Új privát üzeneted érkezett!

Edua: hatalmas gratula Larához, jó egészséget nektek! Aztán ne hagyd máskor mobilozni a lányzót... :)

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Ildi, gratulálok a kislányotokhoz, nagyon sok boldogságot és tejcsit!

Dóri,
Ahogy neten olvasgattam, otthoni pihenéssel, gyógyszerezéssel is kezelhető a dolog, az orvosoknak sűrübben kell ellenőrzni a kismamit. Drukkolok, hogy minden rendben legyen Veletek, és mág maradhasson a Baba odabent egy darabig!!!

emese1979
 
 


Én is gratulálok LARAhoz!!!!

Annus
Maja is pont 15.00-kor született, van ilyen :-) Nem hiszem, hogy császár lett belőle.
pumuklii
 
 

 
 

Dejóóó, mindig babahírre jövök!
Nagy-nagy gratula Larához! :)

Mi voltunk ma CTG-n, Brigim nem készül még kifelé, de szerencsére minden rendben vele odabent! Látogattunk szülőszobát is és megismerkedtünk a szülésznővel.
Legközelebb 1 hét múlva kell menni CTG-re, valamint 30.-án UH-ra.

Megnéztem a babafotókat is (Annus köszi a hozzáférést), nagyon helyesek mindannyian!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Nagyon sok szeretettel gratulálok Eduának Larához!!!!Jó egészséget és sok tejet kívánok nekik!!!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ildi és Lara!Gratulálok Nektek,sok tejcit,és jó egészséget!
Képeket gondolom,majd a bloggban... :D
De jóóó, egyre több babás képet nézegethetünk!!! :lol:

Jóéjt!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Ildi gratulálunk Larához!Sok tejcsit!Sok boldogságot nektek!!
Milyen jó,egyre több a baba!
Gréti már alszik,megyek én is.
Szép álmokat mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Piciheni!
Várunk a hírekkel!!!Biztos minden oké!De ments el telefonszámot és értesíts minket ha van vmi!!!!

És ez lassan mindenkire vonatkozik!!!Szóljatok mindenképp ha van vmi!Ne izguljunk feleslegesen :wink:

annus11
 
 


Ildinek és Larának gratulálok! :)
Vendég
 


Ildi! Gratulálok! Ez igen: már tegnap megmondta az orvos... :wink:

Dóri, még jó, hogy az alsó értékhez állsz közelebb! Küldjük az energiákat!

Én ma voltam doki+védőnő túrán. 1 hét múlva is kell menni, de akkor már ideadja a táppénzes papirt, meg az igazolást a TG-ken való részvételről, ami kell az anyaságihoz. Plusz a szokásos: szedjem a vasat... :D

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
adraci
 
 


Gratula Ildinek és Larának :)
de jó, egyre több bébi :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sz.Eszter!
Ha így áll a dolog,akkor lehet jobban jársz tényleg az altatással. Az a tuti, nehogy valami baj legyen!

Pumukli!
Nálunk a Párom csinálja (nekem) a gátmasszázst! Nem egy leányálom, de én már nem érem el magamnak azt a részt! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus!

Találok valahol telefonszámot ahova üzenhetek, ha lesz valami? (Már ha érdekel valakit... :) )

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Ildi, Lara, nagyon sok szeretettel gratulálok, Isten hozta a pici lányt! :)

Heni! Majd mesélj, mi van veletek, tényleg! Értem már a helyzetet, bocsánat, ha már írtad, csak nem jutott el az agyamig, hogy miért vagytok távol... Azt felfogtam, hogy Anyudnál vagytok, csak nem tudtam, hogy a párod nincs veletek ennyire... :cry:

Köszönöm a drukkokat, lányok, majd meglátjuk pénteken, hogyan tovább! :)

Megyek, mert még ez a kis gatyás itt lődörög, és nagyon fáradt már, csak nem volt még itthon az apukája, de mindjárt jön, készülődünk a fürdéshez.

Jó éjszakát!
Vendég
 


Trixi! A blogon ott van egy csomó szám! Keresd a régebbi bejegyzéseket, amik előjönnek, és egyszer csak meglesznek!
Vendég
 


Sziasztok!

Erika vagyok, és ma csatlakoztam Hozzátok! Nem tudom, hogy jó helyen írok-e, de ezt a lehetőséget találtam a kommunikációra.

Én május 15-re vagyok kiírva egy csodálatos kisfiúval. A neve Leon.

Hollandiában élek a pici apukájával, akivel lassan 2 hónapja házasok is vagyunk.

Most csak ennyit, de kérdezzetek bátran, mert én is jövök hamarosan a kérdéseimmel... :)

Szép estét Mindenkinek!
arrivederci
 
 


Oké elmentettem Dóri a számod és én is beírtam az enyémet ha nem baj!

Már alig várom hogy a Docens megnézzen mert nem nagyon akar aktív lenni Nadin! Már olyan ideges vagyok! Na mind1 remélem nincs túl nagy baj!

Köszönöm a drukkokat! És én is szorítok mindenkinek hogy minden rendbe legyen körülöttetek!

Mára én is elköszönök és holnap majd jelentkezem és beszámolok a fejleményekről!

Mindenkinek jóéjt! Puszi!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Ildi, gratulálok Larához!

Ma voltam dokinál, kenetet vett, de uh megint/még mindig nem volt. Majd jövő héten kell mennem már a kórházba uh+ctg-re. Ill. még egy utsó vérvétel is lesz, természetesen azt is megnézzük, változott-e a vércsoportom az eltelt 3 hónapban. :roll:
Megérkezett a járókánk is ma.
Na, álmos vagyok, lépek.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


arrivederci, üdv köztünk :) Tök jó, hogy így a végére egyre többen leszünk :) Zugolvasók, tessék írni is :wink:

Mi voltunk este a Brendonban, Zsófi kapott szandált, kalapot, rövidgatyát, jöhet a nyár :lol:
Én voltam utolsó orrjáratátmosáson, már gyógyulok! Holnap nem kell mennem sehova, sőt, Apa délután elviszi Zsófit magával az Auchanba, úgyhogy lesz egy kis pihi :wink:
Vendég
 


Jaajjjj, csütörtökön meg lesz a strepto kenetem eredménye. Azt hiszem megint jön a gyógyszer :?
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi, hatalmas gratula Nektek! Sok tejcsit, örömöt, boldogságot kívánok! Amint tudsz, gyere, számolj be, várjuk!

Dóri, szívből örülök, hogy minden rendben van!!!!!!!!!!!

Nekem holnap NST, remélem, hogy nem mondja le megint egy szülés miatt. Szerencsére apa át tudta tenni a tárgyalását, így jön velünk, igaz, utána nekem kell rávárnom vagy 2 órát, de majd elsétálgatunk addig. Jövőhéten már a kórházba megyek, ott nem mondják le! :-)

Szia Erika! Üdv! A férjed magyar vagy holland?
Vendég
 


Arrivederci!Üdv közöttünk!!!!És gartulálok!!!Eszerint még a mézesheteiteket fogja a kisfiú édesíteni!! :wink: :lol:
Megyek én is aludni.Jó éjt!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Panndi, miből gondolod, hogy gyógyszer kell?
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is minden jót kívánunk Larának és családjának! :)

Ma voltam orr-fül-gégészeten. Kimosták a fülemet + közölte a dokinéni, hogy arcüreggyulladásom van, és konzultáljak a nőgyogyimmal, mert szerinte végig kéne csinálnom az Augmentin-kúrát. Hát, nem repesek az örömtől! Holnap felhívom a dokinénimet, és megbeszéljük.

Üdv. az újaknak! Micsoda meglepik itt a finisben!...

Panndi! Nagyon szimpi az orr-dokid, így a leírásokból. Esetleg át tudnád küldeni az elérhetőségét?... Jobban örülnék, ha az antibiotikum-kúra előtt megpróbálnánk v.mi egyéb gyógymódot. Gondolom, hogy a házi kuruzslás -amit eddig én csináltam - és az antibiot. között azért még vannak lehetőségek...

Na megyek aludni -ill. próbálkozom vele...-, mert ismét leszakad a hátam ülve...

Kép
szkitty
 
 


Hát, gyógyuljatok meg hamar mind!!!

Heni, ok, írj, hogy tudjuk, mi van veletek! Semmi baja Nadinnak, ne félj, de holnap kiderül!

Arrivederci! Helló! Jó helyen jársz! :wink: Hogyhogy Hollandia? (Mármint átmenetileg vagy ott élitek az életeteket már rég vagy hogy van ez?)

Holnapi vizsgálatosoknak minden jót, majd meséljetek!

Jó éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

30 órát nem voltam, és azalatt több oldalt teleírtatok. 

Ildi
Szeretettel gratulálok a babához és sok boldogságot nektek!

A csoki és a fénykép jó ötlet, egy picit személyesebb.

Annus, Eszter
Nem is tudtam, hogy nekik is szoktak adni, szerintem itt nem gyakorlat. Bár én természetesen szültem.

Én az orvosnak a varratszedéskor fogok fizetni.

Eszter
Köszi. Pedig egy hónapja nincs erőm figyelni. 2 kilót híztam az utolsó hónapban.
Ha szerdán születik a baba hétfő előtt tuti nem mehetsz haza. Tudtommal szombaton még haza lehet menni, de az neked korai lesz. Nálunk azt is figyelték, hogy a baba milyen napszakban született, úgy számolták a napokat.

Trixi
Ez durva, nem volt korai?

Mozza
Nem írtam szerzőt? Heinrich Böll: Biliárd fél 10-kor. Ha végzek vele, akkor jön Márai Sándor: Szindbád hazamegy. Ez Krúdynak állít emléket.
Marqueztől még nem olvastam semmit, pótolni szeretném. A könyveiről hallottam már, erről is. :)

Emese
Én is szeretem: Boglárka, Boróka, Bíborka. :) A mi vezetéknevünkkel nem illik. Az egyik babánk Emese Bíborka lesz.

Bencusbabus
Szorítok, hogy ne legyen semmi baj. Ilyenről még nem is hallottam.

Kitti
Jobbulást!

Haskötő
Nekem Anita van, elég drága volt, a Brendonban vettem.

Adraci
A haskötő szülés előtt is hasznos azoknak akiknek fáj a hátuk vagy a derekuk. Picit leveszi róla terhet.

Mozza
Ezek szerint nekem hastartóm van.

Anita
Én a 37. hétig szedném, azután nem. Most is így fogom.

Pumukli
Szerintem nem számít az 1 hónap. Én nem csinálok.

Hajni
Ne aggódj, majd meg hízik idekint. Nekem sem lesznek nagy babáim szerintem. 2,2 kilóra saccolták őket.

Erika
Üdv. közöttünk!

jó éjszakát!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!

Edua,
nagyon nagy gratula a kislányotokhoz!!!Modern baba,már sms-t ír :lol:

Gondoltam rákérdezek a szomszádasszonyokra.Tinu?Panndi?Tartogassuk még azokat a babákat? :wink:

A betegeskedőknek jobbulást!
Arrivederci,
üdv köztünk!Majd mesélj még magatokról.

Kutyafüle,
nekem is jön előtej.De néha gondol egyet és szép kis pecsétet hagy a pólómon pedig hozzá se érek.Remélem szülés után is hamar tudok majd szoptatni.

Lányok,aki már főzött valamilyen nagyobb ünnepélyre olyan 8-10 főre tudnátok segíteni.Az öcsém júniusban ballag majd általánosból és szeretnék én főzni.Tudom nagy kihívás lesz a babával az oldalamon, de nem szeretnék éttermi kosztot.Anyukám pedig 12 órában fog dolgozni és csak a ballagás napjára kap szabadnapot.Egyszerű, laktató ételekben gondolkodom.A leves adott, húsleves, a másodikon töröm a fejemet.Több fajta husit meg 2 fajta feltétet gondoltam meg salátát abból is több fajtát.Tortát a keresztszülei hoznak.
Előre is köszi a tippeket!

KépKép
harhaj
 
 


jóóó reggelt

Zsucinek és Kamillanak, ill. Ildinek es Laranak hatalmas gratula!!!

na ki megy haza PÉNTEKEN???? :) hát a két kis zseboroslan meg en ;)

hasonlóan érzem magam, mint Vanni, etetés-fejés-etetés : )
de tök jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó
esznek mint a kis éhenkórászok, cukik, ézelődnek, imádom őket!!!

tegnap gyors bevasaroltunk, regen koltottem ennyi penzt ilyen gyorsan : ))) apa otthon mos-vasal, rámol, én meg itt etetetk-etetek-etetek : ))
alvás:
nekem nagyon jól megy, mind a 3 óra : )))))))))))))))))

Tena bugyi
en irtam, nem szorit, osszetartja a szerveket, kenyelmes, nem esek szet :)

kilok
megy le a viz, kevesebb leszek mint szules elott... most 54... korhazi koszt :shock:

mindenkinek hajrá-hajrá

Emese
orulok, h sikerult osszehozni a dokit, sztem is nagyon kedves ember! ma felhivom, hogy megvannak a babk :)

na eszem, aztan megyek etetni :)

ja, pelenkazas
bakker, azt hittem csak fiuk tudnak sugarban pisilni!!!!!!!!!!!!!!!!!
legkozelebb meztelenul pelenkazok csak,mert a meg tiszta bodyt is sikerult kaki utan osszepisilni pelenkazas kozben :lol:

pussz

P.
Vendég
 


Jó reggelt!
Erika üdv itt közöttünk!Szép neve lesz a picinek!
Panndi,Kitty jobbulást!
Panndi nem fáradtál el a Brendonba?Mióta nem szeded a bogyókat többet keményedsz?Mert én a tegnapi mászkálós napom után is tök jól vok,bár még szedem a cuccokat.
Pénteken megyünk utolsó laborba,meg 1-2 dolgot még venni kell,a dm-be.Már alig várom hogy kimozduljak.
Szerintetek most a kórházban is fizetnem kell az NSt-ért?Nem lesz a dokim ott,kb egy szülésznő csinálja.Azt meg jól kifaggatom mindenről.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Petrus!!ÉLJEN!!!Nagyon örülök hogy mehettek haza!!Kérünk képeket!!Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Erika!

Látom megfogadtad a tanácsomat,aminek örülök! Üdv itt a "tömegben"!

Harhaj!

Ha van fritőz a családban, akkor a rántott husik gyorsak, és finomak. Akár krumplipürével, akár rizzsel, akár salátával!

Anika!

Mire kérdezted, hogy nem volt e korai, és durva a dolog?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Petrus!!Éljen-éljen!!!Akkor csak pár nap és már otthon lesztek!Jajj de izgi!!!Annyira jó olvasni a soraidat,annyira boldog minden szavad!!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tudja valaki,hogy az uh leleten mivel jelölik az előző császár utáni heg vastagságát???
Mert nekem nem mondott semmit a doki erről amikor vizsgált, és valakinél olvastam, hogy neki annyira vékony, hogy megint császározni kell!

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Kitty: http://www.jumed.hu/bejelentkezes.html
Nekem nagyon sokat segített!

Böbi: Zsófinál is kellett, és akinek egyszer volt streptoja, az szinte mindig úgy marad :?

Petrus: éljenéljen! :) Én is kevesebb lettem szülés után, mint terhesség előtt, hét kilóval :) Kíváncsi vagyok, most hogy lesz.

Anita: de, jól elfáradok estére, de már "nincs tétje", így azért jobb :)
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt!

Nagyon szépen köszönöm az üdvözléseteket!

A párom eredeti holland, egy imádnivaló pasas! :)

Mivel imádom, azaz nagyon-nagyon szeretem, a vágyam, az álmom, hogy örökre vele lehessek, így csak látogatóba megyünk majd haza.

... hacsak nem kerül Hollandia víz alá... :D (ezt egy volt kolléganőm pedzegette még, amikor már tervben volt, hogy kijövök... :) )

November közepe óta vagyok kint, így még csak ismerkedek egyenlőre ezzel az országgal, de szeretek itt lenni... bár olykor igen magányosan telnek a napok... főleg, amikor a párom dolgozik... de sebaj, most már csak pár hét... és itt a pici Fiam!

Nagyon várom már a Kistököst!!! :)

Nem hittem vna, de a pocim olyan nehéz, hogy amikor fel kell kelnem "mellékhelyiség-látogatás" végett, szó szerint fáj... sztem nem lesz az én kicsi fiam olyan pici... bár az apja is 4,5 kilósan született... bár én örülnék a 4 kg alatti súlynak is... :)

De képzeljétek, van Isten...!!! Most éjjel bírtam aludni! És nem kínzott erős hátfájás... de mondtam a férjemnek, hogy sajna, mostanság ebből lesz kevesebb...

Megmutatom Nektek a Kisfiamat:

Kép Leon 28 hetesen

Amúgy honnan lehet ilyen szép képeket és idézeteket beszúrni, amit Ti is használtok?

Egyenlőre ennyit, majd később még jövök!

Szép napot mindenkinek!
arrivederci
 
 


Hellóhali, jó reggelt!

Én ma megyek anyóssal szőnyeget nézni a gyerekszobába! :)

Hencsó, szerintem jó, hogy behívott a docens úr, biztos, ami tuti. Majd jelntkezz feltétlen, hogy mi volt!

Kitty, jobbulást neked, sajnálom, hogy így lestrapálódunk a finishben. Én majd meghalok, olyan allergiám van, de egyelőre nem szedem a gyógyszert...

Petrus, de jó, hogy jelentkeztél! És pénteken már haza is mehettek, szuper!!

Arrivederchi, jó hogy így a végére Te is idetaláltál! Mesélj még magatokról!!!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na szép jó reggelt minden mamának,babának és kismamának! :lol:

Kitty!
Jobbulást neked!!Szerintem is érdemes kipróbálni vmit az antibiotikum elött,de ha az se válik be akkor inkább mint h vmi baj legyen!!Kamillás gőzfürdő az arcnak,az nagyon jó!!!

Petra!

Huuu de jó nektek!!!Aztán jelentkezz hogy milyen a 2 picivel otthon!!!Olyan kis cukik,úgy mennék babázni :lol: Na de lassan Iza is kijön és akkor teljesül a kívánságom :wink:

Anita!
Nálunk nem kell fizetni az NSTér...szerintem a kórházban ott se kell!

Arrivederci!
Üdv itt!!!Tényleg mesélj még!Hollandia bizti szép hely!!!Minden érdekel 8) :lol:

Telszámok:blogban van egy ilyen bejegyzés ahova feltettük már páran a telszámot!Nagyon hasznos,nyugodtan tegyétek fel ujjonan érkezők!Így ha van vmi mi is tudunk érdeklődni,értesíteni stb!!

Én meg tegnap kaptam orgonát!!!!Olyan jó illat van itthon :lol:

Harhaj!
Én a helyedben vmi olyat csinálnék ami esetleg már előző nap is elkészíthető!Hogy ne aznap kelljen bajlódni vele,tudva h ott lesz a baba is stb.Köret az lehet gondolom vmi krumpli az egyik a másik meg rizs vagy tészta.Húsnak én vagy szelet húst sütnék ki és ahhoz vmi ragu pl gomba,vagy vmi apróhúsost csinálnék.A rántott hús szerintem olyan elcsépelt már :lol: na meg panírozni,kisütni stb...Én mostanság iy olyan kajákat gyártok amit beledobok a tepsibe vagy a lábosba aztán kiveszem ha kész!Jut eszembe!Esetleg sült csirke comb,szárny.Azt előző nap bepácolhatod,másnap meg bedobod a sütőbe!Vagy vmi hidegtál,bár a leveshez az nem megy.De majonézes salik meg fasírtgolyók stb is előző nap készíthetők!!!Ja és még vmi jó kis házi savanyúság a husihoz!Na össze is futott a nyál a számban....

annus11
 
 


Sziasztok!

Harhaj
Én tudok segíteni, majd írok a mai napon neked erről.

Erika
Milyen a terhességgondozás Hollandiában? A barátnőm Londonban él, és ott nem túl jó azt mondja.
A vonalzókra gondolsz?

Trixi
Csak hogy hamar hazamentél császár után.

Anita
A kórházban szerintem nem kell fizetni az NST-ért. Persze nem árt, ha van nálad a biztonság kedvéért. Nálunk nem kell.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Panndi! Naaagyon köszi! A tegnap felírt brutális antibiotikum-csomagot nem szeretném, ha nem muszáj. Persze, a baba az első, de ha van más megoldás...

Petrus! Tök jó!!!! :)
Sajna, nem tudlak meglátogatni -pedig úgy szerettem volna bemenni Hozzád!-, mert totál nyamvadt vagyok.

Kutyafüle! Jól bírod... Pont most néztem rá a vonalzódra. Nekem a másik 3 ilyenkor már kint volt. Rikinek biztosan nagyon jó dolga van bent... :)

Trixi! Nekem ANITA hastartó pántom van. Hónapok óta hordom, a nap nagyobb részében. Nekem nagyon bevált! Babypanty a neve. Én a teszveszen vettem, féláron. (Még a dobozában volt, a blokkal együtt...) Egy övszerű, tépőzáras cucc, amihez a pocakrésznél rugalmas anyagból "tartó" van varrva. Sajnos, a gyártó augusztustól már nem szállít Mo.ra, így a magyar honlapja is megszűnt. De találtam a teszveszen még, itt meg tudod nézni: http://www.teszvesz.hu/item609679457_an ... feher.html

A haskötő totál más! Az szülés utánra való, de sok doki nem javasolja az egésznapos használatát, mert a szerveknek maguktól kell a helyükre kerülniük...

Épp babaruhát mosok.. :)

Kép
szkitty
 
 


......................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.11.19 08:19-kor.
maumau
 
 


Sziasztok!

Petrus,
tök jó, akkor már csak 1-2 nap, és végre otthon!!!
Én mikor pici voltam, lef*stam a szemközti szekrényt :)

Arrideverci,
üdv itt :) Leon nagyon szép kiscsávó!!
Merre laktok Hollandián belül?

Mozza, Kutyafüle, Annus
Ti hogy vagytok? Babó még marad odabent?

Anita,
jó vásárolgatást majd :) én is a kórházba megyek majd CTG-re, sztm ott nem kell fizetni érte, én legalábbis nem fogok, kórházi ellátás.

Harhaj,
hát a főzőcskéhez kitartást, egy 1 hónapos baba mellett elég kemény feladat lesz sztm 10 főre főzni. Saliban én szeretem nagyon a görög salit, az gyorsan meg is van, meg sztm mellette jó a csalamádé is vagy kovi /csemege ubi. Husinak sztm ennyi főre panírozni meg sütni nagy macera... mondjuk a sült csirke gyorsan megvan, meg az viszonylag egyszerű, vagy amit még szoktam csirkecomb (mell) paprikás lisztbe forgatva- rá vöröshagyma tejföllel összekutyulva, tetejére meg sajt, és be a sütőbe. Gyros is gyorsan elkészíthető (csak ahhoz sült krumpli dukál), előző este fel tudod csíkozni a húst meg bepácolni.

Heni,
drukk a dokinál, reméljük minden okés lesz!!

Lányok, mindenkinek jobbulást!!!!

Szofi,
allergiánál a homeopátiás bogyeszokat nem próbáltad? Nálunk öcsém allergiás sok mindenre, neki beváltak, jóval enyhébb tüneteket produkál.

Közben voltam háziorovosnál is, felvett táppénzre, majd 30-án kell a táppénzes papírért visszacsalinkáznom.

emese1979
 
 


Szia Maumau!!!
Huu de sokan leszünk!Te is mesélj magadról!!!Örömmel látunk mindenkit!!!

annus11
 
 


Harhaj! Csatlakozom Annushoz. -Mondjuk, nálunk már régóta a "bedobálok mindent a római tálba / jénaiba, aztán be a sütőbe" -kaják mennek. A gyerekek mellett nem lehetne győzni. Palacsinta is akkor van, ha megsütik magunknak. :D Az olajban sütögetést meg nem nekem találták ki... Ahogy Annus is írta, előre elkészíthetsz mindent, aztán csak be a sütőbe aznap, ebéd előtt 1-2 órával. Nem kell mellette állnod, nem fáradsz el, és nem utolsósorban rengeteg időt spórolsz meg!!! (Nálunk mindig az utóbbi a fő ok...)
Rántotthusit meg akkor eszünk, ha Anyósoméknál van az ebéd... :)[/b]

Kép
szkitty
 
 


Jó reggelt,

először is:

EMESE, NAGYON NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! :)

Arrivederci,
üdv itt :)

Vanni írt smst, hogy holnap befekszik Marcihoz és hétvégén jöhetnek haza :)

Petrus,
tök jó hogy mehettek haza! Majd rakj képeket lécccciii

strepto,
nekem negativ lett hála a jó égnek. Reméljük neked is Panndi.

Heni,
megy a drukk mára.
meg mindenkinek aki dokihoz megy.

ma megint 8ig vizsgázok, két vizsga egymás után, 10 perc különbséggel :?

szép napot mindenkinek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kitty, szívesen :)
A szomszédunk már négy hete küzd ezzel a betegséggel, most van kb olyan szinten, mint én (csak nálam egy hét alatt lezajlott). Sokat gyorsított a gyógyulásomon, már csak a köhögés maradt :)
Vendég
 


Anika!

Én egy cseppet sem bántam, sőt!
Örültem, hogy végre hazajöhetek, mert ami ott volt,azt nem kívánom senkinek!
Szkitty!
Köszönöm, megnézem!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Amnnus,
kaja tekintetében eléggé egyfele jár az agyunk asszem :)

emese1979
 
 


Kitty,
jobbulást!!!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szofi!

Allergiára én a lecitint illetve a szőlőmag kapszulát tudom ajánlani!!!Nekem attól szinte teljesen elmúlt!!!Pedig elötte nagyon durván előjött,de a gyógyszerek szart se értek...és még tiszta kómás is voltam tőlük!A lecitin meg emúgy is mehet a babának is a terhesség alatt!Én az ökonetes fajtát szedem amúgy!

annus11
 
 


Látom mindenki a bedomom a kaját és kiveszem ha kész híve!Na de ilyen pocakkal érthető is!Amúgy imádok a konyhában tevékenykedni,de feleslegesen nem fárasztom le magam!

Kitty!
Nálatok azért egy ekkora csapatnak palacsintát csinálni...vagy rántott húst!Megértem ha nem vállalod :lol: Mint egy nagyüzemi konyha!!! :lol:

Eszti!
Neked meg a vizsgákhoz megy a drukk!!!Ügyi legyél!!!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: