Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt! 8)

Krisz!
olyan szép ez a laptetőőőőőőőőőőőőőőő 8) a nevek is klasszak :wink:

Dike!
szuper h már így tudod használni a lábad!de azért remélem még nem focizol :roll:

Kandi!
szép poci :D

Kukac!
angol turiban olyan szép gyerekcuccokat lehet kapni potom áron :D

Fenci, Viki!
képeket kérünk :D

ma éjjel megint alig aludtam a sok köhögéstől. :evil: pedig már 3.napja szedem az antibiotikumot :evil:

Pompom!
te mikor mész újra dokihoz?
Vendég
 


Vicuska!
Jobbulást Neked!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Szép jó reggelt csajok! :D

Végre péntek és itt a jó idő is! :D Mi kőő még? :lol:

Kandi :D Nagyon szépen növekszik a pocakod! :wink:

Kata :D Kérdezted múltkor az anyatejet. Szopi megyeget, még mindig akkor van több ha ritkán szopizik, ha sűrűbben, akkor balhé van, hogy hol a teli csárda? :lol: :lol: Akkor előveszem a hűtőből. :D :lol: Csak anyatejet kap hálistennek, 1. enyém kevéske, 2. védőnői szolgálattól 3. drága sógornőm is fej neki :D Úgyhogy már vagy 4 hete nem is kapott tápszert egyáltalán és én ennek nagyon örülök. :wink: Legalább nem lesz egy válogatós gyerök! :D :P Anyatejet ki ne öntsd! :shock: :oops: :roll: Kell egy pár vizsgálat ha le szeretnéd adni meg asszem 1800 Ft-ot adnak literjéért, házhoz jönnek érte, nem neked kell bevinned. Aztán pasztőrözik és utána kapjuk mi. Márknak nagyon ízlik. :D Heti 2x kell értemenni, 1-2 vagy 3 üveggel szoktunk kapni (3 decis az üveg) függően attól, hogy az anyák mennyit adnak le. 8 hónapos korig kapható ha a háziorvos felírja.
Kicsi babám mindebből annyit hasznosít, hogy én meg idegeskedek..... NEM KAKIL! Elmúlt alkalommal 7 nap után hőmérőztünk mire kipakolt, aztán ma már megint a 7. napot tapossuk. :? Aggasztó, bár a gyerekorvos azt mondja anyatejes babáknál előfordul, mert nincs salakanyag annyit felhasznál belőle. Na tegnap kapott este homeopátiás bogyót a drágám, éjszaka volt is már egy kis kaksi, várom a többit is. :wink: Nem akarom hőmérővel meg beöntéssel piszkálni, tornától meg lassan már izomláza lesz. :P
Kilók miatt ne aggódj, tök csinin kezdted, bizti ebébi után is hamar lemennek a kilóid. :wink: Nekem még mindig van 8. :oops: Poci mikor megy vissza? :roll:

Krisz :D Nagyon szép neveket választottatok! :wink: Homeós cuccokat láttad amit írtam?

Megyek, végre most van egy kis időm rendetrakni és mosni. :wink:
fenci
 
 

 
 

Sziasztok Csajok!

Bocs, hogy nem olvastalak még vissza benneteket, de ezt most ki kell írnom magamból, mert megőrülök:

Teljesen le vagyok törve! Ilyen nincsen :cry:
Tegnap voltam a nődokinál a 21-ik napi vérvételen és egy ritka szar lelet várt a 3-ik napról.
Azt tudjátok , hogy a prolaktinom magas volt (800 valamennyi - kb 2,5-3szorosa a normálisnak) és arra bromot kell szednem, de teljesen rendbe rakták. Most meg 2900 lett. :shock:
Nem elírás!! Erre a doki mondta, hogy akkor most irány a neurológia és kell egy MRI-t csinálni, hogy belenézzenek a fejembe mi újság odabent.
Lesz nekem egyáltalán babám.
Nos tegnap reggel már jól kibőgtem magam. Most egy fokkal jobb...
Ma reggel meg IR-es vérvételen voltam, de már félek, hogy ott mit fognak mondani.
Már csak abban reménykedem, hogy valamilyen gyógyszer összeakadt abból a rengetegből, amit mostanában beszedettek velem....

Kép

Kép
princzike
 
 


Krisz
fantasztikus lett a kép manócskádról :D

Fenci
igen, már nagyon várom, hogy megpuszilgathassam :P

Vicky
jaja, szép nagyra nőtt :lol: nappal nem alszik ngayon, de éjjel jó alvó? kiváncsi vagyok nekünk milyen alvókája lesz

p.kata
nekem egész a mellemig feljön a csík :P de nem túl erős, nem zavar :wink: inkább ez, mint stria :lol: igaz még csíkosodhatok, mondták, hogy az utsó két hétben is kijöhet. Nekem manó 30. héten 1900 gramm körül volt, remélem 4 kg alatt megáll :lol:

Kandi
ezen a képen nem is tűnik nagynak a pocid :P

Vicuska
jobbulást, nem jó hogy a végére lebetegedtél :(

Fenci
nincs elég tejcsid? :( na kiváncsi vagyok, nekem mennyi lesz, családban eddig mindnekinek volt rendesen :roll:

Tegnap védőnéni mérlege szerint már 15 kg gyarapodásnál tartok :? most felhívtam a kórházat, hogy ha tavaly júniusban volt az esküvőnk, kell e másolatot kérnem a házassági kivonatról, hogy 300 napnál ne legyenrégebbi, és azt mondták kell :evil: gondoltam 30 nap miatt csask nem fognak kekeckedni, de igen. Jövőhéten oda is mászahot be, hogy gyorsan meglegyen.

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok,

Hoztam képet :D Most nem apásat :lol: pedig olyan is volt, de olyat nem kaptok, hihi :lol:
Kép

Krisz, szépek a nevek! Tekintve hogy itt a csodababókák többsége kisfiú, jó esélyeitek vannak rá :lol: Bírom az ilyen okos megfigyelőket. Nekem is mindenki látta, hogy "fiús pocak", persze csak miután megmondtam, hogy kisfiú :? :lol:
Motorozni már voltunk kétszer, amikor itt a bébiszitter-szolgálat (nagyiék), akkor mindig elmegyünk egy körre. 8) Persze csak max 3-4 órát, szét ne durranjon a cickóm :lol:

Kandi, szépen növögettek, tényleg beindult a pocid!

Fenci, örülök, hogy Márknak sikerült anyatejet "szerezni" :lol: Szépen növöget? Most hány kiló?
Pocak - jó kérdés...Én még mindig hasszorítózom, már egy deka sincs rajtam pluszban, de a pocakom továbbra is lóg. Középen kettévált sajna a hasizmom, így még hasizomgyakorlatokat sem ajánlott végeznem :?
Kakira a kamillateát nem próbáltad? De elvileg tényleg normális, hogy ilyen ritkán van, pici Márk gyorsan meg akar nőni és mindent felhasznál :lol:
Milyenek az éjszakáitok?

Princzike, sajnálom a prolaktint :( ...a Bromo mellett ment így föl, vagy azt abbahagytad már?

Gaby, éjszaka alapvetően jól alszik, de az utóbbi 1 hétben visszatértünk a 1,5-2 óránkénti kelésekre...szerintem a Rota oltástól van, remélem hamar visszaáll a rend, akkor csak 1, max 2x kelünk, gyorsan kajcsizik aztán alszunk vissza. :lol:

Kata, hát igen, a könyv szerint...Kár, hogy a gyerkőcök nem olvassák a könyveket :roll: :lol: Nálunk a rekord alvás 8,5 óra volt, de általában csak 4-5 órát alszik egyben. Viszont újabban vissza tudom még reggel altatni, úgy, hogy magam mellé veszem, így 9-fél 10-ig szunyálunk :lol: 8)

Vicuska, sajnálom a betegséget...remélem hamar rendbejössz! Gratula a 39. héthez! Mi azt már nem értük el :lol:

Pompom, örülök, hogy "jól" vagytok! :lol:

Kukac, muti az ágyneműt! Használt rucik nagyon szuperek vannak pl itt: http://www.ruhafalva.hu/ van pici méret is :wink:
50-esből én csak 2-3 rugit vettem, meg kaptunk még párat kölcsön, összesen ha 6 db volt. De elég is volt, 2 hét alatt kinőttük :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Princi!
basszuskulcs! :twisted: :shock: ez mitől lehet?nem kéne megismételni?nem tévedés?és mikor kell menned neurológushoz?de érzel bármi tünetet?szegénykém.......lehet a gyógyik kavartak be.....kitartás drága...mi veled vagyunk :roll:

Gaby!
ja, állítólag csak pesten kérik a frisset, nálunk szerncsére nem.,mondjuk a szülésznő szerint igen, a jegyző szerint meg nem. :shock: :roll:

Fenci!
szupi h ennyi tejcit össze tucc gyűjteni. :P egyébként nem úgy kéne lennie, h ha sokat szopik akkor sok tejci lesz? :shock: nekem még előtejem sincs.... :?

Kata!
szuper h átlagos a mvíz 8) és még bőven van ideje forgolódni, ne aggódj :lol:
Vendég
 


kata! nem semmi h mennyit vártatok! :twisted: én benne vagyok a h most babásodjak!!!!!!! :lol:igérem beleadunk apait anyait! igen várom már az új munkát,kiváncsi vagyok nagyon, h milyen!

kandi! szép pocid van :)

vicuska! tegnap elkiabáltam magam! tegnap este kiment a térdem rettentően fájt,be is dagadt, most megint fekvés jegelés van,jövő héten meg ha nem megy lejjebb megint szivatás. :( soha többet nem megyek rögzítő nélkül sehova.pedig már futni is tudtam. :( de egy két nap és helyrejövök...holnap szülinapi buli a bnőmnek :) térdrögzítőbe,edzőcipőbe kirááály,szép leszek biztos. :lol:
jobbulást neked!!

princzike! nagyon sajnálom! biztos h lesz babád,ez legyen előtted!!!!abba hagytad te a bromo szedését?mert ha igen akkor felugorhatott erre a szintre!ha nem hagytad abba akkor nem tudom elképzelni h ez valós adat legyen!hogyan?ilyet még nem hallottam h a bromótol feljebb ment.nyugi nem lesz az mr-en se semmi gond!

vicky! még mindig csodálatos a kisfiad!!!! :D

ha hazaér a párom ma időben akkor megyek ma ultrahangara a sógornőmmel a magán dokinkhoz!remélem beenged! :shock:

KépKép
dike
 
 


Krisz: nagyon szuper, ratula! szeretem az ilyen laptetőket! és a nevek is szuperek (névrokonok leszünk :) már persze, ha lány lesz :wink:

Kata: teccik a terced :D

Vicky: Levente egyre jóképűbb :) motoroztok, tök jó lehet. mi most készülümnk eladni apjukét :cry: :cry: :cry:

Dike: jobbulást!

Vicuska: hogy vagy? jobbulást!

Princzike: kitartás, drukkolok, hogy az IR-en jó hirt kapj! gyomrod jobban van? szedsz most met-et?

Fenci: örülök, hogy a tej kérdés megoldódott, remélem a kakaiügy is rendeződik :)

Kandi: csini pocak :)

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


fenci
anyatejgyüjtés: nálunk nincsen állomás!!! :shock: legközelebbi Bp vagy Nagykanizsa, itt égvilágon nincsen, még Veszprémben sem. Szoval nálunk csak az van, akit a védönö küld, hogy nincs elég teje és szeretne potlás anyatejet. De a mi védönönk nem szervezi meg :evil: Petivel adtam 2 babának, D-val meg senkinek, mert bár mondtam, hogy van tejem, vigyék, meg az AIDS vizsgálatot is megcsináltattam saját pénzen, mégse szervezett senkit. Mondta, h most nincsen senki. Na, azért ezt nem hinném, kicsit reklámozni kellett volna. Itt nem pasztörizálják, ahogy kifejed, ugy kapja a másik. De mivel P is cumisüvegböl kapta anno, vigyáztam is a tisztaságra, ugyanugy mostam a másik babáknak is az üveget. Egy anyuka mesélte, már 3 éves lesz a fia, hogy ö tápszeres volt, kérádezte a védönöt, lehetne-e anyatejet hozni, a védönö aszonta, nem ajánlja más tejét. na, mondom, akkor ezért nem szervezett nekem se senkit. Adtam volna én szivesen, szivem szakadt meg, amikro mondtam a Gábornak: na, én most kimegyek sétálni, mire hazaérek, ne legyen anyatej a máéylhütöben. Én nem birtam volna kidobni. Ja, védönö meg azt mondta, fagyasztottat nem szabad eladni. Akkor öntsem ki frissen? Mert ha nem szervez senmit, muszáj lefagyasztani, ha nem akarok a csapba fejni. :evil: :evil:
de neked akkor szerencséd van :D saját cicit is kap, ami a testközelség miatt jó, meg mástol is kaptok, a sogornöd is de jo fej!!! régen 3 oránként hordták szoptatni egymáshoz a kismamák a babákat a falu egyik végéböl a másikba, ha nem volt tej. mamámhoz is 2 babát hordtak, simán mellböl kapták a tejet, akkor nem volt ekkora sterilitás, mégse lett baj belöle. Most meg a tápszerbotrányok ellenére is inkább a tápszert reklámozzák, mintsem a hordott anyatejet. Én biztosan jol kifogtam, valakinek sikerül elintéznie ezt a kérdést.

nekem poci P után rögtön lapos lett, ahogy megszületett. laposabb, mint ahogy ki szoktam nézni. D-dal azért kellett 6-8 hét. De majd ha rohangálsz utána fél év mulva, ne félj, lemegy a lábadrol is :)

rotyog a brassói, nyami :)

princzi
jaj, szegénykém. Ti nem hogy haladnátok a vizsgálatokkal, hanem egyre bonyolultabb leszel :( ilyen magas prolaktin!!! és nem feszül a melled vagy csöpög vmi? vagy ilyenkor nem is kell csöpögnie? de a ciklusod szabályos, ugye? jo lenne, ha tudnának gyogyszert adni neked ezekre a hormon izékre. Párod vigasztal?

gaby
nekünk nem kell másolat a házassági papirrol, söt, maga az eredeti se kell. Bemondásra megy :shock: :lol: mahd mondom, Keeano Reeves-et apának :lol: amugy D-nál rosszul diktáltam be a ház.kötés évét :oops: de nálunk utánanéznek a okmáyirodában mindig. Biztos, mert kisebb város, mint Bp.

vicus
gyogyulnod kellll, kell az enerdzsi :lol: másra

Viki
de nagy lett a fiatok!! Nyáron, ha viszitek strandra, kérünk apááás képet :lol: fürdönacissssat :lol:

dike
ejnye, rosszalkodtál :twisted: vigyázz magadra, te, lassan a testtel!! majd pár nap mulva tessék heveskedni!!
téged is megkukkamthatna a doki, vagy ilyen korán nem látszik, melyik oldalon lesz pé?
Vendég
 


mai pocak 30+1
Kép
Kép

otthoni játszósruhában 8)

gaby
látod, nekem is a hasam tetejéig jön a csík
Vendég
 


Krisz :)

Olyan szépen látszik a babátok a képen :wink: irigy-irigy :oops: :lol:
Sajnálom hányingerkomát, szar lehet :?


Fenci :)

Örülök, hogy jó lett a pelus :) Kár, hogy most drágult, 2200volt eddig, utoljára meg már 2600 :evil:
A kakira nem próbáltad még a cukros kamilla teát? Nekünk a dokinő is és a védőnő is azt tanácsolta, a hőmérőt szinte tiltotta. Szerencsére amúgy is irtóznék tőle, elég volt a kúpot dugdozni :?
Arány: 1 filter 1 deci vízbe, 2 teáskanálnyi cukor. Ennyi nem árt, hanem hatásos, mert laxatív tulajdonságú ilyenkor a cukor. A lényeg, hogy kaja előtt 15-20 perccel igyon. Ha csak 20-40 milit iszik belőle, az is hatásos. Próba szerencse :wink:



Most rohanok, csak bekukkantottam, megyek vadast főzni, malac szívből :lol:
Mi jól vagyunk, Albert egy tündér lett, már a séta közben kiszáll a babakocsiból és ballag velünk, néha szinte szalad :)
Gyomrom rendben van, kopkop... Tegnap óta rákaptam a csemege uborkára és a paradicsomra :) Megint fiú lesz, az első kettőnél is így volt :)


Jó hétvégét nektek :wink:



Sleepin?????

Merre vagy????
Vendég
 


Krisz :)

Olyan szépen látszik a babátok a képen :wink: irigy-irigy :oops: :lol:
Sajnálom hányingerkomát, szar lehet :?


Fenci :)

Örülök, hogy jó lett a pelus :) Kár, hogy most drágult, 2200volt eddig, utoljára meg már 2600 :evil:
A kakira nem próbáltad még a cukros kamilla teát? Nekünk a dokinő is és a védőnő is azt tanácsolta, a hőmérőt szinte tiltotta. Szerencsére amúgy is irtóznék tőle, elég volt a kúpot dugdozni :?
Arány: 1 filter 1 deci vízbe, 2 teáskanálnyi cukor. Ennyi nem árt, hanem hatásos, mert laxatív tulajdonságú ilyenkor a cukor. A lényeg, hogy kaja előtt 15-20 perccel igyon. Ha csak 20-40 milit iszik belőle, az is hatásos. Próba szerencse :wink:



Most rohanok, csak bekukkantottam, megyek vadast főzni, malac szívből :lol:
Mi jól vagyunk, Albert egy tündér lett, már a séta közben kiszáll a babakocsiból és ballag velünk, néha szinte szalad :)
Gyomrom rendben van, kopkop... Tegnap óta rákaptam a csemege uborkára és a paradicsomra :) Megint fiú lesz, az első kettőnél is így volt :)


Jó hétvégét nektek :wink:



Sleepin?????

Merre vagy????
Vendég
 


Viki!
nagyon édes Levi ezen a képen is!most akkor 3 hós+4 hetes, azaz 4 hónapos? :roll: :lol:

Kata!
tényleg ilyen gáz a helyzet fváron tejügyben? :shock: :twisted: felháborító! :twisted:
csini pocak!fekvés?meddig kell?

Haga!
biztos tudja Bende, h kistesó jön 8) mondtad már neki?

Dike!
ejnye-bejnye rossz kislány! :evil: tényleg, te is nézesd meg magad uhuval! :lol: hogy megyek ma szülni ha titeket nézeget? :shock: :roll:

Gizi!
anyagiak miatt kell megválni a motortól? :roll:
Vendég
 


Vicuska: sajna igen. :cry: :cry: :cry: ki is van miatta rendesen, de ez van. :( remélem nemsokára vehetünk majd egy másikat. most ugysem tudná nagyon használni, mert kihozni drága lenne. igy meg semmi értelme.

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


hát lányok még csak a 4.napon vagyok, meg még a bajom is meg van, ugyh nem hinném h lenne értelme megnézetni.

kata! szerintem jó megnőtt a pocid! :) csecse :)

KépKép
dike
 
 


Vagyok, olvasok, csak mindig van valami... vagy vásárloni kell, vagy kint vagyunk, vagy főzni kell, vagy takarítani no, nem hiszem, hogy be kell mutatnom... :?

Sajnálom a piriket. :(

Princike!!! Ismételjétek meg a vérvételt, mielőtt bármit csináltok, ez brutális érték!!! De tényleg!!! Remélem megtalálják, mi okozta ezt. :( Sírd ki magad, azzal teszed a legjobbat!!! Sok ölelés!!!

Vicus, finish... :D Mindjá' szülsz! :)

Kata, Gaby, Kandi szép poci! :)

Én jó vagyok, néha túl jól! Mármint továbbra is mint Bendusnál semmi tünetem, max annyi h fáradtabb vagyok, ahogy Bendus ágyba ment én is dőlök ki, holott régebben éjfélkor is még kukorékoltam. :) No meg ma is ülve pucoltam meg 1 kg sóskát. Már untam az állást. :D Dokihot jövőhéten csütörtökön, vagy utána csütörtökön megyek, még eldöntöm...
Azonkívül kertet rendezünk, lehet építkezünk mert nem vezsik meg a házat, ha megszűnik a szocpol, akkor végképp esélyünk sincs... Szóval sok kiadás, kevés idő... Ez a helyzet most. :(

Bocsi de most megyek is!!

Pusz mindenkinek, jövök, ha lesz időm!!!

Ui.: Ha valakinek van megbízható pesti építkezési vállakozó ismerőse, vagy tud segíteni nekem szocpolban, kérem írjon privit!!! Köszönöm!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz, majdnem el is felejtettem!!! SZUPER!!!!!!!!!!!! :D Mennyi volt a CRL?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Krisz
Nagyon szép a kis sztárcsemetétek :) a ruhák is csinik :)
Szép neveket választottatok! :)

Haga
Jobban vagy? Doki mit mondott?

Dike, Gizi, Kolibir
Sajnálom :(

Fenci
Gratulálok a 3 kg-hoz.
Jó, hogy ennyi tej összejön. Remélem a kaki dolog is hamarosan megoldódik.

Gyugyi
Szuper képek :) Látom jó volt a hangulat.

Gaby
Hatalmas pocak :)

Kata
Tök bosszantó, hogy ennyit kellett várnotok. Peti ezek szerint a nap hőse volt. Nagyon kis türelmes volt :)
Hát én semmit nem érzek vagy éreztem abból, hogy ilyen magas a prolaktinom. Párom izgult elég rendesen, mikor mondtam neki, hogy el kell menjek neurológushoz....
Bár nem tudom mi lehet, mert az utóbi 3-4 hónapban minta szerű volt a hőgörbém, de ebben a hónapban nagyon fos volt :oops:

Kandi
Szép poci :)

Viky
Még szedem a bromot és mégis :shock:

Vicus
Én is abban reménykedek, hogy két gyógyszer bekavar egymásnak vagy elütötték az értéket... :roll:
Minden esetre ha a kezembe kerül minden leletem hétfőn, akkor megszakértetem az IR-es dokival, hogy most mi van. (ha már belgyógyász, akkor mondja meg :twisted: )

Gizi
Remélem az IR legalább jó lesz. Most Merkformint szedek, mert a Mettől nagyon rosszul voltam. Akkor nagyon sokszor görcsölt a gyomrom. Viszont cserébe, hogy cseréltem azért az IR-es gyógyszerek nagyon úgy néz ki, hogy refluxot okoznak nálam, így most arra is gyógyszert kell szednem.
Tiszta vicc az egész! :twisted:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sleepin
Hát nagyon gondolkodom, hogy ha megyek 1 hónap múlva kontrollra az IR-es dokihoz, akkor a terhelés mellé kérek még egy hormonsort is. Bár ott elég borsos ára van.... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Haga!
Bendust írtam Albert helyett..bocsika :oops:

Sleepin!
már én is ülve pucolom a sóskát 8)

Princi!
hát elég bonyolultnak tűnik a dolog, de remélem sikerül tisztáznotok :roll:

Gizi!
most a motor itthon van Mo-on? :roll:

Gyugyi!
macs??????voltatok dokinál?

tegnapi pocak, sztem lentebb ment :shock:

Kép
Vendég
 


Vicuska: igen, Bp-n van :(

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Vicuska: tényleg jól lent van a pocid:) Lillababa készülődik? :D

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a dicsiket,de nekem még olyan puffancs hasam van....Gabi-Kata-Vicus viszont igazi irigylésre méltó "baba lakokat" mutogatnak!

Zsófi Én már most annyi kg vagyok,hogy lehetne vinni a vágó hídra....és jó pár 10kg felesleggel indultam,gondolom Te egy vékonyka csajszi vagy!-ezért se volt nehéz a pocakomat kitölteni,hisz nem volt feszes!

Vickybabe!Nagyon édes a bébid!Hogy tartja magát!ügyi nagyon!
-Tartanék itt simán....férjem ma nagyon beparáztatott,hogy Ő annyira fél,hogy valami bajjal születik a mi kicsink...na meg,hogy nem lesz,olyan mint Nati!jajj,lassan telik az idő!

Vicuska!szerintem is lejjebb van a pócod,de Én totál úgy szültem Natit,hogy a cicim alatt volt még a pócom!:wink:

Princzike!Mit szedsz refruxra?Sajnálom a prolaktint!A Merckforminnak van valami tuti gyomor és mellékhatás mentes formája valami XT vagy mi?!?!

Sleepin!Túl jól vagy?!Én is ezen paráztam az elején,mert mindenhol a sablon hülye szöveget lehet olvasni....ha nagyon rosszul vagy,akkor tuti jól van a baba.....na ez egy badarság...szóval örülj,hogy minden okés!!!:wink:

Haga!Nekem Natinál a savanyúság ment ezerrel és a csoki,most csokit abszolut nem kívánok és a savanyút se...de a zsírosakat(szalonna kenyér nélkül,töpörtyű stb.)-ja és a husit se szeressem most,anno igen és és ismét fiam lesz pedig!:wink:

Dike!Érdemes lenne venned gyógyászati segédeszköz boltban ,olyan erős gumis térd fogót,mert ugye most mivel sérülékenyebb...könnyen ki fog menni alólad!Az meg megtartaná az oldal irányú mozgásban!Férjemnek is van...ja,Ő focizik,azért szorul,ilyen segédeszközökre!:wink:

Kissgizi!Férjem ezért nem vehet motort ,mert utána nem tudná eladni!Na jó,utolsó motort totálkárosan adtuk el...73éves néni,szódás üveg szemüvegével egy trabiban kikanyarodott elé...férjem átrepült a trabin...néni alig vette észre mi történt,még majdnem el is ütötte...kiderült 3éve lejárt a jogsija is....és szinte vak!
:wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok! :oops:

Csak futólag olvastam, és bocsánat ha nem mindenkihez szólok! :oops:

Krisz

Nagyon aranyos a kis csoda babótok!!!! :D

Sleepin

Gratula kistesóhoz, és hidd el, ügyes leszel és meg tudod oldani majd ezt a nehéz, de szép feladatot!!!! :wink:

Gaby, Kata, Vicuska, Kandi

Nagyon szép pocakok!!!!

Vicuska

Mindjárt talákoztok Lilla babával! :D De izgi!!!!!! :D

Gaby

Neked is csak pár hét!!!!! :wink:

Gizi, Kolibri, Dike, Lili

Sajnálom pirit!!!!!! :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:

Gröni, Susy, Vicky, Fenci

Nagyon szépek a gyerkőcök!!!!! :D

Princzike

Olyan magas a prolactin???? :shock: :evil: Nem néztek el valamit????? :evil: Drukkolok hogy az MR-nél rendben legyen minden!!!!

Dike

Térded????
Húsvétkor én is voltam a barátnőmmel discoban, Apa meg dolgozott!!!! :lol: Gondoltam rád! :wink:

Cyugyi, Tavi, Lami?????

Hiányoztam????? :oops: :?
Csütörtökön voltam a dokimnál hogy visszavigyem a hsg eredményét és mondja hogy csinálni kéne egy lapart, ugyanis a leletemen az is áll, hogy a méhüreg konturjai egyenetlenek, és az uterus deformált szabálytalan alakzatú, és ezt meg kellene nézetni, mert ha van a méhüregben valami összenövés akkor akármilyen kezelést is alkalmaznak, sikertelen lesz! Nem beszélve a vezetékekről amik hegesen gyógyultak és nem kéne azért egy méhenkívüli sem, mondja ő! Egyetértek? Hát igen, sajnos egyet kell vele értenem. Megkaptam az elintézendő listát, hétfőn viszem a dokihoz, hogy adjon beutalókat.
És mondtam a meddőségi dokimnak hogy lehet róla szó hogy ő csinálja meg? Azt mondta igen! Ennek nagyon örülök, mert jókat hallottam róla, hogy nehéz, komplikált eseteket is megold nagyon ügyesen!!!!!

Na ez van! :wink: Várom a műtétet!!!! :D :D :D

Mennyi most a lapar tarifa Csajok????? :wink:

Még műtét előtt jól beszippantok!!!!! :lol: :lol: :lol: 35. szülinapomat csak meg kell ünnepelni!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicus, node a 8. meg a 38. hét nem ugyanaz... :lol: mondjuk Bende leszívja az összes energiámat...

Kandi! Nem parázok rajta hogy nincs tünetem, szerencsére az első is ilyen volt. :) Szerencsés típusok vagyunk ezek szerint... :)

Ditke! Hajrá lapar!!!!!!!! Remélem mindent szépen megold odabent dokibá'! Én szorítok!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Vicus, május hatodikán megyek legközelebb dokihoz, addigra már elvileg lesz kiskönyvem, meg talán a vérképem is elkészül. Mondjuk ezzel most gondban vagyok, mert a nődokim nem ad magánrendelésen beutalót, a védőnő alapból nem ad, a háziorvos pedig nem kérhet szűrést toxora, rubeolára, stb-re, valamint vércsop. meghatározást sem, ill. ellenanyagszűrést sem, csak teljes vérképet kérhet. :roll: Szóval passz, még utána kell járnom hogy mi is zajlik itt, eddig nem igazán értem a helyzetet.
Mindenesetre te május hatodikán már bőven babázni fogsz. :)

Krisz, nálunk is szempont hogy az apróság nevével külföldön se legyen gond. Ha kislány lesz, akkor már tuti, hogy Emma, az én nagy kedvencem. :) Ha fiúcska lesz, akkor... hát lehet hogy akkor is Emma, mert fiúnevekkel meg vagyunk lőve. :)
Én anyósom is nagy "uh-szakértő"... mi lelkendezzük neki, hogy mit láttunk a monitoron, ő meg hümmög, hogy bezzeg az ő korában megszülettek a gyerekek ennyi vizsgálat, kukkolás nélkül is, nem érti mire jó mindez. :?

Sleepin, simán megkívántam a sóskát, holnap az lesz, köszi az ötletet. :)

Princzike :? Nagyon jó lenne, ha csak elírás lenne ez a ronda érték. :roll:

Kandi, én is zsíros dolgokat kívánok, minden olyat, ami árt. :? Nehéz, laktató, zsíros, fűszeres kajákat, ja és a paradicsomot, mint Haga. :)

Kata, még elképzelni is szörnyű azt a képet, ahogy az anyatej fagyottan landol valahol. :(

Zsófi, csináltál képet?

Ditke, jó újra itt látni! És az nagyon jó, hogy olyan doki műt, akiben megbízol, biztosan rendben leszel.

Dike, bemehettél a sógornőddel? Mesélj, mit láttál? :)
Vendég
 


jó reggelt! :)

vicuska! poci tényleg nagyon nagy,már csak 6 nap!olyan jó lesz néked! :)

kandi! térdrögzítőm van azt hordom,már amikor...vezetni nem jó benne mert szorít!amugy már nem is fáj ismét normálisan járok, de vigyázok nagyon.

pompom! nem mentem el a sogornőmel mert a párom nem ért haza, és nekem kellett fuvarba mennem! :twisted: nagyon mérges voltam,vagyok.egy hónap mulva megint megy,remélem akkor már eltudok menni!!!doki azt mondta neki, h fiu,amikor megfordult akkor meg h lány.. :) szóval még csak találgatnak :)

ditke! örülök h jelentkeztél!!!!hajrá buli...ma én is megyek! mikor lesz a szülinapod? én megelőlegezlek egy SOK SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kivánsággal! :D ügyi vagy h belementél a laparba,nyugott szívvel kimerem jelenteni, h lócsöcs az egész...az nap mászkáltam,csak a köhögés, meg a röhögés nem ment! :) remélem ha van vmi bibi, azt orvosolják és már jöhet is a babó!!!! :wink:
a lábam most megint jobb egy kicsit,de jövő héten elmegyek egy leszívásra,mert feltellett rendsen! :twisted:

KépKép
dike
 
 


Szép jó reggelt!

Nem tudtam aludni...6kor kidobott az ágy...a szokás hatalma.
Tegnap elmentem a párommal a Miskolci egyetemre, ő vizsgázott és 4-est kapott :D , aztán még órája is volt.1-től 6-ig voltunk ott.Hosszú volt.Utána már olyan éhesek voltunk, hogy ismét ennünk kellett egy 2 személyes gyros-tálat...Isteni volt! :D
Imádom a zöldséges cuccokat! :D Tegnap vettem 1 kg piros szőlőt is a tescoban...na annak benyomtuk a felét még indulás előtt..az is nagyon fini volt. :D
Ma elég nyugis nap lesz..nem tanítok, párom se dolgozik.Mondjuk elég keveset tanítottam mostanában...nem volt kedvem. :oops: :D
A szakdolimat csak behalasztom augusztusig.M ivel a diri nem volt bent se csüt, se pénteken, az ighelyettessel beszéltem meg, mondta, hogy írjak kérvényt és majd elintézi. Azért voltam az egyetemen én is, hogy kutassak a könyvtárban...szóval terveim szerint most tényleg megírom. :D Aztán a nyelvvizsgát is meg kell csinálnom,ezerrel rá kell kapcsolni a németre...de mostmár beleültették a fülembe a bogarat mert ha lehet esperantóból alapfokúzni, akkor lehet csak arra megyek egyenlőre...kolleganőm (szintén nyelvtanár), azt mondja 2 napot tanult rá. :shock: :D


Ditke
Hajrá lapar!!!A dokid reméljük mindent szépen rendbe tud rakni. :D
Aztán jó bulizást a szülinapodon!!!

Sleepin
Jó, hogy nem vagy rosszul. :D Én sem panaszkodok, mert bár émelygek...és álomkóros vagyok...ez azért még nem a világvége. :D

Pompom
Nálunk is van kis kavarás a dokik körül.A védőnő írta meg a vv-t, uh-t...de a háziorvos pecsételte...szóval végülis ő kérte.
Nem tudom toxot csinálnak-e vmikor, nekem anno vagy 7 éve nega volt...akkor csináltak.
Emma szép név és klasszikus. :D Fiúnak Emánuel? :lol:

Kandi
Hát igen, nagyon vigyázni kell a motorral!Sok autós nem veszi észre őket. :( Páromnak is kellett már párszor nagyot ékezni és dudálnia mert kikanyarodtak elé stb.Szerencsére ő nem az a száguldozó motoros, óvatos...de nem elég az óvatosság...nagyon óvatosnak kell lenni!
Már biztos túlvagytok egy csomó vizsgálaton...tuti egészséges a babótok! :D

Vicuska
A tetkós felsőd? :D Szép az a poci, Lilla baba hamarosan kibúlyik! :D

Ui:Tegnap már unalmamban a könyvtárban nézegettem wellnesst kismamiknak, van is egy ilyen ajánlat kifejezettem ksimamiknak és kispaiknak vhol (már nem emlékszem)..de nem volt olcsó. :(
Én tuti nem fogom kibírni a nyáron víz nélkül...majd keresek vmi kellemes tiszta vizet....majd...

Pussz mindenkinek és kellemes hétvégét!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Itten vagyok ám, csak most volt a "Móra-hét", kicsit zsufisan teltek a napok. Na, meg a macsot is tisztába kell tennem minden nap.... :?

Krisz :)
Nagyon helyes a kis husigolyód!!! Tényleg úgy látszik, mintha lenne valami a lába között!!! :lol: :lol:

Fenci :)
Dörmögő Dömötör! :lol: Mamika kalandjai a két kis Manócskával! :wink: :D
TALI legyen!!!! Nekm a nyári szünet lenne a legjobb.... Akkor ráérek! :lol:

Vicky :)
Nem volt tali.... Tavika elutazott, Gröni apázott, én meg.... ittam!!! :lol: :lol: Közbejött egy szülinapi buli. De lesz májusban!!!
De szép ez a kispasi... Apja is? Lábát már láttuk! :lol: :lol:

Ticsi :)
Hogy vagytok? Eszegetnek a fiúk? Van változás?

Pompom :)
Most nyáron jöttök vissza? Akkor nem várunk jövőig!!! Nyáron megesszük az összes fagyit az Árkádban!!!
Mér nem adhat beutalót a magándoki? Ez valami új keverés? És ki adhat? SZTK-s nőgyogyi? :roll:

Kukac :)
Szépen haladsz Te is!!! Málna és Matyi lakik a pocakban!!! Annyira aranyosan hangzik!!!
Az 50-es rucikkal én megjártam anno. Nem ment rájuk. :? A lányom használta később babaruhának. :D
Egyik ismerősnek korababája volt. Ő meg a játékosztályon vásárolt bébibornos ruhákat a csöppségnek!! :D

Dike :)
De kár, hogy nem tudtál bemenni.... Vezetni hogy tudsz a térdeddel? Nem fáj?
Tavaly a bibis lábujjammal nem tudtam benyomni a kuplungot... Az agyamig belenyilalt.

Kata :)
Vicces lehetett a beszólás a röntgenen!!!! :lol: Látod, a House oktató filmnek is jó!!!
Suliban egy 9 éves, alig több mint egy méteres picilány olyan pozitúrákat rajzolt, hogy csak lestünk! :shock: Ofője szólt a szülőnek... Az meg aszonta, mér baj, ha a gyerek pornót néz, hiszen abban a korban van!!! :shock: :shock: :shock:
Jövő hétfőn megyünk osztálykirándulni. Balatonfüred hajókázás, aztán irány a bobpálya!!!

Kandi :)
Széééép pocak!!! Nati mit szól a tesóhoz? Örül, hogy fiú lesz? :D
Milyen különleges nevetek van! :) Nekem is tetszett sok ilyen, de nem mertem.... A Tóth mellé fura lenne!:lol:

Vicuska :)
Jobban vagy? Még egyben??? :lol: Vagy ne szekáljalak? :wink: Már csak napok kérdése és babázol!!! Kíváncsi vagyok, állatkáitok mit szólnak majd a kicsihez! :)
Macs nem trottyolt csütörtök dél óta.... Doki aszonta, adjak még neki smectát.... Most nem merek.....

Princzike :)
Te jó ég! Ezt nem értem.... Remélem, megtalálják a bibi okát!

Kisgizi :)
Közeleg az esküvő!!! Milyen terveitek vannak? :)

Haga :)
Gratula! Aztán vigyázz magatokra! Láttam az új képeket iwiw-en! :wink:

Sleepin :)
Szijjjja!!!!

Ditke :)
Lapar megvan pikkpakk! Tarifát nemtom. Nekem más volt, mert eleve 25ezret perkáltam a kórháznak....

Akinek volt már lapar....:
Ha négykézlábra ereszkedem, a hasam olyan furán ráncosodik.... Akkor tistán látszik, hol lett belül összeöltve. :? Megdöbbentően randa. Tudom, minek állok négykézlábra!!! :lol: :lol: Nektek is ilyen? :roll:

Na, iszom még egy kávét......

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt! :lol:

Dike!
jövő hónapban már te is babakukucsra mész!a tiedére! :D jó bulizást mára!de csak óvatosan :D

Gyugyi!
mér szoktál 4kézlábra ereszkedni? :roll: :lol: :oops: és akkor is mér nézegeted a hasad? :roll: elképzelem.... :shock: :lol:

Ditke!
hiányoztál!nagyoooooooooooooooooooon! :lol:
apjukkal hogy vagytok?remélem jól!
hajrá lapar! :D nemtom a tarifát.10-20? :roll:
gyere sűrűbben :wink:

Pompom!
mér ilyen bonyolult minden???????????? :evil: :shock:
Emma tecc :D

Krisz!
de motorozni nem mész remélem! :shock: tengervíz! :lol:

a cickóim viszont pár napja elkezdtek lógni..... :shock: :roll: :? tejcim nincs..mér?lehet így nem is lesz? :roll:

ja, és még 2 in 1 :wink:
Vendég
 


Vicuska :)
Éreztem én, mikor leírtam, hogy ebből még röhögés lesz!!! :lol: :lol:
Popsigyakorlat közben... Na, ez megint kétértelmű!!!! :lol: :lol: :lol: Nem is magyarázkodom tovább!
Kép Kép Kép

KépKép
zapáné
 
 


csajok, kinéztem egy utazóágyat, véleményeket kérek :P
http://www.babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=331
gondoltam ezt le lehet tenni a nappaliba, meg ha megyünk valahova jó lesz majd.

Vicuska
nekem sincs előtejem, más is mondta, hogy csak szülés után indult be, nem feltétlenül kell előtte :wink: nyugi

Krisz
hát igen, azt mondják kismamiknak jó az úszás, de én a fertőzésveszély miatt azért kerültem, mert ösze lehet szedni ezt azt, még így is sikerült a végére candidtát kapnom :(

Ditke
lapar után már okosabbak lesztek, és idén ott lesz a pocaklakó :wink:

Princzike
:( hát ezek nem túl jó hírek :( remélem minden rendben lesz

P.kata
formás pcak :) látom a csíkot :)

Ma kisfiam nem akart mozgolódni délelőtt, aztán ettem csokit, és simiztem, hatott :P amióta a kolleganőmmel megtörtént a baj, azóta jobban aggódom :? tudom pedig, hogy így a vége felé kevesebbet mozognak :wink:

Kép
gaby25
 
 


Gyugyi!
popsigyakorlat.....no comment :lol: :lol:

Gaby!
nekem tecc, lehet én is rendelek! :D
Vendég
 


Gaby, Vicuska! Nem nyomkodni a cickót, mert beindul a szülés tőle! No Vicus most gondolom beijedtél! :D Na jó, Neked engedélyezve, de óvatosan ezzel azért... És igen, utána indul be! Nyugi... ezen nem múlik, ok?

Szerintetek sem gáz, hogy nem szedek progipótlót? Bendussal szedtem anno, bár nem volt vérvételem, de úgy voltunk vele, nehezen jött, ne ezen múljon, viszont most nem szedek mert nem az én dokimnál voltam UH-n, Ő meg nem írt fel, nekem eszembe sem jutott... de mostmár amúgy is mindegy, nem? Felesleges lenne elkezdenem...

Pompom, ma tojásos nokedli volt. Bendus nyomta befelé, mint az őrült. Teljesen (kiv. zsíros, gombás stb.) azt eszi, amit mi. :) Annyival egyszerűbb!!! De nem sokáig... :shock: :D 8)

Gyugyi! Mondd, hogy jegyzeteltél! :shock:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Dike, sajnálom hogy nem mehettél be a sógornőddel. Remélem majd legközelebb!
Én mindig cipelem magammal a páromat.. illetve dehogy kell őt cipelni, repked ő magától mellettem. :) Úgy látom, neki valahogy erőteljesebb élmény minden uh.. mert én ugyebár minden pillanatban tudom, érzem, hogy apróságom van, neki viszont asszem uh-k alkalmával válik olyan nagyon valóságossá a dolog. Imádja. :)

Sleepin, szerintem nem gáz, hogy nem szedsz progit. Ha jól vagy, minden ok, akkor biztos anélkül is rendben mennek a dolgok.

Gaby, hogy lehet candidát kapni? Úgy tudtam, hogy a candida mindig bennünk van, és ha candidáról, mint betegségről beszélünk, akkor az elszaporodásáról van szó. Rosszul tudom..? :roll:

Vicus, valszeg azért ilyen bonyolult minden, hogy ne unatkozzak. :)

Gyugyi, igen, most nyáron megyünk vissza Győrbe. Árkádos fagyipusztításban benne vagyok! :)
Nemtom miért nem adhat beutalót a magándoki... majd kiderül a jövő héten, amikor rázúdítom a kismamahisztimet minden fehérköpenyesre. :)

Krisz, már én is agyalok azon, hogy hol lehetne úszni, nagyon szeretem a vizet, sosem telt még el nyár anélkül. Muszáj találnom valamit, persze a tengervíz lenne a legtutibb, de nem vagyok biztos abban, hogy a nyári költözködés mellett beleférne.
Az Emánuelt passzoljuk. :lol:
Vendég
 


Pompom
lehet igazad van :roll: mostanában a kenetemben nem volt gomba, azt tudom. Most meg az arra való kencefice használt. Úgy értem, hogy kaptam, hogy valószinűleg a vizeletcsöpögés és a meleg miatt alakult ki, azaz szaporodtak el :roll:

Kép
gaby25
 
 


Fenci

Márknak nagyon sok boldog névnapot!!!!! :wink: :D
Vendég
 


Tényleg... pedig tesóm is Márk...

Fencike és Lami!!! Boldog névnapot Fiaitoknak!

Kép
Kép
sleepin
 
 


gaby
nekünk is van utazóágy, még Pnek vettük, és jól kihasználtuk. 4 évesen is abban aludt nyaraláson, és láttam már strandon járókának is használni. nekünk még az a legegyszerűbb van, aminek se pelenkázója, se zsebe nincs, és a magasságát se lehet állitani. De amit te néztél, az már egy komplett gyerekszoba, biztosan kényelmesebb használni újszülöttel. Csak ajánlani tudom, tényleg kis helyen elfér. Bár mi a szétszedéssel mindig megszenvedünk, mert szoros mienknek az összepattintója. De tényleg nagyon klassz.
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:

itt nagyon csúnya szél fúj :evil: lehet ez előcsalogatja Lillát? :lol:

Sleepin!
most olvasom a cicinyomkodást!na, mindjárt nekifogok :oops: :lol:
klassz h nem kell neki külön főzni :lol:

Pompom!
kismamahisztis, ez tecc :D

én tegnap óta vagyok elég hisztis(na jó, alapjáraton is, de.... :wink: ) :roll:

viszont ez a fránya köhögés+nátha nem akar szűnni, most már az orrom is folyik, és ha köhögök, úgy bekeményedik a pocim h ihaj :evil: :shock: és már csak mára van antibiotikumom. :?
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Most csak gyorsban Hagának. Nagyon köszi a kaksis infókat! Tegnap kapott délben cukros kamillateát. Nem tudtam az arányokat, tök jó, hogy leírtad. Én kb 50 ml-be tettem 1 filtert és 1 evőkanál cukrot. Nem hatott... :cry: :cry: Puki annyi van, hogy csak na és tök büdi! :oops: :shock: Előző két napban meg homeós bogyókkal próbálkoztunk, hát egy kicsi kaksi lett péntek hajnalban, de azért 1 hét után többet várna az ember, nem voltam elégedett. Na mindjárt csinálok neki megint kamillateát. :roll:

Futok csajok, majd még jövök.

Pusssszzzz!!! :P

Ja, Vicus, lejjebb ment a pocak! :wink:
fenci
 
 


Sziasztok!
Ezer éve nem voltam megint! :oops: :oops:

Fenci!
Most nálunk is kakigondok vannak. Vinzent amúgy minden nap termel,de most már 3 napja nem volt neki. Èn is próbáltam kamilla teát, csak az a baj,hogy nem szerteti. :? :?

Vicuska!
Hátha egy jó kis keksz beindítja a szülést. Lilla nagyon nem akar még kijönni! :lol:

Ditke!
Jó, hogy írtál. Drukkolok nagyon, hogy a lapar meghozza az eredményét. Szerintem jönnifog a kismanó!!!! :lol: :wink:

Kata!
Köszi kérdésedet, szerencsére jó lett Vinzent pajzsmirigy eredménye!
Amúgy sajna itt nincs kismami akivel össze tudnék járni. Van egy magyar barátnöm, ök kb 20 kmr-re laknak innen. Velük néha talizok, de Mazsola miatt azért sajna nem vagyok annyira mobil! :cry:
susy75
 
 


Krisz!
Nagyon édes a pocaklakód. Kivi vagyok milyen nemü a drága! :lol:

Sleepin!
Az jó, hogy nincs tüneted, legalább Bendussal is jobban tudsz foglalkozni. Nekem néha mikor émelyegtem,nem is volt jó csak feküdni!

Gröni!
Ja, tiszta anyás lettem. Azért örülök, hogylátszik, remélem bóknak szántad!!!8) 8) Sajna a hasam is még mindig asszonyos, valahogy nem akar lemenni.
Maradt rajtam pár kiló és hát a hasam olyan,mint 5 hónapos terhesen volt. Ùgy utálom!!!!:evil: :evil: Nem tudom, ha majd abbahagyom a szoptatást jobb lesz e??

Mi amúgy jól vagyunk, apa sétál Vinzenttel én meg föztem.Tegnap grillezni voltunk pont a magyar barátnöméknél. Jó volt, Vinzent is élvezte. Alvás továbbra is szuper, és néha adok már neki almapürét,amit imád! :D
susy75
 
 


Fenci!

Szeretnélek megnyugtatni kaki ügyben!
Flóránál is ez volt hogy simán elvolt 1 hétig is kaki nélkül még csak anyatejet evett!!!! Én is azt hittem hogy ez milyen baj,de megnyugtattak hogy nem. Szopis babáknál bármi előfordulhat. Nap 5x de az se gond ha 1 hétig nincs.
A hasa nem fájt annyi hogy sokat pukizott Ő is büdiket és ennyi.
Azt mondta a dokinőnk meg a védőnőnk hogy jól hasznosítja az anyatajet!
Úgyhogy nyugi anyuka! :wink:
csipcsab
 
 


Lami

De bunkó vagyok!!!!! :oops: A te Márkodnak is nagyon boldog névnapot kívánok!!!!

Emlékeztek még Edinkára? :wink: Lombikozik, holnap beülti! Drukkoljunk neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sleepin! Ditke!

Márk köszöni a névnapi üdvözléseket! Tegnap megünnepeltük! Pezsivel is :lol: :lol: :lol: :lol:

Gyugyi!
Négykézláb nem a macska után szoktak a szőrt összeszedni a szőnyegen???? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Lami

Jól vagytok? :wink:

Gyugyi

Tudhatnád hogy itt a többség "perverz" gondolkodású, és egyből beindítja a fantáziánkat egy-egy elejtett szó is!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

És bocsánat a nem perverzektől!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ditke!

Köszi most senki nem beteg, rajtam kivűl. Takonykór már 1 hete, talán lassan vége!
Szabi megnőtt, de még mindig nem nagyon akar beszélni, de annál akaratosabb, hisztisebb! Márkot beirattuk a suliba, szeptemberben elsős lesz :D :D :D . Tömören ennyi! Olvasni szoktam ám!Nekem is néztek prolaktint, mert 1.5 éve nem szoptatok, de tej még mindig van :evil: :evil: :evil: . Prolaktin jó lett, szedtem Bromocriptint, borzalmas sza...ul voltam tőle!
Vendég
 


Sziasztok lányok!
Megint segítségre lenne szükségem... :oops: :oops:

LH teszteket használtam ebben a ciklusomban, és nem értem az egészet.

20. napi, rengeteg nyák, hasfájás, meg ami kell:
Kép

21. napi, kevés nyák, hasam se fájt már:
Kép

38. napi(mai), semmi nyák, hasam se fáj, nem hiszem, hogy ovulációm lenne:
Kép

Most akkor melyik a jó, vagy mi van? :shock: Volt valakinél ilyen?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?