli termésből pótolni - de még csak két hónapos.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Gombóc,
TSH-m (utolsó eredmény alapján) most normális.
Inzulinnal még várunk a mérőre. Ha minden igaz kedden lesz (csak akkor hiszem, ha a kezembe adják).

Klár Kukacának és Réka Danijának,
Boldog 1. szülinapot!Kép

Angi,
Szegény gyerekekKép Jobbulást!

Zsuzsó,
Drukk a tejszaporításhoz! Próbáltad már a(z Urszila féle) praktikákat?

Tegnap voltunk a Vadasparkban. Roninak tetszettek a nagyobb állatok (szarvasok, vaddisznó)Kép Igazán jó volt, szép idő, jó levegő, zöld...

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Klar, boldog szulinapot Ancsinak!

Reka, Daninak boldog szulinapot!

Koszi a hangyas ihfokat, a porszivozast es a sutoport mar alkalmaztam elotte is, a fahejat holnap kiprobalom (csak cukorral kevert fahej van itthon Kép )

Hatalmas zapor van. Dorog villamlik. Gyorsan el is kuldom nehogy aramszunet legyen Kép

Ari es csaladja akik tegnap elaztak a majalison
ari
 
 


Momo
Én ki foglak közösíteni ebből a topicbólKép Magamfajta kistesó után sóvárgó dagi fogyókúrázónak olyan keserédes olvasni a boldog sorokatKép Persze gratula meg minden, és tudod, mit? Inkább írd le, legalább emlékeztetsz, miért koplalok 1 hónapja (-7 kiló, de még van legalább 10Kép)

Klár
Megcsodáltam ám Kukac öltözékét, csak nem írtam...állati édi!Kép És már 1 éves isKép Boldog szülinapot!

Toffi
LegoKép Viszont pöttyökKép
Telekárak, hátha segít: Csomádon, Fót utáni köv. település 8-10 mila egy építési telek, most parcelláztak.
Fót nagyon drága, ott ikerháznak való 1200 nm-est ajánlgattak 16-ért (fele ugye 8), de ez már
"protekciós" volt. (Fótliget)
Gödöllőnél is parcelláztak, de ezt elsuhanóban látta a férjem, nem írta fel a számotKép
Merthogy mi is keresünk, pont errefelé, úgyhogy ha jó tipped van, szóljKép

Manó
Amennyit költök Dagimadárra, (sokat!!Kép) legalább ezekre mondhatom apának (aki szerint a cuccok 2/3-a felesleges, igaza vanKép) hogy: megérte, nem lehetett otthagyni!!Kép

Gombóc
Hát, most kapcsolódj ki, mert kettővel már-hajjaj!!Kép

Andi
Nektek is boldog szülinapot!!!

Tüni
Autóhoz gratula, legalább már a tiétekKép

Ildi
Ekkora hálózsákokat is gyártanak?Kép

Hé, lányok, senki nem mozdul a talira??!! ( Jó, a bárányhimlő-gynúsak igazoltan lesznek távolKép)
Eddig Andi, Réka, Beu, mi. Végül is négyen, az elég mini, nem?Kép Azért ennél lehet icipicit nagyobbKép.

Képzeljétek, Kevin megtanult autózni. Fél kézzel tolja a kisautót, kúszik, és berreg hozzá.Kép
Ja, és bármilyen kisautó, megteszi, még a keréknélküli isKép
Még mindig csak kúszikKép de mindenáron fel akar állni, néha sikerül is neki, ha megtalálja a lakás megfelelő, támasztékokkal rendelkező pontjaitKép
Hülye anyai szívem kissé megint aggódik, pedig már megfogadtam, hogy nem fogok, amíg igazi okom nincs rá.

na, jó éjt
pusza
Elli
ellimami
 
 


Köszönjük szépen az újabb jókívánságokat!

Akkor most a képek:

Ilyen volt:
Kép

Meg ilyen is volt:

Kép

És ilyen lett:
Kép

Kép

Kép

Kép

Bocs, hogyha sok voltam.

Jó éjt,

Réka és az egy éves Dodo
muki
 
 


Hali Csajok!

Réka, Klár Boldog szülinapot az "ikreknek"Kép!

Réka, és a sötét folt?KépKép Bár a tavaji év embere kissé kárpótolKép

Ellikém, sajnos mi nem tudunk minitalizni, mert már beszerveztem más talit - 2 gimis osztálytársnőm + a három lányzó - szerdára... Majd legközelebb! -7 kiló az már tök jó!Kép Dagimadarad miatt meg aggódj, ha szereted a teljesen felesleges dolgokatKép!

Kiscsajnak már 7! foga vanKép Tegnap végre velem úszott, bár végig apát kereste... (A keresett személy hozzáfűznivalója: hát igen, ló után a szamárKép). Aztán csúszdáztak, asszem lesz sikere a csuszis medencének a nyáronKép. Ma nagyiztak, mi meg a lóvalKép kiganajoltuk a tanyát, bár mondhatom úgyis, hogy felkészültünk a szezonra ohhKép ÉS anyáknapjára kaptam gyönyörűséges korallvirágot kétoldalas puszivalKép

És EU ide vagy oda, én ma cigánypecsenyét ettemKép

Na pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok lanyok!

Sejtesem beigazolodott: ketcsikos lettem.Kép Fura, mert annyira ereztem, mar napokkal korabban...
Viszont. Legyszi ne gratulaljatok (talan majd januarban.Kép). Most lenne itt a mensi ideje, es en barnasozok.Kép Most nemtom, mi van. Merjek orulni, vagy ne? Mert ugye van, aki elso alkalommal meg normalisan menstrual. De azt is tudom, hogy ez progeszteronhianyra is utalhat. Pihenni lehetetlen, itt van ugye Petra, es itt van a koltozkodes. Ma pl. tapetaztunk, egesz nap. (Gyerekszobat, szep lett.Kép) Biztos van, aki meg emlekszik, hogy en Petraval is trutyiztam idonkent, de az sokkal kesobb kezdodott, es mennyisegre is kevesebb volt. Le vagyok torve egy kicsit, nem szeretnem, ha megis megjonne, vagy ha elvetelnek, de agyonaggodni sem szeretnem magam olyanok miatt, hogy most akkor fel merjem-e emelni Petrat, vagy ne.
Szoval varnam a velemenyeteket. Tudom, el kene menni orvoshoz, de valahogy nem akarodzik. Az en dokim a multkor sem javasolta a progipotlast, azert pedig nincs kedvem elmenni hozza, hogy megtudjam, fekudni kellene. (Amugy nagyon kedvelem, es bizom benne.)
Na, ez nagyon osszevissza lett, bocsi. De kb. igy is erzek. Vagyom a terhessegre, a babara, bele is eltem mar magam, de most kezdek erzelmileg visszavonulot fujni. Arra torekszem, hogy ne ez legyen a kozponti tema, amin folyton porog az agyam, es ez megy is egyelore, mert annyi mindent kell csinalni. De az lenne a jo, ha gondtalanul orulhetnek, csak az ugy tunik, nekem nem jar...Kép

Szoptato kismamik,
Nalatok nem volt hasonlo? Nem lehet, hogy a szopi is kozrejatszik? (Ja, mert Petra visszaszokott, szopizik ugy, mint regen. Ugy latszik, megkedvelte az uj izu tejcit is.Kép)

Na nem zagyvalok nektek tobbetKép:

megzavarodott Leszter
leszter
 
 


Na pussz csajok Kép

Édesek vagytok, nagyon köszönjük a jókívánságokat. Ikertesómami, boldoxüleeenapot Daninak is. HOgy éreztétek ma magatokat és egymást ? Képek tutik KépKépKép

Szóval - képtár holnapra lesz, mert ma levegőt venni nem volt időm, buliztunk tegnap is, meg ma is a családdal (tegnap anyósékkal és Apa tesójáékkal, ma az én szüleimmel).

Viszont egy érdekes hír - nézem, hogy mennyi pöttyöske volt itt az utóbbi időben. Csak hogy ne örüljetek - nem tudom, mennyire vagyok jó diagnoszta, mert persze a mi pettyeink péntekre jöttek ki, és ügyeletre meg nem akartam a gyerekemet hurcolni, de szerintem mi meg rubeolásak voltunk. Rubeola jellegzetessége a tarkótáji 2 nyirokcsomó megnagyobbodása - na az olyan szépen megvolt - és hát a pöttyök is - a furi csak az volt, hogy végülis 3 napot voltunk pöttyösek összesen. Na mindegy. Ha tévedtem, akkor majd a szuri teszi védetté a Kukacot később Kép

Ja, és elsején reggel a lányom Uniós ciciből uniós tejet szopott.... kíváncsi vagyok, hogy az anyatej összetételét megpróbálják szabályozni majd ????? KépKépKép

Leszti,
NYUGI, az Élet el fogja rendezni a dolgokat. Nem szabad, hoyg gond legyen. Nem gratulálok, drukkolok Neked, de nagyon. Kép

Ma nem is írok többet, inkább kiolvasom a 2 nap termését (ma még dolgozni is voltam 1 óra hosszát), aztán még vasalok, és alszom...

Puuussszzz :


Klár
clarissa
 
 


LeszterKép

Szerintem pedig mindenképpen jó lenne meglátogatnod a dokidat. Az sem mindegy ugye, hogy mikor van ilyen barnázás. Lehet, hogy a múltkor már olyankor volt, amikor tényleg nem kellett progipótlás, most meg lehet, hogy azonnal azt fogsz kapni. Szóval nem akarok okoskodni, de a helyedben elmennék. Egyébként nekem Gergővel 10. hét környékén volt ilyesmi, bár azért barnázásnak erős volt, és nekem is csak szigorú pihenést javasoltak. Amúgy lehet, hogy egy cipőben járunk, én holnap fogom rászánni magam, hogy utánajárajakKép

Puszi
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Elli!
Valószínűleg mi is megyünk talizni, remélem addig már semmi nem jön közbe. Kép

Leszter!
Nem gratula! Kép Inkább nagy-nagy drukk!!!
Lehet, hogy Petrának már csak uniós cici kellett. KépKépKép

Klár!
Az uniós tejci nálunk is nagyon megy. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Ikertesómami!Kép
Nektek is nagyon Boldog szülinapot kívánok!!!KépKép
Olyan hüle vagyok, tegnap itt a nagy örömködésemben elfelejtettem kívánni Nektek, pedig mindig úgy ültem le a gép elé.
Jól éreztük egymást, csak estére olyan szomorka lettem, nem tudom miért, kicsit olyan "valami véget ért" hangulatom volt.
A mi pöttyeinket megmutattuk dokinéninek és nem rubeola, sőt semmi fertőző. Sőt, még a tejallergia sem biztos, mert csak a lábszáron jelentkezett, még az is kiderülhet, hogy csak az új zokni okozta. De holnap megint megnézi, és bőrgyógyászhoz is megyünk, szóval talizni csak tuti fertőzésmentesen megyünk.

Csucsuka!Kép
Csak a Te kedvedért itt egy pontban 0 óra 14 perckor készült képKép

Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Leszter!
Asszem az előbb rossz topikba írtam. Na, mindegy. Szal válaszoltam egyszer a "ma megint megjött"be. De a lényeg: sztem beszélned kell a dokival a barnázásról és pihenni kellene, ha szeretnéd ezt a babát.
Én mindkét terhességemnél barnáztam, egyszer elvesztettem a babát (barnázás a 8. héten kezdődött, műtét a 9.en), de a második baba megmaradt és most ébred Kép. De egy hét szigorú fekvés volt a recept és egy hét light fekvés, azaz akkor már felkelhettem az első napokban 10-10 percre, majd fokozatosan tovább és tovább.

Boldog szülinapot a most ünneplőknek Kép!

Nekem is tegnap volt, csak nekem nem az első Kép, hanem egy kicsit több... Egybeesett az Anyák napjával, de nem kaptam virágot Kép. Pedig úúúgy vágytam rá. Na, mindegy, ez van. Így egy kicsit szomorú voltam tegnap, meg a férjem is bevállalt egy munkát estére, Ő is elment itthonról, a nagymamám azt fejtegette délután, hogy mennyire kövér vagyok, nem kéne annyit ennem (megjegyzem most fogytam 8 kilót és egyáltalán nem eszek sokat), ne vegyek fel olyan pólót, amiben látszik a testem, hanem csak bő dolgokat hordjak, mert a kövéreknek nem szabad magát mutogatni. Na, jó kis szülinap, mi?!?
Nna, nem rontom itt tovább a levegőt, bocs a panaszért.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Daninak és Ancsának igy utólag boldog szülinapot!!!
Fotók nagyon szépek, bár ez utóbbiból én sem látok semmitKép.

Ancsinak is izlik az uniós tejci, éjjel rendesen követeli... nappal tegnap végül nagymamival volt és hozzá képest rekord sokat nélkülem, és nem reklamált, bár amikor hazajöttem utána két szopi is volt azidő alatt, mikor máskor egy szokott.

Leszter:én sem gratula, hanem drukk!!

Talit mi kihagyjuk, Ancsi taknyos, ráadásnak ikrek jó rondán köhögnek, nem tudom, az ő virusuk ANcsiban van/volt-e már, de nem egy jófajta, inkább nem postáznám.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Virág!

Neked is boldog szülinapot!!!

ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!

Nálunk tali csak akkor jöhet szóba, ha de. kezdődik. 3-fele már mennem kell a nagyokért.
Tegnap mi vidékiek is felrándultunk a fővárosbaKép Gyerekeim 2/3-ra a metró tette a legnagyobb benyomást, direkt családi jegyet vettünk, és kiközlekedték magukat az apjukkal, míg mi Julkával sétálgattunk a Váci utcában.

Klár, RékaKép utólag is boldog szülinapot Kukacnak és Daninak!Kép

Kép

LeszterKép Nagy drukk! Sokat nem tehetsz, kisgyerekkel a pihenés kizárva. Különben is-utánanéztem szakmai oldalakon anno, Julka előtti vetélésemkor-koraterhességben nem számít a pihenés-még a Kismama is ezt írta 1x. A dokim szerint progipótlás sem kell általában a természetes teherbeeséseknél, l. pl a brit, amerikai nőgyógyászati szakkollégium állásfoglalását is. (Lelkifurdim volt a vetélés miatt, meg hátha a dokim csinált rosszul valamit, ezért ástam bele magam a témába)
Milyen lett végül a gyerekszoba tapéta?

Urszila
urszila
 
 


Virág!

Nagyon boldog szülinapot. <!--attachment: r_zsacsokor-80286.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*15.5*vir%e1gcsokor*r%f3zsacsokor%2ebmp --><center><pre>
Képvirágcsokor
rózsacsokor.bmp (15.5 k)</pre></center><!--/attachment-->Kép<!--attachment: r_zsacsokor1-80288.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*25.6*vir%e1gcsokor*r%f3zsacsokor1%2ebmp --><center><pre>
Képvirágcsokor
rózsacsokor1.bmp (25.6 k)</pre></center><!--/attachment-->

Magdi
gallainémagdi
 
 


Hm, kettőt becsomagolt, de remélem így is jó lesz. Remélem ennyi virág elég kárpótlásként, ha nem, szólj, még küldök. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Virag boldog szulinapot!

Reka kepek nagyon edik! Az alvos kepre elso ranezesre azt hittem valaki 3D uh kepet rakott fel Kép Aztan jobban megneztem Kép.

Borinak annyira csak friss Unios kaja kellett, hogy nem is volt hajlando mast enni tegnap, csak szopizni Kép.
Uszik a furdo melle folyt a mosogep Kép Miert kell levenni a kad szelerol a csovet amikor apa zuhanyozik KépKépKép!

Ari
ari
 
 


VirágKép

Virágok tőlem is. Boldog szülinapot!Kép

Kép

RékaKép én látok valamit a képenKép Ott egy gyönyörű alvó kisember!Kép

Urszila
urszila
 
 


Leszter,
Feküdjél!!! Semmi nem lehet fontosabb. Én mind a két terhességem elején vérezgettem, Abigéllel nagyon korán. Mind a kétszer feküdtem egy hetet és nagyon szép eredménye lett Kép (Lásd a profilom.) Talán az sem árt, ha dokihoz mész.

Réka,
nagyon szép ilyenvoltilyenlett Kép

Virág,
egy pár év és lesz anyáknapi virág Kép KItartás a fogyóhoz, talán nem a nagymamád ízlése mérvadó.

Elli,
gratula a fogyóhoz Kép

Abigél tegnap este megint megivott 100ml pótlást Kép de ezek után csak f8-kor ébredt föl Kép

Zsuzsó
zsuzso
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?