Új privát üzeneted érkezett!

csajok nyáron egy tali siófokon??????
moni ha akarod keresgélek neten neked nagykerekű babakocsikat?
már iszonyatosan tudom milyen kosik hol vannak....a legjobbak az tuti hogy az express.hu-n vannak én is itt vettem a babakocsit..... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, a scorpions-ra 9900 volt a jegy. de kaptam. :D

ma voltam én is vérvételen, pont ugyanolyan felháborítóak voltak a körülmények, mint amit irtatok :shock:
ez a magyar standard. 6 kövér kémcsővel vettek, mert még nem voltam 1x sem. (kivéve a down-szűrést, de az ugye célzott vizsgálat)

ott beszélgettünk a kismamákkal, szinte mindenkinek kisfia lesz.

:P

kipróbáltam én is a vicces gender finder-eket, háááát nem BOY???

szerintetek van olyan, aki kibírja, h ne tudja végig? :oops: :lol:

Kép
screen
 
 


mi az a gender finder :?: :?: :?: :?: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Koszi Csajok a jokivansagokat Kishercegnomnek. :D♥♥ Halistennek mar jobban van, csak meg piros neki. :(

Pattogobolha
Kutya harapott a szadba? :shock: Jezusom szegeny :(
Nekem egyszer a labamat harapta meg a kutya, en mar attol is ksz voltam. :oops:

MrsParis
Dejoo a body :lol: Ugyan ilyen poloja van Charlottenak! 8) :lol:

3 pont: most ez eleg gusztustalanul es amatoren fog hangzani, de nem tudom a nevuket. :oops: Nem lehet, hogy az a kakilolyuk, az a lyuk ahova a tampont kell rakni meg mast :oops: :lol: , meg a legelso lyuk?? :oops: lehet nem, de ez tunik logikusnak :oops:

Nekem most ez a babkocsi tetszik, mert atfordithato az ulese a masik iranyba. Tudja valaki esetleg, hogy hol lehet ilyet Mo.-n kapni? :roll:

Kép
Vendég
 


NItacska
Ird be googleba es az elso amit kiad. :D Beirod a te szuletesi honapod+ eved, lany tesoid szama, fiu tesoid szama, ugyanezt a parodnal is, fogamzas eve,honapja, es rakattintasz a submitra es kiadja, hogy fiu-e vagy lany. :lol:

(Nekem lanyt josol, de fiam lesz :roll: )
Vendég
 


sziasztok!:)

Huha, a zold-fekete babakocsi tenyleg klassz. Szerintem ilyet lattam a Brendon-ban, de ahogy emlexem az pirios-fekete volt. Sajnos a markajara nem emlexem. Jo nagy kerekei vannak! Nalunk is sok a tankcsapda Erden, itt majd csak a jovo evezredben lesz csatorna meg beton ut.... :evil:

sünciboglya
 
 


A gender finder nekem is minden aron lanyt ad ki, de a fogantatast szamitva (Ovulacio napjan) orvosilag fiut varok....
De tulajdonkeppen sok valasztas nincs:)

sünciboglya
 
 


özike,
közgazdaságtan és vállalati menedzsment

Mrsparis,
amint megtudom a nemét,én is beszerzek pár ilyen édi-bédi darabot

Nekem a gender finder fiút dobott ki azon az oldalon,ahol a tesokat is be kellett írni,meg a párom szul. dátumát, de a másik, az a kínai vagy japán akármi,ott lányt!
Mi tisztára lányt érzunk.....nem tudom, hogy mennyire lehet hinni a megérzésben, de a párom is teljesen ezt érzi :lol:

Nitácska,
akkor majd ha fogom tudni,hogy kb. milyen fajtát szeretnék,akkor toled fogok tanácsot kérni! De mi újat akarunk.....arra is tudsz oldalakat ajánlani?

Nekem ha Balaton, akkor Balatonfured! Jártam már más részeken is, de mindig ez marad a No1. :lol:
Párom még abban bízik,hogy lemegyunk Horvátországba nyáron, de mondtam neki,hogy ne nagyon számoljon vele,mert én július kozepén tudnák csak menni az allamvizsgák miatt, akkor meg már akkora hasam lesz,hogy orulni fogok,ha a klímás lakásban kibírom...De Balcsit még lehet,hogy bevállaljuk, attól fugg,hogy hogyan fogom magam érezni...
ginuska
 
 


Huu, nagyon édes ez kis body!! :D
Már olyan szívesen vennék én is kislány rucikat. :wink: Valahol nekem is olyan érzésem van hogy kislány lesz. Remélem bejön a megérzésem. De ha fiú lesz, azt sem bánom. :D :D

Az előbb tüsszentettem egy nagyot, és nagyon nem esett jól. Sőt!! Nagyon bele nyílalt a fájdalom a hasamba lenn oldalt. Pár másodperc volt csak, de nagyon megijedtem. Remélem manócskám jól van. Nektek volt már hasonló?

Én beleszerettem most ebbe a babakocsiba:

Kép

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok!

én is megcsináltam ezt a gender finder-t. Lányt dobott ki a gép. :lol: :lol: :lol: Mondjuk szerintem is lány lesz. A férjem szerint fiú, de kiskrumplit mégis Pankának hívja... :roll: :lol: :lol:

Tök jók a babakocsik. :)

gnemoni: volt nekem ilyen többször is. Hirtelen összerándul az izom és becsíp egy ideget. Nem probléma, csak kellemetlen. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


monica köszi...nekem fiut jósol!!!!! :wink:
ginuska igen van egy ilyen oldal.........innen rendelni kell......
http://www.babakocsi.net/babysmilecollection
http://www.expressz.hu/baba-gyerek/baba ... -14042004/
egyenlőre ezeket találtam...ezek újjak....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


koszi, megnézegetem :lol:
ginuska
 
 


Gnemoni: ne aggódj a tüsszentéses húzódás miatt. Nekem is szokott lenni. Ha érzed, hogy tüsszentened kell, akkor dőlj előre egy kicsit és máris megoldódik ez a probléma. :lol:

ginuska: egyetértek-Balatonfüred és Tihany a nyerő. Ami még baromi jó hely az Balatongyörök és Szigliget környéke. Nálunk is elmarad a horvát tengerparti utazás az idén. :? De valamit, valamiért. :roll:

Csajok, aki babakocsikat keres, azt mindenképpen nézze, hogy a háttámla 180 fokig dönthető legyen. Mert van olyan baromira jól kinéző babakocsi, aminek nem dönthető a háttámlája teljesen vizszintesig.

Megyek- ébresztő van a másik szobában. :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Nita!
Jobban vagy már??? :lol:
Megnéztem a babkocsikat,és a második linken,amit írtál,ott a Kunert Vip babakocsikba naon beleszerelmesedtem! :lol:
Amúgy már barinőm mutatta ezeket,Ők is ezt akarják megvenni( a bordó mintásat).Mennek a nyáron a Balcsira és azt mondta,hogy onnan már "csak" 150 km ez a hely,ahol az üzlet van,és lemennek megnézni és lehet,hogy meg is veszik.Szerintem nem akciósan 40 ezerért se drága!Nem?Úgyhogy ha ők megveszik,mi is megnézzük személyesen az övékét és lehet,hogy onnan rendelünk. :lol:

Gnemoni,Monica!
De ez a két babakocsi is nagyon bejön! :lol:
Nem tudom,hogy vagytok vele,de nekem a 3 kerekű nem igazán tetszik.Pedig azt mondják,azt könnyebb tolni. :roll:

A gender finder-t én is megcsináltam és ott boy-t dobott a gép,a kínai szerint pedig kislányt!Na,így legyen okos az ember! :lol: :wink:
Végül is 50- 50 %, nem???? :wink: :oops: :lol: :lol:

Tegnap a Balcsiról beszélgettetek.Én eddig Siófokon voltam kétszer és nekem nagyon bejött!Szerintem nagyon szép.És én inkább a nyüzsis helyeket szeretem,Siófok,meg tényleg az! :lol:

Sünciboglya!
Érden laktok?Képzeld,a barátnőmék is,Ők a Tusnádi utcában. :lol:
A múltkor raktam fel két képet,hát az Ő kislánya van ott a kezemben! :lol: :lol: :D

Screen!
A gyöngyösi topicban van egy csajszi,azt mondja ő csak szüléskor akarja megtudni,hogy milyen nemű lesz a babája!Most van a 21.-ik hétben.Igaz már van neki egy kisfia.
Én tuti nem bírnám ki!Alig várom,hogy 2 hét ,múlva menjünk a 4D-re! :oops: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szisz igen ez kunert kocsi....nagyon jó...a szivárvány minden szinébe megtalálod...van nekik egy oldaluk csak nem tudom mi és ott nagykeráron 36.000ft.....nagyon jó árban van....
először én is ezt akartam de rájöttem ez nem hozzám való....
a 3 kerekű babakocsik csak divatból jöttek létre......nem olyan biztonságos mint egy 4 kerekű....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi csajok, már megnyugodtam ami ezt a tüsszentős dolgot illeti.
Olyan jó lenne ha már érezném a pici mozgását, akkor tudnám hogy minden ok odabenn. :D De már csak pár hét és érezni fogjuk. :wink:

Sziszkó!
Látom a Kunert Vip babakocsi jön be neked. :wink: Először nekem is az volt a favorit (még most is tetszik). Van egy oldal ahol olcsobban meg tudod rendelni. Én is ezen az oldalon néztem ki a feljebb mutatott kocsit. :wink: Itt a Kunert nem akciósan 36 ezer és ingyenes a házhozszállítás. Szerintem 4 ezer forint is pénz (egy nagy csomag pelus ára :D). Itt a link:
http://www.tikotiko.hu/babakocsik.html

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Sziasztok Lányok!

Nekem a gender finder is lányt mutat :lol:

Tegnap óta le sem veszem a szemem a kis kombidresszről!!! :shock:

Szép napot Nektek, megyek dolgozni, majd este benézek!
Vendég
 


húúú, látom, h nagy a babakocsi dömping.
nekem még fogggalmam sincs, ajánlottak kettőt már ajándékba, de olyat szeretnék, ami 180 fokig (tehát teljesen vízszintesre) leengedhető, vagy mózeskosár tartozik hozzá. És legyen átkarható a karja :D

lehet, hogy nekem már megmozdult a babám, de nem vagyok benne biztos :oops: néha érzek olyan fura kis mocorgást, amit nem tudok megfogalmazni pontosan :oops:

Monica, Charlotte szájacskája javul? Szegénykém!! :(
Gnemoni, a tüsszentéses érzet nálam is pont ugyanaz. :shock:

Kép
screen
 
 


nekem ez a gender finder fiut mutat de kinai meg más oldalak lányt jósolnak..........majd kiderűl........ :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nekem a kínai is meg a gender finder is LÁNY!!! :lol: Meg a doki is...ez már csak jelent valamit! 8) 8) 8) Beszéltem a barátnőmmel, aki a 14. héten volt 4D-n és ugyanannál a dokinál, mint én, Neki is kislányt mondott, úgy, hogy ezt a 3 pontot látta, mint nálam. Kislánya is lett!!!
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gnemoni!
Köszi a linket!nem is tudod,milyen sokat segítettél most nekem ezzel! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Screen!
Gratula a babmozgásokhoz! :lol: :lol: :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Screen!
Nem babmozgásokhoz,hanem babamozgásokhoz!!! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Balcsitema: Mi 1x korbejartuk a Balcsit, nagyon sok szep hely van, de sztem az eszaki oldal inkabb kirandulasra nagyon jo. Mint mondtam nekunk Siofokon van nyaralonk az aranyparton es pont abbol az okbol szeretjuk nagyon amit Sziszko irt, hogy nyuzsis. 8) :lol:

Gnemoni
A tusszentest szokd meg, hogy nem szeretik a pociban levo babok! :lol:

Screen
Koszi a kerdesed javulgat neki, csak meg piros a heg ahol osszevartak. :( Azt mondta a doki, hogy valoszinuleg mindig latszani fog neki! :( :(

Babakocsi: Nekunk valoszinu ez a Herqules marad aminek a kepet beraktam, csak nem tudom hol lehet ilyet kapni es mennyiert. :roll: Majd utana erdeklodok.

MrsParis
Sztem bizti kislany!! 8) :lol:


puszi,Moni
Vendég
 


Sziasztok lanyok!!

Orulok neki, hogy kiprobalta mindenki a gender findert. Lehet, hogy hulyeseg, de azert jo szorakozas amig biztosra meg nem tudjuk a babucink nemet, nem? Egyebkent nekem is kislany lett az eredmeny, s bevallom tenyleg nagyon szeretnek egy kislanyt, de ha fiu akkor is nagyon boldog leszek, csak menjen minden siman a terhesseg alatt es legyen egeszseges a mutyurke. De ezt kivanja minden anyuka termeszetesen!!!!!!
A babakocsi temahoz nem tudok hozzaszolni sajnos, mert nekem mar van a kisfiame, bar nem szeretem/ nem en valasztottam, a kisagyat sem,mert nem akartak /se a ferjem, se a szulei/ szules elott vasarolni babonabol.mindent akkor vettek, amikor mar megszuletett Iliasz.Latjatok milyen rossz, amikor anyagilag fuggesz valakitol?? Apuek meg olyan messze vannak, pedig biztosan segitettek volna par dologban.
Monica: Nagyon sajnalom, ami Charlottal tortent!!!! Ugye mar jobban van?? En nagyon parazos anya vagyok, minden kis utodesre fraszt kapok. A veszhelyzetekben leblokkolok minthogy gyorsan segitsek. Ez borzaszto, sajnos orokletes tulajdonsag apai agrol. Ebben a korban annyira nagyon odakell rajuk figyelni, en le sem veszem a szememet rola, s ez olyan faraszto, de muszaj. raadasul fiu, ok meg durvabban jatszanak.
Lanyok, kezd elegem lenni a vizeletvizsgalatokbol/egy het alatt 2 -ot is csinaltattam!!!/s az eredmenyek is ugyanolyanok, majd kedden kiderul mit mond az orvosom. Lehet,hogy tenyleg feleslegesen szedtem ennyi gyogyszert. a gyomrom is teljesen tonkrement. Miert nem lehet felhotlenul elvezni ezt a gyongyoru terhesseget???

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Betty, sajnálom a gyógyszereket, de tudod, jobb az elővigyázatosság! Nekem sem jó a laborom vizelet-szempontból és nem szedek semmit, ez meg a másik véglet, én meg ezen parázok...de a védőnőm minden alkalommal csinál vizelet gyorstesztet és azt mondja rendben van...az orvos sem paráztat, na meg ez nálam nem újdonság, hanem évek óta tart sajnos!

Nekem babakocsi ügyben még ötletem sincsen :shock: de szerintem még korai is...majdcsak kifogok valami kis szupi járgányt :lol:

Bababörze is lesz nálunk most hétvégén, sak sajna mindkét nap suliban vagyok...pedig ha mást nem, elnézelődnék...
Vendég
 


Screen,
jaj de jó, már érzed?? :lol: Szerintem biztos a babát érzed már, nálam még semmi egyenlore..

Csajok, lehet, hogy le fogjátok harapni a fejemet,de nem tehetek róla,nekem ilyen babakocsik tetszenek:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =4&whid=25
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =4&whid=25
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =2&whid=25

tudom, hogy drága, de egyszeruen nekem ezek a modernek tetszenek :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
ginuska
 
 


Ginus, nekem is tetszenek, de pofátlanság 200 ezr Ft-ot kérni egy babakocsiért szerintem...nem érnek ennyit! A keresztgyerekemnek vettek 170 ezerért és egy nagy sz** volt, pedig NeoNato...na azóta én nem bízom ezekben a drága cuccokban, esett szét az a babakocsi, a bolygós kereke alig mozgott, volt vagy 20 kiló, nehezen lehetett tolni, feslett az anyaga, szóval volt baja na! Ja és miután a garanciás cuccokat kicserélték, ugyanezek a bajai jöttek elő...
Vendég
 


ginuska nekem csak az első tetszik de sajna nem tudnám megvenni mert kib...ott drága....nem értem mért....nem aranyból van..... :? :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Húúúúúú,de sokat írtatok mióta nem jelentkeztem,alig tudok lépést tartani....
Egy Balcsis taliban én is benne lennék.... Nekünk B.fenyvesen van nyaralónk. Mi nagyon szeretjük,h nem méyül hirtelen.... Csendes helyen vagyunk,de ha nyüzsgésre vágyunk,az is megoldható a közelben....

Monica! Nagyon köszönöm a babakelengyés listát,sztem nagyon hasznos!

Gratula az ifjú aráknak!

Szépek a babucik is!

Nekem pont szom-on mondta egyik nénikém,h ennyi idősen jobban kellene látszódnia a hasamnak.
Ma meg azt mondták mások,h tuti ,h csak 1 bébi van?
Na így legyek okos?!

Én is a héten voltam afp-n,bár semmi kedvem nem volt hozzá,hiszen a kombinált tesztet 2 különböző helyen már megcsináltattuk és jók lettek az eredmények....

voltam a dokimnál is méhszáj zárt,baba jól fejlődik,de még mindig nem látszódott,h fiú v. lány :(

most várhatok megint 2 hetet,akkor megyünk genetikai uh-ra.
Azt mondták többen is, h Hajdú Krisztina nagyon jó genetikus és ő tutira megmondja a baba nemét. csak nagyon hosszú idő még az a 2 hét.....

Nem tudjátok mi van Barackkal? ezer éve nem hallottam róla,privire se válaszolt....

Jó éjt mindenkinek!

Kép
jovana
 
 


sziasztok. én is mindig olvasok, csak az írásig nem jutok el. :) voltam a héten uh-n, de igazából az csak mozi volt. azért képet majd teszek fel. vasárnap megyünk a czeizel központba ahhoz a dokihoz, aki Eliotnál kiszúrt mindent. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit mond. Teljesen csodálkozott amikor mondtam hogy tök jól van a fiam és szépen fejlődik. De nagyon örült neki.

Balcsi nekünk abszolut Földvár. Nem is tudom hány éve, de minden nyáron oda tuti lemegyünk, még akkor is, ha amúgy megyünk máshova is. (férjem főnökééknek van ott nyaralójuk) pont a kikötőnél. Nagyon szeretem! Úgy néz ki, hogy idén nekünk Görögország meg Balcsi egy egy hét.

Babakocsi. Tök meg tudom érteni, hogy ilyen típusúakat vesztek, baromi praktikusnak tűnnek. Igaz a graco-ról, hogy kicsi a mózeskosara, mi sem tudtuk sokáig használni. ettől függetlenül baromira szeretem. :)

Charlotte-nak ajánlom hogy vegyetek contractubex-et!!! Mi azt használtuk Eliot szájára és csodálatos szépen gyógyult. Azt mondta nekünk a sebész, hogy egy heg fél évig alakul, úgyhogy érdemes minnél tovább kezelni miután a hegek leesnek, esetleg ha van bioptron lámpátok, azzal is lámpázni, és szinte tökéletesen eltüntethető!!! (nekünk ugye nem kis műtét volt, ennek ellenére alig látszik a heg, és ez is arc...)

Nem tudom mit akartam még, tuti volt valami... Na mindegy. :) Majd ha eszembe jut. :) (kismamaagy... :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Sziasztok!


Voltunk ma az első genetikain:D

6cm a babó és minden rendben!!!

Kopee
Mikorra mész vasárnap?Ugyanis én is akkor megyek!Ugye te is a Dr.T.-hoz?
Vendég
 


sziasztok:)

sziszkó29
Sajnos nem ismerek meg itt senkit Erden, meg a szomszedokat sem igazan, 4 honapja koltoztunk. De nagyon szeretunk itt lakni mert csaladias:) Nincs az a tipikus pesti rohanas:)

ginuska
teljesen egyetertek babakocsi ugyben. a Brevo, az a mereg draga nekem is a top listamon van...
Csak ne lenne olyan draga... (nekunk tuti csak egy babank lesz igy hat meggondolando...)

sünciboglya
 
 


hello,

Monica, épp én is a contractubexet akartam ajánlani, csak nem tudtam, h gyereknek meg szájra lehet-e, de Kopee nagyon profi a témában.

Trixi, nagy gratula a babóhoz. De miért mész a Czeizelhez, ha ha voltál genetikán?

Gina, tényleg klasszak a babacsokik, de érdemes azért rákeresni a neten, a brendon iszonyú drága.

nekem ez tetszik:

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/chicco?cid=57496

jah, az én nyavalyám sem múlt el, bár befejeztem a klion kúrát
:?

Kép
screen
 
 


most tehetek róla, hogy pont a legdrágábbak tetszenek? :oops: :oops: :D

nem tudom én sem, hogy mi kerul rajtuk ennyibe, a minoség kontra márka dologhoz sem tudok hozzászólni, mert nincs tapasztalatom a babakocsikkal, de azt tudom, hogy pl. Pég Perego volt a barátnomnek és maximálisan meg voltak vele elégedve...mindig ezt hallottam tole, és hogy érdemes volt márkásat és drágábbat venniuk... embere válogatja!
Majd ha túlleszek a vizsgákon, csinálunk egy bevásárlókorutat a párommal és kipróbálok, megnézegetek párat az uzletekben..
Azelott nekem sem tetszett a 3 kereku verzió, de egyszer kipróbáltuk oket az uzletben és tényleg sokkal konnyebben manoverezheto,mint a 4 kereku!
ginuska
 
 


Betty
Sajnalom a sok vizsgalatot, de a lenyeg, hogy minden rendben legyen!

Ginuska
En bizti nem harapom le a fejed, mert nekem is ezek a babakocsik tetszenek. :oops: Ha nem talalunk majd ilyen Herqulest sehol, akkor a Firstwheels es a Concord nalunk is szoba johet! :lol:

Jovana
Hianyoztal am! :( :lol:
Ne foglalkozz azzal, hogy mit mondanak a hasadra, majd az utolso idokbelesznek meg olyan kerdesek, amitol a hatamon feolall a szor. :evil: Meg jo, hogy Charlottetal az utolso idokban mar itt voltunk, es akkor meg senkit se ismertunk. :lol:

Kopee
Koszi a tippet, de nem tudom, hogy ezt a contractubexet itt is lehet-e kapni. :roll: De holnap mindenkepp megerdeklodom!!
Az a bioptron lampa az olyasmi mint az infralampa? :oops: mert azunk van!

Mindjart rakok tablit es akkor kereshetjuk az eltunteket! :roll: :lol:
Vendég
 


2x ment el :oops: :evil:
Vendég
 


Kép

Szoval:
Szmet,Hajnalocska,Barack,Edi,Pocok,Panoka,Datolya,Judy merre vagytok???Adjatok jelt magatokrol!!!!
Vendég
 


trixi, igen, hozzá. egyre. :) és te?

monica, ha ott nem lehet kapni (bár szerintem biztos van) akkor küldess ki a nagyszülőkkel vagy valami. de akkor ne egyet, mert elvileg felbontás után három hétig lehet használni. Mondjuk szerintem négy még simán belefér (mi is mindig több mint a fél tubust kidobtuk, de nehogymár ezen múljon...) van egy dermatix nevű is, de az 10.000 körül van, míg ez 1.200 kb. és a sebészünk szerint semmi különbség közöttük az ő tapasztalatai alapján.
a bioptron lámpa meg nem olyan mint az infra. azt ne használd rá, mert a meleg gyulladást tud generálni ha van rá utaló dolog. talán ismerősnek van, vagy tudsz kölcsönözni, mert iszonyat drága (a kicsi is vagy százezer...) na erről ennyit. remélem segít. :)

na húztam aludni. :) mindenkinek jó éjt.

Kép
Kép
kopee
 
 


Monica!
A tábliba írd be nyugodtan a fiúnevünket is: Martin. :lol:

Képzeljétek tegnap bejelentkeztem 4D-re!És május 8.-án megyünk délután! :lol: :lol: :lol: :D
Remélem aznap este már írhatom,hogy Monica milyenre szinezzen! :wink: :lol:

Lányok!
Van egy kérdésem!Most nagyon be vagyok parázva,mert már több kismamától hallottam,hogy a 12.-ik héten az uh mellett van kötelező vér és vizeletvizsgálat.Na,nekem ez nem volt!A dokinőm nem küldött vérvételre!Miért????? :cry: :shock:
Ugye Ti voltatok?

Jovana!
Néha benézek a májusi topicba,és látom,hogy egyre több baba bújik már elő!Ezt most nem azért írtam,hogy elszomorítsalak! :wink:
Én szívesen olvasgatom őket néha,hogy mi újság velük! :roll:

Mindjárt megyek pajzsmirigy kontrollra.Kb 1 hónapja voltam és szednem kell rá gyógyszert,mert egy kicsit magas volt az eredményem,még február elején.
Állítólag a terhesség végéig szednem kell ezt a gyógyszert.

Trixi!
Gratula a babóhoz! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


screen nagyon szép a babakocsi.....ezt veszitek meg? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziszko, ne idegeskedj a vérvétel miatt. Én most, a 17. héten voltam először. (a down-szűrés volt a másik, de ugye az egy célzott vérvizsgálat). A dokim szerint felesleges előbb és többször.

Nita, nem hinném, hogy ilyen drágát tudnánk venni, különben két helyről ígértek ajándékba :D :D először szemrevételezem majd azokat. 8)

Kép
screen
 
 


sziszko: én is most voltam először a 16.hetesen. Ne idegeskedj emiatt. Nem maradtál le semmiről. :D Inkább örülj, hogy kevesebbszer böknek. :lol:

Szerencsére nekem csak kívülről kell szemlélnem a babakocsi választási dilemmáitokat. :D :D Az tuti, hogy a név nem egyenesen arányos minőséggel. Nálunk egy "neve nincs" lengyel babakocsi volt a fiamnak és baromi jól bevált. Ez lesz most a kicsié. A nővérem megvett egy r...dt drága jó minőségűnek számító kocsit és többszöri szervizelés után úgy döntött, inkább vesz egy olcsóbbat és azóta is ezzel szaladgál. Szóval a drága nem mindig jó minőséget takar.

Kép
Kép
tündér09
 
 


screen ha tudsz majd hozz képet a babakocsiról....... :lol: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Babakocsik
Nekem ezek az újfajta dizájnosak nem tetszenek :oops:
Nekünk mindenképpen valami hagyományos fazonú lesz...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Monica: koszonom a biztatast, mar alig varom a kedd reggelt, hogy az orvosom is meggyozzon arrol, hogy minden rendben van a kicsivel es hogy ne izguljak annyit a vizsgalatok miatt!!!
Msparis: Neked mi a gondod a vizelet laboroddal?De ha az orvosod is azt mondja, hogy minden ok, akkor tenyleg nincs okod az aggodalomra!!! En azt latom, hogy amennyiszer csinalom, annyival rosszabb lesz. Lehet,hogy a labor nem jo, el kellene mennem mashova? De tenyleg, mar nem egyszer gondolkoztam ezen.

Na megyek, mert a kisfiam mar 2 napja nem hagy aludni ejszaka es hulla faradt vagyok!!! majd meg jovok, udv mindenkinek!!! jo hetveget!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Lányok!

Kicsit elvesztem, próbálok visszaolvasni, addig is:

Nekem megvan a terheléses eredményem és minden ok!!!! Semmi teendő, csak a korábbi étrendet követhetem.

És reggel voltam AFP+ hepatitis szűrésen, és ott is minden jó!!! most küldték meg a leletet e-mailben, ami egyébként meglepő, mert a kombinált után rossz AFP-re számoltunk a dokival.

Szóval végre boldogan gömbölyödhetek, mert a boholybiposzia anno csak a DOWN-t szűrte tuti negatívra, de már ennyi negatív lelet az megnyugató.

Azért bejeltkeztem 2 hét múlvára a Praxisba a Hajdú doktornőhöz egy teljes kivizsgálásra.



Ami a babakocsi témát érinti, nálunk szörnyűek az utak, járdák néha vannak, de minek, így én Jané-t vettem 3 kerekű, vaterán, 53.000-ért, érdemes keresgélni, a vaterán, teszveszen, expresszen és a slando-n is.

MIndenkinek minden jót, mi elmegyünk 2 napra a párommal wellnesselni , itthon hagyva a 3 gyerkőcöt anyukámra, és kipihenni az elmúlt hetek aggodalmait

szóval szép napos gömbölyödős hétvégét mindenkinek!

Barackok

azaz Andrea & Noa (aki ma 15+5)

url=http://babafalva.hu]Kép
barack35
 
 


sziasztok:)

Klassz a tablazat!!!

(Ahogy elnezem en vagyok a legvenebb akinek meg nem szuletett meg a boboja.... na majd oktoberben, hihi) :)

_____________________________________

barack:
nagyon jo utat es kellemes pihenest kivanok nektek:)

sünciboglya
 
 


Sünciboglya!
Dehogy vagy vén! :lol: :lol: :wink:
A képeidet is megnéztem,nagyon csini vagy és nem nézel ki,annyinak,amennyi vagy! :wink: :lol: :lol: :lol:

Screen,Tündér!
Köszi a nyugtatást vérvétel ügyben! :D
Kedden úgyis kell mennem vizsgálatra és majd rákérdezek!

Barack!
Gratula a jó eredményekhez és kellemes wellness-ezést Nektek! :) :D :lol: :lol: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszko: egymillio puszka:) Megcsinaltad a napomat:):):):)

sünciboglya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: