Új privát üzeneted érkezett!

Kata, nem találok szavakat, megdöbbentettél.....................lehetne irni közhelyeket, felesleges. Nagyon veled érzek :cry: :cry: :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Kata
Sajnálom!!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Reggelt!


Drága Kata sokként ért a hír! itt ülök leforrázva :cry: megszakad a szívem értetek. Hatalmas energiát küldök neked ha bármire szükséged van itt vagyok én is ! ölellek!

Twist ne tessék negatívnak lenni...
:evil: gyönyörű babócáid kapaszkodnak!

Dy mindjárt 12 :lol:

Suska ügyi volt Oli

Mindenkinek ölelés!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kata,
:shock: :shock: :shock:
Erre tényleg nincs más szó, mint hogy nagyon-nagyon sajnálom! Ha bármiben tudok segíteni szólj!

Bocsi, hogy ilyen ritkán jövök, de Réka mellett nincs sok időm, ti meg nagyon tudtok pörögni, és már nem tudom tartani a tempót. Azért mindenkinek nagyon drukkolok, hogy átélje azt a csodát, amit nekem már sikerült! Vigyázzatok Magatokra! Puszi

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Katám, nagyon meg vagyok döbbenve és nagyon szomorú vagyok:-( Sok-sok erőt kívánok neked, hogy talpra tudj állni. Én is szívesen segítek bármiben, csak szólj!

Bumikának nagy drukkot küldök mára, sok petesejtet kívánok a punkciókor!!!
Vendég
 


Katus!
Nagyon nagyon sajnálom!
Kép
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem tudtam írni, de egész éjjel nem aludtam a történtek miatt!

KATA
Kimondhatatlanul sajnálom ami Maszatkával történt.
Nincsenek szavak! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Borzasztó lehet most neked, nagyon együtt érzek, sok erőt küldök!

dita75
 
 


Kata
Együttérzek Veled! Sajnálom!

Dy
Majd meglátjuk mi lesz.

timejka
 
 


KATA: :cry: :cry: :cry: nagyon sajnálom Maszatkát!!! :cry: :cry: :cry: sok erőt és kitartást kívánok nektek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok

Kata,
őszintén sajnálom, együttérzek veletek. Miért ilyen kegyetlen az élet?

:cry:

Bumi,

remélem minden jól alakul!

Twist,
mi a helyzet? Hogy vagy?

KépKép
yadine81
 
 


Yadine
Sajnos erre nem tudjuk a választ, de nagyon kegyetlen! Tudom senkit nem vigasztal, de én is elvetéltem már egyszer és iszonyatos!

timejka
 
 


Kata!

Erre nem tudok mit mondani, egyszerűen szóhoz se jutok... :cry: :cry: :cry: Ölellek... Nagyon sok erőt kívánok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
csak most jutottam géphez.

KATA!
Nem találok szavakat. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rólam: 12 petesejtet sikerült leszívni. Holnap 10 után kell telózni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
szuper vagy! Gondolom kíváncsi vagy mi a helyzet velük! Szerintem a biológuson több múlik mint a dokin.

KépKép
yadine81
 
 


Bumi,
12, az nagyon szép eredmény. Jut majd a tesóra is. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata: Én is nagyon sajnálom, sejtem hogy milyen nehéz lhet. A sógornőmék is így jártak. Olyan sokáig hitték, hogy velük van a baba és aztán meg jött a hidegzuhany. :cry:



vicky79
 
 


Bumikám, nagyon szép eredményeid vannak, 12 petesejt csodálatos! Ügyes vagy nagyon! Remélem, hogy mind megtermékenyül!!!++++ 5 napos koráig növesztik nektek is a babókat?

Ma nagyon megsirattam Katát:-(((

Yadine, köszönöm szépen, jól vagyok. Semmi görcs sem volt azóta. Lekopogom! A melleimet eléggé keménynek érzem, mintha szilikon lenne bennük és nehéznek is érzem őket.
Vendég
 


Képzeljétek, anyu hívott, a lányom alkotott megint. Ott alszik náluk most, mert reggel nagyon korán indulunk Pestre. Megyek köldökzsinórvér szerződést kötni.
Na a lényeg, hogy kinyújtotta Lili a nyelvét, anyu meg mondta, hogy leharapja. A lányom meg közölte, hogy "na rajta, kiskomám" :lol: Gyerek próbálgatja a határait...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!!!


KATA NAGYON NAGYON SAJNÁLOM.nem is jutok szóhoz.

Én majd holnap jövök és mesélek ha érdekel valakit!!!

Csak ma nagyon nem jól vagyok egész nap és közben egy kicsit összekaptam a férjemmel mert új autót akar én meg nem akarom magunkat adósságba verni.

Jó éjt majd holnap jövök!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


vius írta:Sziasztok!!!!




Én majd holnap jövök és mesélek ha érdekel valakit!!!



:twisted:

Bumi drukkolok a kicsikéknek!!!!

Szép Napott!
Vendég
 


Linácska, nagyon cserfes kislányod van:))) Aranyos:) Egyébként a rajzfilmekben van ilyen szöveg, hogy na gyere, kiskomám!:)) Hátha innen tanulta ezeket.

Bumi, mesélj majd, hogy hány termékenyült meg, még mindig szorítunk neked!

Vius, várjuk a híreket! Hát, igen, ha jön a baba, akkor nem is igazán jó eladósodni. Nálunk pont a párom szokott erre figyelmeztetni, ő az, aki aggódik a pénz miatt.
Vendég
 


Sziasztok!

Bumikám!

Mikor kell telefonálni? Drukk a sok sok sikeres randihoz!
20150601134430
 
 


Sziasztok!
BUMI
Ez nagyon szép eredmény!
Mikor tudod meg mennyi baba lett belőle?
Mikor kapod vissza őket?

VIUS
Várunk holnap a hírekkel.
Engem kiváltképp érdekel mert teljesen egy naposak a babáink. :wink:

LINA
Lilinek van egy szövege!

VICKI, YADINE, TIMEJKA
Nálatok mizu???

TWIST
Tapaszd a babákokat és most ne gondolj semmi szomorúra.
Engem is letaglózott ez az egész ma éjjel is alig aludtam vmit...... folyton ő jár a fejemben és hogy még egy ilyen tragédiát ne kelljen kis topicunknak megélnie.

dita75
 
 


Kata,én is nagyon sajnálom.... :(
Én is csupa rossz hírrel jövök. Most jöttem haza a kórházból,hétfőn begörcsöltem és már kicsit kinyílt a belső méhszáj is. Azonnal befektettek,ott "rohadtam" a kórházban,ennek ellenére tegnap elment a nyákdugóm egy darabja. Nem volt véres,de sajnos az volt.
A méhszáj változatlan,ezért hazaengedtek,de most már bármi lehet. Azonkívül kicsit kicsinek találták a babát is,aztán a lepényt érettnek.....szóval a hócipőm tele van.Egész nap sírhatnékom van és félek is. Miért nem vagyok képes kihordani ezt a babócát rendesen,időre. A doki szerint próbáljam még májusig bent tartani,de HOGYAN???????Bocsi,a negatív hangulatért,de megviselt a kórház rendesen.

Kép
f.ancsi
 
 


Halihó!

Lina, meg lehet zabálni a lányodat!

Bumi,
nagyon drukkolok!

Ancsa,
azért a 35 hét nem olyan vészes, azzal segíthetsz a legtöbbet, hogy megnyugszol egy kicsit. Inkább most feküdjél a kórházban, mint majd a baba. Nem lesz semmi gond!

Dita,
köszi kérdésed, nincs újság, várom a keddi uhut, és agykontrollozom a bal (lusta)petefészkemet, hogy: MUKODJ!

KépKép
yadine81
 
 


Majd később még jövök, most csak gyorsan.

Ma nagyon hamar végeztem a bmc-ben Mártikának hála. Megyünk inszemmel tovább, párom eredményei jók lettek. Kiváltottam a puregont és már be is van töltve. 30-án kell elkezdenem szurkálni 50NE-vel. 8-án megyek vissza. Majd meglátjuk mi lesz. Még tartalékban itt hagyatta a doki a merionalt, hátha kell még.



vicky79
 
 


Sziasztok!
Háát végül 5 termékenyült meg. 5 eleve éretlen volt. Kicsit többre számítottam, de így utólag ennek is nagyon örülök. Holnap délelőtt hív majd a biológus, hogy osztódnak e. Szóval még 1 nap idegeskedés. Mivel már most is "csak" 5 van, így valszeg 3 naposan kapom majd vissza őket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Drága Kismamik, és leendő Kismamik, ne értem aggódjatok most, hanem magatokért és a kis csöppségeitekért! Ne az én negatív példám lebegjen a szemetek előtt, hanem az, hogy a ti picikéitek szépen nőnek.
i.kata
 
 


Kata!
Hogy érzed magad?És persze, hogy aggódunk érted!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita
Nekem tegnap megjött a bajom. Ma megyek a hormon eredményekért a régi dokimhoz. szerdán megyek az új dokimhoz megbeszélni a hsg-t. De valószínű, hogy május 4-én lesz hsg. Persze először azt kell tudni, hogy milyen az eredményem. Néha elbizonytalandom, hogy mi a fene legyen. Párom nem igen akar lombikot. Én meg úgy vagyok, hogy mi van akkor ha megint nem sikerül inszemmel, megint hónapok elvesznek. De bíznom kell, hogy hsg után vagy inszemmel sikerül.

timejka
 
 


Bumi,
pocsékul vagyok, de nem akarom részletezni, mert Neked most az osztódásokra kell koncentrálnod. Ma lehozott párom anyumékhoz, mert Ausztriába kellett mennie, én meg képtelen lettem volna otthon maradni egyedül.
Tegnap majdnem egész nap aludtam, semmi erőm nem volt, és sajnos ma is hasonlóan vagyok.
Nagyon drukkolok!
i.kata
 
 


Kata!
Ha valamiben tudunk segíteni, csak szólj! Vagy ha szeretnél kirándulni kicsit Debrecenben (figyelemelterelés végett), akkor szeretettel várunk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
köszönöm szépen! Tudod, azzal segítesz a legtöbbet, ha mostmár Te mutatsz nekem jó példát és most szépen babás leszel!
i.kata
 
 


Katám, nagyon sok erőt kívánok neked!!!!

Timejka, hát nőgyógyászati jóslatom ezek szerint nem vált be, sajnálom:( Akkor nem nyitok rendelőt mégsem....
Drukk a HSG-hez és hogy szépen átjárható legyél, és jöhessen az inszemi!

Bumikám, nagyon szép eredmény az 5 is!!! Hajrá picúrok!!!! Biztosan szépen fognak fejlődni! Igen, ez az idegeskedés szörnyű, annyira szorít az ember a picúroknak! 3 naposan is nagyon kis ügyesek lesznek, Dituli babája is milyen ügyesen megkapaszkodott 3 naposan!!!!:-)
Vendég
 


Denikáról és Niki babáról tudtok valamit? Elvileg 29-e a várható születés, de az már nagyon közel van!

Vicky, gratula az inszemi kezdéshez!!!

F.ancsi, jól feladták neked a leckét a kórházban, hogy tarts bent a babát, hát köszi! Nagy drukk neked, ügyes légy!!!!!
Vendég
 


Drága Kata,

nagyon sok erőt kívánok nektek, hogy minél könnyebben fel tudjátok dolgozni a történteket.
Anyukád védő szárnyai alatt biztos kicsivel jobban érzed majd magad.

Ancsi,

sajnálom, hogy ennyi mindenen kell keresztül mennetek. Remélem, hogy Lócika marad még picit a pocakban és szépen meghízik.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Kata: Kép

Nálam még mindig semmi újság. Nem is nagyon jövök, mert most különösen nehezen viselem, hogy nem haladok sehova.

Minden jót, és még annál is jobbakat mindenkinek!

hofeherke
 
 


BUMI
Te kis álszent! "CSAK 5"????
Ha az olyan nagyon rossz szám akkor az én 5 Bogyómnak miért gratuláltál, he?
Ebből egy itt van a pocakomban, 3 tesó meg a jégoviban úgyhogy tessék követni a példámat, vili???????????????

ANCSI
Szegénykém annyit gondoltam rád, akartam névnapodra is sms-t küldeni de valahogy kitöröltem pár számot a telefonomban, majd a fele nincs meg! :twisted:
Már nagyon a végén vagy ezt a kis időt tényleg ki kéne valahogy nyögni. REmélem Lóci is úgy akarja! Mekkora a baba? Réka sokkal hamarabb született mint te szülnél, nem egész másfél kilóval és lásd most milyen szép kis formás babóka és teljesen egészséges. Lóci is az lesz ne izgulj, és nem vén satrafa vagy te amit a másikban írtál hanem bolond. No para minden oké lesz!
Csak ez legyen a szemed előtt mert a nega gondolatok bevonzzák a rosszat!

KATA
Minden jóérzésű ember pláne mi a barátnőid - ha szabad ilyet mondanom - sokat gondolunk rád és szeretnénk valahogy enyhíteni a fájdalmadon, annak ellenére hogy tudjuk nem igazán tudunk mit tenni sajnos, max. vígasztalni. Elfelejteni sosem fogod, nekem sem ment 10 év után is sokat gondolok az első babámra, de ha újra kismama leszel tompul majd a fájdalom, ezt tapasztalatból mondom. Kis idő után újra próbálkozhattok és ha jól emlékszem vannak a jégoviban még babáitok akik várnak rátok, ők biztosan erősebbek lesznek hogy a fagyasztást is kibírták. Kívánom hogy hamar elröpüljön az idő és belevághassatok újult erővel. Addig is nagyon vigyázz magadra! Mi veled vagyunk, de ezt te úgyis tudod!

MARA
Nem úgy volt hogy nemsokára inszem lesz?
Most mire kell megint várnod?

TWIST
Denikát sajnos meg kell várjuk hogy ő jelentkezzen mert úgy tudom senkinek nem adott meg elérhetőséget.
Az is lehet hogy már megszületett Niki, remélem hamarosan kapunk felőlük hírt!

dita75
 
 


Mara,
milyen lett a rákszűrésed?

Én legszívesebben csak annyi petesejtet termékenyítettnék meg a biológussal amennyit vissza is ültetnek. Pontosabban nehezen mondanám azt, mikor már megvan a kívánt számú baba, hogy semmisítsék meg a többit. :wink:

KépKép
yadine81
 
 


Nekem ma nagggyon tele a tököm!

timejka
 
 


Denika, sokat gondoltam ma rád!!!!!!!!! Niki megvan már, irj mindenképp amikor tucc persze. :wink:


Kata, nagyon sokat gondolok rád, nagyon sok erőt kivánok és kitartást, tudom hogy nehéz időszak ez számodra. :cry: :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Kata!
Örülök, hogy jelentkeztél, büszke vagyok rád. Nagyon erősnek és pozitívnak éreztem a leveled, jó ezt olvasni. De tudod mit szoktam írni, ha úgy érzed, sírnod kell, akkor sírj, vagy üvölts, vagy ami jól esik. És tudd, hogy ha bármiben segíthetek, kereshetsz.
Leszünk mi még pocakosak, csak még nincs itt a mi időnk. :wink:

Mara!
Én sem nagyon tudok nektek mit írni, szintén csak topogok. Ill. hízókúrán vagyok. Ha elérem az 50 kg-os súlyt, akkor mehetek a Metforminért. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejkám!
Mi a szitu, hogy így kiakadtál?
:shock:

Ditus, Vius!
Ne izguljatok, a ti babáitokkal minden rendben lesz. Növesszétek őket.

Dy!
Veséddel minden rendben? Remélem, már jobban vagy. Csók a pocakodra!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Suska, Moncsi, Boni!
Mi a helyzet a gyerkőceitekkel? Olyan jó, hogy már ilyen klassz tavaszias idő van, biztos sokat vagytok a levegőn a gyerekekkel. Kép???? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist és Bumi!

Tapasszatok, tapasszatok! Minden erőmmel veletek vagyok, nagyon szorítok. SIKERÜLNI FOG!!! :lol:

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Yadine, Vicky!

Hajrá petefészkek, hajrá inszem!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Az van, hogy megvan a hormoneredményem, ami jó és más nem tudom, hgy mi a büdös fene van, mi a sz..rt csináljak. Hétvégén párommal megbeszélem, egyre jobban hajlok a lombik felé, főleg, hogy olvastam, hgy 35 év felett egyre kisebb az esélye. Nem tudom, hogy érdemes-e megint hsg-re menni, sikerül-e az inszem. De jó lenne előre látni! Már bőgtem, kész vagyok, remélem holnapra kitisztul az agyam. Betett az is, hogy ma 3 ismerősöm szült, aminek persze örülök, mert szretem a gyrekeket. Szóval ennyi.

timejka
 
 


TIMEJKA
Akkor már ketten vagyunk! :cry:
Nem akarok negázni a másikban már elsírtam a bánatom!
Olyan kis vidám volt ez a topic emlékeztek nemrég mennyit nevettünk pénteken éjszakába nyúlóan nyomtuk a hülye szövegeinket, nekem még a könnyem is kicsordult, soha nem felejtem el azokat a napokat, annyi sok örömet szereztetek már nekem és szép estéket, napokat.
Most meg úgy szégyenlem magam, hogy amióta babás vagyok 2-3 napon kívül egyetlen szép napom sem volt, mert mindig valami történik velem-velünk, igaz közel sem olyan tragédia mint egy baba elvesztése de annyira megvisel és nem tudom kivédeni magam ezek ellen mert egyszerűen jön egyik a másik után.
Egy-egy történés után megfogadom hogy nem húzom fel magamat azon vagy következő szarságon, de képtelen vagyok közömbös lenni.
Tényleg nem tudom mit csináljak, félek hogy Bogyi megérzi az állandó feszkót de egyszerűen nem tudom kikapcsolni az agyamat.
Ha tehetném téli álmot aludnék november közepéig amig megérzkezik Bogyi.
Azt nem lehet? :roll:

dita75
 
 


Na még laptető is, nem tudtam mi hiányzott, ki kéri????

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: