Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Twist
Nagyon szorítok neked mára! Babaragacsok mennek! ++++++++++++++++

Linacska
Még le sem írtad a kullancsot már a fejemben volt hogy te jó ég neked nem kéne ilyen helyeken a legnagyobb kullancsidőszakban mászkálnod. Remélem Lilinek sem okoz problémát igy hogy megkapta a védőoltásokat és még egy lesz neki.
Ugye te is be vagy oltva.

A párom már nem érdekel.
Azt hitte hogy csak nekünk ajánlották fel, és gondolta még ráérünk a dologgal.
Csak senki nem vár a bizonytalanra, útban is volt, meg a pénz is kellett nekik, mi meg még csak egy konkrét időt sem tudtunk mondani hogy mikor!
Igy aztán más csapott le az ajánlatra, lehet hogy odafent akarták így, az is lehetséges hogy még ennyit sem kell majd fizetnünk majd később ( bár az eszem azt súgja még egy ilyen nem lesz ) viszont aznap este tesóm hívott hogy a padláson még jobban körül kell nézniük mert tuti hogy nem adták oda senkinek a Vivien kiságyát és járókáját sem. A babakocsija is megvan még viszont arra úgy emlékszem hogy nagyon nyúzott állapotban van de majd megnézem.
Még ott van a mostohanővérem is, hátha magától felajánlja hogy kapunk tőlük ezt-azt nekik már több gyerekük tuti hogy nem lesz, kettőt akartak, egy fiúk és egy lányuk van.
Ha tudná hogy mit álmodtam épp ma éjjel róla nem adna még egy előkét sem.
Össze-vissza álmodom az elmúlt időszakban minden féléről.
Most egy komplett film játszódott le: tengerparton élő fiatalokról szólt, hogy honnan jött ez fogalmam nincs, aztán meg a mostohanővéremet pofoztam fel álmomban, mert anyunak beszólt valamit. Már sok éve erre vártam és még ha álmomban is de marha jól esett hogy kapott egy jó nagy taslit! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem emlékszem már mi volt még az előző oldalon :oops:

Megyek hajat mosni, aztán délben indulok a tp-es papíromért a házidokihoz!

Ja pont ma kaptam meg a levelet hogy nem ítélnek meg nekünk egy forint utazási költségtérítést sem, pedig még a zárójelentéseimet is beküldtem, hogy mikorra kellett menni és miért, ha megnézték volna a menetrendet egyetlen vonattal sem tudtunk volna fél 8-ra odaérni a BMC-be.
Szóval még ezt is bebuktam.
LEgszívesebben felhívtam volna a csajt, hogy ha már az utiköltségemet nem fizetik ki akkor 2 hónap után jó lenne ha végre kifizetnék a tp-emet mert azóta itthon vagyok fillér nélkül terhesen!
Az utcában lakik egy csaj aki az OEP-nél dolgozik, azt hiszem át is megyek hozzá majd panaszkodni hgoy lehetnek náluk ilyen szemetek!!!!!!!!

dita75
 
 


Dita
Pedig aztán 50ezer forintét nagyon jó lett volna. Én a teszveszen vettem már jó pár dolgot a Bencének és tök jók. Vannak jó ruhák, olyan édes kislány ruhák is (body, rugi stb). Én tnyleg nem drága. Nekemi s majd kell mindent vennem. Kiságy meg babahordozó kölcsönbe volt, pelenkázót elajándékoztam, babakocsit eladtam. Most van 2 eladó babakocsi, de mi a francnak vegyem meg.
Bízom benne, hogy a párodnak megjön az esze. Nem tudom, hogy miért ilyen, ha fiú, ha lány az ő gyereke és kész. Teljesen megértem, hogy totál kiakadtál.

Monic
De jó, hogy nincs pocifájás.

Twist
Te nagyon fel vagy dobódva úgy látom.

Zsuzska
Olikának boldog 2 hónapot!

timejka
 
 


Sziasztok!!!!

Twist nagyon szorítok!!!!!+++++++++++++++++++++++++


Én holnap megyek Pécsre konzultációra.
Dita Te csak magaddal és a babával foglalkozz!!!!

felrakom a pocak fotómat de el ne ájuljatok!!!!! Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 

 
 

VIUS
Jó nagy pocid van neked is, akkor már nem vagyok egyedül, megnyugodtam! :lol:

dita75
 
 


Dita,
én nem vagyok beoltva, de nem is parázok az ilyenektől. Bennem életemben volt már vagy 15 kullancs, nem is lett bajom soha. Pedig egyszer elkezdett gyűrűsen pirosodni, vettek vért, de nem lehetett belőle semmit sem kimutatni.
Lili combján már meg sem tudom mutatni, hogy hol volt, mert teljesen nyomtalanul elmúlt.

Twist,
remélem már a pocakodban vannak az embrikék...

Vius,
9 hetesen ez tök jó pocak szerintem. Ilyenkor még kicsit fújódik az ember, aztán majd lappad, aztán 16-17 hetesen újra elkezd nőni. Legalábbis én így voltam.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Most jöttem a házidokitól és előttem egy kullancsos kismami volt, a dokinéni mondta hogy figyelje a csípést mert ha nagy folt lesz a helyén akkor van baj, de mire kialakul a fertőzés addigra úgyis megszül és kap majd rá szurit!
Én azért fosok az ilyesmitől. A macskához sem szívesen nyúlok hozzá, szerencsére nem is jelenik meg olyan sűrűn mint eddig, mert szoptatja a kölkeit valahol. Eddig állandóan az ajtóban nyávogott hogy engedjem be, nem lehetett tőle kinyitni semmit, mert egyből bent volt, már nagyon elegem volt belőle.
Valami szunyoghálófélét muszáj lesz nyárra feltenni mert ez a rühes addigra már megint itt fog szobrozni az ajtó előtt naphosszat! :roll:

dita75
 
 


Linácska
Kaptatok már időpontot Lili felméréséhez?

Vius
Lesz ez még nagyobb is :lol: Az a lényeg, hogy ott a bébi a pociba.

timejka
 
 


Timejka,
nem is kértem végül időpontot. Az az igazság, hogy ez az írjak kérvényt, és majd a bizottság elnöke ad időpontot... stílus nekem nem jön be. Most úgy látom, hogy ügyesedik is kicsit Lili. Szóval várunk, és ha mégsem, akkor inkább elviszem a Gekko-ba, kifizetem a 10.000-t a felmérésért. Ez a hivatali stílus nekem nagyon gáz, símán adhattak volna a telefonban egy időpontot, minek ehhez egy elnök...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Persze hogy lesz még nagyobb de már most mekkora mi lesz velem a végén tolatni fogok:) na de nem baj valamit valamiért!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Twist,
óriási drukk! Gondolom már túl vagy a beültin :lol:

Vius,
szépen gömbölyödik a pocid :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok..ismét... :?

a babásba leirtam a hétvégénket és van pár kép ha valakit érdekel..

:roll:

Dita, Vius szép nagy pocik, de majd kicsit visszaesik a 3 hónap végén..akkor csökken a progitermelés

Lina elég durva a rendszer ..én is emiatt választom sokszor a magándolgokat...

Ditus én is a Teszveszen meg a Vaterán vettem meg a ruhákat.. de még bőven ráérsz és hidd el találsz jobbat! :lol:
Vendég
 


közben felébredt fiam még jövök majd :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Twist nagyon szorítok értetek!

Ma otthagytam 50 ezer pénzt a patikában. gonal-f 450 + luveris 2* 75NE. Még jó, hogy Ovitrellem van itthon. Azt már csak itthon vettem észre, hogy hogy a luverishez nincs fecsi meg tű. Ennyiért már be is kellene, hogy adja magát. :roll: Jövő kedd uh. Na, kiváncsi leszek.

KépKép
yadine81
 
 


Sziasztok!
Mindkét petefészkemben van 5-6 15 mm körüli tüsző, szóval szerencsére szépen együtt növögetnek. Csütörtökön lesz a punkció.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Hú megint egy lépéssel közelebb, nagy drukk csütörtökre!

YADINE
Kb. nekem is ennyibe volt egy-egy inszem, mert nehezen indulnak a tüszőim.
Volt hogy 14-15 fostimontól is csak egy nyamvadt tüszőm volt!
De a gonaltól biztos lesznek szép petikéid! Hajrá inszem! ++++++++++++++

BONI
Most egy ideig nem nézelődöm, de majd elkezdem valamikor!
Most valóban nincs egy vasunk sem de ez eléggé kihagyhatatlan ajánlatnak tűnt!
Remélem lesz jobb vagy legalább ilyen jó még novemberig!
Addig már csak elutalják a pénzemet a szervek, vagy neeeeeeeeeeeeem ???? :twisted:

Megyek olvasni a másikba kivi vagyok hogy teltek a napjaitok, és persze a képekre! :P

Már kb. március eleje óta kívánom a töltött káposztát, de mindig lebeszéltek, hogy ne egyek ilyen nehéz kaját, de eddig bírtam.
Alig vártam hogy kész legyen, és két gombócot vágtam be sosem tudtam kettőt megenni együltő helyemben. Nem nagy gombócokat szoktam csinálni de akkor is sok szokott lenni az egy is, mert én a káposztát is megeszem férjemmel ellentétben, ő csak a gombócokat eszi ki.
Most itt fekszem az ágyban és levegőt alig kapok! :oops: :lol: :lol: :lol:
Holnap reggelig már biztos nem mozdulok meg, csak zuhanyozni este.

dita75
 
 


Most nézem már a 3. virág is kinyilt a vonalzómon abban csücsül Bogyó és olyan édi!
Már igazi kicsi emberke, megvan mindene!
Nagyon várom már hogy láthassam uh-n, még mindig rohadt messze van az az április 30. :roll:

dita75
 
 


Bumi,
nekem csak kettő kellene ezekből a gyönyörű babajelöltekből! Szépen növögetnek.

Dita,
egészségedre, meg persze Miss Bogyó egészségére is! Lassan megtudjátok,hogy kisasszony-e tényleg.

Már négykor beszúrtam a gonalt, mert le vagyok maradva egy nappal. Annyira csíp mostanában. A legeslegelső volt a legjobb, semmit nem éreztem. Lehet a sok adrenalin miatt. :lol:

Twist meg van dícsérve, hogy nem internetezik, hanem fekszik és tapaszt.

KépKép
yadine81
 
 


YADINE
Legkésőbb 15. héten megyek 4D-re, elviekben már 11-12 héten meg tudják mondani hogy mi van a lábikó között!
Már nagyon várom hogy kiderüljön! Addig is szugizom a kiscsajt! 8)

Mekkora koppanás lesz ha apának lesz igaza! :? :? :?

Biztos szép tüszőid lesznek neked is ezek a szerek elég ütősek kizárt hogy ne legyen min. 2-3 szép babajelölt!

dita75
 
 


Sziasztok! Bekukkantok:)) Köszönöm, hogy gondoltatok rám:))
Kata, eszembe jutottál, jó, hogy tegnap megmutattad a babókat, így tudtam mit kell, hogy kell nézni a mikroszkóp képen. Képzeld, az egyiknél nekem is kilógott valami... Ez jó:)

Kaptam egy UH képet a beülti után, a fehér pöttyöt kell nézni, ők a babó-kezdemények:)

Kép

Bumi, nagyon ügyes vagy, szépen növeszted a tüszőket és nagy drukkot küldök csütörtökre!!!!+++++++++

Puszi, megyek fekszem nagy kényelmesen a tévé előtt:))
Vendég
 


TWIST
Babatapaszragacsok mennek feléd! +++++++++++++++++++++
Már kismami vagy! :) tök jó érzés nem?

Enyim apcim már azt mondaná hogy az a kilógó izé a pöcsije!

(Gyilok lesz ha beleszuggerálta Bogyiba a kukacot! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bosszúból születéséig azt mondom hogy kislány lesz, a fiánál meg pont fordítva volt, mert végig kislánynak mondták, csak a szülésnél derült ki a kukac! :shock: )

Én is megyek pancsizni és nézem a BK-t az ágyikóból! 8)

Jó éjt !!!

dita75
 
 


Twist!

Minden erőmmel szurkolok, nagyon sokat gondolok rád!!! Csak pozitív gondolatokat hallj meg, az segíteni fog. Puszi-puszi és ügyes légy!!!! :wink:

Mindenkit üdvözlök, velem minden rendben. Jók legyetek, növögessetek, pocakosodjatok: Bikfy :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita,
szerintem 11-12 hetesen még ne nagyon faggasd a szonográfust. Akihez én járok, ő tényleg nagyon profi, de 11+4-en még semmit sem látott nekem, pedig van kukac, ami jobban látszik elvileg. Előttem volt egy 13+4-es kismama, neki már mondta, hogy talán fiú.

Twist,
hajrá embrikéknek!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikfy, olyan aranyos vagy, köszönöm, hogy gondolsz rám!:))) Nagyon sokszor eszembejutott a szerencsemalac, amit küldtél. Komolyan, ott vártam a Kaáliban és a malackára koncentráltam!:) Remélem, hogy nagyon jól vagy és minden okés veled!!!

Dituli, tényleg nem volt még olyan, hogy baba jelöltek lettek volna a pocakomban:) Szóval, még sosem voltam terhes 5 percig sem. Tehát már ez a beültetés is több, mint amennyi kapcsolatom lehetett valaha is a kismamisággal:) Tényleg jó érzés nagyon:)

Koncentrálj erősebben, mint apa, hogy Miss Bogyó legyen a szemete, ne kisfiú!
Vendég
 


Sziasztok!

TWIST
Te csak tapassz, aludjál sokat ha tudsz! Úgy legalább könnyebben telik az idő!

LINACSKA
11 hetesen még nem fogom, de 14-15 hetesen már nekiszegezem a kérdést hogy na akkor mi van a lábikó között!

Neked sima uhu-n mondták meg vagy 4D-n a tutit?

BIKFY
Örülök, hogy rendben vagy, mikortól jössz gyakrabban?

dita75
 
 


Dita,
végül nekem 4D-n mondták meg, de a síma 2D kép alapján. 4D-n is előbb leméricskélik 2D-ben, és utána mozizuk 4-ben. Orvosok sokkal jobban látják a dolgokat a 2d-ből, mint a 4-ből. Az nekünk van, szülőknek :lol:
Amúgy a kuki sokkal jobban is látszott a 2d-ből. Lilit is 2d-ből mondták meg anno, de már a 19 heti UH-n. Az a baj, hogy hivatalosan a 12. heti UH után már csak a 18-20 hetes van kötelezően. Én közte ugyan voltam orvosnál, de a dokinak nincs olyan minőségű gépe, hogy látszódjon rajta, így maradt mindkét gyerkőcnél a 19. hét. Amúgy 14-15 hetesen jó minőségű géppel már símán látják.

Voltam ma fogászaton, elég jól megúsztam. Két fogamat tömték be, de alig éreztem. Az egyiken kiderült, hogy nem lyuk van, hanem a tömésből hiányzik egy darab, így azt egyátalán nem éreztem, a másikon meg olyan pici lyuk volt, hogy azt meg azért nem. Még két hét múlva visszamegyek, aztán terhesség végéig mást nem tudnak csinálni.
Holnap meg vérvétel. Szerencsére megúszom a TB-s cukorterhelést, csak vérkép meg ellenanyag lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
Ne is mond a fogászatot.
A védőnő mondta ha nincsenek rosszulléteim már most menjek fogdokihoz. Aznap este le is tört a fogam, és ha ráharapok brutál fáj.
Holnap megyek én is délután. Már fosok tőle nagyon mert nekem mindig nagyon fáj minden beavatkozás!

Én nem leszek szívbajos, mert mielőbb tudni szeretném a nemét, így be fogok pofátlankodni egy uhura a 14-15 héten az tuti! :oops: 8) :lol:

Köszi a magyarázatot. Sokat segített, akkor végülis felesleges 4D-re menni emiatt, érdemesebb lesz azt későbbre tartogatni amikor már nagyobb, igaz?

Drukk a holnapi vv-hez!

dita75
 
 


Sziasztok, a BMC-be járó inszemesek segítségét szeretném kérni. ugye jól emlékszem, hogy a 3. cn UH az 3+/- 1 nap, tehát a 4. napon még jó vagyok???
Nagyon fontos lenne tudnom, köszönöm :lol:
kpn
 
 


Sziasztok!

Twist,
nagyon vigyázz a 2 picurra! Nekem is van róluk a beültetéskori kép, de a kép nagy részén a teli hólyagom látszik, mert nálunk teli hólyaggal kell menni :lol:
Aztán tessék végig pozitívnak lenni, ok?! :lol:

Még éjjel elolvastam mit írtatok tegnap, de már nem emlékszem :oops: Elég húzósan indul a hetem, éjjel alig aludtam...

Remélem mindenki jól van!

i.kata
 
 


Sziasztok!
Végre nem sz@rakszik a bnet.
Mivel még mindig fáj a fogam, így elmentem fokdokihoz. Megrángatta, nem mozog. megkocogtatta, nem fáj. De bizti ami bizti kellet egy röntgen. Remélem nem kavart be a tüszőcskéimnek. Bár mondtam a röntgenes csajszinak, hogy meddőségi kezelésben veszek részt, így két köpenyt rakott rám. De egyébként is a fogamat röntgenezték, ráadásul a tüszőcskéink születésünk óta ott vannak, szóval kaphattak már máskor is némi x-ray dózist.

Twist!
Megy ragacs!!!!++++++

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dita,
csak lábközcsekkolás miatt nem érdemes 4D-re menni. Ha látszik, látszik 2d-n is, ha nem, akkor 4d-n sem.
Ha szép képeket akarsz, akkor olyan 25-30 hetesen érdemes 4d-re menni, mikor még jól belefér a képbe, de már látszanak az arcvonásai.
Pesten van egy jó hely, 4D Genesis, van honlapja is. Én még nem voltam, de az augusztusi babás topicban sokan dícsérik, és tényleg szép képeket csinál. És állítólag minimum 30 perc és 10.500 Ft. Egészségpénztárra is elszámolható. Itt Kecskeméten nekem a 9 perc volt 12000.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bumi,
én is már a lombikos ciklusban voltam fogdokinál és nekem is csináltak röntgent és nálam sem volt semmi gond :D :lol: Remélem neked is szerencsét hoz :lol:
Nagyon drukkolok csütörtökre! :lol:

i.kata
 
 


Twist, nagyon drukkoltam, remélem hogy minden ok lesz, nagyon vigyázz rájuk. :wink: :wink: szép uh kép :wink:

Csajok ma kapta meg Olcsi az oltásokat, nagyon szépen viselte. Az egyiket az egyik lábába a másikat a másikba. Nagyon ügyes volt és folyamatosan mosolygott a doktornénire, hála Istennek nem is lett láza eddig, remélem jól alakul majd az éjszaka.


Linácska, drukkolok, hogy ne legyen magas cukrod :wink:


Vius, szép pocak :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Jó reggelt!

Ha lehet, akkor egy kis drukkot kérnék, mert ma este megyünk Maszatka lesésre :lol:

i.kata
 
 


Katám, megy a drukk az UH miatt! Biztos szép nagy már manócska, látszik majd a cuki fejecskéje:)

Bumi, nagyon sok szerencsét kívánok neked holnapra a punkcióra! +++++++++++++++++++++ Sok szép petesejtet kívánok nektek!
És nem lesz semmi baj a fogröntgen matt, ne aggódj:)

Zsuzska, Olivér egy hős! Igazi férfi, hogy ilyen jól viselte az oltásokat!!!

Csajok, tegnap sajnos azt kellett hallanom a telefonban, hogy nem lett egy fagyibabánk sem:( Annyira sajnálom:((((
Szóval, nem fejlődtek elég jól, így nem alkalmasak a fagyasztásra. Ezek után persze azonnal pánikba estem, hogy esetleg a pocaklakó babák sem fejlődnének majd?! De azt mondták, hogy nem lehet semmilyen következtetést levonni ebből a dologból a pocak-babákra, így nyugi legyen nekem!
Tényleg, az a két tündérke nagyon szép volt, azt szeretném, ha megkapaszkodnának ügyesen és szépen fejlődnének az én kedvemért!
Vendég
 


Ma megjártam már a vérvételt, csak kicsit akadtam ki. Már 6:40-kor a 4. voltam, ok, az öregek ráérnek korán jönni.
Aztán úgy 12-13-nak jött egy anyuka a kb. 10-12 éves gyerekével, előtte már volt egy, aki türelmesen várt. Ez meg elkezdett szirénázni, hogy mennyien vannak, és ő nem ér oda, ahova kell...
Na a kiscsaj már a papírbeadásnál bőgött, hogy ő nem megy be...,
és pont mikor én jöttem volna, kiszólt a nő, hogy akkor jöjjön be a kiscsaj. Hát én meg szóvá tettem, hogy tán nem egy cukros kismama elé kellene behívni, szerintem a csaj nem is látta. Szerencsére a kiscsaj még utánam sem volt hajlandó bemenni, úgyhogy haladt a sor rendesen. Nem akarok egy szívtelen dögnek tűnni, de nem 3 éves volt már az a gyerek, hogy ne tudjon várni, főleg, hogy a másiknak ez olyan szépen ment. Persze utána az ő anyja is reklamált, hogy ő is gyerekkel van. Nem akartam mondani, hogy én is, és ide is jöttem időben. Na nem mérgelődöm.

Twist,
elek lesznek neked az ikrek, nem??? :lol:

Kata,
druk az UH-ra, már szépen fog kalimpálni Maszatka.

Zsuzska,
remélem is, hogy rendben lesz, az inzulinhoz sok hangulatom nem lenne. Most már szoktam csokizni is :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Lina
Jogos a felháborodás, én is be szoktam szólni amikor igazságtalannak érzek vmit.
Mikor lesz eredmény?

Kata, Bumi, Twist
Mennek a drukkok amihez kell! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nekem még mindig egy hét mire megyek Bogyólesőbe! :cry:

Twist
Sztem a pocakban nagyobb esélyük van fejlődni mint egy csészében! :wink:

Tesót meg összehozzátok majd spontán, ha esetleg csak egy bébi marad meg! :wink: 8)

dita75
 
 


Sziasztok,

Kata,

nagoyn drukkolok estére! Biztos aranyos lesz Maszatka, igazi kis emberke már :wink:
Ha kapsz fotót felteszed nekünk, hogy gyönyörködhessünk benne?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Egy olyan kérdésem volna (most nyugodtan mondjátok, hogy de hülye ez a Timi), hogy a menstruációt amikor megjön attól a naptól kell számolni, tehát az az 1 nap?

Twist
A pocidba kifejlődnek szépen nyugodj meg.

timejka
 
 


TIMEJKA
Amennyiben délig megjön az az első nap, ha utána akkor csak a másnap az első nap! De a barna nem számít csak ha már piri!

Basszus megfordult a fogászaton a rendelési idő, így még holnap du-ig fájdogálhat a letört fogam! :cry:

dita75
 
 


Sziasztok!

Vagyok ám én is..... :oops: :oops: :oops: Csak mostanság nem is tudom,hogy mikor mi a bajom..... Mármint minden rendben van,leszámítva azt,hogy múlt hét péntek óta fáj a vesém.. :? Na, mindegy holnap úgyis megyek uh-ra! :wink:

Megyek visszaolvasok,mert van mint pótolnom!!! :wink: :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Katus!

Mennek a drukkok a Törpi leséshez!

Bumikám!
Neked extra drukkok mennek!

Ditus!
Gyógysimi a fogadra.
20150601134430
 
 


Twist!
Mennek a tapasztó drukkok!
20150601134430
 
 


Dita
Köszi, hogy válaszoltál, én is így gondoltam, és így is számolom. Mégse vagyok tök hülye még ha valaki azt is hiszi.

timejka
 
 


Sziasztok! Köszi a megnyugtatást:) Ma délután egy rövid, de erős görcsre ébredtem és egy csepp barna is jött. Remélem, hogy ez a beágyazódás volt+++++++:-)))

Timejka, szép a görbéd. Ezek szerint a 17. napon volt peteérés? Nagyon szépen elválik egymástól a pé előtti és utáni szakasz!:)

Dy, sajnálom a vesefájást. Hátha nem is az, hanem a környéken fáj valami, ami átsugárzik. Sok sikert az UH-hoz!!!

Ditus, nagyon ügyi vagy, hogy fogorvoshoz mész, a kismamiknak amúgy is kötelező a fogorvos. És legalább ingyenes, ha már kötelező? Az jó lenne:)
Vendég
 


Csajok, a hasgörcs oka hamar megoldódott, a kecskesajt volt! :oops: :oops:
Igazából nagyon szeretem a kecskesajtokat, de mindig rosszullétet okoznak délutánra. Tejet sem tudok inni, mert "azonnal hat".
Most már minden okés, de a tejféléket szerintem jobb, ha kerülöm. :roll:

Kerülnöm kell őt:

Kép
Vendég
 


Na, nagy nehezen sikerült visszaolvasnom! Jó sokat fecsegtetek..... :lol:

Először is előre elnézést kérek,ha kihagynék valakit,ezért már bocsánatot kérek!

Kata
Megy a drukk!!! +++++++++++ Már nagyon kíváncsi vagyok Maszatkádra!

Twist
Óriási gratula!!!!!!!!!!!!!! Csak halkan mondom: már kismami vagy!!!!

Dita
Sajnálom,hogy kihagytátok azt a nagyszerű lehetőséget. És sajnállak a párod miatt is! :(
Ne aggódj,mindjárt 30-a!!!!!! És láthatod végre Miss Bogyót!!!! :lol:

Monic
Gratula a pocakfájás mentes éjszakákhoz!!!

Zsuzska
Olivér igazi férfi! Már most csábítgatja a doktornénit....

Timejka
remélem,hogy nem fog megjönni......

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek...
Nem volt szívverése a picinek és csak 3 mm-t nőtt közel 2 hét alatt. Kedden be kell feküdnöm a Sotéra befejezésre.
i.kata
 
 


Kata,
ez borzasztó, nagyon sajnálom :cry:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Katus!

Percek óta keresem a szavakat, de nem megy. Itt ülök az ágyon és bőgök. Tiszta szívemből sajnálom, ha bármiben tudok segíteni, írj!

:cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kata,

meg vagyok döbbenve... Nem tudom, hogy mit írjak, szívből sajnálom :cry: :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: