Új privát üzeneted érkezett!

De szépen gömbölyödik az Imolak :) :) :) Nagyon csini vagytok!

vicger
 
 


Én is egy kicsit az ajtós felé hajlok :)

Még le kell méricskélni, hogy az mennyire férne el. Remélem el fog :)

Mabe, nagyon szépen gömbölyödtök :)
Vendég
 


Sziasztok!!

Újabb hétfő!! :)

Mabe, szépen növögettek :)

Boboka, Aranynap, Móka, akkor ti mentek holnap??
Móka, lefénymásolom neked a jegyzetet, nem volt időm átírni Wordbe.

floranan
 
 

 
 

Sziasztok!

Én szívesen leírom wordbe ma, és elküldöm e-mailen.

Tényleg, Móka, azt írtad, hogy végül is melyik kórház lett a nyerő?

Én szeretnék holnap menni.

Floranan, te tuti kihagyod?

Hogy sikerült a hétvégéd?
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat a zavarásért, de van egy eladó Bergon babakocsink, szürke alapon sárga maci mintás, jó állapotú és már nagyon nem tudjuk tárolni, kedvező áron 10.000 Ft-ért elvihető. Akit érdekel esetleg, hívjon: 06 30 569 7312.

Macsek

Kép

Kép
macsek11
 
 


Boboka, sajnos tuti!

Hétvége nagyon jól sikerült :))
Lazítottunk picit és sokat babáztunk, barátnőm kisfia 6 hónapos :)

floranan
 
 


Szép napot!

Off: Adócsomag. Szintén az adócsomagot érintő kisebb módosítás, hogy a személyi jövedelemadó sávhatára jövőre nem három-, hanem négy-ötmillió forintra emelkedik, az adókulcsok pedig – a jelenleg a T. Ház előtt lévő, 1-2 százalékpontos emelést kilátásba helyező javaslattal szemben – valamelyest csökkennek. E lépések „jótékony” hatását ugyanakkor jelentősen mérsékli, hogy 2010-től sor kerül a bérek összbruttósítására. Az adó alapja tehát a bruttó bér összes járulékkal növelt összege lesz.

http://vg.hu/index.php?apps=cikk&cikk=269700

Köthetjük fel a gatyánkat... erre jön még majd az általános :!: :!: :!: ingatlanadó

:evil: :evil: wazze két év múlva már oxigén adó is lesz, utána CO2 adó, meg fekete kutya adó, meg járda adó.
Konkrétan a f... ki van ezzel az undorító egész politikai bandával, rohadt egy prostituáltak gyülekezete.

Elnézést a kirohanásért :oops:

vicger
 
 


kiegészítés: mindezt úgy, hogy a fizunk kb 10%-kal csökken, az áfa meg nő, adózni többet, törleszteni többet...... wazze a végén még tényleg ki kell költöznünk külföldre :evil: :evil: :evil: :evil:

vicger
 
 


Kriszti, én azon gondolkodtam, meddig lehet még fát vágni a hátunkon... :(

Holnap megyek megint ultrahangra :) (van előnye is a veszélyeztetettségnek :wink: )

Nem tudja valaki, hogy Ritával mi van azóta?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Az előbb repült el egy gólya a házunk felett :D , kisbabája lesz netán valakinek? :lol:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!

Anna, tök jó, hogy ilyen jókedvű vagy! :)

Mabe!
Szép pocid van!!! :) Sokat gömbölyödik az ember lánya két hét alatt, mert én nagyon le vagyok maradva. :oops:

Macsek!
Engem lehet, hogy érdekelne. Tudsz küldeni képet?

Floranan, Boboka, Móka!
Én bizti, megyek. 2-kor ugyanott tali, mint először?

KépKép
aranynap
 
 


Móka, elküldtem e-mailen.

Aranynap, ok, akkor holnap kettőkor a múltkori helyen:)

Kriszti, teljesen igazad van, hogy kiakadsz ilyeneken. Engem is felháborít nagyon. :twisted:
Vendég
 


Viki, a lábdagadásra még nagyon jó állítólag a sós vizes láb áztatás.
Vendég
 


Ja, és köszi, hogy utánakerestetek ennek a házasságkötősdinek, és köszönjük a gratulációkat.
:) Ma én is beszéltem két önkormányzattal. Újpesten rettenetesen undokok voltak, úgyhogy végül a XIII. kerület marad. Boboka, Ti is ott esküdtetek? Mert nekem is mondták, hogy 2200 forintért lehet egy hónapon belül is. :)
Úgyhogy ma kikérem az anyakönyvi kivonatomat újpesten, aztán a héten kérünk valami időpontot. :)

Badacsonyba a Centrum Panzióba megyünk, ami az Egry sétányon van. Mi is imádjuk Badacsonyt!! Már kétszer voltunk ott, de nem tudjuk megunni. :)
Jó Nektek, hogy ott van nyaralótok! :)


Andi!
Utólag boldog névnapot!!!

Kép

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap, igen, a 13-ban esküdtünk mi is :)

Majd ha megbeszéltetek mindent az anyakönyvvezetővel, valószínű, hogy odaküld a rendezvényszervezőhöz (aki az előtérben van), hogy fizessétek be a terembérletet. Ez 3000 forint. Ott lehet megrendelni a zenét is, vagy ha nem akartok bajlódni a pezsgővel és a virágokkal, akkor azokat is.
Mi tavaly mindent itt rendeltünk meg (mert időszűkében voltunk), de anyagilag jobban ki lehet jönni, ha ti viszitek oda a pezsgőt.
Vendég
 


Boboka!
Kapaszkodj meg! Most már 3840 forint a terembérlés. :lol:
Egyébként azt sugallta a nő, hogy ha hétköznap szeretnénk, akkor tényleg csak két tanús "igen-igen esküvő" lehet. :lol: Szóval szerintem nekünk nem lehet majd zene meg ilyenek sem, de nem érdekel különösebben. :) Engem az érdekel, hogy lesz gyűrű az ujjamon, Fábri-Várkonyi Anna leszek, mondhatom azt, hogy a "férjem", és én is "feleség" leszek, és nem kell a gyerekem apjának apasági nyilatkozatot tenni. :D

KépKép
aranynap
 
 


Tökre örülök nektek Aranynap!!! :):):):):)

floranan
 
 


Igen, ez a lényeg :lol: És olyan jó kimondani azt, hogy Férjem :lol:
Vendég
 


sziasztok,

először is a pénteket pótlom... kicsit megzazultam a jó hírtől, úgyh mulattam is egyet:) Istenit táncoltam, persze csak 20 percet bírtam, de azt gőzerővel:)
AZtán kisEmberkém rátelepedett a húgyhólyagomra, s ha kellett ha nem, mentem pipikélni:(

Tehát az eredmények:

BPD: 42,2mm (fejátmérő)
HC: 152,2 mm (fejkörfogat)
AC : 26,2 mm (haskörfogat)
FL: 19 mm (combcsonthossz)

Súlybecslés: 244 g
Placenta Fundusban / ez mit is jelent?:) /

Az AFP -m eredménye még kallódik valahol , de majd meglesz:D

És azt hiszem, h éreztem , h mozog!!!! :D :D

ÉS egy kis Kép GubacsróL:D:D:D


Kép

Kép

Kép
móka:)
 
 


Köszi Floranan! :)

Móka!
Tök jó eredmények, és tök jó kép!!!!! :) Milyen édin fekszik a Picurka! :)
És nem mutatta meg Magát?

KépKép
aranynap
 
 


Bobóka , köszönöm megkaptam az emailt!!:) Aranyos vagy, h beírtad nekem!!

Megkérdeztem, h mi lesz majd, s egyenlőre úgy kell készülnöm , h a II-es sz. Klinikán.. Úgyh jövök majd veletek!!!:D
De most nem enged el a főnököm, mondta, h nagyon sajnálja, de tolmácsolnom kell neki holnap..
én persze nem szóltam semmit, hisz a múlt héten "lógtam"...
Úgyh a köv alkalom!

Aranynap, előre pücü gratula! :D
És valóban ez a lényeg, s olyan csodás maga a tudat, h örökké!!:D
Mi fél éves házasok vagyunk kb. , de még mindig nehezen jön ki a számon, h a férjem! :oops:
aZUram, viccesebb, s nekem könnyebb is:D
/én mondjuk örülök, h óriás fergeteges bulink volt, de én már csak ilyen vagyok!!:D/


Mabe, nagyon szupi a kép, s milyen jó pocid van már!!!
Nekem is van, egyszer kisebb egyszer nagyobb, s nem a kajálok durván aztán meg semmit.. szóval nekem változtatja az alakját napról napra!!:D

Manó, jó pihit Nektek Kehidán!!!

Vicger, dühöngj nyugodtan.. szerintem is állatok, brrrrrrrrr!!

Kép

Kép
móka:)
 
 


Aranynap, De , de már réges rég beterpesztett:D
Mór baba van odabent!! :P :P
És természetesen hasonlít apukára :wink:

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!!!

Én sem voltam pár napig, mivel barátokkal töltöttük a hétvégét.

Szombaton jöttök bababörzére?

KépKép
csikipetra
 
 


De jó, Móka, hogy jössz velünk majd :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára floranan 2009.04.20 14:29-kor.

floranan
 
 


[quote="floranan"]P írta:florananetra, én végülis mennék, de totál leégés, venni nem fogok most tudni semmit, szóval nem tudom, fájdítsam-e a szívem.....

Képzeljétek, egyébként, kaptam 2 zacskó babarucit kölcsönbe, a legtöbbje kék, meglátjuk :)

floranan
 
 


Valamit bénázik a progi, mintha magamnak válaszoltam volna :D vagy én nyomtam el valamit hihi

floranan
 
 


Móka!
Ja, bocsi, lemaradtam róla. :) Most már én is egyre kíváncsibb vagyok, hogy mi lesz 4-én. :)
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni most sem. :(
Komolyan összeteszem kezem-lábam, hogy az én munkahelyemen ilyen rugalmasak. Amúgy már kábé "lemondtak" rólam. :D Mondjuk az elmúlt egy éven belül itt én vagyok a 3. kismami. :lol: Csak a férfi főnököm szívózik néha, de nem veszem fel. 8)

Floranan!
Én is úgy érzem, kisfiad lesz. :wink:

Csikipetra!
Szerintem mi sem megyünk most bababörzére. Karikagyűrűt megyünk vadászni. :D

KépKép
aranynap
 
 


Mi már több, mint 15 éves "öreg" házasok vagyunk :P Volt rossz is, volt jó is, most jó :D . Gondolom ebből kiderült, hogy mind a kilencnek ő az apukája :wink:

Tegnap elkezdtem a cukor nélküli étkezést (írtam, hogy azt olvastam, hogy aki nem fogyaszt szacharózt - a többi cukrot lehet - az könnyebben szül, és nekem az előző kettőnél bejött), erre elfogyott a mézünk és estére lehet, hogy elfogy az aszalt barack készletem is (egyheti adag) :cry:

Ja, és az éjjel irtó fura volt: arra ébredtem, hogy hanyatt fekszem, és nincs hasam! Teljesen megrémültem! De aztán ahogy felkeltem, visszajött...

Jó nektek, hogy már babakelengyéztek, én még azon eszem magam, hogy mit húzzak fel a nyáron.

Kriszti, a kicsinek nem kell ágy?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Petra, mi megyünk a börzére.

Venni én sem nagyon szeretnék semmit, inkább csak nézelődni :) Hátha kint lesz a vecsési bergon bolt is:):)

A babakocsi már megvan, a nagyobb darabokat (mint a kiságy) úgyis majd apával vesszük meg, kis ruhákat lehet rendelni tök jó áron, amiket alig használtak, meg már van egy csomó + a tescoban is tök jókat láttam nagyon jó áron.

Aranynap, akkor kettesben megyünk holnap a felkészítőre (bocsi, négyesben:):))
Vendég
 


Aranynap, miért érzel azt :) ?
Amúgy én is, de te miért?:D

floranan
 
 


Floranan, én is fiút tippelek nektek :lol: Semmi tudományos alap nincs, csak valahogy nekem Csokika fiú :lol:
Vendég
 


8) 8) 8)
Hát nagyon remélem, hogy jövő csüti kiderül!!!

floranan
 
 


Tettem fel új pocakképet!!

floranan
 
 


Jaj, majd elfelejtettem!

Imolák, szépek vagytok!!!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Aranynap!!! Gratula a házasodáshoz!!! Mi is tervezzük, valószínű ,hogy július 2. felére időzítjük. Mi is csak szűk családi körben tartjuk meg, jővőre ,ha lesz pénz ,akkor szervezünk barátoknak egy sátras-batyus lagzit! De érdekes lesz, mert akkora már óóóóóóóóóóóriási pocakom lesz, mivel én augusztusra vagyok kiírva..... :shock: :D

Boboka, nagyobb dolgokat már mi is megvettük, csak a barátaink minden évben mennek börzézni ,és nagyon meg vannak elégedve vel, emiatt én is kíváncsi vagyok.

Képzeljétek, már csak 8 napot dolgozom, és táppénz!!!!!!

:D

KépKép
csikipetra
 
 


Mabe!!!
Nagyon cuki a pocakod!!!!

Most már nekem is illene feltennem picasara....de valahogy sosem jutok el addig, hogy feltöltsem a képeket.
Tesóm külföldön él, de még ő sem látott rólam pocakos képeket...... :oops:

Azért igyekszem pótolni.

KépKép
csikipetra
 
 


Anna,


Képzeld ,én ios próbálok figyelni a cukor és sószegény étkezésre, és azt vettem észre magamon, hogy, ha pl. meg kell enni egy tányér gulyást vagy enni kell egy sütit, akkor sokkal intenzívebbnek érzem az ízeket. Az édeset túl édesnek a sósat pedig túl sósnak....

Lehet ez??

KépKép
csikipetra
 
 


De jó neked Petra!
Én kb júni közepére tervezem, hogy lelépek táppénzre...
Most beszélem át a könyvelővel, hogy hogyan és mennyi lesz a pénzecske, attól is függ.

floranan
 
 


Floranan, igazából én május végéig terveztem dolgozni, de a sorozatos munkahelyi viták, és az ezekből fakadó idegeskedés miatt jobbnak láttam idő előtt lelépni.
Szerencsére a fizum teljes összegben be van jelentve, így talán annyira nem lesz rossz az összeg, amit kapni fogok.

KépKép
csikipetra
 
 


Én is be vagyok jelentve a teljesre, remélem nem lesz nagyon rossz nekem sem...
A derekam viszont már most néha nagyon fáj (lumbágós vagyok), szóval figyelem, és amint rosszabbodik, lépek.

floranan
 
 


Derékfájásra kaptam jó tippet egy csajtól ,aki hamarosan fog szülni.
Van ez a Cosmo Disc ( állítólag nem, hisz az ilyenekben) de javasolták neki ,hogy próbálja ki, és neki bevált.
nem a gerincoszlopot tartó ketyerét hordja, hanem csak a derékövét, és így elviselhetőbbek a fájdalmak.

Lumbágós voltam én is, próbálkoztam mindenféle kenceficével, és végül egy homeopátiás krém vált be ( most nem jut eszembe a neve, de holnapra megnézem neked)

KépKép
csikipetra
 
 


Köszi!!
Igazából főleg vigyáznom kell, na most 8 órát egy helyben ülni... szóval emiatt is elmegyek majd táppénzre!

Szisztok, vége mára a munkának!!!

floranan
 
 


Én is megyek !! Vár a kedvesem!!!
üdc mindenkinek!
Petra

KépKép
csikipetra
 
 


Anna, dehogynem kell ágy, van is neki :) Nekünk két matracunk volt, mert vettünk is és kaptunk is, így az egyik teljesen oridzsi csomagolásban várja, hogy kiszolgáljon egy babát /vagy többet/ :)

Holnap én is megyek uh-ra, mert az afp-m kórosan alacsony lett, így honlap délelőtt 11kor genetikai uh.
Már minden szörnyűséget végigjátszottam magamban, a legszörnyűbbeket is.
Remélem nem kattanok be holnap 11ig. Istenem de milyen iszonyú érzés ez az aggodalom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vicger
 
 


Köszönjük a dicséreteket!

Vicger
Éppen azt beszélgettük apával, hogy lehet, jobban járunk, ha megyünk külföldre dolgozni. Orvosokat, eü. szakdolgozókat mindig keresnek!

Anna
Lehet hogy csak eltévedt az a gólya :wink:
Várjuk holnap a beszámolót!

Móka
Gubacs tökéletes baba.
Méhlepény a fundusban :arrow: a fundus a méhfenék, a méhszájjal ellentétes oldal (ami fenn van)
Vendég
 


Derékfájás
A helyes tartásra kell nagyon figyelni!
Járok tornázni, masszázsra egy gyógytornászhoz, ő mondta.
Nagyon rossz, a kismamák jellegzetes tartása (pocak kinyom, gerinc hátrahúz)
Arra kell figyelni, hogy a gerinc maradjon egyenes...
Jó gerincpihentető, baba is élvezi... négykézlábra állni, hátat domborítani... lehet jobbra-balra ringatni a pocakot közben...
Vendég
 


Sziasztok!

Vicger: minket lehet, hogy érdekelne a matrac. A kiságy méretek egyformák? A lányom régi ágya a padláson van, nem tudom a méretét.

boboka: örülök, hogy találtál Vecsésen valami hasznosat.

Képzeljétek úgy néz ki, hogy kapunk egy három funkciós babakocsit a sógoroméktól. Nem sokat használták, mert ők szinte mindenhova kocsival járnak. Jó lenne! A márkáját, színét nem tudom, de ahogy a feleségét ismerem, biztos valamilyen jó minőségű. :D

Pociképek tök jók! Én még nem csináltattam, valahogy mindig elfeledkezem róla.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Még 17 óra van holnap 11ig..

vicger
 
 


Kriszti, minden rendben lesz :!: :!: :!:

Ez az afp csak arra jó, hogy riogassák a kismamákat :cry:

Tökéletes baby van a pocakodban, holnap szépen megnyugszol az uh után :wink:

És ne idegeskedj (tudom, könnyű mondani), mert az tényleg nem tesz jót Csöppkének. Csak pozitívan.

Taranee, gratula a babakocsihoz :)
Vendég
 


taranee, van 160as és 170-es kiságy is, le kell majd mérni.

boboka, köszi. Tudom, hogy nem jelent igazából semmit, és bőven lehet,hogy fiatalabb Csöppke, mint a számított, de..... Igyekszem nem túlparázni magamat. :?

vicger
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?