Új privát üzeneted érkezett!

tinu nekem is szimpatikusabb így, csokival lappal, esetleg fényképpel együtt mint úgy, hogy odanyomok neki egy borítékot :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ó, Adraci, már régebben akartam mondani, hogy köszönöm a vérnyomira rászólást, meg ha a kórházban rászólnak, biztos rendbejön! :)
Vendég
 


Ildi! A Merci csoki jó ötlet. :D Bár én lehet, hogy csak csokit adok ha így állunk.

Böbi! Én hallottam róla. Természetesen ilyenkor nekem is csak az van a fejemben, hogy bármi jöhet csak egészség legyen. Csak hát ott vannak a fránya hétköznapok, amikor ez kéne, az kéne, de nincs miből. Persze a gyerekeim egészsége minden pénznél többet ér.

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

Na írt Vanni!
"Szio!Sokat gondolok rátok,csak nem tudok jönni.2 órákat alszom,naponta 2-3 szor megyek Marcihoz,a 3 óránkénti fejés mellett.Drukkolok mindenkinek!Baba 20gokat eszik üvegből,plusz ciciből 10et,és még sárga picit,haza jövő hét eleje körül mehetünk.puszi nektek.Vanni'

annus11
 
 


Hahó,

megjöttem a dokitól.
Képzeljétek sikerült elintézni, hogy apa szülinapján legyen a császár (ha addig kihúzzuk), tehát május 13-án lesz a nagy nap :)
Igy apja és fia egy napon ünnepel majd. Már, ha Álmos is úgy akarja. :lol:

Egyébként minden OK, zárt vagyok, c2000. Jövőhéten randizok az anesztessel, meg a dokival is.
Kérdés ahhoz akinek már volt császár: az anesztesnek is szoktak pénzt adni ilyenkor?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszti!
Na az tök jó lenne!!!Egy napon lenne a szülinapjuk,de jó!!!Az anesztesnek is szoktak adni...nekik is van tarifájuk,vagyis a legtöbbnek....

annus11
 
 


szegény vanni tisztára kimerül, mire hazajöhetnek :(

Esztó akkor jól megvárat még a dokid, de legalább jó napra tette :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na, akkor megkérdezem mennyi az annyi.

Felhívtam apát, hogy vegyen ki szabit 13-ra, de nem nagyon esett le neki, hogy miért :D de sikerült rávezetnem, volt nagy visítozás :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ildi,
május 4-én akarta a doki. csak gondoltam megkérdezem, hátha :) és bejött :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszti!
De aranyos!!!

Mi pont ma beszéltük hogy legyen szülés után...mondtam h jó lenne ha az első 2 hetet itthon töltené.Csak pont sok vágányzár lesz május3tól...de nem érdekel,van ott más is aki megcsinálja.Ez van!

Edua!
Tegyen veled bármit,ez tetszik! :lol: :lol: Én is így megyek majd a dokimhoz! :lol: :lol:

Én ha adok is vmit a dokinak akkor azt csak a 6 hetes kontrollon szerintem...de majd elválik.És szintén vmi csokit is kap mellé,meg én is gondolkoztam vmi képen és köszönő szövegen....vagy lehet h egyszerűen csak a babaértesítőből kap egy példányt.


Tinu!
Huu ezzel a keményedéssel kicsit beparáztam...nekem is van h szinte egész nap kemény a pockom...és mindig azon agyalok h Iza ezt hogy viseli....de hát rugdos ő meg minden,csak nincs baja akkor,nem?De majd rákérdezek a dokinál h mennyi keményedés az oké.

annus11
 
 


Esztó! A macskám is május 13-án született! :lol: Egyébként imádom a 13-át, én is ezzel a nappal szemezek.
Én nem adtam a császár után pénzt az anesztesnek. 3 fele már nem tudtam volna fizetni akkor sem, így a szülésznő kapott, meg az orvosom. A szülésznő fogadott volt, és végig velem volt, de mikor kiderült, hogy műtét a vége nem fogadta el a pénzt. Ezért amikor mentem vissza varratszedésre csináltattunk neki egy extra ajándékkosarat. Az anesztes egyébként nagyon kedves volt, és jó volt, hogy ott volt a fejemnél a műtét alatt, végig szóval tartott.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus,
köszi, hogy tudósítasz Vanniékról :)
mi már megbeszéltük, hogy 3 hétig itthon lesz velünk. Aminek rettentően örülök. Nekik van lehetőség home office-ra, úgyhogy ha nagyon múszáj itthonról be tud jelentkezni.

na visszaolvasok. csak megint olyan izgatott lettem :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Reny!
Ezek szerint vannak még rendes emberek is....biztató! :wink:

annus11
 
 


Reny,
hát azt nem mondhatnám, hogy mi is megengedhetjük magunknak...meglátjuk mi lesz :)
szóval a macsek is 13-i ? :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


A lényeg, hogy ha megteheted, adj pénzt az anesztesnek, mert tényleg fontos egy műtétnél, és sokszor elfelejtik őket, vagy, mint nálam is, oda már nem jut.

Kép
Kép
g_reny
 
 


ANnus: de nem nonstop kemény a pocid, nem? A védőnőm azt mondta, hogy ha 1-2 percig kemény, az még nem gáz. Lehet, hogy neked azért kemény olyan sokat a pocakod, mert Iza állandóan rugdos.

Kép
Kép
tinu
 
 


Na pont írtál amire elküldtem. Szóval itt a lényeg, hogy mindenkinek ugye mérlegelni kell mire jut és mire nem. :?
Hát igen, én is 13, a macskám is 13, ő még fekete is, és mindketten boszik vagyunk. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus nem tudom, hogy mind rendes e, de én nagyon kifogtam. Egy fiatal nő volt, és tényleg mindent megtett, hogy ne a műtétre figyeljek, viszont ha kérdeztem tájékoztatott arról is, hogy mi történik. Sőt őt küldtem el megnézni, hogy tényleg lányom született e. Mondjuk engem szóval is kellett tartani, mert el akartam aludni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült visszaolvasnom mindent...

Ma voltunk vérvételen, meg uh-n! Még csak holnap töltjük a 36. hetet, de az uh szerint 36+4 napos. Majd 3 kg!

Edua!
Amikor hazaengednek, úgyis megvizsgál a doki, ahol csak ketten lesztek bent! Akkor lesz alkalmad odaadni neki. Hidd el,ő majd megtalálja a megfelelő helyzetet a pénz átvételére! :)

G_Reny!
Ha érdekel, tudok megkímélt állapotú babakocsit olcsón!

Zsücinek ezúton gratulálok a bébihez!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Tinu!
Hát nem 1-2 perc...van h órákig olyan kemény...de lehet h csak a baba feszítene?Fene se tudja h elöbb kemény és utána feszít Iza vagy fordítva.... :lol:

annus11
 
 


Húúú, lányok, azt hittem tovább nem lesz gép! De van, éjjjjen! Juhúúú, már nagyon hiányoztatok, és azt hittem, a guta megüt, hogy nem én tudtam feltenni nektek Zsüci sms-ét. Köszi Tinu a segítséget ezúton is!

Dóri, én neked nagyon szorítok! Viszont picit más a véleményem, mint a többieknek: OK, hogy a Doki 100-ból 30-szor túl óvatos, de legyen inkább 30szor túl óvatos, mint egyszer nem eléggé!!! A kisbabádnak még jót tenne 1-2 hét odabent, de már most is életképes, nagy baba, kisMarci meg az ikrek is jól vannak, mindenki bőven 2kg felett. Szóval szerintem, ha úgy adódik, hogy holnap kiveszik, akkor sem lesz semmi de semmi baj, csak hamarabb találkozhattok!! A dokik meg azért vannak, hogy a zsír témát megoldják, én közölném velük, hogy ha már úgyis ott vannak, le is szívhatnak egy kicsit! :D Ha szeretnél dumálni, akkor bármikor felhívhatsz, jó? És ezt nem csak úgy mondom!

Ildi, jupijééé! Akkor holnapra már izgulhatunk!

Annyit írtatok, és én annyit olvastam, hogy nem is jut most több az eszembe. Ja még egy: Zsüci írta, hogyha minden jól megy, akkor szerda reggel mehetnek haza! Ha meg mégsem mehetnek, akkor bejön relaxra elmesélni, hogy mi volt!!!

Na, pusza mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jajjj, pingi, a dagadt bokákra jó kis hideg borogatás! Ősi módszer, de csodákra képes!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Trixi! Köszi, kedves vagy. Kinéztem már egy kocsit, ami egyébként nagyon jó áron van, és ami nekem a legfontosabb, hogy tudnám használni végig, ameddig kell a babakocsi. Nem szeretnék úgy járni, mint a lányommal, hogy 2 babakocsit kell vennem, mert nem a legmegfelelőbbet választottuk. De ha olyan az a kocsi, hogy lehet cserélgetni a mózest, a hordozót meg a sportrészt rajta, akkor szólj!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny,
igen, gondolom, hogy fontos az anesztes is,azért kérdeztem. Majd ha randizok vele, rákérdezek.
Boszik :lol:
a császár után hány nappal mehettetek haza?

Panndi,
Zsófi kis hős, hogy nem sírt :) jó sűrű napotok volt.
Jártam ma keszin az sztk-ban ekg-n, gondoltam Rátok, hogy ti is ott vagytok :) (mármint keszin)

Anika,
csak 12kg-t híztál?? ikrekkel? hát ez nagyon király!


Ildi,

micsoda izgalmak :)
ja és Emese is csini biztos :D

Emese,
nektek már van nevetek? mármint a babának? :)
kiváncsian várom, sikerül e a dokival megállapodni. megy a drukk.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


annus nekem ma tényleg lusti napja lenne, hiszen tegnap kitombolta magát, de az 5 perces együttes deréktáji és alsó hasi fájdalmak keményedéssel együtt teljesen letörték szerintem szegént, úgyhogy most 5-től fél 7-re sikerült a 10 mozgást megcsinálnia :(

amúgy meg az első 15 percben, max fél 6-ig megvolt

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Hát Esztó engem ne vegyél alapul a hazamenetelre, mert én hétfőn szültem és csütörtök reggel közöltem az orvosommal, hogy akkor én most hazamegyek. Saját felelősségre engedtek haza, papírt kellett aláírnom, de én akkor már a halálos ítéletemet is aláírtam volna, csak mehessek haza.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Köszi Reny :D

Most nézem, hogy 13-a szerda :? akkor lehet, hogy 7végére is bent kell majd maradni?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó ha én holnap szülnék és minden rendben lenne, szerintem pénteken már itthon lennék :)

lányomat szerda délután szültem 3-kor és szombaton délre már itthon voltunk

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi,
te is császárral szültél? (bocs, ha irtad már, nem emléxem :oops: )

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


eszter nem :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Én hétfőn szültem császárral, és szerdán "kidobtak" a kórházból, mondván, hogy kell a hely, én meg túl jól vagyok ahhoz, hogy ott legyek! :lol:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


nem is néztem ki rakta fel, de jó a szoptatásos cikk a blogon

csorna, sissy szép szüléseitek voltak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


trixy nem semmi :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Köszi csajok :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó: jaj, még nem is írtam, hogy nagyon köszi, hogy felajánlottad a segítséget a fordításban. Ha holnap délutánra még nem tartok sehol, akkor lehet, hogy igénybe is veszem 1-2 oldal erejéig. :oops:

Szofi: de jó, hogy jó a gép! Hát szerintem Zsüci délig bizti nem megy sehova szerdán, én úgy vettem észre, hogy kb. addigra végeznek az elbocsátással.

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus,
sztm Iza sokat feszíthet bent, picike vagy, Ő meg nagy, sztm már a pocakod nagy részét kitölti. Én is sokszor azt hiszem, h keményedés-aztán ahogy körbetapizom a hasam, néhány helyen puhább, ahol épp nincsen :)

Esztó,
nevünk még mindig nincs, de dolgozunk rajta... Az apja Boglárkát szeretne, én meg nem igazán tudom, de már kezdek hajlani a Boglárkára (remélem nem olvassa :) :)

Szofi,
jó, h van géped! Remélem, szerdán akkor megtudunk egy-két részletet Zsüci szülésével kapcsoltaban :lol:

emese1979
 
 


Tinu!
Igen, én is tartok tőle, hogy nem túl jó a babónak ez a rengeteg keményedés....áll. nézik a flow metriát, meg a köldököt stb....eddig mindig szupi volt....de akkor is aggódom kicsit....látva, hogy néha olyan alakzatot képes felvenni a pockóm, mintha teljesen ráfeszülne a babára, totál lent van és beton.... :( ....jaj, remélem nem fáj neki, nem lesz baja....aggódom.....
Már szinte fel sem veszem a jóslókat, annyira kezdem megszokni...csak a tökmagért aggódom nagyon, hogy fér el olyankor.....
Drukkoljatok, úgy szeretném már megszülni szépen, rendben, egészségesen!

Dóri!
Mindenképp írj holnap, hogy mit mondott a dokid!

Édua!
Neked megy a drukk éjjel!!!!!! Mindenképp írj valakinek, hogy mizujs! Van valami fájás már?

Annus, Kutyafüle!
Nálatok helyzet? Nem akarnak még előjönni a manók?

Esztó!
Én nagyon szeretem a 13 számot! Még tutibb lenne, ha péntekre esne! Az esküvőm is péntek 13-án volt! :lol:

Anika!
Nem olvastam a könyvet. Ki írta?
Én Marqueztől a Bánatos kurváim emlékezetét fejeztem ma be....késői írása....nem nagyon tömény Marquez, lighty, de nagyon bejött. Tudom ajánlani!

Kép
mozza
 
 


Nekem sem volt varratszedés, a hazamenetel előtt még megvizsgált a doki, akkor adtam oda a pénzt, a szülésznőnek is a hazamenetel napján. Sima borítékban, de most vettem "köszönöm" borítékot és én is szeretnék képet nyomtatni, úgy odaadni.
Olyat, ahol Gyönggyel együtt lesznek, mert Gyöngyvirágot is ők segítették világra.

Nekem is feszül a baby, van egy olyan érzésem, hogy nagy baba lesz, de remélem, hogy tévedek.

Esztó, ez szuper! Ritka, hogy csak 2 nappal a kiírás előtt császározzanak, de kívánom, hogy Álmos baba húzza ki addig odabent!
Vendég
 


MOzza, nagyon tetszik ez a Bánatos kurváim cím! :lol:
Vendég
 


Hazaértem a fodrásztól, eltévedtem hazafelé :shock: Ez már a vég :lol:
Vendég
 


Mozza! Úgy látszik nemcsak a pocaklakóink hasonlítanak, hanem a szerencsnapunk is. Az én esküvőm is péntek 13-án volt. :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Panndi elfelejtetted hol laksz? :lol: :lol: :lol: :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Én is megjöttem.Nst rendben,nem vizsgált csak uh volt.BPD 88mm,múltkor is annyi volt,lehet akkor többet mért.Hát remélem,hogy nőtt.Annus 29-én újra Nst.Hétvégéig szedhetem a magnerotot.Mondtam neki a szemem,elküldött szemészhez,pedig mondtam neki hogy az nem ad papírt.De én látni akarom 40 évesen a gyerekeimet még.
Ildi holnap gondolok rád,nagyon izgi.
Vanni örülök hogy jól vagytok,bizti nagyon fáradt vagy.
Ja a doki még annyit mondott hogy jövőhéten nem lesz,tehát ne szüljek.
Mértékkel mozoghatok,de ne vigyem túlzásba!!!!!!!!!!!!!!ÉLJEN!!!!!!!!
Reny,ha gondolod szívesen keresek neked is kocsit.Én is uebben voltam,hogy pénz nincs,de ragaszkodtam a több funkcióshoz.És látod 37.000-ért leltem egy alig használt cam comby familyt.
Na én lépek,mert itt percenként elmegy az áram.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita te is nagyon ari vagy, de jelenleg 37000 ft-om sincs kocsira. Egyébként amit kinéztem az 57 lenne, szóval nem olyan sokkal több. Ha lenne 37000-m, akkor szereznék még 20-at. :lol: :lol: :lol: De azért köszi.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Tinu,
nyugodtan szólj holnap ha kell segítség :)

Panndi,
eltévedtél? :lol:

Böbi,
hát elöbb akarta ő megcsinálni,de bátorkodtam megkérdezni, így az ajándék letudva apának :) meg a 30 napos ciklusaim miatt 17-re írta át a szülés várható időpontját még anno. szóval így 4 nappal elöbb lesz :) (de van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem húzzuk addig, aztán ki tudja)

Mozza,
mikor szülsz máár? :D megy a drukk.

Emese,
sztem szép a Boglárka. Nekem tetszenek a Bo-val kezdődő nevek, Boróka, Borka, Bogi, de apának nem :( mondjuk tök mindegy, mert egy fiunak hülyén is nézne ki :D

megyek tanulok még picit.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Edua!

Én részemről örültem neki,mert utáltam ott lenni! Többek között a szoptatásban sem segítettek, csak ott hagytak minket, hogy nem tudnak mit kezdeni velünk!
Itthon a védőnő közölte,hogy elmegy két hét szabira,uh ha a hivatalos "segítségeken" múlt volna,akkor Macika sosem szopizik, max lefejt tejet kapott volna.
Én vettem egy szoptatós párnát,és így sikerült. Utána meg le sem lehetett robbantani rólam! :D

A császáron viszonylag hamar túl lettem, csak két hét múlva kellett visszamennem egy átmosásra, mert belázasodtam. A mai napig sem tudjuk, mitől! :(
Én azon a véleményen vagyok,hogy ha valaki akar,akkor nagyon gyorsan a babócája mellett lehet császár után is, és nem kell feltétlenül többet szenvednie, mint a hagyományos szülés után!!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Jaj, Vanni, én is örülök, hogy tudunk rólatok vmit! Kitartás, csodajó, hogy találkozhattok Marcival többször 1 nap! reméljük, hamarosan már 1ütt lehettek! :)

Anita! De jó, hogy mozoghatsz! Gréti biztosan nagyon örül!

Esztó! Jó kis szülinapi ajándék!!! :)

Panndi! Veletek mindig vicces dolgok történnek! :lol: Na, azért örülök, hogy végülis hazakeveredtél! Frizuról láthatunk majd vmikor képet?

Holnap majd írom, miket tudtam meg, meg ilyenek, de ma sztem már nem jövök.

Nyugodt éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Mi is péntek 13-án jöttünk össze apával....vagyis inkább azt mondom hogy akkor volt az első randink. :oops:

Csajok kimostam az összes kisméretű babaruhát, + a textilpelusokat. De ezeket a kis rucikat vasalni nem semmi....De most kénytelen vagyok lepihenni ide a laptop mellé, mert a lában akkorára dagadt mint a fejem... :(
Apa még mindig fejtágításon van, vagyis már a vacsoránál tartanak, de szerintem lesz vagy éjfél mire hazaér....Fáradt vagyok és magányos. :(

Na befejeztem, nem rinyálok!

Panndi: hogy tévedtél el? :shock: :lol: Júúúj én is olyanokat csinálok néha....

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Trixi,
én is nagyon hamar együtt leszek Álmossal, ezt mondogatom és így is lesz :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: