Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi Nekem is tetszik a teutonia, bár az ára egy kicsit húzós. Tudsz rá árat mondani, hogy ha minden megvesztek hozzá, mennyiben áll meg? Manó segít a vásárlásban?

Én néztem még a hartan ZII-t és a herqulest, de nem igazán találtam forgalmazókat. Ti tudtok esetleg valahol? Vélemények?

Móka: placenta a fundusban, azaz a méhlepény a méh leghátsó falán tapadt. És ez jó!

Vicger Az AFP miatt ne aggódj. Az én orvosom is azt mondta, hogy nem, sok értelme van, csak hát kötelező. És azt mondják, hogy a rossz eredmények 80-90%-a téves riasztás, tehát csak feleslegesen ijesztegetik a kismamákat.
És egyébként is fő a pozitív hozzáállás, tehát ne is gondolj semmi rosszra, hiszen minden a legnagyobb rendebn lesz.

t-pk
 
 


Sziasztok!
Jelentem,Bex rakott fel friss képeket! :D
lipót beatrix
 
 


jó reggelt!

Vicger ne aggódj, minden rendben lesz, de ezt már mások is írták, azért mert így van. nekem is mondta a doki, hogy az AFP eredménye nem megbízható, csak kötelező vizsgálat. de legalább ma látod a picit, és inkább erre gondolj !

Én már úgy vártam a börzét, de a szombati vizsgámat átrakták délutánra 2-ig, és a börze csak 3-ig tart. Gödöllőről nem érek oda. :(

KépKép
Kép
s.vera
 
 

 
 

Hol és hánykor lesz a börze?
Én mint teljesen tudatlan, mi is az a börze? Boltok települnek ki,így mindent megtalálsz egy helyen? Vagy használt dolgokat is kapsz?

t-pk
 
 


Sziasztok!

Petra!
Köszönöm a gratulációt! Én is gratulálok Nektek! :) Szerintem egyébként tök ari pocival esküdni. :D

Tegnap kikértem a friss anyakönyvi kivonatot. 2000 forint volt, mert nem abban a kerületben esküszünk. :roll:
Holnap megyünk megkérdezni a XIII-dikban, hogy mi merre, hány méter. :)

Vicger!
Tényleg nem kell az AFP miatt aggódni. Biztos minden rendben van a Babócáddal. :wink: A 11 óra meg hipp-hopp itt van. :)
Mondjuk én teljesen megértek minden aggódást, mert könnyen osztogatom a tanácsokat, közben meg én is hajlamos vagyok túlgondolkozni a dolgokat. :D Ma például azon kezdtem el aggódni, hogy nem túl pici-e a pocim. Már alig várom a 27-dikei terhesgondozást, hogy megnézze a Doki a Picurkát!!!! Aztán jó, mert egy héttel később a genetikain majd megint látom, és utána megint hamar eljön majd a kövi terhesgondozás. :) Csak ezt a hetet húzzam ki.

Floranan!
Honnan gondolom, hogy fiú? Egyszerűen megérzés. :wink:

Boboka!
Már várom a délutánt nagyon! Tessék enni, mielőtt jössz. :) Utána ráérsz csavarogni egyet? :)

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Aranynap, igen, elfelejtettem tegnap írni, hogy még 2000-2000 a születési anyakönyvi kikérése.

Én is várom a délutánt :) Ok, eszem előtte :)

Most rohanok, házidokihoz kell mennem, meg még egy pár helyre.

Aranynap, a csavargást megbeszéljük, attól függ, hogy miket tudok elintézni délelőtt.

Jövök pár óra múlva.

Kriszti, nyugi, minden ok Csöppkével :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
Igyekszem nyugodt lenni, bár egyre nehezebben megy, de ez most nem para, hanem feszült várakozás. Már mindent megcsináltam itthon, takarítás, ebéd, kutyafüle, ez az utolsó egy óra meg alig akar vánszorogni....
Várom anyóst, hogy vigyázzon Atira, mert most nem akarom magunkkal vinni... egyrészt maga a vizsgálat is 20 perces, plusz a várakozás. S Atesszal mindketten elég feszültek leszünk ahhoz, hogy Ati is nyűgös legyen. Úgyhogy nagyon nehéz szívvel, de itthon hagyom. Ilyenkor úgy utálom, hogy az Anyu az ország másik végében van :evil:

t-pk a bababörze egy olyan rendezvény, ahol a boltok, a gyártók is jelen vannak, plusz még egy csomó magánszemély, anyukák, akik itt adják el a már nem szükséges babaholmikat, ruhákat, játékokat stb. Jóval olcsóbb börzén vásárolni még gyártótól, bolttól is, mint egyébként, mindenképpen érdemes elmenni!

vicger
 
 


Sziasztok!

Gratulálok én is az esküvőkhöz... :) Tényleg aranyos amikor pocis a menyasszony... :) Tesómék is nem rég esküdtek... :wink:
A férjemmel anno esküvő előtt beszélgettünk, hogy milyen lenne, ha már jönne a kisbaba.. és mindig azon viccelődtünk, hogy "gombócos-menyasszony" leszek... :D :D :D aztán mégsem... én azzal vágtam vissza, hogy Ő mindig "gombócos"... :oops: (van egy kis hasa... :D :D :D )


Kriszti!

AFP miatt ne aggódj! Minden rendben lesz!!!! Pozitív energia.... Küldöm... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
vikiviktor
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Pénteken hánykor lesz a találkozó a városligetben?
Azért kérdezem, mert lehet, hogy én is tudok menni :D

Vicger, én is azt olvastam ,hogy az AFP nem mutat pontos értékeket, és a kombinált sokkal megbízhatóbb. Mintha olyat is olvastam volna, hogy el is fogják törölni .Szóval ne aggódj!!Minden rendben lesz!!!

Börzén úgy tudom kivonulnak boltok is, de sok használt holmi is kapható. Szerintem bárki kivonulhat, aki vált ki árusítójegyet.

Köszi aranynap!!! Bocival esküdni szerintem is cuki, de már most sincs kicsi hasam......és nem tudom pár hónap múlva mekkora lesz!
:shock: :shock: :D

Zsófi,amúgy május-júniustól mi is bandázhatunk Keszthelyen az ottani kismamikkal!!! :lol: ( én rólad és Csunyeszkáról tudom ,hogy helyiek vagytok)

Megyek reggelizni, hamarosan jövök vissza!!


Jah....Floranan: eszembe jutott a homeos krém neve: ARTRIN
http://www.energy.sk/hu/menu_x842x.asp

KépKép
csikipetra
 
 


Oó......elírtam valamit!!!

Szóval nem bocival akarok esküdni, hanem POCIVAL :D :D :D
Azt hiszem kell egy lájtos kávé is :oops: :lol:

KépKép
csikipetra
 
 


Petra!
Rá se ránts, jót mulattam a "boci"-n. :lol: :lol: :lol:
Jó reggelizést!

Tényleg! Mikor és hol lesz végül a tali pénteken? Lehet, hogy kell esőterv. :cry:

KépKép
aranynap
 
 


Jó reggelt!

Kicsit lemaradtam megint.

TALI: Mi lenne,ha délután 4 lenne a tali????Gondolva itt a dolgos kismamákra is. Hm????

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Kriszti, siess vissza, hogy elmondhasd, hgy minden oké! Az AFP véleményket osztom, írtam is már róla.

Sztem sajna nekem ez a babörze kimarad most... lesz még, ugye? Pedig jól hangzik...

Nekem jó a péntek 4 óra, vagyis leghamarabb fél 6-ra érek oda. Legyen eső esetén valami jó hely, a múltkor sem volt kellemes megázni, ugye csajok??

Jegyzeteljetek ma hevesen a felkészítőn Sote Kettesek :)

Köszi a krémet Petra!!

Hát, ha olyanunk lesz, hogy házasodni akarunk, lehet, hogy nekünk is pocis esküvő lesz, csak egy csomó fordítást meg nagykövetségi hitelesítést kell csináltatni, ami sok-sok pénz :( Bár azt mindig kell majd, csak most pont másra is kellene.....

floranan
 
 


Sziasztok!

Vicger!! Ne izgulj (tudom könnyű mondani), minden oké lesz!! Tesómnak is annak idején a kisebbik fiánál azt mondták, hogy túl kicsi az AFP, aztán meg makk egészséges fia lett!! :)) Neked is így lesz!!
Ma voltam genetikai UH-n. Minden rendben van. :)
Most kislányt mondtak. :lol: A dokim először (11. héten) 80% fiúnak mondta. Hát majd meglátjuk!! Akkor a tutti, amikor már kibújt!
Én mindenesetre most nagyon örültem, hogy kislányt mondtak, mert a szívem mélyén azt szeretnék!
A placenta a hátsó falon mélyen tapad, de erre azt mondta a doki, hogy még változni fog. És hogy emiatt lehetnek majd vérzések. Köszi!! :( A Kp. mennyiségű magzatvíz az jó Mabe?? Gondolom közepes... Hogy ez mitől függ?? Meg a köldökzsinórban 3 ér látható. Biztos jó ez is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peppino 2009.04.21 15:12-kor.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Floranan!
Jegyzetelünk. :wink:
Hát, nem volt jó megázni, valóban.

Szóval jó a 4 óra, de tényleg kell esőterv. Akkor most hogyan is lesz? :lol:

Ja, esküvővel kapcsolatban: én sem gondoltam, hogy még ilyen-olyan költségek jönnek. :shock:

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!!!

Elküldenétek nekem a Gmail-es azonosítót és jelszót priviben?
Eltűnt az a levelem, amit még ritától kaptam a kezdetekkor, és nem írtam fel.

Köszi
Petra

KépKép
csikipetra
 
 


Petra,elküldtem :wink:

Kép
v.andi
 
 


Küldöm.

KépKép
aranynap
 
 


Ja, Andi beelőzött, akkor nem. :lol:

KépKép
aranynap
 
 


Akkor én már nem küldöm :lol: :lol: :lol:

Tényleg, akkor most a városligetben lesz a tali vagy az első hely győzött?
Vendég
 


Köszi lányok!!! :)
Most kicsit nézelődök, de a héten már mindenképpen szeretnék pocakfotót feltenni ( mert az utóbbi napokban készült pár :D )

KépKép
csikipetra
 
 


Sziasztok. Voltam UH-n. A kicsi szépen nő. A vérömleny változatlan :( .
Már annyira idegesít a fekvés... :( :( :(
3 hét múlva kontroll.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Petra, ha kevesebb "adalékanyagot" eszel, igenis fokozódik az ízérzékelésed....

Kriszti, nem tudtál volna valami pontosabbat írni? Mi az, hogy kórosan alacsony? Remélem azóta már megnyugodtál! Akármi van, légy szíves rögtön írj!

(csigát játszik a számítógépünk)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Bénázik az oldal órák óta..

Ezt kaptam, nem tudom, van-e értelme, mert nem teljesen hivatalos szerintem, de ki tudja, hátha....

Gyed lerövidítése elleni tiltakozás indult! Te is írd alá! http://www.petitiononline.com/gyed01/petition.html

floranan
 
 


Vicger, mi újság?? van már hír?? Minden rendben ugyi?!

Sote-s lányok csak ügyesen!!:D

Sajnabajna nekem mégsem jó a péntek, temetésre kell haza utaznom Zalába :(
De képeket én is szeretnék majd látni:)

Mabe , köszi a felvilágosítást! Milyen jó, h itt vagy nekünk:D:D

Esetleg vélemények erről a kocsiról?!

http://www.haberkorn-kinderwagen.at/ind ... variosport

Kép

Kép
móka:)
 
 


Móka, én nem tudok németül, de a képeken tetszik :)
Annyi, de ez az én személyes izlésem, hogy szeretem, ha a 4 kerék egy méretű, ennyi, de egész jó kis kocsinak tűnik!

floranan
 
 


Találtam leírást magyarul..
Bocs nem akarok untatni senkit, de teljes káosz van a fejemben, h mekkorának meg milyennek kéne lenni...

Haberkorn Variosport
Tulajdonságai:

Keret és váz alumíniumból

Légkamrás kerekek elöl 18 cm, hátul csuklós kerék 20 cm, kerekek polírozott mûanyagfelnikkel.

A kormányozható kerekekkel fõleg a városi közlekedésnél és sportnál élvezetté teszik a babakocsizást. A babakocsi olyan könnyedén tolható, mint egyik másik sem.

Mózeskosár
A mózeskosár két kézmozdulattal levehetõ és hordozókosárként használható. A kosár alján lábak találhatóak, amelyek az anyag védelméül szolgálnak. Belül nagyon puha, finoman kibélelt, tartalmazza a puha matracot is.

A kosár takarását is tartalmazza.

Sportkocsi felépítés
A sportkocsi feltét is 2 kézmozdulattal elhelyezhetõ, és szép nagy, hogy nagyobb gyekerek is kényelmesen tudjanak ülni benne. A lábtartó többszörösen állítható, mint a sportkocsi feltét is. Három különbözõ állásba lehet állítani (majdnem teljesen fekvõ pozícióig. A sportkocsi felépítés tetõje oldalt és hátul (megfigyeléshez) ablakokkal rendelkezik. A tetőt természetesen teljesen el lehet távolítani.
Komfort rugózás
a babakocsi kiváló rugózással rendelkezik, a rúgós kerékfelfüggesztés által.

5 pontos biztonsági öv - párnázott
(a legmagasabb biztonsági követelményeknek)

Az anyaga poliészter és pamut keverék.
(természetesen kézi mosás lehetséges)

Napfénytetõ és bevásárlókosár
A tetõ tépõzáras ablakkal rendelkezik, továbbá meg kell említeni a praktikus hálót az alján, amely bevásárlásaihoz sok helyet biztosít és nagyobb terhelésnél sem súrolja a padlót.

Maxi Cosi babahordozó Adapter
A babakocsit eredeti Maxi Cosi Adapter 06/10 szállítjuk. Ez azt jelenti, hogy a váz Maxi Cosi bébiüléssel használható. Továbbá veleszállítunk egy Haberkorn bébihordozóval kompatibilis adaptert (a Haberkorn bébihordozót megvásárolhatja webáruházunkban)

Felépítés mindkét irányba
Mind a mózeskosár, mind a sportkocsi feltét mindkét irányba felszerelhetõ.

extrém kicsire összecsukható
A terjedelmes helykínálatának ellenére összecsukott állapotban minden csomagtartóba belefér.

Osztrák minõség

A babakocsikat Ausztriában fejlesztik és alakítják ki, gyártásuk Kínában folyik. Hibátlanok, nagyon divatosak és csúcsminõségûek - több mint 3000 elégedett vevõm tudja ezt igazolni. Ausztriában majd mindenhol fellelhetõ a boltokban (csak jelentõsen drágábban). Ha egyszer alkatrészek hiányoznának, utánrendelésre van lehetõség.

Adatok és tények:
Valamennyi részének összsúlya 13 kg

Súlya mózeskosárral kb. 10,5 kg
Súlya sportkocsi feltéttel kb. 10,5 kg

Fekvõfelület a kosárban hossz 79 cm szélesség 33 cm magasság 21 cm

Tolókar magasság 100 cm

Felépített méret - teljes szélesség 58 cm teljes hossz 100 cm

Váz összecsukott mérete: hossz: 87 cm, magasság: 32 cm, szélesség: 58 cm, bármely autóba belefér, mivel a mózeskosár és a sportkocsi feltét könnyen eltávolítható.

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok, megjöttünk az uhuról.

Nem is tudom, hol kezdjem... az uh leleten szerepel egy mondat: magzati fejlődési rendellenességre utaló jel nem látható. Ez jó, ebbe kapaszkodom most, másba egyelőre még nem tudok. Elküldtek bennünket Debrecenbe genetikai tanácsadásra Uh-ra, mert a picúr bal szívkamrájában echogén papilláris izomzatot találtak, ez egy meszes csomó. Ez, és ehhez az alacsony afp érték ami a 20-100ig ref.tartomány helyett 12.9 lett, indokolttá tesz további célzott diagnosztikát....

voltunk helyi genetikai tanácsadáson, hiába kérdeztem, a doki semmi konkrétumot nem mondott, okosabb nem lettem. A lényeg, lehet ez is, lehet az is, bármi megtörténhet és annak az ellenkezője is. Ez a fajta meszesedés állítólag /doki szerint, és a netes olvasmányok alapján is/ elég gyakori a babáknál, rendszerint kinövik még a pocakban. Előfordulási gyakorisága ugyanakkora nem down-os babáknál, mint down-os babáknál. Most a neten találtam egy tanulmányt, ahol azt írják, ez a fajta meszes csomó, ha nem párosul egyéb uh-s eltéréssel, akkor nem utal kromoszóma rendellenességre.
Hétfőre kaptunk időpontot Debrecenbe, s ha szükséges, akkor egyszerre vesznek magzatvizet is... kérdés, hogy kibírja e a babó, mert ugye annak is van vetélési kockázata.... a vizsgálatnak két hét alatt van eredménye. Ami jelen érzéseimet tekintve szerintem nem befolyásol az égadta világon semmit, max annyit, hogy biztosan tudom,hogy mi van. Nem gondolom, hogy bevállalnék egy olyan döntést, hogy kimondjam a halálos ítéletet a gyerekemre egy esetleges down szindróma miatt. Ugyanakkor teljesen be vagyok szarva, hogy ha nem lesz egészséges, akkor azt hogyan fogja bírni a családunk, a házasságom, a gyerekeim, és úgy egyébként is. Iszonyú nehéz és súlyos kérdések ezek, de arra nem lennék képes, hogy a 20-on akárhányadik héten megszüljem Csöppkét, s hagyjam meghalni...........aki ha minden igaz, kislány...
Atya Isten, iszonyú érzés ez.....
:cry: :cry:

vicger
 
 


Kriszti, az elkövetkező 2 hétben csak arra koncentrálj, hogy minden rendben van (ahogy rendben is van), ne gondolj a legrosszabbakra. Nehéz, de próbáld meg!
Sajnálom, hogy ezzel az érzéssel kell most megküzdened, nagyon nehéz lehet, de pont az AFP megbízhatatlansága miatt próbálj meg lazítani!
A másik kérdésben sajnos nem vagyok túl okos, de bízz a szakirodalomban és a dokidban, és mindig csak pozitvan!!
Voltatok integrált v kombinálton is, ugye? Az jót hozott ki.
Veled vagyok!!

floranan
 
 


floranan nem voltunk sem kombinálton, sem integrált teszten...

vicger
 
 


[quote="vicger"]f írta:vicgerloranan nem voltunk sem kombinálton, sem integrált teszten...


Ne haragudj, úgy emlékeztem. Most nem tudtok még elmenni egy hasonló tesztre, hogy megnyugodj?
Vagy nem szeretnél a debreceni vizsgálatig semmit?

floranan
 
 


Vicger! Én is nagyon együttérzek veled!! Borzasztó érzés, hogy alapjáraton is aggódunk a bennünk lévő babákért, és plusz még rásegítenek egy lapáttal! :( De mindenképpen a két hétig, amig nincs eredmény, addig ne a legrosszabbra gondolj!!! Nagyon jó lett volna, ha a kombinált vagy az integrált tesztre is elmész, mert azok kiszűrnek bizonyos rendellenességeket. Nem mehetsz el még integráltra?? Az azért biztos megnyugtatna!!
Nagyon drukkolok érted és a kisbabádért!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Vicger, higgatság nyugotság!!

Minden rendben lesz!

Csöppke bent most figyelő poziba helyezkedett, és ha érzi, ha anyukája nyugodt, akkor szépen elnövi a szíve körüli gubancot!!

2 hetet kell kibírnod, ami biztos orzasztó nagyon nehéz lesz, de addig ne gondolj rosszra, csak arra, h a szép kis pocód nem véletlenül növekszik :D

Kitartást!! S ne stresszeld magad!!!

Most asszem nekem sok energiám van, átküldöm nagy részét Neked!!!!

zzzzzzzzzzzzzzzz...........++++++++++++++++++++++++++......... átment!!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


floranan, peppino fogalmam sincs,h el tudnék e menni. Dokim szabin van, holnap tudnék beszélni vele. Van még valami... Ezek a tesztek úgy tudom nem olcsók... s nekünk nincs most parkolópályán 20onezer forintunk, az utolsó fillérig be van osztva minden... :oops: tudom, hogy undorítóan hangzik, és valóban az, de vannak korlátaink :oops:

Móka, köszönöm :) Nem két hét lesz, hanem 3, mert egy hét mire Debrecenbe megyünk, s onnan két hét az eredmény...

Persze már minden rémtörténetet megtaláltam a neten.... :?

vicger
 
 


floranan, peppino fogalmam sincs,h el tudnék e menni. Dokim szabin van, holnap tudnék beszélni vele. Van még valami... Ezek a tesztek úgy tudom nem olcsók... s nekünk nincs most parkolópályán 20onezer forintunk, az utolsó fillérig be van osztva minden... :oops: tudom, hogy undorítóan hangzik, és valóban az, de vannak korlátaink :oops:

Móka, köszönöm :) Nem két hét lesz, hanem 3, mert egy hét mire Debrecenbe megyünk, s onnan két hét az eredmény...

Persze már minden rémtörténetet megtaláltam a neten.... :?

vicger
 
 


Kriszti

Tudom, hogy nagyon drágák :(
És elhiszem, hogy minden fillér kell, nekünk is, pedig mi csak ketten (hárman) vagyunk még...
Tényleg minden rendben lesz, és most azonnal szállj le a netről!!! Felesleges addig ilyet olvasnod, amíg nem jött meg az eredmény. Tessék pozitív gondolatokkal megtelni, bármilyen nehéz is!

http://empressempress.tripod.com/mandalas.htm

floranan
 
 


Vicger!
Nagyon-nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen!!!! És így lesz... :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Leszálltam a netről :)

Igyekszem optimistának lenni, gyárilag az lennék... Most Csöppke is teljesen beindult szambázik odabent, biztosan így akar megnyugtatni :)

vicger
 
 


Kriszti én hiszek abban, hogy a gondolatnak teremtő ereje van. Most nagyon ügyesen arra kell gondolnod, hogy napról napra óráról órára a kicsi kinövi azt a meszesedést. Ne attól rettegj, hogy ott van, hanem kezd el azt programozni magadban és ezáltal benne is, hogy megoldjátok és egészségesen fogod átölelni szeptemberben. Természetes, hogy félsz.....csak a bolondok nem félnek. De hiszem , hogy nincs baj.

KépKép
dorkamartini
 
 


Vicger
Nyugi!!!!!
Minden rendben lesz!
Magzatvíz vizsgálatot akkor csinálnak, ha tényleg nagyon indokolt... és a vetélés utána nagyon ritka... statisztika, csak egy adat... :wink:
Vendég
 


Kriszti, tényleg próbáld magadba sulykolni, hogy minden rendben van, minden rendben lesz.

Bíznod kell magadban, Csöppkében, szépen ki fogja nőni a meszesedést.
Vendég
 


sziasztok csak egy gyors bekukkra van időmm,mert házi feladatot kaptam,kis pénzért :oops: ,mert kell,mert oep ügyben még semmi,már annyit se kapok mint eddig.
Mabe gratula a poci szépen növöget Imola!!!!

Kriszti mint már sokan előttem csak pozítivan!!!!!!!!!!!!+++++++++++

Bocsi de most többre nincs időm,netem még mindig nincs.

Légyszi értesítsetek,hogy hol és mikor lesz tali!!!!!!Telcsi számom a picasas táblázatban.KÖszi!!!!!!!!!!!!!!

Kocsival megyek,jó a pólus,de mehetek 17-16-15 kerületet érintve.

sutimano76
 
 


Boboka, na, mi volt? :)

floranan
 
 


Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm!
Most már szépen leülepedtek bennem a dolgok, nem gondolkozom, úgy is úgy lesz, ahogyan lennie kell.
A meszesedés miatt aggódom a legkevésbé, bevallom őszintén...
Ami idegesítő, az a bizonytalanság talán..
De tényleg okés minden ;)

vicger
 
 


Floranan, tök jó volt. Szorgosan jegyzeteltünk :)

Szó volt az ödémáról, a viszerekről, a keményedésről. Meg még sok mindenről. Holnap begépelem délután és elküldöm nektek mailen.

Állítólag nem szabad simogatni a pocakot, mert keményedéshez vezethet. Kezet rátenni szabad, de sokáig simogatni nem szabad.

Ha keményedés van, lehet inni kis bort pl. :)

Nagyon jó fej volt a doki, szinte végig röhögcséltük az egészet.

Utána meg shoppingoltunk egy picit (vagyis inkább nézelődtünk) :)

Meg vettünk fini epret :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na, így kell ezt Kriszti!
A pozitív energiák rögtön hatnak és minden rendben lesz :)

floranan
 
 


[quote="boboka"]F írta:bobokaloranan, tök jó volt. Szorgosan jegyzeteltünk :)

Szó volt az ödémáról, a viszerekről, a keményedésről. Meg még sok mindenről. Holnap begépelem délután és elküldöm nektek mailen.

Állítólag nem szabad simogatni a pocakot, mert keményedéshez vezethet. Kezet rátenni szabad, de sokáig simogatni nem szabad.

Ha keményedés van, lehet inni kis bort pl. :)

Nagyon jó fej volt a doki, szinte végig röhögcséltük az egészet.

Utána meg shoppingoltunk egy picit (vagyis inkább nézelődtünk) :)

Meg vettünk fini epret :lol: :lol: :lol:


Juuuuuj epret nyami :D Én is vettem Ausztriában a múltkor és befaltam...

Akkor nem simizem, igazából csak rá szoktam tenni a kezem. Mindig egy ponton érzem (azt hiszem) Csokikát.

Köszi a jegyzetet ;)

Jövő héten társulok!!!

floranan
 
 


Kriszti, remélem a debreceni doki jobb fej lesz és rendesen elmondja, hogy ez mit is jelent. És - ahogy te nevezed - a Nagyfőnöknek van hatalma...

Szerintem, hülyeség, hogy nem szabad a hasunkat simogatni (bocs), én mindig szoktam és egyáltalán nem szokott bekeményedni (azt egész mástól szokott, de attól meg most sajnos el vagyunk tiltva...)

Jó éjszakát mindenkinek! (Kriszti, nektek külön is!)

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Jó reggelt!

Anna benne bízom.

A pocak simogatásának az ellenzése véleményem szerint is az őskori babonák körébe tartozik. Én is simogattam, Atit mégis majdnem túlhordtam, a 41. hétre született.

Közben Atesz kért időpontot az Istenhegyi géndiagnosztikai központba, holnap reggel megyünk vérvételre, hétfőn pedig uh-ra. Sajnos nem Hajdú doktornőhöz, de remélhetőleg a többi orvos is lelkiismeretes.....
Ez is olyan érdekes, hogy a debreceniek szerint nem számít, hogy jövő héten már a 20. hétben leszek bőven, a pesti szerint pedig nagyon lényeges. Holnap töltöm a 19. hetet. Most megint kezdek izgulni.
egész éjjel, egész nap egy szó mantrázódik a fejemben, az , hogy egészséges.

vicger
 
 


Jó reggelt!

Vicger,csatlakozom a többiekhez,és én is küldök a tied mellé sok sok + energiát.Biztos minden rendben van Csöppkével.
Az Istenhegyin nagyon alaposak,és odafigyelnek mindenre.Örülök,hogy sikerül elintézni,és itt az eredmény is megvan hamar.Kihez mész?Egyébként ott mindenki nagyon jó szakember,de tény,hogy nem olcsó.

Kép
v.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?