Új privát üzeneted érkezett!

Bakker, jó laptető. :oops:
Na most aztán írjatok sokat!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Ilba!
S akkor csak hogy teljen ez az oldal (bár tudod, hogy Lilka is a 3. szülinapja előtt lett szobatiszta, éjszakára pedig még mindig kap pelust, pedig mióta nappalra szobatiszta, éjjel sem vol soha baleset)teszek fel képeket a genfi Autószalonról :

Repülőn

Kép

A hotelünk parkolója, háttérben az Alpok

Kép

Már a Palexpon, ilyen kocsim lesz :)

Kép

Mazda relám ;)
Kép Kép

zsanett
 
 

 
 

Farsangi jelmezünk :

Kép

Nah ennyi elég lesz belőlünk, de remélem tanultok tőlünk és holnapra dúskálunk a képekben ;)

zsanett
 
 


Zanett,
KÖSZI!
A köszöntést is és a képeket is! :D
Jó nagy lett Lilka és milyen nagylányos frizkója van. 8)

Igen, többiek is rakjatok képet!!!!
Én is szívesen küldök priviben, annak, aki kéri. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Nem szeretek nyílvános fórumba feltenni. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy hordja már vki rendszeresen sportolni a gyereket?

Most nem ilyen csiri-biri tornára gondolok, hanem rendes sportra, mondjuk ami az Ő korukban már lehetséges, pl úszás, torna, ilyesmi.

zsanett
 
 


Zsanett,
én vinném, de nincs mire. :( Illetve azt hiszem néptánc lenne, de arra Beninek nincsen kedve. Lányoknak azt hiszem van torna 3 évtől. Fiúknak a karate van, de megkérdeztem, 5 éves kortól.
Úszni nyáron megy majd, de úszás is inkább 4-4és fél éves kortól ajánlott.

Többiek????

Írt Vali! Jól vannak, csak időhiányban szenved. :(

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba!

Én is ezért kérdeztem, mert a legtöbb amit találok 4-5 éves kortól van.
Kettőt találtam amire lehet vinni 3 éves kortól, rsg és aerobic, de mindkettő nagyon messze van (17 ker. - 22.ker.)

Úszást is néztem, de azt is 4 éves kortól ajánlják...

Tök tanácstalan vagyok, pedig jó lenne Likának vmi.

Ezt a csiri-birit nem erőltetném, egyrészt a rossz tapasztalataink miatt, másrészt azért, mert úgy érzem, az kisebbeknek való.

Többieknek ötlet?
(Ilba ha találok vmi uniszexet szólok ;) )

zsanett
 
 


Zsanett,
ja, én csak itt az OMK-ban néztem körül. :) Sajna nemigen fér bele az időmbe, hogy vigyem ide-oda a kicsivel. :roll:
Ha találsz valamit azért szólj! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Vasárnap Kolompos lesz a Művházban.
Tervezi vki h megy?

zsanett
 
 


Ilba!
Keddenként (délután) van ovis torna az OMK-ban, azt néztétek már?
Esetleg holnap nincs kedvetek megnézni velünk?

zsanett
 
 


[quote="zsanett"]S írta:zsanettziasztok!

Vasárnap Kolompos lesz a Művházban.
Tervezi vki h megy?


Mi. 8)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Végülis ma még csak harmadszor :)

Szóval találtam kifejezettem fiúknak való ovis tornát is itt a kerületünkben, de ugyanott van koedukált is.
Ha érdekel megbeszélhetjük ;)

zsanett
 
 


Ez van holnap az OMK-ban? Vagy hol a kerületben? Érdekelne ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Timi!

Milyen volt az első napod?
Kori jobban van már?

zsanett
 
 


Zsanett,
köszi a priviket, hát a beszámolód alapján azt hiszem nem erőltetem én sem ezt a tornát.
Lehet elkezdjük vele az úszást, ha lesz hozzá kedve ...

Tényleg, Kori jár már a bölcsibe?

Mi fél5 körül kimegyünk a Lajos utcai Máltaira ... :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Kedves Mindenki!

Nincs kedvetek egy nagy állatkert-látogatáshoz?

zsanett
 
 


Sziasztok!

Zsanett:mikorra tervezed?csak mert ez a hét elég húzsnak igérkezik.De talán a jövő hét az okés.
Vendég
 


Szia Szilvi!

Nekünk is húzós, holnap megyünk titokban ajándékot venni Lilkával, csütörtökre tervezem az Állatkertet és pénteken már utazunk is el :)

Mostani elhatározásom szerint megyünk csütörtökön mindenképp.
Örülünk ha tudtok csatlakozni.

zsanett
 
 


Zsanett!
Állatkert nem, viszont 10kor a sarkon igen. :wink: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk, de mostmár sűrűbbek a napjaink, így ritkábban tudok jönni. Most is mióta elkezdtem dolgozni, ma tudtam gép elé ülni először.
Hát igen, ilyen a dolgozó anyukák élete.... :wink:
Megtudom most már Valit tényleg érteni....
Tényleg mi van vele, múltkor írtad Ilba, hogy minden oké velük, de azért írhatna pár sort, ha lesz egy kis ideje.
Mi megvagyunk.
Bölcsi elindult, 1 hét után rögtön a klasszikus bölcsis/ovis vírussal. A dokinénink nem is csodálkozott, azt mondta, hogy ez teljesen természetes, ha új közösségbe kerül egy kisgyerek. Aztán 6-án folytattuk, már anyukám vitte Korit, mivel még mindig csak 9-14-ig járt, holnap már reggelre visszük, ahogy mi is megyünk, de a héten még megy anyu megy érte 14 óra után. Egész jól megy a beszokás, bár persze volt pityergés (titokban nálam is :(, mert ugye a gyerek előtt nem lehet....), volt ajázás, de lassan szokogatja a bölcsit Kori.
A munka is beindult, eddig minden oké, jól érzem magam.
Képzeljétek bérlünk egy hobbitelket Solymáron, így hétvégéken 1-1 napot ott töltünk, ha jó az idő. Kertészkedünk, bográcsozunk, pihizünk, Kori meg jó levegőn van, szaladgál nagyokat, játszik.
Próbálok sűrűbben jönni, dehát kevesebb lett az időm az biztos.

Kép
timcsi73
 
 


Sziasztok!

Bababiztonsági boltba keresünk részmunkaidős üzletvezető-eladót a III. kerületben.

Kereskedelemben szerzett gyakorlat és csecsemőszoptatási tapasztalat előny.

A jelentkezéseket a 70/365 2390-es telefonszámra, vagy a tiva-med@rubicom.hu címre várjuk.

KépKép
snoopy
 
 


Ilba!

Nem fogok tudni menni ugy tunik, m Apanak 2-re kell mennie targyalasra Kiskorosre s nem er haza 5-re :(

zsanett
 
 


Zsanett,
majd jegyzetelek. :)
Tegnap beírattam Bercit a bölcsibe. 47. jövő szeptemberre ... :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nevetséges egyszerűen a helyzet...

Melyik turnusba fértetek be holnapra?

zsanett
 
 


Zsanett,
8-9-ig voltunk, mert így tudott utána bölcsibe menni.
Ti? Hogy tetszett Lilkának?
Mókusba voltatok már?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Szia!

Mi elvileg 11-től délig (lettünk volna), de már 11:40-kor közölték, hogy jönnének fel a kiscsoportosok ebédelni. Nem nehezteltem, nem nyerte el a tetszésem. Aranyosak az óvónénik, kedves az angol pedagógus is, de szerintem iszonyat kicsi ez a csoportszoba 21 gyereknek.

Délután mentünk a Mókusba. Nincs lent 4 ezer forintos laminált parketta, de régi, szocializmusban-kommunizmusban épített óvodának megfelelően nagyon tágas. Tény, hogy néhol ráférne a felújítás, de akkor is sokkal jobban tetszett. A dolgozók is szimpibbek, az udvar nagyon jó. De sajna ide sem vszínű h felvesznek....

Nektek h tetszett a Százszorszép? Mtad h az Ágoston szimpi volt, ahhoz hasonlítva?

zsanett
 
 


Mókusba miért nem? Itt is nagy a túljelentkezés?
Nekem mindkettő tetszett. Nem is keresgélek tovább, mivel az Ágoston úgyis a körzetes.
A csoportszoba tényleg nem nagy, de a mostani tapasztalatből tudom, hogy teljes létszám sose lesz. :)
Az Ágostonban is hasonló a csoportszoba (galériás), legalábbis az a kettő, amit láttam. Az udvara mindkettőnek hasonló, jó nagy.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kedves Mindenki!

A Babanet szerkesztősége továbbra is várja a Te Történeted rovatba a Ti történeteiteket is!

Ha érdekes - szép, hosszú, nehéz, tanulságos, mulatságos - volt a szülésed, vagy ha küzdelmes volt a gyerkőc megfoganása, esetleg csak akkor indult be az élet igazán, miután megszületett, ne habozzatok! Várjuk 1-2 oldalas írásaitokat a csínytevő gyermekekről, a szülői lét szépségeiről és nehézségeiről, gondolataitokat az anyaság-apaság témájáról - anyák és APÁK tollából.

Persze, nemcsak a vidám, könnyed történeteknek van helye a rovatban, hanem a veszteségeknek, könnyeknek is - az ilyen történetek segíthetnek a sorstársaknak is.

Leveleiteket a következő címre küldjétek: szerkeszto@babanet.hu

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van.Ma voltunk 4d-s uh-n Atival minden oké, már kb 825 gr.1 héttel fiatalabb a mensis dátumnál igy tuti,hogy a dokim is át fogja irni a szülés várható idejét.De nem bánom zülés szempontjából az aug. nekem szimpibb(bár azért remélem nem elsz 40 fok :D )

Hoztam pár képet is nektek.
Márk jól van egyre többet dumál 2 hét múlva már 2 éves lesz.Hihetetlen ,hogy megy az idő :D
Kép Kép Kép
Vendég
 


Sissi,
nagyon jó képek! Ahhoz képest, hogy még nincs egy kiló, nem is Ufó, nagyon szép arcocskája van. :)

Többiek?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Merre vagytok???
Vendég
 


Márknak nagyon boldog születésnapot! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Zsanett,
mi újság veletek?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen :D :D

Mi van veletek?
Zsanett vmikor egy tali?
Vendég
 


Sziasztok!

Velünk minden rendben, Lilka nőttön nő, én járok vezetni (az katasztrófa).

Oviról júniusban kapunk infót.

Ilba!
Hova irtakoztatok végül be? Mi szerepel az első helyen?


Tali nekünk kb mindig jó, mindenkivel ;)

zsanett
 
 


Zsanett,
a Százszorszép. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ti?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Zsanett:jövő héten mi a szerda kivételével bármikor ráérünk. Ha gondolod délelőtt egy játszi? Nem tudom hánykor keltek,de nekünk 1/2 10-10 -től tutira jó.
Vendég
 


Sziasztok!

Szilvi!

Tegyük át inkább jövő hétre, kissé zsúfolt ez a pár napunk, csütörtökön vizsgázom és egyelőre nagyon nem megy :(

Remélem a jövő héten összejön és esetleg a többiek is velünk tartanak ;)

zsanett
 
 


Sziasztk!

Oké a jövő hét is jó a péntek kivételével.

Miből vizsgázol? Megy a drukk majd neked.
Vendég
 


Zsanett:BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsanett,
boldog névnapot!
Hogy sikerült a vizsga? Vezetés volt, ugye?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Köszönöm :)

Megbuktam sajna :(

Szilvi!

Ekkora egy sz.r időt! Nem hiszem el. Egyik nap 30 fok, 2 nap sem telik el és 10...Ugye ilyen esős-szelesben Ti is inkább a halasztás mellett voksoltok?

zsanett
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?