Új privát üzeneted érkezett!

Manó2!

Hát várd meg hogy a holnapi tablett aután jön e belőle valami. ha gilisztás azt észre fogod venni,a kakijában mászkálnak ugynais. Borinak szép nagy, hosszú gilisztái voltakKép, de pl a német juhászunknak rövidek, lényeg hogy viszgáld meg a kutya kakiját tabletta után, ha pl délután kapja akkro másnap reggel körül. és ha nem mozog benne semmi akkro nincs baj. ha mégis, akkor Kép, de reméljük mindne rendben. Mi Borit elég rossz helyről vettük, ő még bolhás is volt. Kép
Azt sajna nem tudom hogy ha gyerek elkapj akkro mik a tünetek, szerencsére ilyen nálunk még nem volt, sőt , azóta gilisztás s em volt Bori, 3 havonta kapja a bogyót. Oltással arra készüljetek hoyg most jó ideig 2 hetente oltás, addig jobb ah nem nagyon találkozik pl macskával, sose tudni, a macskák sokszor parvo hordozók.
Főleg a fajtiszat ksikuytákra érdmees vigyázni, merz ők elég kényesek. Bár a puli elég ősi fajta, nem egy túltenyésztettKép

Urszila!

Nekem azért nem tűnik fel a dolog mert én havonta úgyis járok állatorvoshoz Borival, mert a bűzmirigye egyáltalán nem ürül magától és mindíg nyomatni kell, különben begyulladKép Így simán elkérem a tablettát. Én még állatboltban nem is próbálkoztam egyébként ilyennel.
Anyósoméknál vidéken egyébként csak évenet féregtelenítenek, amikro a veszettség oltás van, akkro adja az állatorvos, és hát elég nekik, mert a mi kutyánkat si mindíg levisszük oda és nyalják egymást a többi kuytával és még sose kapott el semmit, csak hát én akkor s emerem megkockáztatni hogy 3 hónapnál ritkábban kapja.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


ja, méga vonyításról: Változó hoyg m,elyik mikor szokja meg. Általában adnak a kuytusokkal alomrongyot, amine tesói meg a mama szaga van, és azzal szoktak aludni az első hetekben. De pl az én kutyám miután meghozták játzsottt kb 1 órát veleünk, felült anyukám mellé a sarokülőre és vakartatta ahasát, aztán jól tele ette magát, majd elégedetten hanyatt fordult, és mély álomba merült nyitott, kifordult szemekkel. Aztán egész éjjel az előszobában aludt csukott ajtók mögött, egy hang nélkül. De ő ilyen típus azóta is, ha itthon hagyjuk és bezárjuk egész napra, akkro egész nap alszik. Tudod szokták mondnai, hogy az inteligensebb, okosabb kutyákkal van ilyen baj, mert ők felfogják hogy elkerültek otthonról, később felfogják hogy most egyedül haygtad őket otthon. És a puli nagyon okos. De pl az én shi-tzum olyna mint a kutyás könyvebn a bzldog, aki mire felfogja hogy itthon maradt addigra hazaérszKépKépKép na, iagazi öleb, nincs mit szépíteni, de azért cuki kuyta, nem?KépKépKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Andi!
Itt is boldog szülinapot kívánok Daninak!

Mariann!
Marcit is isten éltesse sokáig.

Képeket kérünk!!!!!

Minden más ünnepeltnek sok boldogságot kívánok!

Beu
beu
 
 

 
 

Sziasztok lanyok!

Szopihirek: Petra valtozoan hol szopizik, hol nem. 3 napon at nem kert este, aztan ma igen. Viszont ma delben nem kert, tegnap pedig akkor igen. Na, majd lesz valahogyan.Kép
Az, amit nem mondunk ki, meg egggyaltalan nem biztos, meg teszteles idejet sem ertuk el, csak hat felmerult bennem. Kicsit meg is bantam, hogy leirtam, de visszacsinalni mar nem lehet, ez van.Kép Amugy a neha szopi-neha nem szopi gondolom nem ezt tamasztja ala, hanem akkor hirtelen valasztana el magat.

Lenne egy kerdesem a nagygyerekesekhez: hany eves korban kezd ciki lenni a macis tapeta?

Boldog szulinapot kivanok Marcinak es Daninak!KépKépKép

Elli,
Tok jok a napozok! Ha tudok, en is veszek.Kép De mar latom, nem tudok, legalabbis nem ennyiert.
Aranyos lett a kis gengszter.Kép

ZKata,
Orulok, hogy minden rendben!Kép

Klar,
Szepek a rucikak! Hat meg a viselojuk!Kép

Momo,
Taliiiii!Kép Ha lehet szavazni, akkor en a nemelejere szavaznek, mert mi majus vegen, vagy akkortajt koltozunk (remelem).
Boldog evfordulot, es kitartast a hasznalhatatlan konyhahoz!

Zsuzsi,
Hogyhogy te szallitod a reggelit az ovisoknak?

Andy,
Mark olyan nagyfiu mar! Nagyon edes!

Nadine,
Zsanka is kesz kis holgy!Kép

Reka,
Nekunk pont ket hete volt az utolso potlasunk (harom volt egyhuzamban). Kar, hogy nem talizunk.Kép Bar mar elegem volt a potlasokbol, mert igy az egesz hetvegenk rament az uszasra.
Nektek november ota huzodik az epitkezes? Es hogy all most?

Na megyek, jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Ime néhány kép a hosszú utat bejárt Kisfiamról!:KépKépKépÉs ma 1 évesen: KépKép
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Akkor az igért képek Kép

Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép

anyával
Kép

Andi
psandi
 
 


A két alsó kép ma készült,tehát a szülinapi képek!És ilyen kis vidám volt egész nap (na meg úgy általában mindigKépKépKép )
mariannmarci
 
 


Hát ez nem jött össze, akkor mégegyszer

ilyen volt:
Kép

ilyen lett:
Kép
Kép

anyával:
Kép

Andi
psandi
 
 


Gyonyoruek a szulinaposok! Es egy evvel ezelott is azok voltak! Egeszen elerzekenyultem!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,
Tökjók a szülinapi képek!
Mariann, szerintem Marci abszolút rád hasonlítKép

Andi
Irigylem a képet, nálunk apa nem hajlandó fényképezni, úgyhogy kb összesen 5 db fényképen van Kevinnel közösen. Szépek vagytok!Kép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Elli!
Kisgengszter tündériKép

Andi!
Nagyon édes ilyen volt és ilyen lett Dani is!Kép ÉS együtt is nagyon jól mutattok!Kép Látom druszaDani is fordítva használja a babytaxitKép

MAriann!
Nagyon édes kispasid vanKépKép Annyira angyalkás a fürtjeivelKép ÉS teljesen rád hasonlít, jól látom?

Momo!
Boldog házassági évfordulót!Kép NAgyon termékeny évek vannak mögöttetekKép

Leszter!
Mi lakásunk jelenlegi állapota: csempe fent van, járólap még nincs. Nincs festve, parkettázva sem és április 30-án ki kellene költöznünk innen.
Lehet, hogy mi sem megyünk vasárnap pótolni, mert nagy szülinapozás készül.

Zulu!
Hogy bírod az esőt? Hallom taktikát váltottak. Nagyon drukkolok ám Nektek!

Nem fogok tudni tortát sütni, mert ahova mentem volna sütni, ott nem lesznek otthon. Úgyhogy bolti torta lesz. Szerintetek milyet vegyek, amiből Dani ehetne egy falatot?

Hány éves kortól tudnak ezzel a 3 kerekű motorral menni a gyerkőcök? Mert Dani a játszón mindenkitől elszedi, nekem meg ég az arcom. De fölöslegesen nem akarnék még venni neki.

Felrakok egy képet, mert sokan mondtátok, hogy azért nem tud hálózsákban aludni a gyerkőc, mert nem tud benne rendesen mozogni. Dodókám szaladgál benne, én meg persze kapom a frászt (meg elő a fényképezőt)

Kép

Szép Napot Mindenkinek!!!!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!Kép

Daninak és Marcinak nagyon boldog szülinapot kívánok!Kép Képek szupik!Kép

Réka,
Motort nyugodtan vehetsz, Maca is motorozik már, bár alig ér le a lába. Arra figyelj, hogy a hagyományos mociból kétféle van, az egyik picit nagyobb, az inkább két éves kor felett jó.

na megint nagyon sokra futotta, én nem tudom, mi van Malaccal, de egész héten iszonyú hisztis és erőszakosKép.

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Köszönjük szépen a bókokat,...hát igen valóban rám hasonlit jobban Marcus,de remélem azért az Apja eszét örökölte!KépKépKépKép
Ja és a fürtöket tutira Apucitól ,mert nekem szögegyenes a hajam,-még egy kicsit gyönyörködünk benne ,aztán Kevinhez hasonló leszKépKépKépKép

Andi!
Nagyon helyes Danink!
Olyan kis vagány,gondolom nem győzöd utolérni....KépKépKépKép
És tényleg jól mutattok együtt!Kép


Elli!
Kevin ilyen szuperul használja a rúzsodat?
Jó a sérója,nemsokára a miénk is ilyen lesz!(csak olyan édik a fürtök,és hamár nem lett lány egy kicsit kárpótol)



M&M
mariannmarci
 
 


Sziasztok

Mi is megvagyunk most csak olvasni vlt időm.

Mindenkinek utólag is NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK.
Kép

Tegnap voltunk mérekezni Márk 9140gramm most alig hízzot valamit. Pedig mennyit eszik, dehát biztos lerohangálja. A védőnéni szerint ebbe a korba már örülni kell ennek is.

Olyan csudaédesek a gyerköcök.KépKépKépKép

Méretezés én Márknak most 81cm és 86-os ruhákat adok már rá. Ha visszont ilyen hónapos méretezés van akkor a 18hónaposra való jó rá. Visszont nkünk is van egy rövidnadrágunk amit tavaly kapott és még most is rátudom adni pedig abba 68-74es méret van beleírva, ennyit a méretezésekről.

Na most megyek
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Motor: itt mifelénk másfél éves kissrác már lazán tud motorozni. Ancsi még csak hátrafelé halad. Szerintem nem 2 hanem sokkal többféle van, motorból is, meg hasonló járgányokból is. Ancsinak momentán 3 van ( Kép ), nagyoktól örökölt stabil 4 kerekű autó, amiről alig ér le a lába, saját szerzemény 3 kerekű, leér a lába, de nem stabil. könnyen borul, és most szülinapra kapott egy nyuszi formájút, aminek igazán alacsonyan van az ülőkéje, simán leér a lába, ráadásnak 4 kerekű. Ezt mostanában kormánynál fogja, szemben állva és úgy cipelgetiKép.

Macis tapéta:passz, szerintem 9 éves lányom még birná, bár már mi sem mertünk nekik macis függönyt venni tavaly. Még lóg fent a bohócos lámpa még az sem cikis.

Hálózsák: na én is kerestem nektek egyet, igaz már 3 éves fotó, de látszik, hogy sokáig jó a zsák:
Kép

SZiasztok.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Hali Csajok!

Nos, a változatosság kedvéért megint időzavarban vagyokKép...

Mariann és Andi ikreinekKép boldog szülinapot, képek nagyon teccenekKép

Sajna visszaolvasni sincs sok időm, de azért nem adom fel olyan egykönnyen. Körmélre sokan nem válaszoltatok... nem kaptátok meg, vagy mi a helyzet? Bármilyen gond van, nyugodtan bombázzatok mélekkel, a meló miatt reggel-este megtekintem a postaládámat, és próbálok gyorsreagálású erőként gyorsreagálniKép
Deazért elárulom, hogy adtak életjelt magukról egypáran, pl Tutuja, Kaska, így tudatom veletek, hogy ők is élnekKép

Momokám, most látom, Ti is ünnepeltetekKép. Én nem szállok be a versenybe, gondold el, mi idén a 9. HÉF-t ünnepeljükKépKép

Tüni, látom Te sem vagy kivétel és öregszelKép Boldog szülinapotKép!

Momo, én hajlandó vagyok kimenni hozzátok talizniKép Gondolom hétvégére gondoltál? Melyikre? Csak ne májusban, mert 5 vizsgát akarok letenni 3 hét alattKép

Ma összes manót beoltotta a dokibácsi, olyan örömmel búcsúztattuk a kapuban testületilegKép (Mosoly hegyek, pápá, szia, integetés, csak vissza nejöjjönKép) Aztán befogtam őket gyomlálni, így ebéd után, már majdnem bealudtak mosakodás közbenKép

Volt motoros kérdés is: Zsófinak is van, szerintem olyan, mint PIldi Anikójának, csak nem nyuszifüles, vígan gurulgat már vele. De ráül Dani repcsijére is, és halad is veleKép. Majd készítek kerti képeket, csak tegnap kaptam új ketyerét, ennek már olyan vastag a kézikönyve, hogy nem ártana megnézni... legalább a képeketKép.

Remélem minden pöttyös baba javulgat már, nekem még egyiksem volt pöttyös...

Na menek, még nem találták fel a teregetőgépetKép
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a további köszöntéseket is Kép

Mariann
Marci nagyon helyes kis legényke Kép
fürtökért irigykedem Kép

Momo
boldog házassági évfordulót Kép

Réka
most akkor holnap ki kell költöznötök?
esetleg túrótorta? Bár tojássárga biztos van a krémjében, de ha már kapott, akkor ehet túrós falatokat.
Én almatortát sütöttem a Daninak, az almát lekapkodta róla és betömte a szájába Kép
Hálózsákos Dani Kép

Felszereltünk a konyhaszekrényre gyerekzárat. Az egy dolog, hogy Dani sík ideg, hogy nem tudja kinyitni Kép, de én is, mert folyton elfelejtem Kép

Andi
psandi
 
 


SziasztokKép

Megszületett a várva várt babusKép 3700 g és egy szégyenlős kislány, VirágKép Úgy örülökKép

Zsombi elég nyügi volt reggel, éjjel volt egy kis hőemelkedése, de elmúlt. Enni alig akar... Ma nem rendel a dokink (továbbképzés), de holnap reggelre kértem időpontot.

Ma van az anyák napi "buli" az ovibanKép

Franyó
KösziKép

Elli
Klassz Kevin az új frizuvalKép
Nálunk is elkelne már megint egy hajvágásKép

Maci_2
Miért, Roni is összement?Kép (egyébként össze-vissza mérik, a mérlegen is)
Köszi a barátnőm nevébenKép

Urszila
Nem izgatszKép Valamikor csak rágja... Egyébként jól néz ki, teszek fel majd képet.

Mariann
Klassz ilyen volt-ilyen lett képekKépKép

Andi
Tiétek is nagyon jókKépKép
Gyerekzár: nálunk Apa szerelte fel három hete, csak ő nem tudja megszokni Kép Viszont Zsombi néha próbálkozik, nem megy, nem piszkálja továbbKép

Réka
Ügyes DodódKép Szandinak sem okozott soha gondot a hálózsák, Zsombi viszont nem tűri...

Ildi
Pont ilyen zöld hálózsákja volt SzandinakKép

Megyek elérzékenyülniKép Majd fényképezek, hogy ne látsszon.

Még egy: én is babonás vagyok, eddig nem írtam, de tegnap megkaptuk a foglalót, eladtuk az egyik lakástKép. Most telket keresünk ezerrel elfogadható áron...

Mentünk...
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Toffi!

Nálunk Dunakeszin a mellettünk lévő telek eladó! Hát....az ár elég magas 14milla. 250es.


Hadd dicsekedjek egy kicsit: Apától a szülinapomra egy mosogatógépet kaptam!!!!DADAM DADAM!!!!!KépKépKépKép
Fülig ér a szám!!!KépKépKépKép



M&M
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Segítségetek szeretném kérni, hogy milyen gyulladás csökkentőt lehet szoptatás alatt szedni? Ugyanis a foggyökerem vagy az arcüregem begyulladt. Még nem tudni hol a baj... A doki írt fel igaz Klioston nevű gélt, de már kivonták a forgalomból...
Írjátok meg légyszi mit lehet szoptatás alatt bevenni. Homeós bogyó is jó lenne, he lenne rá megírnátok?

Andi, Mariann boldog szülinapot kívánok a lurkóknak!!

Köszi előrre is:Anita
anita77
 
 


Zsuzsi74Kép

Ha esetleg erre jársz, vagy bárki, aki tud franciául, és ismeri Sylvie Vartan: Nicola c. számát, meg tudnád mondani, hogy ez szövegileg mennyire hasonlít az eredeti Máté Péter számhoz. Konkrétan az érdekelne, hogy temetésre nem ciki -e?

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Tuni,
Az a nagy budos helyzet, hogy nem beszelek franciaul...most lefektetem Mikit, aztan megnezem mit mond az okos konyv fogfajasra!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Leforditottam amit a fogakrol ir a nagykonyv:

-Fulig kisugarzo, hirtelen, dobolo fajdalom, az arc piros es duzzadt, a pupillak tagak, nyomasra, mozgasra nagyon erzekeny, gyakran a foginy is duzzadt, gyulladt, este, ejszaka romlik: BELLADONNA D12

-elviselhetetlen fajdalom, duhosse, agresszivve tesz, voros, forro felduzzadt arc, nyugtalan, ide-oda dobalja magat, nem tud egyhelyben meglenni. Melegtol, kavetol, idegeskedestol romlik, ejszaka rosszabb, hideg javit rajta: CHAMOMILLA D12

Fajdalom, gyulladas, szuvasodas
- fokozott nyaltermelodes, rossz, femes szajiz, duzzadt arc, konnyen verzo, szivacsos foginy, a nyelv szelen latszik a foglenyomat; hidegtol, melegtol es ejszaka romlik, fajdalmas foggyoker, szuvas es gennyes fog eseten altalanosan alkalmazott: MERCURIUS SOLUBILIS D12

Idegfajdalom, erzekeny fogak eseten
-hirtelen fellepo, nyilallo, elviselhetetlen fajdalom eseten ACONITUM C30

-heves, hirtelen fellepo majd megszuno, ismetlodo, "aramutes" jellegu fajdalom, ejszakai almatlansag, melegtol, ragastol romlik, hideg es a fagyi javulast eredmenyez: COFFEA D12

-a fog nagyon erzekeny a hidegre, huzata. Furo, szurkalo fajdalom leginkabb fogkezeles, vagy tulzott kavefogyasztas utan. Konnyen felbosszantja magat, idegeskedik. Melegtol javul: NUX VOMICA D12

-villamcsapas jellegu idegfajdalom, ami meleg hatasara javul. Hidegre, huzatra erintesre, eves-ivasra tulerzekeny. Meleg borogatas, infralampazas, forro italtol elviselhetobb; fogzasnal, ha a baba szeret ragokat ragni, harapdalni):MAGNESIUM PHOSPHORICUM D12

-neuralgikus arc- vagy fogfajas; a fajdalom a fulig kisugarzik, az arc is feldagad, a foginy konnyen verzik, nagyon erzekeny, fokozott nyalelvalasztas; fogzaskor, fogkezelesek utan javallt szer : PLANTAGO OSTINKTURA 3-5 csepp bedorzsolesre

Serules okozta panaszok, fogorvosnal tett latogatas utan
- gyulladas, duzzadtsag; a fajdalmak a fogorvosi kezeles utan jelentkeznek (a szert mar a kezeles elotti nap is be lehet venni) ARNICA D12

-ideg-, allkapocs- vagy sebfajdalom, foghuzas (kiutes) utan HYPERICUM D12

Kesoi fogzas, ill. gyerekek rossz foga
-elenk, sovany nyugtalan gyerekeknel, kivanja a fustolt izeket, virslit, kolbaszt, szalonnat, fogzasi fajdalmak eseten is CALCIUM PHOSPHORICUM D6

-testesebb, nagy feju gyerekeknel, ejszaka a tarkojuk izzad, szereti a tojast CALCIUM CARBONICUM D12

-altalanossagban javasolhato rossz fogaknal, vagy a fogak malekonysaga eseten: CALCIUM FLUORATUM D6

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

Minden szulinapos babanak boldog szulinapot! KépKépKép

Es minden beteg babanak jobbulast! KépKépKép

Bocsi, nincs sok erom irni, csak annyit, hoyg voltunk Zsombival pisivizsgalaton kedden, holnapra lesz eredmeny, es az ifju uriember elkezdte a hatarait probalgatni, ettol aztan hullafaradt vagyok, legtobbszor olvasni sincs erom. Kép
Aki erre jar, annak mondom, hogy majdnem minden delutan 3-tol kint vagyunk a Verhalom teri jatszoteren. SZivesen talizunk! Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc,
Ez a "hatarprobalgatas" nalunk is folyamatban van. Kepes hanyatt vagni magat, a fejet dobalva orditani es mindent foldhoz csapni ha nem ertem, vagy nem akarom megerteni, hogy o tegnap is, ma is es feltehetoen holnap is csak meggybefottet akar enni. Mert semmi mast nem hajlando, na jo, esetleg turorudit, de csak csokival. Ha leszedem rola a csokit ugyanez a reakcio. Ma nagyon kikeszitett!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


TüniKép én tudok franciául, csak nem tudom, miről beszélszKép

MariannKép tündéri volt, tündéri lettKép Minden tiszteletem azért amit 1 évig végigcsináltatok!Kép

AndiKép Danikád is tündéri volt és lettKép

ZsófiKép most küldtem a visszaigazoló mélt!

ToffiKép Gödöllőn önkormányzati közműves telkek kb. 200 négyszögöl 11 milla.

VOltunk ma sebészeten laza köldökgyűrűk okán. Julkának is műteni kell, de majd. Zsuzsié nem lenne muszáj, de ő akarja, mert így nem tud kétrészes fürdőrucit venniKép Én viszont parázok, mert gázas-vénás altatás. Holnap kapunk időpontot. Jófej doki volt, Zsuzsival beszélt meg mindent, még az összehúzási módszert is. És kiadta a lánynak, hogy gondolkodjon egy mesén a mesegázhoz, hogy arról álmodjonKép

Urszila
urszila
 
 


LeszterKép macis tapéta. Zsuzsinak a "babás" dolgok ovis korában még menők voltak, aztán suliban hirtelen felnőtt. Most már ciki lenneKép De hát kb. ennyi évet bír ki egy tapéta, nem?

Urszila
urszila
 
 


Zsuzsi: köszi szépen a leírtakat, majd megpróbálom kihámozni, hogy hol is fájKép. Vacak dolog ez, hiszen nem igazán a fogam fáj, hanem felette az ínyem, de ha arcüregem alsó részét tapintom ott is fáj. Így nem igazán tudom melyik is lenne jó rá?
Olyan drága vagy, hogy a drága idődből szakítottál rám, és ennyire lelkiismeretesen kimásoltad az ideillő részt. Köszönöm Neked!

Anita
anita77
 
 


Anita,
Jobbulast addig is!

Urszila,
Hol mutik Zsuzsit?

Ezeket az ilyen volt-ilyen lett kepeket nezegetve komolyan mondom kedvem tamad babazni! Nincs ennel szebb, egeszseges, nyugodt arcu, alvo ujszulotteket nezegetni! Bezzeg, ha orditanak egesz este...es az utana kovetkezo 25 ev nyugje!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


ZsuzsiKép a doki a Bethesdában van, de szombaton fogja műteni Kerepestarcsán. Ha jól gondolom, kiveszi a műtőt szombatonként az effajta egynapos műtétekre. Ha több napig kéne bentmaradnia, akkor ragaszkodnék a Bhoz, most újították fel teljesen, de, ha minden jól megy, akkor kora du. már hozhatjuk is haza.
Mikivel voltál allergia vérvételen? Kiderült valami?

Urszila
urszila
 
 


Urszila,

Ne parazz! Minden rendben lesz az altatasnal. A gyerekeknel(meg ne lassa Zsuzsi)altalaban addig adnak gazt mig bealszik utanna mar venasan kapnak altatot-fajdalom csillapitot. Egyebkent mutet utan nagyon hamar magukhoz ternek, de persze delutan meg eleg aluszekonyak.

Kepek edesek!!!

Reka,
Nem semmi Dani abban a zsakban. Enyem uuuuutalta.
Mikor koltoztok???

Csucsuka,
Most mar mukodik a mailcimem(nem a hotmailes)

Bocsi csak ennyi, mert nagyon sok minden osszejott. Remelem 1 het mulva mar jobb lesz.

Angi
angela2
 
 


Urszila,
A vervetelen semmi nem jott ki, bar azt sem tudom mire vizsgaltak. Majd szemelyesen megkerdezem legkozelebb, eddig csak telefonon erdeklodtem! De tulajdonkepp tok mindegy milyen etelallergiaja van, csak meggyre ne legyen, ugyis csak azt eszik! Elegge kivagyok, hogy megint kezdodik ez a cirkusz, mint Gyurival.
Mutethez egy nagy kalappal, remelem mar otthon uzsonnaztok szombaton! Arnica, Staphisagria legyen nalad, sot mar elore be is adhatod! Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Toffi
gratula a barátnőd babájához Kép
Zsombi hogy van?
anyák napi ünnepség milyen volt?

Mariann
boldog szülinapot Kép mosogatógép Kép

URszila
műtéthez drukk

Kaptok még 2 tortás before-after képet is Kép
(csak mert kölcsönbe van nálunk a digigép, aztán ígérem, nem teszek fel egy darabig )

Kép
Kép

jó éjt
Andi
psandi
 
 


Sziasztok!
gratula minden szüli- és névnaposnak! Ahogy néztem elsőéveseknél PsAndi Danijának és Mariann Marcijának kell gratulálni!Kép GRATULA!!!!!
Szuperek a képek, mint mindig!Kép

Elli,
megfodrászolt Kevin éééédes!Kép
Séta ügyben megint tolódnak a dolgok...Kép

A változatosság kedvéért megint beteg Bence.Kép
Tegnap hajnal 3kor keserves sírásra ébredtem. Mivel kicsit melegnek éreztem, kapott vizet, gondolván, hogy kimelegedett és szomjas. Aztán viszont hiába akartam visszatenni a kiságyba nem engedett el, csimpaszkodott belém, mint egy kis maki, így magam mellé vettem az ágyba, de csak nyüglődött, sírdogált. Kis idő múlva hányni kezdett és pelenkát is cserélhettem, mert erősen híg hasmenése volt.KépKépKép Az "éjszaka" többi része alig alvással és sírdogálással telt, ma egész napos hasmenés és diéta volt a "program". Du. ismét meglátogattuk a doktornénit, de szerinte nem vírus...
3nap szigorú diéta és Smecta, utána kaphat majd ezt-azt és 8nap után mindent.
Hát jól kikaptuk most. Több mint 3 hete beteg az én kis drágám.Kép Eddig sem voltak hurkái, na de most...Kép

Momo,
igen így van, a dokim szerint a tünetek olyanok, minta a 3napos láznál(ezért is mondott 3naposat), sajnos bármilyen vírusfertőzés után előjöhet.
A folyamat elvileg az, hogy a vírusfertőzés után, lappangás(1-2hét), majd 3 napig láz, a lázas állapot elmúlása után pöttyök, ekkor már nem fertőz. Szóval aranyos vagy, hogy szólsz, előtte nem gondoltam volna, hogy ez nem csak egyszer fordulhat elő, ezek után már nem fogok(talán) megijedni a pöttyök láttám, mint most.Kép
Most is csak azért paráztam, mert anyósom tutira mondta a kanyarót és a rubeolát, de szerencsére nem az volt.Kép
Gratula a házassági évfordulótokhoz!!!!!
Pocaklakó hogy viselkedik mostanában???

Maci2,
köszi, szerencsére már túl vagyunk a pöttyökön.Kép
Most már én is tudom, hogy láz után előfordulhat.
Egyébként milyen rázókeveréket kaptatok rá? hány nap alatt múltak el a pöttyök? Nálunk 3nap után már nem látszottak, nem tudom a keverék gyorsította volna-e a folyamatot.

Toffi,
sajna most egy ideig megint karantén alatt a gyerekKép, de egyszer csak összehozzuk, nem igaz?Kép

Zulu,
mail-t megkaptam, válasz megy, de mára már nem ígérem, nem baj?

Megyek, mert ki tudja milyen éjszakánk lesz.
Szép napot és kellemes EU csatlakozást, már azoknak akik mennek a programokra. vigyázat! esőt mondott A.SZ..Kép
pusza,
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Mariann, Psandi,
képek nagyon jókKép

Urszila,
Julkának drukk a műtéthezKép

Timici,
Bencének jobbulástKép Hurkák miatt ne bánkódj, Zsebikém is csak egy versenygilisztaKép Egyébként betegség után a legtöbb gyerkőc falni kezd, mint egy kismalacKép

Zsuzsi,
gondolom, nem vígasztal, de az én Zsebim meg gyakorlatilag babatejen és tejpépen élKépKépKép Csak annyira válogat, mint a nővéreKép

Csucsuka,
vizsgázz nyugodtan, én júniusnál élőbb nem tudok talit szervezni, mert akkor ti ragaszthatjátok fel a tapétát, rakhatjátok le a padlólapot...KépKépKép

Leszter,
drukk, hogy májusban már tényleg költözhessetekKép

Toffi,
gratula a lakáseladáshozKép

Lányok, én el vagyok hülve a telekárakon...ezek szerint mi tényleg nagyon vidék vagyunk, mert 3 éve a 400nöl-es telket az alsó szinten teljesen kész házzal vettük 11 milláért...igaz, már vagy ugyanennyit feccöltünk azóta bele.

Nincs erőm többet írni, még mindíg nagy a rumli, ma megint megyünk Pestre anyámékhoz, állandó pakolás az életemKép Ja, de ma megyek a 18. heti UH-ra isKép, olyan édesen rugdos a csaj, hogy már kíváncsi vagyok ráKép

jó hétvégén mindenkinek
Momo


Momo
momo
 
 


UrszilaKép
Küldtem neked e-mailtKép

ZsuzsiKép
Tőled akkor bocsi, de botor módon összekombináltam, hogy ha Franciaországban éltél, biztosan beszélsz isKép


Tüni
tüni
 
 


Szisztok!

Kiderült Daniról, hogy allergiás a tejre isKép Egy túrórudit kapott, gondolván, hogy már majdnem 1 éves és másnapra tele lett apró pöttyökkel. Doki néni megnézte, mondta, hogy ez valszeg a tej.
Pedig eddig még nem adtam neki semmi tejeset.

Andi!
Nem kell kiköltöznünk még, csak horror lakbért fizetnünk.
Dani nagyon édesKép

Angi!
Fogalmam sincs mikor költözünk, de internetet lemondjuk május végével.
Küldtél már valamit? Mert még nem jött semmi. Nem sürgetés, csak azért szólok, hogy nehogy valahol elvesszen az éterben.

Ildi!
Hálózsákos csemetéid nagggyon aranyosakKép

Timici!
Bencének jobbulást!+++++++++

Anita!
NEked is jobbulást! Nem lehet, hogy arcüreggyuszid lesz? Csak mert nálam így kezdődött. ELőször a fogam fájt, aztán kettő, aztán az ínyem is, aztán az arcom. NEm ijesztgetni akarlak, csak jobb megelőzni a bajt.

Toffi!
Barátnődnek gratulaKép


Dani az állandó rámolásával néha kiborít. Tegnap egy órát kerestem a cumisüvegét hiába.
Aztán délután amikor mosni akartam, megtaláltam a gépben.Kép

Szép Napot!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Boldog szülinapot az 1 éveseknek!

Nem nagyon tudtam még végig olvasni a lemaradásom.Kép Majd hétvégén pótolom.
Nóri már jól van sokat rosszalkodik.

Kriszta(tina)
tkriszta
 
 


Bocsi a többiektől de egy szóra jöttem csak:

Réka!

Te szedtél rá valamit, megírnád majd nekem miket csináltál házilag vele?

Köszi:Anita
anita77
 
 


Anita!
Sajna én nagyon gyáva vagyok és nem mentem el orvoshoz, aminek mint megtudtam súlyos következményei is lehettek volna.
Én tömtem magamba a fájdalomcsillapítót és hűtöttem az arcom. De ez mind rossz dolog. Ha elkezd folydogálni az orrod is és büdösnek érzed (bocs a gusztustalanságért), akkor az arcüreggyuszi gyanús. Ha nem akar enyhülni szerintem menj ek dokihoz, mert amíg nem durva a dolog addig nem szúrják.
De biztos van rá valami homeobogyó is, de én ebben nem vagyok profi.

Réka
muki
 
 


Anita,

fülgyertyát nem próbáltad még? Nekem sokat szokott segíteni, sajnos nálam is minden nátha arcüreggyusziba hajlikKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, csak még mindig rengeteg a dolgom.
A kiskutya, meg a Dorka kicsit sok...
Álnos vagyok nagyon mert a vonyítástól nem tudok aludni, már szegényke igazán felfoghatja, hogy jó helyen van.
Közben munkások dolgoznak, rendezik a kertet, így azokat is kell írányítani, mit hogyan..

Jövő héten jön kedden a klímás, csütörtökön az ács, nem semmi, de majd csak alakulunk.

Manó: Gondolkozz majd egy ídőponton, a jövő hét utáni hét talán jó, akkor nam jön senki munkás, addigra lesz redőny fönna Dorka szobájába, és Emma itt is tud aludni, hogy legyen bemenjek értetek, vagy úgy ahogy múltkor?

Képzeljétek húsvét óta nem tudok kikavarodni ebből a makacs náthából, nem tudok egy mondatot végigmondani, hogy ne köhögjek.

Jók legyetek
Manó2+dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


TüniKép visszaméltem!

Műtét csak máj. 22-én, drukkokat majd akkor kérem!

TinaKép Nóri rosszalkodása ilyenkor HURRÁKép

ZsuzsiKép meggyes joghurtot pl nem eszi meg? Julkánál nagyon menő a joghurt, ujabban már a főzit is azzal esziKép

MariannKép nem is gratuláltam a mosogatógépedhez, meglátod, milyen nagy segítség!Kép

RékaKép cumisüvegKép

AndiKép jöhetsz még képekkel, nagyon aranyosKép

Urszila
urszila
 
 


Andi!
Köszi a szülinapi köszöntést!
Tényleg már akartam kérdezni hogy Dani mikor született? Marci déli fél 2 -kor.

Urszila!
Köszi! Hát igen már régen fájt rá a fogam. De a legnagyobb segitség már itt is el kellt volna mert nálunk állandóan vacsorák meg ebédek voltak. Amolyan diplomácia tudod....Szóval rengeteget mosogattam az elmúl pár évben. Na a főzésről nem is beszélve.De az ebéd főzőgépet még nem találták felKépKép Na jó szakácsot is tarthatnékKépKépKép


Lányok!
Igazi tejet mikortól lehet ,vagy kell adni? Még tápszerezünk tej " gyanánt.Egyébbként Marci minden evő már . Még epret nem adtam mert az ha jól tudom allergizál 1 éves kor elött.???


Momo!
18.hét hurrá! ilyen korán érzed a rugdosást!KépKépKép



M&M
mariannmarci
 
 


Manó2!

nekünk mindegy melyik nap, mindíg ráérünk Képmég szeptembereigKép . Válszz te! Egyébként Emma már nem annyira kényes sötét ügyileg, mert mióta átköltözött amellettünk lévő szobába már neki sincs redőnye, mert kb 40 e lenne és nem volt rá pénzünk. Így csak egy pléd van feltéve sötétítőnek, de az meg az erkély ajtót nem takarja annyira. Azóta gondolkodtam és szerintema múltkor is azért nem aludt el mert mikro mentünk kifelé elaludt a buszon és így már nem volt álmos.
Hááát, nekünk nagyon kénylemes lenne ha értünk jönnélKép, de szerintem ne fáradj, majd megbeszéljük hová jössz értünk. (a buszhoz vagy inkább hévvel menjünk?) Csak egyedül az autósülés a gond, de végülis nem olyan hosszú út.
vagy ha megmondod hoyg a hévtől hogy megy busz akkor nekünk úgy is jó, és akkor cska a buszmegállóba kéne értünk jönni hogy betaláljunk. Sőt, belegondolva ez lenne a legegyszerűbb, csak akkor tudnál nekünk valami menetrendet nézni hogy hánykor megy busz, hogy annyit ne kelljen várni? Még úgy sem utazott Héven Emma, biztos tetszene nekiKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok Kép
Élünk, csak az árajánlatokkal meg a riasztóval voltam elhavazva, most barátném szittel, én meg takarítok, amint látjátok KépKépKép

Julcsi botorkálva jár, csúful köhögött, úgyhogy dokinéni lett a vége, Cataflamot, Ambroxolt és Fenistil cseppeket kap. Már jobb.

Szövegel, mint a mennykő, és folyton dalolást meg verseket követel, de én is repedt fazék vagyok, szal ez most elég strapa.

Anita Kép
Arcüreggyuszinál narancssárgát fújsz. És a fogad feletti zóna fáj. Durva antibigyót kaptam rá (kábé 12 éve volt nekem, de még éjjel is felébredtem a fájdalomra Kép). Egyedül ne kísérletezz vele, ha ennyire fáj, menj másik dokihoz Kép Sajnálom, és jobbulást!!!

Képek édesek, és MINDEN SZÜLINAPOS MANÓNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!! KépKépKép

Timici Kép
Beteg Bence Kép
Sylvie Vartan ügyben csak a teljes szöveget találtam meg:
http://www.paroles.net/chansons/19013.htm

Szerintem ez egy ifjúkori szerelemről szól, bár én tudod, csak olaszul ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Tüni Kép
Bocs, most esett le, hogy te krédezted a Nicolas-t! Timicinek válaszoltam ... (birkangi Kép)

Timici Kép
Tőled is bocs. Ettől ftlenül Bencének jobbulást!!!

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Timici
szegény Bence Kép jobbulást Neki!
egyébként Dani sem tudott rendbe jönni 3 hét alatt, még mindig köhög Kép

Réka
tejallergia Kép és akkor most meddig nem adhatsz neki tejteméket? időnként próbálkozni kell és egyszer csak majd nem lesz pöttyös, vagy hogy van ez?
cumisüveg a mosógépben Kép nálunk sok minden a szennyestartóban köt ki, vagy valamelyik fiókban.

Mariann
Dani hajnali 03.52-kor született. POntosan 24 órával a legelső (még csak enyhe) fájás után.

KÉpzeljétek, lakik itt a lakótelepen egy kínai nő, (egyébként is, mintha China-townban laknánk, annyi már itt a kínai) akit a férjemmel csak szellemnek hívunk, mert kb 5 percenként elmegy mellettünk, de mindig csak egy irányból. Visszafele soha nem látjuk menni, mindig csak jön Kép na és ez a néni tegnap délután odajött hozzánk, és elkezdett kínaiul dumálni, közben megérintette a Danit, meg az égre mutatott, hiába mondtam, hogy nem értem, mondta tovább. Kicsit félelmetes volt.

Ma viszont DAni elkezdett ismerkedni egy igen jóképű pasival, nem sürgettem Kép

Kész a pizzám, megyek
Andi
psandi
 
 


Anita!

Szerientem ha arcüreggyuszid van akkor tuti, hogy Augmentint fogsz rá kapni. Antibiotikum, nagyon erős. Lehet szopi és terhesség alatt is szedni. Nekem mind2x kellett már sajna.

Jobbulást!

Kriszta(tina)
tkriszta
 
 


Sziasztok!
OFF

Nem tud valaki valami jo modszert a hangyak kornyezetbarat kitessekelesere a konyhabol? Kép

ON

Ari akinek tele a hocipoje az uj lakotarsakkal
ari
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?