Új privát üzeneted érkezett!

Dóri,
megy a drukk holnapra. De én tudom, hogy minden rendben lesz :)

Csajok,
napok óta jobb oldalon van a kis pockom :) lefotóztam. nem adja nagyon vissza, de azért látszik vmennyire:

Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hát elindultam hazafelé, aztán rossz utcán fordultam be, és fura volt, hogy nem ismerősek a házak :roll:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek ma hajnal óta két óránkét volt 1-1 fájásom meg volt amikor csak egy óra telt el! Tudom ezek még csak olyan jóslófájás szerűek és ez még eltarthat napokig akár hetekig de teljesen kikészültem picit! Annyira kimerültnek érzem magam mert a fájások mellett egész nap hányingerrel küzködtem megy a hasam is és most este hánytam is nagyon rosszul vagyok! De nem telefonáltam még a dokinak! Még szerintem fölös leges ilyennel zaklatnom!!! De délután óta csak sírok!!!! Mert megvisel nagyon párom hiánya bár minden nap kétszer is beszélünk és nem egy perceket de valahogy még is kevés!!!! Már szeretnék mindenen túl lenni és együtt lenni a Kedvesemmel és a csöpségemmel!!!! Már alig van erőm és nem tudom hogy meddig megy ez így tovább de azért próbálok a baba miatt még erőt venni magamon és kitartani mert szüksége van rá a kis Drágámnak! De már nagyon nehéz!!!


Bocsi hogy ilyennel zaklatlak titeket csak úgy éreztem el kell mondanom! Nagyon szorítok holnap mindenkinek aki vizsgálatra vagy orvoshoz megy!!!! Bízom benne hogy minden rendben lesz! ;-)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 

 
 

Sziasztok, hát én is ideértem ma a gép elé!

Voltam UH-on és dokinál is, de sajnos jó és rossz hírem is van/lett mára:

A jó, hogy az UH szerint Bence babánk már 3 kg. 50 cm így a 36. héten, igazi hajasbaba, és kiköpött olyan, mint a bátyja, Bazsika. Azt mondta a doki, hogy klónoztuk??? :)

Aztán a rossz hír, hogy az előző, tehát a 2. császáros hegem az alsó határérték alatt van (2,5 mm a határ), tehát csak 2,2 mm. Ez elég gáz, mert bármikor elválhat a méhfal és még csak észre sem veszem!!!

Úgyhogy ezt látván a nődokim azt mondta, hogy akkor ő most konzultál a proffal, hogy mi legyen, és megállapodtunk, hogy még előrébb hozzuk a csaszit, tehát a 38. héten megcsinálja, azaz máj. 12 helyett máj. 5 és 8 között valamikor. A pontos napot holnap tudja megmondani, ha megnézi a műtéti kiírásokat!

Szuper mi?? :( Teljesen odavagyok, hogy mi lesz! Nagyon parázok, mert egész végig ettől féltem a terhesség alatt, hogy csak ez ne jöjjön ki rajtam! A doki szerint abba ne hagyjam a magnéziumot, mert az végzetes lehet, és így is úgy köszönt el, hogy jó lenne, ha kibírnánk a 38. hétig... Az a legrémisztőbb számomra, hogy nincs semmi előjele és nyoma, ha elválik a heg!! Ráadásul egy ilyen esetben már csak percek vannak hátra, hogy engem és a babát megmentsenek!

Annus: holnap akkor megírom, hogy akkor melyik az új szülési időpont! hétfőn (ápr. 27.) doki és NST is lesz!

Hálapénz: mi mindkét esetben varratszedéskor adtuk át, borítékban és csokival megspékelve! :) az anesztesnek nem adtunk, bár így utólag nagyon megérdemelte, egy tündér volt!

Bocs, ha sok voltam mára, de muszáj volt kiírnom magamból... :(

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Jó éjt mindenkinek!
Nekem mára ennyi volt...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, aztán megpróbálok aludni. Hátha ma sikerül.. A hátam egész nap majd' leszakadt, pedig de. még tornán is voltam. (Utána kb.egy órán át tuti jó volt, majd ismét rossz...) A torkon változatlanul fáj, és az orrom már akkora, mint egy krumpli...

Esztó! Ez furi. Én meg pont arra hajtok, hogy nehogy véletlenül egy nap legyen a szülinapunk a Babókával. Van egy rokonunk, akinek u.azon a napon van a szülinapja, mint az anyujának, és mindig utálta gyerekként,hogy neki nincs "saját szülinapja"...

Dóri! Fel a fejjel! A dokid biztosan tudja, hogy mi a jó döntés!

27-én megyek a dokinénimhez, akkor lesz UH és az első NST is. Már jó régen taliztunk! Kíváncsi vagyok, mit "jósol"... :)

Na pusz mindenkinek!

Kép
szkitty
 
 


SZiasztok!

Visszatértem :-) Jó kis hétvégénk volt. Most egyedül vagyunk, Apa Londonban melózik, de holnap este jön is szerencsére.
Én is elkaptam egy kis náthát, remélem semmi komoly nem lesz.

Ja, ZSÜCI GRATULÁLOK!

Vissza kell olvasnom vagy 10 oldalt, most csak átfutottam.

Jó éjt mindenkinek!
pumuklii
 
 


Jó reggelt!

Sikerült kipihennem a tegnapi kalandunkat anyuval.És egész jól aludtam.Megnézte milyen ruhákat vettünk babónak meg dumálgattunk.Úgy látszik az unoka tényleg megváltoztatta a hozzáállását a dolgokhoz.Bár azt még mindíg nem dolgozta fel hogy a páromnak nincs fix bére.De mondtam neki, hogy eddig még nem haltunk éhen sőt mindent mi vetünk a picinek és még tartalék is van szóval nem kell izgulnia.Már kitalálta nekünk a programot nyárra.Ő megy szállodába takarítani, mi meg kertészkedünk ezerrel.Már nagyon várom.Szép nagy kert.Babót majd kitolom magam mellé a kocsiban és remélhetőleg jó nagyokat alszik majd a friss levegőn míg én kertészkedem.Hmüü, de jó is lesz.

Na megyek főzöcskézek egy kis sóskát.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Picihencso!

Ne stresszelj, azzal a babának sem teszel jót!!! Ő is megérzi, ha valami bánt, és rá is átragad a rosszkedv! Ilyenkor ő is sírhat! Tudom, hogy könnyű ezt mondani, mert a hormonok is szórakoznak velünk, meg az egyedüllét is megvisel, de próbáld elterelni a figyelmedet valamivel! Kitartás! Nemsokára mindhárman együtt lesztek! :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek!

Kicsit jobb a kedvem bár már megint hányingerem van! A fájások most egyenlőre elmúltak de egész lent ilyen szúró feszítő érzést érzek!

Trixi köszönöm szépen neked a biztatást! Jól esett!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Na itt!

Edua még nem írt,szóval egyenlőre még egyben vannak ezek szerint :lol:

Eszti!
Jó ez a pocak,néha nekem is ilyen...de csak rövid ideig!

Tegnap este már megint nagyon fájt a pocim...de az egész,ülni alig bírtam...nagyon furi.Ja és már azt hittem lesz vmi,mert 5 perces fájásokat véltem felfedezni...de aztán elmúlt...így maradtunk.

De Iza most furcsa mód nem mocorog olyan aktívan...pénteken megyek csak CTGre meg uh,doki
Addig remélem minden oké lesz!De lehet ha megint jön ez a folyamatos pocifájás akkor én bemegyek h nézzék meg....

Huu,én remélem h hamar hazaengednek!Mert nem bírom ki 3-4 napnál tovább odabenn...az is húzós!Tegnap mondtam is az uramnak h én végigjárom majd a kórházat,rodeózok a babával.Vagy éjjelente kiszököm :lol: :lol:

annus11
 
 


Sztem mindenkinek vannak ilyen napjai. Nekem is volt, hogy csak úgy elkezdtem bőgni, pedig semmi okom nem volt rá! Fogd a hormonokra! Azt a legegyszerűbb! :D
Jóslóim nekem is már vagy két hete vannak.Nem egyszerűek, de ki lehet bírni!
Ha itt az idő, biztosan megérzed majd, mert az máshoz nem hasonlítható, igen gáz érzés!
A hányinger nálam is játszott, sőt én végighánytam a szüléseimet. Most nyugi van! :)
Kíváncsi leszek rá, mikor indul be igazán, mert tegnap azt mondták, hogy többedik terhességnél jobban érezhetőek,erősebbek a jóslók, és több is van belőle., még semmi jele a szülésnek!
Hát köszönöm szépen!

Lenne egy kérdésem! Az iwiw-es babát várok fórumban tag valaki?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Heni!
Kitartás!!!Gondolj arra h a babának az a jó ha minnél tovább benn marad!Pihenj sokat!!!Ne is mondd milye egyedül lenni...én néha napokig egyedül vagyok...meg vagyunk még egy páran akik átmentek ezen a terhesség alatt...

Bencusbabus!
Akkor próbálj te is pihenni.Nehogy baj legyen!!!!Esetleg nem mondták h hordj haskötőt vagy mit?Ami tartja a hasat.Nem segítene picit a teherviselésben?

annus11
 
 


Jó reggelt!

Harhaj,
Te aztán nem bízod a véletlenre az ebédkészítést, mármint hogy ebédidőre kész legyen :lol: :lol:

Annus,
vigyél magaddal kötelet, aztán majd éjszaka kikötöd az ablakhoz, és le tudsz pucolni valami jó kis dizsibe :)

Esztó,
jó a kép :) kisasszony nálam is csinál ilyeneket, és ő is az esetek 95%-ában a pocak jobb oldalán tanyázik :) :)

Kivételesen végig tudtam aludni az éjszakát, nem kletem fel egyszer sem!! Vannak még csodák :shock: :)

emese1979
 
 


Jó reggelt mindenkinek.

Az időjósok szerint ma csodaszép napunk lesz, 20 fok körüli és afeletti hőmérséklettel, szikrázó napsütéssel. Ha befejezem a kisrucik vasalását, tutira kimegyek. Egy ksi friss levegő csak jót tehet. Kivéve ha megint fejméretűre dagad a lábam.
Meg azért azt sem szabad elfelednem, hogy a nyitott méhszájam miatt ítéltek fekvésre...csak könnyen elkerüli a figyelmemet, mert ugye az nem látszik... :oops:

Ki mit tervez mára? Szülést valaki? :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Edua Írt!
Bennmaradtam a kórházban!Ma meglesz Lara!!!!

annus11
 
 


Áááááá, te jó ég, de izgulok.
Mondtam én..... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Jó reggelt!

Ildi mennek a drukkok! Gyors szülést, születést nektek!

Most mennem kell közértezni, majd jövök, izgulok Ildiért!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Könnyű, és gyors szülést kívánok Ildinek! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jujj, de izgi!! Megy a drukk Edua!! :)

Annus: van nekem haskötőm, amit gyakorlatilag csak 2x hordtam, mert ülni benne elég gáz! Szerinted használna???
Beírod a táblázatba, hogy hétfőn NST-m van és dokim? Köszi!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Már beírtam! :wink:

Nem tudom h segítene e...fogalmam nincs,csak azért kérdeztem mert más is hord ilyen hastartót és mondta h azóta sokkal jobb,azért gondoltam h biztos tarthat vmit.Esetleg kérdezd meg a dokit vagy védőnőt h mit mond rá,szerintük van e értelme a te esetedben!

annus11
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek! Ildinek könnyű szülést kívánok. Biztos ügyesek lesznek Larával.

Esztó: Tök jó, hogy megvan az időpont. Furi lehet tudni, hogy mikor szültök. Bár lehet, hogy Álmos nem húzza ki addig.

Anita: Én is múlt héten elmentem simán az SZTK-ba megnézetni a szememet. Szemfenék vizsgálat, minden OK, és adott róla papírt.

Na igen, a gyors és könnyű szülés nagyon jó volt. Most csak azt nem tudom eldönteni, hogy mitől féljek: hogy nem érek be időben, vagy hogy hosszabb és nehezebb lesz mint az első. Szerintem Én most jobban félek a szüléstől, mint Patriknál. Vagy csak már nem emlékszem ??? :shock:

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Hol lehet beszerezni ezt a haskötőt, és mibe kerül?

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Ildinek mennek a drukkok,könnyű és gyors szülést kívánok!!!De jó ma már babázik!!!
Picihencso,tudom rossz így de hamarosan már együtt lesztek!!Gondolj a pici lányra!!
Panndi,vicces hogy eltévedtél.Teszel képet a hajadról?
Esztó,tök ari hogy férjed szülinapján születik Álmos!Mi is péntek 13-án jöttünk össze.
Annus akkor nálad is csak készülődik Iza.Szerintem hamarosan meglesz!
Hú ez a jó idő.Mivel valamennyit már mozoghatok,kihasználom és egy picit sétálok.De jó lesz!!Ma jön a védőnő is.
Szerintetek az nem baj hogy csak 88mm a BPD???Nem lesz pici?
Na megyek reggelizem!
Dóri hogy vagy?????
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi!
Huu én passzolok,nem akarok hülyeséget mondani.De Mozzának van ilyen hastartója,meg még vkinek....majd inkább ők segítenek ebben,mert nekem nincs,csak annyit tudok amit ők meséltek!

Anita!
Nekem 90mm-t mértek legutóbb.Kb 3 hete volt.Szerintem nem pici!!Amúgy meg örülj neki h nem olyan nagy....

Eszti!
Akartam is írni h én a nővéremmel születtem egy napon,csak 10 év különbséggel!De ez véletlenül alakult így,tehát nem volt tervezett!És szerintem tök jó!!Mindig élveztük a közös szülinapokat!Még most is :oops: Ilyenkor 1 hétig meg vagyunk őrülve,nem lehet lelőni minket :wink: Általában elmegyünk együtt vhova és úgy választunk ajándékot stb.Sose volt abból gond h egy napn ünneplünk!Pedig általában 1 tortánk is volt,csak a gyertyákat cseréltük rajta :lol: :wink:

annus11
 
 


Edua!!!Mennek a drukkok ezerrel!!!! Gyors és könnyű szülést kívánok!!!!! De jó lesz Neked, ma már babázol!! :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle hogy vagy?????Riki??

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szia Anita!Köszi jól vagyok.Kutyafuttában.Tegnap is rohangáltam, ma is megyek be a melóhelyemre, hívtak, hogy látni szeretnék már mekkora vagyok. :D Aztán bevásárlás,stb.Tegnap is háziorvos, holnap NST.Szóval zajlik az élet.Igyekszem visszaolvasni majd. :D Jól olvastam, felkelhetsz?Akkor levegőzz Grétivel,jó lesz nagyon a napocska!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok,

Zsüci, gratulálok neked Kamillához és sok sok tejcsit kivánok.


Ildi, neked meg mennek a drukkok, hogz minden ok legyen +++++

A hétvége nekünk is jól telt nagyon vidéken voltunk végig a mamáknál, én le meszeltem a gyümi fákat nagyon élveztem a kint létet.

Mindenkinek kitartást továbra is.

Kutyafüle, szerintem is maradj és én szivesen olvasom a te hozzászólásaidat is.

Mi meg május 13-án jöttünk ösze 8 évvel ezelőtt még. :D

Anita, szerintem a 88 bpd nem kicsi.

Esztó, tök jó ez a poci kép! :)

[/b]

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Ildi és Lara: hajrá, hajrá, hajrá! Ügyesen! :wink:

Dórira is gondolok...

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus: köszi a tippet, utánajárok akkor! :)
Ja, most derült ki, hogy akkor máj. 6-án lesz a prog. császár, úgyhogy már ez is fix, elvileg!

Haskötő: van sokféle, Anita, Chicco, stb. de én chiccot vettem 6000 Ft-ért, a többi 8 e felett volt (hihetetlen)!
Ez több méretben állítható, kinek mekkora a pocója. Tulajdonképpen jó hordani, mert tartja a hasat, csak leüléskor kényelmetlen! Bababoltokban kapható!

Kép
Kép
bencusbabus
 
 


Jó reggelt,

Micsoda hírekre jövök haza :) Hajrá Ildi és Lara!!!!

megjöttem ctg-ről. Kisfiam szivat, odafelé végig bugizott a kocsiban, a ctg-n nagy csend, két darab rugást produkált, majd abban a pillanatban, hogy kijöttem, újra kezdte :)
a ctg-s néni azt mondta, hogy szerintem altatni fognak és nem epidurál lesz, mert hogy ott van a probléma a gerincemben ahova adni szokták :( Na, majd jövőhéten az anesztes eldönti. De olyan jó volna látni egyből, nem akarok aludni.

Annus,
de jó, hogy egy napon születtetek, ritka. Bár a férjemék is egy napon születtek, de ők ikrek :D

Pocak,
nekem a nap folyamán legtöbbször így néz ki a hasam :) most is.

Trixi,
most hogy írtad a haskötőt, eszembe juttattad, hogy meg akartam tegnap kérdezni a dokit erről. hát nem elfelejtettem megint... :? most már felírom.

Petrus írta a tena bugyit ugye? hogy az jól összetartja a dolgokat. ezt gyógyszertárban lehet kapni?

Heni,
nyugodj meg, relaxálj. Nemsokára együtt lehettek mind a 3an :)

Dóri,
majd gyere! mennek a drukkok.

Tinu,
Te meg szólj ám :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Haskötő:

gyógyászati boltban még olcsóbb. MOzza vett ott ha jól emléxem.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ildi! Hajrá!

A hastartó most akkor az a tépőzárral rögzíthető fűzőszerű valami? Az most szülés után vagy szülés előtt kell?
Mert hallottam már hasszorító bugyiról is (szép darab :lol: )

Azt hiszem a sógornőm mondta, hogy neki szülés után 1 ideig kb. 6 hónapos méretű pocakja volt és nem volt valami szép látvány... És szerinte ha valami jó kis rugalmas hastartót használunk, azzal nagyban segítjük a regenerálódás folyamatát, hogy az a kitágult bőr szépen húzodjon vissza.
Mostmár csak azt kéne tudni, hogy ezt melyik fajta hastartóval vagy mivel lehet elérni... :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Jó reggelt!

Ildi, könnyű és gyors szülést kívánok én is, gondolok rátok, megy a drukk!

Én is, mint Tinu, a szülinapomra vagyok kiírva, de pont a kicsi miatt nem szeretném, ha akkor születne, mert Gyöngyvirág névnapja is aznap van.

Tinu, küldtem privit!
Vendég
 


Kutyafüle,igen felkelhetek,bár azért nem egész nap és nem csinálhatok semmi megerőltetőt.De úgy vok vele,ha már kellemetlen a mozgás akkor gyors lefekszem.Ma már teregettem,olyan jól esett. :D
Aranyos a munkatársaidtól hogy így érdeklődnek irántad.Neked már tényleg csak pár nap!!Azért ne tünj el!!
Esztó,Álmos édes lehetett!!
Kicsit fekszem,mert utána sétálok egy picit a lányommal!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi,
nálatok is jól összejönne akkor az ünneplés :)

Anita,
azért ne ugrándozz. csak óvatosan.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó nem pattogom én annyit,ccsak kicsit élvezem a szabadságot!! :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Én is előkerültem nagy nehezen. A hétvégi kikapcsolódás helyett befigyelt egy jó kis kórházasdi. Minden próbálkozásom ellenére addig fajult a hányás, hasmas dolog, hogy bentfogtak a belgyogyin infúzióra meg káliumpótlásra. Tegnap délután jöhettem haza, de hál' Istennek már jól vagyok/unk. Az egészben az volt a legszörnyűbb, hogy annyira legyengültem, már állni is alig bírtam, kezem lábam remegett, és a tetejében lelkileg is totál kikészültem. Egyfolytában azon kattogott az agyam, hogy csak babukámnak ne legyen semmi baja. Kb. mire az orvoshoz értem, az idegtől már beszélni is alig tudtam, sírva magyaráztam neki a panaszaimat. Szerencsére egy szuper fiatal dokibácsit fogtunk ki, aki nagyon lelkiismeretesen és emberségesen járt el velünk, így viszonylag hamar összekaptam magam. Egyágyas vip szobát is kaptam, de mondhatom, ez a kórházi közeg még így is kikészítő. Remélem a szülésnél nem lesz semmi gond és 3-4 nap után tényleg hazajöhetünk!!!

Visszaolvasni még nem tudtam, de a lényeget azért láttam:

Zsücinek óriási gratula, jó egészséget neketek!!!

Ildi, megy a drukk!!!


Esztó,
a pocakom nekem is gyakran ilyen formát ölt, csak mindig mire előkapom a fényképezőt, a fiacskám visszahúzza magát.

KépKép
novygirl
 
 


Halihó!

Megy a drukk Ildiéknek! Hajrá!!!!!!!!!!!!De jó, ma már babázhat! :D

Nálam helyzet változatlan, keményedések, ma nagyon fáj a derekam, manó a csípőmön ügyködik ma a bordáim helyett...ez is nagyon buli....csillagokat látok tőle..... :shock: :? :lol:
Egyre jobban elkezdtem parázni az indított szülésen....a szülésznőm máj. 01-től asszem szabin van + férjem is utazik....szóval még áprilisban ki kell csalogatni a tökmagot.
Csajok! Én úúúúúúúúúúgy szeretném, ha magától elindulna kifelé a kis lusti....de nem nagyon akar... :cry:

Esztó!
Nekem is ált. ilyen a pocim....jobbra helyezkedik, csak nekem nagyon lent....hogy a túróba férnek el ekkora helyen???????????

Reny!
Péntek 13 esküvő nálatok is? :lol: Nekem nagyon bejött, ráadásul ez a nap valamiért :wink: absz. nem volt anno betáblázva.....simán kijött az anyakönyves helyszínre. :) És olyan szuper esküvőnk volt....laza, szabadtéri, nagyon szép emlék. :D

Annus, Kuytafüle!
Várom a helyzetjelentést! Hogy állnak a babók? Lustiznak még mindig?

Hasszorító: Ez orvosi segédeszköz boltban beszerezhető, szülés utánra való, 8 méretben kapható, irtó ronda izé....arra jó, hogy a méhed és a hasad könnyebben visszanyerje az eredeti méretét.
Ez olyan 3000Ft körül van.

Hastartó: Ez terhesség idejére van. 2 féle kapható: Az egyik övszerű- állítható alátámasztja a pocit, segít a derekadnak a súly megtartásában. (olyan 6000Ft körül)A másik bandázsszerű, egész pocakra ráhúzható, ennek olyan a kialakítása, hogy az egész pocit befogja- megtámasztja- és ez szűk ruha alatt is hordható, nem látszik absz.(olyan 3000Ft körül) A Kenguruban lehet venni, a füzetben van rá kupon is.

Na, ö.raktuk a kocsit, dobok képet: :D
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mozza
 
 


Ildi, Lara, Hajrá!!!

Anita, menj csinálj vmi jót Grétivel!

Esztó, cuki a poci!

Heni! Kitartás! emélem, minden rendben fog nálatok zajlani! Párod mikor jön haza?

Köszönöm a drukkokat, még várom a laboreredményeket, ha meglesznek, többet tudok majd.

Puszi, majd még jövök.
Vendég
 


Erzsi, hú de jó hogy jobban vagy.
Ezt az infúziós dolgot én sem úsztam meg a múltkor....de komolyan mondom jót tett, már az első üveg után jobban éreztem magam.
Azt lehet tudni, hogy mitől volt ez a hányós/hasmenéses dolog?

Mozza: jó a kocsitok. Ekkora teraszotok van? Hú de irigyellek érte. Én most pihentetésből kiültem az erkélyre, de hát dög meleg van...Délután elmegyek az ÁzsiaCenterbe, veszek még pár kifogót Nórikának. Eddig ömlesztve voltak a cuccai, és most hogy kiválogattam/kimostam őket derült ki hogy kifogónk az csak egy van. Bár nem lenne szabad enyit talpon lennem, de úgy vagyok vele, hogy ha vasalni tudok akkor egy picit nézelődni is, nem igaz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Eduáról még nincs hír...

Iza érdekes dolgokat művel odabenn..... :roll: olyan mintha keresztbeállt volna :shock:

Na látom Mozza leírta a hastartó és a hasszorító közti különbséget :wink: Amúgy szupi a babakocsi!!!

Na most rohanok!!!

annus11
 
 


Jajj, helló mindenki, de izgulok!

Ildi, Lara, nagyon szorítok nektek, könnyű, gyors, laza délutáni programot kívánok nektek!!

Esztó, szerintem is jó nap a máj. 13.! Sajnálom, hogy lehet, hogy altatni kell, de nem érdemes kockáztatni, tök igazad van, azért van az anesztes, hogy megmondja! D amint felébredsz ott lesz a kis Álmos meg a párod!

Bencusbabus, szerintem Te se aggódj - tudom, mondani könnyű... De gondolj arra, hogy a babád szép nagy, kifejlett, úgyhogy akármikor is jön, biztosan nem lesz vele gond! Most magadra is kell gondolnod!!

Dóri, azonnal jelentkezz, ha van valami. Remélem legutóbb nem voltam túl tolakodó...

Mozza, Annus, Kutyafüle, meg akik lassan következnének, kitartás!

És még egy lényeg: sms-eztem Zsücivel, jól vannak, és van sok-sok tejcsi! Délutánra kiderül, hogy hazamehetnek-e holnap. Éssss, küldött egy gyönyörű képet Kamilláról!!! Csak az én telcsim nem olyan, amiről fel lehet tenni. Ha valaki fel tudja tenni a blogba, akkor szivesen továbbítanám, csak valaki jelentkezzen, akinek a blogban megvan a száma...

Sok puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi: ha minden igaz, úgy érek oda az Imrébe holnap, hogy oda tudok menni a relax végére. Ha Zsüciék még vannak, esetleg meglátogathatnánk őket egy pár percre, nem?

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi,
nekem átdobhatod a képet a 20/824-0537-es számra (a blogba a saját számom van fent, viszont arról nem tudom feltölteni - erről igen :lol: :lol: kiváncsi vagyok a kisasszonyra nagyon, biztos szép kislány!!!! A sok tejcsihez meg gratula :)

Ildinek drukkolok nagyon!!!! Reméljük Lara gyorsan a világra jön!

emese1979
 
 


Böbi: én örülnék, ha egy napon születne velem a fiam. ÉN úgyse tartok már nagy hejehujákat, és ez nekem lenne egy ajándék. Úgyis az ő szülijét ünnepelnénk május 6-án. Meg tök érdekes, hogy Tüci meg majdnem az apja szülijén született: január 14-e és január 17.

Kép
Kép
tinu
 
 


Helló!


Emese, köszi, ment a kép! A jó kis ismerős 20/824-es számra! :wink:

Tinu, az tök jó lenne, csak valahogy meg akarom még organizálni magam, mert se kocsim, se bérletem, szóval inog még a holnapi relax dolog egy kicsit... De majd kitalálok valamit.

Annus, Te tudod feltenni a számom a blogba? Vagy én is? - nem sikerült... :cry:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,
megjött, fel is tettem a blogra!

Gyönyörűszép kislány :D :D

emese1979
 
 


Vicces, az én kiírásom máj. 25. ha túlhordom kicsit, akkor én is esélyes vagyok a saját szülinapomra 29-ére!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: